Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kérd és megadatik

naju
Létrehozva: 2007. május 30. 16:09
Sziasztok!

Olyan emberekkel szeretnék beszélgetni, akik olvasták vagy már hallottak a következő című könyvet:
Esther és Jerry Hicks: Kérd és megadatik! (Bárki lehetsz, bármit megtehetsz, és bármire szert tehetsz!)
És van kedvük a tapasztalatokat megosztani egymással és velem.
Aki nem ismerné röviden leírom, mire számíthat, ha elolvassa. A vonzás törvényéről szól, amire gondolsz, azt vonzod be az életedbe. De ezen tudsz változtatni, ha akarsz és olyan dolgokat vonzol be, amire előtte nem is számítottál, avagy hogyan érjünk el bármit (bármit!), életünk bármely területén, élvezettel és könnyedén.
A könyvben nekem az tetszett a legjobban, hogy különböző gyakorlatokkal megmutatja, hogyan kell a föld fellett járni 5 cm-rel és boldognak lenni a cél eléréséig.
  1. 2009. május 29. 15:169451.

    Miért mondtam mindezt el drágám? Mert ez a leírás magában foglalja a kérdésedre valamelyest a választ, ugyanis ha te egyfajta szubjektív valóságot élsz meg, az magában hordozza, hogy számodra nem létezik olyan, hogy „külvilági inger”, ami az általad leírt - nevezzük érzelmeknek - érzéseket váltaná ki belőlünk. Ám a kérdésedre ennek a nézőpontnak egy másik vetületéből válaszolva, azt kell, hogy mondjam, miután ez a szubjektív valóság számomra maximálisan objektív, ezért ha az általános jellemzőket nézzük, számomra is léteznek érzelmek, azzal a különbséggel, hogy én ezeket nem a dualitás szemüvegén keresztül élem meg. Képes vagyok határtalan szerelmet megélni, képes vagyok határtalanul türelmetlen lenni, képes vagyok méregbe gurulni, képes vagyok minden olyan általatok érzelemnek nevezett érzést megélni, amire te a kérdésedben utaltál, azzal a különbséggel, hogy számomra ezek az érzések egy jól meghatározható egységként vannak jelen, tehát nem mondható el róluk, hogy feltételezik annak ellenkezőjét, és feltételezik annak pozitív vagy negatív voltát. A türelmetlenségem nem az úgynevezett külvilág felé irányul, hiszen számomra ilyen nem létezik, csupán egy belső motor egy késztetés az áramlásom, a létezésem, a megnyilvánulásaim tekintetében, annak tempóját meghatározandó. A határtalan szerelem, amit érzek, nem egy külvilági inger hatására keletkezett bennem, hanem egy belső szétválás újraegyesítésének ígérete révén, ami most egyfelől elkülönültséget jelent, de az én valóságomban egységként van jelen. A rossz napok, jó napok kérdésen jót mosolyogtam drágám, nekem nincsenek napjaim, van a létezésemnek egyfajta ritmusa, egyfajta aktív-passzív ciklusa, de én a létezésemet egyfajta folyamatos áramlásként élem meg, ami nem teszi lehetővé a rossz fogalmát, mert az mindig valami akadályt, külső gátlást feltételez, ami ellentmond magának a szabad és folyamatos áramlásnak. Az itt a Földön, az emberekkel végzett munkám során létrehoztam egy közös metszetet a dimenziók között oly módon, hogy az én szubjektív valóságomat belecsepegtettem a ti 3 dimenziós valóságotokba, ezáltal ti engem csak egyfajta szubjektív valóságként vagytok képesek megélni (nem Dórikát, hanem engem) a magatok mennyiségi alapon működő objektív valóságában, és én titeket egyfajta objektív valóságként észlellek a magam szubjektív valóságán belül. És ez létrehoz egy érdekes dinamikát ezen érzelmek területén is, mert ugye az ötödik dimenzió 12 potenciált tartalmaz, amiben benne van az az objektív valóságelem is, ami számomra tökéletesen átélhető, ha ezt választom, s azok az érzelmek, amiket ti dühnek, haragnak, indulatnak láttok, azok annyira valóságosak részemről, amennyiben ti annak élitek meg. Én, kedvesem, végigjártam számtalan létidő során azt az utat, hogy autentikus egészként, önmagam minden részét egy egységbe integrálva nem vagyok képes nem ebből az Egységből tekinteni a magam valóságára és más, általam érzékelhető illúziórétegekre, tehát a kérdésed ebből a szempontból ily módon értelmetlen drágám. Egy nagyobb egyesülés után, mely hamarosan bekövetkezik számomra, továbblépek a magam útján egy másfajta tudati állapot, tudati potenciál felé, ami még több lehetőséget tartogat a magam kifejezésére, mint ez a mostani. Érzelmi mélységek és magasságok is viszonyfogalmak, az érzéseimnek van intenzitása előjel nélkül kedvesem, képes vagyok szenvedélyesen lángolni egy létező iránt és vannak olyan létezők, akikkel a nem kölcsönös szándék mentén, egyfajta egységérzetet élek meg.  

    És egy kérdésedre külön válaszolva drágám, nincsen olyan entitás, aki magát Adamusnak kiadva félrevezetné az embereket, ez teljességgel lehetetlen, ezt neked is be kell látnod drágám, ha valaki olyan pontból, olyan igazságpontból keres egyfajta választ, ami nem az ő szent és autentikus közepe, lesznek olyan földközeli létezők, akik eljátszadoznak vele, de széleskörű tanításokat ily módon lefektetni képtelenség, ez teljességgel képtelenség. Az a fajta játszótér, vagy homokozó, ahol az ilyen kisded játékok folynak, nem kerülhet az úgymond egyetem falai közé, és ez eddig sem volt így, és ezentúl sem lesz így. 

    Adamus Saint Germain vagyok, nincs másik Adamus, mint ezt már többször említettem Dórikának és nektek is barátaim, teljességgel kizárt, hogy az én nevemmel bárki visszaéljen, ez egy olyan törvényszerűségen alapuló tény, amit ti is ki tudtok következtetni az elmétekkel, és érezni is tudtok a szívetekkel. 

    Áldásom rád drága gyermekem, csodálatos munkát végzel, engedd meg, hogy meghajtsam előtted a képzeletbeli fejemet, csak kérlek arra vigyázz, ne add át senkinek és semminek a hatalmadat önmagad felett!

     

    előzmény:
    biobio1 (9445)
    2009-05-29  14:56
  2. 2009. május 29. 15:149450.

    vesa írta: 

    Kedves Adamus és Dóra!

    Ebbe a fórumba még nem írtam, de más fórumból ismerjük egymást Dórával.

    Először is, hadd köszönjem meg a tanításaidat mind neked, mind Dórinak. Nagyon tetszenek.  

    Van egy kérdésem, a teremtéssel kapcsolatban, de előbb szeretnék egy másikat feltenni, ami az aktuális uticélunkra vonatkozik. Talán könnyebb lesz elérni, ha tudjuk, mire számítsunk   

    Milyen az a világ, amiben te élsz? Szoktál-e dühös lenni? 

    Vannak-e olyan napjaid, amikre mi azt mondjuk "nem volt ma érdemes felkeli sem"? 

    Vannak-e ellenségeid? 

    Bosszant-e, ha egyes médiumok félreinformálnak embereket azért, mert félreértenek, vagy másokat közvetítenek, akik becsapják őket, Adamusnak adva ki magukat? 

    Szokott-e olyan érzésed lenni, amit mi lelkiismeretfurdalásnak nevezünk? 

    Hogyan érvényesül Tóbiásnak az a tanítása a te dimenziódban, hogy az érzelmi magaslatok előfeltételei az érzelmi mélységek?

    (Az az igazság, hogy amint leírtam a kérdésemet, már érzékelek is választ magamban. Ez tőled jön? Mindenesetre azt hiszem, tanulságos lenne elolvasni a te konkrét megfogalmazásaidat írásban.) 

    Szeretettel és köszönettel: Végh Sándor 

    Azért kérdezek a negatív érzelmekre, mert én nem feltételezem, hogy az emelkedett mesterek megélik ezeket, vagy , ha igen, akkor biztosan nem úgy, ahogy mi. Ugyanakkor feltételezem, hogy valamilyen formában ott is léteznek ellentétes törekvések, és olyan is, amikor valaki nem éri el a célját. Esetleg azért nem, mert más "keresztbetett neki". 
     

    Adamus válasza: 

    Kedves kutató barátom! Te aztán bizony a mélyére szeretnél menni mindennek, és ezt csodálatos elkötelezettséggel végzed hosszú idők óta. Csodálatos tanítói képességeid vannak, és szeretsz mindent jól megrágni, és ezért az emésztéseddel sincs gond, hogy így fejezzem ki magam. 

    A kérdéseidre egyfajta egységes választ adnék, megvilágítva ebben az én létezésem módját, hogy ezt a kifejezést használjam, a jobb megértés kedvéért. Én egy olyan, számotokra nem fizikai létezőnek érzékelt, létező vagyok, aki egy másik perspektívából nézve, bizony fizikai létezőnek mondható, de ezt teljesen más módon kell elképzelnetek, mint amit most a fizikai formáról gondoltok. Az a dimenzió, aminek a keretein beül létezem - ez is profán megfogalmazás kedvesem, de kénytelen vagyok, alapvetően nehezen fogalmi szintekbe sűríthető, információt átadni és ez bizony információveszteséggel jár - tehát az a dimenzió, az nem egy hely, az nem egy rész az Univerzumban, az a létezést meghatározó kereteknek egy olyan lehetőséghalmaza, ami azt határozza meg, hogy mi módon képes egy létező megnyilvánulni. A mi esetünkben ez feltételez egyfajta holografikus tudatot, ami nem más, mint hogy a tudatom, mint a higany, képes cseppjeire bomlani, hogy így mondjam, és egyszerre egy időben több helyen létezni. Ez számomra kétféle időértelmezést határoz meg, egyfelől ebben a birodalomban, hogy úgy mondjam, létezik egyfajta egyidejűség, ami azt jelenti, hogy a létezési formák egy adott térbeli rendszeren belül teljesen egy időben léteznek (mint amikor két folyadékot összeöntesz), és létezik egyfajta szubjektív időbeliség, ami a különböző tudati síkok által megélt különböző valóságok időbeliségét határozza meg. És eme dimenziónak van még egy sajátossága, mégpedig az, hogy miután a tudat nem egy keret által meghatározott, a valóságnak nincsen olyan objektív vetülete, mint a ti valóságotokban, tehát mi egyfajta szubjektív valóságot élünk meg abban a térben, ami ennek az ötödik dimenziónak az ötödik elemét jelenti. Miért mondtam mindezt el drágám?

    előzmény:
    biobio1 (9445)
    2009-05-29  14:56
  3. 2009. május 29. 15:099449.

    Kedves Dóri!

    Köszi, a lehetőséget a kérdés-válaszra. 

    A tudati rétegekről szóló beszélgetésben magamra ismertem, olyan igazi lázadó vagyok. Sokáig tartott, míg megtanultam, hogy ne más ellen, hanem magam mellett szóljak.

    Értem én, hogyha lázadással akarok kilépni a tömegtudatból, akkor erősítem azt....deee...hogy kell csinálni azt a teljes önkifejezést?

    Hogy kell megvalósítani egy olyan lelki beállítottságú embernek, aki nem túl kemény, aki számára mindig fontos, hogy tiszta legyen a lelkiismerete? Viszont nem akarok védtelen, támadható sem lenni. Hol a középút, a harmónia, az egyensúly a lázadás és a valódi önkifejezés között? 

    (Remélem, nem voltam túl személyes)  
     
     

    Adamus válasza: 

    Drágám! A kérdésed arra irányul, hogy szeretnél egyfajta sajátos módon megnyilvánulni, szeretnéd önmagad egyediségét kifejezni egy olyan módon, amiről azt gondolod, ez csak rád jellemző és emiatt megijedsz némileg attól, ha ez egy olyan útba torkollik, amit te egy bizonyos nézőpontból általánosnak tartasz, és nem látod benne azt az egyediséget, amit egyfajta elvárásként ennek a folyamatnak az eredményként meghatároztál magadban. Számodra az önkifejezés útja nem egy folyamat, nem egy kreatív megnyilvánulás volt eddig, hanem inkább valamiféle cél, valamiféle végeredményre irányuló törekvés. Rendkívül érzékeny és sebezhető vagy e tekintetben, pontosan amiatt, mert attól tartasz, hogy az önmagad kifejezése egyfajta visszaható folyamat, tehát amennyiben sikerül önmagadat megmutatnod egyfajta autentikus módon, pontosabban, ha ez nem sikerül, attól tartasz, ez a te Lényedre is kihatással lesz, de ez drágám lehetetlen, mert te Az Vagy Aki, ez van, és ezen nem változtathat senki. Te ezt mind pontosan tudod, csak amikor meg kéne élned önmagadat, meg kéne nyilvánítanod önmagadat azon a módon, ami a leginkább kifejezi azt, Aki Vagy, megrémülsz, hogy ha ez nem sikerül a maga teljességében, akkor elveszíted azt, amit önmagadban megtaláltál. A javaslatom számodra az drágám, hogy hagyd magad úgy megnyilvánulni, ahogy az éppen egy adott szituációban előbukkan a maga spontaneitásában. Ne címkézd, ne értékeld, és legfőképp ne nézd abból a szempontból, hogy most ez vagy az a megnyilvánulásod mennyiben nevezhető autentikusnak. Próbálj meg pár olyan dolgot csinálni mindennap, ami egy adott helyzetben elsőre, spontán a kedvedre való, mikor reggel felkelsz és ahhoz lenne kedved, mert ez az első gondolatod, hogy beállj a zuhany alá és a fejedre engedd a hűvös vizet, akkor ezt tedd meg, akármilyen picinek és banálisnak tűnik elsőre, mert ezek az apróbb lépések, amik elvezetnek téged az önkifejezés egy olyan módozatához, ami számodra egy nagyobb kiteljesedést fog hozni, és én Adamus mondom most neked, hogy ha hagyod ezt megnyilvánulni ilyen apró lépéseken keresztül, ez a kiteljesedés egy újfajta anyagi és emberi szabadsághoz is eljuttat téged, viszonylag rövid időn belül, természetesen, ha ezt választod. Légy önmagad a legapróbb dolgokban, és ebből fog kibontakozni az a teljes önkifejezés, ami megmutatja önmagad számára is, azt hogy Ki Vagy Te. Áldásom rád drágám!

     

    előzmény:
    biobio1 (9445)
    2009-05-29  14:56
  4. 2009. május 29. 15:059448.

    Eloszor a masik fenymunkas csatornazast tettem fel, muszaly volt megosztanom gyerekek, mert ez megvaltoztatta az eletemet. Ezt a cikket olvastam azon az esten, amikor az a fenyleny meglatogatott.Sok sok szeretettel osztom meg Veletek.

    -es most jojjon egy kis Adamus idezet ha mar megigertem 

    előzmény:
    biobio1 (9445)
    2009-05-29  14:56
  5. 2009. május 29. 15:019447.

    Bátran menjetek elébe ezeknek a változásoknak, és legyetek tudatában, hogy nincs helyes vagy helytelen. A fent és lent, fekete és fehér, szeretet és félelem, jó és rossz egész illúziója kezd elvékonyodni. A duoniták a fátyolnak ezen a részén dolgoznak, fejlődésetekre kifejezett szándékotoknak köszönhetően. Megismételjük: nemsokára csoda történik. A halorok, millinorok, shellinetek és duoniták azért vannak itt, hogy segítsenek megőrizni az egyensúlyotokat, és hogy segítsenek megtartani magasabb rezgésű energiátokat a lehető legmagasztosabb cél hasznosítására. Ez számotokra elképzelhetetlenül izgalmas. Minden játszma minden résztvevője, mindenütt, valamilyen szinten a Földet és azt figyeli most, hogy mit csináltok, mert az izgalom annak szól, hogy mit teremtetek saját döntéseiteken keresztül. Eddig a pontig ti voltatok az egyetlen Szabad Akarat bolygó, de már nem ti vagytok az egyetlenek. A Szabad Akarat második bolygója is útjára indult, és rendkívül sebesen halad fejlődési pályáján, a ti sikereteknek köszönhetően.

    Haladásotok közben, egy másik dolgot szeretnénk még a figyelmetekbe ajánlani. A fátyol vékonyabbá válásával, és a duoniták kiigazításainak köszönhetően talán konfliktusokkal teli eseményeket láttok majd, mivel ezek a dualitás kifejeződései. Sok szeretetet és félelmet láttok majd, a hírcsatornáitokon pedig elsősorban a félelem kategóriába tartozókat láthatjátok majd. A halorok a megmondhatói, hogy a félelem jelenleg jobban eladható, mint a szeretet. Nagyon egyszerű. Amíg nem veszitek be, addig ti teremtitek meg a saját valóságotokat, és nem az, ahogy érzékelitek televíziózás közben. Így ha nézitek is ezeket a műsorokat, küldjetek szeretetet, küldjétek el szívbéli kapcsolatotokat, és őrizzétek annak energiáját, akik valójában vagytok, és várjátok a csodát, mert éppen most teremtitek meg. A lények összes faja nem azért van most itt, mert multidimenzionálissá váltok, hanem mert hihetetlenül gyorsan fejlődtök, és alig várják, hogy segíthessenek nektek. Alig várják, hogy energiátok részeivé válhassanak, és együtt dolgozhassanak veletek, amikor csak lehetséges, mivel sokan közülük már itt voltak a kezdet kezdetén és keresztezték idővonalatokat.

    Figyeljétek az energia áramlását – NINCS TÖBB TITOK

    A Föld annyi csodában részesül majd, hogy az szó szerint leírhatatlan. Úgyhogy, mi egyszerűen azt mondjuk, a fátyol kezd egyre vékonyabbá válni. A fátyol vékonyabbá válásával a duoniták egyik feladata, hogy segítsenek nektek megérteni az energiát, mert ez a fátylatok része. Eddig nem voltatok képesek teljes energiafolyamokat látni, ám ez hamarosan megváltozik. Bármelyik, az életetekben felmerülő körülménnyel kapcsolatban, bármivel, amit más mond nektek, bármikor, mikor a főnökötök besétál az irodátokba és olyan utasításokat ad, amit nem értetek, vagy amivel nem értetek egyet, bármikor, mikor felveszitek a telefont, és olyasmit hallotok, amit nem szeretnétek hallani, vagy ha bekapcsoljátok a tévét, és azt látjátok hogy a világ eseményei pocsékul alakulnak, arra kérünk benneteket, hogy figyeljétek az energia áramlását… mert az energia sosem hazudik. Erejük teljében lévő lények elől nem lehet elrejteni az energia áramlását. Egyszerűen vegyétek észre, merre mozdul az energia és kövessétek az áramlást. Ki profitál ezekből az eseményekből? Nem csak arra lesztek képesek most először, hogy tisztán lássátok merre áramlik az energia, de képesek lesztek majd látni a szándékot, ahol kezdődött, és azt is, hogy miért.

    Közeleg az idő, mikor nem lesz több titok a Földön, és bizony, ez is ma kezdődik. A duoniták azért is vannak itt, hogy dolgozzanak veletek ezen a téren, hogy élesítsenek az érzékeiteken. Mit kell tehát tennetek? Hosszas meditációkat végezni? Tisztelni, netán imádni ezeket a lényeket? Üdvözölni őket? Ha szeretnétek, ezeket mind megtehetitek, de igazából egyik sem szükséges. Ezek a lények azért vannak itt, hogy tiszteljenek és segítsenek benneteket. Azért vannak itt, hogy segítsenek fejlődésetek következő stációjában, mert hamarosan csoda történik. Közelebb van már, mint gondolnátok, és nekünk nagyon-nagyon megtisztelő, hogy a részesei lehetünk, nézhetjük, ahogy az emberek megváltoztatják a Minden Létezőt.

    A legnagyobb tisztelettel, és az általunk kifejezhető leghatalmasabb szeretettel távozunk most, három, a Játszmával kapcsolatos emlékezetőt hagyva itt nektek. Emlékezzetek rá, hogy bánjatok egymással mindig tisztelettel, mert Isten szemébe néztek. Kényeztessétek egymást, minden adandó alkalommal, mert önmagatokat kényeztetitek. Emlékezzetek arra, hogy ez egy Játék, és játsszatok együtt jót!

    Espavo.

    a Csoport


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. május 29. 14:599446.

    Az előttünk ülő emberek vajon szó szerint kimásztak az óceánból és lábakat növesztettek? Nem, de biológiai-fizikai buborékjuk pontosan ezt tette. Fizikai szintű biológiátok haladt a saját fejlődési idővonalán és eljött a pont, mikor az általatok emberszabásúakként ismert faj alkalmassá vált az emberi lélek befogadására. Azokat [a lényeket] nevezzük shellineteknek, akik segítettek ebben a fizikai szintű módosítási folyamatban. A shellinetek itt voltak a kezdetek kezdetétől, hogy segítsenek végrehajtani a szükséges kiigazításokat. Az emberiség történetének kezdetén egy nagyon sebesen haladó fejlődési ívet írtatok le, és a biológiátokban zajló állandó kiigazítások nagyon hasznosak voltak fejlődésetek szempontjából. Rengeteg módosítás történt nagyon, de nagyon gyorsan, és sikeresen, hiszen most, több százezer év múltával itt ültök. A shellinetek voltak tehát egyike azoknak a lényeknek, akik eredetileg azért érkeztek, hogy ezeket a fizikai kiigazításokat végrehajtsák számotokra, és most ismét itt vannak. Mond ez nektek valamit? Magasabb rezgésszámot értek el, és fizikai szintű biológiai buborékjaitok ismét kezdenek megváltozni. A shellinetek pedig ismét itt vannak, segítsenek nektek a szükséges kiigazítások végrehajtásában. Mikor kezditek megtapasztalni a biológiai buborékjaitokban bekövetkező változást, tudjatok róla, hogy van segítségetek. Olyan veletek munkálkodó lényekről van szó, akik evolúciós ciklusotok legelején is veletek voltak, és most újra eljönnek, hogy segítsenek úgy csavarni biológiai buborékjaitokat, hogy azok befogadóképessé váljanak egy magasabb rezgésű teremtő lélek befogadására a magát embernek tettető Istenben.

    Ezek alatt a változási ciklusok alatt előfordulhatnak olyan időszakok, mikor túl komolyan veszitek az életeteket, vagy hogy magatok által teremtett drámákba süllyedtek. Ekkor lépnek a millinorok akcióba. Megrántják szívetek húrjait, és segítenek emlékezni arra, hogy mi valós és mi fontos igazán.

    A duoniták és a dualitás fátyla

    Miközben úgy döntöttetek, hogy megteszitek ezeket az evolúciós lépéseket, sokan figyelnek benneteket, arra várva, hogy segítségetekre legyenek, amikor lehetséges. Ez az, ahol egy általunk duonitáknak nevezett faj keresztezi valóságotokat. A duoniták azok, akik a kezdetek kezdetén is itt voltak, hogy keresztezzék az idővonalatokat. Szándékosan tartós lenyomatokat hagytak, így a dualitás illúzióját hagyva hátra nektek – a kontraszt illúzióját – mert Játszmátok nem szólt másról, mint Istent keresve itt lenni. Ti szeparáltátok el magatokat az egésztől. Ti engedtétek meg magatoknak, hogy levessétek szárnyaitokat egy rövid időre, és a Földre jöjjetek embernek tettetni magatokat. Magukat végesnek tettető, végtelen lények vagytok, akik úgy tesznek, mintha lenne kezdetük és végük. Ciklusotok folytatódik egyik életről a másikra, mivel az energia sosem hal meg. Csupán állandóan körbemozog. Az energia végtelen. Minden energia végtelen, ti pedig energia vagytok. Mitől hiszitek azt, hogy igazából van kezdetetek és végetek? Természetesen nincs. Ti vagytok Isten. Isten részei vagytok, akik beleegyeztek, hogy rövid időre elkülönülnek, hogy az emberként létezés Játszmáját játszhassák. Az alapötlet az volt, hogy játsszátok a véges létezés játszmáját, hogy egymástól elkülönültnek tettethessétek magatokat éppen elég ideig ahhoz, hogy megforduljatok, és egymás szemébe nézzetek, hogy lássátok ki is Isten valójában. Ti pedig bámulatbaejtő munkát végeztek. Az Isteni utáni kutatás segít minden fajt, minden lényt mindenütt nagyon gyorsan fejlődni, és ez rendkívül izgalmas, mert korábban ilyen sosem történt. Mikor megértitek a közvetlenül előttetek álló csodát az utatokon, akkor majd kezditek látni és felfogni azt is, hogy miért vannak ezek a körülöttetek lévő lények mind a segítségetekre.

    A duoniták azért vannak itt, hogy segítsenek néhány változtatást eszközölni a fátylon. Figyelmeztetünk benneteket, hogy legtöbben készen álltok arra, hogy félretoljátok a fátylat és átnézzetek a másik oldalra, amilyen gyorsan csak tudtok. Olyan szórakoztató benneteket figyelni! Mikor átpillantotok a fátyol másik oldalára, jellemzően az történik, hogy azonnal újrakapcsolódtok Isten szívével, és a millinorok pont ezért vannak itt - hogy segítsenek ennek a kiigazításnak a könnyed végrehajtásában. Ha ma húznátok félre a fátylat, akár csak egyetlen percre is, lehetetlen lenne továbbra is biológiátok buborékjában maradnotok. Ez azért van, mert a félrehúzáskor érzett szeretettől és energiától olyan szomorúság töltené el a szíveteket - az egésztől való elkülönültségetek miatt - hogy azonnal hazatérnétek. Tehát először is, arra kérünk benneteket, hogy becsüljétek a fátylat. Amúgy is a ti teremtményetek, és fantasztikus munkát végeztek vele. Értsétek meg, hogy vannak vakfoltok előttetek, amiket nem láttok, különösen, amikor a tükörbe néztek, hogy meglássátok az Istent saját szemetekben. Nézzetek inkább a körülöttetek lévő tükrökbe, mivel sokkal könnyebb Istent érzékelni mások szívén keresztül, mint meglátni magatokban. Az iménti figyelmeztetésünk ellenére azt kell mondjuk, hogy a fátyol egyre vékonyabb, mert ti így döntöttetek felőle. Azt választottátok, hogy egy vékonyabb fátylú valóság útján indultok el, és ezzel a vékonyabb fátyollal együtt jár a felelősségvállalás olyan szintje, mihez nem vagytok hozzászokva. Nem, ez nem azt jelenti, hogy vízen kell járnotok. Nem, nem azt jelenti, hogy fel kell hagynotok a húsevéssel. Nem azt jelenti, hogy ki kell próbálnotok és felfognotok új, azzal kapcsolatos hiedelemrendszereket, hogy merre tartotok. Azt jelenti, hogy új felelősségetek van, mégpedig, hogy a szenvedélyetekben éljetek, hogy szándékaitok szerint az Univerzum hasznára váljatok, ami egyszerűen azt jelenti, hogy azok legyetek, akik vagytok, méghozzá szándékosan és feddhetetlenül. Előre kell lépjetek, nem azt [kell] remélnetek, hogy soha többé nem követtek el egyetlen hibát sem, vagy hogy elkezdtek vízen járni, [hanem] sokkal inkább hagyjátok, hogy emberek lehessetek, és örömmel a szívetekben hibázhassatok. Ez az a kiigazítás, aminek a végrehajtásában a duoniták segítenek majd nektek.


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. május 29. 14:569445.
    mindenképpen idézzél, mert ez szerintem mindenki hasznára válik. a másik meg a szeretet ami a mondandójából árad, az fantasztikus!
    előzmény:
    di999 (9440)
    2009-05-29  14:42
  8. 2009. május 29. 14:569444.

    A halorok 

    Már meséltünk a halorokról, akik meglátogatnak benneteket, hogy lássák mi folyik erre, és bár idővonaluk eddig még sosem keresztezte a tiéteket, lenyűgözi őket az emberi tapasztalás. Egy, a tiéteket másoló rezgésmintában élnek. Nagy gondossággal figyelik, hogy mit hogyan tesztek és hogyan érzékelitek a világotokat. Próbálják megérteni egyes szokásaitokat, hiedelemrendszereiteket és fogalmaitokat. Különösen lenyűgözőnek találják a szólásaitokat, és szóképeiteket. Az embereknek fura szólás-mondásai vannak. Például, szeretnék tudni, ha valaki a szerencse fia, akkor kik az ősei? Mit jelent a béka a hasban, és hogy került oda? Miért akar mindenki rózsás álmokat, és pontosan mi történik akkor, ha valaki megnézi az ajándék ló fogát? Elképzelni sem tudjátok milyen képeket varázsolnak elő, mikor először próbálnak megérteni olyan kifejezéseket, mint „élesnyelvű”, „bűnbak”, „lassúsági verseny”. Figyelik hogyan használjátok ezeket, és hogyan teremtitek meg velük a világotokat. (Ld.: #70 Mt. Charleston NV Feb. 2006 channelling: ‘A halorok ~ Szent szar!') Már kezdik ők is használni ezeket a kifejezéseket, és szólásokat a világukban, nagyjából úgy, ahogy ti, bár még mindig nem értik teljesen az összest. Próbálgatják az emberi tapasztalást és így visszatükrözik nekünk a humorral teli emberiség képét. 

    A millinorok

    Beszéltünk már ezekről a lényekről is, akik már keresztezték idővonalatokat. A millinorok tartós lenyomatot hagytak idővonalatok korai szakaszán. (Ld. #73 ‘A millinorok' című channellinget - Genk , Belgium 2006 február) Ők azok, akiket a világotokban kerubokként ismertek. Ezek azok a kis tömzsi lények, akik a szívenergiához kapcsolódnak. Láthatjátok őket Valentin napon mindenfelé, mert ők röpdösnek ide-oda, a kis nyilaikkal lövöldözve és próbálnak titeket összekapcsolni szívenergiátokkal. El kell mondjuk nektek, hogy a szárnyak és nyilak ötlete nem a millinoroktól származik. Igazából még senki nem jött rá, hogy honnan jön ez az egész, bár a halorok már dolgoznak rajta. Eláruljuk viszont azt, hogy a millinorok azért vannak itt, hogy segítsenek nektek emlékezni arra, hogyan kapcsolódjatok össze a szívenergiátokkal. Segítenek nektek azon részetek erősítésében, amit mindig is elkülönültnek éreztetek. Ez a szívbéli kapcsolat lényetek középpontja. Most segítséget kaptok ezektől a kedves lényektől, akik már keresztezték idővonalatokat és tartós lenyomatot hagytak rajta, ami már ismerős számotokra.

    Nemsokára csoda történik!

    Rengeteg fajta lény tanulmányozza még az emberiséget, ma azonban csak kettőről fogunk beszélni. Az Univerzum minden szegletéből számos faj látogat el hozzátok mostanában és ez…, de valami csodálatos fog történni nemsokára ezzel kapcsolatban. Erről többet fogunk majd beszélni, ugyanis hamarosan több idővonal fut majd össze. Hamarosan csoda történik a világotokban, mert megteremtettétek – ti szerveztétek így, és ennek eredményeként most mindannyiatok körül rengeteg lény nyüzsög. Ez a szoba is agyonzsúfolt minden dimenzió szintjén, figyelik amint a Játékasztal mesterei belépnek a fénybe, teremtésük közepébe. Varázslatos esemény ez! A lépéseitekkel teremtitek meg az ösvényt, és mielőtt lábatok földet érne, megteremtitek magatok előtt az újabb ösvényt. A legfenségesebb lehetőségeket hozzátok létre önmagatok számára: minden egyes nappal egyre többször. Mondtuk már: nincs működésben semmilyen nagy terv.

    A shellinetek

    Hagy beszéljünk most az idővonalatokon található néhány korai lenyomatról, és néhány lényről, akiknek a képét felidéztük. Azt is elárulhatjuk, hogy egyes lények már nagyon régóta vannak körülöttetek. Egyikükről úgy tudjátok, hogy az emberiség kezdete óta veletek van. A neve Thoth. Származásával és azzal kapcsolatban, hogy ki volt ő, számos értelmezés létezik. Legtöbbjük bizonyos mértékben igaz, mivel számos más idővonalon is létezett. Thoth egyike egy másik faj első lényeinek, akik azért jöttek ide, hogy elültessék az emberiség megteremtéséhez szükséges magvakat. Az emberi fajnak hat eredeti szülőfaja van. Ők ebben a pillanatban nagyon büszkék. Nagyon büszkék a tényre, hogy ti voltatok az egyetlen Szabad Akarattal bíró játszma, és most, íme, a rezgésetekkel ti mutatjátok az utat. Megváltoztatjátok a Minden Létezőt. Hagy beszéljünk most nektek a shellinetekről… és kérjük, ne zavarjanak össze benneteket a korábban sosem hallott szavak, amikkel elnevezzük őket. Próbálunk olyan neveket adni, amik eljuttatják hozzátok azt vibrációt, ami a lehető legközelebb áll az eredeti rezgéshez. Mások talán egészen más szavakat használnának ugyanezen lények leírására. Nem számít. Nem végleges meghatározást kínálunk, hanem egy ismerős rezgést, amit lelketek felismer. A shellinet olyan faj, amely már itt volt a kezdetek kezdetén. Segítettek biológiátok apró módosításaiban, hogy lelketek esszenciáját a biológia buborékjában tarthassátok. Ebben az az érdekes, hogy a Földön heves vita folyik arról, hogy emberiség vajon az evolúció során fejlődött-e ki, vagy teremtésnek köszönheti létét. A halorok most elmondják nektek, hogy az embereknek azért vannak a végtelenségig elnyúló vitáik, mert általában mindkét fél álláspontjában van igazság. Általában az egész koncepciót szükséges kibővíteni, hogy megfelelő teret kaphasson mindkét igazság.


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. május 29. 14:539443.
    Felteszek egy fenymunkas cikket , mert esetleg erdekel valakit a 'bilokacio', foldonkivuli fajok  stb . temaja...Üdvözlet Otthonról!

    Multidimenzionális orgazmusok és egyebek

    Ismét beléptek teremtésetek csodájába. Beléptek világotok megváltoztatásának lehetőségébe, mi pedig mérhetetlenül büszkék vagyunk rátok. A szíveket összekötő kapcsolat, melyet segítettetek egymásnak elérni, megdöbbentő, és felkeltette a figyelmet a Minden Létezőn belül. Amint interdimenzionális lényekké váltok és gyakoroljátok azokat a kis játékokat, melyeket javasoltunk saját varázslatosságotok [mágiátok] meglátására (ld. a múlt havi üzenetben, az Ortogonális mátrixban), olyasmi történik, ami a fátyol felénk eső oldaláról nézve leírhatatlanul gyönyörű. Mi leginkább azt reméljük, hogy megmutathatjuk nektek ezt a képet, miközben multidimenzionálissá váltok. Nem csupán a dimenziók közti eltolódást és a bilokációt kínáljuk, hanem annak képességét, hogy a mi szemszögünkből láthassátok önmagatokat. A bilokáció végső állomása mikor még mindig fizikai testetek biológiai buborékjában tudtok maradni, a dolgokat belülről kifelé érzékelve, és ugyanakkor képesek vagytok saját felsőbb éneteket megfigyelni, és felfedezni Istent a saját szemetekben. Ez történik végül, mikor a tér és idő más dimenzióiba látogattok és multidimenzionálissá váltok.

    Ez izgalmasabb, mint azt megérthetnétek. Már vannak elképzeléseitek a multidimenzionalitásról egy metafizikai világban, de el kell mondjuk, hogy minden dimenzió szintjén izgalmas lesz, beleértve a fizikai síkot is. Várjatok csak az első multidimenzionális orgazmusotokig, aztán majd meglátjuk mennyire lesztek akkor kíváncsiak! Új magaslatokba emelő hatása lesz minden szinten, beleértve a fizikait is. Vannak, akik ebben a pillanatban is segítenek nektek a fizikai multidimenzionális igazodások előkészítésében, és ma róluk fogunk beszélni.

    Idővonalak metszéspontjai

    Amint hétköznapjaitok útján jártok, felkeltitek más, szintén multidimenzionális lények figyelmét. Először is tehát, hagy kezdjük a többszörös dimenziók gondolatának kifejtésével. Hasznos lehet megértenetek azt a jelenséget, amit ti úgy érzékeltek, hogy a saját idővonalatok kapcsolatba lép más idővonalakkal.

    Képzeljetek el egy idővonalat, ami úgy tartalmazza az életeteket, ahogy ti látjátok. Múlt, jelen és jövő szerint rendeződik, mivel jelenleg így tapasztaljátok az életet. Mi azt mondjuk, hogy ez az idővonal létezéseteknek csupán egy részét tartalmazza. Létezik számos más idővonal is, amik e mellett az idővonal mellett mozognak, bár nem teljesen párhuzamosan vele. Fontos megértenetek, hogy az idővonalak sosem teljesen párhuzamosak egymással, és valójában sosem futnak teljesen egyenes vonalban. Képzeljetek el kettő vagy annál több idővonalat, amint különböző rezgésmintázatokkal előre-hátra mozognak, így időnként nagyon közel, időnként pedig nagyon távol kerülnek egymástól, és még ha általánosságban ugyanabba az irányba is mozdulnak, nincsenek szinkronban egymással. Emlékeztetünk benneteket arra, hogy egyszerre több dimenzióban is léteztek, ezek a dimenziók pedig így működnek. Most pedig képzeljétek el, ahogy ezek az idővonalak előre-hátra, oda-vissza kígyóznak, és mindegyikben ott van lelkednek az arra az idővonalra jellemző különálló és egyedi tapasztalása, mintha ugyanabban a pillanatban sok énetek létezne egymás mellett. Ha ezt megértitek, beszélhetünk egy varázslatos eseményről, ami időről időre bekövetkezik. Időnként ezek az idővonalak metszik egymást, és ilyenkor tartós lenyomatot hagynak egymáson – és mindkét idővonal örökre megváltozik. Mivel a lineáris idő valójában illúzió, mikor az idővonalak metszik egymást, a „Most”-ban hagyják ott tartós lenyomatukat egymáson. Ettől kelti azt a benyomást bennetek, hogy azonnal végigfut az idővonalatokon előre és hátrafelé is. Az idővonalak találkozásának pillanatában történelmetek újraíródik, hogy illeszkedjen egy új jövőhöz, ami ekkor valóságotokká válik; a lenyomatok az esemény bekövetkezésének pillanatában hatással vannak az idővonalra, oda és vissza.

    Eszközök a magukat embernek tettető lelkek részére

    Kérjük, tartsátok észben, hogy a lineáris idő egész elmélete csupán illúzió, amire azért van szükségetek, hogy játszhassátok a magukat embernek tettető lelkek játékát. Mi pedig most felkészítünk benneteket azokkal az elképzelésekkel és gyakorlati eszközökkel, melyekre szükségetek lesz, hogy teljes erőtökkel/hatalmatokkal bíró emberekként éljetek. Már egyszerűen csak annak a megértése is, hogy lehetséges átírni a múltatokat és a jövőtöket is, lehetővé teszi számotokra, hogy megtapasztaljatok egy sokkal több erővel bíró jelent. Jelenleg az emberek csak nagyon szűk spektrumát érzékelik annak a valóságnak, amit mi Mostnak nevezünk. A Most egy kör – múlt, jelen, jövő egyszerre. Közülünk azok, akik a fátyolnak ezen az oldalán élnek, a Mostban, tetszés szerint ugorhatnak bárhová, bármilyen időpillanatra, mivel minden eggyé sűrűsödik. Mi a nagyobb képet látjuk ahelyett a szűk spektrum helyett, ami jelenleg az emberek számára elérhető. Most azonban már az emberek is kezdik kiterjeszteni érzékelésük spektrumát. Kezditek észrevenni a lehetőségeket, amikkel sosem látott módon kiterjeszthetitek tapasztalásotokat, és ez bizony nagy figyelmet kelt mindenütt a Minden Létezőben.


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. május 29. 14:469442.

    Mar korabban akartalak udvozolni kedves Stefi! 

    Orulunk mindig, ha erre jarsz! -es legyen sok oromod  az olvasasban , meg ugy altalaban mindenben masban is !

    előzmény:
    M.Stefi (9436)
    2009-05-29  11:23
  11. 2009. május 29. 14:459441.

    sziasztok!

    szeretném majd végigolvasni a topikot mert biztos sok tanulnivaló van benne, de nagyon hosszú

    én még csak ismerkedek a vonzás törvényével, és lenne egy olyan kérdésem, hogy ha vm nem jön össze amit kértetek, azt hogyan reagáljátok le? időponttal érdemes egyáltalán kérni? nekem kétszer bejött, de harmadjára nem. ez jelentheti azt, hogy még nincs itt az ideje?

    köszönöm

     

    előzmény:
    naju (1)
    2007-05-30  16:09
  12. 2009. május 29. 14:429440.
    Orulok, hogy egyetertesz. Esetleg meg majd idezgetek tole, ha olyan szitu adodik, vagy ...ha tenyleg tetszik a stilusa nektek. Szerintem is eszmeletlen sokat lehet tanulni tole, toluk. Teljesen atad egy energetikai terkepet gyakorlatilag, es erzed az egeszet, hogy hogyan lephetsz tovabb az adott szituacioban.
    előzmény:
    biobio1 (9438)
    2009-05-29  14:18
  13. 2009. május 29. 14:399439.

    Az arra ertendo itt, hogy esetleg nehez szituacik alakulnak ki az eletedben , es ugy kell tenni, mintha a tornado kozepeben allnal. Nem ugralni, nem harcolni ellene, hanem szepen megvarni mig elcsitulnak korulotted a kavargo energiak. Ugyanis a tornado kozepeben van egy nyugodt pont, amit  ez az eros szel nem bant. Tehat ha anyos orjong, szepen csak nyugisan szemlelni kis tavolsagot tartva azoktol az energiaktol amibe eppen belekeveredett.[de mi ne keveredjunk bele, ez fontos, es ne porogjunk vele]

     

    Tobias csatornazasoknal talalkozhat ilyen kifejezesekkel, a http://shaumbra.wire.hu/modules.php?name=Sections&op=viewarticle&artid=29     oldalon. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_411316 (9434)
    2009-05-29  10:54
  14. 2009. május 29. 14:189438.

    Nem tudom kinek a könyvében olvastam (bocs), hogy azzal, hogy mindenféle figyelmeztető dolgokat ráírnak a cigisdobozra (most ezt nem részletezem, úgyis tudjátok), mindent meg is teremtenek az emberek a fejükben és azt beteljesítik.  Ilyen nagyszerű megközelítését a dolognak, mint Adamus írta, még sehol sem olvastam. Ilyen tudattal szerintem sokkal könnyebb leszokni.

    előzmény:
    biobio1 (9437)
    2009-05-29  14:02
  15. 2009. május 29. 14:029437.
    Hát ez nagyon jó! Azért jó, mert nekem is voltak ilyen gondolataim a káros dolgokkal. Ha én hiszem, hogy jólesik valami egy bizonyos helyzetben, akkor nincs semmi baj. Mindíg úgy tartottam, hogy fő a mértékletesség. És akkor nem függsz semmitől. ha van, van, ha nincs, úgyis jó. Én pl. sose iszom. Ha mégis, akkor mindenki ledöbben, hogy TE ISZOL? na, és? Most jólesik ez a pohár bor. De ha holnaptól nem lehetne kapni egy csepp alkoholt, akkor se mennék világgá. A régi öregek mindíg ittak egy kupica jóféle pálinkát, azzal a meggyőződéssel, hogy az jót tesz az egézségüknek. Tehát így álltak hozzá. ha rettegtek volna  a káros hatásától, akkor azt tapasztalták volna meg.
    előzmény:
    di999 (9421)
    2009-05-29  09:48
  16. 2009. május 29. 11:239436.

    Szia Naju!

     

     

    Köszönöm, hogy välszoltäl! Igyekszem minel többször benezni hozzätok!

     

     

    Olyan "temekenyek" vagytok alig birom nyomonkövetni az irasatokat....

     

    De nagyon erdekes, izgalmas olvasmäny....

     

    Mindenkit szeretettel üdvözlök: Stefi

    előzmény:
    naju (9361)
    2009-05-28  20:35
  17. 2009. május 29. 11:209435.

    Jár nektek az édesvíz kiadó hírlevele? Most minden héten júniusban bás könyvek kaphatók 25 % kedvezménnyel.

    Jövő héten a következők:

    JÚNIUS 01-05.


    R. Dahlke: A betegség mint szimbólum 5990 Ft helyett 4492 Ft
    N. D. Walsch: Istennel az öröklétben 3690 Ft helyett 2768 Ft
    R. Webster: Csodák 2790 Ft helyett 2093 Ft
    A. J. Christian: A teljesség hangja 1990 Ft helyett 1493 Ft
    Szepes M.- Nemere I.: Az élet örök 2990 Ft helyett 2243 Ft

     

    Jó böngészést és szép napot!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2009. május 29. 10:549434.
    " ha megtalalod a tornado szemet " - Az meg mi ?
    előzmény:
    di999 (9428)
    2009-05-29  10:27
  19. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2009. május 29. 10:499433.
    Na ne Ufo vagy? Egy kis csupor kávét egész életedbe ?
    előzmény:
    di999 (9431)
    2009-05-29  10:42
  20. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2009. május 29. 10:459432.
    Látuk meg olvastunk Seht könyvet ,de lehet nem ugyanazokat itt többen is. Linkek  fenn vannak a topkon valahol a 9000 közt.
    előzmény:
    di999 (9430)
    2009-05-29  10:37
  21. 2009. május 29. 10:429431.
    Az igazsag az, hogy egy kis csupor kavet ittam meg egesz eletemben, de nagyon szeretem az illatat. Szivesen innam,de lusta vagyok megcsinalni, ill. mas dolgokkal ugykodom , es nem szantam ra energiat. Amugy az is nagyon egeszseges, egy nagy aldas az emberisegen, a Shaumbra oldalon olvastam valamelyik felemeelkedett noi lelek mestertol. Elnezest , nem emlekszem a nevere, de ha erdekel megkiserelhetem visszakeresni...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_411316 (9429)
    2009-05-29  10:30
  22. 2009. május 29. 10:379430.

    Igen, valahol volt is ilyen 'merges beavatas', nem, hogy valami merget kellett meginniuk a tanoncoknak, aztan ha tulelte, ertett volt hehe. Azert ehhez szep letisztultnak kell mar a hitrendszerenek lenni...ezert is tortennek olyan dolgok, hogy valaki iszonyu magas epulet tetejerol leugrott, aztan teljesen egeszseges maradt, meg benzint vagy ilyen olyan vegyszereket ittak, de bajuk nem lett.

     

     A 'Mi a csudat tudunk a vilagrol' cimu filmet lattatok? Az atomjaink kozott oriasi "ur t'atong... barmi megtortenhet, ...a Seth konyveket olvasta valaki kozuletek? en csak nehany reszt belole, ott a tukor elott az egyenke ujjat otbol hat ujjura alakitja Seth stb. Ezek nem illuziok, csak ennyire 'holografikusak' vagyunk. 

     Mas dimenziokban az atomok mozognak mashogy... 

     

    Bocsi, hogy ez csak olyan kis 'csipegetos' hozzaszolas volt.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_411316 (9427)
    2009-05-29  10:25
  23. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2009. május 29. 10:309429.
    Még rászoksz és fügő leszel
    előzmény:
    di999 (9423)
    2009-05-29  10:05
  24. 2009. május 29. 10:279428.

    Meg a legtobbszor az is kozrejatszik ha bantjak egymast az emberek, hogy tehetetlenseguk illuziojaban vergodnek.  Tehat nem hiszi magarol, hogy boldog tudna lenni valahogy, vagy o eleg jo, szeretheti magat, vagy elerhet igenis ezt azt, tehat a hitrendszere melyen gyokeret eresztett mar ebben a 'hiany' vilagban.Rafokuszal arra, ami a hamis egoja szerint hiany az eleteben. 

    Szoval eleg szomorkas az egesz, es tenyleg sok szeretet segithet nekik 'szabadulast' nyerni ebbol az illuziobol...de az o valasztasuk is benne kell, hogy legyen.Viszont valahol ez egy valoban csodalatos lehetoseg Neked, hogy fenyt mutass neki...remenyt...ha megtalalod a tornado szemet  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_149627 (9377)
    2009-05-28  21:38
  25. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2009. május 29. 10:259427.
    Ezzzz Meg ténleg igaz . Mert a gondolatok ereje. Amire azt hisszed káros az is lesz számodra Ha meg azt gondolod nem ez is igaz lesz.
    Szivárvány  most szépen csücseny le és alaposan elemezd át azt amit di999 hozott.
    előzmény:
    di999 (9422)
    2009-05-29  09:51
  26. 2009. május 29. 10:159426.

    Koszonom szepen, hogy hozzaszoltal, ez arra osztonzott, hogy belenezzek a tobbi konyvbe is tole, mert emlekeztem, mashol is leirja ezt a 44vagy 45 'eletszerepet'. Meg is talaltam az 'Elet a masvilagon'-ban.Igaz, az 'Appendixben', tehat a konyv legvegen talalhato. Tehat elevileg megvan magyarul is, ha benne hagytak a forditasban.

     Megegyszer koszonom! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_809081 (9424)
    2009-05-29  10:07
  27. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2009. május 29. 10:149425.
    Anyos téma itt a fórumon. Vannak benne jók ,meg innen láthatod nem vagy egyedül. Mig elolvasod bened is hejére kerülnek ba dolgok.
    Csak elfogadni kell ,hogyilyen és levegőnek nézni egy jó ideig. Az elfogadás azért ,hogy ne tudjon bántani. Mert bármit mond az  Ő becsomagolva.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_149627 (9377)
    2009-05-28  21:38
  28. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. május 29. 10:079424.

     Sziasztok, szia Dia!

     

    Én afféle csendes olvasó vagyok itt a topicon, tavaly többet voltam jelen, egy ideje csak olvasgatok itt. 

     

    Tegnap említettél egy könyvet: 

     

    "Sylvia Browne: The Other Side And Back [fogalmam sincs magyarul milyen cimet adtak neki, de ez annyit jelent, hogy 'A masik oldal es vissza']"

     

    Mivel érdekel rákerestem a neten, úgy látom, hogy Mo.-n Sylvia Browne könyvei közül csak ezek kaphatóak: 

     

    - A köztes lét bölcsessége

    - Egy látnok kalandjai

    - Élet a másvilágon

     

    Szerintem ez egyik sem az, amit írtál. Valószínűleg nincs is magyar fordításban még. Pedig érdekes, amiről szól. 

     

    Azért írtam ezt le, hátha a többieket is érdekelné, de ha én jól kerestem akkor Mo.-n nem kapható magyar nyelvű változat. 

     

     


    előzmény:
    di999 (9331)
    2009-05-28  12:44
  29. 2009. május 29. 10:059423.
    Nagyon orulok, hogy visszaolvastal , es en kerek szepen egy kavet! A szabad nap az remek dolog! 
    előzmény:
    naju (9417)
    2009-05-29  08:43
  30. 2009. május 29. 09:519422.

    Nos, ilyenkor nincs más teendő, mint meghatározni magad a szokott módon (én erre javaslom a burás gyakorlatot, de bármilyen eljárás tökéletes, amivel létre tudod hozni magadban a lerakódásmentes, kristálytiszta én állapotát) és hozol ebből a pontból egy választást, aminek mindig pozitívnak kell lennie: azt választom, hogy szabaddá válok a cigarettától, vagy: azt választom, a cigarettát az uralmam alá hajtom stb., majd ezt egyfajta tetté alakítod: képzeletben eldobod a cigis dobozt, vagy berakod egy szép dobozkába, vagy képzeletbeli szárnyakat ragasztasz rá - ami csak eszedbe jut. Majd ezt a választást elengeded, nem foglalkozol vele, ha kedved adódik, rágyújtasz, ha nem, nem. Idővel biztosan eljön az a pillanat, hogy megtapasztalod, fele annyira kívánod a cigarettát, mint eddig, igazából csak bizonyos helyzetekben van rá szükséged, hogy úgy mondjam, de ilyenkor nem okoz gondot benned, hogy rágyújtasz. Garantálom, hogy pár hónap múlva te átalakulsz egyfajta alkalmi dohányossá, és ez a dolog téged nem fog egyáltalán a hatalmában tartani. Egy feladatod van igazából, ne társítsd a cigarettához a "káros" és "addiktív" jelzőket, mert ezzel ezt teremted meg. Semmivel sem addiktívabb dolog a cigaretta, mint a kamillatea, ezért a kijelentésemért kezeskedem, kedveseim. Van, aki a csokoládéra, van aki meg az esti sorozatokra van „rászokva”; ez sohasem az adott dologtól függ, hanem az alanytól, hogy úgy mondjam. A cigaretta azért egy nagyon kemény dió, mert hihetetlen bűntudatot ébreszt a hozzátapadt hiedelmek által, és nem tudtok már rá úgy tekinteni, mint azok az ősi népek, ahol a szakrális rítusok egyik fontos kelléke a dohány. Tehát összefoglalva, tisztítsd meg magadban ezt a dolgot a hazugságrétegektől, válaszd azt, hogy uralod, mint az életed számos más tényezőjét, hozd ezt létre energetikai szinten a szokásos módszereddel, aztán engedd el ezt a választásodat, tudván, hogy ha választasz egy dolog mellett, az van, ugyanolyan biztonsággal, mint ahogy a Nap másnap felkel. Áldásom, kicsi kincsem, sok olyan dolog van, amiről gondoltok egy dolgot, ám ha a másik oldalról nézitek, mintha nem is ugyanazt a dolgot látnátok, de ti már ennek is lassan a mestereivé váltok, hogy semmit sem vesztek egy változtathatatlan „tényszerűségnek”, mert megtanultátok, a Világegyetem alapja a bőség, a változatosság és a szabadság.

     Adamus St. Germain 
    előzmény:
    szivárvány50 (9419)
    2009-05-29  08:52
  31. 2009. május 29. 09:489421.

    -es meg a szilaknak is van tudatossaga, azert legjobb egy gyemantban lenne jo lakni, ha mar kovek kozul valasztunk...azt mondjak legalabbis abban a legkellemesebb....persze nem tul sokaig ha lehet!!!!A Shaumbraknal olvastam errol, hogy a lelek mennyi formaban letezhet...nem gondoltam volna.

    Koszonjuk a szep meditaciot!

     

    Nalam is bejott a 'csodas dolgok tortennek' megerosites, tegnap 1000Ft-ert talaltam lanykamnak szep, uj borszandalt! 

     Tovabbi csodas aldasokat e kellemes reggelen

     

    Ja, a nikotinrol tudod mit olvastam St. Germaintol?Nem baj, ha bemasolom?dodola írta:

    Kedves Adamus!

    Az egészszég témaköréhez kapcsolódóan a dohányzásról szeretnélek kérdezni. A nikotinvágy eredete érdekelne, mely mintegy lelki igény is jelentkezik. Szeretném, ha megosztanád velünk a véleményedet arról, hogy lehet-e általános hatásos módszert ajánlani a leszokásra. Úgy gondolom, a mélyben gyökerezhet ez a káros szenvedély, és nem elég ehhez csupán az akaraterő.

    Köszönöm szépen a válaszodat

    Judit

    Adamus válasza:

    Drágám, nagy félreértés van a cigarettával kapcsolatban, mint köztetek, mint pedig azokban az ún. tudományos körökben, amelyek e témával foglalkoznak. A nikotin, mint anyag, mint egy speciális vegyület, alapvetően egy olyan növényi származék, ami a gyógynövényekhez hasonlóan, csodálatos módon képes szolgálni titeket. A nikotinnak megvan az a csodálatos és bámulatos tulajdonsága, hogy a bennetek lévő elképzeléseket, megrögzöttségeket, különféle hiedelmeket - egyfajta kémiai kötés létrejötte által - hihetetlen erősen rögzíti; körülbelül úgy működik, mint amikor egy meglévő mintát beleégetsz az anyagba. No mármost, ha te a dohányzás közben gondolsz, hiszel valamit, akkor azt egyfajta kémiai folyamat során rögzíted, és ha ezek között, az adott időben rád jellemző hiedelmek között van az a hiedelem, hogy nem tudsz leszokni, le kellene szokni, mert ez egészségtelen, az, hogy neked ez káros és még sorolhatnám; ezt beégeted magadba, és nem kell sokat tenned érte, hogy ezt meg is teremtsd, mert már azzal megteremtetted, hogy kvázi „rádohányoztál” a hiedelmedre. Önmagában a cigaretta, akármennyire is szeretné a társadalmatok ennek az ellenkezőjét elhitetni veletek, nem károsabb mint a Coca Cola, vagy egy szelet zsíros kenyér, persze ha egész nap kólát iszol és zsíros kenyeret eszel, az nem szolgál téged, de egy testére tudatos létezővel ez egyszerűen elő sem fordulhat. A cigarettával a legnagyobb gond az, hogy miután van ez a hiedelemrendszer, hogy ez káros, elkezdtek ellene küzdeni, nekifeszültök, és ez bizony titeket hihetetlen erővel ránt bele az egyre töményebb cigarettázásba. A cigarettáról tilos, úgymond, leszokni, mert ezzel egyfajta rabságból átléptek egy önmegszorításon keresztül, egy önkorlátozáson keresztül egy másik tömlöcbe; igazából nincs más dolgotok, mint azt választani, hogy sem a totális tilalom, sem a mértéktelen és korlátlan cigarettázásnak nem lesztek a rabjai, hanem - akinek erre egy belső igénye van - a nikotint, mint csodálatos segítséget szabadon felhasználjátok. Ha te erős dohányos vagy (egyébként, kicsi angyalom, te nem vagy az, neked ezzel igazán nincs nagy bajod), akkor te a cigaretta rabja vagy, nem vagy szabad, és az már gondot jelenthet, mert ha te bármitől függsz, nem lehetsz az, Aki Vagy: a kettő teljességgel kizárja egymást.

    folyt. kov. 

    előzmény:
    szivárvány50 (9415)
    2009-05-29  08:29
  32. 2009. május 29. 09:299420.

    Azert ezek gyonyoru jelek , hogy van itt segitseg! Oszinten orulok neked!

    lehet, hogy az igazgato bacsinak 'vegrehajto', vagy 'irritalo ' az egyik eleszerepe? [tenyleg vannak ilyenek, akiknek ilyen szerepuk van am!]

    de te mar mosolyoghatsz ezen belso megrengethetetlen bekesseggel, hiszen a segitok veled vannak...vagy ha 'jedi' akarnal lenni, akkor ugy is mondhatnank : 'Az ero Veled van!'  

    előzmény:
    biobio1 (9414)
    2009-05-29  07:44
  33. 2009. május 29. 08:529419.

    Hálás vagyok a tegnapi nap"terméséért", jó volt Benneteket visszaolvasni

    A tegnapi napom csodálatos volt, hálás vagyok érte.Átérezhettem a szeretet energiáját, olyan csodálatos emberek társaságában, ahol nem számított a faji-,nemi-,vallási,-társadalmi,-titulusi- hovatartozás, csak is a szeretet.Teljesen feltöltődve érkeztem hajnalok-hajnalán haza.Az univerzum megmutatta a kitaposott utat.Nincs más dolgom, mint a magam tempójában haladi rajta. Minden segítséget megkapok

    Az esten tombola vásárlásával támogathattam egy gyermekotthont mely jó érzést keltett bennem, és az Univerzum megjutalmazott, mert kértem, hogy számomra azt az eszközt nyerjem, ami hozzájuttat a piros autómhoz. Az eszközt megkaptam, a többi rajtam múlik

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  34. 2009. május 29. 08:499418.

    Szia Bio!

     

    Nagyon örülök, hogy ilyen jól alakulnak a dolgok, mindig jön a megoldás, és biztos vagyok benne, hogy az áldás is segített!!

    előzmény:
    biobio1 (9414)
    2009-05-29  07:44
  35. 2009. május 29. 08:439417.

    Sziasztok!

    Jó reggelt és hoztam pár finomságot! Mit kértek ma reggel? 

    Ma is egy csodálatos napunk van!!! (ha akarjátok) az enyém az!!!

    Érdekes dolgokat írtatok még az éjjel, hogy bírtok eddig fenn maradni? Tőlem sem idegen az űrhajók, űrlények, de még nem volt hozzájuk szerencsém, viszont érzem, hogy nem hülyeség a dolog. Ebben a hatalmas nagy univerzumban kizárt dolog, hogy egyedül legyünk emberek. 

    Ma szabad napot adtam magamnak, most reggel megcsinálom amit nagyon muszáj,  aztán az egész napom szabad, nem megyünk ma sehova, talán anyám jön át valamikor.

    Legyen olyan napotok amilyet teremtettek magatoknak!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  36. 2009. május 29. 08:319416.
    Hiszem, hogy valami csodás dolog történik ma velünk
    előzmény:
    szivárvány50 (9415)
    2009-05-29  08:29
  37. 2009. május 29. 08:299415.

    szép reggelt Mindenkinek

     

    "MÁJUS 29

     

    Szikla-meditáció

     

    Keress egy nagy sziklát, amely elég sima ahhoz, hogy kényelmesen ráülhess, ráfekhess vagy nekitámaszkodhass. Lazulj el, amennyire csak tudsz, érezd, hogy a tested érintkezik a sziklával. Érezd meg a szikla erejét és szilárdságát. Állapítsd meg, hogy hűvös-e vagy meleg. Gondolj arra, milyen ősrégi ez a szikla és milyen régóta áll ezen a helyen. Képzeld azt, hogy te magad vagy a szikla, és próbáld meg átélni, milyen érzés lehet ilyen nyugodtan és mozdulatlanul lenni egy helyben évszázadok, évezredek vagy talán több millió év óta. Szívd fel magadba ennek a sziklának a higgadt, erőteljes energiáját.

     

    *

     

    Az ősi sziklán

    keresztül 

    érzem a föld energiáját."

     

    További csodás,szép napot Mindenkinek

    Az enyém az

    Hiszem, hogy valami csodás dolog történik ma velem

    Végelgyengülés kerülgeti a "nikotinszörnyet"

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  38. 2009. május 29. 07:449414.

    Szép jó reggelt mindenkinek!

     

    Tegnap voltunk dráma csoportban és beszéltem a pszichológusnővel. azt mondta, hogy nem küldheti el az igazgató a gyereket. Közben találkoztam egy másik fejlesztőpedagógussal, aki egy tündér nő, és kiderült, hogy a mellettünk levő faluban ő az igazgatónő a suliban! Azt mondta, ha mégis elfajulnak a dolgok ő szivesen várja Marcit. Az első osztályban jelenleg 9 tanuló van egy aranyos tyúkanyó tanárnénivel!  igazi Kánaán! Közben az igazgatóúr bement tegnap a fiamékhoz órátlátogatni (ezt is a fiamtól tudtam meg) Azt mondta Marci, hogy: anya, nagyon jó voltam ám! Odajött óra végén az igazgató, és megkérdezte, hogy csináltam-e ma valami rosszat?Ez már nagyon nem szép dolog!

    Ma felhívja a pszichológusnő a kedves igazgatóbácsit és kér tőle egy találkozót, ahol ott lesz még a ped. szakszolgálat vezető igazgatója is. Mondta, hogy ezt a beszélgetést még játszuk le, mert ez így fair. Utána még mindíg dönthetek az iskolaváltástól.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  39. 2009. május 29. 06:549413.

    Kedves mildo! Mindannyian tanulunk, nincs egy vegso allapot. Ez egy orokke tarto dolog...a tapasztalas, az elet/eletek.Orulok, hogy egyre jobban erzed magad!

    - igen, a valtozas mindig belulrol indul el, es terjed kifele...de legyel nyugodtan nagyon kedves magaddal, mi mind ezt 'tanultuk', igy lettunk programozva a kornyezetunkbol, hogy 'legy jo kis babuka', szoval ez egy oriasi lepes, mikor ebbol sikerul kikerulni... legalabbis nekem egyaltalan nem volt konnyu es magatol ertetodo...rendesen megkinoztam magam , te ne tedd

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_149627 (9376)
    2009-05-28  21:34
  40. 2009. május 29. 06:249412.

    Na igen, sokkal nagyobb teljesseg es szabadsag erzessel jar, arrol nem is beszelve, hogy kepesse valik az ember energetikailag, meg gondolatokkal segiteni masoknak joval eroteljesebben. 

     

    előzmény:
    biobio1 (9406)
    2009-05-28  22:58
  41. 2009. május 29. 06:209411.

    Nagyon szepen koszonom!

    En is elleg odaig vagyok a rozsakert, ultettem eleg sokat. Akkor majd gyakorolni kellene az auroalatast nekem is rajtuk, hatha osszejon  .

    Szerencsere itt lakunk a varos szelen, mar csak egy haz van utanunk,-plusz piheno ovezet- es allandoan csicseregnek a madarak ...

     A negy elemmel valo talalkozas is energizalo ugy tudom...pl a tuzrakas baz nagyon. Az Adamus St. Germain oldalon olvastam, hogy ezt adta hazifeladatul egy lanynak -a kerdesek valaszok rovatban-, es el is ment kirandulni a lany, tuzet rakott ket baratjaval , figyelte...egy ido utan latott kulonfele alakokat megjelenni a tuzben, egy feher lovat, gyereket, egy noi alakot, es erezte, hogy fenykepezhet. Ugyhogy le is fotozta oket. Azt hitte korabbi eletebol vannak ok, de Adamus elmondta neki, hogy ezek az o reszei .Enyjenek reszei.

     

    Nekem a fak megolelese szokott olyan nagyon nyugodt erzes lenni meg. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_411316 (9407)
    2009-05-28  22:59
  42. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2009. május 28. 23:089410.
    Hát mert az már dimenzióváltás egy magasabb tudatu sikrameg visszajöhet mikor hol akar ott ücsörög.
    előzmény:
    biobio1 (9406)
    2009-05-28  22:58
  43. 2009. május 28. 23:029409.
    De jó!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_411316 (9407)
    2009-05-28  22:59
  44. 2009. május 28. 23:019408.
    majd leesek a székről, de olyan érdekes dolgokról beszélgettünk! nem tudok tovább fennmaradni. Álmodjatok szépeket! Jó éjszakát!
    előzmény:
    biobio1 (9406)
    2009-05-28  22:58
  45. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2009. május 28. 22:599407.
    Egyik érdekes gyakorlat ha csendet teremtsz . Ezt ugy hogy semmi zaj nem tud idegesiteni mert a csend benned belüről jön. Másik fák közt leülsz elazitod az izmaid és szeretetet érzel a fa felé csodálod és feltelsz energiával. Virágok szépségét nézed mig érzed ,hogy beléjükolvadsz és hozád tartoznak. Vannak tájak ahol ezt sokkal könnyebb elérni . Ezek a hegyi források vizcsobogással és madárcsicsergéssel számomra.

    És amióta ilyen vagyok nem zavarnak az élet zajai,érzem az élet pezsgését olyan érzés mind mikor kiterjedsz előre is meg hátra is . Beleolvadok a világba. Hihetelen békét és nyugotságot ézek ilyenkor.

    Mikor kezdtem ,azzal kezdtem bárhová mentem kerestem mi az ami tetszik nagyon szép számomra. Minél több dolgot csodáltam meg annál elégedettebb lettem.
    Most szoktam nézni az emberek energiasávját ,a fák auráját és a virágoké csodálatos Hihetetlen szinek. Piros rozsáéval nem tudok betelni. Világosabb és élénk ciklamenhez hasonló árnyalatu.
    előzmény:
    di999 (9400)
    2009-05-28  22:42
  46. 2009. május 28. 22:589406.
    Hát, nem is tudom. Én nem szeretnék láthatatlan lenni! (még a végéb Bety hiányolna!). Na, de komolyan, miért akar valaki láthatatlan lenni???
    előzmény:
    di999 (9400)
    2009-05-28  22:42
  47. 2009. május 28. 22:559405.

    Akkor Jo Ejszakat Kedveskeim! Legyenek veletek szellemi vezetoitek, felemelkedett Mesterek, orangyalok, fenykuldottek, es az aranyfeny szalljon ratok a Feny Varosabol a legmagasabb aldasokkal es minden megengedett joval! Egy 'recept':ket adag szeretet, es egy adag feny[=informacio].  Ennyi szeretettel tudjuk legyokereztetni az infot, vagyis valoban kepesse valni elkezdeni hasznalni...erdekes ...

    előzmény:
    naju (1)
    2007-05-30  16:09
  48. 2009. május 28. 22:549404.
    Jaj, bocsi! öszekeveredtem. Az Academia occultat-ot kérdeztem, hogy le lehet-e tölteni.
    előzmény:
    biobio1 (9401)
    2009-05-28  22:44
  49. 2009. május 28. 22:489403.
    -hat akkor ahogy a topicindito irna: 'Kerd es megadatik'
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_411316 (9402)
    2009-05-28  22:45
  50. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2009. május 28. 22:459402.
    Csak viccelt Még nem tudok és levitálni se. De igyekszem
    előzmény:
    di999 (9400)
    2009-05-28  22:42

Címlap

top