Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tartós smink

buborék25
Létrehozva: 2003. október 13. 13:03
Sziasztok!

Lehet, hogy van már ebben a témában topic, akkor 1000 bocs, én nem találtam meg. Szóval véleményeket szeretnék kérni, kinek mi a véleménye, esetleg tapasztalata. Én a szemöldökömet szeretném tetováltatni, ha esetleg tud valaki jó szakembert, annak nagyon örülnék. Mindenképpen valami természeteset szeretnék, nekem ugyanis elég világosa bőröm, a hajam is szőke, ehhez elég hülyén nézne ki a csont fekete. Vagy tévedek? Köszi előre is mindenkinek.
  1. 2004. március 11. 19:05151.
    Rain, Oreo!
    Szerintem ezeken a dolgokon nincs miért vitázni, csak az tudja aki ott volt, hogy mi történt.

    Amikor én először csináltattam meg a szemöldököm, vittem képet, megbeszéltük, hogy pont olyan lesz és valahogy nem sikerült!
    Persze korrigálni tudott, mert "csak" vékonyabb lett, mint amit akartam, de akkor is, ilyenkor szerinted ki a hibás??
    Ne veszekdjetek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2004. március 11. 17:48150.
    Lehet képet feltenni a bem. oldalra, szerintem tedd fel, és meg van oldva a vita. . . Én kiváncsi vagyok rá !!!!
    Amikor először megcsinálták a számat mindenki mondta, hogy alig látszik, pont csak annyira , hogy lehetett látni, hogy mellé van ütve két helyen is. . . :-(((
    Szerintem annak kell tetszeni aki viseli, nehogy már a tetováló mondja meg, hogy jó az. . . .
    előzmény:
    oreo (149)
     
  3. 2004. március 11. 16:52149.
    Hát figyelj, ez mind aljas rágalmazás amit írtál. Több profi kozmetikus látta a tetoválásomat és mind eléggé el voltak borzadva.
    Mondtam a nőnek hogy szempillasűrítést kérek, mutatott egy modellt, megbeszéltük (teljesen pontosan), rámondtam hogy ok. Aztán megcsinálta, teljesen más lett. Mellesleg senki más nem látta rajta kívül aki azt mondta hogy jó lett volna, talán még egy csaj az üzletben. Úgyhogy vagy az vagy, vagy a kozmetikus.
    És képzeld, ELMENTEM korrigáltatni, de még nem történt meg a dolog, csak beszéltem azzal a nővel aki korrigálná. Mint írtam ott van a Bartók Béla úton a Calendulában.
    Az hogy üres fecsegés. . . Hát ne haragudj már!
    Az a nő meg nem profi, halál béna.
    ATTÓL HOGY NEM MÚLTAM EL 18 ÉVES, IGENIS TUDOM MILYEN EGY SZÉP TETOVÁLÁS!
    ATTÓL MERT NEM MÚLTAM EL 18 ÉVES, NEM LEHET ÁTVÁGNI!
    ATTÓL MERT NEM MÚLTAM EL 18 ÉVES, NEM VAGYOK VAK!
    Remélem elég érthető volt.
    MINDENKINEK KÜLDÖK EGY FOTÓT A SZEMEMRŐL AKI KÍVÁNCSI RÁ, ADJA MEG AZ E-MAIL CÍMÉT!
    Ezek után állíthatod hogy a szempilláim között van, de mindenki aki akarja látni fogja hogy össze vissza hazudozol. Ha lehetne a fórumra képet berakni már rég beraktam volna.
    Egyébként még az elejéhez: ha nem beszéltük volna meg hogy milyet csináljon, egy kozmetikus akkor sem csinálhat a szempillák fölé, látnia kell hogy ez gusztustalan!! Főleg egy fiatal lánynak!!
    Egy szavad sem igaz. Hányingerem van.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_121043 (148)
     
  4. 2004. március 11. 15:55148.
    Sziasztok! Oreo hozzászólásaihoz fűznék véleményt: A helyzet az, hogy én is ismerem a történetét, igaz a másik oldalról, és bizony teljesen másképp fest az igazság erről az oldalról. . . A lényeg az, hogy nem szabad hinni mindenkinek. . . Tudom, hogy most ismét elbizonytalanítok sokakat, akik nem csináltatták még meg a sminktetoválásukat, de nekik üzenem, hogy nem minden igaz, amit itt lehet olvasni!!! És az, hogy egy kiábrándult tini (még 18 éves sincs) össze-vissza fecseg, mert meggondolatlanul, önálló gondolatok nélkül, határozatlanul beült a székbe és utána megbánta, ezt annak köszönheti, hogy nem mondta el gondolatait a kozmetikusnak (néma gyereknek anyja sem érti a szavát!). Most úgy érzem, hogy ideje Oreo megjegyzéseit megcáfolnom!!! Tehát: A kozmetikus hölgy a leírtakkal ellentétben igenis profi, és én ezt úgy írom, hogy egyszer láttam idáig életemben, de mivel én is vele csináltattam a szememet, eddig mindenkitől szívből jövő dícséreteket kaptam, mert a legnagyobb rosszindulattal sem lehetne azt mondani rá, hogy nem sikerült volna! Nagyon szép lett, NEM EGY VONAL A SZEMPILLÁK FÖLÖTT, hanem igenis közötte, teljesen egybeolvadva velük, mondom, nagyon-nagyon szép. Ezért volt fájó olvasnom, hogy az elkeseredett tudatlan lány mennyire lejáratja a tapasztalt kozmetikust!!! Ha lesz rá alkalmam, komolyan mondom berakom a képet a szememről, és meg tudjátok nézni, kinek van igaza. Még egy utolsó dolog: Figyeltem Oreo írásait, és érdekes módon mégsem ment el "korrigáltatni". . . Vajon miért? Talán azért, mert leesett a heg a szeméről és rájött talán, hogy mégsem lett rossz???? Elgondolkodtató. Egyébként én 28 éves vagyok és nem vagyok meggondolatlan!!! Várom a hozzászólásokat, véleményeket! Sziasztok! Rainbow
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. március 9. 16:23147.
    sziasztok. ha valakinek szüksege van ra, szivesen atküldöm annak a koz. a nevet, cimet, szamat, aki nekem a szemöldököm, also felsö szemhejam, szamat megcsinalta. megbizhato, garantaltan ügyes, nincs nala felnivalo. nem rokonom, nem baratnöm, tehat nem futtatni akarom, csak mindenkinek jot ajanlani, aki porul jart, vagy bizalmatlan, hogy hova menjen. elrontott smink kijavtasaban is profi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2004. március 9. 14:48146.
    El ne menj, ez gyanusan olcsó. . .
    Nekem háromszor ennyibe került a szám. (bár az is csak másodszorra lett szép)
    előzmény:
    Kiskata (143)
     
  7. Torolt_felhasznalo_250235
    Torolt_felhasznalo_250235
    2004. március 9. 14:33145.
    Ez szerintem is gyanús. . . Az anyagköltség nem jön ki belőle. . .
    előzmény:
    Kiskata (143)
     
  8. 2004. március 7. 17:52144.
    Szia,
    Szerintem ez túl olcsó. . .
    Ha mellette döntesz, előtte mindenképpen nézd meg néhány munkáját, és nehogy te is úgy járj mint én, csak úgy menj bele ha (pénzvisszafizetési) garanciát vállal.
    előzmény:
    Kiskata (143)
     
  9. 2004. március 7. 16:04143.
    Sziasztok, a Pesti Estben hirdetnek tartós sminket, képzeljétek találtam olyat hogy szemöldök 9, szemkontur 10, szájtetkó szintén tizezer. Csak egy keresztnév meg egy mobilszám van megadva. Szerintetek ez milyen lehet? Én régóta keresgélek valakit, és véletlenül megtaláltam ezt. Annyi van még melkéirva hogy mesterkozmetikus. Hát. . . nemtom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_782726
    Torolt_felhasznalo_782726
    2004. március 5. 20:53142.
    jaaaaa azt nem tudtam hogy ő ott csináltatta!Mekkora szerencséd van hogy ági nem tudta megcsinálni neked. Én kb annyira haragszom rá mint te a csepelire
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2004. március 5. 14:26141.
    Írtam már az imént, oda megyek majd ahova az Ági küldött, ahhoz a csajhoz akinek vele szemben van kozmetikája, és csak tetoválással meg annak eltüntetésével foglalkozik.
    előzmény:
    pepsifüles (139)
     
  12. Torolt_felhasznalo_946894
    Torolt_felhasznalo_946894
    2004. március 5. 13:11140.
    Csajszik, én most vagyok itt először, csak el szeretném mondani azoknak, akiknek nem sikerült, hogy van olyan is mint az én esetem. Szóval, én 2 éve csináltattam a szememet és a számat és mind a kettő olyan SZUPER lett, hogy minden nap áldom magam azért, hogy megcsináltattam és nem kell állandóan igazgatni a sminket, csak egy kis szájfény reggel és kész. Most figyeljetek!!!
    A férjem azt mondta rá, hogy " olyan jó, hogy reggel is szép vagy". Szóval, nagyon meg kell gondolni, hogy kivel csináltatod mert hatással van az életedre.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_782726
    Torolt_felhasznalo_782726
    2004. március 5. 12:24139.
    akkor menj oda ahol ági csináltatta!Egyébként a hely tényleg szép, de valszeg nem a tetoválásra alapozta mert ahhoz nem ért!
    előzmény:
    oreo (138)
     
  14. 2004. március 5. 12:17138.
    Jól hangzik, de sajnos nem tudom megvárni, nem tudok várni szeptemberig mert nagyon látszik és csúnya. Bár nem túl erős, de lehet látni és egyre jobban idegesít.
    előzmény:
    pepsifüles (137)
     
  15. Torolt_felhasznalo_782726
    Torolt_felhasznalo_782726
    2004. március 4. 22:59137.
    Igen Ágié nagyon szép az enyém is olyan!!!!!!Mondtam várd meg az enyémet ő ki is szedi(ill barnával korrigálja nekem is kellett)és gyönyörűen meg is csinálta
    előzmény:
    oreo (134)
     
  16. Torolt_felhasznalo_260377
    Torolt_felhasznalo_260377
    2004. március 2. 15:30136.
    közben megkérdeztem a szép helénát, 35e Ft a szemöldöktetoválás, korrigálással. nem olcsó. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_260377 (135)
     
  17. Torolt_felhasznalo_260377
    Torolt_felhasznalo_260377
    2004. március 2. 15:27135.
    sziasztok!
    a szép Heléna szalonról hallottatok már? most olvastam róla az origon. érdekelne, hogy találkozott-e már valaki az ott említett Coture Make up technikával.

    Egy ismerősömnek az Ó utcában vagy a Zichy környékén csinálták a szemét és nagyon meg volt vele elégedve anno. Tud vki ott kozmetikát (az ismerőst már nem tudom megkérdezni). köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2004. február 27. 20:20134.
    Amúgy rájöttem hogy az a Bartók Bélás C betűs kozmetika amit a kozmetika. lap. hu-n láttál valószínűleg a Calendula, ahova átküldött az Ági.
    előzmény:
    Ágibogi (132)
     
  19. 2004. február 27. 20:16133.
    Már leírtam régebben hogy mi volt, olvass vissza!

    Amúgy ma voltam az Áginál. Azt mondta hogy ő nem tudja kiszedni rendesen, és átküldött a szemben levő kozmetikába ahol van egy nő aki nagyon sokat foglalkozik tetoválások eltűntetésével. Sajnos már nem volt bent, úgyhogy csak egy névjegykártyát kaptam. Nem gondoltam volna hogy ennyire megszívom, ráadásul telefonálgathatok meg rohangálhatok össze-vissza a városban:(.
    Az Áginak nagyon szép volt a kozmetikája. Megmutatta a saját tetoválását, neki nagyon szép. Bár gondolom azt nem ő csinálta magának:)).
    Szóval egyelőre biztos hogy nem megyek sehova, inkább megpróbálom rendesen kiszedetni. Aztán majd meglátom.
    Hát ez egy jó lecke volt az élettől.
    előzmény:
    Ágibogi (132)
     
  20. 2004. február 26. 21:24132.
    Oreo, miértnem írsz?? Mondd már, mi volt a csepeli muffal!!! :)
    előzmény:
    Ágibogi (104)
     
  21. 2004. február 26. 21:23131.
    Szia pamutnyusz!
    Ne haragudj, hogy csak most reagálok, de nem nekem címetzed az üzenetet, így nem kaptam értesítést, magamtól meg csak most jöttem ide. . :)
    Nagyon lelkesítő ez a Zsuzsi-lány, de őszig várni. . . Már egyáltalán nem dolgozik? Lehet, hogy érdemes lenne még gyorsan felhívni. . nemtom. . . MIndenestre köszi az inokat!
    előzmény:
    pamutnyusz (106)
     
  22. Torolt_felhasznalo_782726
    Torolt_felhasznalo_782726
    2004. február 26. 21:01130.
    bocs 15-16 ezer
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_782726
    Torolt_felhasznalo_782726
    2004. február 26. 20:58129.
    Csak felül csinálta meg (szerencsére)kb 3 hónapja!25-6 ezer volt nem emlékszem.
    előzmény:
    oreo (126)
     
  24. Torolt_felhasznalo_782726
    Torolt_felhasznalo_782726
    2004. február 26. 20:57128.
    igen csinál szemöldököt is!Mindent nagyon szépen csinál!
    előzmény:
    rrosalie (125)
     
  25. Torolt_felhasznalo_292684
    Torolt_felhasznalo_292684
    2004. február 26. 17:33127.
    Ezt a hozzaszolast mindenkinek el kellene olvasnia, teljesen igazad van.
    előzmény:
    mkozmi (108)
     

Címlap

top