Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Forgács Intézet

Torolt_felhasznalo_386118
Torolt_felhasznalo_386118
Létrehozva: 2003. szeptember 11. 20:39
Mit tudtok róla? Milyen tapasztalatotok van?
  1. Torolt_felhasznalo_943289
    Torolt_felhasznalo_943289
    2004. május 6. 12:5176.
    Igen!Igazad van, hogy másnak még sokkal nehezebb, de hát mindenkinek a maga baja a legnagyobb baj!:-))
    Szerencsére nekem nagyon aranyos fönököm van és igy nem lesz gond, ha el kell mennem. Csak a munkát lesz nehéz úgy beosztani. De ha elöre tudom, hogy mikor kell mennem, akkor persze minden megoldható. Majd átcsoportositom a népeket!:-)
    Te már nem dolgozol?Otthon vagy?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215519 (75)
     
  2. Torolt_felhasznalo_215519
    Torolt_felhasznalo_215519
    2004. május 6. 12:4375.
    De most a kórházban találkoztam egy lánnyal, akik Dunaújvárosból járnak. Sőt a barátnőm nővéréék Kecskemétről jártak fel. Azért elég húzós a stimuláció alatt, hogy reggel mindig korán ott legyél a vérvételen.
    Én is mindig arra gondoltam, hogy másoknak talán még rosszabb. Hallottam olyan lányról, aki több beültetést úgy csinált végig, hogy nem mondhatta el a munkahelyén, mert kirúgták volna. Mindig nagyon korán ment, hogy ő legyen az első, aztán meg rohanás dolgozni. Sőt a beültetés után ment dolgozni.
    Azt hiszem ehhez a procedúrához nagyon szükség van egy humánus főnökre, aki érzi a súlyát a dolognak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_943289 (74)
     
  3. Torolt_felhasznalo_943289
    Torolt_felhasznalo_943289
    2004. május 6. 12:2974.
    Jászberényböl???Az nem semmi!!!
    Akkor én befogom a számat!:-)
    Mi még csak egyszer voltunk az Intézetben, de akkor is olyan forgalom volt a Hungárián, hogy azt hittem soha nem érünk oda!De odaértünk és még kicsit várni is kellett. De semmi nem érdekel, ha segiteni tudnak!:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215519 (73)
     
  4. Torolt_felhasznalo_215519
    Torolt_felhasznalo_215519
    2004. május 6. 12:2273.
    Nyulka0! Én is Zuglóban lakom, tényleg annyira nincs közel hozzánk. De pl. kocsival csúcsforgalom után nagyon gyorsan megközelíthető. Épp mondtam a páromnak, hogy jó lenne már a kórházba vezető utat letesztelni, mennyire "gyorsan" jutunk el oda.
    Tömegközlekedéssel kb. 3/4 1 óra az út az intézetbe. De mindig arra gondoltam, hogy a barátnőmék hóban-fagyban Jászberényből járnak fel, hát az sem kis teljesítményt!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_943289 (70)
     
  5. Torolt_felhasznalo_943289
    Torolt_felhasznalo_943289
    2004. május 6. 12:2072.
    Köszi a figyelmeztetést. . . De sajna ez a veszély még nem fenyeget.
    Na de majd most belehúzunk!!!:-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215519 (71)
     
  6. Torolt_felhasznalo_215519
    Torolt_felhasznalo_215519
    2004. május 6. 12:1871.
    Én is hallottam róla, hogy a talpmasszázs jótékony hatású. Pl. mikor először voltam -anélkül, hogy tudtak volna rólam valamit- mondták is egyből, hogy a bal petefészkem nem teljes, érzi a helyét a talpamon.
    De egyébként csodák-csodája ez a kis csonk produkált gyönyörű nagy petesejteket. Nagyon csodálkoztam.
    Vigyázzatok! Teherbeesés után már nem ajánlott a talpmasszázs!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_943289 (70)
     
  7. Torolt_felhasznalo_943289
    Torolt_felhasznalo_943289
    2004. május 6. 11:4570.
    Sziasztok!

    Én Zuglóban lakom igy nekem nem annyira van közel sem az Intézet , sem a kórház. De a barátnömet amikor kérdeztem szerinte hova menjek, akkor azt mondta csak is ide. Neki is lombik babája van és itt volt Ö is.
    Az én alap nögyógyászom a Margitban van. Nagyon rendes doki, de én már túl sok voltam Neki a problémáimmal (legalább is úgy éreztem)és ezért váltottam. Gondolom ha végre babás leszek, akkor hozzá megyek vissza.
    Én is gondolotam, hogy ez progi gond lehet, ez a hosszú vérzés. De a múlt hónapban is ezt csinálta és akkor tuti volt pém. Söt az elötte lévö hónapban is ez volt és akkor is volt pém. Na majd megemlitem megint a tanár úrnak. Ö tudja ezzel mit kell kezdeni. Gondolom kapok majd progi pótlást!
    Valenitine nem semmi, hogy a Te szervezeted is miket tud alakitani. De ezek szerint amikor majd jönni akar a babád, akkor majd szépen beindul a petefészek termelése.
    Neked a Blaha Lujza tér nem esik útba, igaz?Mert ott dolgozik egy nagyon aranyos masször, aki engem is massziroz. Több hölgynek is segitett a babásodásban. Nekem is megmondta hétfö délelött, hogy nagyon vékony a nyálkahártyám és nem volt pém se. Erre délután mentem az Intézetbe, ahol ugyan ezt mondták. Igy már kétségem sem lehet a profizmusában!!
    AMúgy én is kipróbáltam már mindent. Maca Vibe, Aloe gél, méhpempö, E vitamin stb. De csak a pénzem fogyott el sajnos!!:-((
    Holnap már péntek!!Móni csak ügyesen!!!:-))És Mufi Te is!!!!
    Mi meg várjuk tovább a mensit. Igaz Valentine??:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946486 (68)
     
  8. Torolt_felhasznalo_215519
    Torolt_felhasznalo_215519
    2004. május 6. 10:4269.
    Igen, én is tudom, hogy nem igazán vállal be szülést, de nekem előtte azt mondták, hogy a lombikosoknak igen. Én meg is kérdeztem, (akkor tényleg nem volt már más orvosom, az előzőhöz vissza nem akartam menni) azt mondta, hogy megoldjuk. És így szépen jártam hozzá terhesgondozásra, hát valahogy így alakult és ott ragadtam. Mindig elfelejtem megkérdezni, hogy hány kismamája van most, pedig érdekel a dolog.
    Majd elmesélem mi a tapasztalat a Csütörtöki doktorról (eddig csak jót hallottam róla)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946486 (68)
     
  9. Torolt_felhasznalo_946486
    Torolt_felhasznalo_946486
    2004. május 6. 07:5068.
    Sziasztok Lányok!

    Melcsilla: csak azért kérdeztem, mert nekem azt mondta a tanár úr, hogy már nem nagyon vállal szülést. Én nem is erőltettem, így nekem is a Csütörtöki doktor urat ajánlotta. Végül is nem sikerült megismerkednem vele. A Sipos doktor úr vizsgált, mikor kiderült, hogy elhalt a baba. Hála Istennek még védőnőnél sem voltam addig, így nem kellett ott sem közölnöm a rossz hírt. A S. doktor úr nagyon kedves volt, 10 percig vigasztalt.
    Kiváncsi vagyok, mit mondasz majd a Csütörtöki doktorról szülés után, én úgy hallottam, nagyon jó orvos. Ha megint terhes leszek, szeretnék nála szülni.
    Nyulka: talpmasszázst nem próbáltam még, de azon kívül mindent (gyógyteák, Maca Vibe, Aviva-torna) Tisztára azt csinálja a petefészkem, amit akar. Néha magától beindul, máskor az injekció sem használ.
    Lehet, hogy megpróbálom a talpmasszázst is.
    A barnázás sárgatesthormon hiányra utal, de szerintem, ha nincs pé, ez érthető is. Azért kérdezz rá, lehet hogy pont emiatt nem tud beágyazódni a terhesség, de erre ad neked gyógyszert a tanár úr.
    Én szerencsés helyzetben vagyok, Pesterzsébeten lakom, két megállóra az Intézettől. A dél-pesti kórház is csak 10 perc busszal, kocsival 4-5 perc. Ezért is nem értem, miért nem ide jöttem először. Tiszta hülye vagyok.

    Üdv.
    V.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_943289
    Torolt_felhasznalo_943289
    2004. május 5. 22:2367.
    Sziasztok!!!

    Egyre biztatóbb, hogy ennyi sikeres Forgács Intézetes van!!:-)))
    Én mondjuk biztos nem akarnék a dél pestiben szülni, mert nekem nagyon messze van. Amúgy milyen a kórház?
    Szegény Mufi ne idegesitsd magad. . . még egyáltalán nem biztos, hogy nem sikerült. Látod Moninak is volt ilyen az inszem alatt!!
    Én azért még mindig drukkolok Nektek.
    Hát nálam meg annyi van, hogy megint kezdödik a barnázásom. Ha az elözö 2 hónap forgatókönyve megismétlödik, akkor 1 hét múlva mensi lesz. Ami nem is olyan rossz, mert akkor kb. 30 napra megjön.
    De azt bizti meg fogom kérdezni, hogy ez mitöl lehet.
    Valentin nem próbáltál még elmenni talpmasszörhöz?Nekem szokták masszizni a lábam és bár nem mondom, hogy néha nem fáj, de volt olyan pl. hogy simán meghozták vele a mensimet!Szerintem érdemes kipróbálni, persze csak ha hiszel benne.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946486 (63)
     
  11. 2004. május 5. 18:5266.
    Sziasztok!
    Köszönöm a névnapi köszöntőket, arik vagytok, tegnap nem tudtam jönni mert vendégek voltak nálunk!
    Hát már én is nagyon várom a pénteket, de félek is tőle!
    Az inszemről annyit, hogy tényleg nem fájdalmas beavatkozás, és nekem is volt haspuffadás!
    Mindenkinek nagyon drukkolok én is!!!!!!!
    Szerintem nagyon jó kezekben vagyunk, ugylátom, hogy más is osztja ezt a véleményt!
    Üdv. :Móni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248464 (64)
     
  12. Torolt_felhasznalo_215519
    Torolt_felhasznalo_215519
    2004. május 5. 18:4765.
    Sajnos nem tudok nála szülni, mert épp szabin lesz, de a többiek igen, nála szülnek a dél-pestiben.
    Dr. Csütörtöki Attilánál szülök, őt ajánlotta, a tanítványa, ott van a kórházban, tulajdonképpen ő a beugró, ha valami közbejön neki. De felajánlotta a Sipos doktort is, mivel vele nem volt sok kapcsolatom, a kórházba meg bejárok a nagy ultrahangokra, ismerem már a helyet, maradtam ennél a változatnál.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946486 (63)
     
  13. Torolt_felhasznalo_248464
    Torolt_felhasznalo_248464
    2004. május 5. 16:2164.
    Sziasztok!

    Valentine! Igazság szerint kissé megijedtem, mert picit
    puffad a pocakom. Olvastam, hogy ez lehet akár hiperstimuláció is. Beszéltem az Intézettel, a doktor úr szerint nem az, de holnap bemegyek ultrahangra.
    Kicsit elszomorodtam, hisz egyben azt is jelentheti hogy
    nem sikerült.
    Szívesen veszem a jó tanácsokat, ha valakinek volt inszem, és leírná érzett-e utána valamit!
    Üdv. :

    Mufi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946486 (63)
     
  14. Torolt_felhasznalo_946486
    Torolt_felhasznalo_946486
    2004. május 5. 15:1663.
    Sziasztok!

    Melcsilla: Te a tanár úrnál fogsz szülni is?
    Nyulka: szerintem a hőmérséklet kicsit feljebb megy akkor is, ha nincs pé, hiszen ahhoz, hogy megjöjjön valamennyi sárgatesthormon csak kell. És attól lesz egy pár tized fokkal magasabb a hőmérséklet. Azt hiszem, pont onnan lehet tudni, hogy nem volt tüszőrepedés, hogy nem hirtelen ugrik fel, hanem lassan kúszik 37 körülire. (Ezeket én is többi fórumon olvastam. )
    De ne izgulj, biztos hogy megjön, ha kicsit késik is.
    Jó, várjuk együtt a mensit, bárcsak nekem is jönne már! Ez olyan holt idő.
    Mufi, Móni, éreztek valamit?

    Üdv.
    Valentine
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_215519
    Torolt_felhasznalo_215519
    2004. május 5. 14:3762.
    Tegnap voltam a dél-pesti kh-ban szülőszoba látogatáson, és találkoztam két másik "Forgács kismamával" is. Mindketten a Kaáliba jártak előtte, és a véleményük az volt, hogy ég és föld a különbség!!!
    És mindkettőnek a tanár úr és csapata hozta meg a sikert. Van ám jó példa bőven!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_943289 (61)
     
  16. Torolt_felhasznalo_943289
    Torolt_felhasznalo_943289
    2004. május 4. 22:3861.
    Sziasztok!

    Melcsilla köszi Neled is a leirást az inszemröl. Az egy jó hir, hogy nem fáj és az is, hogy van valaki akinek tuti sikeres volt!Fájdalomból pont elég volt az átjárhatósági!
    Vigyázz a babádra!
    Valentin:Hát akkor Neked tényeg nehezebb dolgod volt, de mint láthattad azért nem lehetetlenség, hogy babád legyen!Legközelebb nem lesz gond!:-)
    Hát akkor ezek szerint számithatok arra, hogy késni fog. De remélem azért nem kell majd meghozó tabletta. Neked van olyan, hogy méred a hödet, nincs péd, de a höd mégis feljebb megy pl. 36. 7-röl 36. 9-re ?Mert nekem most ezt csinálta. . . . Nem is értem, ha nem volt pém, akkor mitöl ment akár csak 2 fokot is feljebb!Na mindegy!A lényeg hogy legyen mensi!
    Akkor most drukkoljunk egymásnak, meg a lányoknak is hogy nekik meg ne legyen mensi!:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946486 (60)
     
  17. Torolt_felhasznalo_946486
    Torolt_felhasznalo_946486
    2004. május 4. 13:4360.
    Sziasztok!

    Nyulka: nekem 16 éves korom óta rendszertelen a ciklusom. Ezért lehet, hogy én nem is vagyok mérvadó. Hónapok óta mérem a hőmet, mióta babát szeretnénk. A tapasztalatom az, hogy mikor van pé-m kb. 30 napra jön meg, amikor nincs kb. egy hetet késik. És mindig sokkal fájdalmasabb, mint mikor van pé. Olyankor meg se érzem. De azt mindig tudtam, hogy meg fog-e jönni (mellfeszülés), vagy gyógyszerrel kell meghozni.
    Egyébként más fórumon olvastam, hogy ha valakinek 28 napos szabályos ciklusa van, akkor se biztos a pé. Tehát megjöhet pontosan pé nélkül is, bár nekem nem jött meg. A műtét óta nem is volt pé, úgy érzem, megint Norculutot kell szednem, hogy egyáltalán megjöjjön.
    Szerintem, ha neked általában van pé-d, sokkal hamarabb össze fog jönni, mint nekem.
    Igen, remélem most is használni fog nekem a bromo.

    Üdv.
    V.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_943289 (58)
     
  18. Torolt_felhasznalo_215519
    Torolt_felhasznalo_215519
    2004. május 4. 12:3059.
    Én semmit nem éreztem az inszem alatt. Mire észbe kaptam, már vége is volt. Még pár percig pihengettem fent a széken, aztán folytattam mindent ugyanúgy. Azért arra oda figyeltem, hogy ne erőltessem meg magam, nem vettem meleg ülőfürdőt, inkább zuhanyoztam. Nekem azt mondta a tanár úr, hogy ami oda felkerül, az már onnan ki nem jön. Talán szerencsém is volt, mert a miómám a méh hátsó falán van, a babácska meg az elülső falon tapadt meg.
    Móni, kiváncsian várom az eredményt pénteken!!!! Szorítok neked!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248464 (56)
     
  19. Torolt_felhasznalo_943289
    Torolt_felhasznalo_943289
    2004. május 4. 12:2158.
    Sziasztok!

    Köszi Mufi a beszámolót. És nagyon drukkolok Neked is, hogy minden rendben legyen és a statisztikát meghazuttold.

    Valentin:Nekem eddig úgy tünt volt pém, mert a hömérö is ezt mutatta és az lh teszt is. Csak amióta ez a ciszta dolog volt, azóta lett ez a zürzavar. Bár a múlt hónapban is tuti volt még pém, csak valamiért most nem.
    A tüszö érlelésre Merional szurit irtak fel 5 ampullával és tüszörepinek pedig Choragon 5000 szurit. Bár utálom a szurikat, most remélem majd használni kell a tüszörepit is, mert az azt jelenti, hogy szép érett tüszöim lettek.
    Ezek szerint neked a bromo használ. akkor jó is hogy most szeded. Lehet hogy amint próbálkoztok megint azonnal sikerülni fog, nem??
    Annyi kérdésem lenne, hogy neked amikor nem volt péd, akkor késett a mensid, vagy azért jött idöben. Kicsit ettöl félek, hogy nehogy pont most késsen.
    Sziasztok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946486 (57)
     
  20. Torolt_felhasznalo_946486
    Torolt_felhasznalo_946486
    2004. május 4. 11:5957.
    Sziasztok Lányok!

    Mufi: köszönjük az inszemről szóló információt.
    Drukkolunk neked!!
    Móni: boldog névnapot, a péntek tényleg nagyon közel van!!!
    Nyulka: igen, sajnos nekem már nagyon sokszor volt olyan, hogy nem volt pé-m. Sőt azt is mondhatnám, az a csoda, ha egyáltalán van. Ez olyan PCO-s tünet, én szerettem volna, hogy a cisztákat égesse ki a tanár úr, laparoszkópiás műtéttel. De mivel a hormonok jók lettek, nem tartotta indokoltnak. A bromotól egyébként 3 hónap alatt 2-szer lett pé-m, másodjára lettem terhes. Az is egy csoda volt, mivel másfél éve próbálkoztunk. Kaptam az előző helyen clostyt, fél év alatt kétszer lett cisztám, úgy mint neked, Fostimon injekciót, arra meg se mozdultak a tüszők. Abba kellett hagyni azt a ciklust. Akkor lett elegem belőlük, és felkerestem a tanár urat.
    Te most milyen injekciót kapsz, és hány db-ot?

    Üdv. mindenkinek
    Valentine
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_248464
    Torolt_felhasznalo_248464
    2004. május 4. 11:4356.
    Sziasztok Lányok!

    Nem tűntem el, csak szabin voltam, néhány napot pihenni akartam a dolog után.
    Nos maga a beavatkozás
    nagyon rövid idő, néhány perc mindössze. Nem fájdalmas alapvetően, nekem picit fájt, szertintem még
    a HSG okozta seb lehetett. . .
    A lényege, hogy a bevitt kiskatonákat megnézik, a legéletképesebbet kiválasztják, és egy katéter segítségével a méhüregbe juttatják.
    Reménykedek a sikerben bár a statisztikák alapvetően nem igazolják az első sikerességét. De Melcsilla hozzászólása újra reménnyel töltött el. Most várakozunk, jövőhét végén lehet majd tesztelni, ha addig nem jön meg.
    Móni! Szorítok a pénteki teszteléshez!
    Mindenkinek nagy drukk!

    Puszi Mindenkinek!

    Üdv. :

    Mufi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_943289
    Torolt_felhasznalo_943289
    2004. május 3. 23:2255.
    Szia Móni!

    Elsöször is boldog névnapot Neked!Gondolom ezt már csak holnap olvasod és akkor aktuális lesz!!:-))
    Huha. . . péntek mindjárt itt van. Izgi!!!
    És érzel valamit?Vagy nem akarod elszólni magad?Akkor ne is válaszolj!
    Mufi eltünt. . . . pedig annyira érdekelne mi van vele!
    Irjatok!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_738966 (54)
     
  23. 2004. május 3. 19:0054.
    Jaj lányok!Olyan jó, hogy ilyensokan lettünk!Köszi a drukkot!Nekem pénteken kell tesztelni!
    Mindenkinek sok sikert!!!!!!!
    Móni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_943289
    Torolt_felhasznalo_943289
    2004. május 3. 09:4953.
    Szia Valentine, sziasztok lányok!!!

    Jelentkezzetek ám, mert tényleg nagyon drukkolünk Nektek!
    Remélem mindenkinek szép hétvégéje volt, még a nagy zuhik ellenére is.
    Valentine:Nekem a tanár úr nem emlitette ezt a vizsgálatot, csak más helyen halottam róla. De Ö biztos tudja mit kell tennie, nem akarok okosabb lenni nála.
    Nekem a 3. naptól kell 5 szurit kapnom popóba, de azért nem megyek oda, mert azt a barátnöm beadja nekem. Utána a 10-12. nap között kell mennem uh-ra és akkor megmondják, hogy hatott -e szuri és ha igen kapom a tüszörepit. Nem tudom, hogy kell-e érte fizetni, de gondolom igen. Most 3000 Ft volt az uh, gondolom ez máskor is ennyi lesz.
    Kivételesen én is nagyon várom most a mensit. Kiváncsi vagyok, hogy igy hogy nem volt pém mikor fog megjönni. Neked volt már ilyen, hogy nem volt péd?
    Nem csodálom, hogy összezavarodott a ciklusod a mütét miatt, de 3 hónap alatt bizti rendbe fog jönni.
    Nekem még az elözö dokim adott januárban clostyt, de attól sajna cisztám lett és utána meg sem akart jönni. Úgy kellett gyógyszerrel meghozni. És utána nekem is megkavarodott a ciklusom. azért is nem vártam tovább és mentem el az Intézetbe.
    Akkor most várjuk együtt a mensit. :-))Nekem kb. 1 hét múlva kellene jönnie.
    Szép hetet mindenkinek!
    Nyulka
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946486 (52)
     
  25. Torolt_felhasznalo_946486
    Torolt_felhasznalo_946486
    2004. május 3. 07:4052.
    Sziasztok Lányok!

    Mufi: hogy sikerült az inszem? Engem is érdekelne, hogy megy a dolog, mert lehet, hogy nálam is erre lesz szükség előbb-utóbb. Most három hónapig Bromocryptint
    szedek. Sajnos nem állt még vissza a szervezetem a műtét óta, most éppen várom, hogy megjöjjön végre.
    Neked nem javasolt műtétet a tanár úr a PCO miatt? Vagy nem olyan sok a kis cisztád?
    Nyulka: tényleg van egy vizsgálat az ellenanyag termelés kimutatására, nekem el is végezték még az előző helyen, mielőtt a tanár úrhoz mentem volna. De azt nagyon pontosan kell a pé előtt vagy után pár órával, különben semmit nem ér. Nekem is azt mondták, hogy ellenanyagot termelek, pedig nem. De biztos el fogja neked is végezni a tanár úr. És ezen tényleg segít az inszem. Meg gyógyszer is van rá.
    Hányszor kell menned a ciklus alatt tüszőfigyelésre?
    És ilyen esetben kell fizetni?
    Melcsilla: gratulálok a kisbabádhoz! Bárcsak mi is ott tartanánk már!
    Móni: remélem sikerrel jártál!!!! Lassan már tesztelhetsz, nem?

    Üdv. mindenkinek
    Valentine
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_943289 (51)
     

Címlap

top