Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szeretnék gyereket ám!

manochka
Létrehozva: 2003. július 2. 12:13
Sziasztok! Nektek talán elcsépelt a téma, de én most tartok itt. Már 4 éve együtt vagyok a párommal. Úgy éltünk, mint a giccses amerikai filmekben. Boldogan, izgalmasan. De én egyre türelmetlenebbül szeretnék gyereket. Ő pedig még nem. Persze én arra várok, hogy majd ő is érezze azt a vágyat egy baba után, amit én. De úgy érzem (((el sem hiszem, hogy ezt én mondom))), hogy fogy az időm. Lassan 30 leszek, és még esküvőről sem beszéltünk soha a nagy boldogságban. Mi legyen? Kezdjek pánikolni? Vagy mégse? Mondjatok okosat, kérlek!
  1. Torolt_felhasznalo_693737
    Torolt_felhasznalo_693737
    2007. május 4. 10:166401.

    Sziasztok

    De jó hogy még itt vagytok.

    Zsebi hogy állsz a kemóval? És milyen a kocsi?

    Belyus hatalmas lett a lyány! Édes nagyon. Tényleg elég csúnya a kiütés.. elmúlt már?Mi húsvét óta voltunk folyamatosan betegek... Húsvét vasárnap az ügyeleten töltöttük a gyerek 39 fokos volt és a jó égnek nem akart lemenni a láz...Mostanra kavarottunk ki de még mindíg köhög meg taknyol a család...

    A mamám elesett és combnyaktörést szenvedet. Műtötték jobban lett már újra nekiállt hüjeségeket beszélni. Aztán egyszer csak elaludt a nővérke szerint ( telefonon beszéltünk volna). Mondtuk neki hogy ébressze fel de nem akarta..  mert neki van jobb dolga is. Na egész nap hívogattuk nővérke nem volt hajlandó felkellteni estére kiderült hogy nem alszik hanem kómába esett . Hajnalra meghalt. Tegnap egész nap örjöngtünk....

    Márti  gratulálok a nagylányokhoz. Két isis gyerek meg egy törpeVince már kezdi a dacot!! Hűha... nem korai? Mesike is rettenetesen anyás. A szókincsünk: pápá, apa, annnnnnya( csak vészhelyzetben) vau vau, nene Tegnap volt 1 éves.

    Na már örjöng hogyy nem foglalkozom vele.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2007. május 4. 09:046400.

    megegyezünk egy baráti árban  

    Tegnap a babakocsieladás kapcsán eszembe jutott Szveti (mármint azért, merthogy belém nyilallt, hogy eladom a babakocsit, és hogy nem lesz többet kisbabám... és mi lesz, ha mégis lesz egy negyedik, mibe fektetem??? - hülye vagyok, tudom...). Szóval erről beugrott, hogy mi lehet Szvetiékkel, hogy bír a négy gyerkőccel. Rákerestem, de az nlc keresője valami másik szvetlana hozzászólásait hozta ki, a mi szvetinkével vegyesen. Ha jól láttam, Szveti jan. 1-e óta nem írt a fórumra, de lehet, hogy csak az nlc keresője volt hülye tegnap... Nem tudom. Szóval tudsz róluk valamit?

    Vince már lerángatta a nadrágom, megyek... Szép napot mindenkinek!

    előzmény:
    bocila (6399)
    2007-05-04  09:01
  3. 2007. május 4. 09:016399.

    Sziasztok!

    Mindenki előkerült, úgyhogy én is bejelentkezem  

    Belyus, tényleg elég húzós időszakotok van   , de bízom benne, hogy lassan már túl vagytok a nehezén, a tudod, a rossz után csak jó jöhet! Zsófi tündérszép kiscsaj, még pöttyösen is! Hogyhogy nem tudják, milyen pöttyök voltak ezek? Nem lehet, hogy valamire allergiás? Bár gondolom, ezt is vizsgálták, míg kórházban voltatok... Nagymamádról meg nem is tudom, mit írjak   A gyógyuláshoz, az élethez élni akarás is kell, ez tényleg így van, és ha Ő elhagyja magát, az már nem túl jó jel. Hány éves?
    A szakdoli befejezéséhez gratulálok! Melyik szakra jársz Szolnokon? Én is ott végeztem annó, még 1997-ben... én külkerre jártam. Úristen, már 10 éve??? Kezdek rádöbbenni, hogy öregszem.  

    Kinga, nagyon sajnálom, őszinte részvétem  . És jobbulást Nektek! Te jól vagy már? Mármint a tüdőgyulladás elmúlt teljesen? Mesi hihetetlen vagány kislány  És mostanában van a szülinapja, ugye? Ha jól emlékszem, másodikán volt, vagy rosszul rémlik?   Nagyon boldog születésnapot a nagylánynak!   

    Zsebi, azóta már biztos boldog autótulajdonos vagy, gratulálok!   Hogy megy a kicsi kocsi? Bármilyen kicsi is, és akárhány éves is, akkor is gurul, és nagyon jó, hogy nincs az ember másokra utalva, tudja intézni a dolgait egyedül!

    Eredményeid javulnak, ugye? Hány kemó lesz még, vagy ez így előre nem lehet tudni?

    Nálunk minden rendben, beírattam Lillát suliba, és felvették Csepelre, oda, ahová Dóri is jár. Nem volt egyszerű menet, két hónapig napi vendégek voltunk az önkormányzatoknál, de szerencsére sikerült, már a kezünkben a hivatalos értesítés, hogy felvették a lányt   Szóval szeptembertől két iskolás gyerekem lesz. Nem is tudom, hogy   vagy   . Vince megkezdte a dackorszakot, égnek áll a hajam, simán lepipálja a két lányt.   Eszméletlenül akaratos, és méginkább anyás, és hol az egyik, hol a másik dolog miatt ordít. Amúgy egy okos, értelmes és szép kiskölök  , de mostanában nagyon lefáraszt. Beszélni nem akar egyelőre, a nem-et, az aját (anya) és a vau-vau-t tudja, azon kívül értelmeset nem mond, csak halandzsázik. Viszont már rúgja a labdát, mászóka tetejére mászik egyedül, csúszdázik egyedül. És a lépcsőn, babakocsi-feltolón is egyedül, kapaszkodás nélkül megy fel és le. Múlt kedden mérték, akkor 12,20 kg volt, a hosszát nem tudom, de elég magas is, majd lehet, hogy itthon megmérem... Holnap lesz 16 hónapos.

    Tegnap eladtam az első babakocsinkat, amit még Dórinak vettünk. Fura érzés volt... Lassan elkezdem eladni a ruhákat is. Tényleg, Zsebi, nem érdekelnek használt ruhák? Nagyon sok kislányruhám van, egyszer gyertek el Zsófival, ha gondolod, nézzétek meg, és ha érdekel valamelyik,

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2007. május 3. 16:176398.
    Sziasztok!

    Kinga sajnálom a nagymamádat. Sajnos attól félünk nálunk is hasonló lesz a helyzet.

    Egyébként fáradt vagyok, nagyon fáradt..... 4 hete Zsófi lázas lett, majd nátha miegysmás.... pont 2 hete nem hogy megszünt volna a náthája, kiütések lettek a testén, orvosról orvosra jártunk, végül múlt hétfőn bekerültünk a kórházba.... péntekig élvezhettünk a vendégszeretetét a gyermekkórháznak, ahonnan még pöttyösen, még náthásabban - ráadásul én is annyira, hogy még most is alig tudok beszélni - de hazajöttünk. Ma voltunk kontrolon, persze még most is náthásan, halványabb pöttyökkel és arra jutottak az orvosok, hogy az Augmentin-t hanyagoljuk, de nem hiszik, hogy az lenne, mert az nem lett volna ennyire durva... Magyarul még senki nem látott ilyen kiütést. A képen csak a kezdet van, ez pár nap alatt még jobban bedagadt, ellepte az egész testét, majd a sok hercehurca (vérvétel, kivizsgálások) miatt véraláfutásos is lett a bőre....

    Közben nagybátyám Pécsen a másik kórházban, nagymamám helyben a kórházban... így a család rohangált a 3 kórház között....

    Most csak nagymamám van a kórházban, kicsit fulladt de most már hazajöhetne, ha.... Ha nem akarna meghallni, ha nem hagyná el magát, ha.., ha... És ezt direkt csinálja... nem akar enni, nem akar semmit..... Istenem már kedvem sincs bemenni hozzá látogatni.... Lehet bunkó vagyok, de annyira rossz ilyet látni és tehetetlennek lenni.... Pedig nincs semmire gondja, mellette laknak nagynénémék, van 3 szép dédunokája... miért nem lehet örülni az életnek?!?

    Persze közben megírtam a szakdolimat is, amivel tegnap "elugrottunk" Szolnokra... legalább az kipipálva...

    Mellette meg rohangálunk a balcsira a nyaralót felújítani....

    Elfáradtam.....

    Megyek, kihasználom, hogy apjuk elvitte a leányzót egy kicsit...

    Pusz, és bocs a litániáért... Belyus

    Zsebi, Márti?!?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_693737
    Torolt_felhasznalo_693737
    2007. május 3. 15:196397.

    Sziasztok

    Remélem olvastok még!

    Bocsánat a nagy hallgatásért de elég betegek voltunk... tüdőgyuszi felülertőzve lett nálam a vége.. Meg  a nagymamám elesett és ma reggelig bírta szegény...Tudom zavaros vagyok de elég magam alatt vagyok. Azért teszek fel képet és kicsit később ígérem végigolvasok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2007. Április 12. 07:286396.
    Azt a mindenit, tavaszból a télbe? Emelem kalapom, én nem mernék lécet kötni a lábamra, tuti egyből összetörném magam, az meg a kutyának sem hiányzik most

    Köszi az infót a Corsáról, közben múlt szombaton lefoglaltunk egy fehér Mitsubishi Colt-ot, elvileg hétvégére meglesz az eredetiség vizsgája és akkor mehetünk érte, már várom Nem nagy szám, 12 éves, van pár hiba a karosszérián, de motorikusan jó és nekem ez a lényeg. Na meg jól fel van szerelve és kényelmes

    Én jól vagyok, köszönöm, tegnap jöttem haza, voltam megint májperfúzión. végre az egyik gyógyszerből beadták az egész adagot, ennek örömére másnapra már javultak a májfunkciós adataim, szóval jó úton haladunk Visszanyertem a versenysúlyomat is, sosem hittem volna, hogy valaha is 56 kg leszek megint, most már arra kell figyelnem, hogy legalább ennyi legyek, mert egyébként hízókúrára fognak...

    Zsófi egy kis zsarnok, az egész családot terrorizálja és egész nap jár a szája. Lassan talán elkezd beszélni, most próbál utánozni mindent, amit mondunk, legújabb tudománya, hogy zizi-nek hívják a cicát és ezt mondogatja fűnek-fának Kapott nyuszira csúszdát, fűnyírót, kiskocsit, rengeteg homokozó formát, lapátot, gereblyét, anyóséktól ugrálót, úgyhogy lassan be sem férünk az udvarra Egész nap kint vagyunk az udvaron, múltkor leesett 2 lépcsőfokon, de csak egy 2 nap alatt elmúló lila foltot szerzett, hálistennek. Ja, tudja mondani azt is, hogy lila. Mondtam az apjának a múltkor, hogy milyen jó szine van, erre Zsófi közölte, hogy lila

    Nem tudom, hol van a kábel a fényképezőgéphez, úgyhogy most nem tudok fényképet mutatni

    Kinga? Verus? Esetleg Belyus?
    előzmény:
    bocila (6395)
    2007-04-10  09:19
  7. 2007. Április 10. 09:196395.

    Itt vagyok én is, de volt egy időszak, mikor napokig nem jött be a fórum, utána meg nem voltunk itthon... Síelni voltunk múlt héten  . Nagyon jó volt, a lányok már simán jönnek le egyedül is a 800 m hosszú kék pályán, és nekem is volt - életemben először - léc a lábamon. A második napon már én is felvonóztam, igaz, csak a 200 m-es gyerekpályára merészkedtem fel, de akkor is jó volt  .

    Vasárnap jöttünk haza, azóta mosok, már 7 géppel kimostam, még kb. 3-4 adag van hátra.

    Corsa: én nagyon szeretem, picike, a 3 gyerek épp, hogy elfér hátul, de ez csak olyan oviba-járós autó, és arra tökéletes. Keveset fogyaszt, nyáron 5,8 - 6 l között, télen 6,2 körül. A miénkben pici motor van, 1000 cm3-s, úgyhogy nem egy versenyautó, de 130-cal még megy, annál többel meg nem szoktam  . Mit írjak még róla? Nem volt még öt éves, mikor vettük, 1,2 millió volt, azóta már betöltötte a 6-ot márciusban. Javítani egyszer kellett, a hátsó lengéscsillapítókat kellett kicserélni benne, mert a szuper budapesti utak tönkrevágták, de ezt a hibáját tudtuk, már mikor megvettük is. Most februárban volt műszakin, azt mondták, tökéletes állapotban van.

    Ennyi jut eszembe róla, kérdezz, és válaszolok!  

    Hogy vagy egyébként, Zsebi? Most kemóra jársz? Vagy sugárra?

    Kinga, nálatok mi újság? Üvegszilánkon nevelt lányotok jól van?  

    Megyek, ezer dolgom van, de a héten még igyekszem ideérni!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (6394)
    2007-04-06  09:18
  8. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2007. Április 6. 09:186394.
    A héten már valószínűleg nem leszek, úgyhogy most kívánok kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!

    Jár egyáltalán még ide valaki?

    Márti, ha erre jársz, mesélj egy kicsit a Corsádról! Autót keresünk nekem és többek között ez is szóba került...

    Na puszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2007. Április 5. 09:006393.
    Vincének boldog névnapot!

    Sehol senki? Nemár
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2007. Április 3. 14:076392.
    Sehol senki?

    Elmesélem, hogy voltunk ma megint a kh-ban, kaptam gerinc MR-ről eredményt: valamit találtak a lumbális csigolyámnál, 1 db 1 cm-es valamit, ami akár áttét is lehet. Dokinéni szerint ne foglalkozzak vele, csontáttét nem jár egyedül, hanem csoportos valamiket kellett volna ahhoz találni, tehát fel a fejjel A "jó" hír, hogy mivel ezt így leírták, hogy nem zárható ki az áttét, kaphatok valami gyógyszert, amit csak ebben az esetben (csontáttét ill. gyanúja) adnak és dokinéni szerint nagyon jó tumorellenes szer, hat az összes daganatra. Tehát összességében véve jó hírt kaptunk

    És ha minden jól megy, kapok egy kocsit is...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2007. március 26. 10:406391.
    Hát szerintem még nálunk is nagy cicifüggés lenne, ha nem jöttek volna közbe a dolgok.. De legalább nem aggódnék, hogy éhenhal... Mert egyébként csont és bőr a gyerek

    Szerintem nálam is a babanyál lehet a ludas, egyik nap szabályosan folyt a nyál a telefonból

    Azért az üvegszilánkra nem szoktasd rá Mesit! Képek?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_693737 (6390)
    2007-03-24  22:14
  12. Torolt_felhasznalo_693737
    Torolt_felhasznalo_693737
    2007. március 24. 22:146390.

      A galambvadász!!! 

    NA a szervízesek megcsinálták a telefont... korrodálodott a valami belül.De azt mondták nincsen új a nap alatt megszokták a babanyál pucolást

    Nálunk is épp kajasztrájk volt ma...Egy kanál kaja 3 részletben fél óra alatt. HÁÁÁt bezzeg ha ciciről van szó....ja és persze üvegszilánkról 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (6389)
    2007-03-23  10:06
  13. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2007. március 23. 10:066389.
    Na, csak sikerült elküldeni képek nélkül...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (6388)
    2007-03-23  10:01
  14. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2007. március 23. 10:016388.
    Rokon lelkek Zsófival, az enyém nyálban úszott 2 napja, azóta csak kihangosítva vagy fülhallgatóval tudok telefonálni...

    Nem fog vígasztalni, amit mondok, de egyre nehezebb lesz... Én most tartok az őrület határán, a gyerek egész nap csak enne, persze normális mennyiséget semmiből nem eszik, tehát fél óra múlva megint jön, hogy hamm-hamm. ha nem adok neki, akkor földre veti magát, dobálja kezét-lábát és ordít, mint aki 2 hete nem kapott enni... Ehhez jön még az, hogy sehová nem tudok menni nélküle, ha mégis meglógok egyedül pl. pisilni akkor áll az ajtónál és üvölt befelé, hogy anya-anya...

    Mutatok pár képet, hétvégén készült a Városligetben

    Verus? Márti?

    Belyusnak meg utólag is boldog névnapot!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_693737 (6387)
    2007-03-22  12:05
  15. Torolt_felhasznalo_693737
    Torolt_felhasznalo_693737
    2007. március 22. 12:056387.

    Sehol Senki?  

    Mesi mai napja: szétrágta a telefonomat be se tudom kapcsolni... A szájából meg egy üvegszilánkot bányásztam ki amit épp vígan ropogtatott   . Asszem szanatóriumba vonulok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_693737
    Torolt_felhasznalo_693737
    2007. március 15. 08:066386.

    Syiasytok

    Zsófi tündérke!! Hatalmasat nőtt!!

    Bocsi elég ritkán vagyok neten. Korlátlan internet apa szerint filmtöltögetésre való.....Olyan földönkívülis, lövöldözős, zombis filmekre ugye sejtitek.....

    Zsebi ennyit a csodaszerről . Hogy megy a sugár? Jó korán kelsz akkor még Mesi is alszik.

    Várom éppen öcséméket. Lejönnek 2 napra kirándulni . Még nem dönöttek orvos mellett. Nem is mernek választani hiszen nem tudni melyik zár be, hova KELL menniük...

    Na kép a csajosról oszt húzok romeltekerítani

    ui: tényleg ki emlékszik 2 kiló koszt naponta vagy hetente kell megenni a kölköknek  ???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (6385)
    2007-03-02  14:45
  17. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2007. március 2. 14:456385.
    Hahó, sehol senki?

    "Csdoaszerről" kiderült, hogy az USA-ban lesittelnek a forgalmazásért és tilos behozni az EU-ba, úgyhogy lemondtam. Járok helyette sugárra Minden nap hajnali fél 7-re megyek, ma már fél 8-ra itthon is voltam és aludtam fél 10-ig. Kivagyok az 5 órási keléstől

    Most meg ahelyett, hogy aludnék, megfiezthető áron keresek lapmonitort apa névnapjára...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (6384)
    2007-02-26  10:23
  18. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2007. február 26. 10:236384.
    Halihó!

    Kinga, Mesi valami haláli azzal a két kis fogacskájával! Szöszökkel nem kell annyira parázni, nemsokára eljön az az idő, mikor minden szöszt (még a láthatatlanokat is) visz a kukába, vagy a kezedbe nyomja és kiküld a szemeteshez! Nyáron pl. a játszótéren úgy evett kekszet, hogy bekapta, aztán belemártotta a nyálas kekszet a homokba és úgy ette meg nagy fintorgás közepette! Kutya baja sem lett tőle
    Orvost tudok ajánlani a Baross utcában, én ott szültem. Nem lehet vízben meg bordásfalon meg fejenállva szülni, viszont technikailag és szakmailag nagyon tuti a hely! Ha kell név/tel.szám, akkor szólj.

    Márti, szóval nálatok is zajlik az élet! Milyen volt a farsang? Matekversenynek van már eredménye? Nagyon okosak a lányok! Lillának meg gratula a mozgó fogacskához! Vincének meg jobbulást, ezek a rágók eléggé nehezen jöttek nekünk, emlékszem, pont nyaralás alatt jött ki az első Hány foga van már Vincének? Még mindig fejjel lefelé indul el a lépcsőn?

    Lehet, Zsófinak is jön megint foga, de már 16 kint van neki, mindenesetre folyamatosan a szájába mutogat hátra, ha kérdezzük, hogy hol fáj neki... Azt hittem, lesz egy kis nyugtunk a szemfogak után Már meggyógyult, cserébe nyűgösebb, mint valaha. Elkezdett fejelgetni, ha valami nem tetszik neki, akkor nemes egyszerűséggel lefejel. A múltkor így sikerült az asztal élét telibe találni, persze utána meg nem győzöm megvígasztalni. Nem is tudom, mi a jobb, ha fejel vagy ha üt...
    A beszéddel nem nagyon haladunk, sőt talán kissé visszafejlődünk, most mindenkinek azt mondja, hogy mama, kis bestia tudja, hogy erre mindenki felkapja a fejét Persze ha akar valamit, akkor jön, hogy aja-aja és mosolyog meg puszit ad, már most próbálgatja a csáberejét
    Egész hétvégén a lakást pakoltuk, úgy döntöttünk, hogy kiadjuk, per pillanat luxus az életünkben, hogy ott áll üresen a lakás. A bérleti díj fedezné 2 gyógyszerem havi adagját, vagy a lakáshitel törlesztést, úgyhogy akármennyire is nem szeretnénk kiadni, kénytelenek leszünk. Mindenesetre padlót fogtam, hogy 4 év alatt mennyi kacatot gyűjtöttünk össze
    Holnap megyek vérvételre. Család szerint tutira jónak kell lennie, mert végre van egy kis szinem, nem vagyok falfehér Mindenesetre kíváncsi leszek, tuti megint rámegy majd az egész délelőttünk, aztán jöhetek haza, helyet szorítani a dolgainknak... Egyébként jól vagyok, 3 nappal a kemo után már kisebb lett a csomó, nem tudom, hogy ez a kemo miatt vagy az új gyógyszerek miatt van, amit szedek, de nem is érdekel, csak hasson! A héten megjön a "csodaszer" az USÁ-ból, utána 3 hétig minden nap jön a jó kis vénás szuri... Hát ezért nem vagyok annyira oda, de ha segít, akkor kibírom.

    Na még pár kép, aztán eldugulok, közben talán Zsófi is felébred, 12 órája alszik...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_693737
    Torolt_felhasznalo_693737
    2007. február 25. 14:166383.
    Most meg a képeket hagyta le....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_693737
    Torolt_felhasznalo_693737
    2007. február 25. 14:146382.

    Bakker valamiért felezi a hozzászólásaimat........  

    na:

    Mesike szenzációs mindenhol ott van és nyakig bennne. Vagy pakol vagy a földrol szedeget gyöszt amit eszeget....Állandóan takarítok mint egy eszement 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_693737
    Torolt_felhasznalo_693737
    2007. február 25. 14:126381.

    Sziasztok

    Megjöttem. Szolgáltatót váltottunk ugyhogy nem volt net

    Zsebi én se temettelek csak meglepQdtem. Bár a Kékgolyó még mindíg elég kocsmás. Hogy vagy? Hogy döntöttetek elkezditek a kísérletet?

    Márti nálatok is végigment a betegség hullám(:Mi most megyünk ki belQle, apa van benne nagyon.
    Lányok ti hol szültetek. Tudtok ajánlani valakit, vagy kórházat?
    Tesóm felesége babát vár. Nincs orvosa és területileg a NyírQbe tartozik de az azt mondja borzasztó.
    előzmény:
    bocila (6380)
    2007-02-22  09:06
  22. 2007. február 22. 09:066380.

    Sziasztok!

    Zsebi, nem temetünk  , eszünk ágában sincs!  Csak egy kicsit ledöbbentett a CT eredménye, merthogy korábban arról volt szó, hogy már nem is kell több kemo, csökkent a tumor mérete, és minden Ok... és ezen megdöbbenésemnek adtam hangot, ezek szerint nem a legszerencsésebb hangemben... Bocsánat!

    Egyébként figyelek ám   , megnéztem a többi topicodon, hogy mi újság, úgyhogy tudom, hogy kedden voltál kemo-n, meg vért is vettek, amiből kiderül, mehetsz-e egyáltalán a gyógyszerkísérletre, ha úgy döntötök... Így kívülről nézve szerintem jó, hogy ez a kemo egy nap alatt lemegy, és nem húzzák egy hétig. Vagy a mellékhatásai így erősebbek? Hogy vagy?

    Zsófi? Meggyógyult már? Lehet, hogy nyűgös, de nagggyon szép!!!!   

    Kinga, nálatok mi újság? Mesi? Gyönyörűséges a lány, mekkorát nőtt, mióta nem láttam!!!  

    Nálunk minden Ok, Vince beteg volt múlt héten, antibigyóztunk, mostmár rendben van. Néha hőemelkedése van ugyan, meg megy a hasa, de nagy nehezen benyúltam a szájába (közben 3x ráharapott az ujjamra), és kiderítettem, hogy kijött jobb oldalon felül egy rágófoga, és jön még kettő, szóval amiatt szenved...

    Dóri ma ment először suliba, itthon volt hétfő óta, mert hétfő reggel lázasan kelt, de csak valami gyors lefolyású vírus lehetett, mert kedden már csak hőemelkedése volt, tegnap már már kutya baja nem volt, így ma ment suliba. Amúgy is: farsang lesz ma, ott a helye   Hastáncosnő lesz    Kedden du. meg matekverseny volt, bevittem a suliba, hogy meg tudja írni, még az eredményről nincs hír, de akárhogy is sikerült, büszke vagyok rá, hogy ilyen helyekre jár  

    Lilla bírja a legjobban egészségileg, remélem, ebből a körből Ő kimarad... Nekik múlt héten volt farsang, de ma is beöltözik a Dóriékén, ki ne maradjon valamiből  Ja, és nagyon boldog, mert végre elkezdett mozogni az első tejfoga, már alig várta...  Merthogy szinte minden csoporttársának kiesett már 1-2. MÁs kérdés, hogy a csoport 80 %-a egy évvel idősebb, mint Ő, de ez Lillát persze nem érdekli, neki csak a fontos, hogy végre neki is mozogjon már a foga  

    Levente itthon van minden este, tisztára friss házas feelingem van   , szóval köszönjük, jól vagyunk  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (6379)
    2007-02-14  17:51
  23. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2007. február 14. 17:516379.
    Hali!

    Azért még ne temessetek!

    Hánytunk-vetettünk apával, dokinénivel, családdal, főorvossal... Dönteni ugyebár senki nem tud helyettem, de igazából olyat sem tudnak mondani, amivel megkönnyítenék. Mindenesetre 99%, hogy nem vágunk bele.
    Valahogy nem érzem, hogy nekem ez kéne, sőt inkább tartok tőle. Az orvosok is félve ajánlották a lehetőséget, iszonyú durva mellékhatásai lehetnek a szernek (agyhártyagyulladás, hepatitis, hormonzavar, autoimmun betegségek stb.) és nem is biztos, hogy használ. Az összes "alternatív" kezelési módot abba kéne hagynom, egy aszpirint nem vehetnék be a tudtuk nélkül. Ha nem hat a szer, kiraknak a kísérletből. Ha sok a mellékhatás (márpedig az eddigi tapasztalatok szerint minél több, annál jobban hat), kiraknak. Bármikor, ha úgy érzik, más kezelés jobb lenne nekem, kirakhatnak. Ja, és bármikor kiszállhatok, meg sem kell indokolni.
    A kemo mellett meg ugye mehet minden kuruzslás csodaszer és társai. Újfajtát kapnék, nem kellene 1 hétig minden nap bejárni, 1 nap alatt letudnák és kész. Ami jó, hogy az elsőre is jól reagáltam, csökkent a tumor és az anyajegy is, ez várható a mostanitól is.

    Na ezek után arra jutottunk, hogy egy vérvétel még nem kötelez semmire, annak során kiderítik, hogy van-e nekem HLA-A2 akármim, ami előfeltétel a kísérletben való részvételhez. Ha nincs, akkor adott a további Ha van, akkor még mindig dönthetünk, hogy mégis beszállunk-e. De még az is lehet, hogy lenyomunk egy kemot és utána döntünk.

    Amúgy köszönöm, jól vagyok Jövő szerdán megint megyek kineziológushoz, az felér egy lelki tankolással Zsófi egyre többet beszél, már ilyen hasznos szavakat tud, mint lila, olló és társai 3 napig szörnyű hasmenése volt, hétfő reggel még a matraca is kakis lett, de úgy tűnik, ma már rendben van. Rengeteget evett és minden benne maradt
    Voltunk délután a Duna-parton, a papám csónakját tettük át, Zsófi imádta A pecások szerintem kevésbé, mikor a stégről elkezdett kiabálni nekik Csináltam képeket, majd felteszem
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_693737
    Torolt_felhasznalo_693737
    2007. február 14. 17:146378.

    Zsebi én se tudom mit is mondjak!!!

    Mit mondott a doki mit tart jobbnak? Te hogy gondolod?

    Átadom Zsófi puszijait a csajosnak!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (6376)
    2007-02-12  14:32
  25. 2007. február 12. 15:076377.

    Zsebi, nem tudom, mit írhatnék  , de továbbra is tiszta szívből szorítok Neked, Nektek!!!

    A doki mit javasolt? Mondott valamit, ami megkönnyítené a döntést?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (6376)
    2007-02-12  14:32

Címlap

top