Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szex hármasban

vadmacs77
Létrehozva: 2007. március 6. 09:39
Elsősorban tapasztalatokra lennék kíváncsi,olyanoktól akik megajándékozták a párjukat avval,hogy két csajjal lehetett egyszerre.

Nagyon kíváncsi vagyok, és szeretném kipróbálni, de nem tudom megéri e?
Lehet e valami hátulütője, illetve aki már próbálta annak hogy folytatódott utána a kapcsolata.

Előre is köszi, ha megosztjátok velem a tapasztalatokat, akár priviben is.
  1. Torolt_felhasznalo_254605
    Torolt_felhasznalo_254605
    2011. június 11. 22:54201.

    Nekünk némileg kisebb a tapasztalatunk, bár volt pár hármas élményünk. Ezek közül igazándiból egy volt, ami a teljes beteljesedésig eljutott. A másikak inkább csak erotikus játszadozások voltak.

    Nagyon nehéz megfelelő partnert találni, főleg annak, aki hasonló korosztályt keres, mint ők, ha igényesebb az ember a jelentkezők intelligenciájára, ha fontosnak tartja a magas fokú szexuális kultúrát, ha számíthat a kölcsönös diszkrécióra, ha nem csak egy strigula akar lenni, hanem barátságban is gondolkodik (hiszen a bizalomnak is ki kell alakulnia ahhoz, hogy valakit, valakiket beengedjen egy pár az intim szférájába).

    Nálunk egy férfival történt meg az, amire vágytunk, és csodálatosan kellemes élményben volt részünk, feleségem királynőnek érezhette magát, hisz két férfi kereste kegyét, igyekezett neki örömet adni. De mégis, volt neki is egy kis lelki megingása, bizonytalansága, hiszen kezelnie kellett az újfajta élményt, azt helyre kellett raknia.

    Sok éve együtt vagyunk, szerelemmel szeretjük egymást, de vágytunk egy kis „különleges” élményre, mely kielégítette másfajta kíváncsiságunkat is. Megérte, úgy gondoljuk.

    Pasit könnyű lenne találni, nőt szinte lehetetlen.

    Egyenlőre úgy érezzük, hogy mindenféleképpen párral lenne jó megismerkedni, talán, mert így talán kipróbálhatná, milyen egy nővel is együtt lenni, és talán nagyobb érzelmi biztonságot jelenthetne ez mindkét fél számára. Csak az a probléma, hogy sok az ágyról-ágyra járó strigulagyűjtögető pár, akik inkább a mennyiségre hajtanak, nem a minőségre, nem az értelmes, kultúrált szórakozásra, nem csak egy szimpla, gyors, testi kapcsolat kialakulására vágynak. Sokak számára az ilyesmi életforma, némelyek ketten már nem is igazán tudnak bármit is kezdeni egymással, míg mi inkább csak különleges fűszerként tekintünk e dologra, ami pont különleges voltánál fogva csak néha-néha kell, hogy örömet nyújtson.

    előzmény:
    Nagyfiu (189)
    2011-06-02  12:20
  2. Torolt_felhasznalo_715549
    Torolt_felhasznalo_715549
    2011. június 2. 14:35200.

    Én pedig egy mellékszálon elindulva, olyan tapasztalatokra lennék kíváncsi, akinek már sikerült olyan párt találni, mint vadmacs (azaz, akiben legalább elméleti szinten felmerülhet egy ilyen ötlet)

     

    Erről szeretnék hallani, hogy hol és milyen módon lehet ilyen lányt találni.

     

    előzmény:
    vadmacs77 (1)
    2007-03-06  09:39
  3. 2011. június 2. 14:07199.
    Csak úgy megjegyezném, hogy egy több mint 4 éves hozzászólásra reagáltál. Szerintema topic nyitó azóta se járt ebben a témában, de kíváncsi lennék történt-e valami fejlemény azóta.
    előzmény:
    segítő (198)
    2011-06-02  13:49
  4. 2011. június 2. 13:49198.

    attól függ milyen típusuak vagytok

    -ha nem az érzelmeitek vezérelnek alapjáraton(egyikötöket sem!)akkor ki lehet próbálni

    -ha érzelmi beállítottságuak vagytok(egyikőtők is)akkor eszedbe se jusson,maradjon ez meg szex közben a fantáziálás szintjén...dobjátok be szex közbe a mi lenne ha ki mit csinálna...pont elég izgalmat ad az is,vagy szerepjáték:-)

    előzmény:
    vadmacs77 (1)
    2007-03-06  09:39
  5. 2011. június 2. 13:38197.

    az a baj hogy rá jönnék arra is sajnos nagyon oda figyelek dolgokra, különben én is benne lennék ha nem lennék szerelmes, meg azt mondja hogy én se maradjak ki a jóból ő meg hoz egy palit.De ezt nem értem ő nem lesz féltékeny, mert váltig állítja hogy őt bizony izgatná ha én egy másik palival lennék.

     


    Nem értem őt ezek szerint már nem szeret ha még azt is állítja.

    Lehet hogy magának nem meri be vallani hogy már nem szeret

    idézet:
    Csicseriborso (192)
    2011-06-02 12:48:29

    Ne haragudj, de nagyon nem jól látod a dolgot és szerintem a párod sem egészen tisztán. 

     

    1. a te részedről ez a "már nem szeret" dolog. Semmi köze a szexhez a szerelemnek, külön kell választani a kettőt.

     

    2. a párod részéről, pedig olyan dologról nyilatkozik amit még meg sem tapasztalt. Honnan tudja, hogy izgatná őt? Lehet pont ellenkezőleg!

     

    Amikor mi voltunk így akkor engem nem zavart végüis a dolog, de nem is izgatott különösebben. Olyan fura üres érzés volt, nem is élveztem igazán ezeket az együttléteket, mert ugyebár amikor ketten vagyunk akkor csak velem foglalkozik. Amikor pedig hárman vagyunk akkor csak "fele" annyi jut nekem. Viszont a későbbiekben visszagondolva rá úgy már nagyon is izgat. Sőt néha megkértem páromat, hogy meséljen szex közbe, hogy mit csinálna ha épp lenne ott még egy pasi. 

    előzmény:
    Csicseriborso (192)
    2011-06-02  12:48
  6. 2011. június 2. 13:27196.

    "...meg azt mondja hogy én se maradjak ki a jóból ő meg hoz egy palit."

     

     

    Miért nem veted fel neki, hogy akkor először pasi utána, majd jöhet a nő is.

    előzmény:
    Csicseriborso (192)
    2011-06-02  12:48
  7. 2011. június 2. 13:20195.

    Húú, én nem bántani akarlak, de ez már lelki terror a részéről nem??:( Rendesen manipulál, azzal, hogy látod rajta, hogy ez miatt szomorú.....ez szerintem nagyon gáz. Vagy megbeszélitek, vagy rakd lapátra...... (bocs)

    Ne ilyen áron legyünk boldogok , mert ez neked nem lesz hosszú távon boldogság.

    előzmény:
    Csicseriborso (190)
    2011-06-02  12:44
  8. 2011. június 2. 12:50194.

    nem

     

    két nő egy férfi felállás

    előzmény:
    HataMari (187)
    2011-06-01  18:10
  9. 2011. június 2. 12:50193.
    Tudod nagyon könnyen beszélsz mi nagyon régóta vagyunk együtt mégha szét mennénk akkor is mély nyomot hagyna benne és bennem is soha nem felejtenénk el egymást
    előzmény:
    212121 (186)
    2011-06-01  18:06
  10. 2011. június 2. 12:48192.

    az a baj hogy rá jönnék arra is sajnos nagyon oda figyelek dolgokra, különben én is benne lennék ha nem lennék szerelmes, meg azt mondja hogy én se maradjak ki a jóból ő meg hoz egy palit.De ezt nem értem ő nem lesz féltékeny, mert váltig állítja hogy őt bizony izgatná ha én egy másik palival lennék.

     


    Nem értem őt ezek szerint már nem szeret ha még azt is állítja.

    Lehet hogy magának nem meri be vallani hogy már nem szeret

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_308966 (184)
    2011-06-01  17:54
  11. 2011. június 2. 12:45191.
    Ne is mond 8. éve vagyunk együtt és még 30. sem vagyok és ő sem
    előzmény:
    Selymeske (183)
    2011-06-01  17:44
  12. 2011. június 2. 12:44190.
    Ő nem akar, mert nagyon szeret viszont ha nem megyek bele állandóan szomorú és én azt szeretném, hogy boldog legyen mellettem
    előzmény:
    Aniani (182)
    2011-06-01  17:44
  13. 2011. június 2. 12:20189.

    Sziasztok!

     

    Leírnám, hogy én miként látom ezeket a dolgokat. Az előéleteről annyit, hogy párommal összesen négyszer voltunk hármasban, mindannyiszor 2 pasi 1 nő felállásban. Az első már nagyon rég volt, nálunk nem okozott semmiféle problémát, viszont a "vendég" pasi részéről voltak gondok utána otthon, de úgy látszik átvészelték ők is. Hosszú szünet után tavaly döntöttük el, hogy újra megpróbáljuk. Ismerősök, barátok, haverok híjján az interneten ismerkedtünk. Még azt hozzá tenném, hogy én nem vagyok nagyon féltékeny típus, de azért nyílván engem is zavarna, ha a párom "privát" programot szervezne magának. Szóval megismerkedtünk egy sráccal, néhány levél váltás után el is jött hozzánk és túlestünk az első szexen is. Persze elsőre kicsit görcsös volt nekünk is, de nem volt gond. Aztán a második tali (néhány hónappal később) már sokkal jobban skerült, már ismerősként tekintettünk egymásra és ki is tudtunk próbálni minden pozitúrát. Aztán ezzel a partnerrel annyiba is maradt a dolog, mert idő hiányába nem tudunk találkozni.

    Aztán újra kezdtünk partner keresni, immáron először nőt. Páromnak kikötése volt, hogy csak biszex jöhet szóba. Nekem ezzel nem is volt gondom, én mondtam, hogy simán bevállalnám a "csak" néző szerepét is ha neki az úgy jobban megfelel. Legnagyobb meglepetésünkre már néhány nap után volt is komolynak tűnő jelentkező aki (az én legnagyobb meglepetésemre) szimpatikus volt a páromnak is. Aztán eléggé kamu szagú lett a dolog és nem foglalkoztunk vele tovább. Telt múlt az idő és vagy párok akartak ismerkedni vagy nálunk 10-15 évvel idősebbek. Szóval ez a vonal is kudarcba fulladt. Aztán újra felvetődött, hogy pasit hamarabb találnánk, ezért errefelé nézelődtünk tovább. Persze jelentkező akadt százával, de ezekbe is voltak kamusok szép számmal. Végül közvetve találtunk egy pasit akivel találkoztunk is, de nem volt valami fényes, mert épp előjött valami váll fájása ami eléggé lekorlátozta a teljesítő képességét. Azóta nem voltunk senkivel.

    Nos ebből a hosszúra sikeredett beszámolóból nem derülhetett ki, de azért tapasztalat bőven. A második sráccal kapcsolatban a páromnak voltak érzelmi "fellángolásai is, amit nekem nem vallot be, csak később én jöttem rá, de állítolag sikerült helyre raknia a dolgot magában. Arra is rájöttem, hogy a hátam mögött e-mailes kapcsolatba maradt a sráccal, ahol irogattak szaftos dolgokat egymásnak, de több állítólag nem történt. Persze más dolgok is kiderültek akkor, de az tartozik most ide. Tapasztalt párom olyan dolgokat is amit azóta szívesen alkalmazunk együttléteink alkalmával.

    Azóta valahogy nekem az jött le a dolgokból, hogy ő sem tudná elviselni ha másik nővel látna. Én ezt megértem és tudomásul s veszem. Én soha nem erőltettem ezt a témát, a partner választást is teljesen rá bíztam, mondván, hogy aki neki bejön az nekem is meg fog felelni.

    Azt mondja, hogy honnan tudja ő azt, hogy nem fogom elhagyni a másik nő miatt. Én nem akartam nagyon belemenni ebbe a vitába, mert úgy gondolom, hogy az együtt töltött 14 év alatt már bizonyítottam, de ha nem akkor most sem fogom tudni.

    Összefoglalva én a hármas alkalmával tudtam úgy kezelni a dolgot, hogy nem mint párom tekintettem hanem mint "szexuális tárgyat" amit mindenki élvez. Persze nem mondom, hogy nem zavart a dolog, de tudtam kezelni. Én elfogadtam, hogy ő erre talán nem képes. Ha ezt a férfi nem érti meg és erőlteti akkor nem is szereti igazán a nőt, mert nekem a párom és a közös életünk fontosabb mint az élvezet.

    Csak mellékesen jegyzem meg, hogy azért ez az utolsó mondat nem azt jelenti, hogy nem szoktunk szexelni, sőt! Van, hogy egy nap többször is! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  14. 2011. június 1. 20:40188.
    Nálunk meg igazából én szeretném a két nő, egy férfi felállást, nem mondom, hogy a férjemet nem izgatja, de nem ő vetette fel. Szoktunk fantáziálni erről, valójában nekem már minden átfutott az agyamon, nagyon birizgál a dolog. Viszont ami miatt még nem valósult meg, az az, hogy nem találunk ooyan nőt harmadiknak, aki megbízható. Mert egy ilyenben általában nem a mindenféle betegségektől szorgalmasan védekező nők vannak benne.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  15. 2011. június 1. 18:10187.
    harmadik not??mert,most ketten vagytok vele??
    előzmény:
    Csicseriborso (181)
    2011-06-01  17:35
  16. 2011. június 1. 18:06186.
    Nem is értem mi a problematikád, én 2 egész percen belül huss már mellette sem lennék.
    előzmény:
    Csicseriborso (181)
    2011-06-01  17:35
  17. 2011. június 1. 18:00185.

    "De az én véleményem nem számít neki."

     

    Ezert kellene szakitanod vele. Mindenkivel lehet!

    előzmény:
    Csicseriborso (181)
    2011-06-01  17:35
  18. Torolt_felhasznalo_308966
    Torolt_felhasznalo_308966
    2011. június 1. 17:54184.
    Szerintem is csak úgy működhet a hármas, ha érzelmek nélkül van - úgy viszont izgalmas tud lenni. De ha szerelmes vagy a párodba, akkor fáj látni, ahogy egy másik nőt ... előtted, sokáig bevillanna az a kép és utána már nem tudnád annyira szeretni. Ne hagyd magad rábeszélni, ha Te nem akarod. Igy viszont benne van a pakliban, hogy a hátad mögött beleugrik egy alkalmi kapcsolatba, de ez még mindig jobb, ha úgy csinálja, hogy nem tudod meg. Amit a szem nem lát....
    előzmény:
    Csicseriborso (181)
    2011-06-01  17:35
  19. 2011. június 1. 17:44183.

    Én teljesen megértelek.. szinte ugyanez volt nálunk is réges régen...

    én végül beadtam a derekam, de olyan megalázva soha nem éreztem még magam az életben.

    Nem is vagyunk együtt, pedig nyolc évet együtt töltöttünk....

    nem ez volt a fő ok, hogy szakítottunk, de nagyban közrejátszott..

    az önbecsülésemnek annyi lett, minek neki másik nő, ha én tökéletesen kielégítem? meg ez csak a megcsalás legális fajtája a szememben...

    én ilyenbe nem mennék bele többet.

    ahol érzelmek vannak, ott nem lehet játszani.

    előzmény:
    Csicseriborso (181)
    2011-06-01  17:35
  20. 2011. június 1. 17:44182.

    "Szakítani egyszerűen lehetetlen vele."

    Már te nem tudsz vele, vagy ő nem akar veled?

    De vigyázz, ha nem akarod látni, akkor nehogy bele menj, csak azért, hogy tovább veled maradjon.  

    előzmény:
    Csicseriborso (181)
    2011-06-01  17:35
  21. 2011. június 1. 17:35181.

    Szeretnék hozzászólni

    ehez a nem is tudom mit is  írjak elről a szóról gyűllölöm a hármas szót

    tönkre tette az egész életemet.

    Párommal 7 éve hogy együtt vagyunk 2 évvel ezelőtt jelentette be egyik napról a másikra hogy ő bizony akar egy harmadik nőt.

    De az én véleményem nem számít neki. Szakítani egyszerűen lehetetlen vele.

    Valaki segítsenmég nem történt meg hál istenek, nagyon szeretem amúgy minden rendben van. Sokat beszéltünk erről már szinte lerágott csont.

    Most nézzem végig azt hogy akit annyira de annyira szeretek szerelemből, hogy egy másik nővel ott ......

    Nagyon el vagyok keseredve élni se akarok már

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_217184 (175)
    2008-07-25  13:22
  22. Torolt_felhasznalo_217184
    Torolt_felhasznalo_217184
    2008. július 25. 14:12180.
    Így van! :)
    előzmény:
    cickamacska (179)
    2008-07-25  13:51
  23. 2008. július 25. 13:51179.
    Van egy ismerősöm, akinek a felesége barátnőjét vették be harmadiknak, a felesége beszélte rá. Megkérdezte a véleményem, mondtam, neki biztosan jó lesz, de válással végződhet. Rá 1 évre el is kezdődött a válás, és el is váltak már. Tönkre teszi a jól működő kapcsolatot. Szerintem csak olyannal éri meg, akivel többé nem találkozunk, és nincsenek érzelmek.
    előzmény:
    vadmacs77 (1)
    2007-03-06  09:39
  24. 2008. július 25. 13:50178.
    A haver nálam sem egyenlő a baráttal, de mégiscsak ugyanaz a lényeg ebből a szempontból:ismered őt (őket).Az én esetemben  a partyban résztvevők mindegyike lényegében ismeretlen volt, néhány órás ismeretség utáni alkalmi kapcsolatok...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_217184 (177)
    2008-07-25  13:35
  25. Torolt_felhasznalo_217184
    Torolt_felhasznalo_217184
    2008. július 25. 13:35177.
    Szerintem te a havert barátként értetted. Nálam a haver akivel elvagyok, de semmi komolyabb ismerettség. A barát az, aki ismer, tudja, hogy milyen vagyok. Velük aztán végképp nem. Ha tényleg vmi csoda folytán oda kerül a sor, biztos, h olyan csajt szeretnék, aki úgymond "idegen"!!
    előzmény:
    foxylady1 (176)
    2008-07-25  13:27

Címlap

top