Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szerelmi kötés

Torolt_felhasznalo_206073
Torolt_felhasznalo_206073
Létrehozva: 2006. november 9. 00:25
Valaki tud egy jó szeremi kötést már meglévő kapcsolatra?
  1. Torolt_felhasznalo_655857
    Torolt_felhasznalo_655857
    2006. november 12. 14:54155.

    "Király, elmegyek a mágushoz, fizetek, és megoldja az életem..."

    Errol szol nagyon sok ember elete. Nagyon kevesen vannak akik eleg bartak maguk alakitani a sajat eletuket es nem csak masra varnak mindent...

    Bar a manapsag teljesen termeszetes, hogy meg a "spiritualis" dolgokhoz is alkalmazottakat fogadsz. Ha epitkezni kell, akkor felfogadsz egy komuvest; ha weblapot kell csinalni akkor megfizetsz egy programozot; ha gond van a szerelmmel, akkor alkalmazol egy magust/boszorkanyt...

       

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_732708 (140)
    2006-11-11  15:54
  2. Torolt_felhasznalo_655857
    Torolt_felhasznalo_655857
    2006. november 12. 14:49154.

    "simán bebizonyítom neked azt amiről beszéltem, ez nem zombizás..és nem természetellenes...sőt"

      Ne keverjunk mar ossze dolgokat...

    Itt nem arrol van szo, hogy termeszetes dolog-e valakire olyan modon raeroszakolni az akaratunkat, ami ellen nem tud vedekezni, hanem arrol volt szo, hogy mennyire etikus...

    Az emberek legtobbje maga ala piszkit a "teljesen termeszetes" dolgoktol. Ugyanis teljesen termeszetes dolog, hogy ha neked van kajad en meg ehes vagyok, akkor elveszem toled, pusztan azert, mert erosebb vagyok nalad. De attol meg a mi kulturankban ez nem szamit "etikus" viselkedesnek...

     

    előzmény:
    vitopmd (143)
    2006-11-11  16:24
  3. 2006. november 12. 10:02153.
    Haaat engem megmindig nem gyoztel meg......
    előzmény:
    vitopmd (149)
    2006-11-11  18:10
  4. 2006. november 11. 18:43151.

    Hai!

    Ugyan nem vagyok asztrológus, de azt minden ezoterikus és okkult tudású ember tudja, hogy amiket te felsoroltál, azok csak üres közhelyek. Az hogy ki s hogyan passzol vagy nem egy másik emberhez, az sokkal összetettebb mintsem egy egyszerű sztereotípía által dogmásított állítás. De eme kérdéssel, igazából egy komoly tudású asztrológust kell megkínálni..

    Még egy gondolat vissza a kötésre. Ha átlagot vonok, akkor tíz kötés kérésből, kb 5-6 kerül bekezdésre nálam. A többit elutasítom, vagy más megoldást ajánlok...ennyi.

    előzmény:
    biribarack (150)
    2006-11-11  18:21
  5. 2006. november 11. 18:21150.
    Értem. Köszi. Biztos sokféle számítás előzi meg a kötést, tehát nem olyan egyszerű, hogy csak a napjegyeiket nézed. A közismertebb, általános párkapcsolati horoszkópról mit gondolsz? Mert ez ugye nem részletes, nem személyre szóló, csak szabályként le van írva, hogy márpedig ez és ez a jegy összeférhetetlen. Csak azért kérdezem, mert sokan ennek alapján választanak párt, és így előítéleteik vannak. Viszont vannak olyanok is, akik a horoszkóp szerint nem illenek össze, mégis jó kapcsolatban élnek. Akkor az ilyenekre szerinted nem érdemes figyelni egyáltalán, csak a konkrét személynek készült elemzésre?
    előzmény:
    vitopmd (149)
    2006-11-11  18:10
  6. 2006. november 11. 18:10149.

    Hai!

    Bocs de válaszoltam...hiszen ha "felodlhatatlan" ellentét van köztük, akkor az is beletartozik abba a kategóriába, ami az elébb leírtakban ott van , hogy nem vállalom. Nem mert értelmetlen két embert hozzásegíteni önnön megszívatásához.

    Az, hogy az ott lévő ember hazudik e vagy nem, ahhoz megvannak a képességeim is, és azon pszichés technikák is, melyek ezt kizárják. Vagyis nem tudnak átverni. Vannak akik megpróbálják, de nem megy, nem sikerül. Ahhoz nagyon öreg és rutinos róka vagyok.

    előzmény:
    biribarack (148)
    2006-11-11  17:53
  7. 2006. november 11. 17:53148.

    Nem feltételeztem, hogy szándékosan rombolsz szét családokat, de hogyan lehet kideríteni, hogy igazat mondanak vagy sem? Pl ha még nem házasok, akkor nem tud semmit felmutatni (papír vagy ilyesmi), ami bizonyítja az igazát.

    A másik kérdésre meg nem válaszoltál, hogy van-e olyan, hogy két ember közt megromlik a viszony, de azt mondod nekik vagy az egyiknek, hogy kár erőltetni a dolgot, inkább váljanak el békében? Mert valami feloldhatatlan ellentmondás van köztük. Vagy épp ennek a feloldásáról szól a kötés? 

    előzmény:
    vitopmd (146)
    2006-11-11  17:40
  8. 2006. november 11. 17:41147.

    Hai!

    Egobajnok vagyok...magasan az! Baj?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_732708 (144)
    2006-11-11  16:57
  9. 2006. november 11. 17:40146.

    Hai!

    Még véletlenül sem teszek olyat, ami mögött feltételezetten nem összeillőkről van szó! Családok szétrombolásában szintén nem. Sőt...jó néhány család összetartásában vettem részt.

    Van egy nagyon komoly és igényes feltétel rendszerem, ami nélkül semmilyen körülmények között nem csinálok semmit. Idegeneket sem kötögetek össze, az nem dolgo. Én csak elhülő és szakadásban lévő kapcsolatokban segédkezem...a kérő félnek. Remélem elfogadod válaszomat..? Köszi.

    előzmény:
    biribarack (145)
    2006-11-11  17:08
  10. 2006. november 11. 17:08145.

    Hello!

    Gondolom előfordul olyan is, hogy valaki el akarja szedni a másik férjét/feleségét, és azt kamuzza, hogy az illető szabad. Ezt hogyan lehet ellenőrizni?

    A másik hogy ha a két ember nem illik össze, akkor megmondod neki, hogy bocsi de ebből nem sok jó sülne ki? Tehát arra gondolok, hogy megnézed az illetők szül.adatait, nevét satöbbi, és abból kiderülhet, hogy nem passzolnak össze. Vagy mindenképpen össze lehet kötni bárkit bárkivel? Mert mi van ha bármilyen szeretettel gondol magára meg a szerelmére, meg követi az utasításaidat, de a másik nem "fogja az antennájával" - ahogy mondtad, mert annyira más személyiség, nincsenek egy hullámhosszon.

    előzmény:
    vitopmd (143)
    2006-11-11  16:24
  11. Torolt_felhasznalo_732708
    Torolt_felhasznalo_732708
    2006. november 11. 16:57144.
    Inkább maradok ösztönlény Nem is kell megmagyaráznod, csupán szerettem volna rávilágítani pár dologra, akire vonatkozik úgyis megérti...
    Van saját tapasztalatom a kérdésben, nem olvasok nyálezós baromságokat, és sokakkal ellentétben nem magyarázok olyasmiről amihez nem értek.
    Ha pedig úgysem számít a véleményem (írásodból ez derül ki) akkor fölösleges így reagálni. Még a végén azt gondolja vki, hogy egobajnok vagy....
    előzmény:
    vitopmd (143)
    2006-11-11  16:24
  12. 2006. november 11. 16:24143.

    Hai!

    Szerintem még van mit fejlődnőd, így nagyon kis ösztönlény maradsz...sem neked sem másnak nem akarom megmagyarázni azt, amit nem akar megérteni. Ennnyi. Nem tetszik nem tetszik, az a te dolgod. De ez már felesleges szájtépés...

    Érdekes de azoknál akik hozzám jöttek és végig csinnálták a dolgokat, senki nem lett droid! Sem ő sem a párja!!!!!! Ezt csak azok mondják, akik halál nem tudják miről beszélnek, csak rossz beidegződéseket szajkóznak. Mint te!

    Gyere el hozzám és simán bebizonyítom neked azt amiről beszéltem, ez nem zombizás..és nem természetellenes...sőt!

    Mást mondok...fingod nincs ezekről, csak amit hallottál vagy olvastál...ennyi. Oly sok minden nem az aminek látszik, vagy aminek láttatni akarják...és egy valamit nem értek. Neked honnan vannak tapasztalataid ebben a tárgyban?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_732708 (140)
    2006-11-11  15:54
  13. Torolt_felhasznalo_657514
    Torolt_felhasznalo_657514
    2006. november 11. 16:21142.
    na de milyen akaratmegerőszakolódiról beszél itt mindenki, mikor a topicindító meglévő kapcsolatról beszélt..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2006. november 11. 16:17141.

    Hai!

    Igen..nagyon HANGOZTATOM mert így van...

    előzmény:
    :kriszti: (139)
    2006-11-11  15:14
  15. Torolt_felhasznalo_732708
    Torolt_felhasznalo_732708
    2006. november 11. 15:54140.
    Hogy miért kötnek bele a példába? Mert semmi köze a témához...Az hogy neked tüdőgyulladásod van, az a saját dolgod...ha meg akarsz halni, és nem mész orvoshoz, saját dolgod. De ha elmegy vki hozzád, hogy kösd hozzá a pasiját, az egészen más. Egy kívülálló harmadik félről van szó, akit valószínűleg nem kérdeztek meg. Hogy ez miért jó vkinek, nem tudom. Lesz egy pasija, aki egy droid. Hiszen "megmondták" neki, hogy szeretnie kell. Nincs más választása. Arról nem beszélve, hogy a kötés két irányban működik. Aki csináltatja, ugyanúgy nem fogja tudni otthagyni...(vagy akkor jön az oldás?) Király, elmegyek a mágushoz, fizetek, és megoldja az életem...ha már én magam úgysem vagyok képes rá...
    Kevés ennél önzőbb dolog van....
    "Mindenki beavatkozik valamibe folyamatosan...ez a létezés és az élet lényege." "A kötés nem rosszabb mint bármi más az életben. Te is ezerszer manipulálsz úgy, hogy a manipulált személy erre nem kér téged. Sokszor te sem mindig tudsz róla. Olyan alapvető dolgokat kellene alapfokon ismerni, hogy mi a manipuláció..mi a hatás..mi a kölcsönhatás..és sorolhatnám a végtelenségig de nem teszem..."
    Ja igen, csak kifelejted, hogy nem mindegy hogy hogyan. Ha elmegyek szerelmi kötést csináltatni az TUDATOS döntés. Míg ha csak sétálgatok és rálépek egy hangyára, az nem. És ez egy baromi nagy különbség. Akár még a sokat emlegetett karma szempontjából is.
    "A SZERELMI KÖTÉS, AZ ADOTT EMBERT MEGTANÍTJA SAJÁT MAGÁRA ÉS ARRA HOGYAN TUD HATNI..A SZERETETT EMBERRE!"
    Ez meg sztem úgy baromság ahogy van. Ha leül vki és végiggondolja, hogy kicsoda, micsoda, mit akar, akkor az megtanítja sokmindenre. De az, hogy fizet vmiért, és mások megmondják mit csináljon, ahhoz hogy boldog legyen, kétlem...(bár véletlenek lehetnek )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2006. november 11. 15:14139.
    nem szeretnek kotest koszi, csak erdekelt hogy ez az a megoldas e illetve van e mas. csak mert nagyon hangoztatod hogy az adott szemely önszeretetehez is hozzajarulsz.
    előzmény:
    vitopmd (137)
    2006-11-11  12:31
  17. Torolt_felhasznalo_591579
    Torolt_felhasznalo_591579
    2006. november 11. 13:43138.
    Sokmindent nem gondolnak végig akik hirtelen reagálnak mindenfelől hallot dolgokat alapul véve. Alapvetően az a szokásos marhaság kering köröskörül, hogy "a szerelmi kötés fekete mágia". Ez - mint többször is leírtad és megvitattuk már sokakkal - teljes fogalomzavar és ostobaság. Egyrészről, mivel fekete mágia nincsen, csak mágia van, másrészről, mert a szerelmi kötés nem agymosás és akaratmegerőszakolósdi. Igen, arra bizony sokszor nem gondolunk, miközben nagy hévvel kifejtünk egy-egy befolyásolásellenes álláspontot, hogy hányszor és milyen módon befolyásolunk embereket. szinte minden erősebb gondolatunkkal, amit a másik antennái vesznek.
    előzmény:
    vitopmd (135)
    2006-11-11  11:33
  18. 2006. november 11. 12:31137.

    Hai!

    Gyere el és nézd s tapasztald meg...annyira azért nem vagyok hülye, hogy minden lapomat kiterítsem...egy topicban?!

    előzmény:
    :kriszti: (136)
    2006-11-11  12:18
  19. 2006. november 11. 12:18136.

    Szia,

    Mostmár érdekel hoy hogy is néy ki nálad egy szerelmi kötés.

    ez a babába szúrós dolog?

    előzmény:
    vitopmd (135)
    2006-11-11  11:33
  20. 2006. november 11. 11:33135.

    Hai!

    Nem igazán értem miért kell mindenáron kiforgatni, és agyon ragozni dolgokat....ha bármilyen példát mondok, abban mindig lesz egy ellenpélda...ha akarja valaki.

    A kötés nem rosszabb mint bármi más az életben. Te is ezerszer manipulálsz úgy, hogy a manipulált személy erre nem kér téged. Sokszor te sem mindig tudsz róla. Olyan alapvető dolgokat kellene alapfokon ismerni, hogy mi a manipuláció..mi a hatás..mi a kölcsönhatás..és sorolhatnám a végtelenségig de nem teszem...

    Maga a létezés egy folyamatos hatás-ellenhatás mechanizmus manipuláció-ellenmanipuláció, és egy századmásodpercre sincs ebben szünet. Csak te s a többség ezt nem így tudja-véli-gondolja...! Te miért dekoltálod magad ha randira mész, miért sminkeled magad és miért a legszexisebb rucidat veszed fel s miért fújsz magadra őrítően vad parfümöt? Azért mert manipulálni akarod a férfi partnered...ennyi! Ő meg azért hoz virágot és visz el vacsorázni etc etc...szintén! Az egész világ a hatásról s ellen vagy visszahatásról szól....!

    A SZERELMI KÖTÉS, AZ ADOTT EMBERT MEGTANÍTJA SAJÁT MAGÁRA ÉS ARRA HOGYAN TUD HATNI..A SZERETETT EMBERRE!

    Nálam ilyen a metódus a szerelmi kötés alapja s lényege...ne téveszd össze a sok kókler stupid hazugságaival és zagyva hókusz pókuszaival....az más! Én a létező erőt használom s adom át ....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_472487 (134)
    2006-11-11  10:41
  21. Torolt_felhasznalo_472487
    Torolt_felhasznalo_472487
    2006. november 11. 10:41134.

    Ezzel a példával csupán egy baj van. Ha tüdőgyulladást kapok, és elmegyek orvoshoz, lehet, hogy beleavatkozom a karmámba, de ezzel csak magamnak használok, ártok. Viszont a szerelmi kötésnél egy idegen ember életébe is beleavatkozom, mert mi van akkor, ha ő egyáltalán nem akarja ezt a kötést?? Az ő véleménye, akarata nem számít??? Ha elmegy hozzád ez a két ember, az egyik kéri a kötést a másik nem, akkor mit teszel???

    Szerintem legfeljebb akkor lenne joga bárkinek is elvégezni, ha az is beleegyezne akin elvégezni szándékozzák. Nem örülnék neki, ha valaki a hátam mögött szerelmi kötést csinálna rajtam.  

    előzmény:
    vitopmd (53)
    2006-11-09  10:16
  22. Torolt_felhasznalo_591579
    Torolt_felhasznalo_591579
    2006. november 11. 09:02133.

    Üres rubrikát ? Mármint hogy simán csak egy hozzászólást anélkül, hogy az bárkinek válasz lenne ?

    Fent a topik címe alatt van egy "Új hozzászólás" c. fül. Ha erre kattintasz, akkor csak önmagában jelenik meg a hozzászólásod.

    előzmény:
    Bounty (131)
    2006-11-10  11:37
  23. 2006. november 10. 11:38132.

    Igazából nem is nagyon tudok a topichoz hozzászólni, ezért is gondoltam, hogy másik topicot keresek, tudod ami közelebb áll hozzám..
    előzmény:
    Bounty (131)
    2006-11-10  11:37
  24. 2006. november 10. 11:37131.

    Köszike..

    Mindig az utolsó hozzászólóra kattintok rá, csak azt nem értem üres rublikát, hogy lehet csinálni..
    Bénázgatok még néha, pedig már régóta fórumozok.
    előzmény:
    vitopmd (130)
    2006-11-10  11:10
  25. 2006. november 10. 11:10130.

    Hai!

    Okés semmi gond....csak tudod..félreérthető volt.

    S ha elfogadsz egy tanácsot! Mivel ez egy topic, nem több s nem kevesebb...azzal hogy egy ilyen mocsokra úgy reagálsz hogy lelépsz, csak azt erősíted aki mocskolt. Mert elérte a célját. Te erős és okos vagy, tehát semmi okod nincs meghátrálni. Sőt...

    Értelmes és inteligens beírásokkal igazold azt hogy te különb s nemesebb vagy...ennyi. Persze le is léphetsz...jogod van...de nem érteném miért?!

    előzmény:
    Bounty (128)
    2006-11-10  11:04

Címlap

top