Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Madrid

tepssy
Létrehozva: 2002. Április 15. 04:31
Hahoka! Ne haragudjatok, mostanaban baromira szetszort vagyok, nem emlekszem mar ra kinek irtam, hova irtam az elmult napokba, valakinek 2 levelet is irtam. hehehe. Bejon egy uj vizumtorveny most itt az USA ba, es ezt bogaraztam eppen, hogy akkor most mi van. Mindegy. . . . . . . Bam, becs szora es a virusokat csak Madridig kultem. Ugyhogy az otthonit azt nem en csinaltam!:)) De szurkolok az anyukadnak. En a betegsegek kozul ezt utalom a legjobban. A hanyos-hasmeneses betegsegeket. Ezzel ki tudnak kergetni a vilagbol. ( tudom szegyen ilyet mondani egy 12 eve egeszsegugyben dolgozonak, de akkor is!) Igy kulonosen szurkolok az anyukadnak!. . . . . Na de hogy vidamabb temakrol is beszeljunk! Ma jottem ra, hogy mi okozza a kerben , a pazsiton a sok-sok apro lukat!Azt hittem a cicam az, de nem. A mokusok. En ilyet meg nem lattam. Friss hajtasokat, gyokerek kozott turnak, kihalasszak a jo falatokat, es utanna BETEMETIK a lukat. De nem akarhogy. Szepen kezzel visszamerik a foldet es meg meg is tapicskoljak. Csak pont ugy, es olyan precizen mint mi emberek szoktuk. Ott bamultam az ablakban oket, foldbegyokerezve, de a vicc az volt, hogy meg a cicam ( aki ott ult mellettem) is ledermedve nezte. ( mert egyebkent ha mar mokust lat, akkor mar viszi is ki az ablakot tokostol. ) Utana termeszetesen orakig kacarasztam. Allitom sokkal jobban elszorakozok az allatokat nezve, mint a TV-t. Na jol van megyek mar, mert mar megint elkapott az infantilizmus. Pusszancs, egyebkent en jol vagyok. T.
  1. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. május 26. 23:00151.
    egyutterzek veled. . . . . fogadd oszinte sajnalatomat szput!!! nalunk remek az ido. . . . . szoval megy a zsakolas, . . . . . . , . , , . , , , . kapd el. . . meglatod holnap mar jobb lesz!! nos?? azt mondja bam tegnap elcsipte a pinkit, de tobbszor fel kellett ebresztenie, mert elaludt. . . . . a gepmellett. . . . remeljuk pinki nem nyomtad agyon esesedben a kutyat!!!:-)))) kellemes hetet kivanok mmindenkinek!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_742974 (150)
     
  2. Torolt_felhasznalo_742974
    Torolt_felhasznalo_742974
    2002. május 26. 16:40150.
    Sziasztok Lányok!Nálunk órák óta esik az eső. Reggel arra ébredtem h valaki folyamatosan kopog az ajtón, kiugrottam az ágyból, még az ajtót is kinyitottam, mire rájöttem csak a jég kopogott az ablak üvegén. . . . . Így jár aki előző este picinkét többet iszik, mint a befogadó képessége. Ilyen szahara buliban már rég nem voltam! A discós, aki a hangfalak MÖGÜTT van nem hallhatta h a dobog döngetik a dobhártyáinkat, és a számok amiket leadott seggbe rugdalják a jóizlésünket. Ezért összebarátkoztam egy vodkás üveggel, más úgysem hallotta volna mit mondok, és bambultam ahogy a nők rázták ki magukat alig ruhájukbúl amíg a teremtés koronái sörrel a kezükben kocsányon lógatják a szemeiket. . . . A tegnapi füsttől vörös a szemem és haszkis a hangom ÉS lemaradtam az euroviziós izéről is. Lehet h öregszem?. . . Egyébként nagyon termékeny szombatom volt. 2 gyümölcstortát, és egy csokitortát alkottam, én, egymagam! Amíg otthon laktam mindíg én voltam a kiskukta anyu mellett. Később volt néhány elba. . . kisérletem. . . . . És most teljes sebességgel piskótákat sütögetek! hurrrrááá!. . . Most egy darabig gyerek mentes idő következik(mennek nyaralni :)))), Így akinek van egy létszámon felüli gyereke küldje el nekem, mielőtt elvonási tüneteim lesznek. . . . . . . . Azoknál az emberkéknél akiknek van pénzük v. /és hatalmuk, nehéz megállapítani h a másikfél őket szereti-e v. amilye van. . . . . . Otthon már érik a ropogós cseresznye, remélem még kitart 3 hétig, amíg oda érünk. Most megyek mert kezdek zavaros lenni. Üdv: szput.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. május 26. 12:59149.
    nos itt voltam . . . . jarok. . . megyek jovok. . . . . . szemeimet nyitvatartom. . . . . . . bamse. nincs igazsag a foldon!!!!!!:-))))meg hogy vilniusba lesz az kovetkezo eurovision. . . . . . . . . . . ??????????? egy kabareszammal. . . . . rohej. tep. . . vidits f4el cica torteneteiddel!!!??? pliz pliz, porfi porfi. . . . . ???!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2002. május 25. 18:29148.
    Szipogtam am bizony Martaval egyutt, ha hiszed, ha nem mam. . . a hapsi szerintem sem agy nagy parti. de o jo partit csinalt. . . egyebkent a szerelmerol Ari mar kezd egy hf meggyozni. . . nagyon klassz beszedet mondott a menyasszonynak az eskuvoi vacsoran. . . a tv-ben utana mondogattak is, h ezt barki nem csinalta volna meg. . . nagyon nagy szavakat hasznalt. . . shakespeare meg romeo es julia is "megjelentek". . . gyerekek az eskuvoi tv-zes alatt 1 kilo meggyet bezabaltam. . . a kormeim ugy neztek ki, mint ha evek ota sem mostam volna kezet. . . marcsak 2, 5 ora es kezdodik a nagy fesztival. . . mo. es norvegia nelkul. . . es mivel a spanyol dal nem tetszett igy a svedeknek drukkolok. . . egyenlore. . . persze ha lesz jobb dal. . . . ???jottok utana bulizni ugye. . . tartsatok, fuleiteket es szemecskeiteket jol nyitva. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_949820
    Torolt_felhasznalo_949820
    2002. május 25. 12:01147.
    gugugu!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_368346 (146)
     
  6. 2002. május 25. 02:44146.
    Hahoka! Itt vagyok megint a jovok megyek stilusomban megint. Mam, miert ne boghetne a Bam? Szerintem valoszinuleg azert mert hogy ilyen pasihoz megy hozza. Szolidaritasbol! :))) Legalabb is ahogy kivettem szavaitokbol, ez nem egy fonyeremeny ez a ficko. . . . . . Ma vegre nyar volt, turheto meleggel. Kinn csatangoltunk a macsekkel, aztan este meg jott velem festeni. Szoval a szokasos. A paromat is sikerult leltarba vennem, meg megvan. Na megyek, egy nagy dodoz jegkrem var rank a macsekkel es mar alig varja ( meg en is) hogy nekiessunk. Pusszancs! Udv a Pinkinek is! T.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. május 24. 22:55145.
    jeeezusom. . . . ilyenek. . . . ha a magyartanarnom olvasgatna az irasaimat, valoszinu. . . magahoznyulna. . . es ez eleg ketseges. . mert olyan kis prudnek nezett ki!!!:-)) bocseszzzz a helyir hibakert!!!
    előzmény:
    mamatu (144)
     
  8. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. május 24. 22:53144.
    na neeeeeee bamse. . . . ezt nem hiszem el. . . . . . . hogy hogy szipogtal????????' neeeeem, ezt ne meseld be nekem. . . . . . . te, aki ilyen vagany csaj vagy, aki hetvegenkent tejszinhabozik, aki hazoldalat fest, es meg sorolhatnam, :-)))) valdd be, hogy ezt most vadaszat szempontjabol irtad. . . . . . vagy peca. . . . . . . . . " na, megnezzuk ki harap??!!" felszolitassal. . . . . . . . . . . . na neee, ezt nem hiszem el:-))) na jo bam. . . itt is kozvetitettek, meg mutattak, hogy az ari ugy elszoritotta a maria l kezet, hogy feherre valt. . . . (kiszoritotta a vert belole. . . . . . . . . !!) es hat itt azt mondjak, mert szerelmes. . es oda vissza van. . . . . :-)))) MAR CSAK 1 NAP----------- E U R O V I S I O N !!!!!!!!!!! olyan izgis!!!!!!! mydma. . . ne aggodj, nincs semmi baj. . . . . vegul is mindenki tudja, hogy igy hivnak. . egyebekent is a pinki meg annak elott igy jott be. . . . . . . . . olyan diszkreten, ahogy tud. . . . . . . :-))) apropo. . . pinki. . beszeltem vele kozel 1 orat telcsin. . . . . sajnalja a dolgokat, de rengeteg a melojuk, es hulla faradt. . en is a szundibol vertem fel. . este 8 korul!!! azt mondta, ahogy utolerimagat jon. . . udv a csipet csapatnak meg ijenek. . . . . . . . (na jooo, ezt nem mondta, de lehet, hogy nem is hagytam, mert szofosasom volt!!!!:-))) viszont en igy vettem . . . . . es kesz. . . . . punk tum:-)) ) na megyek olvasgatni. . . . . kellemes hetveget!!!
    előzmény:
    bamse (143)
     
  9. 2002. május 24. 18:20143.
    Halihoooo! Na atestunk a templomi eskuvon vegre. Igy csak egy rovid kis tudositas jon most. Martha ( a menyasszony) es en korusban szipogtunk. . . FELIPE IS ITT VOLT EGYEDUL. . . viktoria hercegno oldalan ment. . . most egy kis szunet van, amig fotoznak stb, mi meg ehetunk egy kis vacsit talan. . . aztan 7-kor indul megint az eskuvo a vacsoraval stb. . . trongheimban (az eskuvo szinhelye) nepunnepseg van. . . 25m2 -es tortat sutottek a nepnek. . . 800 kg-t nyom. . . egyenlore ennyit. . . remelem majd tudok meg jonni. . . addid is pusz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_671962
    Torolt_felhasznalo_671962
    2002. május 24. 06:06142.
    Bocsi, privátba akartam, de nem titok!Mamatu, bocsi a megszólitásért!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_671962 (141)
     
  11. Torolt_felhasznalo_671962
    Torolt_felhasznalo_671962
    2002. május 24. 06:04141.
    Szia Hajni!Mamatu, nagy lelkek, ha találkoznak!SzabreMama egy irtó jó fej!
    előzmény:
    mamatu (140)
     
  12. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. május 24. 02:15140.
    na jo szput. . . . . . latom nem unatkoztok, ha van egy kissebb ferohely arrafele, az egyik sarokban, hetvegere atpasszolanm az en "tapsifulesemet". . . . na legalabb kimozdulnek mar egy picit. . . egyel tobb vagy kevesebb ?????:-)))))) na ne nezzetek. . . . . . . . csak most ebredtem a masolasbol, mar megyek is vissza csicsizni:-)))) pusz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_742974 (139)
     
  13. Torolt_felhasznalo_742974
    Torolt_felhasznalo_742974
    2002. május 23. 22:17139.
    Szia Mamatu! Azt az ominózus esetet láttam a tévében! Annyira vigyorogtam h lerázkódtam az ágyról. . . . E hónap az unokák jegyében zajlik! A majdnem fiam ma tette le az utolsó vizsgáját taxi vezetésből. A jellegzetes londoni "cab"-re. Nem tudom tudjátok-e de évekig is eltart mire valaki végig csinálja. Szóval ma mulat a nejével, ezért a gyerekek velünk vannak. Üdv: szput.
    előzmény:
    mamatu (137)
     
  14. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. május 23. 17:47138.
    na mint latjatok mydmaval csak perceken mulott es elkerultuk egymast!!! egyebkent is en mar nem tudom, mikor kel, mikor fekszik, hisz. . . . . hat ki ert ezt???:-)))))) na jo myd, koszi, hogy bekandikalsz egy szijara, de azert ugye meg hu vagy hozzank is??? olvasol bennunket??? mizujs van nalatok??? hat te meg nem jottel ra, hogy a noi uralom az jobb es bekesebb????:-)) tiltsd le egy picit uradat:-))) nos remelem jol vagytok. . . . bammal dumcsiztunk meg az elobb. . de mar os is elment ferjezni! nos. most en megyek. addig is puszzzzz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. május 23. 05:57137.
    nnna igen a szitu igy belegondolva nem rossz, de kepzeld el, ha epp aki miatt huzzak ki azt a rekamiet csak nezne . . . . . . milyen helyre kerultem en kerem, ahol meg az agy reseibol is csirke labak kandiznak???????:-))))) na jooooo, ne nezzetek az idot, ahmiben irok. . dj mamatuzok:-) masoltam, mert rajottem, hogy szeretnek az every thing but the girl-tol zenet. . . . . ugy hogy aluciztam es felebredtem, gondoltam megnezem mizujs?! kepzeljetek a peronival dumcsiztam a messengeren, :-) netcafeban volt. . . de orultem nagyon. . . . kar, hogy senki nem volt a csipet csapŕtbol, vegre megtudnatok, hogy peroni az eletben is jo fej. . . (mar a telcsin is kiderult, amikor otthonrol hivtam!) nos, szput, igen igaz az a szitu a mai napig is mosolyt rejt a szamcsucskibe:-))) elkepzelhetitek a hulyek, szallnak ki a ladikbol( fel lett veve ejszakai kameraval, allitom, hogy rohogjon orszag-vilag:-)))))) ) aztan mint a filmekben, kiszall (kuszik) az ormester (?) ranez a karjara, mint valami nagyon fontos oraja lenne, amibol megtudna nezni (?) megis minden ok, aztan int a tobbieknek-usgyi utanam, es egyenkent beveszik a spnyol tengerpartot:-))))) termeszetesen mind ezt bukosisapkaban meg terepszinu ruhaban. . . . meg ilyeek:-))) szoval jo volt. bam nezz be az eurovisionba, vannak uj irasok, na jo megyek alcsizni. . . mindenkinek. . . . . (nem sokara!) kellemes napot es ebredest kivanok!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_671962
    Torolt_felhasznalo_671962
    2002. május 23. 05:51136.
    Sziasztok!Már megint csak köszönni van időm, ha nem akarok egész éjjel fennmaradni. Hogy ezek a férjek milyen önzők!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2002. május 23. 03:53135.
    Hahoka! Na, az eger unnepelyesen el lett temetve. Mam, el tudom kepzelni Anyukadat es a kutyat. Orakig vidultam rajta! ( Borzalmasan jol bele tudom elni magam szituaciokba, talan ezert sem szeretem a rossz dolgokat, es ezert szeretek inkabb olvasni). . . . . . . Bam, ugye hogy ugye?!!! Mondat en, ha jon a joido, az ember nem fog a gep elott ucsorogni. Es altalaban ( nalam legalabbis) ha nem dolgozom, csak el teszek veszek, mindig elrohan az ido. Egyebkent varom a tudositasaitokat! Mindenrol! . . . . . . Szput! Igazad van!En is mar csak kapkodom a fejem, ha tizenevesekkel akadok ossze. Neha egy tok sznob, konzervativ venasszonynak erzem magam mellettuk. Hehehehe. . . . . . . . . . . . . . . . Na most megyek, mert megint megnezem kedvenc romantikus szerelmi totenetemet ( immar 15-szor 7 napon belul, igy hivatalosan is fuggo lettem!!!! :))) Ezer pusszancs! T.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2002. május 22. 23:53134.
    Szioka mindenkinek. Ez nem igaz, ma meg a meloba be sem mentem es megis az egesz nap szinte elrepult. Mi lesz ha el kezdek majd rendesen dolgozni. Ja es hulla vagyok meg raadasul, es meg az eskuvovel kapcsolatos hireket sem tudtam mind elolvasni. Igen, mam orulok, mar varom az eskuvot. Pentek eskuvo, szombat eurovisios festival (Grand Prix-nek hivjak itt) tehat lesz jo sok TV-zes. Az eskuvo 5 oras musor lesz. Felipe jon csutortokon es egy valag sp. ujsagiro, mar megy a duma, h talalkozni fognak-e vagy sem. . . Eva es Felipe. . . en drukkolok nekik. . . holnap majd remelhetoleg bovebben jovok. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_742974
    Torolt_felhasznalo_742974
    2002. május 22. 22:02133.
    Helló Lányok! Gibraltárral kapcsolatban Mamatuval tökéletesen egyet értek! Egy hatalmas kőszikla és nem több. Anglia csak azért ragaszkodik hozzá foggal-körömmel h bosszantsa a spanyikat!Arról én is hallottam h az angolok eltévesztették hászámot és rosszhelyen szálltak partra. De kérem, mostanság nem a nap állásából kell megállapítani merre vitorlázunk! . . . . . Az a baj a mostani tinikkel, ami így nem is helyes, inkábba szülőkkel h nem figyelnek oda a fiatalokra!Mert mindenki rohan pénzt csinálni(kell a megnövekedett igények miatt), utána kozmetikushoz, pedikűröshöz, fodrászhoz, kondiba, ki tudja még hova mert versenybe kell maradni a fiatalokkal. És este amikor az ágyba zuhan az illető, elgonolkozik: KI az a tini lány a másik szobában? Tisztelet a kivételnek!És ezzel nem azt mondom h a nők hanyagolják el magukat csak ne felejtsék el miért lettek anyák!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. május 22. 17:43132.
    a, per. ceutahoz rgaszkodnak termeszetesen, hiszen ott fel sem merul, hogy esetleg marokkoi lenne!!!:-))))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. május 22. 17:42131.
    Bam! kepzeld. . . na most mar szallingoznak a hirek az eskuvorol!!! megpedig, hogy pl a ruha milyen lesz. . . meg ilyenek, de az igazsag, hogy nincsenek nagyon elragadtatva az egesztol, es sajnos ugy ahogy mondom, eskuszom azt hallottam, hogy . . . . mivel az anyakiralyne is plebejjus lany, hat evidens, hogy nem akartak beleszolni a dolgokba sem a fiunal, sem a lanynal, es ezert is olyan a kiralyi csalad. . de tudnod kell, hogy itt eleg sok maricon-buzi csiposszaju dolgozik mint ujsagiro, szoval nem kell mellreszivni:-))))na, es te??? mizujs?? varod mar??? pusz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. május 22. 17:35130.
    de jo fej a cicad!!!!:-))) addig nincs gond tep, mig nem az agyadba rejti:-)))) jkepzelhetitek , anyamekhoz ritkan mennek vendegek ott alvasra, nem beszelve, hogy van vendegszoba, de a multkor, hogy otthon voltam, egy kicsit felborult a rend, mikor is, jottek a noverem gyermekei is, es ki kellett huzni a nappaliban is a rekamet:-))) egy egy szaraz csirkelab bukott ki belole:-)))) mert a kutya, (uszkar) bar kint eszik az udvaron eloszeretettel rejti el a felesleges kajat. . . . . latnotok kellett volna ancimat hadonaszva rohanva utana mig a kutya boldog vakkantasokkal es a csirkelabbal a szajaban rohan anyam elol:-)))))) na ezt feludulesnek. aztan PERONI miben olyan gazdag az a koszikla??????? mert sok erteke nincs, csak esetleg turizmusbol tud elni. Melilla es ceuta pedig mindig is spanyol volt. ott szo sincs masrol, viszont "la roca"- giblartar egy idoben spanyol volt. , tehat ha a spanyolok kerik, jogosan kerik egy bizonyos szempontbol. a dolog, ami miatt kerik szerintem, bar nem hangoztatjak, csak en kepzelem ezt igy ennyi hirado nezes utan, hogy pl amikor tavaly ott volt az a nagy problema az atomtengeralattjaro miatt, hogy rossz volt es a nyilt vizrol a giblartari kikotoben parkolt fel evig(vagy tobb ideig) ugy, hogy nem engedtek fel spanyolt, hogy utana jarjon, megis mi a nyavaja baja van, , , , es azert ehez joguk am lenne, hiszen nem egeszen 50 km es ott a hatar. szoval ezt a kerdest azert az angolok egy kicsit jobban odafigyelńve kellett volna, hogy kezeljek, mert szerintem azert ebben a szituban igenis megsertettek a nemzetkozi szabalyokat. . . . (ez kb olyan, mint ha a magyar hatartol 50 km-re lenne egy mini atomeromu es problemaja lenne!!!) arrol nem beszelve, hogy gazdalkodas nincs, tehat a spanyolok kajajat eszik. kereskednek. . . . . szoval az igazsag, ha aok angolok akarnak lenni, akkor legyenek, de figyeljenek arra, hogy pl, az ott hadgyakorlatozo katonak, ne :-)))) menjenek at spanyol teruletre hadgyakorlatozni meg ilyenek:-)))) emlekeztek, amoikor ejszaka partraszalltak es a falubeli helyi rendorok, meg csak neztek butan, hogy most mi van. hihihihi. . . . . na errol ennyi a velemenyem . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_368346 (129)
     
  23. 2002. május 22. 17:16129.
    Hahoka! Na itt vagyok, tegnap nem engedett belepni ez a nyavaja. Gondolta megint valami szornyu dolgot akarok irni! . . . . . . . (Igen Mam, en voltam aki kiakadt azon a kislanyon!)Szoval a temaval kapcs . annyit, hogy nyomoznak es ugye ami ilyenkor mindig szokas, hogy szuloi kontroll az internet hasznalat felett " jobb kesobb mint soha" cimszoval. Egyebkent ahogy irja az ujsag, fokepp a 13-14 eves korosztaly van megcelozva mert ok mar nagyok ahhoz, hogy egyedul utazzanak, intezzenek dolgokat, ugyanakkor meg eleg naivak. Na reszemrol ennyi. . . . . . Na de hogy jot is irjak!Ma a cicallat megfogta elso egeret! Es En voltam az elso akivel ezt tudatta kora reggel legszebb almombol ebresztve, becipelve a szobamba a tetemet. Es hogy izgibb legyen a tortenet, miutan megdicsertem, fogta es elrejtette a hazban a szukosebb idokre hivatkozva. Hiaba konyorogtem arulja mar el, hova dugta! Ugyhogy ma ropke masfel ora hazfelforditas utan megtalatam. Szoval Happy End. Na megyek, majd jovok! . . . . . . . Ezer puszzancs! T.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2002. május 22. 11:22128.
    Hello Mindenkinek, Nem, dehogy hullunk szet!!:))Amugy a Pepsi sziget tenyleg nem olyan veszelyes, mint ahogy beallitjak. Igen, mindenfele torvenyes es nem torvenyes dolgot lehet csinalni, de oszinten. . . aki ki akarja probalni barhol kiprobalja. Nem veszes. De amugy nagyszeru hangulata van. Szornyu, amit irtal tep. . . nem tudom. . . en is sokat chateltem egy idoben. :((Gibraltar:Az angol fog maradni, hisz a lakok is az angolokhoz ragaszkodnak. . . azt hiszem egy eleg gazdag teruletrol van szo. . . nem ezert akarjak veletlenul a spanyolok????Ceutahoz, mintha nem is ragaszkodnanak annyira, nem mamatu???Alig varom a foci vbt. . . imadom!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. május 22. 08:01127.
    sziasztok lanyok!!! szornyuseg az elobbi dolog, amit irtal tep!!! hagy fuzzm hozza, hogy ne legy igazsagos, mert a chat "mindenki"-nek veszelyes, aki nem tudja kezelni, vagy aki mogott incs biztos csaladi legkor. Hany hazassagot bontott szet? nem is emlekszem ki volt, azt hiszem (tep, ?) aki itt szornyulkodott egy kislanyon, hogy kikene mosni a szajat, mert allandoan beszolt neked egyszer. . . es annyira kiakadtal, hogy ket napig nem is jottel!!! ugye? vannak emberek akik a catben elik rozsaszinunek magukat, belekepzelik magukat egy masvilagba es eloadnak olyan dolgokat amik nem ok maguk, csak szeretnenek lenni!!! ez altal becsapjak a masikat. eeeeeeees itt jon az, hogy egy 13 eves gyerek. . . . . NEM ismetlem NEM kell, hogy chateljen!!!! foleg szuloi felugyelet nelkul. . konyorgom, mi a farncot csinalt a szulo, mig a kiscsaj ki tudja mirol beszelgetett?????????????? na jo mas. . . . . . . szput azt akartam kerdezni, hogy te mint angol hogy latod a giblartari kerdest??? szoval mit irnak az ujsagok?? (az en velemenyem. . . . ha az ott elo emberek angolok akarnak lenni, akkor hagyjak mar beken oket. . . igy is eleg nagy hispania:-)))!)erre tenyleg kivi lennek!!! sem MYD, sem PER, sem TRILL. . . . . sem. . . . sem. . . . . sem. . . . PINKIrol mar nem is . . . . . . . . . . . . szoval hullunk szet????? felhivom a pinkit!!! es a trillit is!!!! (most olyan voltam mint a merges kismalac!!!) :-)))))))))) na majd jovok. . . pusz nektek bam milyen volt a vacsid????
    előzmény:
    bamse (126)
     

Címlap

top