Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Madrid

tepssy
Létrehozva: 2002. Április 15. 04:31
Hahoka! Ne haragudjatok, mostanaban baromira szetszort vagyok, nem emlekszem mar ra kinek irtam, hova irtam az elmult napokba, valakinek 2 levelet is irtam. hehehe. Bejon egy uj vizumtorveny most itt az USA ba, es ezt bogaraztam eppen, hogy akkor most mi van. Mindegy. . . . . . . Bam, becs szora es a virusokat csak Madridig kultem. Ugyhogy az otthonit azt nem en csinaltam!:)) De szurkolok az anyukadnak. En a betegsegek kozul ezt utalom a legjobban. A hanyos-hasmeneses betegsegeket. Ezzel ki tudnak kergetni a vilagbol. ( tudom szegyen ilyet mondani egy 12 eve egeszsegugyben dolgozonak, de akkor is!) Igy kulonosen szurkolok az anyukadnak!. . . . . Na de hogy vidamabb temakrol is beszeljunk! Ma jottem ra, hogy mi okozza a kerben , a pazsiton a sok-sok apro lukat!Azt hittem a cicam az, de nem. A mokusok. En ilyet meg nem lattam. Friss hajtasokat, gyokerek kozott turnak, kihalasszak a jo falatokat, es utanna BETEMETIK a lukat. De nem akarhogy. Szepen kezzel visszamerik a foldet es meg meg is tapicskoljak. Csak pont ugy, es olyan precizen mint mi emberek szoktuk. Ott bamultam az ablakban oket, foldbegyokerezve, de a vicc az volt, hogy meg a cicam ( aki ott ult mellettem) is ledermedve nezte. ( mert egyebkent ha mar mokust lat, akkor mar viszi is ki az ablakot tokostol. ) Utana termeszetesen orakig kacarasztam. Allitom sokkal jobban elszorakozok az allatokat nezve, mint a TV-t. Na jol van megyek mar, mert mar megint elkapott az infantilizmus. Pusszancs, egyebkent en jol vagyok. T.
  1. 2005. március 7. 21:521751.
    Hurra sikerult belepni!!!
    Vegre vagyok en is megint. Ez a mocsok gep eegy jo darabig nem engedett be. Nem tudom miert. Lehet, h a "rendszervaltozas" volt az oka??? Ki tudja.
    Lanyok ma itt igazi tavasz volt. Sokaig kint ultem a napon es kaveztam, meg ujsagot olvastam. Penteken utazunk Spanyiba. 13 napig leszunk.
    Tompika! Mit gondolsz behozhatjuk a szeptemberben elmaradt vacsit???

    Tami, hol van az a Huesca? Melyik nagyvaroshoz van kozel? Csak megis, h tudjam kb merre elsz? A munkadrol csak annyit, h rendes munka az am. Goldolj bele, h az emberek a legdragabb kincsuket bizzak rad. Te formalhatod oket, te tobbet latod oket, mint a szuleik. Szerintem ez egy nagyon rendes munka, meg akkor is ha netan feketen tortenik. Gondolod jobb lenne egy irodaban csucsulni? En azt csinaltam 23 evig. Tok unalmas az am egy ido utan. Viszont a gyerkocokkel nincs 2 egyforma napod.

    Per! Neked a nagy "politikusnak" jon a kerdes. Tudod olyasmit hallottam otthonrol, h a kisgazdak meg lettek roviditve. Nem kaptak meg az Eu-tol, azt a tamogatast, ami nekik jart. Igaz az, h masok nyultak le a penzt? Es ha igen akkor azzal mit lehet tenni. Nem tudnak azok kozvetlenul Brusszelhez fordulni a panaszukkal? Mit tudsz te errol? Irhatod am priviben is a valaszt. Nem olvasok magyar ujsagokat, itt meg semmit nem mond errol a sajto. CSak a csaladihirlap jar ide.
    Elore is koszi valaszod.

    Pusszancs mindenkinek.

    U. i. Pinki eletben van es irogat neha. Probal ismerkedni az "uj" Madriddal.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2005. március 7. 13:581750.
    Szia Tami,

    Bienvenida!

    Úgy tűnik, hogy ez egy kicsit húzósabb periódus mindenkinek, de azért lesz olyan is, amikor nagy a mozgás!Remélem, hogy sikerül hamarosan rendes állást is kapni!Állítólag jövő évtől már nekünk is ugyanazok a jogaink lesznek ott is, mint a többi régi EU-s tagállampolgároknak. . . bár ez most biztos nem segít!

    Üdv,
    per
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2005. március 7. 11:211749.
    Sziasztok!

    Bar eleg regen nem irtatok, azert en probalkozom :-) Kb. egy eve mar irtam a forumba, akkor meg csak terv volt, hogy kikoltozom Spo-ba, most pedig mar itt vagyok. Huescahoz kozel lakom egy kisvarosban a kedvesemmel, o spanyol ezert is jottem ki. Tobb mint egy eve vagyok itt, egyenlore "sin papeles" megy a kuzdes ezerrel, hogy valami normalis munkat talaljak (most gyerekekre vigyazok).

    Kicsit visszaolvastam, gratulalok a babahoz! :-)

    Udv
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_680791
    Torolt_felhasznalo_680791
    2005. február 24. 14:591748.
    En megis a madre patriat valasztanam, a szallas mennyibe kerul, allaskozvetitok es ajanlatok. Egy fo reszere egy szoba.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_797646 (1747)
     
  5. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2005. február 23. 13:321747.
    Bocsanat, hogy nem írtam, de nekem azt jelezte a gép, hogy már régóta nem írt senki. . . :(Chu, most úgy tűnik, hogy máshol de végre összejön az albi, de nagyon köszönöm a segítséget!

    Arcoiris, szerintem sokkal több esélyed van a skandináv országokban és Angliában. . . illetve ha vannak kint kapcsolataid akkor is lehetséges.

    Chu, mi lesz a neve ha fiú???:)

    pusziiiii
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_925971
    Torolt_felhasznalo_925971
    2005. február 23. 12:581746.
    Sziasztok! Keresek olyan emberkéket akik szeretik a parfümöket és szivesen forgalmaznák!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_680791
    Torolt_felhasznalo_680791
    2005. február 23. 12:481745.
    Hola todos,
    Kis segitsegre lenne szuksegem!
    Barcelonaban jartatok-e mar, ismeritek-e az ottani szallas lehetosegeket?Szeretnek megprobalni munkat vallalni, fogorvos vagyok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_959096 (1744)
     
  8. Torolt_felhasznalo_959096
    Torolt_felhasznalo_959096
    2005. február 23. 11:411744.
    Igazad van ADizeg, kar hogy nem teljesen aktiv a forum. Pedig volt idő amikor még volt mindenkinek ideje. . .
    Udv mindenkinek
    előzmény:
    adizeg (1743)
     
  9. 2005. február 23. 11:271743.
    Kedves Bamsi!Amint látom nincs túl sok ideje írni a Madrid fórum látogatóinak. Én is csináltam egy magyarok Mallorcán topicot. De megmondom őszintén, olyan aki itt lakik nem nagyon írt. Mamatú tegnap volt nálam, és megemlített téged. Gondoltam írok!Ő egyébként nem tud most jelenleg internetezni mert valami probléma van a gépével.
    Puszi.
    előzmény:
    bamse (1742)
     
  10. 2005. február 16. 00:521742.
    Ha neked nagyon kell a hajszarito akkor vidd csak el. Tudod hasznalni ott is. Remelem idoben erkezik meg a valasz. Jo utat Madridba! :) :) :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_671076 (1740)
     
  11. 2005. február 15. 13:381741.
    Puszi mindenkinek! A kisbaba egy tünemény, gyönyörű. Amikor én láttam még kicsit szőrös volt a füle. Olyan vicces volt. Mamatút meg ismeritek egy percre sem tud megállni. És ha hazamegy az anyukája fúú. . . Nem tudom mi lesz szegénykével.

    Peróni. Nagyon egyetértek veled abban, hogy ha az ember hazamegy elég nehéz megszokni. Én is most voltam otthon okróberben. A családdal barátokkal találkozni az persze szuper, de egy idő után nem találtam a helyem. Sajnos a mentalítás arról ne is beszéljünk. De aztán az is lehet, hogy én változtam sokat. Nem tudom. Minden esetre fura az otthonlét.

    puszi mindenkinek
    előzmény:
    bamse (1738)
     
  12. Torolt_felhasznalo_671076
    Torolt_felhasznalo_671076
    2005. február 15. 13:371740.
    sziasztok, hátha van itt még valaki - gyorsan. . . Madridban olyan dugaly van, mint nálunk, vagy teljeen felesleges saját hajszárítót cipelnem? csak 4 napra mennék, de nekem azért fontos lenne. . .

    köszi előre is
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2005. február 15. 09:131739.
    Hello Lányok,

    Utólagosan mindenkinek Boldog Valentin Napot!Chu, még egyszer köszi a telefonszámot, ma újra megpróbálom felhívni. Mi van a nevekkel???:)

    Én teljesen egyetértek Bammal abban, hogy, aki akar mindenütt talpon marad, az anyám egy hatalmas példa előttem. Inkább az az elgondolkodtató, hogy miért kell nekem 3 másodállást vállalni itthon, hogy jól éljek és előbb-utóbb sikerüljön összevakarni egy lakást. . . amikor kint elég egy főállás is.

    Ha még egyszer külföldre megyek hosszabb időre akkor nem valószínű, hogy vissza tudok jönni. Nemcsak anyagi szempontok miatt, hanem nehéz a visszailleszkedés. Megszokod, hogy egy évig az emberek mosolyognak rád az utcán és segítőkészek, majd itthon azt látod, hogy a buszsofőr legnagyobb szórakozása az ha az orrod előtt csapja be az ajtót. . . és ha mosolyognál az utcán akkor gyanúsan tekingetnek, hogy biztos fel akarsz szedni valakit.

    Tegnap voltam a Dob utca környékén, 3-4 éve ott ettem egy kis sörözőbe életem legjobb sajtlevesét. A sörözőt nem találtam meg, de elképesztően kellemes kávézókat találtam, kellemesen romos a környék. . . olyan érzésed van, mintha az 1940-es években lennél. És sikerült egy filmforgatásba botlani.

    Adizeg, Üdv a fórumon:)!

    pusziiiiii
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2005. február 14. 17:431738.
    Es milyen volt a baba adizeg??? TE mar biztosan lattad ot is. Mam otthon van meg? Remelem nem ment meg el dolgozni.
    Add at udvozletunket neki. Persz en arra nem is gondoltam, h lehet, h a masinaja sincs meg osszrakva. Lehet, h azert nem ir.

    Chu! En nem ragadtam kint. En akarattal jottem ide, es eszem agaban sem volt soha visszamenni ( meg akkor sem mikor egyedulallo anya lettem valas utan es nehany evig nekem kellet megkeresni mindenre a penzt, itt viszont az is sikerult, otthon nem biztos, h sikerult volna). Igaz mi sem duskatunk itt semmiben a ferjemmel mikor en kijottem, de itt vhogy gyorsabban mennek a dolgok. Es aki akar az boldogul, aki meg nem akar, annak meg mindegy, h hol nem akar.
    Nem mered megmondani a Julio-nak, h minket kerdeztel nev ugyben?
    Igy mi leszunk a "keresztmamak", marmint aki megnyeri a versenyt.

    puszo mindenkinek.
    előzmény:
    adizeg (1737)
     
  15. 2005. február 13. 21:281737.
    Sziasztok!Mamatúval múlt héten találkoztam és jól van!Csak gondolom ezer dolga van, azért nem jelentkezik. Még alíg van szétpakolva a cucca. Szóval van dolga. Rólatok nagyon sok jót mondott!beso
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_959096 (1736)
     
  16. Torolt_felhasznalo_959096
    Torolt_felhasznalo_959096
    2005. február 13. 16:401736.
    Per, elgondolkodtato amit irsz, nem veletlen ragadtam en is kulfoldon, csakhogy ennek megvan a veszelye hogy ezutan nem kerul az ember lanya mar haza(lasd Mamatu, Bamsino. . . :)
    Ugyhogy vegulis szerintem meg azt kell eldontened mi a fontosabb-a hazaszeretet vagy a jolet, vagyis a normalis let. Mert azert az normalis lenne hogy a fizetesedbol megelsz es meg felre is tudsz rakni. De hat meg sokmindennek kell valtoznia Magyarorszagon. Hivtad a nenit?
    Bamsino, igazad van, Mamatu benezhetne 2 pelusozas kozben:)
    Aztan meglatjuk hogy csak a szam jar, vagy majd en se fogok mar olyan surun jonni. . . . Mar nem vagyok szalma, itt van Julio, es meg nem mondtam neki a neveket, de azert koszi!Majd csak finoman. . .
    Ugyhogy mi jol vagyunk, jok legyetek, hasta pronto!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2005. február 13. 13:401735.
    Heló Mamatú meg a többiek!!!Köszi Baby, hogy így gondoltál rám!Szóvaé akkor benéztem hozzátok!Puszilok mindenkit!!!A kisbaba nagyon édi, csak egy falat. Az embernek megjön a kedve a gyerekcsináláshoz. Remélem majd jókat dumcsizunk!puszi
    előzmény:
    mamatu (1724)
     
  18. 2005. február 11. 15:061734.
    Hei Peroni!

    Most irtad meg a nagy igazsagot, te fiatal vagy es fuggetlen, akkor semmi ertelme otthon "doglodni" alacsony fizetessel, ha kulfoldon pl tobbet tudsz keresni. A te eleted, te dontod el, h mikor mit, merre es meddig. Persze, h erdemes neked nehany evet kulfoldon dolgozni es pl megkeresni egy lakasra valot. Mo-n esetleg 10-20 evet dolgozhatsz erte. Kulfoldon meg 2-5 ev talan? Neked meg vannak iskolaid es kepzettseged hozza. Ne hagyd ki!

    Latom itt nalunk is most tele vagyunk a baltikumi es lengyel vendegmunkasokkal. Ki feketen ki feheren, de mindenki azert jon, h hamarabb megkeresse az onallo egzisztenciahoz szukseges penzt.
    Sajnos vannak olyanok is, akik 2-3 nap alatt esetleg nehany het alatt akarjak ezt megteremteni. Na ez a rosszabb fajta, ezek nem nepszeruek itt sem.

    Hallottal vmit Mamaturol?

    Mam tessek mar jelentkezni egy kicsit 2 pelenkazas kozott. Most raadasul meg van anyukad is, aki segit egy kicsit, igy szakithatnal rank egy picurka kis idot. Es nagyon - nagyon varjuk a kepet a "Madrid uj csalagtagjarol".

    Chu, mi ujsag nalatok? Szalma vagy meg mindig? Hogy all a pocakod? Jol viselkedik a kis lurko?

    KELLEMES HETVEGET MINDENKINEK! Puszo bamse
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_797646 (1733)
     
  19. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2005. február 11. 09:111733.
    Bam,

    Nem írtam meg, hogy mennyit keresek. Sokkal kevesebbet keresek, mint 3000 euro. Kint, egy átlagos EU-s szervnek egy kezdő dolgozója keresi meg a 3000 eurot, nettóban.

    Nekem nem nagy vigasz, hogy ki mennyit keres, az másik, hogy nem nagyon érdekel, mert tudom, hogy ez nem igazságosan megy, bár a skandináv államokban nincsennek olyan hatalmas különbségek a fizetésben, mint Európában máshol.

    Bam, egyszerűen tragikus az, hogy itthon a felelősség nagyságával nem jár egyenes arányban a fizetésed, miközben külföldön nem gond megfizetni ha esetleg nagyobb összegű programok felett őrködik az ember. És persze, hogy elgondolkodik az ember, hogy fiatal és független, akkor most van értelme itthon nyűglödni, vagy egyszerűbb ha kimegy és pénzt keres?

    Bam, nem tudtam, hogy ennyire drága a norvég vasút!Kezdem belátni, hogy legalább itthon van ez az ember- és pénztárcabarát reptéri busz.

    puszi
    per
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2005. február 10. 23:281732.
    Per igen az anyai kotelessegek koze az is tartozik, h kivinni a csemetet a repterre. Olyan koran meg nem jarnak a vonatok es buszok. Meg ugy joooooooooval tovabb tart az ut. 4 sracot viszek ki, nekem kb 12 euroba kerul a benzin, de a vonat 4 szemelyre 132 euro. Kis kulonbseg.
    Meg mennyivel egyszerubb az auto. Haztol hazig.
    Nem tudom nagy vigasz-e neked, de en is kb annyit keresek, mint te.
    Igaz nekem nincs diplomam, csak gimnaziumi es kereskedelmi szakkozep erettsegim (en hulye duplan csinaltam). Szoval az a magyar viszonyokhoz kepest szerintem nem rossz.
    A noverem az egeszsegugyben dolgozik, mint titkarno es o kb 60-65 ezret keres, es a fonoke a foorvos /kirurg/ csak 10 ezerrel keres tobbet nala. Igy jobban meg vagy elegedve? Nem art ilyesmit is tudni ugye?
    Chu! Itt jon a fiu nev javaslat: Enrique Urena Lopez. Ugye nem is hangzik rosszul. Kostolgasd egy kicsit.

    Puszooooooooo bamse
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_797646 (1731)
     
  21. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2005. február 9. 09:471731.
    Hello,

    Bam, azt hittem, hogy anyai kötelességeid miatt akarsz felkelni pl. reggeli készítés és egyebek. Nincs ott is olyan kis reptéri busz, ami itt kb. 3000 ft és oda vissz el Budapesten belül, ahová akarod?

    Az itteni albérletek ára a csillagos égben, itt is vannak olyan lakóközösségek, mint kint. Attól függ, hogy merre szeretnél lakni. Pl. 12. ker-ben egy garzon 50 000ft+rezsi, a 8. ker-ben voltam egy igencsak veszelyes részen szobát nézni, a fürdőszobában a kád helye lyukas, ordítozó szomszédok és papírfalak. . . ezért kértek 23 000ft+rezsi 1/3-a, ami úgy 12000 ft. . . Én befoghatom a szám, mert a fizetésem a magyar átlagfizetésekhez képest nagy, de 80 000-100 000ft-ot nem akarok havonta albérletre költeni. Van egy új lakás program, a Fészekrakó, erősen gondolkodunk rajta, hogy igénybe vegyük.

    Chu, ha nem jelent gondot, akkor nyugodtan küld el priviben a számát és a néni nevét! Mindig arról volt szó az expasimmal, hogy ha fiú ő nevezi el. . . nekem nagyon tetszik a spanyolból a Nicolas és a Gabriel. :)))

    Lányok most már aktívan tudom használni a munkahelyi emailem, szóval igérem, hogy aktívabb leszek. Bam, amúgy én is úgy gondolom, hogy az a lényeg, hogy szeretek bejárni dolgozni, a pénz majd jön, csak ha arra gondolok, hogy kint kb. nettó 3000 euro az, amit itthon csinálok akkor azért megfontolandó.

    pussszi
    per
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_959096
    Torolt_felhasznalo_959096
    2005. február 9. 00:221730.
    Es fiunevet miert nem irtok?Azt is varom!
    Per, en az Oktogonnal laktam egy neninel, nagyon aranyos, ha akarod megkerdezhetem, hogy kiadja-e meg a kis lakast. Vagy ha erdekel, elkuldom a szamat!
    Bamsino, beteg voltal?Mi is, nagyon kell manapsag vigyazni, mert az emberek ugy a szankba kohognek az utcan. . . . :(
    Mam, lesznek fotok?Vagy mar vannak?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2005. február 8. 22:521729.
    Szia Per!
    De jo, h ilyen gyorsan valaszoltal. Igen pont ezt kertem. Igy majd be tudok kukucskalni es keresni ami kell. Nagyon koszonom.

    Hu de bagyon orulok neki, h jol erzed magad az uj helyen es, h sikerult ilyen gyorsan beilleszkedni. Ez biztosan azert van igy, mert te is olyan kis ugyike vagy. Sajnos nem jut eszembe az jo szo amit a norvegok "utadvent"-nek hivnak. De biztosan az is segitett neked, a gyors beilleszkedesbe. Ha a fizu meg alacsony. . . aakor gondolj arra, h viszont te jol erzed magad a melohalyen. . . job lenne tobb fizetesert nem jol erezni magad ott. . . sovany vigasz, de vigasz. . . aztan idovel majd csak emelik a fizetesedet. . . .
    milyenek az alberleti arak Bp-en most?
    nalunk a lakaskozosseg divatos fiatalok kozott, mert itt is magasak az arak. . . 2 szobas lakas kb 6-7 ezer korona (730-850 euro) havonta. . .

    Miert kell koran keljek, ha a fiam utazik. En vagyok a sofor, en viszem ki a csapatot a repterre. a taxi 100-150 euro lenne. Hat ezert!

    Koszi megegyszer a cimeket. Pusszancs bamse
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2005. február 8. 09:021728.
    Bamse,

    Igen van, minden mobil szolgáltatónak a honlapján van kereső, illetve ha vezetékes akkor a matávnak is!!www. vodafone. hu és tudakozó alpontban, vagy www. matav. hu . . . remélem valami ilyesmire gondoltál!

    Még kint Torinoban kerestek meg, hogy az egyik itthoni top ügynökségnek dolgozzak menedzserként. . nagyon jó fej kollegáim vannak, össze sem lehet hasonlítani a kintiekkel. Ott szakmailag tanultam rengeteget, de borzalmasan hideg volt a kapcsolatom velük és nem is igazán akartak elfogadni. Itt pedig kb. egy hét után csapattagnak éreztem magam. Az a baj, hogy a fizetések itt még nem olyanok, mint ott. . .

    Most épp nagy albérlet keresés van, ha tudtok valakit itthon szóljatok!Egyszerűen szörnyű körülmények között élnek emberek és hihetetlen áron akarnak kiadni szobákat(mert csak aludni járnék haza). Addig a tesómnál lakok, de jó lenne már nem ott lakni.

    Istentelen hideg van itthon!!!!Bam, gyógyulgass!!!!Milrt kell neked felkelni reggel, ha ő megy kora reggel????

    puszi mindenkinek
    per

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2005. február 7. 17:231727.
    Hurra!
    De jo, h jovogettek mar megint lanycikak.
    Eloszor is a palyazatra szeretnek valaszolni: az en javaslatom Linda.
    "Urena Lopez" olyan melyhangvitelu nev. Egy I betuvel, vagy egy o vagy u (ketponttal) kellene feldobni, h vegy kicsit vilagosabb vidamabb hangvitelu legyen. Remelem ertitek. De reg nem nyelvtanoztam magyarul.

    Mam tdk. Gondolom orultel volna neki, ha egy picurkat rad is hasonlitana a baba. De hat ez olyan dolog, h mi nem tudjuk befolysolni. Te meg nem panaszkodhatsz Mimira, mert o egy gyonyoru kislany, es akkor viszont a Noemi is az. Lehet, h rad meg belul fog hasonlitani, az sem egy hatrany viszont. MIvel Spanyiban eltek, talan jobb is, h rajuk hasonlit. Nem lesz zaklatva nagyon, es nem sir le rola 2 km -es tavolsagbol, h kulfoldi. Ez viszont nagy elony (szerintem).
    Miminek gondolom tetszik, h elo babaja van. Biztosan akarja majd o is pelizni, furdetni stb. Nagyon vigyazz es legy ovatos, nehogy Mimi feltekeny legyen. Adjatok neki sok figyelmesseget, stb.

    Per. . . de jo, h talaltal munkat (melot irtam eloszor, de a noverem szerint azt a szavat mar senki nem hasznalja Mo-on csak en, igy kijavitottam, mar csak azert is, mert ti olyan fiatalok vagytok, lehet, h nem is ertitek. . hi-hihi). . . hol dolgozol most es hol laksz?
    Mi marc. 10-en megyunk spanyiba es 24-en jovunk haza, tehat a husvetot itthon toltjuk. . . .
    Latom, h pocsek az ido joforman egesz Europaban, nalunk azert nem rossz, marmint az evszak szerint. . . ma voltunk egy nagyot setalni egy erdoben, ho nem sok van, de jo jegesek voltak az osvenyek. . . de azert jol esett a tura. . . .

    Fiacskam 2 hete vizsgazott (szakvizsga) villanyszerelonek. Sajnos meghuztak csorikamat, igy husvet tajan probalhatja meg megint. Semmi mas kovetkezmenye nincs azon kivul, h nem kapott fizetesemelest, meg ceges kocsit. De az a ket honap az mar ide vagy oda. Remelem akkor majd sikerul neki. O penteken utazik spanyiba a cegevel. . bulizni (csak a hetvegere mennek). . . na nem a mi keglinkbe, hanem a fonokebe. . . reggel 7-kor indul a gep, ami azt jelenti, h nagyon koran kell felkelnem (4-kor). . . en aki mostansag 10-ig alukalok, mert meg mindig betegallomanyban vagyok am. . . .

    Kerdes: tud vki olyan netcimet, ahol pl telefonszamokat lehet keresni. . . .
    nalunk pl sarga oldalaknak hivjak. . . letezik vmi ilyesmi Mo-on??? SOS!!!

    Vege a szofosasnak. . vigyazzatok magatokra. . . puszi bamse :) :) :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top