Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tartós smink

buborék25
Létrehozva: 2003. október 13. 13:03
Sziasztok!

Lehet, hogy van már ebben a témában topic, akkor 1000 bocs, én nem találtam meg. Szóval véleményeket szeretnék kérni, kinek mi a véleménye, esetleg tapasztalata. Én a szemöldökömet szeretném tetováltatni, ha esetleg tud valaki jó szakembert, annak nagyon örülnék. Mindenképpen valami természeteset szeretnék, nekem ugyanis elég világosa bőröm, a hajam is szőke, ehhez elég hülyén nézne ki a csont fekete. Vagy tévedek? Köszi előre is mindenkinek.
  1. 2004. február 19. 20:46101.
    Na voltam ma a csajnál, de csak 5000-et adott vissza. . .
    Elkezdte nekem hogy befejezetlen munkára nem ad vissza pénzt. Hát kapja be, már bocsánat.
    Ráadásul azt mondta hogy simán lehet ezt korrigálni, meg hogy a szempilláim közül biztos kidobtam a festéket (tisztán látszik hogy oda nem húzott vonalat), blablabla.
    Volt ott valami csaj kezelésen, és elkezdi nekem, hogy Hallgass a Katiraaa!
    Ha bmeg egyszer már hallgattam, jól megszívtam.
    Komolyan, hogy lehet egy ilyen ember kozmetikus????? Ma már mindenki lehet kozmetikus???
    A francba, határozottabbnak kellett volna lennem. . .
    Hülye vagyok, kötözködni kellett volna órákig, csak az a baj hogy nem tudok.
    Felhívtam a Bartók Bélás nőt, nagyon kedves volt, árakról nem beszéltünk. Azt mondta hogy menjek el hozzá, megnézi a tetoválásomat mert lehet hogy nem kell bőrszínnel átüttetni és tud vele kezdeni valamit. Hát szerintem biztos hogy át kell majd üttetni mivel egyáltalán nem esik arra a vonalra amit én szeretnék.
    De majd meglátjuk. Jövő pénteken megyek hozzá.
    előzmény:
    oreo (100)
     
  2. 2004. február 19. 23:30100.
    Csak egyszer volt áthúzva úgyhogy persze hogy nem tartós, akkor tartana tovább ha mégegyszer áthúzná.
    II. kerben lakom.
    Hát, nekem a tetoválás után 1, 5 órát kellett utaznom hogy hazajussak (Csepel-Hűvüsvölgy).
    A kozmetikusom nem tudom miért vállalta el érzéstelenítés nélkül, de neki legalább szép lett. . .
    Milyen kozmetikát találtál? És rákereste a nő nevére de csak két honlapon szerepelt, azon is csak a hely címe, meg a telefonszáma volt rajta, semmi egyéb.
    Egyébként benne van a nő valamilyen kozmetikai egyesület elnökségében. Nem lehet rossz.
    előzmény:
    Ágibogi (90)
     
  3. 2004. február 19. 17:5699.
    Szia Szicsek!

    Ez nem egészen úgy van, ahogy írtad, az én tetkóimat egy országszerte ismert szakember csinálta, és ő mondta, hogy a szájkontúrt 10x át kell húzni a tökéletes eredményhez! A szemnél és a szemöldöknél lehet, hogy elég a 2-3 áthúzás, ez bőrtípustól függ.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_292684 (95)
     
  4. Torolt_felhasznalo_292684
    Torolt_felhasznalo_292684
    2004. február 19. 16:0298.
    Teljesen egyetertek! En is gondolkoztam mar a szemoldokon, de annyi szornyuseget lattam mar, nagyon sajnalom azokat, akiknek igy elrontottak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_528984 (97)
     
  5. Torolt_felhasznalo_528984
    Torolt_felhasznalo_528984
    2004. február 19. 15:4197.
    Hidd el, a világ végére is érdemes elutazni, ha ott találsz jó szakembert, mert nagyon el lehet ám szúrni, aztán már nem lehet javítani rajta.
    előzmény:
    LLamantin (96)
     
  6. 2004. február 19. 12:1796.
    Sziasztok!
    Én a szememet szeretném kitetováltatni. Lenne egy nagyon ügyes kozmetikus, aki a barátom révén ingyen megcsinálná nekem, de nagyon messze van.
    A kérdésem az lenne, hogy elég egyszer mecsinálni, vagy utána vissza kell menni hozzá áthuzatni??????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_292684
    Torolt_felhasznalo_292684
    2004. február 19. 12:1295.
    Tenyleg nem kell agyonhuzigalni, aki ketszerre nem tudja bevinni a festeket, az tobbedszerre sem tudja.
    előzmény:
    oreo (86)
     
  8. Torolt_felhasznalo_292684
    Torolt_felhasznalo_292684
    2004. február 19. 12:1194.
    Nekem masodszor erzestelenul csinaltak, azt mondta a no, hogy maskepp reagal az ersestelenitovel kezelt bor a festekre, maskeppen veszi fel a festeket, mint a sima bor. Beveszel ket fajdalomcsillapitot es kesz.
    előzmény:
    oreo (87)
     
  9. Torolt_felhasznalo_292684
    Torolt_felhasznalo_292684
    2004. február 19. 12:0893.
    Lanyok!!! Nekem 2 eve csinaltak a szamat es a szememet. Mindketto 17 ezer Ft volt akkor. A szemem kb 10 percig tartott, a szam 15 percig. Fajt, de nagyon szep lett. Azota is szep. Elotte 3 evvel megcsinaltattam a szamat, ami kb 1 evig tartott es maga a folyamat 50 percig. Szoval nem igaz, hogy orakig kell szenvedni, ez egy jo nagy barosag. Mindenkeppen faj, de azert nem mindegy, hogy meddig kinoznak. Ja, es mindenkeppen nezzzetek meg, hogy milyen munkat vegzett a tetovalo masokon elottetek!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_528984
    Torolt_felhasznalo_528984
    2004. február 19. 11:1492.
    Az a gond, hogy hiába megyek máshoz, ha nem tudja visszanöveszteni a szemöldökömet. Én egyébként nem spóroltam, egy jónak mondott, drága szalonba mentem, jól megkérék az árát. Sajnálom, hogy nem kértem, mutasson valakit, akit tetovált. Ebből is látszik, hogy attól, mert papírja van, még nem biztos, hogy szépen dolgozik. Megyek, gyorsan megnézem a papirzsepi által tanácsolt topikot.
    előzmény:
    Petra-22 (84)
     
  11. 2004. február 19. 10:3191.
    Látod Kiskata, hogy mi is szenvedünk:)
    Korrekt -ha van- csak drágán van, szóval gyűjtögess, de csak ha elég bátor vagy. . :) (Szerintem olvass vissza egy kicsit. . )
    Pesti vagy? Mert Petra egy győrire esküszik, bár az is drága és fájdalmas volt neki. Szóval valamit valamiért! :)
    előzmény:
    Kiskata (88)
     
  12. 2004. február 19. 10:2990.
    De gáz, hogy már most halványul! 2-3 év mi?! OK, hogy te most ennek pont örülsz, de ha teszemazt jól sikrült volna, csöppet dühös lennél, hogy ennyi idő alatt pöttyössé válik. .

    Én a kozmetika. lap. hu-n keresgélek, szerintem a te Bartók Béla útidat is megtaláltam. (Nem valami softap technológiát használnak?) Asszem valami G-valamicsoda volt.
    Én mostmár teljesen elbizonytalanodtam. . . Még ha csak drága lenne/fájna/rizikós/stb, de mindez együtt?? Csodálkozom, hogy ennyien szaladgálnak tetoválva. . :)
    Azért ha találsz jót, szólj! Te melyik ker. ben laksz? (Csak mert írtad, hogy közel van 1 hozzátok. ) Ja, neked jó lenne, simán hazasétálsz, én meg bedagadt fejjel át a városon. . A párom előtt meg szétégne a fejem. . :)

    A kozmetikusod meg miért csináltatta érz. telenítés nélkül?! Még jó, hogy fáj!

    Jaja, én is örülnék, ha nem kenődne el állandóan, meg nem is tesz túl jót neki az állandó kencézés. . . Á, nem tudom már, mi legyen!! :) . . :/
    előzmény:
    oreo (87)
     
  13. 2004. február 19. 10:2189.
    Ááá, ne már!! Az, ha valakinek a szemöldöke kihullik, az hagyján, de a szempillája???
    És mindenki itten sír, hogy fáj. . . meg szar lesz. . . meg kikopik. . . ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!
    Ha az ember ennyi pénzt meg áldozatot hoz, legyen már meg az eredménye!! Lehet, hogy mégis inkább szürkeegér maradok a strandon és sminkelem magam minden nap?? :)
    (De gáz. . )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_860887 (83)
     
  14. 2004. február 18. 20:4188.
    Sziasztok, szeretném tetováltatni a számat, de most derült ki arról a kozmetikusról akihez mentem volna hogy rossz alapanyaggal és csúnyán dolgozik. Tudnátok nekem kozmetikusokat ajánlani aki korrektul és nem túl drágán dolgozik?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2004. február 18. 19:5987.
    Most nézegettem valami újságot és abban volt egy LTL-es hirdetés, és itt van a szalon tök közel hozzánk, gyalog is el tudnék menni, de mostmár nem megyek ismeretlen helyre.
    Amúgy igazad van, inkább fizess többet és menj jó helyre, nehogy neked is valami béna elszúrja. . . Az ilyen dolgoknál nem szadab spórolni.
    Érzéstelenítés nélkül tényleg brutális lehet. Ne menj olyan helyre ahol nem érzéstelenítik, ráadásul azt mondják hogy nagyon sokszor át kell menni rajta mert az nem normális dolog.
    Kozmetikusomnak is a múlt hónapban csinálták, a kolléganője, érzéstelenítés nélkül, és azt mondta hogy inkább szül még kétszer, de többet őt nem fogják tetoválni. Neki amúgy szép lett a szeme egy áthúzással (mondjuk volt már előtte tetoválva szóval volt egy halvány volnal).
    Nem sminkelem a szememet, néha megjegyzik hogy elkentem a festéket, de nem érdekel. Mivel minden nap sportolok úgyis lejönne, aztán újra kellene pingálni, ááá, utálok sminkelni.
    Különben azt vettem észre ma hogy néhány pici ponton kezd halványulni. Úgyhogy egyelőre nem javíttatom ki, várok egy pár hetet hátha halványodik egy kicsit.
    előzmény:
    Ágibogi (81)
     
  16. 2004. február 18. 19:5186.
    Hát nem egészen:))
    Olvass vissza egy kicsit.
    De nekem egy csomó helyen azt mondták hogy két áthúzásnak elégnek kell lennie. Persze nem mindenkinél gondolom.
    előzmény:
    Petra-22 (85)
     
  17. 2004. február 18. 18:4085.
    Szia Oreo!

    Szerencsés bőrtípus vagy, hogy a 2 áthúzás elég volt, de nem mindenkinek veszi egyformán a bőre a festéket! Nekem a szám és a szemöldököm vette, a szemem nem, ezért nagyon sokszor kellett végigmennie rajta. Fájt, de megérte, mert gyönyörű.
    Petra
    előzmény:
    oreo (80)
     
  18. 2004. február 18. 18:3784.
    Sziasztok Orsicicus, Papírzsepi!

    Nektek valamit elronthattak, mert nem szabadna kihullania a szőrnek! Nekem megvan szemkontúr és szemöldök is, de egy szál se jött ki. Azt ajánlom, hogy menjetek más kozmetikushoz!

    Petra
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_860887 (83)
     
  19. Torolt_felhasznalo_860887
    Torolt_felhasznalo_860887
    2004. február 18. 17:2783.
    Szia!
    Kicsit átcsapok más témára a válaszommal, de ehhez a témához is passzol a dolog.
    Nekem a szememet tetoválták alul-felül, és utána nem sokkal észrevettem, hogy ritkábbak lettek a szempilláim.
    És akkor most arra kérlek, nézz át a "szempillanövesztés" témakörbe, és menj vissza néhány napot! Kívánom, hogy Neked is beváljon a módszer, ti. szemöldökre is kiváló!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_528984 (82)
     
  20. Torolt_felhasznalo_528984
    Torolt_felhasznalo_528984
    2004. február 18. 15:0582.
    Sziasztok! Előre is bocsánat, de nem olvastam végig minden hozzászólást. A kérdésem a következő lenne: tavaly nyáron csináltattam meg a szemöldökömet. Az még OK, hogy kihalványult, bár 2x átment rajta egy hónap eltéréssel, és 3 év garanciát vállalt. De valahogy nincs kedvem most újra átélni az egészet, mert nagyon fájt. Viszont a tetoválás vonalán egy csomó helyen kihalt a szemöldököm. Egyszerűen nem nő egy szál sem. Nagyon megbántam, mert mostantól egész életemben tetováltathatom. Én a sajátomat nem gyantáztatom le, csak kiszedem, ahol kócos, és levagdosom egy kicsit. Tapasztalt valaki közületek hasonlót? Van remény, hogy a festék felszívódása után visszanő a szemöldököm? Ja, azt nem is mondtam, hogy a kozmetikus azt mondta, el fog tűnni 3 év múlva, utána meg kiderült, hogy valamennyi mindig megmarad. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2004. február 18. 13:4881.
    Szia!
    Nem tudom, nekem a lalkamre kötötték, hogy csak a ltl-rel foglalkozzak, mert csak az oszlatja egyenletesen a festéket, stb, olyan profi a gép, hogy nem a kozmetikuson múlik a szín intenzitása, egyenletessége, stb. Szóval már úgy rajtam van a para, hogy inkább kerüljön 2x annyiba. . . Bár ezt nem lehet leellenőrizni, nincs rá garancia, hogy szép lesz!

    Hát, hogy neked csak csikis volt, ez igazán bíztató!! :)
    A lányzó, akinek nagyon fájt, azt írta, hogy vagy 5-10x átment rajta (ezért kérdeztem, hogy elég-e a 2), majd meg halt, és elsőre még érzéstelenítést sem kapott, merthogy az elmosta volna az előre megrajzolt vonalat. . De hogy érz. telenítés után sem lett jobb. .
    Viszont a szemöldöke meg nem fájt neki. CSAK ÉN SZÍVJAM?? :)

    A tetoválást kérdeztem meg tőle, hogy az a 16e hogy oszlik meg. Meg a műszempillát is, de azt csak alkalomra szokás. . . Inkább nem strapálom le, nem ér meg annyit, meg hát ugye itt van már a jó kis ricinusolaj. . :)

    Szóval nem hagyod neki semmiképpen, hogy "kijavítsa"? És akkor hová fogsz menni? Tehát ez a B. B. úti el nem ltl. ? És most hogy nézel ki, mennyire gáz, hogy sminkeled le?

    Remélem, péntek estére gazdagabb leszel 10 ronggyal! :)
    előzmény:
    oreo (79)
     
  22. 2004. február 17. 22:1880.
    A 2 áthúzásnak elégnek kell lennie.
    előzmény:
    Ágibogi (76)
     
  23. 2004. február 17. 22:1779.
    A longt. l-ről jut eszembe: http://www. long-time-liner. hu/
    Én viszont soha nem mennék ide mert irreálisan drága.

    A csaj azt mondta hogy menjek el pénteken és megnézi. A pénzről nem mondott semmit. Szerintem azt fogja mondani hogy majd korrigálja és nem is olyan rossz, és fél órán keresztül kell majd vele vitatkoznom hogy visszaadja és elhúzhassak végre. . .
    A kozmetikusom azt mondta, hogy nyugodtam mondjam azt h "kurva szar":))

    Csak fél órát dolgozott, és ez is furcsa volt, mert ez általában 1 óráig szokott tartani.
    Egyáltalán nem fájt, inkább csikis volt egy kicsit, mivel érzéstelenítette (ez volt az egyetlen pozitívum).
    Nem volt sokáig bedagadva a szemem, pénteken csináltattam és hétfőn már jó volt.
    Különben ha nem dagad be, az azt jelenti hogy nem nagyon maradt meg a festék.
    Viszont szerintem az elég furcs ha valakinek egy hétig be van dagadva.

    Hát a Bartók Bélás engem is érdekel, de még nem hívtam fel őket, majd ha visszakaptam a pénzem. Szóval valószínűleg péntek este.

    Amúgy mit írtál a nőcinek? A műszempillával vagy a tetoválással kapcsolatban?
    előzmény:
    Ágibogi (75)
     
  24. 2004. február 17. 20:3778.
    Az egyik barétnőm is akar szájkontúrt+satyrt és szemöldököt! Te is gyere velünk, hátha kapunk csoportkedvezményt! :D
    (Milyen jó fej vagyok, hogy mindig csak 3 üzenetben tudom elmondani, amit akarok. . :))
    előzmény:
    oreo (74)
     
  25. 2004. február 17. 20:2777.
    Hát, ha ilyen jó és még fel is költözött Pestre, az nekem nagyon előnyös, szóval még törd egy kicsit a fejed a nevén. . :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_860887 (69)
     

Címlap

top