Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mooncup

silviHemel
Létrehozva: 2007. március 11. 21:04
Sziasztok!

Ki mit hallott, mit tud az uj mooncup-rol? Erdemes-e kiprobalni? Addig megnezem a weblapjat is, csak jo lenne olyannal beszelni, aki vagy akinek valakije mar probalta.
  1. 2010. szeptember 21. 18:08128.

    Már megbocsáss, azért tűnik reklámnak, mert nagyon könnyen belehet itt "dőlni" - fontos az ár, a mindenféle, de ha már 10 évre vesszük meg, akkor azt hiszem mindenkinek joga van tudni az igazságot az elérhető termékekről.

     

    Mert azt ugy-e Te is elismered, hogy egy kétes eredetű anyagot nem szívesen hordozol a testedben  3-4 napig. És igen, a reklám helye, hogy az intimtolcser - Mooncup 100% orvosi szilikonból készült és nem holmi ötvözet.

     

    Azt is jó ha tudjátok, hogy már itthon is elérhető és csak egy magyar telefonszámot kell tárcsázni....+36 30 222 30 86 vagy egy e-mailt írni...

     

    Mellesleg én azt bűntetném, aki vackot forgalmaz...

    előzmény:
    fórumozok (121)
    2007-09-28  20:48
  2. 2010. szeptember 21. 18:00127.

    Jó hír, hogy én Magyarországon szereztem be az intimtolcser pont hu oldalról, és nem kell eBay meg Visa kártya, és azt mondta a lány, aki egyébként állati türelmes, minden esetlen kérdésre nagy türelemmel válaszol, hogy ha valami miatt nem jön be, akkor visszavásárolja.

     

    De ha már egyszer kipróbáltuk, nem adnánk vissza az már biztos.

    előzmény:
    MoonCup (120)
    2007-09-28  06:56

Címlap

top