Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szeretők

gggarfield
Létrehozva: 2003. május 13. 11:26
Felmérést végzünk, és szeretnék olyan emberekkel beszélgetni, akik tudják, vagy sejtik, hogy párjuknak szeretőjük van, vagy esetleg ők maguk szeretők.
  1. 2003. május 13. 13:3676.
    Nem vagy tiszta hülye! :)) Az érzelmeket nem lehet irányítani . . . És ha már belecsöppentél, nagyon nehéz kimászni, még ha tudod jól, hogy kellene, akkor is . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_842120 (66)
     
  2. 2003. május 13. 13:3575.
    Szerencsére én nem vagyok az az elsőlátásrabeleszeretni- típus, így ha bármi kezdene kialakulni azonnal lépnék az ellenkező irányba.
    előzmény:
    Ördi (71)
     
  3. 2003. május 13. 13:3474.
    Csak a tárgyilagosság miatt írtam. Sajnálni nem kell. Saját döntésükből (mindkét fél!!!!) mennek bele a kapcsolatba, mert önzők és örömet, boldogságot, sikert, elismerést, önbecsülést eredményez, testi-lelki kielégületlenséget pótolnak vele.
    SZVSZ nem csak a házassági kapcsolat gondjai visznek egy férfit szeretői viszonyba. Van, hogy a munkahelyi vagy az élet egyéb területén jelentkező sikertelenség és feldolgozhatatlan stressz miatt is.
    előzmény:
    krisz32 (63)
     
  4. 2003. május 13. 13:3473.
    Elhiszem. . . nem is lehet az ilyesmit teljesen kiheverni :((.

    Az ember csak beletörődik a dolgokba, melyeken úgysem tud változtatni.
    előzmény:
    macskajaj (69)
     
  5. 2003. május 13. 13:3372.
    ühüm ez az: "valaki megbabonázott, pedig kiegyensúlyozott kapcsolatban éltem". . ez pocsék, szar érzés. . nem tudsz ellene mit tenni. . vagy elfojtod és belehalsz, vagy. . . nem fojtod el és őrült lelkiismeretfurdalásod lesz és a végén ebbe is belehalsz
    előzmény:
    Kireisa (67)
     
  6. 2003. május 13. 13:3271.
    Valami érzelem biztos, hogy van részéről, hiszen nem keresne. Vannak hónapok, amikor nem találkozunk, mert éppen nekem van valakim. Viszont amikor nálam szakításra kerül a sor mindig egymás karjaiban kötünk ki.
    Mellette iszonyatosan nőnek érzem mgamat, amit eddig senki mellett nem tapasztaltam és éreztem.
    előzmény:
    gggarfield (68)
     
  7. 2003. május 13. 13:3170.
    Nem, nem kell sajnálni szegény szeretőket . . . :))) De talán megkövezni sem feltétlenül . . .
    előzmény:
    krisz32 (63)
     
  8. 2003. május 13. 13:3069.
    :(( Lelkileg majdnem belehaltam . . .
    előzmény:
    Kireisa (60)
     
  9. 2003. május 13. 13:2968.
    De akkor miért nem lépsz ki ebből? Ha nem szeret téged, akkor miért alázkodsz meg?
    előzmény:
    Ördi (64)
     
  10. 2003. május 13. 13:2967.
    Párkapcsolatból belesodródni én sem tudok érzelmek nélkül. Sőt. Eddig egyszer fordult elő életemben, hogy valaki megbabonázott, pedig kiegyensúlyozott kapcsolatban éltem.

    Akire az előbb utaltam (csak szex), ővele független koromban ismerkedtem meg , de annyira összepasszoltunk testileg, hogy később, évek múltával is néha "felfrissítettük " az emlékeket, akkor is, ha foglaltak voltunk. Ennyi. Nem volt erős érzelem, nem is volt igazi szeretői kapcsolat.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_121368 (55)
     
  11. Torolt_felhasznalo_842120
    Torolt_felhasznalo_842120
    2003. május 13. 13:2866.
    Régen ismerem, évek óta, és eszembe nem jutott, hogy bármni közöm lehet hozzá, észre sem vettem ilyen szempontból. Azt tudtam, hogy én tetszem neki. Oszt egyszer csak jól felszedett egy bulin nemrég. Jó vele, és beleszerettem. Van egy többéves kapcsolata, amiből nem akar, vagy inkább nem tud kilépni, fő ok a sajnálat. Esetemben az a legszebb, hogy előtte nemrég lábaltam ki egy hasonlóból. Mondjátok, hogy tiszta hülye vagyok, és igazatok lészen. :)))
    előzmény:
    gggarfield (56)
     
  12. 2003. május 13. 13:2865.
    Én "egyedül" élek, de szeretője vagyok egy nős pasinak . . . :)))
    előzmény:
    gggarfield (56)
     
  13. 2003. május 13. 13:2764.
    Mint mondtam, nem vagyunk együtt csak a szex miatt és nem miattam, mert én pillanatnyilag vele tudnám elképzelni az életemet, amiről ő is tud, de hiába, én kevés vagyok!
    előzmény:
    gggarfield (62)
     
  14. 2003. május 13. 13:2763.
    Akkor most sajnálni kell szegény szeretőket?
    előzmény:
    nok_apja (59)
     
  15. 2003. május 13. 13:2662.
    Szia!

    De akkor te most vele vagy ugye? Már nem vagy ilyen szerető őrületben, nem?
    előzmény:
    Ördi (58)
     
  16. 2003. május 13. 13:2561.
    :))) Belecsöppenés:
    1. eset: Évtiezedek óta tartó IGAZI NAGY SZERELEM, ami volt, van, lesz, függetlenül attól, hogy időközben mennyi év esett ki, és hogy még mennyi fog kiesni egymás nélkül.
    2. eset: Az elsőből következően, a részemről történő összeroppanás szélén egy régi, mély barátság fordult egy picit másba . . .
    Az 1-nél amikor először volt, én voltam az egyetlen . . . amikor 2-szor már volt családja, nekem is, csak én addigra már elváltam.
    A 2. eset ami jelenleg is tart . . . annyival több egy nagyon jó barátságnál, hogy van benne szex is a szereteten kívül . . . :)))
    Érzelmi szinten az elsőhöz viszonyuló SZERELEM nem fog elmúlni soha, amíg élek. A második pedig egyszerűen jó, hogy van . . . de nem akarnék vele együttélni . . .
    Ja, és mindkettő olyan helyzetben volt, van, hogy képtelenek lennének borítani . . . :((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_121368 (52)
     
  17. 2003. május 13. 13:2360.
    Akkor viszont neked még rosszabb lehetett.
    Én legalább utólag megnyugtattam magam azzal, hogy "Istenem, hülye voltam. Na és ? Az élet megy tovább"

    előzmény:
    macskajaj (53)
     
  18. 2003. május 13. 13:2359.
    Ja és még valami. A KÉNYELMES férfi otthon ül, feltett lábbal és nézi a meccset sörrel a kezében. Kényelmes férfi nem vállal be szeretőt. Szeretői kapcsolatban lenni nem kényelmes. Időigényes, felszültségteli (konspiráció miatt) anyagi kiadással jár és meglévők mellett további elvárásnak kell eleget tenni.
    SZERETŐNEK LENNI NEM KÉNYELMES!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2003. május 13. 13:2258.
    A srác egy közös ismerősünknél látta a fényképemet még 4, 5 évvel ezelőtt. Mindenképpen össze akart velem jönni, de a találkát nem tudtuk akkor összehozni, de én közben bepasiztam akivel 2 évet húztam le, de nem felejtettük el egymást, állandóan sms-eztünk, mindent tudtunk egymásról. Ő fél évvel később megismert egy lányt, akivel összeköltözött, aki ugyan úgy lekopasztotta anyagilag, mint engem a pasim. Mind a ketten kapcsolatban voltunk, de kialakult valami, ami a mai napig tart, csak annyi a különbség, hogy mindketten szakítottunk az exel.
    előzmény:
    gggarfield (47)
     
  20. 2003. május 13. 13:2257.
    Igen, pont erre utaltam a fellángolással . Ha az érzelem minden mást elnyom, akkor borul a bili.

    Vagy akkor sem. De abban az esetben viszont lelkileg "meghal" az illető. Már az, aki elnyomja az érzelmet és a kötelességek mögé helyezi.
    Pedig egy életünk van.
    előzmény:
    nok_apja (51)
     
  21. 2003. május 13. 13:1956.
    Most itt ki van itt olyan, aki szeretőt tart, és ki van olyan, aki egyedül él, de szerető??
    előzmény:
    macskajaj (53)
     
  22. 2003. május 13. 13:1955.
    én sosem tudok belesodródni úgy semmibe sem, hogy ne lennének mögötte/benne nagyon erős érzelmek. . talán ennyi a különbség
    előzmény:
    Kireisa (50)
     
  23. 2003. május 13. 13:1854.
    Szia . . . :))) Sajnos sokan vagyunk egycipőben . . .
    előzmény:
    miért.én? (45)
     
  24. 2003. május 13. 13:1753.
    Tudom, sokszor tényleg csak duma . . . de előfordul az is, hogy nem az . . . Nálam ez volt . . .
    előzmény:
    Kireisa (42)
     
  25. 2003. május 13. 13:1752.
    Belecsöppenés. .
    1. eset: haverból lépett elő
    2. eset: munkatársból lépett elő.
    Mindkettő tudta, hogy párkapcsolatban élek, és egyik sem zavartatta magát.
    1. esetben majdnem szerelem volt, vagy legalábbis akkor úgy éreztük
    2. esetben: még most sem tudom, hogy mi volt. . erős vágy volt az biztos. . de nem teljesült be végül. .
    1. esetben tönkrement az akkori kapcsolatom
    2. esetben időben kiszálltunk, és jobbnak látjuk kerülni egymást
    előzmény:
    gggarfield (44)
     

Címlap

top