Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Négynapos fogyókúra

Torolt_felhasznalo_354728
Torolt_felhasznalo_354728
Létrehozva: 2003. július 21. 13:03
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy mi a tapasztalatotok a 4 napos fogyókúrával kapcsolatban? Konkrétan miket lehet enni?
  1. 2003. augusztus 26. 16:50126.
    Sziasztok!
    Személy szerint nagyon szívesen kipróbálnám ezt a 4 napos fogyit, de sajnos nem olyan a mhelyem, hogy megtehessem. Ezért tudom ajánlani mindenkinek, aki akaraterő hiányában van, vagy olyan gondokkal kűzd, mint én. Tudjátok van ez a zsírégető masszázs, ami csodákra képes! Nekem segített, ezért megtanultam, és most én segítek másoknak. Nem fájdalmas, nem kell mellette fogyózni, kínlódva tornázni. . . stb.
    Ha érdekel, angela@hillandknowlton. hu címen vagyok, vagy 06/20-31-75-753-as számon.
    Angéla
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2003. augusztus 26. 10:46125.
    Sziasztok,
    Rég voltam, pedig már elkezdtem a kúrát, igaz végül csak tegnap kezdtem, mert közbejött két születésnapi buli, ahol ugyebár nem lehet nem enni/inni. . . :))
    Mindenkinek sok sikert kívánok, bennem nagy az elszántság, ha kell, szívesen öntök lelket a bizonytalankodókba :))
    Zizi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2003. augusztus 26. 10:02124.
    Sziasztok, jó reggelt mindenkinek!Köszönöm a válaszokat!Tücsök83, nekem sincs akaraterőm, ezért olvasgatlak benneteket, hátha együtt könnyebb lesz. És már zavar, hogy nincs mit felvennem, mindent kihíztam. Pedig nagyon szeretek enni, de véget kell vetnem a mértéktelen zabának. Én is próbáltam az akupunktúrát, 3 hét alatt 6-7kg ment le. De már 2 év alatt 10 jött vissza. Most próbálok életmódot váltani, szóval hajrá, kezdj hozzá te is!
    Kedves Ági, segíts, mert béna vagyok és nem találom az oldalt, amit ajánlottál!!!!Köszi
    Te hol tartasz a kúrában, és mit tudsz nekem ajánlani?
    előzmény:
    agi129 (123)
     
  4. 2003. augusztus 26. 09:46123.
    Szia Tüzvolte!

    A mindmegette. hu oldalan megtalalod a leirast is, recepteket is, es van forum is. En most kezdem harmadszor, eddig soha nem jött össze a 3 honap egyfolytaban. Nekem eleg jok a tapasztalataim vele, de nagyon szigoruan be kell tartani az elöirasokat. Ha betartottam, akkor eleinte heti 1kg, kesöbb heti fel kg fogyas megvolt. Ha nassoltam közben, azonnal leallt a fogyas. Majusban egy honapig csinaltam, 6kg ment le.
    előzmény:
    tüzvolte (121)
     
  5. 2003. augusztus 25. 22:03122.
    Szia!Az egész egy másik diétával kezdődött, ami akupunktúrás kezelésből és pontdiétából állt. Ezt kb. másfél hónapig csináltam, olyan 4, 5kiló ment le, de a diéta nagyon rossz volt, szinte mindig húst kellett ennem, a hangulatom ingadozott, az emésztésem nagyon rossz lett. Így áttértem erre a diétára, hisz még gyümölcsöt sem, zöldséget sem ehettem, gondoltam, ezzel a diétával sikerrel járok. Semmit nem fogytam, pedig úgy csináltam, ahogy kell, a hangulatom sem változott, sőt talán még rosszabb lett. Persze, ez szervezettől és felfogástól függ, talán tovább kellett volna csinálnom, és fogyok, de nem bírtam. Nincs akaraterőm, pedig szeretném. Ha nagyon benne vagy, akkor kezdj neki, biztos sikerül!Sok sikert hozzá:)
    előzmény:
    tüzvolte (121)
     
  6. 2003. augusztus 25. 19:53121.
    Sziasztok!Én nagyon szeretném kipróbálni ezt a fogyit, ha vki elmesélné, hogyan kezdjek hozzá, miből áll ez a 4 napos kúra. Megtaláltam a Szépüljünk/Fogyni akarok topicot, de nincs türelmem végigolvasni a sok hozzászólást. Tücsök 83 miért hagytad abba?nekem is min. 10 kg-ot kell leadnom, és most nagyon elszánt vagyok. Igaz az előbb vacsiztam. Úgy gondolom, inkább most 10 kg, mint 10 év múlva 20 kg. Segítsetek a kezdéshez!!!!
    előzmény:
    tücsök83 (120)
     
  7. 2003. augusztus 25. 19:26120.
    Sziasztok!
    Én egy hete hagytam abba ezt a diétát, mert semmit nem fogytam vele, jó, csak két hétig csináltam, de nem fogytam, sőt, a hangulatom is azóta, ill. azalatt nagyon mélyponton van, pedig soha nem voltam egy "hangulatlan" ember. Nektek mikor indult be a fogyás, és hány kiló ment le először?Valahogy nem merem lekezdeni, mert megfogadtam, ez lesz az utolsó kísérletem, ha nem sikerül, abbahagyom, hát abbahagytam. Pedig nekem is kb. 8-10 kilót kéne leadnom. De ha egyszer szeretek enni!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_354728
    Torolt_felhasznalo_354728
    2003. augusztus 25. 14:14119.
    Sziasztok! Jelentős kihagyásom volt sajna szabin voltam ezért több mint két hétig újra ettem rendesen. De nem híztam vissza az elvesztett 3 kg-t ez már jó jel. Most újrakezdem és nem fogok haragudni magamra, mint máskor, mert akkor, ha nem szeretem magam hízom. Tehát kezdem újra 80 kg-ról! Pusszantás menni fog ugye?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2003. augusztus 20. 20:37118.
    meg valami, a mindmegette. hu-n van egy oriasi forum errol a dietarol, es van a topikok kozott egy "mindmegette receptek", oda irjak be a lanyok a kulonbozo napokra valo otleteiket, erdemes megnezni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970610 (116)
     
  10. 2003. augusztus 20. 20:35117.
    Szia Smeagol!
    egyel nyugodtan spenotot, jo a kukoricaliszt is en burgonyalisztet szoktam hasznalni, attol fugg, melyiknek az izet szereted jobban.
    En masfel honapig csinaltam, nem eheztem, sokszor meg sem ettem az eloirt adagokat, nagyon fontos a reggeli gyumolcs, volt mikor ehgyomorra kave helyett a frissen facsart citromlevel cigiztem ebredes utan. . :))) meg a delelott folyaman ettem en a gyumit, mikor megkivantam, nem egyszerre. A 6 het alatt 1x tartottam felig viznapot, nem birtam igy gyumolccsel fejeztem be. Lement 8 kilo. 1 honapja hagytam abba, nem jott vissza semmi, pedig nem kell felteni, hogy nem eszek eleget. . :))) En is ujra akarom kezdeni, vagy ezt vagy mast, mert nem akarok feluton leallni. csak olyan nehez ujra raszannom magam. pedig mar csak 8-10 kilot kellene lefogyjak. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970610 (116)
     
  11. 2003. augusztus 20. 11:59116.
    Szia Nameret!

    Köszönöm a gyors választ. Remélem lesz bennem elég kitartás és igekszem majd változatossá tenni a dolgot, mert az egyhangúságot én sem csípem. Akkor gombát és hagymár nyugodtan használok bármelyik nap, de a spenóttal például mia helyzet? Azt is ehetek? Mondjuk a keményítő napon és nem búzaliszttel hanem kukorica liszttel sűrítsem be? A diétás üditők nekem elveszik a szomjamat, az a lényeg, hogy szénsavas legyen. Valahogy ezt megszokta már a szervezetem. De lehet, hogy csinálok majd magamnak limonádét édesítőszerrel. A tea sajnos hidegen nem esik jól. Na és mennyi idő után hagytad abba? volt már valami eredmény akkor?
    előzmény:
    Nameret (115)
     
  12. 2003. augusztus 20. 08:17115.
    Kedves Smeagol!
    Legy udvozolve kozottunk, sok kitartast Neked, mert erre lesz igazan szukseged! :))
    A dieta jo, csak nagyon valtozatossa kell tenni, mert en pl azert hagytam abba, mert nagyon egyhangu lett egy ido utan, persze en kenyelmi szempontbol mindig ugyanazokat a gyors, instant kajakat ettem. Akkor megprobalok valaszolni a kerdesekre. A gombat a lanyok a mindmegette forumban a feherje napra tettek, mivel ebbol van benne a legtobb, de szerintem barmelyik napon hasznalhatod, ahogy a hagymat is. Kemenyito napra csak a magas kemenyito tartalmu zoldsegeket kell korlatozni, a gomba inkabb feherje. A fozelekrol en irtam, igen barmilyen fozelek zoldseget hasznalhatsz, sajnos tejfol nelkul, de csak kemenyito napon. (talan savanyithatod egy kis ecettel, vagy citromlevel, de nem tudom ez milyen lenne, mert nem probaltam. )Nyugodtan teazhatsz, ahogy irod, a citrusfelek amugy is tisztito hatasuak. A dietas uditokkel csak az a baj, hogy nem igazan veszik el a szomjat es az edesito is csak egy cukor, csak a keplete mas. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970610 (112)
     
  13. 2003. augusztus 20. 06:04114.
    Szióka!
    Ez egy módszer a táplálkozásra. Az ajánlott módszer betartásával átállítható a tápanyag feldolgozása és hasznosítása a szervezetnek, ami garantálja, hogy a három hónapos "átprogramozási idő" alatt leadott kilók ne jöjjenek vissza rohamosan. Lényege, hogy a napi bevitt táplálék összetevője naponta más és más ( protein- keményítő-szénhidrát -gyümölcs). Aug. 02-től csinálom, szűk 4 kg ment le, de közérzetem szerint mintha 6-7 kg -al lennék könnyebb. Elment a felesleges víz, gyógyszer nélkül újra tökéletes a vérnyomásom. Az első két hét nagyon kemény volt. Még most is erős kontroll altt kell tartani a szervezetemet. Heti két-három alkalommal történő mozgáskülön előnyös. Csak a tapasztalásomról írtam. A részletes "menetrend" visszább lapozva a topikban megtalálható, de inkább ajánlom a www. Mindmegette. hu , Diéta amitől lefogysz címen a leírást. Ott minden fellelhető, módszer, receptek, fórum stb.
    Csatlakozz hozzánk! Csak ajánlani tudom.
    előzmény:
    BRITIKE (113)
     
  14. 2003. augusztus 19. 20:07113.
    Halihó!

    Mi ez a 4 napos fogyás????????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2003. augusztus 19. 15:52112.
    Sziasztok! Látom tényleg nagy divatja lett ennek az amerikai diétának. Én is most kaptam meg a barátnőmtől és tetszik, hogy mindent ehet az ember, csak nem együtt. Ez némi szomorúságot is okoz, mert az egyik kedvencem a krumplis tészta, a amásik a csirkés rakott krumpli jó sok tefjöllel. . . szóval azért így is sok mindenről le kell majd mondanom. Le kell, ugyanis elhatároztam, hogy elkezdem, ha törik ha szakad. Olvasgattam kimondottan ehhez való recepteket, de még így is vannak bennem kérdések. Például, hogy a gomba most melyik napra vonatkozik? Lehet mindennel enni vagy az zöldség és akkor csak a keményítő napon? A hagymát is lehet bármelyik napon enni? Olvastam valaki hozzászólásában, hogy főzeléket is lehet nyugodtan csinálni, csak ne búzaliszttel rántsuk be. Na de mindegy, hogy krumpli vagy borsó vagy babfőzelék? Na de akkor tejfölt nem rakhatok bele, ugye? :o((( Húú, rengeteg kérdés merül fel bennem. Gondban vagyok az ivással is, mert a víz nem veszi el a szomjamat, kávét utálom, a teát meg csak melegen szeretem, de azt is csak akkor ha lázas vagyok. Talán még a teát meginnám édesítőszerrel és jó sok citromlével, de ez nem gond? Inkább diétás üdítőket szoktam inni, de ez csúnyán hangzik, nem? Segítsetek tapasztalataitokkal vagy esetleg olyan dolgokkal, amiket biztos forrásból hallottatok és ilyen fontos infók.
    Előre is köszi. Üdv
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2003. augusztus 19. 11:14111.
    Koszi a tippet, ezt ki fogom probalni. Az uditok kozul csak a light-os Coca es Pepsi kolat iszom, mast semmit, ezert kaloria es cukor miatti buntudatom nincsen, csak a viz ugye egeszsegesebb es allitolag a bornek is jo.
    előzmény:
    Nameret (109)
     
  17. 2003. augusztus 18. 20:28110.
    Lanyok, koszi a biztatast, soha jobbkor, mint jelvaltas, szivtores utan, ujra belevetem magam. . . . . Csak a futocipom lapul vadi ujan masfel honapja a szekrenyben, talan meg ezt is felhuzopm mostanaban. . . :))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2003. augusztus 18. 20:20109.
    szia Liluu! ugy iszom, mint ahogy cigizek, eszre sem veszem. . . . :))) Ulok a gep elott minden este 4-5 orat, es csak toltok utana a masfel literes palackomba, meg napkozben is sokat iszom, nagyon meleg van es fizikai munkat vegzek, ez igazan nem gond. . . . Probald meg, hogy egy liter viz utan megengedsz magadnak egy fel liter uditot, hatha igy konnyebben megy az ivas. . . :)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_518118 (78)
     
  19. 2003. augusztus 18. 15:56108.
    Csak kitartás! Én is megcsaltam az elmúlt három napban egy kicsit, de igyekszem talpra állni. Közérzetem szerint, mintha naponta fogynék, de a mérleg nem ezt mutatja. Csakazértis kitartó leszek. Üdvözlet minden kornyadozónak!
    előzmény:
    Nameret (77)
     
  20. 2003. augusztus 18. 15:23107.
    Kihagytad a FOLYATNI-t :)) A művetletés képzője lehet -tat-tet és -at-et is :))
    előzmény:
    toblerone1 (105)
     
  21. 2003. augusztus 18. 15:22106.
    Ági ugyan nem vagyok, de mégis jó veletek beszélgetni ;))

    Tobi/Ági, köszi az ötletet, sajna nincs görkorim, megaztán a magyar járdákat figyelembe véve, elég döcögős lenne. . . viszont az már igaz, hogy amint elkezd járni a kislányom, nem lesz mozgáshiányom :)))

    Most megyek anyukámékhoz, hátha akad ott is némi mozgásforma :))

    Sziasztok
    előzmény:
    toblerone1 (93)
     
  22. 2003. augusztus 18. 13:57105.
    Aha, nekem is előfordul, de tudod, iskolában még úgy vettük, hogy ha a Duna foLYó, és foLYik, akkor ez a műveltetős szerkezet (vagy mi pontosan??), hogy folytatni, az is LY. . . :-))))))))
    Bár az is lehet helyes, hogyy fojtatni, nem? Csak más közegben:

    Az anyósomat egy bérgyilkossal bele akarom fojtatni a Dunába. . . :-)) (Imáááádom az anyóspajtit!!) :-)))
    előzmény:
    Mágika79 (104)
     
  23. 2003. augusztus 18. 13:49104.
    folytatni. rájöttem. bocs!
    előzmény:
    Mágika79 (103)
     
  24. 2003. augusztus 18. 13:47103.
    fojtatni vagy folytatni? Az elfojt (valamit), az j. Na mindegy, ráfogom a gyümölcsnapra!
    előzmény:
    Mágika79 (102)
     
  25. 2003. augusztus 18. 13:46102.
    Ááá, hát víznappal kellett volna fojtatnod! :-D Méghogy tészta! :-D

    előzmény:
    toblerone1 (101)
     

Címlap

top