Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2006. augusztus 2. 15:282001.
    Kisvirág, te is hányzol ám csak reggel már olyn a fejem amikor visszaolvaslak benneteket mint a méhkas...........tele egésznapi teendőkkel, ami ráadásul állanoan valami miatt felburos. és szervezhetem át.
    előzmény:
    picivirág (1987)
    2006-08-02  14:47
  2. 2006. augusztus 2. 15:272000.
    Jó ha alapos a férj, csak utánna az embernek égnek áll a haja megkeresni amit alrakott 
    előzmény:
    rozsaanyu (1985)
    2006-08-02  13:32
  3. 2006. augusztus 2. 15:251999.

    Gitta! Te is pihenj le, pláne ha jön a "kedves rokon" bevallom férfiassan ebéd után én is aludtam fél órát.


    most viszont itthagyom a gépet, kinti feladatom van

    előzmény:
    dundori (1996)
    2006-08-02  15:12
  4. 2006. augusztus 2. 15:231998.
    Örülök, hogy minden sikerült Ildikó pihenj te is egy kic sit, igazad van, iszen hajnalba már talpon vagy. Látod a papa már az első napján sem tud "unatkozni" , ez nagyon jó neki, hiszen minél elöbb tul teszi magát rajta, és a végén már annyira belejön hogy egy perc ideje sem lesz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636103 (1990)
    2006-08-02  14:57
  5. 2006. augusztus 2. 15:191997.

    Negyven felett jobban kell figyelni kezünk és lábunk ápolására. A bőr szárazabb lesz, májfoltok jelennek meg rajta, körmeink barázdássá válnak, elhalványodnak. A lábon bütykök jelennek meg, a sarok bőre repedezetté válhat. Fontos tehát a megfelelő ápolás!

    A hidratálás a legfontosabb, legalább kétszer naponta, reggel és este kenjük be kezünket. Emellett heti 10 percet fordítsunk arra, hogy olívaolajban áztassuk meg ujjhegyeinket, hogy körmeink megerősödjenek.

    Mivel 40 felett már könnyebben töredezik a köröm, átlátszó körömlakkal érdemes lakkozni, hiszen a világos színek illenek az "idősebb" kézhez.

    Az öregségi foltokat, májfoltokat kicsit halványíthatjuk, ha sáfrányolajjal masszírozzuk, vagy citromlevet joghurttal keverve is halványító szert kapunk.

    Sajnos bütykeink igen fájdalmas eredményei az évtizedeken át hordott kényelmetlen cipőknek. Ezen könnyen segíthetünk szélesebb cipő viselésével, vagy a boltban is lehet kapni védőpárnát, mellyel ízületünket kímélhetjük.

    Ha sarkunkon repedezett a bőr, áztatás után sarokreszelővel távolítsuk el a repedezett bőrt, majd kenjük be valamilyen zsíros hidratálóval. Erre pamut zoknit húzva a "dunsztban" megpuhul a bőr.

    Egy jó tanács: ha rendszeresen használunk habkövet, sokkal kisebb az esély hogy megvastagszik sarkunkon a bőr. Arra azonban érdemes ügyelni, hogy gyakran cserélgessük a habkövet, mert gombatelepek alakulhatnak ki rajta!

    Lábunkon a körömbenövést úgy akadályozhatjuk meg, hogy szögletesre vágjuk körmeink sarkát.

    Duzzadt boka ellen a legjobb "szérum" a naponta elfogyasztott 1-2 csésze, pitypangból és cickafarkból készített tea.

    Fontos, hogy cukorbetegség esetén minden apró jelre figyeljünk, legyen az tyúkszem vagy körömbenövés

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2006. augusztus 2. 15:121996.
    Ezek szerint nem hiába drukkoltam NEKED! Hála Istennek, hogy minden OK. Pihenj, lehet, hogy most nekem is ezt kellene tennem. Papa megjött Bécsből, én bejártam a várost, ahogy írtam is, megfőztem a kedvenc ebédemet (paprikás krumpli kolbásszal, galuskával, tejfölös, fokhagymás uborkasaláta), volt tegnapi zöldbableves. Most, hogy tele ettem magam, megittam egy pohár vörösbort, közben itt ülök a gép előtt és gépelek, iszonyatos álmosság jött rám. Lehet, hogy félbehagyom, lefekszem, délután jön Lilikém, addigra kicsit pihennem kéne!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636103 (1990)
    2006-08-02  14:57
  7. 2006. augusztus 2. 15:081995.
     gáz lakossági fogyasztói árának augusztus elsejei emelése rövid távon nem hat a felhasználásra, két-három éves távlatban viszont lassíthatja a gázfűtés terjedését, illetve növelheti az energiatakarékos megoldások elterjedését.

    Hegedűs Miklós, a GKI Energiakutató és Tanácsadó Kft. ügyvezető igazgatója az szerint eddig éves szinten 1-1,5 százalékkal nőtt a lakossági gázfelhasználás, amelyet a mostani emelés várhatóan mérsékelni fog. Valószínűleg csökkenni fog a további gázbekötések száma is, és - különösen vidéken - alternatív fűtési megoldásokat is keresnek majd a háztartások. Hosszabb távon nagy valószínűséggel megnő az éjszakai áramfogyasztás is akkor, ha ezzel az energiával olcsóbb lesz meleg vizet előállítani, mint földgázzal.

    A kutató elmondta azt is, hogy a leghidegebb januári-februári hónapokban a háztartások várhatóan 1-2 fokkal  csökkentik a szobahőmérsékletet is. Egy-egy zordabb télen  akár 500 ezer-1 millió köbméterrel is megnő a lakossági gázfelhasználás. Magyarországon éves szinten mintegy 14 milliárd köbméter gázt használnak fel, ebből 5,5-6 milliárd köbmétert a lakosság, azaz 2,7 millió háztartás. A felhasználók több mint 50 százaléka éves szinten 1.500 köbméter alatt fogyaszt, ezek a háztartások egy évben átlagosan 695 köbméter gázt vásárolnak.

    Kétharmadnyi támogatás

    A háztartások fennmaradó része 1.500 köbméter fölött használ fel gázt, s ezek veszik igénybe az állami támogatásra fordított összeg kétharmadát. A háztartások mintegy egyharmada éves szinten 1.500 és 3.000 köbméter között fogyaszt, 14-15 százaléka pedig e mennyiség fölött használ fel földgázt. Az éves szinten 1.500-3.000 között fogyasztók átlagosan 2.145 köbméter, míg az ennél nagyobb felhasználók 4.036 köbméter földgázt vásárolnak.

    27, 18, 14,5 százalék

    Augusztus 1-től fogyasztással súlyozottan átlagosan 27 százalékkal emelkedett a lakossági gáz ára. A távhőszolgáltatás díja 18 százalékkal, az áram ára pedig 14,5 százalékkal nőtt.

    A gázfogyasztók esetében az évi 1.500 köbméter alatt fogyasztóknak 25 százalékkal, az 1.500 és 3.000 köbméter közötti fogyasztói rétegnek 30 százalékkal, az efölötti csoportba tartozóknak pedig 37 százalékkal emelkedett a földgáz fogyasztói ára. Az emelés mértékében már szerepel a földgáz általános forgalmi adójának szeptember elsejétől hatályos 5 százalékpontos emelése is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2006. augusztus 2. 15:041994.
    Köszi Ildikó azt hiszem megteszem én is. Akkor jutott eszembe amikor te irtad , csak nem tudtam hogy kell. Már a telefon, internet igy megy átutalással. Legfeljebb még egy sor a naptáramba amit az nap el kell intézni köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636103 (1992)
    2006-08-02  15:00
  9. 2006. augusztus 2. 15:011993.

    Itt a cikk, igaz csak Bp-ről ír

    Egész egyszerűen lehetetlen volt az országban lévő 4 millió villanyórát leolvasni az áremelkedés pillanatában, ezért kezdték el alkalmazni az arányosítás módszerét, amellyel a cégek számítógépes rendszere az általános fogyasztói szokásokat figyelembe véve a lehető legpontosabb becslést adja arra, hogy az áremelés pillanatában hol állhatott a villanyóra - derült ki Boross Norbert szavaiból.

    Ez a számítási módszer a Budapesti Elektromos Művek kommunikációs igazgatója szerint az emberek 99, 95 százalékának megfelelő megoldást jelent, azok pedig, akik úgy gondolják, hogy az ő fogyasztásuk nem egyenletes, az áramszolgáltatók ingyenes telefonszámán bediktálhatják óraállásukat.

    Általában azonban nagyon kevesen élnek ezzel a lehetőséggel, hiszen nemigen lehet vele nyerni - hangsúlyozta Boross Norbert, hozzátéve, hogy ha valaki direkt nem pontos számot diktál be, azon is maximum néhány tíz forintot tud nyerni

    előzmény:
    *zsóka49* (1991)
    2006-08-02  14:58
  10. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2006. augusztus 2. 15:001992.
    Zsóka! Én hónapok óta www.elmu.hu  oldalon /mérő állás bejelentés/ adom le az állást, rögtön vissza is igazolják. nagyon jól működik! Nyitottam egy mappát, és abba gyűjtöm a visszaigazolásokat.
    előzmény:
    *zsóka49* (1989)
    2006-08-02  14:56
  11. 2006. augusztus 2. 14:581991.
     Én is itt ülök, és ha találok valamit megosztom veletek, meg levelezgetek
    előzmény:
    dundori (1988)
    2006-08-02  14:49
  12. Torolt_felhasznalo_636103
    Torolt_felhasznalo_636103
    2006. augusztus 2. 14:571990.

    Sziasztok kislányok!  Megjöttem, megvan a lelet. hál'Istennek nincs komoly baj. Amennyiben valamit tapasztalnék, azonnal forduljak orvoshoz, önvizsgálatot végezzek! A többi szövettan hétfőn lesz kész. /szájüreg/

    Kálváriát járt a párom a fiam roncsautója ügyében, majd leírom a történetet, csak muszáj lefeküdnöm, fáj a fejem, és nagyon álmos vagyok  

    A metrón utaztam, amikor felhívtak az OEP-től, hogy megérkezett
    az igazolványom, már érvényesítette is , és még ma postára adja, a héten meg kell kapnom! Amennyiben nem, nyugodtan mehetek a receptjeimmel a gyógyszertárba, mert központilag már benne vagyok a rendszerbe, el fogja fogadni a gép. Na ez legalább jól végződött.

       1 órácskát........ Legyetek jók!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2006. augusztus 2. 14:561989.

    No leültem a szokásos pihenésképpen olvasáshoz. És olvasom, hogy bár felmegy a villamos áram dija, de nem olvassak le az órákat, mert amit megállapitanak előre az kb jó, meg nincs elég munkaerő( igaz csak Pesten irja a hirek) Én már tegnap nyavajogtam apának, hogy ez nekem nem tetszik , nem volt itt senki, No most hogy olvastam kiturtam az áramos dossziét. Megkerestem a telefonszámukat,ahol a mérőállást be lehet mondani, ami ugy.-e nem müködik müszaki okokból kifolyolag. Most irtam nekik egy emilkét, mert " emberrel" beszélni nem lehet, azonkivűl nincs ilyen telefonszám.Most várom mi lesz. Mindenesetre már tegnap a számlákhoz füztem az óraállást. Mert tudjátok 2 és fél hétig csak villannyal csináltunk mindent amikor a gázunkat elzárták. Mit ne mondjak jól megdobta a fogyasztást, igaz a gáz kisebb lett. De most akkor sokkal többet kellene fizetnem egy fél hónapi plusz fogyasztás miatt ráadásul a a felemelt villanyból!!!!! Ami még régi áras volt.

    Isten bizony eldobom az agyam. Hát nagyon megéri az origot meg a napi hireket olvasni, mert hiába megy a tv, ilyeneket nem mondanak be.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2006. augusztus 2. 14:491988.

    Sziasztok, itt vagyok, de hol a Kati? Én sehol sem látom!! Pedig azt hittem, hogy meglepetés-gyanánt valahonnan beköszön. Annyit tudok róla, hogy holnapig van Felsőcsatáron, és hétfőn lesz otthon legközelebb. Gondolom a közbenső napokat N.kanizsán tölti.  De lehet, hogy tényleg ennyire figyelmetlen lennék, és nem veszem észre?

    Rózsa drága! Akkor most mi a következő lépés? Mentek a papírokért, vagy van más megoldás?

    Én most újra itt ülök (körmölök) a gép előtt, a topicot nem kapcsolom ki, időnként be-be nézek. Legyetek jók, ha tudtok, bár d.Évike szerint inkább:"legyetek rosszak".

    előzmény:
    rozsaanyu (1979)
    2006-08-02  11:55
  15. 2006. augusztus 2. 14:471987.
    Ez jólesett
    előzmény:
    rozsaanyu (1984)
    2006-08-02  13:19
  16. 2006. augusztus 2. 13:331986.
    csak barangolok és nem lelem helyem.addíg is :a mosoly olyan fény az arc ablakán ,amely megmutatja, hogy a szív otthon van.
    előzmény:
    precon (1978)
    2006-08-02  11:09
  17. 2006. augusztus 2. 13:321985.

    Képzeljétek el!!!!! Nem tudok menni a szakorvosokhoz. A Marcim álandóan veszekszik velem, hogy mindig annyi cuccot hordok magammal. Miért ne tenném, elbírja az autó. Hát, amikor pénteken reggel elindultunk Dunafüredről, szanálást tartott a kocsiban. Mondván 3 napra nem kell annyi mindent vinni, azt hiszik oda akarunk költözni Jászberénybe. Egy csomó "fölösleges ruhát" kipakolt. Na, meg a mappámat, amiben az összes orvosi papírom (zárójelentések, beutalók a szakorvosokhoz, szakorvosok utolsó Ambulánslapja stb.) benne van. Persze, mi meg nem mentünk vissza a telekre, hanem a közgyógy miatt itthon ragadtunk. Mivel pénteken reggel mennem kell a Haematológiára, így már nem is megyünk ki, mert holnap este úgyis haza kellene jönnöm. Tehát most stopp van.

    Milyen jó, hogy van az ember lányának egy ilyen gondos, figyelmes férje!!!!!!!(?)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2006. augusztus 2. 13:191984.
    Júlia! Szívem csücske! Én gondolok Rád! Puszi Neked és Virágnak meg Boldizsárnak is.
    előzmény:
    picivirág (1983)
    2006-08-02  12:53
  19. 2006. augusztus 2. 12:531983.
    Na jó, gondoljon csak Rád és rám senki??? Nekem nincs Rózsám, nekem pici Virágom van és 1 éves.
    előzmény:
    picivirág (1982)
    2006-08-02  12:52
  20. 2006. augusztus 2. 12:521982.
    Na jó, gondoljon csak Rád
    előzmény:
    rozsaanyu (1980)
    2006-08-02  12:13
  21. 2006. augusztus 2. 12:151981.
    Kedves Marika, most olvastam a szomorú hírt, fogadd őszinte részvétem.
    Ági
    előzmény:
    nagymama (1903)
    2006-08-01  12:59
  22. 2006. augusztus 2. 12:131980.

    picivirág! Én gondolom, hogy Zsóka rám gondolt. Nem baj, hogy tévesztett, mert legalább tudom, hogy gondol Rám. Nálad is van "picirózsa"? Nekem tényleg van, csak már 22 éves.

    Én küldöm az ebéd utáni kávékat. Egészségetekre.

    előzmény:
    picivirág (1968)
    2006-08-02  08:49
  23. 2006. augusztus 2. 11:551979.

    Sziasztok! Ma reggel 8-kor lementem a helyettes Háziorvosnőhöz, mert kiderült, hogy a Leánykámnak is 3-án lejár a közgyógya (Ő úgy emlékezett, hogy 30-án). Megkértem, hogy írjon ki 2 havi tesztcsíkot. Megírta és a recepttel együtt visszakaptam az én közgyógypapíromat is, hogy ne a rendelőben őrizgessék, amíg a szakorvosi papírokat beszerzem. 11 órakor már ki is jöttem a rendelőből.    Azonnal idejöttem, most sikerült belépni. 

    Kati! Köszönöm a horoszkópot. Várom a meglepetést (ikrek). Na, meg azt is, hogy ki fog engem megdicsérni?!

    Most megyek a telefonhoz, időpontokat kérek a szakorvosokhoz.

    Jóétvágyat az ebédhez. Majd jövök.

    előzmény:
    precon (1963)
    2006-08-02  07:26
  24. 2006. augusztus 2. 11:091978.

    A mosoly értéke

    Semmibe sem kerül, de sokat ad

    Gazdagabba teszi azokat, akik kapják, és mégsem juttatja koldusbotra azokat, akik adják

    Egy pillanatig él csak, de emléke örökké megmarad

    Senki sem olyan gazdag, hogy meglehetne nélküle, és senki sem olyan szegény, hogy ne lenne gazdagabb tőle.

    Boldoggá teszi az otthont, táplálja a jóakaratot és a barátság biztos jele.

    Nyugalom a megfáradtnak, napfény a csüggedőnek, világosság a szomorkodónak és a természet legjobb orvossága a bajok ellen

    Mégsem lehet sem megvenni, elkérni, kölcsönadni vagy eldobni, nem áru, csak önként lehet adni

    Mert senkinek sincs annyira szüksége a mosolyra, mint annak, aki már maga nem tud mosolyogni

    (DALE CARNEGIE)

    előzmény:
    precon (1977)
    2006-08-02  11:01
  25. 2006. augusztus 2. 11:011977.

    na én is megint be kuk aztán megyek tovább.Most várnak egy otthonba megbeszélésre,aztán megyünk kistarcsára ami nincs a szomszédba. A fene tudja hogy mikorra érünk haza. 

    Gitta nemtudom hogy kinek akartam válaszolni és neked ment el A fejemet is ki kéne cserélni. Most nem bánnám ha egy pár évre hibernáltathatnám magam De igérem hogy összekapom magam mert nem szeretek ilyen béna lenni.

    Mindenkinek szép napot nemtudom mikor tudok belépni vígyázzatok magatokra.

    előzmény:
    dundori (1974)
    2006-08-02  09:26
  26. 2006. augusztus 2. 10:281976.
    Megint " ügyfelem" volt. Apa a dolgozoból irányit. Már itt sem vagyok ..................................
    előzmény:
    *zsóka49* (1975)
    2006-08-02  10:13
  27. 2006. augusztus 2. 10:131975.

    Mikor elküldtem a hsz.-t már csörgött is a telefon el kellett mennem. Gyorsan egy rövidujju, nyária cuccot kaptam fel és irány, de még jó hogy ezt mert nálunk meleg van kint, és nagyon nagyon páradus ugyhogy hápogok.

    Mivel zöld voltam, irni szerettem volna, de kérte ujra a jelszavamat, mert mégsem voltam belépve.........már sokszor jártam igy itt is vagyok meg nem is.

    előzmény:
    dundori (1974)
    2006-08-02  09:26
  28. 2006. augusztus 2. 09:261974.
    Azért csak vigyázz Magadra! További szép napot, jó vendéglátást! Most én is mentem, majd jövök.... egyszercsak.
    előzmény:
    mandula2 (1973)
    2006-08-02  09:21
  29. 2006. augusztus 2. 09:211973.
    Szervusztok!
    Ti nem fáztatok éjjel a paplan alatt? Én igen, meg vacakol/t a derekam is. Gitta azért nem használt az akupunktúra, mert a csontkovács ficamot állapított meg. Helyre is tette, de valami utósimítást még kell csinálni, mert úgy érzem valami nincs még a helyén.
    Kenegetem, így elviselhetőbb. Pihenni meg?... talán azt a legnehezebb betartani.
    Ma a barátaink a Dunára akartak menni, de ebben a korán jött őszben v. télben nem a legideálisabb szórakozás hajókázni.

    Olyan sokat gondolok Marikára, remélem most sokan veszik körül a családból... mire meglett a légkondi, szép lett a ház, készen lett a terasz..... na ehhez képest a mi problémáink semminek tűnnek. Igaz?
    Legyen szép napotok, nem tudom mikor tudok jönni.
    előzmény:
    dundori (1969)
    2006-08-02  09:01
  30. 2006. augusztus 2. 09:211972.

    Drága Marikám!

    Fogadd őszinte részvétünket!

    előzmény:
    nagymama (1902)
    2006-08-01  12:56
  31. 2006. augusztus 2. 09:191971.
    Én is így vagyok ezzel! Ha enged.... De azért nem kell mindig Neked is hajrázni! Látod én is itt "lopom" a napot. Pedig lassan rá kell magam szánni a munkára. Most, hogy megint csepereg az eső, gyorsan kiszaladok a kertbe, leszedek pár dolgot, aztán elviszem a lányomnak, ha már úgyis el kell mennem, ezért lassacskán én is elköszönök. És jövök, ha enged... a T-online. Nálunk ma és holnap lesz (van) a karbantartás.
    előzmény:
    *zsóka49* (1970)
    2006-08-02  09:12
  32. 2006. augusztus 2. 09:121970.

    Én???

    Most itt vagyok azaz megyek a reggli poharak elmosogatni, de utánna bekukk, ha tudok és enged a t.-online

    előzmény:
    dundori (1969)
    2006-08-02  09:01
  33. 2006. augusztus 2. 09:011969.

    Jó reggelt, szép napot Mindenkinek!

    Tegnap este itt voltam ám Veletek, olvastalak Benneteket, egyedül a priviket nem tudtam kinyitni és nem tudtam közbeszólni, mert egyszerűen nem tudtam felcsatlakozni, de mivel a munkám közben nem szakítottam meg a netkapcsolatot, így annyit láttam, hogy ki mindenki szólt hozzá, amíg én gépeltem. Aztán hiába próbálkoztam, elfogyott a türelmem, így elköszönni is lehetetlen volt.

    Nálunk borús az ég, de kellemes a hőmérséklet, tegnap majdnem egész nap esett. Én meg idebenn nyüstöltem a gépet, jól haladtam, de maradt még mára is. Ezért ma is leszek rövid megszakítással, mert megint el kell szaladnom a városba, tankolni, postára, feladni a büntimet, mert egyébként duplázódik. Ezt este vettem észre! Papa elment Bécsbe, most egy kis nyugi van itthon.

    Valika! Lehet, hogy összetévesztettél valakivel? Ki az az Ági? Julika! Ha vihar van és fél a kutyád, az természetes, ilyenkor több figyelem kell neki, és valóban engedd csak be a házba. Egy ismerősünknek kb. egy hónapja így pusztult el a kutyája, nem engedték be, világgá ment, és annyira lerobbant (gondolom a kóbor kutyák is bántották), hogy aki megtalálta, az  elvitte az orvoshoz, de mire értesítették a gazdáját, már meghalt a kutya. Nem baj az, hogy kukucskál a fürdőszobába. Az enyém a kád mellett alszik amíg én fürdöm.

    Rózsának köszönöm a képeket, ez az, amit este már nem tudtam elolvasni, de majd ebéd után megiszom! Biztos megint a hivatalokat, orvosokat járod? Tegnap én is beszéltem Marcsival, kicsit sirdogált szegénykém, mindenkit szeretettel ölel. Ildikó is ma biztosan járja a doktorokat, drukkoljunk neki, hogy minden sikerüljön!! Zsóka! Te meg ülj le velem egy kávéra! MOST! Sokat gondolok a Marikára, talán érzi, hogy mindenki szeretettel veszi körül, és ez segít neki. M.Évike látom Te is benéztél, hogy van a derekad? Csak nem akarod kipróbálni azt a bizonyos pakolást? És a többi Éva? Bár Leva meghallotta, hogy hiányoltuk!! Szia Levácska! Észrevetted, hogy Éva-hiányban szenvedtünk?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  34. 2006. augusztus 2. 08:491968.
    Biztos picirózsára gondoltál
    előzmény:
    *zsóka49* (1966)
    2006-08-02  08:24
  35. 2006. augusztus 2. 08:261967.

    Köszi a kávét, meg Valinak a horoszkopot.

    Azért ilyen szaggatottan irok, mert ma vagy mit tudom én mikor van megint felujitás a szolgáltatomnál, és ki ki dob, már tegnap is ez volt

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  36. 2006. augusztus 2. 08:241966.

    Julika! Ne haragud nem tudom miért Rózsát irtam a fünyirással.

    Hát ami a beázásokat illetti nagyon nagy kár tud okozni a viz. Éppen reggel láttam a hiradoba. Borzasztó lehetett.

    előzmény:
    picivirág (1964)
    2006-08-02  07:56
  37. 2006. augusztus 2. 08:221965.

    Sziasztok! Szebb napot mindenkinek! Most már mindenkire ráférne..........szerintem. Nálunk meg a Petiéknek megy a hasuk. De azért menek dolgozni, az orvosról meg hallani sem akarnak. Én meg idegeskedhetek, mert nem normális, hogy alig tudnak kocsival elmenni valahova ( meló, hozzánk stb) első a Wc.De mégsem téphetek meg egy 28 éves gyermeket. Most felhivom a sógórnömet, bár nem tudom mit tud javasolni, látatlanba.

    Rózsa itt megint nagyon borus az idő, vigyázz azzal a fűnyirással, ha villanyos akkor inkább hagyd ki ma.

    Ha tudom ma többet be be nézek, még nem tudom mit fogok csinálni, apa is elment a dolgozoba, de még neki meg a háta fáj.Az agyamra mennek, mert nem képesek elmenni a dokihoz. ( igaz én sem , de az más)

    Erzsike! Valmit azért ki kellenne találnod, mert ez nem megoldás. A benti idegeskedés miatt is felmehet a cukrod. Nem kellene kiiratnod magad. Hogy otthon mindenre figyelve lemenjen, és mielöbb megtudnád mütetni a szemed?? Nem szabad ezzel " játszani"

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  38. 2006. augusztus 2. 07:561964.
    Jó reggelt Mindenkinek! Hát nem volt valami jó az éjszakám. Kezdődött este, egy nagy viharral. A kutyám örjöngött, így be kellett engedni. Bent sem maradt nyugton, mint egy gyerek állandóan a sarkamban volt, követett mindenhová. Még a fördőszoba ajtaját sem tudtam bezárni, ott kukukcskálta végig amíg tusoltam. Hamar lefeküdtem, de hajnalban egy nagy dörrenés és és egy sms ébresztett. A kutyát ismét gyámolítani kellett. Az sms a barátnőmtől jött, aki tegnap Budapestan volt rokon látogatáson. Olyan vihar volt Pesten, hogy a rokon pincéjét elöntötte a víz, nem tudtak haza jönni a tervezett vonattal. Segítettek menteni a még menethetőt. Sajnos az új bútor elázott, amit azért tároltak ott, mert a lányuk új lakásba akart költözni és festették a lakást. Nagyon nagy kár érte őket. Sajnos a 11 órás vonat műszaki okok miatt csak hajnal 2 kor indult, előre hátra tolattak, lépésban haladtak. Nem is tudom mikor értek haza. Hát nem ilyen befelyezést vártunk, mármint a kánikuláét. Azt hiszem ma füvet vágok, az idő kellemes. Azért remélem jövő hétre ismét nyár lesz, mert azért a nyaralóban, a Körös parton az az igazi. Látom még szundíztok, vagy legalább is nem értek rá kávét főzni. tessék, parancsoljatok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  39. 2006. augusztus 2. 07:261963.
    2006.08.02. szerda

    KOS
    Kitartó munkája meghozza gyümölcsét. Eredeti tervét követve vigye véghez kitűzött célját. A növekvő Hold segíti és erőt ad. Az estét töltse önműveléssel, olvasással és pihenjen nagyon sokat.

    BIKA
    A dolgok mélyére ás, hogy tisztábban lássa az adott helyzetet, de erre a mai rohanásban nem lesz ideje. Így nagy a veszélye annak, hogy olyan lépést tesz, ami galibát okoz. A pénzügyeket kétszer is ellenőrizze!

    IKREK
    A növő Hold energiafelhasználásra ösztönzi. Sokat dolgozik, ám munkájának most meg is lesz az eredménye. Dicséretet kap, ami további aktivitásra ösztönzi. Valaki meglepetést okoz.

    RÁK
    Elege van a sok mellébeszélésből, ködösítésből. Elhatározza, hogy augusztusban kicsomózza azt a gubancot, amit környezete font Ön köré. Tapintatosan lásson a munkához.

    OROSZLÁN
    Nagyszerű ajánlattal keresik meg. Különösen jó szimattal kell rendelkeznie, hogy a csábító ajánlat mögött megtalálja a buktatókat. Nem számíthat másra, mint az ösztöneire.

    SZŰZ
    Augusztusban hirtelen felpörögnek az események. Váratlan fordulatokkal kell számolnia. Egész eddigi életét megváltoztathatja egy hirtelen jött esemény.

    MÉRLEG
    Nem biztos, hogy ez a legjobb napja a nyáron. Ne mondja ki azonnal azt, amire gondol, mert lesznek olyanok, akik a szavai alapján felületesen ítélik meg Önt.

    SKORPIÓ
    Most igazán jól érzi magát, hiszen jó ideje kiegyensúlyozottan él. Szeretné örömét megosztani egy, a születésnapját ünneplő Oroszlán-jegyűvel. Jó szórakozást!
    előzmény:
    precon (1962)
    2006-08-02  07:23
  40. 2006. augusztus 2. 07:231962.
    NYILAS 11.23. - 12.21.
    Felméri, hogy ugyanannyi munkával nem tudja tartani az elért életszínvonalat. Ha mindebből még levonja egy romló körülményeket is, könnyen beláthatja, hogy minden erejét megfeszítve kell dolgoznia.

    BAK 12.22. - 01.20.
    A Hold egyre nagyobb felszínét világítja meg a Nap. A szerencse és a váratlan helyzetek is hozzásegítik a sikerhez. Több ötletét is sikerre viheti. Az aktuális ügyekben legyen jól tájékozott.

    VÍZÖNTŐ 01.21. - 02.19.
    A növő Hold idején tárgyalásai könnyedén mennek, remek érveivel mindenkit meggyőz. Pénzügyeit értékelje át, s ha kell, változtasson befektetésein, hogy a lehető legtöbbet hozza ki belőlük.

    HALAK 02.20. - 03.20.
    Első negyedben a növő Hold segíti, amit elkezdett, azt változtatás nélkül vigye véghez. Az eredmény biztos és tartós lesz. A gyors döntéshozatalhoz szerezzen be friss információkat.
    előzmény:
    mandula2 (1961)
    2006-08-02  01:13
  41. 2006. augusztus 2. 01:131961.
    Drága Marika!

    Döbbenten olvastam  a hírt Papa haláláról, szinte el sem hiszem.

    Fogadd őszinte részvétemet.

    Fájdalmadban osztozik minden topikbarátnőd, hiszen Papa egy kicsit a miénk is volt.

    Nyugodjék békében.

    előzmény:
    nagymama (1903)
    2006-08-01  12:59
  42. 2006. augusztus 1. 22:301960.

    Lányok! Eddig a "közgyógy" topicon voltam. Ma indították. Nem mondom azt, hogy örülök annak,  nem vagyok egyedül a problémával.(!)  Mindenkit csak sajnálok, akinek ügyintéznie kell.

    Látom megint magammal levelezek, ezért

    SZÉP ÁLMOKAT, RÓZSÁS CSÓKOKAT, BAJUSZOS ANGYALOKAT!!!!

    (kislány angyalkát nem küldök, mivel István ma nem írta alá a jelenléti ívet!)

    előzmény:
    er54 (1959)
    2006-08-01  21:50
  43. 2006. augusztus 1. 21:501959.

    Jó éjszakát  szép álmokat holnapra szép napot

    Nálunk most is  szakad az eső  és ugy néz ki a dörgés is visszatért

    szia Rozsa

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  44. 2006. augusztus 1. 21:031958.
    Marikám! Fogadd legőszintébb részvétemet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  45. 2006. augusztus 1. 20:521957.
    Drága Marika! Most tudtuk meg a szomorú hírt. Fogadjátok  őszinte részvétünket!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  46. 2006. augusztus 1. 20:481956.

    er54, Kincsi! Az 1954. sz. szolit írtad. Ez azért nem sikeredett privinek.

    előzmény:
    er54 (1954)
    2006-08-01  20:34
  47. 2006. augusztus 1. 20:341955.
    Na erröl ennyit elnézést   ez privi akart lenni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  48. 2006. augusztus 1. 20:341954.

    Zsóka  nagyon köszönöm kedves szavaidat  .Tudod megint falba ütköztem  a szememmel kapcsolatba pedig sürget az idő   nagyon romlik a szemem naprol napra. Szemorvos nyugdijba ment közbe . a körzeti orvos  szabadságra egy egész hónapra ugyan adott beutalókat de azt mondta azt csak akkor  csináltassam meg  ha találtam  orvost .Na ennyi ilyenkor  teljesen magam alatt tudok lenni .Ja meg azt is mondta hogy a mütétet csak 8-as cukor alatt végzik  nekem meg a labor cukor 10 körül van.szoval állok és gondolkozok és várok  mig valamit kitalálok vagy teljesen elmegy a látásom.Persze közbe dolgoznom kell meló után meg mint a kifacsart citrom.annak ellenére hogy  nincsen sok melom  mostanába,mert ugy állok hozzá hogy más is hozzáférjen.

    Röviden ennyi  Már másodjára érkezett hozzánk ma nagy vihar   most is szakad az eső de legalább egy kicsit felfrissülünk

    köszi a türelmed pusza kincsi

    előzmény:
    *zsóka49* (1940)
    2006-08-01  18:48
  49. 2006. augusztus 1. 20:161953.

    Szijjjjja, Levácska! Csak hogy végre szóba "írsz" velünk. Igaz, hogy én sem vagyok, szinte egész nyáron jelen. Most nagyon hiányoltalak. Hogy vagytok? Mekkora már a "kis Vőlegény'? Nincs új fotó róla? Marcsival beszéltem telefonon ma.

     

    előzmény:
    leva32 (1951)
    2006-08-01  20:12
  50. 2006. augusztus 1. 20:141952.
    Itt is villámlik!!!!!!Nyugodalmas jóóóóéjszakát Mindenkinek:leva
    előzmény:
    leva32 (1951)
    2006-08-01  20:12

Címlap

top