Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kemoterápia

Vanda75
Létrehozva: 2008. március 4. 11:18

Sziasztok!

Szeretném,ha megosztanátok tapasztalataitokat a kemoterápiával kapcsolatban.Tényleg annyira szörnyű?Van valamílyen gyógyszer,kúp a mellékhatások ellen?

 Előre is köszönöm a hozzászólásokat!

  1. 2015. február 22. 19:32651.
  2. 2015. február 22. 18:51650.

    Talán kérdezz meg egy erdélyit a szóval kapcsolatban. (off: miért írnak sokan mostanában ilyeneket nagy kezdőbetűvel?)


    Egyébként a cikknek utánajártam, megtaláltam az eredeti oldalán, névvel ellátva...lottóznom kéne..))) Ha leírom valamiről, hogy az úgy nem jó szerintem, azért van, mert megnéztem. Az lehet, hogy nem értek hozzá, de már elnézést, szerintem ti sem vagytok eüs szakemberek, tehát egymást győzködni csak logikával lehet. Ki---kinek hisz? Akkor nézd meg már kinek hiszel. És gondolkodj el azon, ha találsz egy horror képet egy gyerekről, aki valamelyik szörnyű betegségben szenved éppen, hogy akkor most elkapta fertőzés miatt, vagy az oltástól kapta el? Ha utóbbi, akkor miért nincs rengeteg ilyen kép? Két okból: mert nagyon ritka az eset,másik ok meg, hogy a betegség is ritka hálistennek már. Aztán vitatkozhatsz azon, hogy az oltások miatt ritka, vagy mert növényvédőszereket használnak. (ez utóbbit is olvastam, hóttkomolyan állítva.)

    előzmény:
    xell (649)
    2015-02-22  17:21
  3. 2015. február 22. 17:21649.

    Tök mind 1 nektek van e a cikkhez név ha van az a valaki nem jó ha nincs akkor az nem jó. Ne ez legyen a legnagyobb gond. Azt még senki nem írta ( tette meg ) hogy azt reagálja több forrásból utánna jártam és ez ezért meg ezért nem felel meg a valóságnak.Én vágom ,hogy a gyógyszerek is kellenek,de nem mindig az a megoldás az oltás is ilyen. Az Oláh szó hatására mi sérül? az egó?

    előzmény:
    eda-1952 (648)
    2015-02-22  16:43
  4. 2015. február 22. 16:43648.

    De azért megnéztem: "lemérgezte", fasisztoid ÁNTSZ..Naturahírek, cikkíró neve nélkül. Persze a stílusból kapásból látható ki írta, ugye tudod te is. Ez az idézet meg még érdekes is:


    "Románia a korábbi saját gyártmányú vakcináját lecserélte arra a dán méreginjekcióra, amit Magyarország is hosszú évek óta alkalmazott. Rengeteg súlyos mellékhatás, és haláleset miatt azonban a román egészségügy-miniszter hamarosan felfüggesztette ezen oltást. A WHO szakemberei persze mindent rendben találtak – mint mindig… – így némi szünet után már ismét oltanak Romániában. Fontos azonban tudni, hogy oláhéknál jogszerűen megtagadhatja a szülő az oltásokat, .." Valóban, borzasztó állapotok voltak azzal az oltással, olvastam néhány romániai magyarnyelvű oldalt..((( És csendben megjegyzem, hogy ugyanakkor a magyar és határközelben lakó szülők,akiknek volt rá anyagi lehetősége, áthozták Magyarországra a babát, hogy itt kapja meg az oltást. Ha ugyanaz ,akkor ettől miért nem betegedtek meg zsinórban??? Nem én mondom, ha keresgélsz, megtalálhatod azokat a fórumokat és cikkeket,ahol ezeket olvastam. Persze lehet hogy nem az oltás volt a rossz, hanem a tárolása botrányos.


    Ezenkívül szeretném a cikkíró figyelmét felhívni, az "oláhéknál" szó határozottan sértő a román állampolgárok számára, mondhatnám kinyílik a bicska a zsebükben tőle...és jogosan. Elég műveltségi minimum, hogy más népeket ne csúfoljunk.

    előzmény:
    xell (644)
    2015-02-22  09:54
  5. 2015. február 22. 16:26647.

    Nem, nem igazolódott be, mi több,szerintem az igazolódott be, hogy szükség van rájuk. Egyik gyerekem és unokám sem kapott paralízist, nem haltak meg, nem kerültek tolószékbe és rosszabb helyre sem. Ami azt illeti, úgy gondolom a te gyerekeid(ha többen vannak) is megkapták min. a picikori oltásokat. Az, hogy most pl eztaz oltást esetleg nem kapják meg majd az unokáid, a terjedő okosság miatt, az nagyon veszélyes. És nem ajánlom (pont megnéztem az illető országot, mert máshol valaki emlegette az itthoni "főfő" oltáskritikus családját), hogy a paralizis ellen oltatlan unokáid bármikor ellátogassanak pl Venezuelába, ahol nincs oltás...vagy ha igen, akkor többek közt ez ellen is kérjenek védőoltást.

    előzmény:
    xell (644)
    2015-02-22  09:54
  6. 2015. február 22. 14:39646.

    Mondjuk nem bánom, ha ezt a hsz-t még egyszer elolvasod, s reagálsz a zárójeles részre. Szerinted? Szerintem igazam van.

    előzmény:
    eda-1952 (638)
    2015-02-21  21:28
  7. 2015. február 22. 14:34645.

    Mindig kiírom, hogy mit akarok mutatni....ha más is van a linken, akkor elnézést. De szerintem egyikünk sem tett fel olyan horrorképes linket, mint a legutóbbi oltásellenesé. Ráadásul rájöttem, hogy hol tették még fel...(((Talán Xell onnan néz át ide?Egyébként a mondanivalóm a horrorgyűjteményhez: ha valóban igaziak a képek és a gyerekek elkapták a betegséget,ami ellen oltották őket (a Föld különböző pontjain, azaz pl Kínában egy, Franciaországban egy...), akkor ezek jó példák arra is, hogy miért kell oltatni! És érdekes módon, az egész net ezzel a képsorozattal van tele, nincs egyikről sem még pár tucat,úgy értem más betegekkel. Plusz legalább egy kamu, azt véletlenül még én is felismerem, hogy milyen betegség, azt nem lehet oltástól kapni.

    előzmény:
    hutchi (642)
    2015-02-21  22:13
  8. 2015. február 22. 09:54644.

    Ne azon vitázzatok, hogy tett e ki valaki ilyen vagy olyan képet?


    Inkább gondolkozzatok el azon hogyan lehet ,hogy ilyen képet egyáltalán készíteni? Azért mert van ilyen. De miért van ezt vitassátok inkább.


    ://tudnodkell.info/35-eve-beigazolodott-hogy-csak-art-megi s-kotelezo-meg-ma-is/


    http

    előzmény:
    hutchi (642)
    2015-02-21  22:13
  9. 2015. február 22. 09:26643.

    Azért tettem be ilyen linket is, hogy gondolkodjunk el egy kicsit.Ha nem látunk ilyet akkor nincs is? Dehogynem nem kell szemérmeskedni. A dolgok összefüggnek. Nem igazán történik véletlenül semmi.Azt próbálom elérni, hogy ne higgyünk el egyből semmit ,de ne is utasítsuk el anélkül ,hogy kicsit utána ellenőriznék több ellentétes forrásból. Jó példa volt erre a só káliumozása.Mikor kitettem mondták páran, hogy ilyen meg olyan hül.e vagyok.


    Ez igazából nem hat meg.


    Ezek a reakciók azért vannak mert az addigi hitrendszerüket felforgatja és azt nem szeretik az emberek.Nagyon sokan álom világban élnek.Nagyon sok témából tudnék példákat hozni., pld lélek, vallás ,földönkívüliek,tudomány,eredetünk, hamisított holdraszállás, Tayos barlang,Móricz Jánost.......  stb Próbáljunk már kicsit gondolkodni,ne csak azt elfogadni amit tanítanak, hanem kérdezzük meg magunktól de ez vagy az miért van így? nem lehet , hogy másként van? Ha már itt a kemónál vagyunk kinek az érdeke, hogy adják? Haszon ez valakinek vagy tényleg jót akarnak nekünk? Nem lehet , hogy utána kellene járnom annak aki átesett rajta és azt mondja még egyszer nem tenné mi oka van ezt mondani? Nem jobb lenne más kárán tanulni? egy a lényeg ma már mindennek utána lehet járni bárminek. Akár a történelmünk akár a tudomány  hamisításának. Igaz, nem igaz? Csak akkor tudjuk meg ha utána járunk a lehetőség adott.Nem kell hinni nekem se, anti ironiának, se senkinek  győződjünk meg saját magunk róla. a környezetünk 2-5% -át érzékeljük mi lehet a tőbbi? a DNS-ünk hány %-át ismerjük nagyon jó esetben 10? minek a többi? csak úgy van? dehogy a természet feleslegesen nem alkot semmit.Gondolkodjunk


    w.vilagom.hu/a-gyogyszeripari-dolgozok-kitalalnak/


    az elejére   ww

    előzmény:
    hutchi (642)
    2015-02-21  22:13
  10. 2015. február 21. 22:13642.

    "Én sem hozok ilyen képeket, maximum géptüdőset tettem már ki,"


    Ez NEM igaz, Eda, nem csak geptudok vannak a Te linkjeiden, hanem beteg emberek kepei!!! Ugyhogy de igen, Te (is) hoztal pont ilyen kepeket! 

    előzmény:
    eda-1952 (638)
    2015-02-21  21:28
  11. 2015. február 21. 21:46641.

    Antironianak kellemes wellness-ezest, remelem hasznal es egy bekes szerettetteljes enjet latjuk viszont a jovo heten....

    előzmény:
    eda-1952 (633)
    2015-02-21  21:00
  12. 2015. február 21. 21:40640.

    "Nem sértésnek szántam pedig, hanem komolyan gondoltam."


    ?????? ha komolyan gondolod a sertegetest az meg rosszabb is talan......


    azt probald meg, hogy nem illeted negativ jelzokkel es nem minosited azokat, akik nem ugy gondolkodnak mint Te vagy nem abban hisznek amiben Te.

    előzmény:
    eda-1952 (639)
    2015-02-21  21:33
  13. 2015. február 21. 21:33639.

    Nem sértésnek szántam pedig, hanem komolyan gondoltam. Odatartozik, ahol mindenféle angyaltanfolyam, meg jóslások és egyéb dolgok támadják az emberi észt. Ha másik szót használok, akkor jobb? Esetleg angol kifejezést?

    előzmény:
    hutchi (635)
    2015-02-21  21:17
  14. 2015. február 21. 21:28638.

    Nos itt, ahol én lakom még soha nem láttam ilyen képeket a gyermekorvosi rendelőkben. Szerintem ez Magyarországon nem  szokás. Én sem hozok ilyen képeket, maximum géptüdőset tettem már ki,de ott  maga a tény szörnyű és semmit nem látsz belőlük tulajdonképpen. Ja, nem túl sok megbetegedett gyerek  képét lehet  kitenni, mert hány esetre is jut egy...? Amúgy meg, ha jól lefotóznak egy szegény gyereket, aki az oltástól kapta el a betegséget (mert nem volt egészséges amikor kapta,sőt olyant is olvastam már, hogy lelkiismeretlen orvos lázas gyereknek adta be), szóval akkor van egy képünk, hogy milyen lenne betegen az a rengeteg gyerek, aki oltás híján egy járványnál elkapná ugyanazt.


    (Egyébként komolyan hiszed, hogy ha egy gyerek így néz ki egy oltás szövődményétől, akkor ez nem terjedne futótűzként...? Főleg vidéken, egy ekkora városban, mint az enyém. Nem kéne "hivatalosan" nem beszélni róla, mert úgyis mindenki erről beszélne.)

    előzmény:
    hutchi (634)
    2015-02-21  21:14
  15. 2015. február 21. 21:26637.

    Nálunk TV műsorokban is közlik... úgy hatásosabb.

    előzmény:
    eda-1952 (633)
    2015-02-21  21:00
  16. 2015. február 21. 21:19636.

    ja....az ilyesztgeoket visza-ijetszgetni.....

    előzmény:
    sárkánycsont. (632)
    2015-02-21  20:58
  17. 2015. február 21. 21:17635.

    De "kedves" vagy egyebkent, hogy szted "hulyulnek" az emberek. Ugye nem magadra erted hogy Te "hulyulsz", hanem masokat probalsz sertegetni ezzel.... 

    előzmény:
    eda-1952 (633)
    2015-02-21  21:00
  18. 2015. február 21. 21:14634.

    Eda, Ti hozzatok mindig az ilyen kepeket "ervkent"!!!


    Egyebkent ha megnezed, az orvosi rendelokben is az ilyesmikkel kampanyolnak az oltasok mellett (legalabbis itt a mienkben), hogy beteg gyerekek kepeit teszik ki a falra. Azok a gyerekek pedig, akiket az oltasok tesznek betegge, azok sajnos el vannak felejtve. Az ilyen gyerekek kepei nincsenek fent a rendelokben. 

    előzmény:
    eda-1952 (633)
    2015-02-21  21:00
  19. 2015. február 21. 21:00633.

    Nem jött szóba, csak Xell kezdett  el róla beszélni minden indok nélkül, miután pár hsz-t írt antironiának, aki előtte elbúcsúzott, hogy nem lesz a hétvégén..)))


    Nagyon megnyugtató érzés különben, hogy nem csak Magyarországon hülyülnek az emberek. Bocs', szó szerint gondoltam. Tudod oda vissza, mindkét oldalon tisztességtelen dolog ilyen fotókat közölni, ilyeneket cikkekbe betenni,már csak azért is, mert néha még szakorvos sem lehet benne talán biztos, hogy valójában miről van szó.

    előzmény:
    hutchi (629)
    2015-02-21  20:20
  20. 2015. február 21. 20:58632.

    Ezzel jól lehet ijesztgetni.

    előzmény:
    xell (628)
    2015-02-21  14:25
  21. 2015. február 21. 20:23631.

    ez az, sikerult linkelni.......

    előzmény:
    hutchi (630)
    2015-02-21  20:22
  22. 2015. február 21. 20:20629.

    Szia, nem jon be a linked.....


    ez az, ugye? Csak eros idegzetueknek! Igen az oltasfanatikusok eroszeretettel alkalmazzak a sokk-kampanyt, pedig nyugodtan lehetne es lehet is kepeket hozni az oltasok ellen is, olyanokat, amik az oltasok karos "mellekhatasait" mutatjak be :((((((


    w.naturalnews.com/048691_vaccine_damaged_children_graphic _ photos_medical_mutilation.htm


    node ez nem oltasforum, ugyhogy nem tudom hogy jott szoba, nem olvastam vissza alaposabban, de ha mar szobajott........


     

    előzmény:
    xell (628)
    2015-02-21  14:25
  23. 2015. február 21. 14:25628.

    Hogy kicsit tájékozott legyél (legyetek ) Ha nem megy a fordítás legyen a gugli a barátod


    w.naturalnews.com/048691_vaccine_damaged_children_graphic_ photos_medical_mutilation.html


    ww  Hogy kicsit az oltások mögé is lássatok

    előzmény:
    antironia (623)
    2015-02-20  22:02
  24. 2015. február 21. 14:17627.

    Igen paraszt vakítás


    w.hirarena.com/mergezo-sok-arusitasa-elleni-pert-nyert-dr- -weixl-varhegyi-laszlo_849


    ww

    előzmény:
    antironia (603)
    2015-02-20  17:37

Címlap

top