Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tartós smink

buborék25
Létrehozva: 2003. október 13. 13:03
Sziasztok!

Lehet, hogy van már ebben a témában topic, akkor 1000 bocs, én nem találtam meg. Szóval véleményeket szeretnék kérni, kinek mi a véleménye, esetleg tapasztalata. Én a szemöldökömet szeretném tetováltatni, ha esetleg tud valaki jó szakembert, annak nagyon örülnék. Mindenképpen valami természeteset szeretnék, nekem ugyanis elég világosa bőröm, a hajam is szőke, ehhez elég hülyén nézne ki a csont fekete. Vagy tévedek? Köszi előre is mindenkinek.
  1. 2004. február 26. 13:10126.
    Te mikor csináltattad az Áginál?
    Mennyit fizettél? Alul-felül kérted, vagy csak felül?
    Bocs ha valamelyikre már válaszoltál, nem vettem észre.
    előzmény:
    pepsifüles (124)
     
  2. Torolt_felhasznalo_711504
    Torolt_felhasznalo_711504
    2004. február 26. 12:31125.
    És ez a Zsuzsi csak szemet csinál, vagy szemöldököt is?
    előzmény:
    pepsifüles (124)
     
  3. Torolt_felhasznalo_782726
    Torolt_felhasznalo_782726
    2004. február 23. 21:33124.
    Ja a hiperszupermesterkozmetikus lehet hogy gyantázni nyomkodni meg mindent tud de tetoválni neeeeeeeeem. (legalábbis ő nem)Én nagyon mérges vagyok rá azért hordom le mert nagyot csalódtam játszot a szememmel pfúúúj:(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_782726
    Torolt_felhasznalo_782726
    2004. február 23. 21:30123.
    Ha rám hallgatsz inkább vársz tényleg érdemes!A szemed nem játék, bár nekem segített volna valaki a Bartókosra meg nehogy el menj ha jót akarsz magadnak bár az is lehet hogy te szeremcsésebb leszel. A Zsuzsi csak ezzel foglalkozik kizárólag tetovál van tapasztalata!
    előzmény:
    oreo (122)
     
  5. 2004. február 23. 21:27122.
    Na akkor lehet hogy várni fogok addig.
    Csak bírjam ki szeptemberig.
    Mindenesetre köszi a figyelmeztetést! Úgylátszik a hiperszupermesterkozmetikusokban sem lehet teljesen megbízni:(
    előzmény:
    pepsifüles (121)
     
  6. Torolt_felhasznalo_782726
    Torolt_felhasznalo_782726
    2004. február 23. 19:49121.
    a 16 ezer forint alatt egy komplett korrigálást értek cakumpakk ennyi, rendbehozta az egészet!!!
    előzmény:
    oreo (120)
     
  7. 2004. február 22. 22:34120.
    Már semmi, visszaolvastam
    előzmény:
    oreo (119)
     
  8. 2004. február 22. 22:04119.
    Úgy hogy ami el lett rontva azt kihúzta bőrszínnel, + kétszer áthúzta a kért vonalon? Vagy csak egyszer húzta át? Mert ha kétszer akkor az egy nagyon jó ár!
    előzmény:
    pepsifüles (118)
     
  9. Torolt_felhasznalo_782726
    Torolt_felhasznalo_782726
    2004. február 22. 21:07118.
    16 ezerért
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2004. február 22. 20:24117.
    Jó, de én ezt most mkozmi hozzászólására írtam:)
    előzmény:
    Petra-22 (113)
     
  11. 2004. február 22. 19:55116.
    A csaj mennyiért csinálta meg neked bőrszínű korrekcióval együtt?
    előzmény:
    pepsifüles (115)
     
  12. Torolt_felhasznalo_782726
    Torolt_felhasznalo_782726
    2004. február 22. 19:10115.
    A csaj akivel megcsináltattam újból csakis ezzel foglalkozik reggeltől estig igen nagy tapasztalattal rendelkezik!De ha így sem tudtalak meggyőzni akkor ha Ági nagyon eltolta oda még mehetsz korrigáltatni!:(Szerencsémre a festék nem fogta be rendesen a szemem így ez kicsit megkönnyítette a dolgunkat:)Kár hogy nem láttad a szemem most nem gondolkoznál ennyit. Ha ide jössz hozzám szívesen megmutatom neked a végeredményt :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_782726
    Torolt_felhasznalo_782726
    2004. február 22. 19:07114.
    Nézd én komolyan mondom nem vicceltem hogy ocsmány lett!!!!!!Ági nagyon kedves szimpi meg mindende. . . Lehet hogy az volt a baj hogy 6 ra mentem hozzá és már sietett haza nem tom. Isten az atyám hogy negyon fájt és az egyik lefele ment vékonyan a másik felfelé vastagon ezt a részt kellett barnával korrigálni!!!!pénzt nem kértem tőle vissza mert úgy voltam vele hogy inkább már ne is lássam!!!Ocsmány lett!!!!!
    előzmény:
    oreo (112)
     
  14. 2004. február 22. 18:16113.
    Nem emlékszem pontosan, mit mondott a kozmetikusom, de biztos nem 2 napos volt.
    előzmény:
    oreo (112)
     
  15. 2004. február 22. 16:16112.
    Jó, most nem a pénzről beszélek, hanem arról hogy elég durva hogy 1-2 napos csak a tanfolyam.
    előzmény:
    Petra-22 (111)
     
  16. 2004. február 22. 15:44111.
    Azért egy komoly tanfolyam nem pár tízezer Ft! A kozmetikusom mesélte, hogy 400 000 Ft körül volt a tanfolyam díja, a gép, pedig, amivel csinálja, közel 2 millió. A festékek üvegenként 30-40 ezrek, a krém, amivel kezelni kell utána 2 hétig a tetkót, tégelyenként 40 000. . .
    előzmény:
    oreo (110)
     
  17. 2004. február 22. 13:42110.
    1-2 napos tanfolyam??? Azért azthittem több. Vicc hogy valaki kifizeti a 10 ezer forintokat és 2 nap múlva már tetoválhat.
    előzmény:
    mkozmi (108)
     
  18. 2004. február 22. 13:38109.
    Na most jól megijesztettél. Én azért jelentkeztem be az Ágihoz mert a kozmetikusom mesterének ő csinálta és állítólag az nagyon szép lett.
    Meg mint láttam mesterkozmetikus is.
    Te mikor csináltattad?
    Na ha nekem valaki mégegyszer elrontja azt megölöm. . .
    előzmény:
    pamutnyusz (102)
     
  19. 2004. február 20. 18:57108.
    Sziasztok! Én kozmetikus vagyok, de nem tetoválok, s talán ezért elfogulatlanul tudok beszélni a tetoválással kapcsolatban. Egy tetováló tanfolyam 1-2 napos, több tízezer forintért. Ha vkinek nincs kézügyessége, annak ígyse úgyse fog menni, ráadásul el lehet képzelni, hogy milyen a minőség tekintetében egy ilyen tanfolyam. 1-2 nap alatt nem lehet elsajátítani egy olyan dolgot, amelyhez (hogy tökéletesen végezd a munkád) több éves gyakorlatra van, illetve lenne szükség. Közhely, de erre is igaz hogy minden a pénz körül forog, és ez is csak pénzlehúzás - semmi több. Többen is írtatok konkrét számokat arról, hogy min mennyiszer kell átmenni, de ha egy szakember tudja hogy mit csinál, akkor azzal is tisztában van, hogy minden embernek másként reagál a bőre. Van akin átmehetnek 10X is, de be se veszi a festéket, van akinek 1 év alatt kikopik, és van akinek 1X csinálták meg, és mégis akár 5 éven át bennmarad a festék. Egy üzletember minden kérdésetekre olyan választ ad, amit hallani akartok, ezeknek nem szabad feltétlenül bedőlni. Ha vki tetováltatni akar, legalább 3-4 munkáját nézze meg az illetőnek, mert abból már lehet következtetni. Jól vegyétek szemügyre hogy kihez mentek, mert ha rosszul választotok, vagy elhamarkodottan döntetek, a következményeket lehet hogy örök életetekben viselnetek kell!!! A legkomolyabb jóindulat beszél belőlem. sziasztok. . .
    előzmény:
    pamutnyusz (107)
     
  20. 2004. február 20. 17:39107.
    én igazából nem is az árat néztem hanem inkább a referenciát, és az bizony magáért beszélt tök mindeggy lett volna hogy 10 e 20 e vagy mennyi a lényeg hogy a legjobb legyen. Olyan mint ha kicserélték volna szemem ja és az anyámnak is teccik pedig ő egy nagy kritikus(neki soha semmi nem elég jóóóó)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2004. február 20. 17:35106.
    Ágibogi!Kellemes azért nem volt -kb annyit jelent hogy egyszer ki ehet bírni(nekem nagyon alacsony a fájdalom küszöböm)Nézd én nagyon válogatós vagyok mindenből a legjobbat akarom, nem veszek semmiből rosszat inkább várok hogy legyen még pénzem de megveszem a jobbat, valahogy így voltam ezzel is. Én nem tanácsolnám ezt a csajt ha nem lennék benne 100% ig biztos!!!!!!Hidd el én majd be szartam a Bartókon és iszonyú csúnya lett!Olyan volt mint ha kb 7 éve csinálták volna!Én ennél a lánynál Zsuzsinak hívják 1 szer voltam de lehet hogy nem kell visszamennem hozzá mert annyira jó lett. Én amondó vagyok ha valami jó és tuti arra érdemes várni és bárhova elmenni érte!Hányszor ment át rajta?foggalmam sincs, de nem is az a lényeg hanem a végeredmény(hiába megy valaki át rajta 1 sze r de rosszul valaki meg sokszor és jól hát akkor inkább az utóbbi)A tel száma:06302504437
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2004. február 20. 17:04105.
    Ó. . . (Hallod ezt oreo??) Nem tudnád megadni az elérhetőségeit annak, aki jó volt 16-ért? Hányszor ment át rajta? A "kellemes azért nem volt" az kb mit takar?
    Én már komolyan nem tudom, mit gondoljak! Az ok, hogy az olcsó nem jó, de már a drága "profi" se??
    Az öreg hiba, ha ősszel jön vissza, mert nekem nyáron kéne. . :( NA mind1, hátha le lehet vele zsírozni. . .
    Köszönjük szépen, hogy megosztottad velünk a tapasztalataidat! :)
    előzmény:
    pamutnyusz (102)
     
  23. 2004. február 20. 17:00104.
    Na, mesélj már, MI VOLT PÉNTEKEN?? :)) Visszaadta? Rinyált? Mesélj!! :)
    Mondom, a kozmetika. lap. hu-n ven 1 lista helyekről, és ott vmi G-nemtommi. Az van a Bartók Béla úton. De akkor ténleg nem lehet rossz. . . Kontármunka mostmár nem kell. . :)
    előzmény:
    oreo (100)
     
  24. 2004. február 20. 15:34103.
    Még annyit hogy a Bartókosnak a szine is rossz volt(hála az égnek mert könnyebb volt korrigálni)3 napig volt bedagadva a szemem. A másiknál másnap is szalonképes voltam a színe is jó és heges se nagyon volt!Ő most szülni megy de szeptemberben lesz újra, Érdemes megvárni ha valaki nem akarja azt a tortúrát végigjárni amit én!Higgyétek el álom szép lett a szemem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2004. február 20. 15:28102.
    Sziasztok!

    Én aztán megjártam a hadak útját a Bartók Bélán lévő kozmetikussal neve Ági!Valóban nagyon kedves szimpatikus nő, de úgy elrontotta a szemem hogy azt hittem a fejemet is le kell szedni max az segít!!!!Nagyon nagyon fájt!Pedig kaptam érzéstelenítőt, egyenes lett csak az egyik felfelé a másik lefelé hajlott azt hittem megőrülök. Megkérdezte tetszik e én mondta, hogy nem erre javítgatni próbált rajta ami még jobban fájt ja és ez már a második alkalom volt!!!(16 ezer ft volt)Többször nem mentem vissza oda meg úgy voltam vele inkább megvárom míg kikopik mert ezt a fájdalmat mégegyszer nem akarom és őt ráadásul profiként ajánlották!!!!!!!Egy kalap kaki amit csinált!A barátnőm ajánlott egy nőt aki neki csinálta mondtam neki hogy köszi nem kérek már belőle, de nagy rábeszélést követően elmentem hozzá. Ő előtte berajzolta (addig míg nekem tetszett)Én aztán maximalista vagyok (nagyon) és abszolút szimmetria párti! Gyönyörűen megcsinálta pontosan olyanra mint amit berajzoltunk, kellemes azért nem volt de közel sem fájt annyira mint a másik. Álom szép lett nem is hittem el(16 ezer amibe bele tartozik még 1 korrigálás )Ja még annyit hogy a Bartókos úgy elrontotta , hogy azon az oldalon ami felfele ment még testszínűvel is átkellett húzni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top