Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2004 első babái

veravera
Létrehozva: 2003. május 27. 14:06
Sziasztok! Tudom, hogy most mindenki utálni fog, hogy megnyitottam a századik hónap-topikot, de gondoljatok arra, hogy egy kismamát nem szabad felidegesíteni :-))
Aki pedig érintett a témában, jöjjön és osszuk meg a tapasztalatokt! :-)))
  1. 2008. július 27. 12:3679801.

    szia!

     

    Jesszuss...két hét. Na az is kemény lehet.

     

    Nem, szerencsére senkinek nem lett semmi baja. odáig vetemedtem, hogy még a Robi mostani barátnőjét is megkérdeztem, hogy jól van-e. végül is várandós....

     

    A férfiemberről írtam már, igaz, akkor haveri fázisban voltunk. most meg együttnyaralósban :) 

    nem kiabálom még el :) minden nagyon szép és jó, csak nem soproni, de úgy tűnik ezen is át tudok lépni :)

     

     

     

     

    Märchenparkról itt bővebben:http://www.maerchenpark-neusiedlersee.at/un/start. html

     

    EGyébként nagyon régen még csak vadasparkként üzemelt. voltam itt kiskoromban is és Benivel is már néhányszor.

     

    úúúúúúúúúristen, a fiad már iskolába megy? na ne.... kész. öregszünk  

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_605821 (79800)
    2008-07-27  12:18
  2. Torolt_felhasznalo_605821
    Torolt_felhasznalo_605821
    2008. július 27. 12:1879800.

    SZiasztok !

     

    Látom visszatért a "'mag" így én is bejelentkezem...

    Naggyon jók a képek,olyan jó nézegetni,hoyg máűr hogy nőnek a gyerekek.

     

    Klau,mesélj errül a Marchenparkról !Hárman ???Férfiember ??Erről lemaradtam.De nagggyon örülök neki !!!Beni igazi kis vagesz csávó  :D Nem semmiez a baleset.Gondolom kiakadtál rendesen:(Senkinek semmi baja nem történt ? Én is rettegek ha nem velem vannak...

     

    Viki,hol van a ház ?=körülnézek am bringával,hátha rátalálok !Jóóó ,hogy közel lesztek !!!

     

    Perika ,sajnálom,hogy rosszak az eredmények,remélem,hogy nem  Chron...Egy volt osztálytársamnak az van mr évek óta :( Mik a tünetek ?Édes a csajod nagyon... tiszta nő :))

     

    Léha ! én nem írigyellek...:) Bízom benn,hogy ha ennyire szeretnéd,magától indul ki Nándi :)

     

    Ildi,nálatok is már jöhetne a pozitív energia....Sajnálom amiken átmentek-mentetek...

     

    Ancsa,én még nem voltam Zánkán ,de gondolom szörnyű volt látni a leposuztulást.Így voltam én amikor 10 után visszamentem oda nyaralni Horvátországban,ahol a suliival nyaraltunk mindig.Elsírtam magam.Jó,mondjuk ott háború is volt,de akkor is.A szobákban nőtt a gaz.

     

    Rólunk .Fiúk apjukkal 2 hétig nyaralnak Horvátországban.Úgyhogy most édesmagányoban tengetem napjaim...Még bírom  ,csak 4 napja mentek el.nem tudom mi lesz 1 hét múlva.Aztán hazajönnek ,és aug. végén mi 3-an is megyünk.Tavaly nem voltunk és az idén mindenképpen el akartam vinni őket.Voltak előtte 1-1 hetet mindkét nagymamánál.

    Beni megy szeptemberben iskolába,arra is kell készülnöm lassan...

     

    Puszi nektek 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2008. július 27. 08:1779799.

    és méééég...

    Ezek készültek a Märchenparkban. 

    előzmény:
    kisklau (79798)
    2008-07-27  08:13
  4. 2008. július 27. 08:1379798.
    na akkor még néhány kép talán :)
    előzmény:
    kisklau (79797)
    2008-07-27  08:08
  5. 2008. július 27. 08:0879797.
    sziasztok Csajok és Manók!   Tudom-tudom, hogy már régen írtam, de persze rossz pénz nem vész ám el :) Gondoltam bejelentkezem. Néha zúgolvasok természetesen, na meg a képeket is nézegetem, szóval észrevétlenül szoktam jelen lenni.   Olvasgatom kivel, mi történik. Azért látom vannak, akik nálam aktívabban írnak a fórumra. El is szégyeltem magam...., de már egyszer januárban megígértem, hogy igyekszem :)   Klasszul telik a nyár, csak már éppen túl vagyunk a nyaraláson, így a szabadságon is. (ennek annyira azért nem örülök) Benike volt az apjával és nagyszüleivel Horvátországban nyaralni egy hetet. Na ez volt számomra a megpróbáltatások tömkelege. Nehéz szívvel engedtem el. Javasoltam, hogy inkább Magyarországon nyaraljanak, ne menjenek annyira messze..., de nem sikerült. Így elindultak... 20 óra utazás után nem érkeztek még meg így felhívtam őket. Apja mondta, hogy még az autópályán vannak, aztán beszéltem Benivel is, ő készségesen tájékoztatott, hogy itt vannak a mentők, a tűzoltók és a rendőrök, mert a papa nekiment egy sziklának és most szállítják el a teljesen összetörött autót. Két autóval mentek, a teherautóval meg a régi kocsinkkal. Benike "szerencsére" nem látta a balesetet, mint utóbb kiderült azért nem, mert az okos apja a dobozos teherautójába a csomagtérbe altatta a fiamat, a várandós kedvesével együtt az autópályán. Ettől néhányszor kiborultam, azóta is. Szóval így indult a nyaralásuk. Minden nap felhívtam Benit, de nem volt túl lelkes. Amennyi a tengerből megmaradt neki, az a baleset. Na meg mondta, hogy nagyon rossz a tenger, mert sós :) Próbáltam rá felkészíteni, de nem sikerült.   Az utolsó napokban már édes telefonok voltak Benikétől: -Anya látsz most engem? -Nem. -Én látok egy csillagot, azt nézem, nézd Te is azt... :) Nagyon vártam haza.   Hazaérkezett és egyből mentünk nyaralni. Velemben volt, az Őrségben. Hihetetlen klassz hely. Nagyon élveztük. Voltunk túrázni, voltunk Kalandvárosban, Holdfényligetben a drótkötélpályán,  Kőszegen a várban, íjaztunk. Nagyon sokat úsztunk, pancsoltunk, sétáltunk. Erdőt jártunk. Szóval nagyon jó volt. És persze az sem utolsó szempont, hogy hárman voltunk, és a férfidolgokat elintézték a fiúk. Na meg volt kivel kávéznom a teraszon reggelente    Néhány képet majd mutatok Benikéről.   Aztán a négy hét ovis szünetből az utolsó hetet az anyumékkal és a nagybátyámékkal töltötte Beni. Igazán tetszett neki. Gondoltam is sokszor, hogy milyen jó volt gyereknek lenni :) Mondjuk nem tudom Beni, hogy veszi majd a hétfői kezdést. Magamból kiindulva szabadság után elég nehéz visszarázódni.   Már megint kapkodom és gondolkodom, hogy mit is írjak még, de inkább majd a képek beszélnek, mert én annyira gyagya vagyok, hogy csak írom a hosszú körmondataimat, aztán elveszek a mondanivalókban.   Múlt hétvégén Budapesten is kirándultunk. Voltunk a tropicáriumban, meg kisvasutazni is :) vonattal mentünk Bp-re is, mert Benike imádja. Nagyon jól sikerült. Gondoltam is a babatalikra....  Azt meg még el is felejtettem, hogy voltunk az anyuékkal Märchenparkban Ausztriában. Ahol nagy meglepetésemre, Benike az anyukámmal hullámvasutazott..... Kipróbáltam utána én is. Lehet, hogy már öregszem? nem bírtam annyira. meg voltam fehéredve, ahogy illik
     Most meg már abban sem voltam biztos, hogy képes vagyok egy hozzászólást elküldeni.... nem tudtam már, hogy hol kell :) remélem azért sikerült.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2008. július 26. 21:4479796.
    még egy próbálkozás, mert minden másodikra engedi csak...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2008. július 26. 21:4279795.
    kép2
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2008. július 26. 21:3979794.
    kép1
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2008. július 26. 21:2779793.

    SOK BOLDOGSÁGOT AZ ÚJ HÁZASOKNAK:-)))) ÉS HOSSZÚ, BOLDOG EGYÜTTLÉTET!!!!

     

    LÉHA: annyira irigyellek (na nem a szülés miatt:-)))), meg persze csodállak is a 3 lurkóért

     

    ANCSA: nagy ellentmondások egyike ez a Balcsiparton

     

    VIKSI: ez lesz az új kéró??? Nagyon klassz. Ránk is megint ránkjött az építkezés-mánia, pedig egyszer tavasz végén már eldöntöttük, hogy maradunk

     

    ILDI:simi és szerencsevirágok

     

    MI: voltunk nyargalni a héten, tegnap jöttünk haza. Esztergom-Búbánatvölgyben volt a szállás. Termáloztunk (mindenkinek tudom ajánlani), városnéztünk, Börzsönyöztünk, kisvasutaztunk, kompoztunk, játszótereztünk stb... Nagyon jó volt annak ellenére, hogy az idő nem volt frenetikusan jó.

    Nem tudom írtam-e, de egészségem nem a régi. Voltam egy kis tükrözésen, ahol nem épp jó eredményeim születtek. Chron-nak tippelték, de szcsére. a szövetminta nem támasztja meg az elméletet, viszont még mindig nem tudom, hogy mi a bajom Kicsit ki vagyok ettől, mert jó lenne visszakapnom a régi énemet, aki ereje teljében van, de remélem, hogy nemsokára újra jobb lesz.

    Egyébként még a jövő héten is szabin vagyok, most anyumékhoz megyünk kettesben Zalába.

     

    TÖBBI NÉPEK??? MERRE???

    Elkülköm gyors, aztán teszek 1-2 nyargalós képet...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2008. július 25. 14:0579792.

    Sziasztok!!

     

    Eszternek szeretnék én is nagyon sok boldogságot kívánni!!!

     

    Léha, drukkolok, hogy a legkisebb ori magától akarjon kibújni.. De még van ideje, nem?

     

    Ildi, nagyon sajnálom, hogy ennyi minden összejött!Remélem meg lesz a kutya!!

     

    Csöpp, sajnálom, hogy a nyár legszarabb hetén vagy szabin.

     

    Ancsa, el tudom képzelni Zánkát.. sajnálatos, hogy egy ilyen helyre nem költenek.. pedig ugye lenne miől..

     

    Rég jelentkeztem már.. elnézést érte.

    De nekünk is sokminden összejött. Két lakást kellett eladnunk.. közben vesszük az újat.. hitel szocpol..stb.. Nem egyszerű..és még nem tartunk a végén..

    Ami biztos! Vecsére költözünk ősszel.. remélhetőleg szeptember végén. Már alig várom!!És Domi is!! Monáék jó közel lesznek

    Gyerekek jól vannak.. most van nálunk ovi szünet.. próbálok nekik programokat szervezni.., de nehéz, főleg az esős időben.. De készülünk Állatkertbe, kisvasútozni stb.. Ja, és mindezt Apjuk nélkül.. mert Ő dolgozik...

     

    Mindenkit puszilok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2008. július 25. 10:4779791.

    Hűűű, Ildi!

     

    Nagyon sajnálom a megpróbáltatásokat! :-(((

     

    Nándi-fórumon, egy osztrák magánkórházban rámolták ki az egyik magyar kismamát és férjét. Tudom, hogy ez nem vígasztal, de hihetetlen milyen bürükrácia nekik odakinn a papírokat visszaszerezni. A kórház véleménye meg csak annyi hogy, sajnálják....

     

    Megvizsgált a dokid? Az enyém most szabin van, a szülésznőm meg finomkezű. Mondjuk a nagyoknál sem számított a dokim keze...

     

    Holnap viszi anyósom anagyokjat Kálba vonattal. remélem, hogy rövidesen jöhetnek vissza, Már senkinek nem jó eza sok "nyaralás"....

     

    pussz: M

     

    Ancsa: igen, tudom, hogy kibújtak, de úgy, hogy indították őket. Szeretnék egyszer magamtól bemenni a kórházba ;)

     

    előzmény:
    morcheeba* (79790)
    2008-07-24  14:44
  12. 2008. július 24. 14:4479790.

    Akkor még sokszor lehet idegesítő kérdéseket feltenni Neked!  Az én lánykám sem bújt volna ki hamarabb, ha a "kedves" dokim nem segít.

     

    Hát lányok, már nem tudom hány hivatalban hányszor voltam, de még ráadásnak a rendőrségi jegyzőkönyvemet is elhagytam valahol. De már nagyjából sínen vannak a papírjaim, ez a kis "móka" eddig kb. 40e-ben van. A férjemék irodáját tegnap elöntötte megint a víz. A szüleim fürdőszobafelújítanak, ott is minden nap van valami gázos dolog. Este elszökött a kutyájuk, telefonálgatok, ebtenyésztők...Ki vagyunk facsarva. Reggel már úgy ébredek, ma vajon milyen csapás következik?!Szegény anyukám itt vigyáz a gyerekekre, h én tudjam intézni az okmányiamat, közben aggódik az otthoni dolgok miatt, a majdnem vak apukám küzd a mesterekkel és kutyát keres...Ilyen az egész család:

     

    előzmény:
    Magdaléha (79788)
    2008-07-24  09:43
  13. Torolt_felhasznalo_832328
    Torolt_felhasznalo_832328
    2008. július 24. 11:1679789.

     

    Ne aggódj, eddig már két Ori csemete kibújt, kibújik majd Nándi is, csak a megfelelő időpontra vár!

    előzmény:
    Magdaléha (79788)
    2008-07-24  09:43
  14. 2008. július 24. 09:4379788.

    Nem szülök :-D

    Már csak azért sem, hogy bosszantsam a környezetem!!! :-P

     

     

    Egyébként amióta bejött ez a hideg idő egy deka fájásom nincs... Tök jól vagyok.

     

    majd jövő nyáron megszülök ;)

     

    :-***

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_146384
    Torolt_felhasznalo_146384
    2008. július 23. 16:0179787.

    Sziasztok!

     

    Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül zavarok de úgy gondolom talán hasznos lehet ha megnézitek az alábbi tini- és gyermekruházati webáruházat: www.speedcar.shp.hu

     

    Gyermekruházati termékeink rendkívül népszerűek a gyermekek körében, mert az általuk közkedvelt Disney mesefigurákkal vannak díszítve (Micimackó, Hercegnők, Verdák, L’ecso, Snoopy, High School Musical, Power Rangers és a legújabbak KUNG FU PANDA és WALL-E).

     

    A szitanyomott dekorációk tartósak, nem fakulnak, nem kopnak, nem peregnek le. A termékek kiváló, I. osztályú minőségűek, mosástűrőek és mérettartóak, magyarországi áruk.

     

    Talán már találkoztatok ezekkel a termékekkel akár a neten, akár plázákban, de nálunk most rendkívüli AKCIÓK-kal találkozhattok a készlet erejéig.

     

    Az árukra 100% pénzvisszafizetési garanciát vállalunk bármilyen probléma esetén, amennyiben azt egy hónapon belül jelzitek nekünk.

     

    NÉZZETEK BE HOZZÁNK, MOST MÉGINKÁBB MEGÉRI!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_419942
    Torolt_felhasznalo_419942
    2008. július 23. 14:3579786.

    Sziasztok,

     

    Eszter nagyon sok boldogságot kívánunk nektek! Nagyon várom a képeket és az élménybeszámolót!

     

    Léha, Isten éltessen nagyon sokáig!

     

    Puszi mindenkinek.

     

    Utálom ezt a időt!!! Naná hogy itt nyomulok szabadságon....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2008. július 22. 20:5879785.

    Léha, ezt Neked!

    Vannak már idegesítő telefonok? -Szülsz már? Hogyhogy nem szülsz? Aludj előre!

    előzmény:
    Magdaléha (79784)
    2008-07-22  15:27
  18. 2008. július 22. 15:2779784.

    Sziasztok!

     

    köszönöm a köszöntést!

     

    Nándi köszöni jól elvan odabenn ;-) A hidegfrontokra élénken reagál, de semmi.

     

    Távi! Ezúton is nagyon sok boldogságot kívánok nektek! Várjuk a fényképeket!!!

    pussz: M

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832328 (79783)
    2008-07-22  11:07
  19. Torolt_felhasznalo_832328
    Torolt_felhasznalo_832328
    2008. július 22. 11:0779783.

     

    Drága Léha!

     

    NÉVNAPOD ALKALMÁBÓL NAGYON-NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK!

     

     

    Ui: Nándi hogy viselkedik? Gyakoriak a hidegfrontok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_832328
    Torolt_felhasznalo_832328
    2008. július 21. 08:3479782.

     

    ÉLJEN AZ IFJÚ PÁR!!!!!!!!!!!!!!

     

    Nagyon-nagyon sok boldogságot, jó egészséget kívánunk Nektek, na és természetesen bőséges gyermekáldást!!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2008. július 19. 20:5179781.

    Nagyon boldog életet kívánunk Nektek!

     

     

    Szerettem volna elmenni, de annyira zűrös hetem volt, pl. az összes okmányomat elhagytam/ellopták...szóval nem ment.

    Majd mesélj!!

    előzmény:
    távirányító (79779)
    2008-07-18  21:37
  22. Torolt_felhasznalo_605821
    Torolt_felhasznalo_605821
    2008. július 19. 08:2179780.

    Tavi,nagyon sokat gondolunk ratok es nagyon sok boldogsagot kivanok nektek!!

     

    (bocsi,csak nincs magyar billentyuzetem) 

    előzmény:
    távirányító (79779)
    2008-07-18  21:37
  23. 2008. július 18. 21:3779779.

    Sziasztok!

     

    Bocs, hogy nem jelentkeztem, sok a volt a munka bent is, itthon is.

    Készülünk, izgulunk! :)

     

    Mindenkinek szép nyarat, ha hazajöttünk, jelentkezem és remélem, lesz akivel élőben találkozunk holnap!

     

    Puszi 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2008. július 16. 21:3579778.

    friss kép

    előzmény:
    perika (79777)
    2008-07-16  21:33
  25. 2008. július 16. 21:3379777.

    Na, talán ma sikerül hozzászólnom.

    Nekünk ma volt az utolsó nap ovi, apa már itthon lesz holnap. Pénteken megyünk nyaralni (telelni???) Esztergomba, de eddig minden hétvégét mi ketten lányok Vonyarcon töltöttünk anyuéknál, Balcsiztunk, meg élveztük a kertes ház adta örömöket.

    Egyébként nagyon hamar telik a nyár. Már a közepénél tartunk.

    Van egy kis (kis??) eü. problémám is, úgyhogy most orvosokat járok, ami így nyáron nem egyszerű

    Az együtt töltött hét után meg ismét anyuékhoz megyünk egy hetet, apa meg dolgozik.

    előzmény:
    perika (79776)
    2008-07-16  21:29
8 9 10 11 12

Címlap

top