Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2007 augusztusi babák

petrusanya
Létrehozva: 2006. november 25. 22:11
Sziasztok

  1. 2009. szeptember 4. 09:2173226.

    Sziasztok!!

     

    Szilu ma reggel egész úton kiabált a kocsiban,hogy babák,babák az átadóba lépve mindig hasra vágja magát,mert olyan jól csúszik a padló ott

    Most először mentünk reggel is arra,eddig reggel rögtön az udvarra mentünk.

    Mindenesetre Szilu alig bírta kivárni a cipőváltást,hangos babák kiáltásokkal nyitotta egyedül a 2 ajtót,amin keresztül bejut,és csak ment befele.

     

    Reggelinél ott maradtam,és kellett is,mert inkább játszani akart volna,és elkezdett sírni,de amikor bementem,akkor evett pár falatot,és 2 pohár kakaót megivott.

     

    Most 11 után megyek,hogy ott legyek,ha kell az ebédnél.

     

    Nono, nagyon örülök a jó híreknek,Dórit a Betesdában műtötték anno,de már nem emlékszem a gégészre,viszont ott szinte mindenki jó,úgy tudom.

    Beszéd:nem tudom mit stresszelnek téged most ezzel,egyáltalán nem KELLENE januárig beszélnie,gondolom ők is csak arra kiváncsiak,hogy funkcionálisan ne legyen akadálya a beszédnek.Szilu is csak szavakat mond,rá is kérdezett a neurológus,hogy összefűzi-e a szavakat,de nem mondta,hogy baj,lenne,hogy nem,sőt megdícsérte Szilut.

    És amelyik gyerek 3 éves koráig meg sem szólal???

     

     

    Réka,nagyon jó lehetett,főleg,hogy kettesben voltatok,és sok régi ismerőssel tudtál talizni

     

     

    Katus,nemhiába a te lányod Hanna nem semmi basszus,pohárba pisilés

    előzmény:
    receficebummbummbumm (73225)
    2009-09-04  08:46
  2. 2009. szeptember 4. 08:4673225.

    Huuu, ezt a f....t!:(((((((((

    Bocs, kicsit unom már az nlc-t és továbbra sincsen smilem. Bár most nem panaszkodhatok, mert legalább elküldte. Nem is egyszer!:))))

    előzmény:
    petrusanya (1)
    2006-11-25  22:11
  3. 2009. szeptember 4. 08:4573224.

    Sziasztok!
    Nono: Örülök, hogy minden rendben van ügyes ez a lányka!:))

    Réka te igazi világjáró anyuka vagy!:)))) Nagyon jók a képek! amúgy elismerésem a vezetés miatt én szerintem egy kanyarodás után tuti szembe mennék a forgalommal!:))))
    Brigi ne haragudj, de beszaroka fiadod annyira édes!!:))) Eszméletlen ütemben fejlődik, nagyon okos kisfiú!:) Melóhelyet sajnálom!:(

    Hm: Na ezt én is csakaszomszéd kislánytól tudomhogy mi ; meg van egy sellős film is amit nagyon szeretnek a H2O.

    Azért a mi időnknek is megvoltak a maga slágerei: Kicsi zacskós tejpor, limo, illatos radír, illatos toll, csősapka/borzalom!!/. Nagy részén ma csak röhögök, egy részét meg szívesen venném ha lenne. Volt régen egy finom epres túróhab. Hát az valami eszméletlen volt, nem olyan műízű mint ezek a mostani szarok és a túrórudi is sokkal finomabb volt. Az osztálytalálkozón nézegettüka régi képeket és nem csak a kinézetünkönhanem a ruhákon is elájultunk. Kockás ing, kertészfarmer és egyéb inkább gyerek mintsem nőcis vagy pasis ruhák..

    Sokkal jobb volt, pedig akkor is megnézték mi van a gyereken. De más volt. MOst meg annyira "divat" és "vásárló" központú lett minden hogy szörnyű!

    Mostmár a 10-12 éves gyerek lakkozza a körmét, miniben jár  nálunk mega gimiben is szóltak ha kilakkoztam a körmömet...:)))

    Nem is tudom...

    Lehet visszavágyom valahol ezt az időt. Nem olyan régen volt, de nem is tudom...

    Régen pl attól lehetett félni hogy egy buliban esetleg összeverekszik két fiú vagy éppen többet iszik mint kellene. Most meg minden naposak a drogok és simán leszúrnak ha nem úgy nézel a villamos megállóban..

    Nem akarok lehúzós lenni félre ne értsetek csak most valahogy elgondolkodtam hogy 10-20 év alatt ennyit változik a világ?

    Persze régen is meg volt ez de nem ennyire "mindennaposan" , "természetesen"..

    Hanna mostanában nagyon jól elvan...

    Azzal szórakozik hogy hülye helyekre pisil és kiröhög. Tegnapa játékpénztárgép mérlegé pisilt; alig bírtam leállítania csipogást mert valami beragadt a gépben. aztán megtalálta a fél pár cipőjét is. Ma reggel meg a párom kiürült kávés bögréjébe pisilt és oda vitte a dédinek hogy igya meg!:D:DTiszta lökött csaj!:)))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. szeptember 4. 08:4573223.

    Sziasztok!
    Nono: Örülök, hogy minden rendben van ügyes ez a lányka!:))

    Réka te igazi világjáró anyuka vagy!:)))) Nagyon jók a képek! amúgy elismerésem a vezetés miatt én szerintem egy kanyarodás után tuti szembe mennék a forgalommal!:))))
    Brigi ne haragudj, de beszaroka fiadod annyira édes!!:))) Eszméletlen ütemben fejlődik, nagyon okos kisfiú!:) Melóhelyet sajnálom!:(

    Hm: Na ezt én is csakaszomszéd kislánytól tudomhogy mi ; meg van egy sellős film is amit nagyon szeretnek a H2O.

    Azért a mi időnknek is megvoltak a maga slágerei: Kicsi zacskós tejpor, limo, illatos radír, illatos toll, csősapka/borzalom!!/. Nagy részén ma csak röhögök, egy részét meg szívesen venném ha lenne. Volt régen egy finom epres túróhab. Hát az valami eszméletlen volt, nem olyan műízű mint ezek a mostani szarok és a túrórudi is sokkal finomabb volt. Az osztálytalálkozón nézegettüka régi képeket és nem csak a kinézetünkönhanem a ruhákon is elájultunk. Kockás ing, kertészfarmer és egyéb inkább gyerek mintsem nőcis vagy pasis ruhák..

    Sokkal jobb volt, pedig akkor is megnézték mi van a gyereken. De más volt. MOst meg annyira "divat" és "vásárló" központú lett minden hogy szörnyű!

    Mostmár a 10-12 éves gyerek lakkozza a körmét, miniben jár  nálunk mega gimiben is szóltak ha kilakkoztam a körmömet...:)))

    Nem is tudom...

    Lehet visszavágyom valahol ezt az időt. Nem olyan régen volt, de nem is tudom...

    Régen pl attól lehetett félni hogy egy buliban esetleg összeverekszik két fiú vagy éppen többet iszik mint kellene. Most meg minden naposak a drogok és simán leszúrnak ha nem úgy nézel a villamos megállóban..

    Nem akarok lehúzós lenni félre ne értsetek csak most valahogy elgondolkodtam hogy 10-20 év alatt ennyit változik a világ?

    Persze régen is meg volt ez de nem ennyire "mindennaposan" , "természetesen"..

    Hanna mostanában nagyon jól elvan...

    Azzal szórakozik hogy hülye helyekre pisil és kiröhög. Tegnapa játékpénztárgép mérlegé pisilt; alig bírtam leállítania csipogást mert valami beragadt a gépben. aztán megtalálta a fél pár cipőjét is. Ma reggel meg a párom kiürült kávés bögréjébe pisilt és oda vitte a dédinek hogy igya meg!:D:DTiszta lökött csaj!:)))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. szeptember 4. 08:4573222.

    Sziasztok!
    Nono: Örülök, hogy minden rendben van ügyes ez a lányka!:))

    Réka te igazi világjáró anyuka vagy!:)))) Nagyon jók a képek! amúgy elismerésem a vezetés miatt én szerintem egy kanyarodás után tuti szembe mennék a forgalommal!:))))
    Brigi ne haragudj, de beszaroka fiadod annyira édes!!:))) Eszméletlen ütemben fejlődik, nagyon okos kisfiú!:) Melóhelyet sajnálom!:(

    Hm: Na ezt én is csakaszomszéd kislánytól tudomhogy mi ; meg van egy sellős film is amit nagyon szeretnek a H2O.

    Azért a mi időnknek is megvoltak a maga slágerei: Kicsi zacskós tejpor, limo, illatos radír, illatos toll, csősapka/borzalom!!/. Nagy részén ma csak röhögök, egy részét meg szívesen venném ha lenne. Volt régen egy finom epres túróhab. Hát az valami eszméletlen volt, nem olyan műízű mint ezek a mostani szarok és a túrórudi is sokkal finomabb volt. Az osztálytalálkozón nézegettüka régi képeket és nem csak a kinézetünkönhanem a ruhákon is elájultunk. Kockás ing, kertészfarmer és egyéb inkább gyerek mintsem nőcis vagy pasis ruhák..

    Sokkal jobb volt, pedig akkor is megnézték mi van a gyereken. De más volt. MOst meg annyira "divat" és "vásárló" központú lett minden hogy szörnyű!

    Mostmár a 10-12 éves gyerek lakkozza a körmét, miniben jár  nálunk mega gimiben is szóltak ha kilakkoztam a körmömet...:)))

    Nem is tudom...

    Lehet visszavágyom valahol ezt az időt. Nem olyan régen volt, de nem is tudom...

    Régen pl attól lehetett félni hogy egy buliban esetleg összeverekszik két fiú vagy éppen többet iszik mint kellene. Most meg minden naposak a drogok és simán leszúrnak ha nem úgy nézel a villamos megállóban..

    Nem akarok lehúzós lenni félre ne értsetek csak most valahogy elgondolkodtam hogy 10-20 év alatt ennyit változik a világ?

    Persze régen is meg volt ez de nem ennyire "mindennaposan" , "természetesen"..

    Hanna mostanában nagyon jól elvan...

    Azzal szórakozik hogy hülye helyekre pisil és kiröhög. Tegnapa játékpénztárgép mérlegé pisilt; alig bírtam leállítania csipogást mert valami beragadt a gépben. aztán megtalálta a fél pár cipőjét is. Ma reggel meg a párom kiürült kávés bögréjébe pisilt és oda vitte a dédinek hogy igya meg!:D:DTiszta lökött csaj!:)))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. szeptember 4. 08:2473221.

    http://pixinfo.com/fgep/Fujifilm_FinePix_S8100fd

     

    ez a gép, itt minden infó van róla

    előzmény:
    csodabéka (73219)
    2009-09-04  08:20
  7. 2009. szeptember 4. 08:2273220.

    hát ezaz Nlc....

     

    bocsim, hogy így ömlesztve tette be, a szmájlikat képzeljétek hozzá, azt lehagyta...

    előzmény:
    csodabéka (73219)
    2009-09-04  08:20
  8. 2009. szeptember 4. 08:2073219.

    Sziasztok!

     

    Minden hó végén ünneplő kis Két évesnek utólag is Boldog Születésnapot!

     

     

     

     

    Jajj Csajok, örülök, hogy a Gyerekek ilyen ügyesek bölcsi téren! Nagyon furi belegondolni, hogy sokan már mentek dolgozni, úgy eltelt ez a fránya idő!

    Krisztaaaa: ezek aztán a hírek! A Közös Fórum fiunk csakis ilyen ügyes lehet, tudtam én!!!!!Puszi nektek!

     

    Banyókám!!!!! Nagyon drukkoltam, hogy minden oké legyen, de hát biztos is voltam benne, hogy így lesz!  Ádámot, ahogy írtad elhomályosult a szemem, annyira édes! GRATULÁLOK az öcsihez, bár igen-igen lehet, hogy mégis kislány, csak viccelődik

     

    Zsomi: nagyn szépek a gyerekek, nekem a Peti tiszta Benedek, fogadjunk nem is csináltok róla képeket, hanem felpakolod ide Bendek kicsi kori képeit

    Rita, sajnálom a tetveket  Ken nagyon édes a hun van Maya kérdéssel, Marci is olyan tájszólással beszél, öregem, mintha nem is tudom... pl, mögyünk, bótba, stb, bár inkább élőben lehet hallani a kiejtésén

     

    Lezsik, hogy van apukád?

    GubancGabi nagyon sajnálom P. munkahelyét  és drukkolok, hogy minden úgy alakul, hogy nektek jó legyen!! Máté sírását is sajnálom, de biztos idővel ez is elrendeződik

    KicsiNOi: aztaa ablakpucolássTe mikor kezdesz dolgozni? És Levike mikor kezdi a bölcsit?

    Réka: szuperek a képek!!!!! Biztos nagyon jó volt, sikerült sokat eladnotok? Tuti lehetett Amszterdam is, legális cigi

    Dzsudi: nagyon ügyes Barnus a bölcsivel,még meg is könnyeztem, ahogy írtad, hogy már van pártfogója is egy kislyány szeméjében, Virág felkötheti a nadrágot, ha Barnus ilyen kelendő a pénzes dolgon, most jól felhúztam magam, mennyira bunkók tudnak lenni... persze, ha az ő pénzükről lenne szó, akkor nem így állnának hozzá. Sikerült valamit intézni ezügyben?

    Nono: jajjdejó, hogy minden oké volt a kontrollon!a beszéd meg tuti beindul, ne izgulj! Muszáj a Bethesdába mennetek? Moniiéknak van egy jó gégészük a János khz-ban.

    Mi jól vagyunk, szerda óta munkanélküli vagyok viszont ma megkaptam az engesztelő pénzemet a cégtőlMarcus is jól van, csak elég hisztizsák de közben meg nagyon vicces, néha nehéz kibírni, hogy ne nevessem el magam, ja a legóval meg bazira megbüntettük a múltkor, még mindig nem kereside pl tök jó játékokat tud kitalálni, most pl a szoptatós párnát állította fel, és azaz alugat (alagút) alá bepakolta a vonat síneket, és van egy felhúzhatós mozodnya azt löködi a síneken, közban : " ááááálj, stop, megáll, kinyitja az ajtókat, kiszáll a góvezető bácsi, beteg bácsi (bakter bácsi) leengedi a sormpókat, vigyázz piros a lámpaaaaaaaaaaa, és ezt mind kiabálva

     

    na tömören ennyi, majd jelentkezek.

    jaaaaaaaaaa és ha valakit érdekel, gépváltás miatt eladó sorba kerül a fényképezőm, júniusban vettük, még van rá garancia is, semmi baja, csak sajnálnám, ha itt állna. ha valakit érdekelne, írjon privit, és leírok mindent!

    PUSZI

    előzmény:
    petrusanya (1)
    2006-11-25  22:11
  9. 2009. szeptember 4. 07:5573218.

    Szép reggelt!

     

    Nono,

    szuper hírek. De jó, dejó! 

    Kellene jönnötök felénk

     

    Képek vannak még, akkor kicsinyítek, csak nem akartam rátok ömleszteni .

    Azért útközben megálltunk  1-2 városban angliában is, hisz M még nem járt "vidéken" arrafelé, Londonban is csak pár napot volt....

    Én meg ugye... ott éltem 3 évet, elég jól körbejártam, volt  időm

     

    Amszterdamot is ismerem, mitn  a tenyerem, bár kicsit ledöbbentem, mert van már 7éve, hogy utoljára voltam és azóta nagyot változott, sajnos a belváros is. Meghát én sem lettem fiatalabb és amiket akkor nagyon bírtam, most kissé taszított. Már nem tudnék ott élni és főleg nem gyereket nevelni. 

    Néztünk nagyokat, ahogy a bébiktől egész nagyobb korig viszik, tolják a gyerkőket a piros lámpás negyedben és a fűszagos utcákban. 

     

    Ennél sokkal taszítóbb az angolok hozzáállása a saját gyerekeikhez. Nagy pocakkal, pici babával és lóg a cigi a szájukban. Annyi, de annyi mozgás és egyébb korlátozott gyerek, felnőtt volt, és a nem csak a fesztiválon, hanem a városokban, boltokban is. ELkeserítő látvány volt .  Ne tudjátok meg, hányszor adtam hálát a sorsnak, amiért nekem 3 makkegészséges gyermekem van

     

    Úgy néz ki, hogy ebben a hónapban még Baselbe is kiruccanunk. Sajnos M egy gyerekkori barátja nagyon küzd a rákkal, megint találtak daganatot és újra kezelésre kell jönnie. Szerencsére ő nagyon vidáman fogja fel a helyzetét, már évek óta küzd a betegségével és mindíg azt mondja, hogy nincs vesztenivalója, hisz már 6éve eltemették az orvosok.....

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_358937 (73216)
    2009-09-04  06:22
  10. 2009. szeptember 4. 07:5573217.

    Sziasztok,

     

    Nono, jajj de jó, h minden rendben, drukkoltam nagyon nektek is tgenapra  de nemhiába voltál bizakodó

     

    csajok, valaki elvitte a jó sokat alvó nagyfiamat, minden reggel 7-kor már kukorékol én meg ma nem bírtam visszaaludni 2 órán keresztül, szóval most már nagyon vagyok

     

    Petivel ma megyünk végre csípőszűrésre, 3 napi hideg élelemmel készülök most már ...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_358937
    Torolt_felhasznalo_358937
    2009. szeptember 4. 06:2273216.

    Jó reggelt!

     

    Kriszta nagyon nagyon örülök a jó híreknek!

    És nagyon ügyes Szilu a bölcsivel is:-)

     

    Nono nektek is nagyon örülök, végre túl vagytok rajta, a beszéddel meg csak hogy megnyugtassalak...Erik nemhogy mondatokban még szavakban sem nagyon beszél...Majd beindul...tudna, csak nem akar, és ezt meg is mondja ha kérdezem...

     

    Andi Dóri is nagyon ügyi:-) Kisangyalka mekkorát aludt a bölcsiben:-)) 2 órát én is aludnék szívesen:-)) És Erik sem lépte túl a 12 kilót, 11,8 volt a két éves státuszon...

     

    Réka nagyon jók a képek, jó lehetett az út, de elhiszem hogy fárasztó:-) Amszertdamba én is elmennék egyszer, Robi már volt, neki tetszett:-)

     

    Pumukli azért tudom, nem vicces, de ha elképzelem Andrist ahogy a falat rugdossa...:-)))) Erik ha dühös olyan vicces fejet vág, nehezen állom meg, hogy ne nevessek rajta:-)

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. szeptember 3. 22:5273215.

    Kriszta, hurrá, micsoda hírek  És jól látod, rendben lesz minden 

     

    Szilu pedig nagyon ügyes a bölcsivel  És Laura is az ovival, libifóka 

     

    Nono, te is szuper hírekkel jöttél, milyen jó ezeket olvasni  

     

    Szia Réka Nagyon klassz helyeken jártatok, a képek is szuperek, még-még-még  

     

      

    Nálunk is hasonló a történet, mint Krisztáéknál, ma ott maradt Barni délelőtt + ebédre, de ő inkább játszani akart Akkor bementem és kérésemre szépen leült enni és a fele adagot megette, ez egész jó, rosszabbra számítottam Aztán kirakták a gyümölcsöt, és míg az asztaltársak befejezték az ebédet BArni az összes gyümölcsöt befalta  Holnap uez a menet, hétfőn is, keddtől alszik ott. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. szeptember 3. 22:3873214.

    Sziasztok,

     

    csak néhány szót szólnék mert olyan fáradt vagyok, hogy még. 

    Most értem haza a meloból.

     

    A lényeg: mindent rendben talált a prof Januárban kell mennünk legközelebb hozzá újabb kontrollra. Elírányított minket gégészhez is, de oda csak félévente kell menni, ha minden rendben van. Bethesdában van valakinek ismerőse? Ott a gégész és állítólag nagyon elfoglalt, úgyhogy jelentkezzek most be, hogy nov-dec-ben legyen helyünk és akkoris készüljünk 1 napi hideg élelemmel. Jó kilátások.

    Mostmár ehet, ihat mindent. Beszédet kell eröltetnünk kicsit, mert be kell indulnia januárig. Tudom, hogy nagyon sok nagydumás gyerkőc van itt, de vagyunk még egy páran akinek a gyereke nem beszél még mondatokban ugye? Kicsit aggódom most emiatt, de talán a bölcsi is segíteni fog a beszédfejlődésben.

    Ja bölcsit szeptember 28-án kezdjünk, addig regenerálódik a csajszim még velem. 

     

    Mindenkinek jó éjszakát, holnap megpróbálok jönni. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. szeptember 3. 22:3073213.

    Kriszta,

    de jó hírek  Nagyon örülök nektek

    Az ovi, bölcsibeszoktatás is szuperül megy, ez igen 

     

    Andi,

    Dórinak egy nagy cupást a nevembe, légyszi.

     

    Zsomi,

    még a linket is betettem ide a kastélyról, ahová igazából mentünk. Utána terveztük 1-2 nap Londont, de M inkább Amsterdamba akart menni, mert ott még egyáltalán nem járt. Nekem meg mindegy volt, mindkét várost imádom  , és mindkét helyen ezer éve nem voltam. Megbeszéltük, hogy Londonba kirepülünk egy hétvégére még az idén, Amsterdamba me gteszünk egy kanyart hazafelé.

     

    Hááát, az út nem rövid. Azt hiszem, öregszem, régen meg sem kottyant nekem ez a táv, volt, hogy havonta megtettem oda-vissza, csak úgy hazaruccantam 1-1 hétvégére.

    A komp iszonyat drága, ott dobtam egy hátast. 

    Már ezer éve nem vezettem angliában, izgultam is rendesen, hogy mikor térek át a rossz oldalra.

    A fesztivál szuper volt.... több tízezer ember, többezeren ott kempingeztek egész hétvégén, a kempingezők fele hagyományörző sátrakban, hagyományörző ruhában, a pár hónapos csemeték is....

    Sokan a hétköznapokban is így élnek. Mondjuk nem a dárga ruháikban, páncélzatban, de sátrakban laknak (gyerekekkel együtt), és nagyjából, egész évben erre a 3 napra készülnek. Páncélzatot készítenek, láncmellényt, reneszánsz ruhákat, stb, hogy itt eladják.

     

    Egy biztos, hogy megyünk még ide, ha nem is jövőre... és visszük a csajokat, mert igazán nagy élnmény. Külön reneszánsz "játszótér" a gyerekeknek, ahol kipróbálhatják magukat. és persze a nagygyerekeknek is.

     

    A képen látszik, hogy idéztek fel csatákat is... NEm csak színlelték.... igazán egymásnak estek. Esténként meg volt jajgatás, sebek kezelése, mert nem kímélték egymást.

    Még valamit, itt egyik résztvevő sem színész vagy statiszta, mind Fanatikus középkor rajongók.

    Esténként voltak nagy mulatozások, több kategóriában verseny, legreneszánszabb ruházat, legreneszánszabb páncél, legjobb lovas vitéz, stb.....

    és persze folyamatos másnaposság.....

    Hogy mennyire kicsi a világ, összefutottam egy lánnyal innen a gyöngyös topikról, meg egy 10en éve nem látott barátnőmmel. Mindezt a világ másik felén.... 

     

    Hazafelé útba ejtettük Amszterdamot.... M még sosem járt még Coffee shopban és sosem látott piros lámpás házat.

    Annyira legális a drog arrafelé, hogy elment a kedve a legális cigitől, a csajokat megbámulta a kirakatokban, de nem volt valami nagy a felhozatal.... Meg, godnolom, nem annyira érdekes, ha a feleség visz ilyen helyekre . Megmutattam neki, hogy merre van a "piros lámpás negyed" hölgyek részére. Ott ugyan nincsenek pasik a kirakatokban, de azért az is egy látványosság

     

    Túrahajókáztunk is, beültünk a kedvenc pizzériámba, ahol a tulaj megismert, pedig már van pár éve, hogy voltam ott, nagyon jól esett. Itt is találkoztam rég látott ismerősökkel, őket felhívtam, hogy megyünk, így átruccantak Hollandia más városaiból.

     

    Összesen 3500 kilométert vezettünk le a 7 nap alatt. 

     

     

     

    előzmény:
    htkriszta (73206)
    2009-09-03  20:07
  15. 2009. szeptember 3. 21:4273212.

    csudaügyes lányod van, legyél is rá büszke

    és nem, nem jön ki a szobájából, mert még rácsos ágya van, eddig nem akart nagyot, én meg nem erőltetem

    (viszont eléri a kilincseket és el tudja forgatni a zárban a kulcsot)

     

    Krisztám, itt is millió millió  annak az ügyes fiadnak és igen, úgy lesz, ahogy mondod  Larád  tündér

     

    Rékám, gyönyörű helyeken jártatok, de nem csak Londonról volt szó?

     

    előzmény:
    Andi75 (73211)
    2009-09-03  21:00
  16. 2009. szeptember 3. 21:0073211.

    Zsomi: Látom nálatok bölcsi nélkül is megy a hiszti. Szerintem most ezt a korszakukat élik. Kitartás. Ja és az én lányom se orral fékezi a motort. :-) Ha így üvölt Benedek az ágyában, akkor nem jön ki a szobájából? Mert sajna nálunk Dóri simán kivágtat utánam. :-(

     

    Réka: üdv újra itthon. A képek alapján tényleg nagyon jó lehetett.

     

    Pumukli: Neked is sok türelmet kívánok Andrishoz. Zsófi pedig nagyon rendes kiscsaj. A keményen "odahatok" nálatok mit jelent? :-)))

     

    Noi: Ez a baj Dórival is, hogy nem védi igazán meg magát. Mondjuk ő nem sír, ha valamit elvesznek tőle, csak keres helyette valami mást, így még a gondozónénik se veszik észre, hogy tenni kéne valamit. De én már nem idegesítem ezen magam. Majd az élet úgyis megtanítja, hogy védekezzen. :-( Neked már most kérték a munkáltatói papírt? Tőlem még nem kérték, pedig már járunk a bölcsibe.

     

    Kriszta: Ez tényleg nagyon jó hír. Azért holnap még drukkolok az eredményhez is. De biztos minden úgy lesz, ahogy leírtad. :-) Laurán jót nevettem. De miért is nem aludhat ott szegény Lili? :-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. szeptember 3. 21:0073210.
    De jó,de jó!!! hatalmas cuppanós pusza annak az ügyes kislánynak!!!
    előzmény:
    Andi75 (73209)
    2009-09-03  20:46
  18. 2009. szeptember 3. 20:4673209.

    Sziasztok csajok

     

    Jöttem dicsekedni. Ma azt mondta a gondozónéni Dóriról, hogy olyan jól beilleszkedett, mintha egész életében bölcsis lett volna. Meg azt is mondta, hogy nagyon jó az alkalmazkodó képessége. Olyan büszke vagyok rá. :-) Bár itthon lecsapott nekem egy félórás hisztit, de most az se érdekelt. :-)

     

    Gyorsan visszaolvasok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. szeptember 3. 20:4373208.

    Lezsik,nálunk is tegezést kért mindenki,még a vezetőnő is a bölcsiben.

    Szilu tényleg nem keresi a cicit játék közben,sőt kedden délután olyan fáradt volt,hogy csqak bebújt az ölembe,és elaludt,pedig ilyan még soha nem volt..

     

    Dzsudit,teljesen igazad van,én is visszasírom az iskolaköpenyt,és megmondom őszíntén én nm vettem volna meg pl a táskát Dórinak,mert nagyon drága volt.

    A többi cucc viszont olyan,hogy mindegy milyen füzetborítót veszek,mind kb ugyanannyiba kerül,és akkor már olyan legyen amit szeret...nem a 200 forintos eredeti HM füzetet vettem meg,hanem a 20 forintos füzetet,és rá a HM-s füzetborítót,ami 300 .- /10 db...persze tudom,hogy nem rám értetted,mert ráadásul mi pont nem azok vagyunk,akik megtehetik,hogy mindent megvegyünk a gyereknek.

    Repülő tök jó jel!!!Örülök,hogy Barninak tetszik a bölcsi!!!

    Gyeses papírintézés  nekem minden megjött rendesen,de pl ez a 13. havi túlfizetés nekem is megvolt ,szépen visszavonogatták a gyedemből

     

    Monih,Heni tényleg nagyon ügyes,mi Larára vagyunk nagyon büszkék,mert ő is nehezen,és későn aludt el mindig,most meg fél 9-kor magától,könnyen alszik

     

    Banyókám,nagyon örülök,hogy minden rendben,és én is azt mondom,hogy az a kuksi még egyáltalán nem tuti,Laura is kukis volt 10-11 hetesen,azt mondták,mert úgy domborodik,hogy abból tuti az lesz Ádám hassimije

     

    Gubanc,Máté sírása én is készülök rá,amikor rádöbben,hogy mindig ott fogom hagyni.

     

    Emone,nem is voltál hosszú

     

    Maya haja én egyszer hazahoztam a mh-emről,ami nem is csoda a kisegítőben,szerencsére nagyon hamar vettük észre,alig 3-4 darab serke volt,másnapre tiszta lettem,és nem kapta el se Dóri,se Szilárd.

     

    Ken dumái és az alvás irigy-irigy!!

     

    Andi,mi is voltunk mázsáláson,Szilu is csak 11,9 kiló,szerintem Dóri súlyaa nem rossz,Lara ennyi idősen 10.3 volt Szilu 88 cm.

     

     

    Réka,képek szuperek!!!! gyere és mesélj!!!

     

    NONO,mi van veletek????

     

    megyek,mert Szilu nem alszik még.... 

     

     

     

    előzmény:
    htkriszta (73207)
    2009-09-03  20:16
  20. 2009. szeptember 3. 20:1673207.

    Bölcsiről:

    Valaki kérdezte(talán Monih) hogy egész délelőtt voltunk-e?,Nem,az első 2 nap csak 1-1 órát.

    Nahgyon jól viselte,játék közben nem is érdekelte ott vagyok-e,11-kor kezdett fáradni,akkor már bújt.

    Szerdán délig voltunk,ott is ebédelt ...volna,de olyan álmos volt,hogy csak ült,nézett,fogta a kanalát itthon is evés nélkül aludt el.

     

    Ma már 9-re mentünk,és ott is hagytuk.A hiba ott történt,hogy a cumija benne maradt a táskámban,így 11 előtt kaptam a telefont,hogy nagyon sír,nem tudják megnyugtatni.

    Mire leértünk,játszott,és utána elesett,de akkor már ott volt a cumi,így megnyugodott.

    Már ebédre sem mentem be,és bár csak a kenyeret volt hajlandó megenni ebédre,de legalább evett.

    Nagyon vidáman,feldobva jött ki a csoportból.és nem is bújt egyből,hanem a jeleket mutogatta(állítólag többször végig kellett vele mutogatni).

     

    Holnap már 8-ra megyünk,ebédig,jövő hét kedden alszik ott.

     

    Laura teljesen gond nélkül megy oviba,azért szomorú,ha haza kell jönni,és nem érti,hogy a Lili miért nem alsuzik 3 nap ovi után nálunk??? és mesél,és mesél és mesél(van az udvaron libifóka...)

    előzmény:
    htkriszta (73206)
    2009-09-03  20:07
  21. 2009. szeptember 3. 20:0773206.

    Sziasztok drágáim!!!!

     

     

    Önző módon magunkkal kezdem,aztán megpróbálok reagálni is...

     

    Zsomikám,nagyon köszönöm a telefonodat,és mindenknek,hogy itt érdeklődtetek és szorítottatok tegnap nagyon fáradt voltam,fél 9-kor beájultam a gyerekek mellé,és aludtam és ma is ovi-bölcsi után lefeküdtem a gyerekekkel.

     

    Viszont nagy híreim vannak!!!!!

    Ugyan kis bosszúsággal indult a tegnapi kontroll,mert közölte a doki,hogy annyi EEg gyűlt össze a szabadsága alatt,hogy még nem volt ideje megnézni...(akkor minek ad addig időpontot??? csak emiatt mentünk...)

    De megígérte,hogy holnapra megnézi,így holnap 11-kor kell telefonálnom ezügyben.

    Viszont...amire nem is számítottunk:azt mondta,hogy ha minden rendben van vele,és mivel októberben már 2 éve tünetmentes Szilu,ezért úgy gondolja,kezdjük el elhagyni a másik gyógyszert is!!!!! ez hatalmas meglepetés,azt hittük csak jövő nyáron lesz esedékes.

    Nagyon nagyon boldog vagyok,tudom ,hogy rendben van az az EEG,tudom,hogy semmi baj nem lesz,és az idei karácsonyi ajándékunk egy teljesen gyógyszermentes kisfiú lesz (ez olyan örömös sírás)

     

    Megkérdeztem,mi lesz utána,ha már nem szed gyógyszert,hogy kell utána kontroll,Az első 2 év a legkritikusabb,de az első évben van a legtöbb visszaesés,ezért akkor félévente ,utána évente kell EEG,aztán 3-4 év után nevezik gyógyultnak.

    Mire iskolába megy elfelejtjük...TUDOM.

     

    előzmény:
    J.Virág (73205)
    2009-09-03  18:03
  22. 2009. szeptember 3. 18:0373205.

    még

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. szeptember 3. 17:5873204.
    még képek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. szeptember 3. 17:5473203.

    Egy keveset sikerült visszaolvasnom...

     

    Banyó,

    gratula a jó eredményekhez. Nálunk ugye kb. a 30.hétig volt fiú Cilkó, még a 4D-n is

     

    Dzsudit,

    azért  bek....hatnák. Nem tudom, fordított helyzetben hogy állt volna hozzá

     

    Barninak tökre örülök

     

    Emone,

    a tetvektől én rettegek, Julcsi hajából nem kis munka volna kiszedni. Most azért elkondolkodtam a tetűírtó beszerzésén.....

     

    Kicsivirág,

    gratula a vezetéshez 

     

    Gubanc,

    ennyi osztály, ennyi gyerek, ennyi név........  Remélem, normális gyerkőket fogsz ki. A mai világban nem lennék tanár 

    Bár én próbálom a csajokat tanárbarátra faragni, aztán ki tudja, mi lesz belőlük.... majd kiderül.

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. szeptember 3. 15:2273202.
    Zsomi: A vezetés jól megy szerencsére,tegnap voltam Levivel a melóhelyemen Móron,mert kellett munkáltatóit kérnem a bölcsihez.Hát,az én drága férjem jól kikormolta a Suzukit,mert mikor még hoztam haza Esztergomból,olyan kis lomha volt,most meg nagyon fürge kis autó lett belőle!Hiába,amíg a Seat szerelőnél volt,a férjem a Suzukival járt dolgozni,ami megtette a hatását!Hát,sajnos a csomagtartója tényleg nem valami nagy,de valószínűleg nem is ezzel mennénk nyaralni!(Egyébként ez még a régebbi fajta Swift.) Azért szoktam ám én vezetni a Seatot is,a melóhelyemre is mentem vele többször,meg itt városon belül is szoktam vele ide-oda meni.Csak nem minden nap.
    előzmény:
    zsomica (73200)
    2009-09-03  15:00

Címlap

top