Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lombik-baby program

Gemini05
Létrehozva: 2003. augusztus 28. 15:59
Sziasztok Sorstársak!

Azért indítom ezt a topicot, mert szeretnék olyan, hozzám hasonló lányokkal6 asszonyokkal eszmét cserélni, akik már elkezdték a lombik programot. Talán egymás tapasztalataiból erőt meríthetünk.

Várom válaszotokat!
  1. Torolt_felhasznalo_191768
    Torolt_felhasznalo_191768
    2003. szeptember 3. 22:0876.
    Köszi lányok!

    Ma már jócskán érzem a petefészkeimet, feszítenek piszkosul. :-(
    Hát nagyon remélem, hogy ragaszkodnak majd hozzám a babák. :-)
    Nagyon aranyosak vagytok, próbálok nagyon pozitív lenni. A párom nagyon hepi.

    Nem tudom, ki kérdezte, mennyit szedett a párom a Macából.
    Háromszor egyet naponta.

    Másik: én a ciklus 3. napján kezdtem a fogamzásgátlót szedni.

    HSG-nél nem szoktak altatni. Gondolj arra, a szülés fájdalmasabb lesz! De bárcsak már ott tartanánk, nem?:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2003. szeptember 3. 21:4675.
    Bocsánat, hogy belekérdezek!
    Volt nektek Hsg, gondolom.
    Volt-e érzéstelenítés, vagy altatás??
    Nekem októberben lesz, és nagyon ájulós vagyok, fájdalomküszöböm, nulla!!
    Olyan helyet keresek, ahol altatnak.
    Egyébként, a János Kórházba járok.
    Gondolom, majd 3-4 hónap múlva ha találnak valamit, én is eljutok erre a szintre, mint Ti!!!
    Üdv
    Szilvi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2003. szeptember 3. 21:3974.
    Hogy van a pici lányod Timcsi? Sokat kell vele éjszakáznod?
    előzmény:
    ktimcsi (73)
     
  4. 2003. szeptember 3. 21:2273.
    Szia Zsuzsa!

    Ne aggódj a tüszök miatt. Nekem három petesejtet tudtak csak leszívni és abból is 2-nek sikerült az osztódása, amit vissza is ültettek ugyebár. És utána megtapadtak.
    Úgyhogy ahogy a többiek írták emiatt aztán ne aggódj. Meg semmi miatt, örülj, hogy itt tartasz és csak pozitív gondolatokat ébressz a tudatodban, rengeteget segít. Ilyenkor, meg beültetéskor csak a jóra szabad gondolni. Már hogyne lenne elég. . . Persze, hogy sikerül megtapadniuk, hiszen ki ne akarna egy ilyen csodálatos anyuka pici gyereke lenni.
    Szóval fel a fejjel, lesz ebből baba ne aggódj!!!!
    Puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_191768 (69)
     
  5. 2003. szeptember 3. 21:0072.
    Chello!
    Neked mit mondott a doki, az első, vagy a harmadik napon kell elkezdened szedni a fogi gátlót?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_696088 (70)
     
  6. Torolt_felhasznalo_269448
    Torolt_felhasznalo_269448
    2003. szeptember 3. 19:4371.
    Kedves Druszám!
    Nem a mennyiség, hanem a minőség a fontos! Egy másik fórumon olvastam, hogy egy lánynak egész kevés tüszője volt, csak egyetlen embriót tudtak visszaültetni (szegény el is volt keseredve), de aztán az megtapadt és szépen növekedik a babóca.
    Szóval csak pozitívan! Véletlenül se jusson eszedbe most ilyesmin (és egyáltalán bármin) idegeskedni, mert az most nem lenne jó!
    Nagyon szorítok, hogy jól menjen minden! Ja és üdv a cicusodnak!:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_191768 (69)
     
  7. Torolt_felhasznalo_696088
    Torolt_felhasznalo_696088
    2003. szeptember 3. 19:2070.
    Zsuzsa!

    Én is csak megnyugtatni tudlak a tüszőket illetően, meglátod a kisebbek is nőni fognak még a punkcióig és akkor sokat le tudnak szívni, lesz miből válogatni. A nyh. is vastagodni fog még, van még ideje. Milyen vastag volt ma?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_191768 (69)
     
  8. Torolt_felhasznalo_191768
    Torolt_felhasznalo_191768
    2003. szeptember 3. 13:5369.
    Sziasztok!

    Köszi, hogy próbáltok megnyugtatni.
    Már kezdek jobban lenni, mert többen is mondják, hogy ez így normális.
    Pénteken megyek megint uh-ra.
    Egyébként nem csodálom, hogy nem vagyok tele tüszőkkel, hiszen csak 3-szor kaptam eddig szurit.
    Mindegy, csak tudja a doki, hogy mit csinál. :-)

    Lányok, senki más nem akciózik?
    előzmény:
    Gemini05 (68)
     
  9. 2003. szeptember 3. 13:1168.
    Szia!
    Szerintem az öt nagy egész jó szám! Egyébként a most még kicsikből is lehet megfelelő nagyságú a leszívásig. Hiába van valakinek tizennégy kicsi, ha a végén abból csak egyet tudnak leszívni. Örülj az ötnek! Mikor kell legközelebb menned?
    A nyálkahártya egy-két nap alatt megvastagszik.
    Puszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_191768 (66)
     
  10. 2003. szeptember 3. 12:5367.
    Szia! Ne aggódj, egy tüszőből is lehet baba! Az öt szép szám, és még a többiből is lehet valami. Lehet valakinek 10 is, ha nem sikerül a megtermékenyítés, máskor meg a nagy nehezen "megérlelt" két tüszőből ikerbabák születnek. Sok sikert és kitartást mindenkinek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_191768 (66)
     
  11. Torolt_felhasznalo_191768
    Torolt_felhasznalo_191768
    2003. szeptember 3. 10:2866.
    Megjöttem az ultrahangról.
    Egyelőre 5 nagyobb tüszőm van, és több kicsi.
    Aggódom, ez nem túl kevés? A doki szerint ez normális. De több mint tíznek kell lennie a leszíváskor, nem?
    Kapok még 2 adag szurit, ma is meg holnap is, és hétfőn plusz-minusz egy nap lesz a punkció.
    A nyálkahártya még nem elég vastag, de mondta a doki, hogy a szuriktól meg fog vastagodni.

    Hát nem nyugodtam meg. :-(
    Aggódom, hogy kevés tüszőcske lesz a sikerességhez.
    előzmény:
    Gemini05 (65)
     
  12. 2003. szeptember 2. 21:3965.
    Most szórakozik velem ez a gép?
    Az előbb nem jelezte ki, hogy elment az üzenet, azért írtam le még egyszer. . . bocsi.
    előzmény:
    Gemini05 (64)
     
  13. 2003. szeptember 2. 21:3764.
    Naná, hogy szorítunk!
    A hatodik napon van az első UH. nálatok is?
    Feltétlenül tájékoztass bennünket holnap, hogy mi volt!
    Puszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_191768 (62)
     
  14. 2003. szeptember 2. 21:3463.
    Naná, hogy szorítunk!! A hatodik napon van az első Uh. nálatok is?
    Feltétlenül tájékoztass bennünket mi volt!
    Puszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_191768 (62)
     
  15. Torolt_felhasznalo_191768
    Torolt_felhasznalo_191768
    2003. szeptember 2. 20:2462.
    Sziasztok!

    Szorítsatok lécci holnapra, megyünk uh-ra.
    Ma már fájt egy kicsit a baloldalam, remélem, a tüszőktől:-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2003. szeptember 2. 10:0561.
    Szia Kycsi28!

    Most hol tartasz a programban? Már elkezdtétek a stimulációt? Mit írt fel neked a doki?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_191597 (60)
     
  17. Torolt_felhasznalo_191597
    Torolt_felhasznalo_191597
    2003. szeptember 2. 09:4460.
    Szia Gemini!
    bocs, nem jól fejeztem ki magam, azért minden o. k. , mert mehet a lombik, ki vagyunk vizsgálva. egyébként az a baj, hogy mindkét oldalon el van záródva a petevezeték. volt HSG. vizsgálatom, és egyértelmüen látszott. üdv:KICSI
    előzmény:
    Gemini05 (48)
     
  18. Torolt_felhasznalo_191768
    Torolt_felhasznalo_191768
    2003. szeptember 2. 09:2959.
    Igen, más is mondta már.
    előzmény:
    Gemini05 (58)
     
  19. 2003. szeptember 1. 21:3458.
    Ti tapasztaltátok az afrodiziákum hatást???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_191768 (57)
     
  20. Torolt_felhasznalo_191768
    Torolt_felhasznalo_191768
    2003. szeptember 1. 21:1757.
    Sziasztok!
    Egy hétig itthon maradok majd. Jövő héten mindenképp. Sőt, lehet, hogy másfél hétig, de az utolsó napokban már dolgozni szeretnék, mert úgyis 3-4 nap a kritikus, másrészt meg meg fogok bolondulni itthon, hogy vajon sikerült-e, megmaradtak-e a babák vagy akárcsak egy.

    Maca: Maca Vibének hívják, gyógyhatású készítmény, perui növényből készítik, állítólag nagyon jól hat a spermiumnövekedésre, általános immunerősítő is, és afrodiziákum!:-) Szóval nem árt szedni, csak nagyon drága. Én nem szedtem, mert kettőnek szedni már kicsit túlzás lenne anyagilag.
    Egyébként hallottam már, hgoy peteérés segítésére is jótékony hatású. tényleg ilyen pocsék az íze? Apa nem panaszkodik, sokszor még víz nélkül is lenyeli, pedig nem kis darab.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2003. szeptember 1. 21:1456.
    Bocsi: nem macs, hanem MACA növény!
    előzmény:
    Gemini05 (55)
     
  22. 2003. szeptember 1. 21:1355.
    A MacaVibe nevű potencianövelő kapszuláról van szó. Ez a perui macs növény gyökeréből készül. Férfiak impotenciájánál, nők menstruációs zavarainál és a menopauza kezelésénél hatásos. Ezen kívül enyhíti a krónikus fáradtságot.

    Utrogestan kúpot nekem is felírtak, de az alkalmazásig sajnos még nem jutottam el.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_269448 (53)
     
  23. 2003. szeptember 1. 21:1054.
    Sajnos én nem jutottam el a beültetésig. A punkciókor derült ki, hogy mind a három tüszőm üres. Azt hiszem egyébként napokig feküdtem volna.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_191768 (52)
     
  24. Torolt_felhasznalo_269448
    Torolt_felhasznalo_269448
    2003. szeptember 1. 19:5553.
    Már megint én vagyok a tudatlanka, mi az a Maca?
    Szerintem ha megteheted, inkább maradj otthon beültetés után, biztos ami biztos. Hallottam, hogy valakiknek kúpot is felírnak, amivel feküdni kell reggel is két órát, ez a legtöbb melóban elég kivitelezhetetlen. A munkával járó stressz se hiányzik szerintem! Én majd szeretnék otthon maradni, nehogy majd aztán magamat okoljam, amiért esetleg nem sikerül. Szerdán és hétvégén ezerrel megy a drukk!!!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_191768 (52)
     
  25. Torolt_felhasznalo_191768
    Torolt_felhasznalo_191768
    2003. szeptember 1. 19:4652.
    Sziasztok!

    Az én párom már 7 hónapja szedi a Macát. Marha drága, és szegény Apa jól meg is hízott, tökre megnőtt az étvágya miatta. Hétvégén lesz a punkció, ha minden simán megy, és akkor ki fog derülni, hogy hatott-e a Maca. Mikor csak másfél hónapja szedte, nem hatott. :-(
    Szerintem az egyik szervezet nagyon jól reagál a Macára, másé meg alig.

    Képzeljétek, bolhás a macskám, pedig lakásban tartom!!!
    Pont most, mikor úgy kellene vigyáznom, hogy ne idegesítsem fölöslegesen magamat! Ráadásul a bolhák nagyon gyorsan tudnak szaporodni, és nagyon nehéz felrakni a macskámra a nyakörvet, mert nagyon utálja, és ilyenkor harap, karmol, elszalad. :-( Meg hát pénzünk sem nagyon van most állatorvosra. :-(

    Gemini, Te mit csináltál a beültetés után? Milyen életmódot folytattál?
    Vagyis feküdtél végig, lépcsőztél, vásároltál, takarítottál?
    előzmény:
    Gemini05 (51)
     

Címlap

top