Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Efeb tanfolyamról vélemény

COKATALIN
Létrehozva: 2006. október 5. 16:04

Sziasztok!

Nem találtam ilyen topcot, ezért szeretném a véleményeteket megtudni!

Ha járt valaki az Efeb-hez tanfolyamra azt segítsen már!!  

A pozitív és a negatív is érdekel. Mivel gyesen vagyok ez az egyetlen "suli" ahol 50% kedvezmény jár a tanfolyam árából a gyes időtartamára. Szeretnék távoktatásosra jelentkezni!! 

Ezért minden vélemény érdekel!!! 

Mindenkinek köszönöm!! Kata

  1. 2021. december 15. 15:08113.

    Szia, érdeklődöm, hogy jelentkeztél végül ingatlanközvetítői tanfolyamra az EFEB-hez? Ha igen, milyen tapasztalataid voltak? Köszi!

    előzmény:
    hupyaak (103)
    2020-08-04  19:10
  2. 2021. december 7. 21:45112.

    EFEB-hez jártam lakberendező tanfolyamra. NEM ajánlom.Egyáltalán nem azt kaptam a képzés során, mint amiről a képzés elején szó volt. A tematikában ígérték számítógépes tervezőprogramok elsajátítását. Az nem oktatás, ha 2 hetente a tanár küld egy ppt, vagy azt azt várja, hogy egy videóból tanuljuk meg a tervezőprogramot, amikor erre több személyes óra volt betervezve. Rengeteg gyakorlati óra elmaradt a pandémiára hivatkozva, ahelyett, hogy megtartották volna online, mint minden más normális oktatási intézményben. Az elmaradt órákat akkor sem pótolták, amikor a járványhelyzet már lehetővé tette volna. Nem ajánlom senkinek az EFEB-et, itt csak a magas tanfolyamdíjat tudták beszedni, az oktatás viszont egy nagy nulla volt mögötte. A protfólió és vizsgamunka leadásra szinte autodidakta módon kellett felkészülni. Nalunk az egész csoport nagyon elégedetlen volt vele, és felháborító hogy ezt oktatásnak nevezik, és ilyet megengednek maguknak.

  3. 2020. november 3. 15:32111.

    Szia,


    Az online dajka tanfolyam szerintem jó az EFEB-nél, a végén akár okj-s vizsgát is tudsz tenni. Azt, hogy mire és hol akarod használni azt neked kell tudni. Úgy emlékszem lehet kérni német nyelvű bizonyítványt is, amit talán elfogadnak az EU-n belül.

    előzmény:
    vivus22 (109)
    2020-10-24  13:19
  4. 2020. október 24. 18:49110.

    Szia! Nem biztos,hogy tudsz benne segiteni de hatha


    Nekem most kellett volna mennem konzultáciora a vizsga előtt,de még nem vagyok kész a modúlzárokkal ezért lemondtam. Azt mondták,hogy majd értesítenek egy másik időpontról. Ez kb mennyi idő mire kapok másik időpontot? Válaszod és segítséged előre is köszönöm. :) 


    Dóri

    előzmény:
    bogvan (104)
    2020-08-10  11:07
  5. 2020. október 24. 13:19109.

    Sziasztok!


    Az efebnél az óvodai dajka képzésre szeretnék jelentkezni majd online tanfolyamra. Érdekelne a véleményetek róla.


    Járt valaki rá? Ha igen mit gondolsz róla? Megéri? A képzés végén csak tanúsítványt kapnék vagy okj-s bizit? Illetve szerintetek tudnám használni külföldön is vagy csak magyarba? 


    Válaszaitokat előre is köszönöm!

  6. 2020. augusztus 31. 08:44108.

    Sziasztok,


    Én még 2012-ben jártam egy tanfolyamra az Efeb-hez, akkor nem igazán voltam elégedett. Tavaly úgy hozta a sors, hogy a munkahelyem beiskolázott újra hozzájuk, aminek akkor nem nagyon örültem. Azt kell, hogy mondjam sokat változtak, mégpedig pozitív irányba. Korábban döcögős volt a szervezés és a tanárokkal sem voltunk teljesen elégedettek. Nagyon próbálnak javítani a minőségen az látszik, gondolom ezért is járnak olyan rengetegen hozzájuk. Ez volt talán az egyetlen problémám, hogy a személyes ügyfélszolgálaton mindig nagyon sokan voltak. Tavaly nekünk már több tananyagot online is elérhetővé tettek, gondolom ez most a pandémia alatt jól fog jönni. Amit leírtam az csak egy vélemény, mindenképpen azt javaslom, hogy nézzetek jól utána, mert gondolom senkinek sem mindegy mire ad ki pénzt. 


    Üdv.


    Bozvai

  7. Torolt_felhasznalo_491524
    Torolt_felhasznalo_491524
    2020. augusztus 30. 12:27107.

    Szerintem nem a versenyképességgel van a gond, hanem azzal, hogy kishazánkban ennek nem nagyon van kultúrája. Mit akarsz kezdeni a lakberendezéssel? Gondolod, hogy sorok fognak állni, hogy perkálhassanak a tanácsaidért? (Nagyon nem valószínű.) Vagy van valami használhatóbb ötleted is?

    előzmény:
    vggabi2 (106)
    2020-08-29  19:03
  8. 2020. augusztus 29. 19:03106.

    Sziasztok!


    Szeretnék érdeklődni, hogy az EFEB-nél valaki elvégezte-e már a lakberendezői tanfolyamot.


    Mik a tapasztalatok?


    Mennyire versenyképes az általuk kiadott bizonyítvány?


    Köszönöm előre is a válaszokat! :)

  9. 2020. augusztus 10. 11:33105.

    Szia,


    Mindenképpen a kombit válszd, mert azzal akár te is nyithatsz boltot. A tesóm járt az EFEB-hez és arra emlékszem, hogy minden szombaton csodálatosabbnál csodálatosabb csokrokkal állított haza :-)

    előzmény:
    Amy1988 (101)
    2020-07-30  07:58
  10. 2020. augusztus 10. 11:07104.

    Ne félj az online tanfolyamtól teljesen rendben van vele minden. Én is jártam az EFEB-re onnan tudom. 

  11. 2020. augusztus 4. 19:10103.

    Sziasztok, tudom hogy már sokan érdeklődtetek, de ha esetleg volt már köztetek, aki elvégezte az ingatlanközvetítő tanfolyamot, tudna pár infót írni róla ? :) kicsit óckodom az E-learning tanfolyam miatt.


    Előre is köszönöm 

  12. 2020. augusztus 3. 09:26102.

    Sziasztok! Elvégezte valaki a pedagógus és családsegítő tanfit?

Címlap

top