Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A harisnya, a csábítás esz

sophiee77
Létrehozva: 2006. november 29. 07:17
Tapasztalataim szerint a nylonharisnya igen csak vonzza a férfitekinteteket. Úgy vettem észre, hogy igen gyakran még a mély dekoltázsnál is jobban.

Ti vetettetek már be harisnyát kifejezetten hódítás céljából? Most nem kifejezetten arra gondolok, hogy a saját pasitokkal szemben.

Vannak olyan saját történeteitek, amikor felszaladt a (férfi)szem a harisnyátokon?
  1. 2007. Április 10. 21:40501.
    igen, bár gondolom, aki ilyen helyre megy dolgozni, az tisztában is van vele, hogy mik a követelmények a megjelenéssel kapcsolatban irodában még csak egy hónapot dolgoztam gyakornokként pár éve, ott aztán senkit nem érdekelt, ki hogy néz ki, furcsa is volt  bár harisnyás pasikat ott se láttam    
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_617957 (500)
    2007-04-10  21:35
  2. Torolt_felhasznalo_617957
    Torolt_felhasznalo_617957
    2007. Április 10. 21:35500.
    Rendben, így már értem!  Te ne haragudj, nem akartam a torkodnak esni!  Eddig szerencsém volt a munkahelyeimmel, nem nagyon volt szempont, hogy ki miben végzi a munkáját. Bele sem gondoltam, hogy vannak foglalkozások, ahol szigorú dresscode szerint kell öltözködni. Nyílván Kovács úrnak is tudomásul kell ezt vennie, ha ilyen munkahelyen dolgozik, és nem akar egy azonnali felmondást megreszkírozni.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2007. Április 10. 21:21499.

    idegborzolást azért félig-meddig viccesen írtam arra értettem főleg, hogy rövidgatya+harisnya, tehát ami abszolút feltünő. az, hogy a bokájánál harisnya van zokni helyett, nem látszik, csak ha direkt figyelsz rá. ha valaki észreveszi, nem lesz botrány természetesen, csak kicsit furcsán fog nézni a Kovács úrra 

    az én eddigi munkahelyeimen (vendéglátás+alkalmi hostess munkák) mindig nagyon figyeltek a megjelenésre, pl meg volt szabva, hogy milyen körömlakkot lehet használni, milyen sminket, milyen lehet a haj, milyen ékszereket lehet viselni. fiúknak ugyanúgy, műszak előtt pl mindenkivel levetették a nyak-és karláncokat. volt egy lány, akit hazaküldtek, hogy mossa le a rikító körömlakkját. na most egy ilyen közegben megjelenik egy harisnyás rövidgatyás pasi, hogy cső, jöttem dolgozni, egy harsány röhögés kíséretében elküldik.  (persze ha van formaruha, és átöltözik, akkor ez nem érvényes. de ha nincs, akkor ne futkosson már a vendégek között harisnyában)

    lehet, hogy furcsa, de nekem ez az evidens, én eddig még csak ilyen helyeken dolgoztam.  

    az, hogy valaki szabadidejében, buliba, szórakozáshoz, akármihez mit vesz fel, abba senkinek semmi beleszólása nincs 

    erre gondoltam, bocs, ha félreérthetőre sikerült 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_617957 (497)
    2007-04-10  20:59
  4. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 10. 21:21498.
    A nyíregyi piacon is szuper harisnyák vannak De én a CORA-ban is szoktam jókat venni 5-600Ft-ért.Filodoro-t.
    előzmény:
    Ametyst (496)
    2007-04-10  20:58
  5. Torolt_felhasznalo_617957
    Torolt_felhasznalo_617957
    2007. Április 10. 20:59497.

    "tehát mindenki divatozzon a szabadidejében és ne a munkahelyén borzolja az idegeket"

    Aida, ha jól értelmeztem a mondataid: Kovács úr ne vegyen az öltönye alá mondjuk fekete harisnyát, mert ha azt Te, mint ügyfél véletlenül meglátod kivillanni a bokánál, az botrány. De ha ugyanez a Kovács úr a szabadidejében térdnadrágban és testszínű harisnyában flangál az utcán, az rendben van?! Nem értem!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2007. Április 10. 20:58496.
    Igen, az én lelőhelyem is a kínai piac! Csak ott nincs akkora választék, mint a honlapon, illetve sajnos az a minta sincs, amit nagyon kinéztem...
    előzmény:
    Aida84 (494)
    2007-04-10  20:40
  7. 2007. Április 10. 20:46495.
    maximálisan egyetértek, még annyit tennék hozzá, hogy bizonyos munkakörökben előírás a kulturált megjelenés (ami többnyire hagyományos rucit, öltönyt jelent), és ebbe a férfiharisnya nem fér bele. tehát az teljesen érthető, ha valakit ilyen esetben korlátoznak a munkaadói a harisnyaviselési szokásait illetően. és ez szerintem rendben is van, egy ilyen közegben én se szeretnék harisnyás hapsit látni pl ügyfélszolgálaton (vagy akárhol, ahol emberekkel dolgozik). irodában még elmegy, ha nem kell ügyfelekkel találkoznia. tehát mindenki divatozzon a szabadidejében és ne a munkahelyén borzolja az idegeket 
    előzmény:
    sophiee77 (489)
    2007-04-10  18:27
  8. 2007. Április 10. 20:40494.

    szia

    én pl meglepő módon egy kínai boltban láttam gatta harikat. vagy lehet, hogy azok nem voltak valódiak? igazinak tűntek, vettem is egyet, a minőségével semmi hiba 

    előzmény:
    Ametyst (490)
    2007-04-10  19:59
  9. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 10. 20:40493.
    Igazad van!Amugy volt már nálunk is olyan,mikor a gyekőc(5,5éves kisfiam)meglátta a Mónika show-ban a travikat és megkérdezte,hogy azok a bácsik miért öltöztek lánynak???Nem igazán tudtam mit mondani ugy,hogy meg is értse.Kinos volt nagyon.Addig se nagyon néztem azt a müsort azóta meg egyáltalán nem.
    előzmény:
    sophiee77 (489)
    2007-04-10  18:27
  10. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 10. 20:36492.
    Tutajos látvány   
    előzmény:
    T.X. (488)
    2007-04-10  09:12
  11. Torolt_felhasznalo_617957
    Torolt_felhasznalo_617957
    2007. Április 10. 20:28491.

    Szia Ametyst!

    Az új keletű mániádat maximálisan meg tudom érteni, és azt hiszem itt a fórumozók többsége is.   Újpesten láttam egy kimondottan csak Gatta termékeket áruló kis boltot. (magyarul Gatta márkaboltot   Az Árpád úton található, de sajnos a pontos házszámot nem tudom.  Egy kocsma van mellette   és egy K&H bank van vele szemben az út másik oldalán. De ha gondolod, holnapra megnézem a pontos címet, mert arra lesz dolgom.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2007. Április 10. 19:59490.
    Sziasztok!

    Én is harisnya-mániás vagyok, nem olyan régóta bontakozott ki ez a szenvedélyem!
    Ezért is kérdezném, hogy tudtok olyan boltot, ahol a Gatta márkájú harisnyákból sokféle mintát árulnak?

    Előre is köszi!
    előzmény:
    sophiee77 (489)
    2007-04-10  18:27
  13. 2007. Április 10. 18:27489.
    T.X. hozzászólásával egyet értve a következőket szeretném írni:

    Én úgy gondolom, hogy a két véglet nagyon kerülendő. Tehát igaza van T.X-nek abban, hogy a kisebbségnek kell alkalmazkodnia. Ami mindenképpen kerülendő, a megbotránkoztatás, a túlzás. Legfőképpen a gyermekek megbotránkoztatása. (Ezt nem azért írom, mert bárki az itt szólók közül ezzel vádolható lenne, hanem csak leszögezvén, hogy ezt nem szabad.) Lehetnek különös szokásaink, azokat ki is élhethjük, de soha senkit sem szabad megbotránkoztatnunk.

    (Megjegyzem, a melegekkel sem az a legnagyobb baj, hogy az azonos nem iránt vonzódnak, hanem az, hogy az utcára vonulnak, és adódhat olyan helyzet, amikot egy ötéves gyerek szembesül a jelenséggel. Na ez az, amit határozottan tilos!)

    A másik véglet pedig a különös szokás lenézése, megszólása, kigúnyolása. Szintén egy korábban szólóhoz csatlakozva, "Ne ítélj, hogy ne ítéltess!" Az vesse rá az első követ, akinek nincs valamilyen különc szokása.

    Tehát ha egy férfi nylonharisnyát szeret hordani, hát tegye nyugodtan, végig figyelemben tartva, hogy ne botránkoztasson meg másokat. De az is túlzott előítélet a társadalom részéről, hogy ha véletlenül a nadrág alól kivillan egy nylonos boka, hát azonnal lebu..zzák. Mert valljuk meg, hogy azért a mai társadalomban ha egy férfiról kiderülne, hogy nylonharisnyát hord a nadrágja alatt, hát az akár állás elvesztésével is járhat. Az előítéletek miatt. Ami nem más, mint hiányos ismeretek alapján való ítélkezés.

    Különböző emberek vagyunk, különböző szokásokkal, és senkit sincs jogunk megítélni, de legfőképpen elítélni. Mert mi sem vagyunk különbek. Ha valaki esetleg annak érezné magát, hát nézzen alaposan magába.
    előzmény:
    T.X. (486)
    2007-04-10  09:05
  14. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. Április 10. 09:12488.
    Igen Szofi. Szerintem is az abszolút nőiesség megjelenése ez a kép. Hoyg is mondjam, hogy ne legyen "erős". A ffi vágy felkeltésének tökéletes eszköze.
    előzmény:
    sophiee77 (471)
    2007-04-07  22:50
  15. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. Április 10. 09:09487.

    Sajna ez a szivacsbetét egyértelműen "talp alá való".  

    Egyébként a Cora-ban veszem. A cipő osztályon, a kellékek között van.

    előzmény:
    Vuk (462)
    2007-04-06  20:12
  16. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. Április 10. 09:05486.

    Fázóapukának, és vadócnak szeretném mondani.

    Szerintem ezen a topikon nincs senki aki elítélőleg nyilatkozna erről, csak furcsállják a "szokást".

    Nyilván nem fog ilyesmiért az ember elhagyni valakit, akit egyébként szeret. Más dologban, de emlékszem az első "meglepetésre". Először kapkodtam a levegőt bevallom, de utána pontosan úgy gondolkodtam mint vadóc a párjával kapcsolatban. Azóta pedig szilárd meggyőződésem, hogy vagy nyiltan ( szerencsések esetében ) vagy eltitkolva a párjuk elől, de szinte minden embernek megvannak a maguk "különlegességei". Később ahogy megismertem magam, az enyém is meg lett.

    Úgyhogy nem hinném, hogy bárkit zavarna itt ez a jelenség.

    De egy dolgot azért fontosnak tekintek:  A kissebbségnek kell alkalmazkodnia. A többség joggal várja el, hogy ne akarják rájuk kényszeríteni a kisebbségi élethelyzetet. Véleményeket szívesen vesz bárki, meg információkat, de ha lehet ne akarjatok senkit meggyőzni arról, hogy csakis a tietek a helyes út.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2007. Április 9. 14:51485.

    Szia!

    Köszi az őszinte véleményt, a párom is gondban volt először, de mivel a minap kaptam nyilvános dicséretet kezdi belátni, hogy vannak hölgyek akiknek tetszik. És már nem óckodik a térdnadrágos kivitelben, egyébként soha nem volt nála probléma a harisnyanadrág viselete férfiaknak. De hiszen erről szól a divat és az igényeink, mivel nem mindenki egy forma. Nekem is vannak dolgok amik nem tetszenek és nem is venném fel. Neked is van biztos olyan holmi ami még lányokon sem tetszik. Ez benne a szép és érdekes, szerintem mindenki próbáljon meg saját igényeihez igazodni, és ne mindig a mások utáni trendet másoljuk, kövessük. Legyen a repertoárunkban saját egyéniségünket kifejező és minden kategóriát képviselő stílus, gondolok a laza sportos, extrém és ugyanakkor lezser eleganciával párosuló. A locsolkodáshoz is ennek szellemében öltöztem. Ing nyakkendő stb.

    Ja és remélem mindenkinek ki járt a locsolásból bőven.

    Igaz már nincs meg az a filingje mint régen a húsvétnak.

     

    Hát valamelyik nap én is ki próbáltam a térdnadrágom harisnya nélkül és mondhatom, hogy a látvány nem volt valami szép mivel egy fehér, hajszálerekkel tűzdelt nem kimondottan esztétikus látvány tárult elém, így azt hiszem én sem szívesen hordanám a térdnadrágot, ellentétben a testszínű harisnyanadrágos kivitelben a látvány sokkal esztétikusabb, mivel ápol s eltakar.

    üdv

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_605220 (482)
    2007-04-08  21:58
  18. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 9. 09:48484.
    Viszont Neked is 
    előzmény:
    Yogibear (483)
    2007-04-09  09:20
  19. 2007. Április 9. 09:20483.
    Minden kedves hölgy forumozónak itt az NLC-n, Kellemes Húsvétot,sok locsolót kívánok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 8. 21:58482.
    Szia!Megnéztem a bem-eden a képeket.HÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁt..........Nem garantálom,hogy végigmennék igy a párommal az utcán.Nekem nem tetszik.Szerencsére Neki sem Térdnadrágot sem venne fel semmi pénzért az tuti.De Én igy szeretem ahogy van.A harit meg hordom Én.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
    2007-04-08  13:55
  21. 2007. Április 8. 21:00481.
    Amiért elindítottam ezt a topikot, az az volt, hogy úgy tapasztalom, hogy a nylonharisnya minden más fehérneműnél, minden más ruhadarabnál nagyobb hatást, vonzást, izgalmat vált ki.

    És itt most csak ne azokra a férfiakra gondoljatok, aki szeretnek felvenni. A lábnak, és az azzal kapcsolatos ruhadaraboknak történelmileg bizonyítottan nagy vonzerejük van. Az ősi Kínában a minél kisebb lábfej volt a vonzó. Ezért a nők lábujjait erőszakkal alátörték, a lábukat rongyokba csavarták jó erősen, hogy a lábfejük minél kisebb legyen. A rongyok alatt persze elüszkösödött a lábfejük, de kisebb lett. A dolog magyarrázata állítólag az, hogy a kis lábfejen a nők nem tudtak annyira stabilan járni, így jobban ringott a csípőjük, ami jobban izgatta a férfiakat.

    Szóval a lábfetisizmusnak már nagy történelmi hagyományai vannak. Lehet, hogy ez esetleg archetípusként belénk van rögződve? Több férfival leveleztem már neten, és akik szeretnek felvenni nylonharisnyát, egyik sem meleg, sőt legtöbben meghitt családi ééletet élnek. Ez a vonzalom szerintem inkább egy naygfokú vonzalom a nőiség iránt. Nem más, mint a nőiség csodálata, legfeljebb kicsit túlzott mértékben. Gondolom, szeretnék kipróbálni, milyen érzés lehet nylonharisnyát hordani, vagyis egy olyan ruhadarabot, ami nekik elvileg tiltott, amire nincs lehetőségük. Már pedig az is köztudott, hogy ami tiltott, az vonzóbb, az izgatóbb

    Szerintem nem árt, ha ezt tudjuk, mert így be tudjuk vetni a nylont az életben. Igenis lehet vele apró hatásokat, sikereket elérni. Ez is része a női fortélyainknak, a női praktikáinknak. Itt most ne gondoljatok tisztességtelen dolgokra, előnyökre.

    De azt igenis jó, ha tudjuk, hogy azért ott valahol tudat alatt igenis hat az a nylon. Hozzájárul a nőiességünkihöz, a pozitív energiáinkhoz, a kisugárzásunkhoz. Amint mr korábban írtam, erre már rájöttek az erotikus film készítők, a zenei klipek készítői, a reklámok készítői. Fel is használják a befolyásolásra, temékeik eladására. Mi miért ne használhatnánk fel apró kis hatások elérésére a mindennapi életben?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2007. Április 8. 20:36480.
    Pont ezért indítottam el ezt a fórumot, hogy a nylonharisnyáról, mint a csábítás, az izgatás eszközéről beszéljünk.

    Abba még nem gondoltatok bele, hogy a legtöbb erotikus filmben ma női szereplők mért vannak szinte mindig kivétel nélkül combfixben? Sőt, továbbmegyek: ma már zenei klipekben is láthatunk combfixes énekeseket, szereplőket, pedig ezeknek a klipeknek egyáltalán semmi közük nem lenne a szexualitáshoz. A zenéé kellene, hogy legyen a főszerep. Valószínűleg arról van szó, hogy ezek zeneileg nem sokat érnek, és az alkotók jól tudják, hoyg egy szexi kis combfixes csajjal jól ellehet adni.

    Sőt, még tovább megyek: reklámok! Hány és hény reklám használ fel szexualitást sugalló elemeket? Ezek között többször találkozhatunk harisnyás modellekkel is. Azonban, amint hallottam a TV-ben, a reklámkészítők most már profilt fognak váltani, mert rájöttek, hogy ha szexualitást sugalló elemeket használnak fel, az emberek (főleg a férfiak) arra figyelnek, és a végén fogalmuk sincs a reklámtárgyról.

    Szóval, Aida, hidd el, hogy az a kis kikandikáló megerősített rész sok férfinak maga a menyország. És ha ezt tudod, tudatosan fel is használhatod csábításra, vagy bizonyos helyzetekben apró előnyök kiharcolására.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2007. Április 8. 20:29479.
    Tényleg, nekem sem tűnt fel, hogy nehz lehet járni egy ilyen cipőben, mivel elöl nyitott. Ráadásul magassarkú, és ha egy lycrás nylonharisnyát húzol bele, akkor tuti, hogy előre csúszik benne a lábad.

    Aida, ami neked furcsa, hogy kilátszik a hairsnya megerősített része, szerintem pont ez izgató sok férfinak. Gondold csak át kicsit máshogy ezt a látványt: leheletvékony nylonharisnyába bújtatott kecses kis lábak, sőt még finoman dekorálva, átkötve egy elegáns arany színű masnival.

    Egyrészről elegáns, másrészt meg ez az, amiről a legtöbb férfi le sem tudja venni a tekintetét.
    előzmény:
    Aida84 (473)
    2007-04-08  09:42
  24. 2007. Április 8. 16:17478.
    szépek lehetnek azok a harik a vastag, főleg sötét szín előnye, hogy eltakar én is ezért szeretem, sajnos visszerek vannak néha a lábamon, ami ritka ronda tud lenni, de egy vastagabb hari csodákra képes, ja és még melegít is
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_520239 (476)
    2007-04-08  14:03
  25. 2007. Április 8. 16:13477.
    téged mindenképpen elismerés illet, amiért felvállatad ezt a dolgot az én véleményem továbbra is az, hogy nőies és kész. még valahogy elmegy a vastagabb, egyáltalán nem átlátszó hari, ami azért van, hogy melegítsen, na de nejlon, átlátszó pusztán divatból. tudom, fülbevalós sztori. akkor mi lesz a következő, combfix harisnyatartóval?
    tudom, régen uniszex darab volt, és most megint kezd az lenni, ami nem baj, csak kicsit hülyén néz ki.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
    2007-04-08  13:55
  26. 2007. Április 8. 14:03476.
    én most praktikussági szempontból is vettem több csodaszép harisnyát, sötétbarna fekete pettyekkel meg sötétszürke fekete aprócska virágokkal, meg fekete szintén mintásat, azért mert egyrészt karcsúsit, másrészt meg eltakarja a mütéteim /8/ helyét a lábamon és azonkivül szeretnék már nadrág helyett szoknyát felvenni és egy kicsit amig lehet Páromnak és másoknak is akadjon meg a szemük rajtam, még akkor is ha már elmúltam annyiszor annyi. Minden nőben van egy kis hiúság miért ne éljen vele. Lehet ezzel egy pozitiv érzése egy jó kedve és az többet ér annál, mint azon gyököljek, ami megváltoztathatatlan. Ha eljön az ideje akkor eljön, de nem gondolok rá. lili
    előzmény:
    sophiee77 (1)
    2006-11-29  07:17
  27. 2007. Április 8. 13:46475.

    Sziasztok!


    Azon férfitársaink akik már ki próbálták, és meglepődve tapasztalták azt a kellemet, és kényeztető érzést, amit a lábnak nyújt ez a pár grammnyi anyag azok valóban rabjává válhatnak. Ami természetesen nem betegség , káros szenvedély, hanem egy plusz tulajdonság amit nem elfojtani , hanem ápolni művelni kell.

    A kialakult férfi képet lehet formálni, alakítani ugyan úgy ahogy azt, a nő társaink is tették és teszik napjainkban .is. És a férfi kép formáláshoz nekünk férfiaknak kell hozzá látni, mint ahogy azt már meg is kezdték jó páran, jó magam is bele értve.
    És valóban miért ne lehetne a mindennapos ruhadarabok közt a harisnyanadrág is.
    Ehhez például már sokat segítettek a férfi nylon termék gyártok és forgalmazók, most nem sorolom fel, figyelemre méltó sokaság van már férfi nylon harisnyanadrágból is, és persze nem véletlen kezdtek el gyártani férfiaknak is, hiszen egyre növekvő igény és kereslet van rá .


    Az én harisnya viseletem célja a férfi ruhatár variálhatósága, színesebbé tételére irányul mind amellett a kényelmi, egészségügyi hatásai mellett amit nyújtani tud.
    Egyes oldalakon fellelhető férfi harisnyanadrágos képek szinte a sportos eleganciával párosul.
    Jó magam is azon férfi társak közé sorolom magam aki már átlépett saját korlátain és gátlásain és felmeri vállalni a férfi kép változtatásait. Októbertől napjainkig is enyhe idő esetén térdnadrágos változatban használom, a férfiak számára is lehetővé vált ruhadarab használatát. És tapasztalataim alapján állíthatom, hogy igen is mozdult valami, nem is kicsit.
    Rengeteg pozitív hozzászólást kaptam ami persze igazolta törekvésem és meg sokszorozta önbizalmam. Férfi harisnyanadrág viselete a hétköznapokban térdnadrággal sport cipős változatban is, látható a origó oldalán a fotótár oldalon, a keresőbe írva férfi harisnyanadrág.
    Én úgy vélem, hogy az érintettek túlreagálják ezt a kérdést, rengeteg helyen megfordultam már férfi közegben is, a tapasztalat vagy közöny, vagy pozitív érdeklődés.

    Az, hogy mi illik a képbe, és mi sem, azt megint csak saját igényeink szabják meg számunkra.
    Ide értve a szőrtelenítést is külföldi oldalak statisztikai adatai alapján elmondhatjuk, hogy az ápoltság és higiéniai szempontok figyelembevételével megállapítható, hogy ez is egyre természetesebb jelenség a férfiak körében is. Legyen az harisnya viselő vagy sem. 

    A sminkelés nekem is távol áll.




     

    előzmény:
    Aida84 (467)
    2007-04-07  11:39
  28. 2007. Április 8. 13:38474.

    Sophiee Köszönöm, ettől szebben én sem tudtam volna megfogalmazni, úgy érzem te látod a lényegét a dolognak. Ha megnézitek a bem oldalam ott láthatók harisnyanadrágos képek térdnadrággal természetesen amiket mindennapokban is használok a nyilvánosság előtt, igaz még nem tapasztaltam olyant mint itt az aki azt írta, hogy fetrengene a nevetéstől.

     

    Egyébként én is boldogházasságban élő családapa vagyok, én a megismerkedésünk elején nyíltan említettem az akkor még ismeretlen férfi harisnyanadrág dolgot.

    Van olyan ismerősöm aki a net hatására próbálta ki, és van aki csak véletlen egészségügyi problémái miatt- és persze ezek után mindennapi viseletként lépet be a ruhatárukba. És van olyan is aki tíz évvel ezelőtt le b……zta volna és még hasonló, napjainkban pedig rendszeres viselőként éli napjait.

     

    Én azért, hogy ami most még furcsa nem megszokott jelenség (bár valaha az volt) vállalom fel az őszinteséget annak érdekében, hogy mint a fülbevaló esetében is természetes viseletként kezeljék az emberek. Na meg persze azért mert szeretem az extrém dolgokat és unom a hétköznapi szürke férfi ruhatár unalmas repertoárját ami nagyon silány, ellentétben a lányok ruhatárával amibe bele tartozik a férfiak ruhatára is. Akkor mi miért ne váltóztathatnánk, variálhatóbbá színesebbé a férfi ruhatárainkat.

    Például értem ez alatt a lányok mostani csizmás térdnadrágos harisnyanadrágos viseletét ami nekem nagyon tetszik, ahogy a színekkel lehet variálni. És ezt kihasználva én is férfi változatban használom ezt a fajta divat formát.

     

    És szeretném elkerülni azt amit szintén valaki említet, hogy egy ismerőse pakoláskor lehajolás közben a derekán kilátszott a harisnya. Na már most ha elejét vesszük a dolognak azzal, hogy őszintén felvállaljuk nem kerülhetünk ilyen helyzetbe. Én ezeken a dolgokon szeretnék változtatni azzal, hogy nyíltan felvállaltam és szeretném ezáltal azt, hogy egyre többen megismerjék azt a tényt, hogy a férfiak is hordanak és hordhatnak nylon harisnyanadrágot a nyilvánosság nem tetszése ellenére is.

     

     

     

    előzmény:
    sophiee77 (463)
    2007-04-06  22:15
  29. 2007. Április 8. 09:42473.
    csini cipő, furcsa, hogy hátul zárt és elöl nyitott. szép a harisnyával is, de akkor is furcsa, hogy kilátszik elöl a megerősített része a harinak.
    előzmény:
    sophiee77 (471)
    2007-04-07  22:50
  30. 2007. Április 8. 00:58472.
    Nekem elsőre fel se tűnt, hogy nem zárt cipő Jó Viszont elég nehéz lehet benne járni..az az érzésem van, hogy mindjárt leesik a nőről 
    előzmény:
    sophiee77 (471)
    2007-04-07  22:50
  31. 2007. Április 7. 22:50471.
    Aida!

    Ezt a képet direkt neked küldöm. Neked, aki nem szereted szandállal a nylonharisnyát. Tudom, hogy ez azért határeset. Tán ezt hívják szandálcipőnek?

    Gondold csak végig! Végigtipegsz valahol egy ilyen szép nylonharisnyában. (Jé, most vezsem észre, hogy ráadásul törtfehér, a kedvenc színed!) A csábító nylonos lábaidon egy ilyen szép kis topán simul, ami már a műalkotás határát súrolja. Egy férfit mutass, aki nem jön izgalomba egy ilyen látványra! Szerintem ami ezen a képen látható, az az abszolút nőiség, nőiesség megtestesítője. Hogy tetszik?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  32. 2007. Április 7. 14:31470.
    Nem azt mondtam, hogy ez a legnormálisabb dolog, hanem csak azt, hogy nagyon sok férfi vágyik erre, és hogy ettől sokkal abszurdabb vágyak is léteznek. Meg hogy egy párkapcsolat nem ezen múlik.

    Ha emlékeztek, ebbe a fórumba is írt már olyan nő, akinek a párja hord harist,és teljesen elfogadja. Háát, szerintem akkor már inkább ezt kelljen elfogadni, mint valami sokkal abszurdabb vágyat. Ez más vágyakhoz képest sokkal naívabb, és sokkal könnyebben kielégíthető. Ha akar felvenni, hát vegyen.

    Engem más, extrémebb szexuális vágyak sokkal jobban taszítanának, mint az, hogy nylonharisnyát szeret hordani. Különben is, egy párkapcsolat a kölcsönös szereteten és elfogadáson kell, hogy alapuljon, azt meg, hogy mit tolerálunk, az elején kell tisztázni. És őszintén! Ha nem akarunk meglepetéseket. Boldog párkapcsolat=kölcsönös elfogadás és megértés.

    Megértem, hogy viszolyogtok, de higgyétek el, ettől sokkal durvább vágyak is léteznek. Amiket meg én például nehezen tudnék elfogadni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_605220 (469)
    2007-04-07  13:09
  33. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 7. 13:09469.
    Ezzel egyetértek.Nálunk is igy van 
    előzmény:
    Lilith_ (468)
    2007-04-07  13:08
  34. 2007. Április 7. 13:08468.
    Igen..ilyenért konkrétan én se hagynám el a Páromat(szerencsére nálunk se merül fel ilyesmi&nbsp, de akarva-akaratlan szerintem eltávolodnék..végülis (külsőleg) általában mi tetszik egy nőnek egy férfiben? Az, hogy férfias..hogy más, mint egy nő Engem is zavarna a harisnya, vagy ha sminkelne, de pl. az is nagyon tud idegesíteni, amikor egy férfinek nagyon magas, b*zis hangja van (pedig lehet, hogy nem az) De tudom, hogy a Páromat is zavarná, ha mondjuk folyton férfias, bő pólókban járnék, tüsi hajjal, szóval ez oda-vissza dolog 
    előzmény:
    Aida84 (467)
    2007-04-07  11:39
  35. 2007. Április 7. 11:39467.
    aért fenntartom a véleményemet, hogy valahol ez nem normális. kb mint amikor a pasik sminkelik magukat. lehet, hogy nem meleg, de ez akkor is nőies viselkedés. páromtól szerencsére nagyon távol áll az ilyesmi
    előzmény:
    sophiee77 (463)
    2007-04-06  22:15
  36. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 7. 10:50466.
    Oké,semmi gond. Ha jól belegondolok,hogy sok férfi iszik,nőzik,stb...akkor még mindig ez lenne a kisebb rossz De azért Én nem örülnék neki,igaz a többinek mégugy sem.
    előzmény:
    sophiee77 (465)
    2007-04-07  10:46
  37. 2007. Április 7. 10:46465.
    Amit írtam, ne vedd személyeskedésnek. Nem rád akartam célozni. Sokan mások is nyilatkoztak ebben a témában, és bár nem emlékszem pontosan, de mintha valaki írt volna ilyet. De ha esetleg nem, akkor is tudom,hogy sokan vannak, akik így gondolkodnak. Szóval nem rád akartam utalni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_605220 (464)
    2007-04-07  07:52
  38. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 7. 07:52464.
    Szia!Én nem azt irtam,hogy elhagynám a párom ha megtudnám,hanem,hogy olyan pasival akiről tudom nem házasodtam volna össze.A mostani párom véleményét ismerem az ilyesmiről,tehát ez a kérdés nálunk tárgytalan.Azért nem örülnék ha hirtelen elkezdene harisnyát hordani:divat ide vagy oda.Maradi vagyok 
    előzmény:
    sophiee77 (463)
    2007-04-06  22:15
  39. 2007. Április 6. 22:15463.
    Többen írták, hoyg ha megtudnák a párjukról, hogy harit hord, hát jól otthagynák. Én azt gondolom, hogy igen nagy baj, ha egy kapcsolat kimenetele ettől függ.

    Olvasgattam, művelődtem ebben a témában, és azt tudtam meg,hogy ez szinte mindegyik férfinál egy szexuálius vágyból ered, és hogy téves az az elképzelés, hogy ha egy pasi nylonharisnyát vesz fel, hát akkor az meleg. Akiknek csak elolvastam a beszámolóját, mind arról ír, hogy hetero, boldog párkapcsolatban él, és legtöbbnek a felesége is elfogadta.

    Ennek a vágynak az alapja pont a nőiség felmagasztalása, ami legfeljebb párosul egy kissé túlzott vággyal a nőiséggel való azonulással. Sok esetben nem más, mint egy ártatlan vágy, de én azt mondom, hogy egy pasi inkább erre vággyon, mint valami szado-mazóra, vagy mint arra, hogy ki akarjon kötözni. (Csak így zárójelben említem meg, hogy leveleztem egy illetővel, akit az izgatott, hogy azt képzelte, hogy kivégzik, és erre ment el.) Hát akkor már sokkal inkább nylonharisnyát hordjon egy férfi, úgy gondolom, hogy egy ilyen vágy sokkal naívabb és teljesíthetőbb.

    Egy francia fórumon meg összeakadtam egy kanadai pasival, aki nagyon szeretett nylont hordani, a felesége tudott róla, boldog házasságban élnek, és abszolút csak a nők iránt vonzódik. Ő is sok mindenről informált ebben a témában. Ja, és két gyereket nevelnek boldog családi körülmények között. (Persze a gyerekek erről nem tudnak. De mondjatok csak egyetlen egy szexuális fantáziát, amiről a gyerekeiteknek tudnia kéne!)

    És hogy nincsenek kevesen, azt nem csak az ezzel a témával foglalkozó fórumok száma bizonyítja, hanem az is, hogy a francia Gerbe harisnyagyár az idén piacra dobott férfiaknak nylonharisnyát. Szerintem ha egy harisnyagyártó ilyen lépésre szánja el magát, amögött tömeges igénynek kell meghúzódnia.

    Lehet, hogy sokan viszolyogva gondolnak ebbe bele, de amint nézelődöm a neten, azt látom, hogy sokkal többan vannak nylonharisnyát hordó férfiak,mint gondolnátok. Csak titokban csinálják, mert nem merik felvállalni, és mert nem is vállalhatják fel. Sokszor még egy párkapcsolatban sem. De ha egy párkapcsolat jövője ezen múlik, akkor úgy gondolom, hogy ott más problémák is vannak. Hiszen egy kapcsolatban a legfontosabb dolog az őszintség, és egymás kölcsönös megbecsülése és elfogadása, ezek nélkül nem működik. Ha meg elfogadsz egy pasit, akkor azt is meg lehet szokni, ha nylonharisnyát hord.
    előzmény:
    Aida84 (461)
    2007-04-06  18:01
  40. Vuk
    Vuk
    2007. Április 6. 20:12462.
    Ilyen szivacsbetétet hol lehet kapni? Mert én is kipróbálnám, ha tetszene a "fazonja". Nekem a köröm felől is fog a cipőm, szóval olyan kell, ami ott is véd.
    előzmény:
    T.X. (395)
    2007-03-29  07:44
  41. 2007. Április 6. 18:01461.
    köszi, meg fogom nézni ezeket az oldalakat. valamennyire én is beszélek franciául, úgyhogy ez nem akadály azért érdekel főleg, mert az én környezetemben ez annyira tabu téma, ill egyáltalán nem megszokott a harisnyás pasi, és szeretném megismerni az ellenvéleményt. magyarul nem akarok szűklátókörű lenni ezen a téren (sem).

    ha a párom találná ki, hogy harit akar: ki van zárva, egyszerűen nem olyan, abszolút férfiatlannak tartja az ilyesmit. de ha tegyük fel mégis, akkor emiatt persze nem hagynám el, de azért asszem eléggé zavarna

    lábszármelegítőm nekem is van, csak fehér, és én kizárólag csizmához hordom, abból nem látszik ki. jól kitömi a csizma szára és a lábam között tátongó űrt sajnos szükség van rá
    előzmény:
    sophiee77 (459)
    2007-04-06  16:43
  42. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 6. 17:22460.
    Szia!!!                                                                                               Szerencsére nálunk ez a "veszély" nem fenyeget.A párom alapból elutasitja ezt,szerinte férfiatlan.Bevallom:szerintem is.Ettől persze még nem itélek el senkit aki hordja.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_825212 (458)
    2007-04-06  15:59
  43. 2007. Április 6. 16:43459.
    Szia Aida!

    Én leginkább a francia nyelvű fórumokat nézegettem külföldön, nem mintha angolul nem beszélnék, csak valahogy a franciát jobban szeretem.

    Van egy oldal, a c-tendance.com, amin az egyik fórum kifejezetten erről a témáról szól. Franciául: collant pour hommes.

    Van még a forum.femmes.lycos.fr, a femmes-sans-complexes.fr (ezt ha lefordítjuk, azt jelenti, hogy komplexumok nélküli nők, vagy akár fordíthatod úgy is, hogy előítéletek nélküli nők. Bár a komplexum szó nem ezt jelenti, de ebben a kontextusban ez sem rossz fordítás.), továbbá a forum.aufeminin.com

    Találtam angol nyelvű fórumot a forumgarden.com oldalon, de a legjobb, ha ránézel a winnie-cooper.com oldalra. Ez kifejezetten férfiaknak szánt oldal, lehet hogy fórum nincs rajta, de ha nem tévedek, akkor vannak rajta személyes sztorik, beszámolók. Ki hogy kezdte, stb.

    Ami a magyar oldalakat illeti, itt is van a Nők Lapján, a keresőbe beírod, hogy harisnya, és kidobja. Továbbá van azu indexen is pasik harisynában cínmmel. Ezt csak azoknak ajánlom, akiknek nincsenek előítéleteik, mert vannak rajta kissé obszcén képek is. Ezeket át szoktam ugrani, nem vagyok rájuk kíváncsi, de a vélemények tanulságosak lehetnek.

    Szóval egyre többen vannak, úgy látom. Nem árt kiművelnünk magnkat a témában.
    előzmény:
    Aida84 (455)
    2007-04-06  13:39
  44. Torolt_felhasznalo_825212
    Torolt_felhasznalo_825212
    2007. Április 6. 15:59458.
    Sziasztok!


    Hát úgy látom sok féle vélemény van a pasik harisnya viselésével kapcsolatban és többségében elutasító. Mint talán sokan már tudjátok az én párom harisnyás, szeret benne lenni és most már rendszeresen viseli általában testszínűt, de van neki már mintás is. Hát én se gondoltam volna, de ezért nem fogom elhagyni annál sokkal jobban szeretem. Azért arra kíváncsi lennék,: Mi van akkor ha mondjuk már rég jártok valakivel és kialakul egy igazi szerelem, aztán egy szép napon bevallja titokban harisnyázik. Akkor kész mehet.....? Egyébként nemrégiben elemes bútort állítottunk össze egy barátnőmnél és a párom a sok hajuldozás közben kilátszott a dereka és a harisnya. Természetesen a barátnőm észre vette. És megis kérdezte: Jó ég te meg nejlon harisnyába vagy? Mint kiderült már Ő is rajta kapta a nála jóval fiatalabb öccsét harisnyanadrágban. Úgy hogy csatlakozom ez úgy látszik kezd elterjedni....
    Ajánlom figyelmetekbe a www.shapings.com -ot nagyon szép harisnyák vannak, én sokszor vásárolok külföldön, de már idehaza is nagyon jó választék van. A Spárba van jó minőségben színes harisnyanadrág igaz 60 denes de egész jó. Hát ennyi..
    előzmény:
    sophiee77 (441)
    2007-04-05  22:09
  45. 2007. Április 6. 15:01457.

    Ehhe..nekem van olyanom, az egyik bemes képemen is látszik Még tavaly vettem a csizmámhoz, mert nagyon vékony a bokám, és a csizmám szára elállt Ezt rávettem, így tök jó volt, szinte nem is látszott, hogy nem a csizma része Eleinte nekem se tetszett, és van, akin még most se (pl. amikor ráhúzzák a nadrág szárára, az olyan idétlennek tűnik), de vékonyláb-probléma miatt már addig hordtam a cipőimhez, hogy megszerettem Pl. egy magassarkúmnál azt hitték, hogy hosszúszárú csizmám van, pedig csak egy bokacipő volt Ami tök jól néz ki, de lábmelegítő nélkül olyan, mintha egy csónakban járnék  

    Szóval nem mondom, hogy páran nem szivattak vele, poénból, meg mindenki megnézi a buszon, de ezt kell szeretni  

    előzmény:
    Aida84 (455)
    2007-04-06  13:39
  46. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 6. 13:43456.
    Az a lábmelegitő szerintem inkább sportosabb szereléshez illik.Meg a fiataloknak.Én tuti nem venném fel,a stilusom sem olyan.
    előzmény:
    Aida84 (455)
    2007-04-06  13:39
  47. 2007. Április 6. 13:39455.
    sportcipő szoknyával inkább vastag-izmos lábra való, rajtam pl kicsit érdekesen nézne ki de van, akin jól áll.

    na és kinek hogy tetszik a lábmelegítő vagy hogy kell mondani? tudjátok, ilyen kötött izé, ami a vádlit takarja, kb térdig vagy térd alá ér, és félig rá van húzva a cipőre. nekem először abszolút nem tetszett, most már kezd bejönni, hogy több emberen is láttam, akiknek szerintem tök jól állt. az pl kifejezetten lapos cipőhöz való szerintem.

    sophie: írnál néhány külföldi oldalt, ahol ezeket olvastad? szívesen utánanéznék én is. köszi
    (tudom, gugli, de nincs kedvem keresgélni, csak úgy olvasgatnék róla )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  48. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. Április 6. 12:09454.
    Mondjuk ebben igazad van, nagyon nem mindegy milyen az a szoknya, és a felső!. Igazat adok neked.  
    előzmény:
    Lilith_ (440)
    2007-04-05  20:59
  49. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. Április 6. 12:08453.

    Hát szerintem is cipőt, plne sportcipőt nadrághoz. A szoknyához ezeket a nőiesebb darabokat szeretem látni. Bár igazság szerint ahány ember annyiféle. Nekem ha már szoknya, legyen nőies kollekció!  

    Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy a csípőnadrág, egy klassz toppal nem lenne nőies.  

    előzmény:
    Aida84 (438)
    2007-04-05  19:02
  50. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. Április 6. 12:05452.
    Igen.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_605220 (431)
    2007-04-05  10:43
  51. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 6. 11:53451.
    Hát sokan vannak az már biztos 
    előzmény:
    Yogibear (450)
    2007-04-06  11:47
  52. 2007. Április 6. 11:47450.
    Hmm,nehéz ügy,akkor...akik szűkös szemmel néznek,laposan pislognak,sokan vannak és nagyon hasonlítanak egymásra...és nem az idegenek(azok már köztünk vannak)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_605220 (449)
    2007-04-06  11:36
  53. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 6. 11:36449.
    Rájuk sem   Csak nem tudom,hogy irjam kikre gondolok. 
    előzmény:
    Yogibear (448)
    2007-04-06  10:59
  54. 2007. Április 6. 10:59448.
    Akkor biztosan a majolett lánykákra, vagy a pom-pom (nem picúr&eacute
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_605220 (447)
    2007-04-06  08:34
  55. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 6. 08:34447.
    Nem pont rájuk gondoltam   
    előzmény:
    Yogibear (446)
    2007-04-06  08:29
  56. 2007. Április 6. 08:29446.
    Az lehet,főleg az alter.-esek között.Bár ott inkább bakancs+necc dívik .
    Inkább a lapos balettcipőféle vagy az éktalpú ...de kinek a pap..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_605220 (445)
    2007-04-06  07:58
  57. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 6. 07:58445.
    Jujj!!!!Az általad emlitett dolgok igenis divatosak egy bizonyos népréteg között   
    előzmény:
    Yogibear (443)
    2007-04-06  06:56
  58. 2007. Április 6. 07:32444.
    Szerencsére nem ismerek olyan hapsit akinyylonharisnyát hord. Ha találkoznék ilyennel, gyorsan megfordulnék, és elszaladnék!
    előzmény:
    sophiee77 (441)
    2007-04-05  22:09
  59. 2007. Április 6. 06:56443.
    Regg'!

    A legszebb párosítás a tornacipő, harisnya(kellemes lehet az illat is) vagy
    a papucs(a lábujközös )párosítás.Bár a lábtyű, ezt a problémát is megoldja

    előzmény:
    Lilith_ (442)
    2007-04-06  00:37
  60. 2007. Április 6. 00:37442.

    Egy üvegszálas eléggé elütne, de én anno mattot húztam a sportcipő mellé, úgy még elment 

    Nem tudom, szerintem én bármelyik férfi ismerősömet, tesómat, Páromat megkérdezném arról, hogy viselt vagy viselne-e (nejlon)harisnyát, szinte sértésnek venné..ez a legtöbb férfi körében nőies, és ferde hajlamra utaló És ezzel nem akarok megbántani senkit!! De egy szó mint száz, mégis maradnék a harisnyamentes pasiknál 

    előzmény:
    sophiee77 (441)
    2007-04-05  22:09
  61. 2007. Április 5. 22:09441.
    Én is nylonharisnyával leginkább magassarkút szeretek hordani. Szerintem a sportcipőhöz nem megy annyira a nylon. Bár a mai divatban már semmin sem lehet meglepődni.

    Azon sem, ha egy férfi vesz fel nylonharisnyát. Ezt csak azért említem, mert ezen a fórumon is felvetődött nemrég. Bár a nylonharisnya hagyományosan a nők privilégiuma, utánanéztem, és meglepődve tapasztaltam, hogy nagyon sok fórum foglalkozik ezzel a kérdéssel. Még itt, a nők lapján is, de külföldi fórumok is. (Több nyelvet beszélek, így külföldi oldalakon is utánanéztem.)

    Én azt hiszem, hogy ha tényleg ilyen sok férfi érdeklődik utána, az egyfajta elfojtott vágy. Valószínűleg sok férfi nem elégszik meg azzal, ha egy nőn látja, és ő maga is szeretné kipróbálni, aztán szenvedéllyé válik.

    Mondom, tényleg meglapő, hogy milyen sok férfi hord titokban nylonharisnyát. Lehet, hogy a saját kollégáink között is vannak, csak nem tudunk róluk?

    Bocs a hosszú eszmefuttatásért, csak úgy gondoltam, én is reagálnék ebben a témában is.
    előzmény:
    Lilith_ (440)
    2007-04-05  20:59
  62. 2007. Április 5. 20:59440.

    Szoknya+sportcipőhöz én is testszínűt hordtam De pl. egy lányon láttam sötétbarna szoknyát, sötétbarna harisnyával, és az is jól nézett ki. Minden a szoknyától meg a felsőtől függ 

    A lábtyűt még hagyján, hogy egy év, mire felveszed, de nekem pl.a kislábujjam nagyon kicsi, és valahogy folyton kicsúszik az ujjrészből..utána meg marha kényelmetlen viselni Pedig jópofák ezek a lábtyűk..mondjuk nem olyan nőies, az biztos, a Páromék szivattak is vele, az első reakció egy röhögés volt  

    előzmény:
    Aida84 (438)
    2007-04-05  19:02
  63. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 5. 19:43439.
    Rajtam már volt olyan,hogy:világoskék-fehér sportcipő,farmerszoknya,világoskék felső,és testszinü alapon világoskék virágos harisnya.Mindenkinek tetszett 
    előzmény:
    Aida84 (438)
    2007-04-05  19:02
  64. 2007. Április 5. 19:02438.
    nekem bejönne a szoknya lapossarkúval is, pl balerina cipellővel, csak nem áll jól, túl vékony benne a lábam így marad a kerek orrú, kicsi, vékony sarkú topánka, valamennyire az is kényelmes. viszont sokan hordják olyan lapossarkúval, ami kicsit otromba, na az szerintem totál nem nőies főleg szoknyához. sportcipővel is jól néz ki néhány sportosabb darab, pl farmerszoknya. de ahoz milyen harisnya illik? sima testszinünk kívül mást nem nagyon tudok elképzelni.

    ez a lábtyű nagyon jó bár nem tudom, ki lenne képes felvenni, nekem zokni változatban van, kb tíz perc, mire felveszem
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  65. 2007. Április 5. 17:22437.
    Sajna lányok lista az nincsen Neten bóklászva bukkantam rá Szerintem, lehet valami egyedi otcoture darab(esetleg házi tunning), igazi hari-fanoknak.
    Viszont az Andrássy úton a Wolfordnál 50%-70% leértékelés volt, legalábbis a múlt héten.Így talán megfizethetőbb e luxus márka
    előzmény:
    sophiee77 (436)
    2007-04-05  15:29
  66. 2007. Április 5. 15:29436.
    Tyűűűű, a mindenit! Hol találtál ilyen lábtyű harisnyát nylonból?

    Kíváncsian várjuk a vásárlási helyek hosszú listáját!
    előzmény:
    Yogibear (432)
    2007-04-05  12:54
  67. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 5. 15:15435.
    Ez nagyon jó Ilyet eddig csak kötöttben láttam.Bár felvenni nem lehet tul egyszerü  
    előzmény:
    Yogibear (432)
    2007-04-05  12:54
  68. 2007. Április 5. 14:48434.

    De szép ez a cipő! 

    Aida, a szoknya alapból jó lapos sarkú cipővel is, nagyon sokan hordják most ezekkel a balettcipőkkel pl. Rajtam mondjuk kislányosan mutatna, meg a Párom magassága miatt magassarkúra rendezkedtem be De szerintem egy sportosabb stílushoz illik. Amúgy régebben én még egy "elegánsabb" sportcipővel is hordtam a farmerszoknyámat 

    Yogibear, ilyen harisnya-lábtyűt hol találtál? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_605220 (431)
    2007-04-05  10:43
  69. 2007. Április 5. 14:43433.
    Az utolsó főleg jó, szinte egybeolvad a cipő a harisnyával De a többi se kirívó. Különbenis, manapság már bármit fel lehet venni, néha iszonyú tarka, csili-csálé ruhákat látok embereken, de látszik rajta, hogy trendi/divatos/tudatos, szóval nem az jön le, hogy az illető igénytelen Az ilyenek mellett egy harisnya-szandál kombináció eltörpül 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_605220 (424)
    2007-04-05  09:53
  70. 2007. Április 5. 12:54432.
    Legyen is csak divat Van akinek pont az tetszik, (mint régebben írta sophiee), hogy vajon feljebb is olyan-e,vagy combfix A probléma orvoslásához az alábbi lehet a megoldás
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_605220 (423)
    2007-04-05  09:48
  71. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 5. 10:43431.
    Ilyesmi????
    előzmény:
    T.X. (430)
    2007-04-05  10:40
  72. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. Április 5. 10:40430.

    Hét igen a tűsarok inkább randihoz passzol, a melóban nem annyira kényelmes. A randinál meg ugye nem a kényelem a főszempont.  

    Van ennek a cipűsaroknak egy olyan változata is, ahol a teli talp a sarokkal ível, és egy kicsit hasonlít az általam normális satoknak nevezett cipőformához. nekem az is tetszik.  

    ( Már úgy értem a nőkön, nem magamon!   )

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_605220 (429)
    2007-04-05  10:34
  73. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 5. 10:34429.
    Én is ritkán hordok laposat szoknyával,bár nekem elég hosszu-vékony virgácsaim vannak.Magassarkuban viszont tüsarkut nem hordok,nem tudok benne közlekedni.A most divatos éktalpu-sarku cipőket viszont imádom.Vettem is egy ilyet:
    előzmény:
    T.X. (428)
    2007-04-05  10:22
  74. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. Április 5. 10:22428.

    Köszönöm Aida, hogy kifejtetted. Ezzel teljesen egyet is értek. Pont így gondolom én is.  

     

    Szerintem is magas sarkút kéne hozzá venni. Finom eleganciával tutti nőies.   Pont mint Frigyesúr írta.

    előzmény:
    Aida84 (413)
    2007-04-04  19:35
  75. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 5. 10:07427.
    Nem vagy hülye Ezért szereztem be én is több pánt nélküli melltartót 
    előzmény:
    Aida84 (426)
    2007-04-05  09:59
  76. 2007. Április 5. 09:59426.
    tényleg nem néz ki rosszul, nem tudom, miért idegenkedek tőle. valahogy a lábujjaim olyanok, hogy csak harisnya nélkül kell mutogatni. valahogy úgy vagyok vele, mint a melltartó pántjával, mindenki tudja, hogy ott van, de azért nem jó ha kilátszódik.

    lehet, hogy hülye vagyok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_605220 (424)
    2007-04-05  09:53
  77. 2007. Április 5. 09:56425.
    nekem nem tetszik a harisnya-szandál, bár régebben hordtam így párszor. azért kényelmetlen, mert csúszkál benne a lábam, nincs ami a lábfejem végét megfogná. ezért is célszerűbb harihoz olyan cipő aminek legalább orra van. meg nem tetszik, hogy átlátszanak a lábujjaim.

    lapos sarkú cipő nekem alapból bejön, csak ahoz nagyon jó lábbal kell rendelkezni, hogy az ember laposat vegyen fel szoknyához.
    előzmény:
    Yogibear (422)
    2007-04-05  08:39
  78. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 5. 09:53424.
    Ezek pl nem rosszak szerintem:
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_605220 (423)
    2007-04-05  09:48
  79. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 5. 09:48423.
    Nagy divat most a harisnya szandival.Az ápoltság mellett a leglényegesebb az,hogy a harisnyának ne legyen megerősitett orra,mert az tényleg kiábránditó. 
    előzmény:
    Yogibear (422)
    2007-04-05  08:39
  80. 2007. Április 5. 08:39422.
    Pedig milyen szép is lehet egy kivillanó szőrős férfi vádli,ahogyan átkandikál a harisnya anyagán(bár lehet borotvált) Madam Pompadur korában még elment,de ma? Nem szeretnék senkit megbántani, én inkább maradok konzervatív, és rajtatok szeretem
    Mi a helyzet a harisnya, szandi kombinációról? Mondjuk egy vékony 8 Den-es.Ciki,nem szép,előnytelen?
    Szerintém akkor szép, aha ápolt a láb.(Ez mondjuk alapból is igaz) Értem itt pl.sarok, lábkörmök, egy szép gyöngyház lakk:o Nincs is kiábrándítóbb, ha elhanyagolt, most nem részletezném, biztosan tudjátok
    Ujra itt a jóidő

    Pusszantás

    előzmény:
    Aida84 (414)
    2007-04-04  19:49
  81. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 4. 20:35421.
          
    előzmény:
    Frigyesur (420)
    2007-04-04  20:32
  82. 2007. Április 4. 20:32420.
    Orulok, hogy boldogsagot hozhattam ma valaki eletebe.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_605220 (419)
    2007-04-04  20:27
  83. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 4. 20:27419.
    Biztos!!!! .Nem vagyok pedálozós,de nagyon kevés szimpatikus emberrel találkoztam eddig itt.Örülök Neked! 
    előzmény:
    Frigyesur (418)
    2007-04-04  20:24
  84. 2007. Április 4. 20:24418.
    Hm, ezt biztos, hogy nyilvanosan akartad? Sebaj, szeretem ha dicsernek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_605220 (417)
    2007-04-04  20:14
  85. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 4. 20:14417.
    Szia!Megnéztem a bem-ed,irtó szimpatikus vagy.Tetszik a stilusod. 
    előzmény:
    Frigyesur (415)
    2007-04-04  19:58
  86. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 4. 20:10416.
    Én is ezen a véleményen vagyok  
    előzmény:
    Aida84 (414)
    2007-04-04  19:49
  87. 2007. Április 4. 19:58415.
    Ez nagyon igy van. Az osszes tolakodo 'beszolasban' vastagon benne a van a tudom-hogy-soha-nem-kaphatlak-meg-ebben-az-eletben erzesbol eredo frusztracio. A jo pasik meg el vannak kenyeztetve, nincs szukseguk ilyesmire.

    Az osszeallitas cipotol is fugg, de igy alabol nem tetszene (magamon). Hamar szoknya+harisnya, akkor legyen magassarku. A harsany harisnyarol mar ne is beszeljunk, ma lattam egyet: kepen szep, mintas, fekete, a valosagban meg elenk rozsaszin. Izlesterror, skandalum!
    előzmény:
    Aida84 (413)
    2007-04-04  19:35
  88. 2007. Április 4. 19:49414.
    jézusom, hát ez elég izé.....rendhagyó. lehet, hogy velem van a baj és túl konzervatív vagyok, de egy pasin harisnya a kosztümös filmekben van, akinek jól áll a barokk ruci harisnyával, de az más

    de most tényleg, mi az, ami csak a nőké? szoknya, harisnya, magas sarok és kész. (a férfiszoknyás népviseletektől most tekintsünk el)
    akinek jól esik, viselje, de hogy én harisnyás pasival soha nem kezdenék az is biztos
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
    2007-04-04  00:23
  89. 2007. Április 4. 19:35413.
    tolakodó alatt leginkább azt értem, amikor bunkó beszólások is vannak (vagy maga a szöveg nem bunkó,csak a stílus az) vagy úgy bámul ki a kocsiból, hogy derékig kihajol az ablakon.
    az elismerő pedig nem az,a mikor vki tányér szemekkel bámul, hanem amikor lopva végignéz, hogy ne vegyem észre
    a párom meg egyszerűen megmondja, ha tetszik neki valami

    és úgy vettem észre, hogy az igazán jó pasik elismerően néznek, tolakodóan az önbizalomhányban szenvedő, de a haverok előtt nagyon nagy arc csávók szólogatnak be (nyilván nem tudják szegények, hogy egy nőt ezzel nem lehet levenni a lábáról )

    kinek hogy tetszik a közepesen hosszú szoknya, harsány színes hari, lapos sarkú cipő összeállítás? én valahogy annyira nem érzem nőiesnek, pedig nem néz ki rosszul.
    előzmény:
    T.X. (410)
    2007-04-04  07:20
  90. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 4. 14:40412.
    Szia!Én ezt megmutattam a páromnak és mikor félóra röhögés után levegőt is birt venni csak annyit mondott,hogy Neki ne akarjak már ilyet venni.Amugy tuti Én is röhögőgörcsöt kapnék egy harisnyás pasitól.Ne haragudj,de számomra ez olyan vicces.     
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
    2007-04-04  00:23
  91. 2007. Április 4. 13:55411.
    Ugyan Téged nem  De az a pasi tényleg olyasmi lehetett.."Szia, ismerős vagy itt a környéken? Nem tudod, hol van itt fotóstúdió? Aha..és nem akarsz jönni fotózásra?"  Ekkora átlátszó dumát 
    előzmény:
    T.X. (410)
    2007-04-04  07:20
  92. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. Április 4. 07:20410.

    Hát Aida ez nagyon magas labda, de nem haragszol, ha nem ütöm le? Ugyanis attól tartok ( Lilith 404 hsz-e alapján ) hogy pedofilosnak találnátok.  

    Maradjunk inkább csak annyiban, hogy nyilván Nálad is szituáció függő, mikor mit találsz elismerőnek vagy tolakodónak. Máshpl a határ nálam, és nyilván a barátodnál "csak" elismerésnek tekintenél olyasmit amit másoknál már tolakodásnak.  

    előzmény:
    Aida84 (406)
    2007-04-03  09:32
  93. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 4. 07:08409.
    Szerintem bármelyiknek örülne   De az első verzió lenne a tuti   
    előzmény:
    Aida84 (408)
    2007-04-03  21:39
  94. 2007. Április 3. 21:39408.
    beszkenneljem a lábamat harisnyástól? vagy csak a harit? sajna nincs szkennerem
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_605220 (407)
    2007-04-03  09:49
  95. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. Április 3. 09:49407.
    Szerintem a kockás haridat    
    előzmény:
    Aida84 (406)
    2007-04-03  09:32
  96. 2007. Április 3. 09:32406.
    elismerő, de azért ne legyen tolakodó

    csapos: mit muti meg?
    előzmény:
    T.X. (405)
    2007-04-03  09:05
  97. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. Április 3. 09:05405.
    Végülis ez az értelme nem igaz?   Az elismerő, már már tolakodó pillantás.  
    előzmény:
    Aida84 (402)
    2007-04-02  18:14
  98. 2007. Április 3. 01:32404.

     Én ma sima testszínű harisnyában voltam, de mivel jó idő volt, rövid szoknyában..szerintem nincsenek jó lábaim, de a buszon, metrón az összes pasi a virgácsaimat nézte, valaki még jött a "nem akarsz-e fotózásra jönni velem"-pedofil dumával is  

    Amúgy ma vettem a Kálvin téri aluljáró egyik üzletében egy szép fekete, rombuszmintás harisnyát..sokféle volt, és 1000-2000 Ft között, nézzetek be egyszer 

    előzmény:
    Aida84 (402)
    2007-04-02  18:14
  99. 2007. Április 2. 18:30403.
    Mutimeg
    előzmény:
    Aida84 (402)
    2007-04-02  18:14
  100. 2007. Április 2. 18:14402.
    nem is tekintem problémának, mondom, hogy mosással kijön a vicces az, hogy ezt egy világosbarna, majdnem fehér cipő csinálja, nem pedig fekete
    ma kockás testszinű hariban voltam (csak közelről látni, hogy kockás) és bezsebeltem egy elismerő, már már tolakodó pillantást
    előzmény:
    T.X. (401)
    2007-04-02  07:45

Címlap

top