Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2019. augusztus 8. 22:29133301.

    Ez a mai befejezés nagyon meglepett. Igaz, nem gondoltam, hogy Ilona annyira bárgyú lenne, hogy semmit nem vesz észre, de azt hittem, a "szakács" inkognitóban maradhat. A gyerekrablás (bár nem először fordul elő) most is durvának tűnik. Remélem, Máté ügyes fiú és kideríti, hová vitték Pannit!?


    Áron kénytelen-kelletlen elvonult, de az az érzésem, még nincs vége, bosszút forral. Szegény Adél...


    Az infó körbeért - "hála" Bözsi lepcses szájának - azt hiszem, én elégedett vagyok azzal a megoldással, hogy Adél és Laci megegyeznek, hogy a gyémántokból falatozó legyen az üres telken. (Reméljük, bejön, mint biznisz!)


    Timit a mélyvízbe dobni - micsoda ötlet? Még, ha ő maga is akarna családi cégben ügyködni -  se túl szerencsés -  de, hogy utálja és érzéke sem sok... Háááát!?


    Ez a fiatal lányok-lakóközössége. Nnna, ez is olyan unalmas már, bárki bárkivel összeköltözik. (Igen, tudom, jó, ha mindenki egy helyen van - könnyebb forgatni, ha kevesebb a külső helyszín.)


    Ahogy Lidika is írja - Vandácska nekem is gyanús még mindig. Jó lenne azt az apasági tesztet megcsináltatni. Pillanatnyilag úgy érzem, Balázst csak fejőstehénnek (bocs a képzavarért) nézi.

  2. 2019. augusztus 8. 22:22133300.

    Köszönöm a bátorítást, meg a padon a helyet.


    27-én jöhet a pezsgő.


    Mi nemrég a Veres1 színházban  láttuk a Menopauza előadást. Pót-pót székekkel ment, hatalmas siker, igaz a színésznők eleve garantálták a sikert: Hernádi Judit, Náray Erika, Szulák Andrea, Tóth Enikő játszották. A Játékszin előadása volt.

  3. 2019. augusztus 8. 22:00133299.

    Úgy érzem, nem kivételezünk - se pro, se kontra. Szóval hidd el, jó helyen vagy köztünk! 


    Jó kicsit többet tudni rólad és a családodról ( Mikor van a szülinapod?  - ugyanis nekem is a hónap vége felé... majd csinálunk egy kis "pezsgőzést" -  rendi?  )


     


     


     


     

    előzmény:
    lidika49 (133294)
    2019-08-08  13:09
  4. 2019. augusztus 8. 17:08133298.

    Köszönöm a jókívánságot.


    Ne mondd már, hogy kilógsz, elég régi motoros vagy már itt, nem tudom, miért érzed így.
    Az előfordul, hogy nem mindenki hozzászólására válaszolunk, de attól még értékeljük és figyelembe vesszük, amit mondott. Én legalábbis így érzem, így tapasztaltam. Sokszor nem is egy valaki megjegyzésére reagálunk, hanem csak úgy általánosságban, mert egyik gondolat követi a másikat, és mivel azért a BK a fő téma, többen is érintenek egy-egy témát.
    A privát csevej az persze más, a magánjellegű infókra címzett válasz "jár".


    Egyébként innen senki se lóg ki, azt is megbecsüljük, aki ritkán ír, sőt, azt is, aki csak olvas. (Mindig bosszantott a "zugolvasó" megfogalmazás, ebben a topikban nem is használjuk, máshol gyakran találkoztam vele.)

    előzmény:
    lidika49 (133294)
    2019-08-08  13:09
  5. 2019. augusztus 8. 16:55133297.

    https://www.blikk.hu/sztarvilag/sztarsztorik/rekasi-karoly -kepviselojelolt-lakossagi-forum-baratok-kozt/cpf356v?fbclid =IwAR3v_Br33vNmHXICMnzwGJV6rD_Gqvsz-KFhfs-KXPF4siDgmY_cCvQ_o cg



    Reméljük, továbbra is távol tudja tartani magát a nagypolitikától. Drukkolok neki.
    Szíve csücske, a környezetvédelem, élhető környezet - ezt a harcot bizony a "köznéppel" kell megvívnia. Semmi jót nem tudok mondani a kormányról, de a sok szemetet, használt óvszert meg tampont, amivel a csónakázás során találkoznak, aligha a fejesek hajigálják a Dunába.


     

  6. 2019. augusztus 8. 13:41133296.

    ja..még nagyon szerettem a színházi , mozi élménybeszámolókat. Ebből is látszik, nem "kockulunk", azért mert kedveljük ezt a sorozatot még befogadók vagyunk a "magasabb művészetekre" is.

    előzmény:
    BiriBiri (133295)
    2019-08-08  13:37
  7. 2019. augusztus 8. 13:37133295.

    Hogy mondhatsz ilyet? Miből gondolod, hogy nem fogadtunk be? Ez a topik nagyon sokáig szigorúan csak a BK ról szólt..arról nem, hogy a közös szenvedélyünk, a Barátok közt sorozat ezzel közel is hozott egymáshoz. Ide az írt be aki akart, elmondhatta a véleményét.. és tovább ment. Mi maradtunk..én is így csöppentem be.nagyon sokáig semmi privát dolgot nem írtam magamról. Aztán egyszer "megtörtem a jegemet" fektettem magamról és Elza unokámról képet...aztán a többiről is.  Nagyon jó volt a fogadtatás, senki sem kérte ki magának, ez nem erről szól. Aztán Éva lányának Csabán volt az esküvője, én ismeretlenül elmentem "bámészkodni" és oda is mentem Évához, engedélyt  kértem, hogy első lehessek ki tudósít a nagy eseményről. És aztán nagy örömömre jöttek a szép táncos.. képek ..sajnos elmaradtak, Baracmanó Tomról küldött beszámolót, képet...és a nagy áttörés Anikó nagymamasága hozott. Akkor igazán felpezsdült a privát szféra és nem ment az eredeti tartalom rovására. Erről tehetett a sorozat is mert érdekesebbek voltak a privát beszámolók. Engem mindig érdekelt kik azok akikkel nap mint nap gondolatot cserélek. Hiányzik Jujoka, aki nagyon aktív volt, aggódtam az egészsége miatt..most is jó lenne tudni róla...Szóval ha ide akarsz tartozni csak gyere.. én már arrébb  is húzódtam a képzeltbeli padon.


     

    előzmény:
    lidika49 (133294)
    2019-08-08  13:09
  8. 2019. augusztus 8. 13:09133294.

    Anikó -Gerdamamának én is kívánok minden jót.


    Részemről úgy érzem, kicsit  kilógok közületek, mintha nem fogadtatok volna igazán be.


    Mi a férjemmel kettecsként élünk, fiúnk  ( 43 év) már rég elköltözött tőlünk, kapcsolatunk jó, azonban se menyünk, se unokánk nincs.


    Tavaly óta én is nyugdíjas lettem 49 évi munka után. Hónap végén elérek - remélem - egy kerek születésnapot.


    Az előzetesben úgy néztem, hogy Balázs nagyon nézegeti Miklós székét. Vandának még mindig nem hiszek, úgy érzem átvágja a társaságot.


     

  9. 2019. augusztus 8. 12:15133293.

    Bözsinek nem csak a frizurája változott, ugyancsak ki volt sminkelve. Hol van már a hajráfos Bözsi? Biztosan kedvet kapott a modellkedéshez a Timi ruháiban.

    előzmény:
    BiriBiri (133291)
    2019-08-08  10:20
  10. 2019. augusztus 8. 10:20133291.

    Igaz, semmi jót nem vártam Árontól, de az utolsó mondata megdöbbentett. Mi lesz ebből? csak úgy vicsorgott...remélem nem fogja bántani Adélt?


    Alex! Még neki van képe azt mondani, hogy nem tudja mit evett Attilán Juli..én meg nem tudom hogyan lehetett szeretni azt az embert.


    Bözsinek fiatalosabb a frizurára. Ha  Giziék annyira ácsingóznak szeretni valakit, ott van "Kis mackó"..mi lehet vele? Soha egy szó nem esik róla.

    előzmény:
    vorii (133290)
    2019-08-07  21:37
  11. 2019. augusztus 7. 21:37133290.

    Áronnak semmi tennivalója.  Folyton Adél után kémkedik.  Nem csak sunyi, de szerintem a rosszindulatát cselevésbe fogja fordítani.


    Tudjuk, hogy Adél marad-e? Vagy rossz vége lesz???


    Alex képét nagyon nem  szívesen nézem. Azok a pofák, amiket vág, annnyira tenyérbemászók. Remélem, hogy ez  színészi tehetség, mert nagyon jól hozza az unszimpatikus, nyegle pasit.

  12. 2019. augusztus 7. 09:08133289.

    Jajjj..de jóóó!Megint olyan igazi "Barátok közt" lesz a topic???


    Én családi elfoglaltság miatt nem jöttem, nem írtam...sokszor nem is láttam a tv-t. Itt voltak az unokák, volt annyi program, hogy csak na...Most rázódok vissza..ilyenkor sajnos nem találom a helyemet, el kell telni egy kis időnek hogy ne érezzem üresnek a házat.


    Vanda tegnap próbált Miklósra hatni, sajnáltatta magukat egy kicsit ami Miklóst nem hatotta meg. Akkor majd Balázs lesz a főnök? ..persze ha Miklós elmegy. Én sajnáltam, hogy elváltak Szonjától pedig mind a ketten szeretik egymást.


    nem örülök az új Máté magatartásának. Igaz, két tűz között van. Az apja és Attila között..sajnos egyenlőre az apa áll nyerésre. remélem nem rohanja le a kislányt.apai tanácsra??

  13. 2019. augusztus 7. 05:23133288.

    Boldog nevnapot. 


    Meselj legyszi es mutass kepeket is, en szerettem a kis szepsegeket nezegetni. Nekem is hianyzik eme funkcio nagyon, csak tudomasul vettem. 


    Epp a magyar allampolgarsagot intezzuk Tominak, ma egy baratnomet latogatjuk Zamardiban. 


    Jovore erettsegizik. Ott 16 evesen van. Sajnos a jovo honapban mar annyi. Vagy matekkal vagy gazdasagtannal tanul tovabb, meg nem tudja. 

    előzmény:
    gerdamama (133286)
    2019-08-06  22:52
  14. 2019. augusztus 6. 23:13133287.

    Lányok - főleg Gerda mami


    Részemről írnék minden féléről - sajnos a BK-ról se gyakran sikerül - idő hiányában. 


    Tele vagyok mindenféle gonddal - a hagyaték (a vége még mindig nem jogerős, pedig ma 1 éve, hogy apukám elment...) a körülötte előforduló bonyodalmak, teendők, a családi ez+az - S. lányom válása, költözések, állás problémák és egyéb nyalánkságok... Részemről - bár az egészségem, pillanatnyilag jó (kop-kop-koppp) - kontroll aug-ban a kisebb, novemberben az éves -  de pl 2 hete sikerült összetörnöm a kocsimat - így pont elúszik a pénz, amit a család egy olasz útra dobott össze nekem.  A nyugdíjam intézése épp aktuális - ha (ex férjem megváltja azokat az éveket, amiket "csak úgy" segítettem neki) Akkor se lesz hű de...


    Az unokák viszont szépek, okosak (hát milyenek lennének?) és ........... nőnek. Pl. Rékám 20. éves, Ábel a 18-at tapossa, és kisRóka (Rókus) is elmúlt 4. Reménykedem a folytatásban... 


    Szóval most  gyorsan mindenféle személyeset "elhadartam".  Jöhet tőletek is egy kis "magán"... 

  15. 2019. augusztus 6. 22:52133286.

    Julika, Éva, köszi szépen. A jó kívánság mindig jól jön. Kicsit megkésve is.
    Picit csodálkoztam, de egyáltalán nem nehezteltem. Ezt is annak tudtam be, hogy tetszik vagy sem, nagyon megváltozott a topik.  Fegyelmezetten, "rendeltetésszerűen" működik. Semmi névnapozás, szép lassan elmaradtak a sztorik az unokákról... Arccal a BK felé!
    Néha nehezemre esik visszafogni a mesélőkémet, ami azért muris, mert "életben" nem vagyok egy csevegős típus. Itt éltem ki magam.

  16. 2019. augusztus 6. 21:41133285.

    Jaj-jajjj - milyen igazad van! Én is elfelejtettem 


    Ezentúl is SOK BOLDOG NÉVNAPOT Gerdamamink!!!

    előzmény:
    BiriBiri (133284)
    2019-08-06  17:49
  17. 2019. augusztus 6. 17:49133284.

     Anikó!


    Nagyon jó lesz neked. El is felejtettem, hogy Anikó vagy...ha eszembe jutott volna köszöntöttelek  volna Anna, Anikó naponde te már annyira Gerdamama vagy, hogy nem csoda a feledés. Igyekszem nem elaludni, oda figyelni és hasznos információkat adni...tegnap elaludtam, úgy hogy ma kíváncsi vagyok, miről maradtam le.


    Érezd nagyon jól magad a gyermekeddel.....ezt felesleges volt mondani..úgy lesz!!!

    előzmény:
    gerdamama (133279)
    2019-08-06  11:07
  18. 2019. augusztus 6. 12:35133283.

    Ezeket az öntudatos szingliket is rettentően utálom. Akik nagy mellénnyel és még nagyobb pofával "egyedül" vállalnak gyereket, maguknak szülnek, mert majd ők megmutatják, hogy nincs szükségük az apára, az csak zavaró tényező. Aztán mikor megszületik a baba, öt perc alatt rájönnek, hogy se kedvük, se energiájuk hozzá, az anyagiakról nem is beszélve. Akkor jöhet a "Meglepetééééés" apukának és állandó program a szögről bármikor leakasztható nagymamának, aki hogy jön ahhoz, hogy a saját életét akarja élni.
    Nem a papákat akarom felmenteni a felelősségvállalás alól, a gyerekcsinálás is közös buli volt, a gyereknevelés is legyen az, csak hát illene megbeszélni, egyeztetni, nem kész tények elé állítani a pasast.


     

    előzmény:
    vorii (133282)
    2019-08-06  11:51
  19. 2019. augusztus 6. 11:51133282.
  20. 2019. augusztus 6. 11:48133281.

    Két dologról... 


    Ez a laptop körüli hűhó... Ha olyan fontos, csináltassák meg profival, majd "verjék le"  Bandin. Haladjunk! Most, hogy bukták a befektetőt, szerintem jobban járnak egy új laptoppal és az újratervezéssel.  Közben nagy erőkkel új befektető után kutatva. Ha húzzák az időt a veszekedéssel, az mindenkinek hátrányos. Igaz, Balázs már másodszor áll fel az asztaltól. Szóval... érdekes lesz, mire jutnak. Ha kiszáll, akkor Harmathék ki fognak lógni, nem kapcsolódnak, a két testvér magában valahogy fura lenne nekem.   (Kié lesz akkor a megvásárolt ingatlan?)


    A másik - mennyire idétlen már Alex ezekkel a csajozási tanácsokkal! Épp csak serdülő fiacskájából macsót akar csinálni, mikor maga sem tudja, mi fán terem az. Halvány fogalma nincs arról, ki-kivel-mit akar, csak beszél a levegőbe. Attila most is jobban tetszett...  (Igazából nem rajongtam eleinte a kapcsolatukért, de most már drukkolnék, hogy találjanak újra egymásra Julival.) 

  21. 2019. augusztus 6. 11:23133280.

    "Még a szagát is..." -- ditto


     

    előzmény:
    gerdamama (133279)
    2019-08-06  11:07
  22. 2019. augusztus 6. 11:07133279.

    Hajrá, mindenki! Írjatok sokat! Rám ne számítsatok csütörtöktől, mert ... ha nem is unokázni, de legalább "gyerekezni" fogok egy bő hétig. A pici fiam jön haza, sajnos csak egyedül, de az is klassz lesz. És talán kellő vonzerő a tesója részére is, szakítanak majd időt a közös programokra, nagy családi dumálásokra, röhögésekre esténként. A BK az utolsó utáni helyre szorul, szóval én is a kommentekből fogok élni. Aztán vagy bepótolom később az elmaradt részeket, vagy nem. (Az erdélyi utazás alattiakat nem is néztem vissza, a hozzászólásokból mindent meg lehetett érteni.)


    ON:


    Alex rémes egy pasas. Külsőre, belsőre egyaránt. Nem is értem, mit evett rajta Juli. Fénykorában se lehetett egy nagy szám, de most kifejezetten gusztustalan. Még a szagát is visszataszítónak tartom. A tévén keresztül, hát én se vagyok normális, de ez van.

    Az Olivér-ügyet nagyon elhúzzák. Nincs semmi logika ebben a totojázásban, Ilona, a nagy vad pedig teljesen eltűnt. Értelmetlen az egész. A kislányt is kár volt belekeverni a történetbe, mert így még több szálon fut ez a semmi cselekmény. Máténak viszont borítékolható egy nagy csalódás, ha Olivér befejezi a küldetését, és kilép a Rózsából, viszi magával a gyerekét is.

    előzmény:
    Liventa (133278)
    2019-08-06  10:01
  23. 2019. augusztus 6. 10:01133278.

    Tiniként tetszett nekem, de hogy így eltorzítja még az arcát is a háj, arra nem számítottam... Önbecsülés / önkontroll teljes hiánya? Kár...


    Intenzív unokázás mián a tegnapi rész kimaradt az életemből, és valószínűleg a többi is ki fog a héten-- addig a kommentjeitekből élek és nem biztos, hogy inspirálni fogtok a bepótlásra...

    előzmény:
    gerdamama (133277)
    2019-08-06  08:42
  24. 2019. augusztus 6. 08:42133277.

    https://blikkruzs.blikk.hu/sztarok/magyar-sztarok/bajor-li li-a-baratok-koztben/exhqsqw


    Jól érzi magát a leányzó a BK-ban, kedvesen fogadták a régiek. "A színészmesterségről tanulsz tőlük?" - hű, de gonosz kérdés!
    Sokkal fiatalabbnak néz ki valójában, mint a sorozatban, de nekem a civil énje sem szimpatikus. Remélem, hamar kiírják, mert semmi értelme a jelenlétének, csak egy hatalmas konfliktusforrás.


     


     

Címlap

top