Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2018. július 26. 21:07131326.

    Anikó! Boldog névnapot kívánok! 

  2. 2018. július 26. 14:49131325.

    Anikó!


    Boldog névnapot kívánok!

  3. 2018. július 26. 14:49131324.

    Gizi nagy műve, egy kockás füzetnyi iromány, lehet vagy 40 oldal?  Egy hosszabb elbeszélés ,talán...


     

    előzmény:
    gerdamama (131322)
    2018-07-26  08:20
  4. 2018. július 26. 14:07131323.

    Szóval nem maradtam le semmiről? Mert családi este volt, nem "Barátok közt" töltöttem. Az RTL jelszavam meg nem tudom, otthon bejön a nagy gépen, itt nem...le vagyok maradva.

    előzmény:
    gerdamama (131322)
    2018-07-26  08:20
  5. 2018. július 26. 08:20131322.

    A tegnapiról:
    Talán azért tették ilyen korai időpontra, hogy hátha nem alszunk el rajta. Bár én a moziban is képes vagyok szunyókálni.
    Az egyetlen izgalmas kérdés, hogy vajon mi lesz Novák Gizella Aranyceruzás írónő művészneve.


    Ezt találtam ma reggel:
    http://www.blikk.hu/sztarvilag/sztarsztorik/regi-i smeros-ter-vissza-a-baratok-koztbe-gubik-agnes/yemgp4x

  6. 2018. július 25. 08:19131321.

    😁

    előzmény:
    gerdamama (131320)
    2018-07-25  08:00
  7. 2018. július 25. 08:00131320.

    "Megint Bandi volt aki nagyon klasszul megoldotta ezt is."


    Attól "féltem", Luca úgy belejön a vetkőzésbe, hogy az eredetileg viselt blúzát is ledobja.


    Bocs, hogy már megint van egy friss off-sztorim, de épp a múlt héten nyomtattam egy pólót ajándékba. Sima, fehér pamutra, mert azt 20 perc múlva át lehetett venni, a színes csak másnapra lett volna kész. Igaz, nem a Kristályban. ;) Két szó volt rajta. 3000 Ft-ba került. Hány réteg volt Lucán? Talán öt. Hmmm.


    Tényleg jópofa ötlet volt, csak később jutott eszembe a földhöz ragadt valóság. Szegény Bandinak elég sokba került, hogy mosolyt csaljon a barátnők arcára.

    előzmény:
    BiriBiri (131318)
    2018-07-25  07:01
  8. 2018. július 25. 07:12131319.

    Engem is rettenetesen idegesitett Aliz, lehet kulsore kikupaltak, de agyilag 0 maradt


    En nem szeretnem ha kibekulne Otto, Timire max. a borton lenne jo hatassal, azutan talan kicsit meghuzna magat. Az a kiscsaj velejeig romlott, kuldjek mar vissza. Bandi is meg fogja banni hogy segitett.


    1 het mulva megyunk haza. 


     

  9. 2018. július 25. 07:01131318.

    Még mielőtt útnak indulok benéztem.   Lucával azért elégett vagyok.  Igaz, még csókolózás közben is Timire gondolt, de  Bandi nagyon aranyos volt, feloldotta a feszültségét. Aztán amikor Timi felmondta a barátságot először még örültem is. Végre megszabadul ettől a kis kígyótól. de Luca nem ilyen..ő mélyen átérzi a barátnője bánatát, és tudja, a kis hülye senkire sem számíthat. Megint Bandi volt aki nagyon klasszul megoldotta ezt is. Végül ha kibékülne Ottóval ebből mi is profitálnánk. Ottó jó gyerek, talán jó hatással lenne Timire, láthatnák két szép szerelmet. 


    Alizék hazajövetele katasztrofális voltA kiadó meg mulatságosGizi még kéreti magát..mondtam én, hogy a végén befutott író lesz és sorban állnak az emberek az aláírásért. de addig sok hülyeséget kell végig néznünk.

    előzmény:
    gerdamama (131317)
    2018-07-24  21:03
  10. 2018. július 24. 21:03131317.

    Barátok... Alíz hülye, mint a s.gg, csacsog, locsog, levegőt se vesz, úgy mondja a magáét, és még csak reménykedni se lehet, hogy egyszer majd felnő.
    De hogy Krisztián se veszi észre, hogy Natasa agyon van bőgve, és úgy néz ki, mint egy zombi?
    Ja, és a Szent Márk térről rég kitiltották a galambokat. Nem tudom, milyen módszerrel, de évek alatt hálistennek sikerült.

    Gizi nagyjelenete... Először csak azon vihogtam, hogy milyen jó dolguk van a mai íróknak. Azelőtt ők kilincseltek a zsengéikkel, és örültek, ha ott hagyhatták a kéziratukat. Most meg házhoz megy a kiadó, leül az ismeretlen reménység konyhaasztalához, és egy ültő helyében elolvassa a nagyregényt. Nem is tudom, hogy győzik, amennyi zsenipalánta van mostanában. Na, eggyel kevesebb gond, Novák Gizella művének annyi. Vagy ki tudja. Majd Laci összeragasztja, és két ujjal bepötyögi a számítógépbe. Szerelme jeléül.


    Szegény Timike egyszer mond igazat, Ottó akkor se hisz neki. Ami persze nem csoda, tekintettel a kis hölgy előéletére. "Úgy kell néki, jól megjárta, hahaha." Ez a kis csúfolódó sor csak úgy eszembe jutott, igazából drukkolok, hogy béküljön ki Ottóval. Már csak azért is, hogy ne irigykedjen Luca és Bandi kapcsolatára, és ne próbáljon lépten-nyomon keresztbe tenni nekik. Ha már a nyakunkon maradt a leányzó, legyen szerelmes és szelídüljön meg egy kicsit.

  11. 2018. július 24. 19:24131316.

    Dehogy vagy te szivtelen gerdamama. Hozzam kepest biztos nem. 


    Vegre vege annak az iskolanak is ahol dolgozom. Mivel 3 hete tart a toretlen hoseg, mar enyhen szolva elegem volt. 


    Milyen szep kislany lett az itteni Annoushka, mindig rad gondolok gerdamama mikor latom, ma kihívtŕk mert kapott oklevelet a 100% ottlevčsčrt. 


    Kapott egy csini uj frizurat es olyan nagylanyos lett. 

  12. 2018. július 24. 18:07131315.

    lehet, hogy már én sem vagyok olyan "nyunyi? Elrontottatok


    De az az álnok kis kígyó Timi is el akarja, rontani Bandi és Luca kedves kis románcát. Ha Luca bedől neki és ott hagyja Bandit, illetve ott hagyja az a jól megszervezett kis találkát.. én rá sem nézek többet Lucára. nem álok szóba vele, meg lesz a véleményem róla. ....Gigi után ostobát csinálnak Lucából is? Milyen hatalma annak az elkényezett kis hercegnőnek, hogy fontosabb neki mint Bandival az együttlét? Remélem nem így folytatódik a történet, ahogy kétségek között hagytak minket és a legrosszabbra gondoltam. Remélem most jól ráijesztettem Lucára


     

    előzmény:
    lidika49 (131314)
    2018-07-24  16:58
  13. 2018. július 24. 16:58131314.

    Gerdamama, Julika óvónéni után felmentem én is magamat: nem vagyok szívtelen.


    Azt gondoltam én is, hogy Zsolt jól át lesz verve.


    Timike meg azt hiszi, hogy minden meg lett bocsájtva neki és tárt karikkal várja vissza Ottó?


    Azonban azt fenntartom, hogy Rudi fiai neveletlenek a szerepük szerint, ha még most megvoltak szeppenve egy kicsit.

    előzmény:
    gerdamama (131312)
    2018-07-24  08:49
  14. 2018. július 24. 09:03131313.

    Szelíd lelkű óvónéni..annyira butuska bankkártya ügyben, hogy a lánya veszi ki az automatából a nyugdíját. Pedig már gyakoroltuk, akkor ment, de egyedül nem merek oda állni . 


    Hogy cinikus és szívtelen lennél? A BK olyan magas labdákat ad fel, hogy azt nem lehet nem lecsapniminden kákán van egy csomó amit mi igyekszünk kibontani

    előzmény:
    gerdamama (131312)
    2018-07-24  08:49
  15. 2018. július 24. 08:49131312.

    Megint egyszerre írtunk, kb. egyformát. Mindig megnyugtat: ha szelíd lelkű Julika óvónénivel hasonló véleményen vagyunk, akkor talán nem vagyok annyira szívtelen és cinikus.


    A bankkártyán én is fennakadtam. Nem is a PIN kódon, mert amilyen hülye Gigi, biztosan ráírta lemoshatatlan filccel. De hogy egymilliót bármikor leemelhet, az elég hihetetlen. A tulaj úgy rendelkezik, ahogy akar, de maga a bank is oda szokott figyelni, és megpróbálja rábeszélni az ügyfelet egy normális napi limit beállítására. Amit persze szükség esetén egyetlen telefonhívással fel lehet oldani arra az aktuális esetre, amikor épp úgy alakul, de ekkor is vannak ellenőrzési pontok, kérdések. ATM-ből egészen biztos, hogy nem tud egymillát kivenni, a bankfiókban pedig igazoltatják. Egy pillanat alatt lebukik.

    előzmény:
    BiriBiri (131310)
    2018-07-24  07:37
  16. 2018. július 24. 07:37131311.

    Már csak arra vagyok kíváncsi, Zsolt kinek a vállán fog sírni.Mert erős a gyanúm, hogy iszonyatosan át lett verve. A "közvetítőből" semmi jót nem nézek ki, már azon se csodálkoztam volna, ha ott helyben fejbe veri, miután átvette a pénzt. A főnöknek se lehet Zsolt a szíve csücske. Már ha egyáltalán létezik, és nem saját szakállára dolgozott az "összekötő". Néhány apró utalásból, elszólásból úgy tűnt, a régi banda nem bocsátotta meg Zsoltnak néhány múltbéli bűnét, árulását. Hogy nem veszik be semmilyen üzletbe, arra a fejemet tenném. Csak meg akarták leckéztetni. Fogatlan oroszlán, erőtlen, de főleg magányos. Senkire nem számíthat, senki nem fogja megvédeni. Mehet reklamálni az égiekhez, mert az ürgét a jövőben hiába hívogatja telefonon, az biztos.

    Úgy kell Giginek is, Zsoltnak is. Gigi gyárilag hülye, de ha arra gondolok, Zsolt mennyit "melózott", mire kiénekelte Gigiből a stexet, muszáj röhögnöm. Legalább megdolgozott érte. Színészkedett, mosogatott, még csókolózni is hajlandó lett volna. 

    előzmény:
    barackmano (131309)
    2018-07-23  23:27
  17. 2018. július 24. 07:37131310.

    Nagyon rossz érzéssel néztem a tegnapi részt. Már nagyon sok gonoszságot láttunk filmeken de nem tudok megedződni. Zsolt tettére nincs mentség...nem mentség, hogy drogos, nekem már nem. Mint egy alattomos kígyó tekeredett rá Gigi jó indulatára, használta ki azt a mérhetetlen naivságot, ami Gigit jellemezi. Most majd azt fogja mondani, hogy kirabolták? Hogy számol el a kártyával? Honnan tudják meg az " rablók" a kódot? Azt mondja kiverték belőle? Szerintem meg jól átfogják veri, elvették a pénzt aztán bottal ütheti a nyomát. majd hülyék lesznek egy ilyen megbízhatatlan, drogos pasassal üzletelni aki szinte soha nem józan. talán csak ez vezeti vissza a tiszta létéhet, a leszokáshoz. de ezt már csinálja egyedül, önszántásból. 

    előzmény:
    barackmano (131309)
    2018-07-23  23:27
  18. 2018. július 23. 23:27131309.

    Ilyen hulye mint ez a Gigi is csak a BK-ban van. Čs mičrt? Hogy mehessen sirni Adamkanak. Ugyan o azt mondta hozzam ne gyere, de hat ki mashoz menne?

  19. 2018. július 23. 11:38131308.

    Elmondhatjuk, hogy érdemei elismerése mellett hosszan integetünk Rudi után és megőrizzük jó emlékezetünkben. 


    A gyerekeinek meg minden oka meg van arra, hogy szeressék az apjukat, ápolják az emlékét. Ő egy apa tigris is volt. Natasára is neheztelt amikor Natasa rosszallását fejezte ki a fiúk magatartása miatt. Elvárta volna  hogy mindenki úgy szeresse, fogadj el a fiúkat ahogy vannak. Nagyot is nézett amikor Natasa megrendszabályozta a gyerekeket, ilyenek is tudnak lenni? 


    Csórics Balázs színészileg jól oldotta meg a feladatát. 

    előzmény:
    sorozatfun (131307)
    2018-07-23  10:31
  20. 2018. július 23. 10:31131307.

    Igazad van, az az összeállítás tényleg elég trére sikerült... Nem csak a verekedős jeleneteket kellett volna belevenni, főleg nem mikor őt ütik, pedig jóval több volt, mikor ő volt felül hanem pl. mikor fájó szívvel áldását adta Alíz és Krisztián kapcsolatára, vagy mikor lealázta a nagy pókeres pénzes zsákokat, és elkérte Kriszéknek a hajót.. Na inkább ezek voltak  a legjobb pillanatok, hogy csak néhányat említsek..

    előzmény:
    gerdamama (131304)
    2018-07-23  00:46
  21. 2018. július 23. 09:47131306.

    Esetleg, ha látnék ezzel a színésszel, aki a Rudit alakította, valami pozitív embert játszó szereplőt, lehet, hogy megváltozna a véleményem. De így, csak egy kigyúrt, izom agyú emberre emlékeztet. 

  22. 2018. július 23. 09:12131305.

    Nekem ezek a neveletlen fiúk a pénteki részben bebizonyították, hogy nagyon klassz srácok... Nem csak a hülyeségeit örökölték az apjuktól, hanem a LELKÉT is... Respect! 

    előzmény:
    lidika49 (131303)
    2018-07-22  23:00
  23. 2018. július 23. 00:46131304.

    Ezt most találtam véletlenül.


    http://sorozatwiki.hu/hirek/ezek-voltak-vida-rudi-legjobb -pillanatai-a-baratok-koztben-video-csorics-balazs


    Uram bocsá, így töményen még rémesebb.

    Apósom udvarias megjegyzése - és fancsali ábrázata - jutott eszembe, mikor megkínáltam a szerintem isteni finom, hideg uborkalevesemmel. "Jó ez, jó ez... annak, aki szereti!"

    Dehogy vagy szívtelen. Helyükön kell kezelni a dolgokat.

    előzmény:
    lidika49 (131303)
    2018-07-22  23:00
  24. 2018. július 22. 23:00131303.

    Ebben a témában teljesen egyetértünk. A lakás Alizé, s a legtermészetesebb, hogy átadják nekik a Rudi - Natasa által lakott szobát saját használatukra. Natasa is menjen a saját lakásába, Rudi dolgait meg vigye a nej a neveletlen fiaival együtt. Az  apjuk szaga szöveg sem fekszik nekem- talán ezután nem szellőztetik azt a szobát?


    Lehet, hogy szívtelen vagyok?

    előzmény:
    gerdamama (131297)
    2018-07-21  23:25
  25. 2018. július 22. 11:19131302.

    Visszaadta  beíró ablakot, azért küldtem ki mégegyszer... A multkor meg elszállt az egész hozzászólás és pötyöghettem be mégegyszer...

Címlap

top