Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ma inditom-várlak

Torolt_felhasznalo_638194
Torolt_felhasznalo_638194
Létrehozva: 2008. május 2. 13:12
sziasztok nagyon nehéz bekapcsolodni egy összeszokot topikba  szeretetel várok IDE mindenkit aki el mult 50 és imád netezni -barátokat keres :mert az a barát  kinek öröme az örömöd,bánata a bánatod, kinek barátságát  minden körülmények  között válalod mesélj!
  1. 2008. június 4. 21:14501.

    Bocsi, mostmár értem. Ő ILYEN! Minden tud, mindent ért.

    Akkor én is olvastam ezt a hozzászólást, de figyelmen kívül hagytam. Ez már nálam látod feledésbe is ment. 

    Mi azért néhányan megmaradtunk itt..................... és nem zavar hány hasonló topik van. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (500)
    2008-06-04  20:28
  2. Torolt_felhasznalo_569017
    Torolt_felhasznalo_569017
    2008. június 4. 20:28500.

    Olvasd el a 2.sz hszt tohonyától,azonnal megérted.

    Ha valaki indít egy topikot,amit ő a szárnyaló elméjével (saját megfogalmazása!)alacsony rendűnek tart,akkor mire jó,ha odamegy fintorogni és közölni,hogy nem tetszik?Nem egyszerűbb komment nélkül odébbállni és olyan topikban véleményt nyilvánítani,ami az ő igen magas színvonalának megfelel?

    Na mindegy,csak néha nehezen viselem a tohonya-féle fennhéjazó majmokat.

    Bocs az offért.

    előzmény:
    izisz47 (497)
    2008-06-04  18:33
  3. 2008. június 4. 19:10499.
    Sziasztok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2008. június 4. 18:35498.

    Sziasztok, megjöttem. Jó hosszú napom volt, ahogy hazaértünk,még átmentem a lányommal Békéscsabára. Nemrég értünk haza. Jól kifáradtam.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2008. június 4. 18:33497.
    Ez a hsz hogy került ide????????????????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (496)
    2008-06-04  14:13
  6. Torolt_felhasznalo_569017
    Torolt_felhasznalo_569017
    2008. június 4. 14:13496.

    De akkor minek mész beszólogatni,vagy jól odalinkelni egyet nemszeretem topikokba?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215600 (7)
    2008-05-02  13:35
  7. 2008. június 4. 14:09495.

    Szia!

    Biztosan nagyon örülnek a gyerekek a gyümölcsnek.

     

    Irigyellek ezért a sok energiáért Nagyon sokat dolgozol és teszel.

    Remélem a sorstol visszakapod mind azt a  jót amit  cselekszel.

     

    A kelkáposzta főzelék nagyon jó ötlet. Jövő héten ha apa is úgy akarja főzök én is . Amennyire utáltam gyerekként és fiatalként, már annyira szeretem. Szombatra rakott kel van előirányozva.

    Ma gyümölcslevest főztem, és tegnapról volt egy kis sült pulykamáj azt ettük krumplival.

     

    Puszi 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_638194 (493)
    2008-06-04  08:22
  8. 2008. június 4. 13:56494.

    Na ugye szép lassan megnyugszik. Még én is ideges és izgulós lennék egy uj helyen Fricikém azért ilyen kómás mert éppen ébredezett. nem tettem fel az egész sorozatot róla, de itt aludt a gépasztalon, én meg fényképeztem ahogy ébredezett.

     

    A mai világban még az árnyék is nagyon sokat jelent az embernek. Minden növénynek van valamilyen haszna

     

    Mi csütörtökön visszük Anyukámat a szemklinikára kontrollra, aztán meg mind a ketten megyünk pénteken a bőrgyógyászatra három heti előjegyzés után

     

    Jó pihenést ha hazaértek.

    előzmény:
    izisz47 (492)
    2008-06-03  19:48
  9. Torolt_felhasznalo_638194
    Torolt_felhasznalo_638194
    2008. június 4. 08:22493.
    Szép jó reggelt annak aki erre jár Ízisz remélem a fejfájádod el mult már  biztos front érzékeny vagy Te is . Rengeteg meggyet raktam el és 2 nagy láda (meggy+cseresznyét) ma reggel ki vittem kisvulkán suliába -inkább a gyerekek egyék meg mint a fa alatt rohadjon meg Kisvulkán meg gyógyult meg uszta a fül felszúrást  Ma kelkáposzta fözeléketfözök -ezzel nincs sok dolgom  kicsit pihizek megt tegnap jól rá huztam,az idő kellemes  a hangulatom okékivánom nektek is jó napotok legyen  cicára kutyára vigyázni pusz
    előzmény:
    izisz47 (489)
    2008-06-03  11:04
  10. 2008. június 3. 19:48492.

    Hali!

    Ma már lényegesen nyugodtabb volt őkelme. Fáj a hátsó lába. Attól tartok, túl sok volt a tegnapi rohangálás- mert semmit nem látunk rajta. Ha olyan lenne mint tegnap, tényleg visszapostáztam volna.

    Most pl. itt alszik mellettem a kosarában. Éjjel remélem többet tudunk már pihenni. Nem győzi kipihenni a tegnapi fáradalmakat.

     

    Gyümölcsfám nekem sem sok van. vagyis van, csak minek. Úgy felvagdalta apósom, hogy nem érem el semmiről a cseresznyét. Barackot meg nem nagyon látok a fán- de legalább érnyékot ad az udvaron.

     

    Holnap nem nagyon leszek, én viszem anyukámat Szegdre izotópos vizsgálatra, valamikor délután érek haza, a melegtől szerintem hullafáradtan.

     

    Jó éjszakát, jó pihenést.

     

    Ja, Fricikének valami kábítószert adtál? Nagyon kómás- de nagyon aranyos!!

    előzmény:
    Daisy48 (491)
    2008-06-03  16:52
  11. 2008. június 3. 16:52491.

    Sziasztok !

    Nekem azzal a két kg meggyel nem volt sok dolgom ami termett. Kisvulkánnak mielőbbi gyógyulást, neked kevesebb munkát. Igaz télen jól jön majd az eltett gyümölcs, zöldség Sajnos a 3 szilvafán nem lesz egy szem sem, amikor virágzott akkor jött egy hideg idő . Igaz tavalyról és még tavalyelőttről is van szilvalekvárom. A barackot meg úgyis meg kell vennem mert nekünk csak egy két éves fa van, azon annyi hogy megkóstoljuk.

     

    Izisz: Azt hiszem most megtudod mit élek át majden minden hajnalban. De én előzőleg csak alvós, lusta macsekokat ismertem. Rémálmomban sem jött elő hogy ilyen rohanós, mozgékony macska is van a világon Na de majd télen alszunk együtt jókat, mert akkor este kb 10-től alszik késő reggelig. Előfordul hogy úgy ébresztem amikor felkelek hogy az ágyneműt tudjam szellőztetni. Csak ezért várom a telet Fanni biztos nyugodtabb lesz ha megszokja a helyet és persze benneteket is megszeret

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2008. június 3. 11:05490.

    Ja, elfelejtettem. Egy ideig nem leszek, vasalnom kellene, meg pakolászni. Hogy mi valósul meg belőle, majd estére kiderül.

    Sziasztok! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2008. június 3. 11:04489.

    Szia!

    Akkor a patakban összeszedett nátha gyorsan elmúlik.

     

    Azt már látom hogy sok dolgom lesz Fannival. Ma már lényegesen nyugodtabb, a tegnapi napon nem is csodálkozom hogy 5 percig nem tudott nyugton maradni. Remélem a mai éjszaka is kicsit nyugodtabb lesz, mert vinnem kell anyukámat Szegedre  vizsgálatra. Ma a fiam vitte el, ő egy kicsit többet aludt mint én.

    Itt legalább rohangálhat kedve szerint, meg Soma mutatja neki a vadász helyeit. El nem mozdul Soma mellől- akinek meg már sokszor terhes.

    Nem fogunk  a közeljövőben unatkozni

    Ma nem tudom mit főzzek, a fiam biztos kajál Szegeden, nekem meg nem sok kedvem van most magamra főzni. Fáj a fejem

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_638194 (488)
    2008-06-03  09:36
  14. Torolt_felhasznalo_638194
    Torolt_felhasznalo_638194
    2008. június 3. 09:36488.
    Sziasztok ! siettem meg főzni hogy egy kicsit itt lehesek! ma megint meggy és borsó elrakás is lesz (már éjjel is meggyet szárazok -álmomban- kisvulkán itthol van de holnap már mehet suliba egy kis megfázás  a kiránduláson bele esett e hegyi patakba -mint kiderültIzisz a kuty.nagyon aranyos lesz vele dolgod az bizti ne adj neki sokat enni mert ugye köztudott hogy a leg falánkabb az összes kutya fajta közül!!a miénk is mindig enne-csak az ajtóval szemben tud feküdniés állandoan kajáért könyörög -nagy mozgásigényük van és nagyon játékosak de jól nevelhetők A mai ebéd halászlé és túros tészta (az elöbb kiis futott mert itt töltöm az időm ) azt hiszem délkörül az elefánt mellé kell ülni mert nagyon meleg leszKésöbb még be kukkantok  most gyorsan átnézem a többi levelem     Legyen szép napotok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2008. június 3. 07:01487.

    Sziasztok!

    Most egyenlőre még a bundáskenyérhez sincs étvágyam......

    Perpetum Mobile-Terminátor hajnali 4 óta fent van!!!!!!!!!! Elaludni alig akart, nem találja a helyét, de azt oszt nagyon!!!!! Lehet hogy a volt gazdija kb.4 hónap óta először aludt NYUGODTAN. Szegény Soma nyugalmát is megbolygatja alaposan. Egy zabagép. Teljesen mindegy hogy mi a kaja, csak KAJA legyen. Még a konyhaszekrényről is hajlandó leszedni. Adok egy kis próbaidőt neki, de ha ilyen marad, megy vissza az előző gazdihoz. Alig aludtam valamit az éjjel

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2008. június 3. 04:35486.

    Jó reggelt mindenkinek !

    Úgy néz ki ma sem fogunk fázni Nagyon korán ébresztett Fricikém, de még nem akartalak benneteket 3-kor zavarni, így csak most kérdezem mit kértek reggelire Én személy szerint egy kis fogyókúrás bundás kenyeret ennék, de apa ezt nem fogja megcsinálni én meg mindjárt visszaalszom, mert a kölök most feküdt le aludni Így én is mehetek.

     

    Gyerekekre, kutyákra és a kertekre is vigyázni lányok

     

    Szép napot ! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2008. június 2. 21:35485.

    Nem válaszoltam a kérdésedre, mert elterelte a figyelmemet Fanni.

    Nincs lefikszálva még az esküvő helye, engedélyt kell kérni a tulajtól aki külföldön él- de volt már a gondnok szerint (esküvő). Majd ha publikus lesz, teszünk fel képet, de nagyon szép helyen van az biztos. 

    előzmény:
    Daisy48 (482)
    2008-06-02  20:42
  18. 2008. június 2. 21:06484.

    Lassan ismerkedik a lakással, már belefeküdt a kosárba is. Viszont neveletlen, felnyúl a konyhaszekrényre, felugrik az ágyra, de majd nevelem. A plüss játékokat szereti és már megmozgatott bennünket. A fiam feláldozott  egy teniszlabdát és ment a labda dobálás.

    Apósom meg otthon hisztizik, hogy megint új kutya van a háznál, kutyaház lett a házunk. Le van ejtve.......

    Lehet hogy el kellene menni a könyvelőnek egy kis tanfolyamra........ 

    előzmény:
    Daisy48 (482)
    2008-06-02  20:42
  19. 2008. június 2. 20:44483.

    Nem baj ha idősebb hátha nem rág mindent meg

    Gyönyörű és úgy látom Somával is kijönnek majd

    előzmény:
    izisz47 (481)
    2008-06-02  19:20
  20. 2008. június 2. 20:42482.

    Sziasztok! Végre én is előkerültem

    Délelőtt vásároltunk, aztán mostam, és egész délután visszanéztem 2005 januárig a közös költség befizetéseket anyukámnak és nekünk is mert a 3-mal korábbi közösképviselő könyvelője össze-vissza könyvelt és nem stimmeltünk. Ahogy néztem a kimutatást a 60 lakóbol majdnem mindenki tartozik Persze ahogy átnéztem a miénket, kiderült hogy túlfizetésünk van. Ki tudja a többieknél hogy van.

     

    Nagyon fiatalon én is szerettem a vizet, de már huszonéves korom óta nem viselem el a közös vizet, és a Balaton is az Amig birtam a parton napoztam egész nap, most már az utcán is kerülöm

     

    Vigasztald meg kisvulkánt, majd legközelebb sikerül

     

    Izisz: szép helyen lesz az esküvő ? Lassan eljön az ideje már csak 3 hónap.

     

    Puszi Lányok, mindenkinek jóéjszakát ! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2008. június 2. 19:20481.

    Megjött TERMINÁTOR!!! Aki messze nem 4 hónapos!!! Gyanús volt nekem mikor megláttam. Nov. 24-én született.

    Még nem tudom marad-e, végül is panelben lakott eddig, nem győzi magát kirohanni. 

    Ismerkedik Somával..............

    Azt hiszem ha marad- én nem fogok unatkozni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2008. június 2. 09:41480.

    Használjátok egészséggel az új klímát. Én is mondom a fiamnak már régóta, hogy nem fogjuk megúszni klíma nélkül, de egyenlőre hallani sem akar róla. Igaz ő lakik fent a tető alatt, nekem itt lent jobb az idő lényegesen.

     

    Én sem nagyon bírom az almát. Nagyon ritkán eszem. 

    hamarosan indulok a munkaügyi kp-ba. Annyira nem várom... 

    előzmény:
    Daisy48 (475)
    2008-06-01  18:11
  23. 2008. június 2. 08:32479.

    Szerintem sem a győzelem a fontos, de ezt magyarázd meg a gyereknek. Ő ezt nem így képzeli , egyem meg a szívét. Biztos nagyon rosszul esett neki az eltévedés.

     

    Én sem főzök, vagyis majd du. Ugyanis az időmet a munkaügyi kp-ban fogom tölteni. De maradt kaja- mert vittem egy kotla töltött káposztát a Balcsira, onnan mentettem meg egy adagot, hogy legyen a fiamnak azért ma ebéd. 

    Ma hozzák a kiskutyulimat!!!!! Majd ha lehet képeket feltölteni, küldöm

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_638194 (478)
    2008-06-02  07:49
  24. Torolt_felhasznalo_638194
    Torolt_felhasznalo_638194
    2008. június 2. 07:49478.
    Sziasztok! Szép jó reggelt mindenkinek Dobok én is 1 kávét Képet nekem sem enged felrakni Kisvulkán ma itthol maradt mert beteg ???remélem nem valami "sara van megint a sulibanDél körül elviszem azért az orvoshoz (igy mindenki megnyugszik)  A kisfutóm tegnap utolsó lett a versenyen -eltévedt az erdőben-persze vigasztaltuk , hogy a részvétel a fontos!Ma nem kell föznöm  ,van hideg meggy leves és borsó fözelék, sütök hozzá tükör tojást  a sütim mind el fogyott-ez jó jel Tegnap itt is el volt borulva de csak pár csepp eső esett igy Apa ma locsol és borsót is kell szedni  nekem is van házifeladatom esszét irok vicának töriből -kis +  Bizony a Balcsiba én is csak a lábam lóbálnám bele  ,valamikor igazi vizi csibe   v oltam de mára már   ,nem szeretem a fürdést csak az sk. kádamban Azért nyáron el szoktunk menni családostól a közeli Szeleidi tóra  én a parton pihizek .Legyen szép napotok 
    előzmény:
    izisz47 (477)
    2008-06-02  06:24
  25. 2008. június 2. 06:24477.

    Sziasztok, én is előkerültem!

    Elmentünk tegnap egy kicsit megmosni a lábam a Balcsiban Ha vittem volna fürdőruhát akkor nem csak lábat mostam volna. A gyerekek fürödtek.

    Megnéztük az esküvő helyzsínét (is)

     

    Megyek ma a munkanélküli klubba bejelentkezek, gondoltam legyek mán valami klubtag én is.

     

    Szép napot mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  26. 2008. június 1. 18:13476.

    Már két napja nem tudok, mert az nlc nem működik rendesen

     

    Na majd máskor bepótolom

    előzmény:
    Daisy48 (475)
    2008-06-01  18:11
  27. 2008. június 1. 18:11475.

    Szia !

    én is gondolkodtam hogy sütök meggyes piskótát, de a lustaság győzött. Apa kint volt a telken. Fricivel ketten voltunk délelőtt. Főzni csak egy rizst kellett, mert tegnapról volt borsólevesem, stefánia vagdalt. Anyukám jött ebédre. Aztán háromkor apa is megjött, de utálom ha nem tudok mindent elmosogatni rögtön ebéd után. Aztán du. Fricivel voltunk kint mielőtt leszakadt az ég Már de. is volt égdörgés és jó zuhi, de du sajnos jéggel kevert eső esett, de szerencsére itthon legalább is a virágokat nem tette tönkre.

    A légkondit majd csak akkor kapcsolom be ha végképp nem birom a melegetmert hiába energiatakarékos, biztos rámenne a bugyim is ha állandóan müködne. Szerencsére hangja a benti résznek nincs, a kinti része ami az ablak alatt van olyan mint egy halk hűtő 34 decibel erősségű.

    Enni én is jobban szeretek mint sütni, de azt hiszem holnap sütök mert itt van a meggy, apa almát eszik, az én gyomrom meg nem birja hogy annyira savas, akkor állandóan éhes vagyok és a fekélyem sem szereti. Nagy kár

     

    P uszi mindenkinek. Remélem már lehet képet feltenni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_638194 (474)
    2008-06-01  07:55
  28. Torolt_felhasznalo_638194
    Torolt_felhasznalo_638194
    2008. június 1. 07:55474.
    Sziasztok szép jó reggelt! (bár mindjárt 8 óra)  Ma jó korán keltünk mert a kisfutó 5 kor indult Vica most ment el a lovardába (déli nem látjuk igy enyém a gép) Az ebédem tegnapi bableves és sütök mellé meggyes pitét EZ különleges világnap mert nem is tudok és nem is szeretek sütni illetve a turós lepényt és a meggyes lepényt -ehhez ugye nem kell nagy tudományTegnap tanfolyamon voltam  és meg jött a teszt eredményem is Nagyon jó és érdekes dolgokat tudok ott meg nagyon szeretek járni és örülök hogy segiteni fogok tudni (legalább is remélem másokon) Izisz ma nincs igy ketten vagyunk D Legyen szép napod és pihenjél a légkondis szobában ugy látom ma is jó idő lesz!Nincs hangja a légkondinak??Fricikének tetszik?
    előzmény:
    Daisy48 (473)
    2008-06-01  04:40
  29. 2008. június 1. 04:40473.

    Sziasztok !

     

    Tegnap elvonási tüneteim voltak, de nem értem rá ideülni mert apa unokaöccse szerelte be a légkondit emiatt az egyik szobát félig át keellett költöztetni a másikba , meg főzés meg kiszolgálás, délután meg takarítás, aztán Fricikémet kellett kivinni sétálni. Azután meg örültem hogy lezuhanyoztam és ágyba 1/2 9-kor.

    Régebben nekem is állandóan adták a B12 injekciót hogy hízzak. A csípöm jóval kevesebb volt mint most a derékméretem Aztán 93-ban munkahelyváltás, és apukám haldoklott egy évig és akkor hírtelen felpuffadtam és meghíztam. Azt mondják az okos orvosok hogy a stressztől Lehetséges mert sem akkor sem azóta nem eszem többet és hízlalóbbat, és csak akkor tudtam leadni a sulyomat amikor tavalyelőtt nagyon beteg lettem, akkor 11 kg ment le 1 hónap alatt Azóta 5 kg visszajött, amit nem tudok sehogy leadni. Le van ejtve, csak beteg ne legyek

     

    Szép napot mindenkinek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  30. 2008. május 31. 19:31472.

    Jó pihenést mindenkinek!

    Holnap nem leszek, majd hétfőn jelentkezem. Sziasztok! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  31. 2008. május 31. 11:03471.
    A kakaós kalácsból lekváros kifli lett. Megkérdeztem az illetékest mit kér........ Végül is a héten már volt egyszer kakaós.........
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_638194 (469)
    2008-05-31  09:16
  32. 2008. május 31. 10:11470.

    Szia!

    Szerintem kakaós kalácsot sütök, de szerencsére ezek az új sütők nem nagyon melegítenek. A sütő ajtóhoz oda lehet tenni a kezet, nem süt.

    A kiskutynak veszek majd mindenféle hülyeséget, de ahhoz még meg kell hogy kapjam az utolsó fizetésemet meg a végkielégítést. Nagyon sokadikája van a pénztárcámnak. Egyébként található azért nálunk labda is, meg rossz papucs is. A volt kutyám (már nem él) minden papucsot szétszedett, nem csak a használtat. A shar-peiek meg kifejezetten a cipősarkokra specializálódtak. Ma mondtam a fiamnak hogy ezentúl el kell felejteni hogy kint hagyja a cipőjét, mert azoknak lehet hogy annyi. Na meg nekem is. Somától már nyugodtan kint lehet minden.

    Ma nem kell nagyon főznöm, megkérdeztem a fiamat mit szeretne. Tükörtojást. Na ebben maradtunk!! Annak aztán nem kell nagy fakszni. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_638194 (469)
    2008-05-31  09:16
  33. Torolt_felhasznalo_638194
    Torolt_felhasznalo_638194
    2008. május 31. 09:16469.
    Sziasztok szép jó napot !(mert a reggel már elmult mire ide értem)már most meleg van érzem is hogy a fülem zúg , nem szoktam beteg lenni (még szerencse)de ez most olyan furcsa érzés, lehet hogy a meleg miatt van nem is zúg inkább hallom belül a fülemben hogy erőssen lültet az űtőerem     na lehet hogy jó nagy marhaságot irtam Apa azt mondja biztos a vérnyomásomő okosVicám különórán Apa piacon a srácokat kitereltem a most még hűvös udvarra-ma senki nem megy sehová ,a kisfutó holnap kora reggel indul a diákolimpiára.Olvasom a fogyokúra probálkozásaitokat, nekem nem kell-inkább hiznom kéne -de csak mások szerint mert én nagyon jó érzem ezzel a sulyal magamKosztümöt én is akkor vetem utoljára amikor a lányom férjhez ment -inkább a laza sportos viselet hive vagyok (a korom ellenére is) A kutyusnak készits 1 labdát  meg 1 rossz papucsot akkor talán nem bánt mást -na  ilyen megfonolásból egyezek bele HA uj állatka jönn az legyen cica-volt már mindenünk (höcsög -aranyhal-teknős- mindenféle kalitkás madárka ) amikor ide költöztünk  még kiskacsánk is volt ,pusztán tanulási céllal mert mi nem esszük meg az sk galambjainkat sem viszont abban az évben amikor kiskacsák voltak nem lehetett mezitláb járni Ma csülkös bablevest főzők Izisz kitaláltad milyen kalácsot sütsz??Siess mert szörnyű meleg lesz ha a sütöt be gyujtodLegyen szép napotok   ,délután is megprobálok fel jönni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  34. 2008. május 31. 07:27468.

    Akkor lehet hogy jó hogy mondod............... Van a vejkónak szobabiciklije, majd elhozatom vele. Ha nem muszály, nem adok ki tízezreket.

     

    Szép napot mindenkinek! 

    előzmény:
    Daisy48 (467)
    2008-05-30  19:56
  35. 2008. május 30. 19:56467.

    Nehogy kiadj érte egy fillért is. Egész télen keményen edzettem rajta és csak híztam. Egyedül arra volt jó hogy  az izmokat  kilazitotta. Most tettük félre, mert apának sem használt. Pedig nagyon lelkiismeretesen használtuk A zsír és a narancsbőr is megmaradt.

     

    Nálunk is még mindiog tele van minden ruhákkal, de mi lenne ha nem szabadultam volna meg soktól

     

    Puszi. Jó pihenést 

    előzmény:
    izisz47 (466)
    2008-05-30  19:47
  36. 2008. május 30. 19:47466.

    Jó a vendég, de legjobb mikor elmegy, nem??? Bocsi.

    Így Ti is fogyóztatok vele együtt. Szar dolog ez olyankor mikor az embernek majd kilukad a gyomra, de nem lehet a vendég előtt enni ha ő nem akar.

    A ruhákat én nagyon nehezen szoktam elpucolni a háztól! Ez meg is látszik, Dunát lehetne rekeszteni a rengeteg holmimmal.

    A suliban meg kötelező volt megjelenni minden programon, ezért volt egy csomó jobb nadrágkosztümöm. Van amelyik csak 1-2 alkalommal volt rajtam. Akkor megtehettem, vettem egy évben vagy 5 jobb kosztümöt.

    Veszek a lányommal valami leg magic-ot (lehet hogy nem így kell írni) és állítólag ez pont ott fogyaszt ahol nekem gond van. Csípő, comb

    Persze mozgás nélkül leshetem hogy mikor fogyok le. Amúgy meg sokkal könnyebb ráfogni a gyógyszerre. (Attól tényleg lehet hízni sajna)

     

    Lassan befejezem a mai csevegést, nem csináltam semmit ma.

    Jó éjszakát, jó pihenést!! 

    előzmény:
    Daisy48 (465)
    2008-05-30  19:39
  37. 2008. május 30. 19:39465.

    Helló Lányok !

    Látom nagyon le vagyok maradva, de mindent visszaolvastam.

    Sajnos pár éve én is mindent kihíztam, és magszabadultam a kisebb méretektől. Aztán jött betegség 1 hónap alatt leszaladt a 11 kg, akkor nem tudtam mit felvennimert minden nagy volt. Ebből tanultam minden méretből megtartok 1-2 ruhát v. szoknyát, meg blúzt, ne érjen meglepetés. Most olyan közbenső méret kell, de ha valahová nagyon ki kellene öltözni pl esküvő, nem tudnék mit felvenni. Nekem is vásárolni kellene. Állati árak vannak, főleg ha az ember egy kicsit jobb minőséget akar

     

    N agy méreg ha bedöglik a számitógép, és sok kiadás. De ha meg tudod oldani Vicuskával közösen, az a legjobb.

    Biztosan nagyon vágyódsz a lányod után, de sajnos az ember sok mindent nem engedhet meg magának. A szerelem meg vak egy ideig erre még emlékszem boldogult leánykoromból

    Puszi mindenkinek kislányok, és jó éjszakát. Megyek vacsizni, ma nagyon későn, mert vendlégünk volt aki nem akart enni,így mi is későn eszünk. Nem tudok most képet feltölteni, nem engedi ez a piszok.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  38. 2008. május 30. 18:02464.

    Szép estét Nektek is!

    Köszi a fiam nevében a gratulációt! A kiskutya mellé kaptunk már használati utasítást. Mondták hogy iparosokat beszerezhetünk, mert nagy dizájner őnagysága. Hétfőtől megpróbálok mindent menteni a pocok elöl, de biztos lesz sok szétrágott dolog. Vannak még emlékeim.... Súlyfeleslegem nekem is van, de majd lesz kit sétáltatni nekem is, majd az esküvőig még lerázzuk

     

    Fiam járt már Spanyolországban - inkább Portugáliában, de spanyolt is érintették nyilván - busszal. Gyönyörű felvételeket csinált. De az 21 nap volt és össz. 8000 vagy 9000km-t mentek. Minden évben viszont képtelenség kifizetni ezeket az utakat hiába menne ő is. Nemrég volt Prágában , egy egyéves zsiráfhölgyet hoztak a pesti állatkertbe arról csinált felvételeket. 

    Jó pihit! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_638194 (463)
    2008-05-30  17:40
  39. Torolt_felhasznalo_638194
    Torolt_felhasznalo_638194
    2008. május 30. 17:40463.
    Szia nekem hozott Apa gyogyszert igy el állt a fejfájásom (nekem is lenne miért mindig fájnia) kisvulkánnal jártam rendszeresen pszichologushoz DE csodát ő sem tud tenni nem varázslóA kis kutya biztos nagy öröm lesz -málunk vica most minden este futni jár a mi Gonzónkal   mindkettöre rá fér van egy kis súlyfeleslegük)azért a papucsot ne hagyjátok az ajtó elött. Gratulálok a fiad  szülinapjához Sajna a kosztümök ilyen drágák  de ha türelmesen keresgélsz biztos kapsz  árban megfelelőt Nálunk holnap csülkös bableves lesz és meg kell enni minden maradékot !!!! Spanyol ország ill. Barcelona 3 ezer km.   vicuska megy ki a tesojához nyáron  engem is hivtak de a fiukat nem hagyom Apára és a 2 lánynak nem is biztos hogy jó lenne ha a nyakukon ülnék igy hát marad az ő örömük és a képek nézegetése a neten Legyen szép estétek mára el köszönök
    előzmény:
    izisz47 (462)
    2008-05-30  17:12
  40. 2008. május 30. 17:12462.

    Nem reagáltam a délutáni üzidre: nem itt van Spanyolország, de biztos ha megtehetnétek egy életre szóló emlék lenne a kintlét. Gyönyörű helyek vannak ott (is).

    Úgyis hiába beszél az ember ha valaki szerelmes. Aztán meg hiába mondja az ember hogy én megmondtam. 

    Sajnálom  ha a kissrácnak hiába beszélsz. Ha nem érti meg, akkor félő hogy lesz még folytatás. Pszichológushoz nem kellene elvinni? Bár nem vagyok meggyőződve hogy ő tudna segíteni.

     

    Én ma nem főztem, nem is főzök. A fiam valamikor későn jön meg, remélem kapnak kaját a forgatáson (általában szoktak) holnap meg még nem tudom mi legyen. Holnap lesz a fiam szülinapja, így szerintem valami kalács lesz a nyerő- nálunk a torta nem megy. 

     

    Minden jót Nektek!!

     

    Ja az Aldiban sikerült sok hülyeségre gy csomó pénzt elkölteni- kaja meg nem is sok volt benne- igaz senki nem kényszerített semmire

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_638194 (458)
    2008-05-30  08:16
  41. 2008. május 30. 17:04461.

    Szia!

    Én voltam már itt, de nagyon fáradt voltam így csak  elolvastam az üzidet és pihengettem délután. Az én fejem is fájt, bár ez nálam nem újdonság. Az enyém MINDÍG FÁJ

     

    Nagy méreg ha tönkrement a gép.... bár még mindíg olcsóbb mint egy új. De azt hiszem Nektek sincs másra költeni mint a számítógép- mivelhogy itt a nyár is. Ha csak az ember elmegy a strand (mellett) is egy vagyon

     

    A ruhák képeinek felrakása még a jövő zenéje. Ma szétnéztem Szegeden is, hát én nem adok 29ezret egy kosztümért az biztos!!!!!!!!!! Nekem ennyi nincs rá. Megnézem majd itt helyben biztos lehet olcsóbban is. Még ennek a felét is sokallom. Lesz mire elkölteni a végkielégítésemet

    A jövő 7en ha meglesz a kis pocok beagle-m azt feltétlen felteszem. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_638194 (460)
    2008-05-30  15:37
  42. Torolt_felhasznalo_638194
    Torolt_felhasznalo_638194
    2008. május 30. 15:37460.
    SziasztokApa meg jött és közölték vele hogy a gépem kb 25 ezerért tennék rendbedöntenem kellett igy az örök vadászmezőkre kerültinnemtől csak akkor tudok fel jönni ha vicám nincs itthol(most pl.lovagol) vagyis délelötönként kicsit csipek majd az időmből mert 2 hétig még suli .Tahát semmiről nem fogok lemaradni remélem  naponta be tudok nézni.Most szörnyen fáj a fejem szerintem valami front jön, Apa elszaladt nekem gyógyszerért -látom még nem voltatok ma itt, legyen szép napotok továbbra is
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  43. Torolt_felhasznalo_638194
    Torolt_felhasznalo_638194
    2008. május 30. 08:41459.
    Szia hű de korán ébresztett fricike köszi a kv-tMa én is ügyes voltam már kész a nagytakaritás igaz korán kellett nekem is kelni mert ment a kirándulásra a kis srácMár elöre félek hogy mit fog alakitani olvasom hogy Ti is jó sok évet megéltetek eggyüt a férjedel , mi az idén leszünk 33 éves házasok(és mindkettönknek a második ) volt is a férjemnek "hozománya 2 kicsi lánykaŐk a felnött lányaim és  ők látnak el kisunokákkal A kukát  jól elintézted és is küldöm ma Apát be a szervizbe Ő mégiscsak férfi és 186 cm-magasLegyen szép napod
    előzmény:
    Daisy48 (455)
    2008-05-30  04:57
  44. Torolt_felhasznalo_638194
    Torolt_felhasznalo_638194
    2008. május 30. 08:16458.
    Szia Izisz! Ne mérgelödj  se a kihizott kosztüm se az  esküvői dolgok miatt-az ember mindent meg kell hogy tegyen a gyermeke boldogulása érdekében Az én nagylányom is aki most Spanyolországban van  volt már 2 évig férjnél  hiába probáltam neki beszélni  ösztöndijjat  kapott  Angliába (a szegedi egyetemre járt onnan küldték ki) ment vele az akkori udvarlója isDe elötte itthol jó nagy csinnadratával össze házasodtak!! hiába mondtunk mi bár mit  aztán ugye vége lett mert a srác csak  kábitozott a munka helyett   még jó hogy Blankának ilyen körülmények között sikerült a le diplomáznia (hogy közben mit élt át ő kint-én meg itthol az gondolhatod.Most meg egy Spanyol fiúba szerelmesedett bele  remélem most már több esze lesz és nem ugrik bhele fejetlenül 1  második házasságba  :ennek vagyok a betege hogy alig látom  igaz a fiu nagyon szereti és jól élnek minden értelemben Blanka nyugodtan tud tanulni DE ha össze házasodnának  az nekem egy anyagi csőd lenne-mindig azt irják menjünk ki szivessen látnak bár mikor bennünket csak azt felejtik el hogy egy repjegy "potom 50 ezertől kezdődik na ezeket csak vigasztalásként irtam le  nem vagy egyedül a problémáddal  A kissrác elment a kirándulásra  -elbeszélgetem vele DE ez sajna  már sokszor megtörtént és nem igen van foganatja Ma már kész vagyok a takaritással ez ebédem :zöldborsó fözelék hozzá rántott husi gyorsan kész lesz   a gyerekek csak fél 2 kor jönnek haza .................... kellemes vásárlást   és szép napot ha sikerül tedd fel a ruhákrol a képet
    előzmény:
    izisz47 (457)
    2008-05-30  07:14
  45. 2008. május 30. 07:14457.

    Köszi a kv-t, látom Fricke már megint korán kelt. A jövő 7-től az én nappalaim és éjszakáim is eseménydúsabbak lesznek. Itt lesz Fanni őnagysága, aki mellé állítólag mesteremberek is kellenek, mert nagy dizájner. Mindent el kell pakolnom amit szétrághat- bár szerintem én el sem tudom képzelni hogy mi mindent tehet tönkre  egy 4 hónapos kutyi Hétfő estétől már lesznek elképzeléseim.

     

    Tudod én már rég feladtam azt hogy a lányom elképzelését módosítsam!! Ő fizeti a ruhát is (vagyis ők) meg az összes esküvői őrületet. Nekünk a benzint kell állni amibe belekerül eljutni oda- nomeg persze szeretne nászajándékba pénzt. Ezt nem utasíthatom vissza, de azt remélem tudja hogy az én lehetőségeim lényegesen mások mint az övé(k). Már az is egy dolog, hogy nekem is venni kell valami flancos ruhát, mert az összes normális, meg szép kosztümömet kihíztam

    Már az is haladás, hogy legalább a véleményemet kikéri. 

    Megint megyek  Szegedre, valamikor délután leszek- bemegyek az Aldiba Hódmezővásárhelyen szétnézek. Bár a bevezető árak már ott is elmúltak........

    Majd jövök, sziasztok! 

     

     

    előzmény:
    Daisy48 (455)
    2008-05-30  04:57
  46. 2008. május 30. 05:01456.
    Madárdalos jóreggelt mindenkinek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  47. 2008. május 30. 04:57455.

    Ha már második esküvő nem gondolt egy sima kosztümre. Azok is nagyon szépek és izlésesek, és ha egyébként sem lesz nagy lagzi?

    Persze mindenkinek más az elképzelése. Én az egyszerűséget szerettem mindig. A mi esküvőnk isegyszerű volt, én egy kis csipke kosztümben voltam, rövid fátyollal, épp hogy csak családi ebéd, és hála istennek még mindig tart a házasságunk 39 éve. Előtte 3 évig jártunk együtt. Persze a kosztüm mellettt a célszerüség is dominált mert azt később is fel tudtam venni ha valahová mentünk. Ma már a pénz sem számít. Nekünk még fészket kellett rakni, és a szülőktől nem fogadtunk el semmit. 

     

    Tényleg jó messze lesz tőletek, de talán akkor már nem lesz olyan meleg, de akkor is fárasztó

    előzmény:
    izisz47 (454)
    2008-05-29  18:28
  48. 2008. május 29. 18:28454.

    Tegnap felpróbáltattak vele a szalonban fátyolt is, de mondtam hogy a 2. esküvőre mán talán nemkéne

    Nem is fehér lesz a ruha, hanem ekrü. Ma felhívta a varrónőt, rögtön tudta hogy mit akar- ha meglesz az időpont, akkor beszél vele és pontosítanak. Hétfőn mennek Balatonszemesen az esküvő időpontját lefikszálni, előreláthatólag aug. 30. (Azért Szemesen, mert a fiú ott született, és már mind a kettőnek volt előző házassága, hátha ott egy bagolyvár nevű helyen megkötött házasság tartósabb lesz. Lagzi nem lesz, csak egy kis  kaja, utána mindenki mehet széjjel, vagyis vissza ki-ki a lakhelyére. Innen 300 valahány km, de mit csináljak, ha ezt találták ki.

    A leendő nászom nagyon szervezkedik, intézkedik- ő ott van nyaranta. 

    előzmény:
    Daisy48 (451)
    2008-05-29  15:01
  49. 2008. május 29. 18:23453.

    Szia! rendesen összejött nektek!! Nagy méreg a számítógép elromlása (is). A gyerekről meg: fogalmam sincs mi lehetne a megoldás. Ötletem sincs. A kirándulás megvonás nem tudom megoldás lett volna-e?? Lehet hogy kitalált volna valami mást bosszúból, mert nem engdtétek el. Egy hosszú nagyon őszinte beszélgetés???? Elmondani hogy mi lehet a nóta vége az ilyesminek.

    Fogalmam sincs, ez nagyon nehéz. Nekem nagy szerencsém volt a gyerekeimmel, nem voltak gondok és tiszteséges felnőttek lettek. Elnézem az EMO-s gyerekeket meg a többi nem tudom milyen stílust.....-- a multkor előttem voltak a Burger Kingben, ott volt a lányom is. Csak néztünk!!! 

    A lovaglás Vicusnak biztos nagyon jó, megtanulja a felelősséget valaki (ez esetben a ló) iránt amt aztán tud továbbvinni az életben.

     

    Ma délután  mi is vittük a lányommal a kicsit (elsős) fogorvoshoz az egyik fogát tömni. Meg sem nyikkant, még a doktornő is csodálkozott, ő meg persze borzasztó büszke volt magára.

     

    A lányom készül a 2. esküvőjére, erre kell a ruha. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_638194 (450)
    2008-05-29  13:01
  50. 2008. május 29. 15:13452.

    Hát ez már csak így van. Ha baj van akkor csőstül jön Nem irigyellek a kisfiú miatt sem. Kellemetlen dolog és végül is mire költötte a kölcsönkért pénzt? Persze az sem biztos hogy ha nem engednéd el kirándulni akkor megbánna mindent. Vele van sok probléma ugye?

     

    A határozott fellépés sokat számít. A multkor a kukások autója romlott el pénteken és csak a következő kedden akarták elvinni a szemetet, mondták a telefonba. Közben reggeltől estig kint álltak a kukák a tűző napon, gondolhatod milyen büdi volt. Még pénteken este igen legorombitottam őket hogy hogy képzelik, és nem azért fizet a ház, stb.. és szagolják ők a büdit odaviszünk egy teli kukát Végül a hölgy megbeszélte a legközelebbi járattal és így szombaton reggel elvitték

     

    Muszáj erélyesnek lenni különben mindenki sz@rik az ember fejére 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_638194 (450)
    2008-05-29  13:01
  51. 2008. május 29. 15:01451.

    Szia ! Hajnalban már benéztem de csak elolvastam az üziket, mert nagyon álmos voltam.

    Biztosan nagyon szép lesz a lányod ruhája. Mikorra van kitűzve az esküvő ?

    Tavaly nyáron volt az egyik szomszéd kislánynak az esküvője, neki volt ilyen ruhája hogy elöl rövisd, hátul hosszú, és rövid fátyol volt hozzá. Nagyon mutatós volt, de ide nem tehetem fel a képét, privibe meg nem lehet képet küldeni. Azóta már nagy pocija van, nemsokára jön a baba Ők akkor kifogták nagyon akkor voltak a 37 fokos melegek szegény majd meg sült a fűzöben mert pántnélküli volt a ruha.

     Ilyen melegben muszáj locsolni, apa is minden este locsol hogy szépek legyenek a növények és a fűnek is nagyon kell.

    előzmény:
    izisz47 (448)
    2008-05-28  19:46
  52. Torolt_felhasznalo_638194
    Torolt_felhasznalo_638194
    2008. május 29. 13:01450.
    Sziasztok nem felejtetelek elbenneteket ám csak megint el romlott ez a gép (az enyém még mindig darabokban van a szervizben) Apa rohant tegnap vitte vissza de nem fogadták el a garancia levelet mert azt mondták most e panel égett ki (5000ft) apa azt mondta akkor holnapra legyen kész!! a határozott fellépése eredményes volt délelött hozta is Jaja tegnap nagyon meleg volt  én csak kokadoztam egész nap  Ma sajnos megint ki kellet mennem a  kiam iskolájába  (hétfön ugye irtam hogy telefonon a tanárnő panaszkodott rá) Ma meg kiderült hogy rendszeressen kölcsön kér és a gyerek szülei már készültek be jönni hozzánkvolt mit megbeszélnem és lerendeznem -persze a büntetés???!! fogalmam sincs mi legyen -holnap mennek suli kirándulásra de ezt nem akartam meg vonni töle- én az ilyen büntikbe nagyon tanácstalan vagyok mert a lányaimat soha nem kellett büntetni . Daisy kérdezted  a lovaglást:vicuska csak kedvtelésből lovagol egy helyi kis lovas iskolába  szoktak versenyre is menni de csak amatörök  ök, egyszerüen szeretik a lovat (ápolja takaritja is és a kicsiket tanitgatja ) csak hétvégén jár  mert hétközben sok a tanulni valóa és 4x jár különórára Valamiről le maradtam!!Kinek és milyen ruha kell????azt hiszem Izis Te irtad Ma pörköltet föztem  és holnap lessz megint a saját kertünkből uj borsó ilyenkor minden nap meg tudnám enninálunk is sokat kell locsolni  mert nagy a szárazságApa sziesztázik én meg indulok a gyerekekért  Legyen szép napotok 
    előzmény:
    izisz47 (449)
    2008-05-29  07:08
  53. 2008. május 29. 07:08449.

    Szép napot mindenkinek!

    Hozom a kv-t

    Kimentem locsolni a füvet a kertben és fel kellett öltöznöm olyan hűvös lett. Az idővel együtt mi is lassan meghülyülünk. Nem lehet eldönteni hogy hogyan öltözzünk! 

    Mára már talán nem lesz olyan vad meleg mint tegnap- remélem. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  54. 2008. május 28. 19:46448.

    Sziasztok! Már régóta itthon vagyok (vagyis 12-kor már haza értünk) de szinte rögtön utána mentünk Szegedre.

    Voltak gyönyörű ruhák, 100ezertől. Ami tetszett volna, 192 ezer volt. Ennél azért régen olcsóbbak voltak. Tényleg meg lehet venni az itthoni kölcsönző áron!! Itthon ezek a ruhák kb. 300 ezertől kezdődnek-nem kölcsönzői áron.

    No meg rettenetesen meleg volt. Szegeden azt mondja a tv- megdőlt a meleg rekord. Mi 37 (!) fokot mértünk.

    Ott felpróbált egy ruhát. Olyat akar, ami elöl rövid, hátul hosszú. Megnézte hogy áll, és megvarratja. Romániában nem láttunk ilyet. Szegeden volt olyan ekrü szinben amit akar. Nagyon jól áll neki, de már nem kell uszály.  Uszály nélkül, kevesebb anyagból jó lesz.

    Kép aszem csak az esküvőn lesz- de előbb még varrják meg

    előzmény:
    Daisy48 (446)
    2008-05-27  20:07
  55. 2008. május 28. 04:09447.

    Jó reggelt ! Aki teheti még aludjon egy kicsit. Remélem még én is visszabújhatok majd ha cicám is aludni tér

     

    Szép napot nektek és kevés problémát a gyerekekkel

     

    Szolosy tessék rendesen reggelizni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  56. 2008. május 27. 20:07446.

    Jó vásárlást ! És vigyázzatok még holnap is meleg lesz nagyon. Sok folyadékot inni ! A ruháról képet kérünk majd

     

    Jó éjt. 

    előzmény:
    izisz47 (445)
    2008-05-27  19:50
  57. 2008. május 27. 19:50445.

    Hali!

    Az olvasás sajnos nekem sem megy. Nagy ritkán ha elkap, akkor gyorsan kiolvasok vagy két könyvet, aztán megint hónapokig semmi!

    A lóval én bizalmatlan vagyok. Gyerekkoromban a szemem láttára rohant bele árokba  pici babával, azóta én nsgyon félek a lovaktól. Az összes többi állat jöhet, vagyis a csúszómászókat kivéve........

    Most én is eltűnök, holnap valamikor estefele leszek, megyünk Aradra a lányomnak valami menyasszonyiruha (félét) nézni. 

     

    Jó éjszakát, jó pihenést!

    Pusz! 

    előzmény:
    Daisy48 (444)
    2008-05-27  19:37
  58. 2008. május 27. 19:37444.

    Helló Lányok !

     Itt vagyok, csak ma egy kicsit sürűbb napom volt. Ebéd előtt benéztem, de csak olvastam az üziket, nem volt időm reagálni.

     

    Örülök hogy Vicuska már jól van. Azt még nem írtad hogy kedvtelésből vagy sportból lovagol ? Biztosan nagyon szereti a lovakat. Minden gyereknek és felnőttnek jót tenne ha közelebbi kapcsolatba kerülme a pacikkal. Nagymamáméknál még csak a ló hasa alatt tudtam mászkálni, felültettek rá és hazavitt a földekről a tanyára és úgy vigyázott rám mintha a csikaja lettem volna. Most már nagyon ritkán kerülök közelébe lónak/ pl állatkert/ de nem állom meg simogatás nélkül, deugyan igy imádok minden más állatot is.

     

    A hal a tortán-t nem szoktam nézni, mert más műsort nézünk, még akkor láttam 1 vagy két adást amikor délután adták De ami az RTL-en megy azt sem nézem.

    Apa locsol, én meg idáig olvastam egy kicsit. Amióta netfüggő vagyok nagyon lassan megy az olvasás

     

    Puszi mindenkinek és jó éjszakát

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  59. 2008. május 27. 18:59443.

    Hol vagytok????? Hamarosan eltünök én is, mert a hal a tortánt szoktam nézni- de azt már vízszintesben szeretem a szobámban

    Ha nem találkozunk, jó éjszakát minden kinek! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  60. Torolt_felhasznalo_638194
    Torolt_felhasznalo_638194
    2008. május 27. 08:06442.
    sziasztok! szép jó reggelt vissza olvasgatalak benneteket , jaj de nagy öröm is 1 új kis állatka én is mindig meg szegem a SOHA fogadalmam  Most cicát szeretnének a gyerekek (nem tudom Gonzó mit szól majd hozzá) Vica meg gyógyult  tegnap diétázott(szerinte éheztetem) ma is vitt még magával a suliba  banánt és teát ,majd csak vége lesz már a sulinak  tegnap is telefonált kisvulkán osztályfőnöke hogy 1 nap után baj van a gyerekkel sajna hiába beszélgetek vele  az itthoni dolgokat megoldom én DE a sulit nem tudom Ma nagyon meleg lesz ! gyorsan elkészitem az ebédet-hagymásrostályos és rizs ,leves helyett befőtt, a lustim már megy ma apa vitte a gyerekeket ,az én gépem még nem jó de igy is tudok irni nektek minden délelött késöbb be nézek még
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  61. 2008. május 27. 06:48441.
    Szia! természetesen a pszichiáterrel megbeszélve történt az elhagyása- miután megkérdezte a + 12-ra "az sok?"
    előzmény:
    semiramis (440)
    2008-05-26  20:23
  62. 2008. május 26. 20:23440.

    MINDEN antidepresszans "hizlal".

     

    Ha szedned KELL, akkor szedd, az elhagyasaval nagyon komoly bajt okozok Magadnak!

    előzmény:
    izisz47 (437)
    2008-05-26  16:31
  63. 2008. május 26. 20:16439.

    Nekem is akartak már adni kiskutyit, de eddig ellenálltam. A vejkónak csak fél szavába került és kettő is lesz. Majd megtudom mi  a magyarok istene, de Somának is jó lesz, lesz kit abajgatni.

    Mióta itthon vagyok, nagyon rosszul tud neki esni ha elmegyekl valahova. A kis pockok majd legalább elterelik a figyelmét.  Egyébként tényleg, én is csak úgy megyek el, hogy Somához haza kell jönni- bár ő kint van az udvaron ha elmegyünk, ebből  szempontból könnyű dolgunk van. A jövő héttől már okosabb leszek- már tanulmányoztam a fórumon "őket".

    Jó éjszakát! Holnap csak később leszek, megyek reggel kezelésre (biorezonanciás)

    Szia! 

    előzmény:
    Daisy48 (438)
    2008-05-26  17:09
  64. 2008. május 26. 17:09438.

    Na akkor fényképezhetsz sokat és rakhatod fel a képeket

    Én is fűzom a férjem hogy Frici mellé legyen egy kiscica, de nem akarja Nagyon tetszenek neki a picikék, de még nem. Puhítgatom, mert ha Frici hozzászokna biztosan jobban el lennének ketten. Nem ragaszkodna annyira hozzánk. Most állandóan rohanunk haza mert a gyerek már sír és nagyon vár

    T egnap sétáltattuk kint és jött egy nagyméretű tacskó.Szeretett volna közelebb menni hozzá, ő meg fújt és nekiiramodott a kutya felé persze a póráz nem engedte messzire. Na szegény az akkorát visított és úgy elszaladt hogy lehet hogy a gazdija csak soká érte utól.

    Nálunk a férjem mondta hogy soha többet nem kell papagáj de mindig vettünk. Tavaly mikor Gyurikám meghalt akartam megint, de apa nem állt kötélnek.Őt mindig jobban megviselte ha meghalt egy egy papagájunk. De ki tudja még mi lesz. A kalitka még meg van

    előzmény:
    izisz47 (437)
    2008-05-26  16:31
  65. 2008. május 26. 16:31437.

    Hali!

    Én is felszedtem 12 kg-ot, de kiderült hogy az egyik depis gyógyszer hízlal. Na nem is szedem mostmár!!!

     

    Rendezvényekre  én már nagyon nem szeretek menni- bár attól függ mi az a rendezvény. A munkámból adódóan 9 évig mindenhol ott kellett lenni, este, hétvégén. Elegem is lett belőle...

    Én is tavalyelőtt adtam le hirtelen 10 kg-ot. 

     

    Képzeld, lesz kiskutyink. A vejkóm kapott egy kis beagle-t.  A hétvégén elhozza (Pesten lakik) Utána lesz még egy kis ridzsbeck, úgy hogy gyűjtögethetem a papucsokat meg a lábtörlőket!! Pedig megfogadtam hogy soha többet nem lesz kutyám, csak addig míg Soma él. Na így mondja az ember hogy SOHA Már alig várom  a kis mocskot

    előzmény:
    Daisy48 (436)
    2008-05-26  15:20
  66. 2008. május 26. 15:20436.

    Sziasztok Lányok !

    Vicuskának mielőbbi gyógyulást kivánok.

    Hátha nem is vírus csak evett valamit. Szegénykém.

    Nekem a vattacukor tett be, éjjel 2x szaladtam, mintha kergettek volna Hiába aki öreg ne egye meg a gyerekek elől ami gyereknek való

     

    É n nagyon szeretek elmenni mindenféle rendezvényre, de már hamar elfáradok, a lábam bedagad, na és persze cipelem a túlsulyomat is.De nem érdekel, mert ha valami baj van mint tavalyelőtt,  volt miből leadni egy hónap alatt 11 kg-ot, és az idegeim jobban beágyazódnak és nem vagyok állandóan dilis Ezt még apa is elismeri

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  67. 2008. május 26. 07:21435.
    Gyógyulást kívánunk Vicuskának! Remélem sokáig nem tart a nyavaja, itt a jó idő!! A strandra kell menni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_638194 (434)
    2008-05-26  07:19
  68. Torolt_felhasznalo_638194
    Torolt_felhasznalo_638194
    2008. május 26. 07:19434.
    Sziasztok szép jó reggelt ! ez a hét nem túl jól kezdődik  Vicuskám beteg valami virus remélem nem tart sokáig és nem kapja el az egész család! A srácok suliba mentek  öt meg elszeparáltam (az én szobámba igy nála most gépezek ,várom a szerelőt hogy feltelepitse a Skypit mert ugy hoztuk haza a gépet hogy nincs rajta semmiigy nem tudok beszélni Blankával csak telcsin  és bizony az nem olcsó mulatságAz én gépem  után csak fogok érdeklödni Apa is meg jött tegnap és már kora reggel neki állt tolózni a kertet , megyek fözöm vicámnak teát és sós  köménymagos vizbe egy kis krumplit  diétáznia kell ma  legyen szép napotk  késöbb be nézek még rakok fel kávét vegyen aki még nem ivott
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  69. 2008. május 26. 06:41433.

    Szép napot mindenkinek!

    Daisy a vattacukrot én is nagyon szeretem. Az itteni gyereknap csak azért sikerült jól, mert nem voltam sehol.

    4 óra körül azért elmentünk a gyerekekkel Békéscsabára, ott sörfesztvál volt és a záróakkordként Irigy Mirigyék voltak, aminek nem tudtuk kivárni a végét, az unokám miatt. Ma azért neki suli van.

    Egyébként jó lett volna.

    Biztos voltak itt a városban is rendezvények, de engem hatlovas hintóval sem tudnak ezekre kivonszolni.

    Egy kis kv, tea- kinek mi:

     

    Jól elfogyott a topik

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  70. 2008. május 25. 20:02432.

    Sziasztok !

    Kicsit csalódás volt a gyereknapi ünnepség. Egy sátor volt ahol a gyerekekkel foglalkoztak, aztán vagy 4 bizsu árús, az igazi kirakodó vásár elmaradt. Csak drágaaság volt helyette. De azért körbejártunk egy kicsit. A műsorok is semmitmondóak voltak

     

    Remélem nálatok jobban sikerült ez az ünnep

     

     

    Jó éjszakát mindenkinek. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  71. 2008. május 25. 07:23431.

    Én a cseresznyével szoktam így járni mint Ti a rózsákkal. Nekem az van az utcán. Tépik, cibálják. Én is szoktam kérdezni hogy a permetezéshez hozzájárulnak-e? (Nem szoktuk permetezni, arra nincs gazda)

    Így vagyok a bejárónkkal, meg az árok melletti leállóval is. Rendszeresen ideállt a közeli körzeti orvos két asszisztense, és egyszer beszóltam nekik. Itt ugyanis mindíg le van a hó is kotorva.

    Azt mondták, közterület, oda állnak ahova csak akarnak. Jó, mondtam akkor adok hólapátot, nyáron pedig adom a fűnyírót is. Azóta nem állnak ide.

    Most a szomszédom nemtudom milyen vendégei idgesítenek fel nap mint nap. Tavaly térburkolóval kiraktuk a széles kapubejárót és a szomszédhoz jövő emberek rendre itt állnak meg a kapubejárónkon. 1,5-re van a szomszéd bejárója, ami nincs kirakva semmivel. Ez mostmár minden  nap így van. Nemrég jöttem haza, beáll egy fehér autó, alaposan rádudáltam, rögtön tudta mi a dolga. Engem nagyon mérgel. Közterület ok, de ha én nem állok meg senki bejáróján???

    előzmény:
    Daisy48 (429)
    2008-05-25  04:44
  72. 2008. május 25. 07:15430.

    Szia! Fricike már megint korán kelt

    Köszi a kv-t, már elvettem kettőt. 

    Én is elintézem a hajfestést itthon. Megegyeztem magammal, hogy ez a hajszín ez jó nekem, meg ócsóó is. Az eredeti, erősen őszülő. De ez már így is marad. Én is festettem, melíroztattam..... mostmár nem. A vágás viszont 2500, azt nem tudom megcsinálni. A lányomnál dolgozik fodrász, s nagy ritkán van olyanja hogy nem kéri el a teljes összeget.

    előzmény:
    Daisy48 (428)
    2008-05-25  04:34
  73. 2008. május 25. 04:44429.

    Szia Izisz !

    Ez már csak így van. A fiatalok valahogy jobban értenek a géphez. Még ha ugyanazt csinálod is nekik sikerül, neked nem

    Neked is szépek a virágaid. Tegnap este nekiesett két fiú a rózsáknak, apa adott nekik ollót hogy ne tördeljék össze-vissza. Én meg rákérdeztem hogy majd jönnek*-e akkor is ha kapálni meg permetezni kell? Az egyik azt mondta hogy igen, de a másik úgy nézett rám mintha nem lennék normális. Az egyik megköszönte a virágokat, a másik csak húzta a csíkot a csokor rózsával.Szerencsére ilyen egy évben 2-3 fordul elő.

     

    Sajnos már nekem is elvonási tüneteim vannak ha nem ülhtek a géphez, de sokszor visszatartom magam. Azelőtt nagyon sokat olvastam, most a gép elveszi az időt és nagyon keveset olvasok. Szégyellem is magam

     

    Szép napot nektek is és jó ebédet, jó pihenést. 

    előzmény:
    izisz47 (427)
    2008-05-24  17:06
  74. 2008. május 25. 04:34428.

    Szép joreggelt kislányok!

    Már kezd világosodni Még egy kicsit itt maradok amig Fricikém megnyugzsik. Egész Éjjel nem aludt, kint ült az ablakpárkámyon. Hogy mit tud figyelni egész éjszakaMár megnéztem az összes küldeményt amit kaptam, levelekre válaszoltam

     

    Kávét?

     

    Szóval én festem a hajam már évtizedek óta.Utálok a fodrásznál ülni. Csak vágatni járok már. Amig dolgoztam 2 hetente jártam, most már félévenként. Apát megfűztem hogy vegyünk ilyen hajvágót a TV shopban, de nem kaptunk, majd csak a jövő hónapban lesz.Ha beválik akkor engem fodrász nem fog látni. Marha drága egy vágás már most fizetek érte 3800 ft-ot, apa 2200-t.Ez a hajvágó szerkenytyű meg 6800 Ft. Én dauerolom a hajam., és itthon úgy osztom be az időmet ahogy nekem jó, és közben végezhetem a házimunkát is

     

    Szép napos időt kivánok a gyereknapi időtöltésshez és jó szórakozást.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_638194 (426)
    2008-05-24  14:32
  75. 2008. május 24. 17:06427.

    Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!! Bocsi a szó nélküli eltünésért, de nem volt netem. Ki-be dugtam a rutert egy csomószor, most meg hazajött a fiam Pestről (vizsgázott) kihúzta, visszadugta és VAN NET. Előtte fél órával néztem meg.

    Olyan elvonási tüneteim voltak nekem is, majd megbolondultam. Már csak ez kellett a depressziómhoz!!!!

    Mindegy. A fiam levizsgázott (segédoperatőr) gyakorlatban., elmélet majd 6-án lesz.

     

    Daisy: nagyon szépek a rózsák. Öröm rájuk nézni.Én is minden nap körbejárom a virágaimat - mennyit nőttek.... 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  76. Torolt_felhasznalo_638194
    Torolt_felhasznalo_638194
    2008. május 24. 14:32426.
    Szia ! kaptam pár percetgyönyörűek a rózsák és édes Frici ahogy durmolNálunk is lesz holnap gyereknap a repülő téren  DE én mindig jobban élvezem mint a gyerekek! lehet hogy én is a 2.gyerekkorban vagyok?? Te ilyen ügyi vagy? én 1szer festetem otthon a hajam és majdnem égszin kék lett , volt is kacagás sokáig csak sapiban mentem ki az utcára (még jó hogy őssz volt )
    előzmény:
    Daisy48 (425)
    2008-05-24  12:30
  77. 2008. május 24. 12:30425.

    Gyorsan fényképeztem a rózsákat Itt vannak amit igértem és még egy Frici ráadás ahogy a paplanomon lustizott tegnap.

     

     

    Ha kinézek az ablakon így látom a virágokat.

     

     

    Szép napot mindenkinek

    előzmény:
    Daisy48 (424)
    2008-05-24  12:11
  78. 2008. május 24. 12:11424.

    Sziasztok !

    Apa kiment a telekre egy kicsit dolgozgatni, én meg takaritottam, aztán hajat festettem, mert holnapra szépnek kell lenni a közelünkben van egy nagy park és gyereknapi mindenféle lesz ahonnan mi nem hiányozhatunk Nagyon szeretem a kirakodó vásárokat, órákig el tudok nézelődni, és mindenféle müsor is lesz a felnőtt gyerekeknek is. A családból senki nem jelentkezett be hozzánk, így gyerek nélkül leszünk. Magunkra meg csak tudunk vigyázni már, igaz hogy lassan a második gyerekkort éljük, de jó így is

    Izisz: Merre vagy mit csinálsz egyedül

     

    Gyönyörűen virágzik már a rózsa az ablakok előtt.

     

    Küldök nektek egy csokorral ! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_638194 (423)
    2008-05-24  10:01
  79. Torolt_felhasznalo_638194
    Torolt_felhasznalo_638194
    2008. május 24. 10:01423.
    Sziasztok ! szép jó napot  gyönyörű idö van ,biztos a kiskertben vagytokvagy a cica rá ült az egeredre Daisy??ma pihis napom van  jó sokáig lustiztunk :kisvulkán versenyen ,vicám külonórán -azt mondja ez nem igazság hogy neki mindig tanulnia kell-de addig én tudok kicsit gépezni!! legyen szép napotok és este irjatok  ki merre járt? mivel telta napja
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  80. Torolt_felhasznalo_638194
    Torolt_felhasznalo_638194
    2008. május 23. 18:30422.
    szia Izisz! kicsit vissza olvasgatam Ne sajnáld az olyan barátokat akik csak a szemedben hizelegnek  Ott van neked a fiad más húsváti tojást TE egy konyha felszerelést kaptál tőlemeg itt vagyunk neked mI és tölünk nem fogsz kapni epe görcsöt mert ki lehet bennünket kapcsolni jó éjt mennem kell mert megjött évi
    előzmény:
    izisz47 (405)
    2008-05-20  19:09
  81. Torolt_felhasznalo_638194
    Torolt_felhasznalo_638194
    2008. május 23. 18:22421.
    szép jó estét mindenkinek .Daisy de jó neked ma kiszolgál apa mi lesz a finom vacsi?  nálunk csend és nyugi van  vicám még lovagol (remélem nem alszik ott) a 2 srác edzésen  holnap csak kisvulkán megy  1 napos kis versenyre   Reggel piacra megyek és ebédre (annyit olvastam róla ) kedvet kaptam a töltött paprika főzéshez Kicsit kellemetlen emlék és biztos azért nem föztem mostanában Manocskának ez volt a kedvenc kajájamanocska volt az öreg kutyusunk aki sajnos meghalt  ugye irtam már róla?   Izisz remélem Te is jól vagy? ma igazán szép idő volt és kellemesen telt a napom legyen szép estétek  Jó éjszakát mindenkinek (fricikét tedd arébb hogy el tud olvasni amit irtam a másik gép még nincs kész De ezen is tudok pár pecet lopni holnap is mivel vicám délelött különórára megy
    előzmény:
    Daisy48 (420)
    2008-05-23  17:45
  82. 2008. május 23. 17:45420.

    Örülök hogy senkinek semmi baja, csak a gépnek, azt meg majd megjavítják Az más kérdés, hogy mennyiért

     

    Kellenek az ilyen laza napok.

     

    Köszönjük szépen jólvagyunk. A képernyőböl nem sokat látok, mmmert Fricikém itt mosakszik előtte.

     

    Szép estét mindenkinek. Megyek vacsizni, ma apa készitette el

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_638194 (419)
    2008-05-23  11:29
  83. Torolt_felhasznalo_638194
    Torolt_felhasznalo_638194
    2008. május 23. 11:29419.
    Sziasztok !szép jó napot mindenkinek  Végre itt vagyok és köszi hogy hiányoltatok Sajnos mind a 2 gépünk a nagy viharok miatt tönkre ment Kedd este Apával el vittük a szervizbe és mára kész lett az 1. (vicáé) igy most tudok irni amikor ő suliba van  vagy délután ha lovagol) Ez nem került sokba 3 ezer ft.volt a javitása valami szoftver ??ment tönkre benne, az enyém bizti drágább lesz (nem kell vele sietni)  Már  elvonási tüneteim voltak -hiányzott az olvasgatás. Nagyon nyugis lesz a hétvégém mert Apa elutazozz 10-orakor (minden évben 2x a szülőfalujában tölt 3-4 napot (barátok rokonok-nál)  csak vasárnap délután jön haza :igy most cincognak az egerek. el ment a kacor királyragyogó az idő ,már untam a sok esőt gyorsan el is inditottam a mosogépet -valakinek dolgozni is kell ebbéd pizza  a gyerekeknek nekem pedig csipős kinai leves  most aztán olyanokat eszünk amit akkor nem lehet ha Apa itthol van  ezek neki nem kajákRemélem cica-kutya mindenkinél jól van és a vihar nem viselte őket sem és Titeket sem nagyon meg .Legyen szép napotok  ma még benézek  .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  84. 2008. május 23. 05:09418.

    Jó reggelt mindenkinek

     

    Úgy néz ki szép napunk lesz mindjárt felkel a napocska is. 

     

    Mszöllösy csak nem verted meg valamelyik tanárt, hogy nem jelentkezel?Remélem minden rendben, csak lustizol egy kicsit valamerre.

     

    Izisz: Én is azt szoktam csinálni hogy amiből lehet csinálok nagy adag kaját és adagonként lefagyasztom és amikor nincs kedvem, vagy időm főzni, csak előkapom melegítésre.

    Tegnap este főztem nagy adag húslevest, ma az lesz és a husit esszük sárgaborsó fözelékkel. Ma kevés időm lesz mert a ház ügyeit kell intézni, könyvelést átnézni.

     

    Szép napot nektek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  85. 2008. május 22. 13:49417.

    Gondolom jó étvágyat már későn kívánok............ én megint paradicsomos húsgombócot ettem. Ma nem főztem, holnap sem fogok. Fiam megy Pestre- holnap vizsgázik s csak szombaton jön haza kicsit lehet sumákolni.

    Nekünk a  kutyuk mindíg okoztak meglepetést mire hazaértem pl. kardvirág kihúzkodása, lassan az összes kipucolása, a rózsa megrágása!! Fogalmam sincs hogy csinálták hogy nem szúrta a tüske a szájukat, de megoldották. Szóval szép lassan leszoktam arról hogy virág legyen az udvaron. Most is csak  ládákban van- és Soma is elássa a plusz dolgait. Mindíg látom az orrahegyén hogy megint ásott. 

    előzmény:
    Daisy48 (416)
    2008-05-22  11:48
  86. 2008. május 22. 11:48416.

    Kormoskámat annak idején megtanitottuk hogy a  a zöldségek között csak az úton mehet. Be is tartotta addig amig át nem jött a szomszédnéni cicája valamelyik, mert akkor addig kergette amig haza nem ment  Már akkor is imádtuk a rózsákat és nagyon sok volt a kertben. Apukám és a férjem tartották rendben és kapáláskor a rózsa töveknél mindig előkerült egy-egy nagydarab szárazkenyér amit a csirkéktől lopott el

     

    Puszillak. Megyek ebédet melegíteni. Ma töltött káposztát eszünk fogyókúra gyanánt

    előzmény:
    izisz47 (415)
    2008-05-22  11:32
  87. 2008. május 22. 11:32415.

    Szia. Soma immáron 13 évet betöltötte. Már nagyot hall, s ki-ki csúszik alóla a lába a kövön. Viszont hamarosan ha minden igaz, kap egy kis társat. A leendő vejem (a volt kutyájától az első almot kapja) hoz egy rhodéziai ridgebackot (rodéziai ridzsbeck). Úgy néz ki mint a vizsla, csak a hátán van egy sörényféle. Persze nem akkora mint az oroszlánnak. Ezek nagyon jó házörzők, nagyon szeretik a gyereket  s a gazdáját.

    Talán sikerült a fedezés és akkor ősszel lesz kiskutyink. Lesz aki szétrágja a paucsomat, aki széthordjon mindent, kirángassa a növényeket stb. Kb. 2 évig gyerek, úgy hogy szép kilátásaink lesznek Viszont nem bánom Nekem mindíg is voltak kutyáim. Kb. 5 éve 3-at el kellett altatnunk, 2 beteg volt, egy pedig 14 éves és már maga alá pisilt. A mai napig nem hevertem ki. Kettő shar-pei volt (kínai harci kutya, az a ráncos bőrű) egy pedig őzpincsi-foxi keverék. Imádtam őket

    előzmény:
    Daisy48 (414)
    2008-05-22  10:28
  88. 2008. május 22. 10:28414.

    Nagyon aranyos kutyus. Szeretgesd meg helyettem is. Biztosan jó házőrző. Általában a kisebb testű kutyák figyelmesebbek minden zajra, hangra. Mikor fiatalok voltunk még csdaládi házban együtt anyukámékkal nekünk is volt egy Puli-foxi-törpesnauzer keverék kutyunk.  Mindenre figyelt és senkit nem engedett be. Ha valaki jött be kellett csukni mert nem mertek bejönni olyan balhét csapott.

    Apósomat is imádta, de egyszer a hintaágyon apósom átkarolta a vállam és a kutya nekiugrott. Azt hitte bántani akar. Mikor rájött hogy nem, nagyon szégyellte magát.

    Ismerőstöl is elfogadta a süteményt nálunk, de amikor ment el az illető azért a bokáját megfogta.

    Egyszer mentem haza melóbol és láttam hogy egy pici kislány és a kutya a csirkeól előtt állnak felügyelet nélkül. A kislány fogta a kutya farkát és néha meghúzta és beszélt hozzá. Nem mertem mozdulni nehogy megharapja.De úgylátszik érezte hogy pici gyerek és csak hagyta magát dögönyözni. Az ütő megállt bennem

    Szegény Kormoskám 10 évig élt, epilepsziás volt és tovább nem birta a szive Azóta sem tudjuk elfelejteni, pedig már  több mint 30 éve

    előzmény:
    izisz47 (413)
    2008-05-22  07:05
  89. 2008. május 22. 07:05413.

    Hali!

    Nálunk is a konyhával kezdődött el a nagyobb felújítás. 3 hétig  tartott, mert sok mindent magam csináltam. Én vertem le az előző csempét, az első sort (fehérrel) én vittem fel, én festettem a spájzot, aztán mikor készen lett a konyha, én festettem az ablakokat meg a 4 szárnyas kazettás ajtót. Sűrűn nem fogom csinálni az biztos.  De örültem hogy tudtam csinálni. A többi helyiséget is kellene festeni, de mostanában nem lesz rá anyagi "tehetségünk"

    Remélem megkapjátok a fagyasztó jótállását, de leginkább azt remélem hogy nem lesz arra szükség hogy használjátok ja és: használjátok egészséggel!!

     

    Felteszem az én kutyusom képét-  cica pont azért nincs, mert ő van....

    előzmény:
    Daisy48 (409)
    2008-05-21  20:26
  90. 2008. május 22. 06:59412.

    Sziasztok, szép napot!

    Itt nagyon el van szontyolodva az idő- hűvös is van.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  91. 2008. május 21. 20:32411.

    Bocsika hogy rosszúl irtam a nevedde van egy másik szöllősim is /volt koleganő/.

     

    Jó éjt, szép álmokat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_638194 (1)
    2008-05-02  13:12
  92. 2008. május 21. 20:30410.

    Úgy látszik Szöllősinek nagyon sok gondja volt ma hogy még nem jött, de remélem hogy azért minden rendben.

     

    Puszi mindenkinek 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  93. 2008. május 21. 20:26409.

    Sziasztok!

    Az biztos hogy rögtön bosszút áll ha valami nem tetszik, de nem durva módon

    Meghozták ma az új fagyasztót, nem volt benne jótállás, most estefelé visszamentünk az áruházba nem találták. Majdnem egy órát vártunk és végül felírták a telefonszámunkat és pótlólag kérnek a gyártótól.

    Néha úgy érzem semmi nem megy simán, de ez legyen a legnagyobb bajunk végül is

    Lassan mi is mindent felújitunk. A fürdőszobát 3 éve csináltattuk, akkor nem tudtam a férjemet rávenni hogy csak zuhanykabin legyen, most már benne v an, de rettegek hogyy megint egy hétig legalább anyukámhoz járjunk mosakodni, zuhanyozni, meg egyáltalán.

    Előtte a konyhában cseréltük ki a padlólapokat és a régi csempét.

    Tavaly az egyik szobát szigeteltettük le belülről. Most még jön a légkondi akkor megint jó kis felfordulás lesz.

    2 éve az ablakokat cseréltettük müanyagra. Nem is sorolom, meert csak az agyvizem szalad fel. Ha miliomos lennék addig elköltöznénk és kulcsrakészen vennénk át a lakást.Nem apróznánk el.De hát csak így megy. De nem panaszkodhatom.Nekünk legelább telik rá.

    Mások sokkalrosszabb helyizetben vannak.

     

    előzmény:
    izisz47 (406)
    2008-05-20  19:34
  94. 2008. május 21. 06:22408.
    Szép napot mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  95. 2008. május 20. 21:20407.
    Jó éjszakát mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  96. 2008. május 20. 19:34406.
    Most indult egy topik: bosszúlló cicák. Nagyon jó!! Bár nekem nincs cicám, de baromi dolgokat tudnak művelni. Neked ezt nem kell bemutatni
    előzmény:
    Daisy48 (403)
    2008-05-20  16:18
  97. 2008. május 20. 19:09405.

    Szia! A kutya is, meg a macska is társaslény. Úgy tudom, elméletileg nem is szabadna "ŐKET" hosszú órákig egyedül hagyni, mert depressziósak lesznek.

     

    Bennem az a gond, hogy magamba fojtok minden problémát. Meg is kaptam az összes ezzel járó  borzadalmat: epe-gyomor- ideg meg a franc tudja mit.

    Lassan a barátok is eltünnek, vagyis akiket azoknak hittem, már nincsenek. Akik tényleg barátaim, azok megvannak. A barátnak hitt kolléganők (szembe bűbáj, csak ahogy hátat fordítassz, hátba szúrnak) is eltűntek szépen. 

     

    Más:  ma voltam Szegeden, és túrkáltam jó kis dolgokat. Nem érdemes arra járnom, mert mindíg ott hagyok egy rakás pénzt.

     

    Mi is lassan lecseréltünk már mindent a fiammal. Most kaptam tőle húsvétra egy konyha felújítást. Új szekrény, sütő, főzőlap és új csempe. Szóval mindent kicseréltünk - kivéve a hűtőt és a mikrót. Eddig is szerettem a konyhában lenni, de most mióta ilyen szép, még jobban. Lehet állandóan sikamikálni a sütő ajtót, meg a főzőlapot, mert minden meglátszik rajta.

    előzmény:
    Daisy48 (403)
    2008-05-20  16:18
  98. 2008. május 20. 19:02404.

    Sziasztok!

    Ezt a fejtágítást én is hülyeségnek tartom..................... Jó hogy vannak személyiségi jogok, de hogy sokszor íróasztal mellől mondják meg a tutit!!

    Itt mostmár nem esik, de örülök nagyon hogy tegnap meg  ma jó kis eső összejött. A tegnapi jég az nem kellett volna, de itt nem volt olyan nagy. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_638194 (401)
    2008-05-20  14:38
  99. 2008. május 20. 16:18403.

    Igen Fricikémkorán ébresztett.Szerintem érezte hogy reggel jön az eső és már jóformán egész éjjel nem aludt, kint ücsörgött az ablakban, aztán meguta hogy csak ő nem alszik és beszélgetni akart

    Nekem hála istennek mellettem a férjem, de ha valami baj, bánat volt, van nekem kell a legerőssebbnek lenni. Ez fiatal korom óta így van, én csak éjjel sírhatok amikor nem látják. Ez sajnos nagyon tönkretette az egészségemet. De egy oroszlánnak muszáj tartani magát legalább mások előtt.

     

    Most a reggeli és délelőtt után ismét zuhog az eső, és rendesen lehült a levegő. Hétvégére már megint jobb időt jósolnak. Majd kiderül hogy tényleg úgy lesz-e. 

    előzmény:
    izisz47 (400)
    2008-05-20  07:26
  100. 2008. május 20. 16:06402.

    Nekem kellemesebb volt idáig.Elmentünk kora délelőtt vásárolni, közben megláttuk hogy olcsó /aránylag/ fagyasztószekrény van.

    Hazajöttünk, gyorsan csináltam egy ebédet, aztán visszarohantunk és megvettük az utolsó akciós fagyasztót Ugyan akkora mint ami van

    6 fiókos, csak gondolom ez már kevesebb energiát fogyaszt.Tavaly lecseréltük a hütőszekrényünket összel és már az éves áramdíjból visszakaptam 4500 Ft-ot Remélem ez is takarékosabb mint a régi. Miután annak semmi baja és szépen is néz ki megpróbálom eladni olcsón. Ha csak az 1/3-a jönne be az új árának, hát az is jól jönne.

     

    Ezt a fejtágítót amin voltál idáig is hülyeségnek tartottam, hiszen aki nem vállal nevelést csak sajátja van akkor annak is járnia kellene

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_638194 (401)
    2008-05-20  14:38

Címlap

top