Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Condyloma növedék

Torolt_felhasznalo_554491
Torolt_felhasznalo_554491
Létrehozva: 2008. június 9. 00:32

Sziasztok! Olvasgattam pár topikot ezzel kapcsolatban. De már kérdésem lenne. Ilyen kis condyloma növedéket észlelt nálam a nőgyógyász, majd megyek ezután cytológiára. Leecsetelte.

Azt olvastam valahol, hogy ezek a kis szemölcsök 16 hónappal a fertőződöttség után kelennek meg. Tényleg???

Egyébként majdnem fél éve van párkapcsolatom, teljesen mondogám, mindkét részről, bár úgy tudom nem csak nemi úton terjed. Valamint kérdeztem a dokitól, hogy elég a nuvaring gyűrűs védekezés továbbra is, hát a válasz nem sok semmi volt. "Hát... elég... a gyűrű megfelelő védelmet nyújt, de ahánlott ilyenkor az óvszer is..." Na kössz. És egy szóval sem mondta, hogy a páromat kezelni kéne valahogy... Pedig szerintem...

Várom a véleményeiteket, tapasztalaitokat ezzel kapcsolatban!

  1. 2013. március 6. 17:3951.
    De h kezeled a párod ha tünet mentes?Nekünk azt mondta a párom dokija h ezzel nem tud mit csinálni.
    előzmény:
    semiramis (50)
    2013-02-26  23:38
  2. 2013. február 26. 23:3850.

    HPV, termeszetesen kezelni kell a parodat is. ha nem mondta, VALTS ORVOST.

     

    amugy a HPV ferfiaknal 99,999%-ban tünetmentes, DE kezelni ettöl függetlenül KELL!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_554491 (1)
    2008-06-09  00:32
  3. 2013. február 26. 23:2549.
    Szia!Ha a dokid másképp nem mondta akk szerintem kövesd a tájékoztatót.Nekem is ezt ajánlotta most a dokim.Mert közben váltottam,és ő nem akart meg műteni!Azt mondta ez hatékonyabb!De nem a tájékoztató alapján használom.Azt javasolta,hogy két naponta egyszer esténként használjam.Remélem tudtam segíteni. :)
    előzmény:
    Dulszinea72 (48)
    2013-02-17  18:28
  4. 2013. február 17. 18:2848.

    Sziasztok,

    A Condyline oldatot lehet 3 napnál tovább is huzamosan használni ?

  5. 2013. február 12. 09:4647.

    A condylomát a HPV vírus okozza!Ez adott.

    Az,h mit tudsz csinálni ellene?Hát szerintem így előre semmit!Esetleg oltasd be magad!Étkezz változatosan,erősítsd az immunrendszered...ennyi.Az a legnagyobb gáz,h a lappangási ideje 6-16 hónap...vagy legalábbis így tudom én.

    Én még mindíg küzdöm vele...vagy ellene pontosabban...a műtétemen csúsztatnunk kellett egyébb okok miatt...Úgyhogy jelen pillanatban úgy néz ki,h jövőhéten már sor kerül rá.Sajnos nem kevés szemölccsel rendelkezem.Nagyon frusztráló :(

    De nem adom fel!

    Ja!Jut eszembe!Olvastam,h a borotva terjeszti!Hát igen!Én is használója voltam!Évek óta!!!Úgyhogy amikor megtudtam,h ez ránk nincs jó hatással beszereztem 1 elektromos női borotvát...tudjátok...aminek nincs pengéje,azzal még csak felületi sérülést sem tudok okozni magamon.Végül is nyílván nem olyan...de jobb mintha olyan lenne mint amilyennek a természet kreálta.Gondolom értite.Habár az első műtétem lézeresen történt,és nem mondható sikeresnek,én még továbbra is ezt pártolom.

    Kitartás mindenkinek! 

  6. 2013. január 17. 11:5046.

    Sziasztok.

     

    Most találtam ezt a topicot. A páromnak vannak ilyen szemölcsei...most ment orvoshoz. Én is vizsgálgattam magam, de nem találtam ilyet, van valami teendőm?

    olvastam, hogy összefüggésben lehet a HPV vírussal, a condyloma. Mit tehetek, a sima rákszűrésen HPV-re nem szűrnek, ezt mondta a dokim, csak ha már kóros értékeket látnak.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_554491 (1)
    2008-06-09  00:32
  7. 2013. január 15. 09:1045.

    Sziasztok...megint!

    Voltam az orvosomnál.Meg vizsgált.Mondta,hogy sajnálattal látja,hogy nem sikerült jól a műtét,hogy nem szabadott volna ilyen hamar vissza jönnie.Írt fel isoprinosine-t,amiből 3x2-t kell bevennem naponta.Megbeszéltük,hogy megint megműt.Valószínű,hogy immun erősítés mellett,sokkal hatékonyabb lesz a kezelés.Nem tudom,hogy az immun erősítő hatására e...de új szemölcsöket nem tapasztalok!Szerencsére!Aki küzd ezzel a betegséggel ajánlom,hogy már a kezdetekkor írassa fel! 

  8. 2013. január 14. 11:1244.

    Sziasztok! Én is leírom az én történetemet. Nálam először két szemölcs jelent meg még augusztus végén ezekről eleinte nem is vettem tudomást, de mikor hirtelen megnőttek december elején azonnal mentem az orvoshoz, ekkor a két szemölcs már 2cm hosszúságú volt körülötte több pici is megjelent, így utólag tudom hogy a borotválás miatt terjedt el :( az orvos azt mondta a piciket a condyline oldat biztos eltűnteti a nagyokra pedig azt mondta hogy le kell égetni. Elkezdtem otthon az ecsetelgetést, reggel és este condyline, napközben pedig grapefruit cseppet vittem fel a szemölcsökre fültisztítópálcika segítségével, úgy hogy fél percig rajta tartottam a szemölcsön. A 3. nap azt vettem észre hogy a nagyobbak teteje sárgás fehér lett (fehér a condyline hatása, sárga pedig a grapefruité) majd kicsit elsötétedett és leesett róla egy kis rész, kb másfél hét alatt a nagyok el is tűntek :) de a picik nem és nagyon elterjedt, a furcsa az volt hogy előszőr egy fehér csík jelent meg vagy fehér kis pont és az kezdett el nőni, de nem adtam fel ecseteltem őket tovább és sok vitamin gyümölcs, egészséges táplálkozás. A meglepő az volt hogy a pici szemölcsök az ecsetelésre úgy reagáltak hogy feldagattak, némelyik egész nagyra, befehéredtek, nem volt túl szép látvány mivel sok volt és mikor feldagadtak már szinte mindenhol fehér felagadt voltam :( Viszont voltak olyan szömölcseim is amik nem dagadt fel, csak elfehéredtek majd besötétedtek és leestek :) volt hogy zuhanyzás után a feldagadt fehér részeket le tudtam kaparni, de nem kellett volna mert vérzett sebes lett és utána újra megjelent úgyanott és kezdhettem előről :( Ezek után csak ecseteltem és nem piszkáltam, ekkor a fehér feldagadt részek egy idő után bebarnultak és hirtelen az összes leszáradt és újra szép vagyok odalent:) Nálam ez a szenvedés az eltávolítással kb 1hónapig tartott 4 condyline oldatot használtam el és 1db bioextra grapefruitmag kivonatot 20ml-es. Belsőleg Isoprinosin immunerősítőt szedek és grapefruit mag cseppet iszom. Remélem soha többet nem jönnek elő ezek a szörnyetegek.

    Hasznos tanácsaim:

    Ha az első 3 nap ecsetelés után nem látunk változást ne keseredjünk el, nem hat azonnal az oldat, kell pár nap a látható eredményért.

    Nem szabad kétségbe esni, legjobb ha elfelejtjük hogy betegek vagyunk, mivel az immunrendszer csak akkor tud megerősödni ha lelkileg is stabilak vagyunk.

    Grapefruitmag kivonat külsőleg és belsőleg is nagyon jó :) multivitaminok és rengeteg C vitamin

    Immunredszer le tudja győzni a vírust csak erősíteni kell :)  

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_554491 (1)
    2008-06-09  00:32
  9. 2013. január 12. 12:2743.

    Makacs betegség. Én is próbálkoztam több kezeléssel. Talán most sikerült megoldást találni. Nemrég megfáztam és propolisz cseppekkel kezeltem magam. 10 ml-es flakonban lehet kapni méhészeknél. A propolisz alkoholos oldata. Hideg vízben oldottam fel három rövid spriccelésnyi mennyiséget. Elvileg számolni kellene a cseppeket, ez olyan 40-50 csepp volt. Azután elkevertem és megittam. Sárgásfehér, kesernyés ital. Naponta kétszer, reggel és este.

    A náthám is elmúlt, de meglepődve tapasztaltam, hogy a condylomák is kezdenek leszáradni. Most még kis bubok vannak a helyükön, de nem sarjad. 

    Próbáltam közvetlenül rákenni, amikor láttam, hogy hat, mivel a propoliszt ajánlják bőrproblémákra is. Ezt nem ajánlom senkinek, mivel az alkohol erősen irritálja a genitáliák erzékeny bőrét. 

    Egyébként szerintem éppen az a csodálatos a dologban, hogy belülről hat. Nem felszíni kezelés, hanem a kórokozókat pusztítja - remélem.

    Érdemes lenne minél több esetben kipróbálni és írni a tapasztalatokról. Talán tényleg hatásos. Minden esetre nem fájdalmas, nem káros. Két kis flakon propolisz 5-800 Ft a kereskedőtől függően.

  10. 2013. január 10. 19:3442.
    Szia. Mintha az én betegségemet írtad volna le. Úgyan úgy novemberben kezdtem el járni nőgyógyászhoz. Nekem az ecsetelést javasolta. Úgyan így nem tudtam elmenni, újra előjöttek. Azt mondta, hogy talán egy fokkal jobb a helyzet. Mára már ott tartunk, hogy mivel nem sikerült eltüntetni mindent a fagyasztást javasolta. Átkerültem a bőrgyógyászatra és tegnap előtt le is fagyasztották őket. Most várjuk az eredményt. Nekem mindenféleképpen mindkettő doktor javasolta a védőoltást, így amint sikerült eltüntetni őket már megyek is vissza.... Előre megmondta, hogy hosszú út vezet a gyógyulásig
    előzmény:
    Bogusz (41)
    2013-01-06  13:58
  11. 2013. január 6. 13:5841.

    Sziasztok!

    Jó,hogy van egy hely ahol lehet erről sirdogálni!Engem nagyon kikészít ez a betegség,pedig még csak az elején tartok. :/

    November közepén tűnt fel igazábol,hogy a külső nemiszervemen van valami ami eddig nem volt ott!Megnéztem tükörrel...

    Azután elkezdtem olvasgatni az interneten,olvasgatni és képeket nézegetni.Nekem akkor még csupán kettő volt.A látottak alapján önkényesen úgy döntöttem,hogy condylomám van.Persze a párom egyből le hülyézett!Engem viszont nagyon aggasztott a dolog,és igyekeztem meggyőzni őt is,hogy hidje el!Ez van!Barátnőm ajánlotta a nőgyógyászát,megadta a telefonszámát,én pedig bejelentkeztem a magánrendelőjébe.Egy hét leforgása allatt,míg eljött a vizsgálat napja a szemölcseim meg négyszereződtek.A doki kedves volt.Megkérdezte,hogy milyen panasszal érkeztem,majd megvizsgált.Majd közölte,hogy ez condyloma.Én pedig azt,hogy tudom... :/

    Azt mondta,próbáljuk meg alkalmazni az ecsetelőt,de kértem tőle,hogy találjunk más megoldást,mert a munkámból kifolyólag nem tudom magamnak heteken keresztül,steril környezetben,naponta akár többször is elvégezni az ecsetelés műveletét.Egyébként is sok helyen azt olvastam,hogy az ép hámréteget is tökéletesen tönkre tudja tenni.Azt kérdezte,hogy akkor mégis mire gondoltam.Mondtam neki,hogy talán a lézeres műtétet látom a legjobbank.Így hát megbeszéltük,hogy a hét végén meg is műt.A műtét napjára további szemölcseim bújtak ki.Illetve a hüvely bemenetemnél már éreztem,hogy lesz,viszont azok még nem voltak jól láthatóak.Altatásban végezte el az orvosom a műtétet.Kellett pár órahossza míg magamhoz tértem,de igazából nem volt vészes.És fájni sem fájt...akkor.Már a műtét napján,este haza is engedett.Egy hétig nem mehettem dolgozni,amit végülis utólag már értek is.Ahogy elkezdett belőlem kimenni az érzéstelenítő éreztem,hogy csak meg lettem égetve egy jó pár helyen.Három-nég napig nem tudtam űlni. :/ Ahogy leeste a sebek eleven volt a bőröm.Volt olyan,hogy picit gennyes is.De nagyon azt akartam,hogy múljon el,így hát nem bántam.A műtét utáni második napon.Amikor már tüzetesebben is felmertem térképezni odalent a helyzetet,láttam,hogy a hüvelybemenetemnél amit én már éreztem,ő viszont nem látott meg is hagyta. :/ ezen kívül még vagy kettőt nem sikerült teljesen leégetnie.Szomorú lettem.Összesen 15 helyen égetett kivül,és három heylen belül.Úgy volt,hogy karácsony előtt megyek vissza kontrollra,de megjött a havim,utánna meg az ünnepek,és dolgoznom is kellett,így hát még csak a héten értem addig,hogy felhívtam időpontért.Holnap megyek hozzá.De más most aggódom.Ugyan is a még nem láthatóak már kibújtak,kivül is megjelentek,illetve már most mintha a hüvelyem falán is éreznék egy párat.Nagyon kiváncsi vagyok,hogy mi lesz a reakciója.Tervezem kikérni a véleményét immun erősítő gyógyszerről is,illetve a védőoltásról,mivel ezekről nem beszéltünk.

    Csak annyit tudok mondani,hogy kitartás,nem szabad beleforgatni magunkat.Itt állok 22évesen,és ha minden nap azon agyalnék,hogy ezt a betegséget nem lehet gyógyítani,csak kezelni...hogy ezzel együtt kell leélnem az életem...azthiszem becsavarodnék. :/

  12. 2013. január 2. 21:0140.

    Sziasztok!

    Sikeresen vagyok túl most egy kb egyhetes condiline kúrán, és segítségképpen leírom mi történt.

     

    Szóval most karácsony előtt vettem észre, hogy van egy súlyosan elfertőződött szemölcscsoportom a kisajkakon belül, mindkét oldalon. Ugyanezen a topicon már olvastam valakitől hogy a folyástól jön ez vissza, éreztem is már az ecsetelő kúra alatt is, ha folyásom van, egyből viszketni kezdett. Szóval úgy döntöttem kipróbálom azt ,hogy a folyást valahogy onnan kizárjam. minden ecsetelés után az utóbbi három négy napban egy vazelinnel bekent zsebkendő darabot helyeztem a kisajkak közé. A legjobb az egyrétegű a lényeg, hogy a felületek ne érjenek össze, a vazelinnel pedig nincs kellemetle érzés, megvan a "nedvesség". Ma megvizsgáltam magam, eltűntek ezek a kis ocsmány szörnyek! Remélem nektek is beválik, a lényeg szerintem, hogy az ecsetelt részt ne érje semmi. Mint egy sebtapasz használatánál el kell különíteni az egészséges részektől. A folyás már egy másik téma, de amíg ezek ott voltak a hüvelybemenetem közvetlen közelében szóba sem jöhet belső például kúpos kezelés, még belülre is kerülne ezekből az aljas szörnyekből.

     

    Mindenkinek gyógyulást és tünetmentességet kívánok!

  13. 2012. október 11. 11:3039.

    Sziasztok!

     

    Kegyetlen a testi-lelki fájdalma ennek az egésznek, és bízom benne, hogy előbb vagy utóbb, de mindenki legyőzi ezt az "aljas" betegséget!

     

     Leírom, hogy nekem mi segített, az ecsetelésen, és a vitaminokon kívül.

    Egyetlen új dolgot tudnék a figyelmetekbe  ajánlani, elsősorban nekünk nőknek jó. Nem hiszem, hogy hallottatok róla, ez egy un. méregtelenítő betét (Neve: HAVASI LÓTUSZ MÉREGTELENÍTŐ BETÉT), amit egy kínai prof. orvos hozott be hazánkba.

    Amikor először hallottam róla, hülyeségnek tartottam, de annyi mindenre jó, és ebben a "tehetetlen" és kilátástalan helyzetben, úgy döntöttem kipróbálom.

    Már az első nap érzed a változást! Nem csak fertőtlenít, tisztit, de méregteleníti a méhet is.

    Ráadásként, ha vkinek problémát okoz teherbe esni, azon a problémán is segít (úgy tudom). 

    Ha vkit érdekel megtudja rendelni (nem vmi drága dolog, olyan 2000Ft. körül mozog)!

     

     

     

    Email: info@drteng.eu  vagy ezen a számon: 30/597-8589 Dr. Tenget kell keresni. 

     

     Azért sok sikert kívánok, mindenkinek!

    Okoska 

  14. 2012. március 4. 08:3138.

    Sziasztok!

     

    A fene megesz én is tapasztaltam magamon, nekem az fenekemen van egy és a borotvával szépen továbbvittem, én marha azt hittem egy szőrtűsző gyulladt be.

     

    Soha anális szexet nem is próbáltam... és nem is az ánuszgyűrűnél van a kiinduló, hanem a farpofánál. Honnan a francból jött az oda? Uszoda, strand? WC??? Nem ülök rá csak itthon a wc-re... igaz ezek a kórokozók a levegőben pattognak a wc felett. 

     

    Tudnátok egy jó dokit ajánlani.

     

    A férjem tünetmentes.

     

    Köszönöm szépen

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  15. 2012. január 16. 17:1837.
    Sziasztok! Én nem voltam még orvosnál, holnap fogok elmenni, valószínűleg nekem is ilyen problémám van amit pár napja fedeztem csak fel magamon. Arra lennék kíváncsi, hogy ha esetleg műtétes eltávolításra kerülne sor, akkor az mennyibe kerülne? Illetve, a páromnak milyen baja lehet ebből? fontos lenne a segítség. Előre is köszönöm!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  16. 2010. június 3. 17:4336.

    Kedves sorstársam!

    Én is hasonló helyzetben vagyok, és reméllem mostmár csak voltam ugyanis én is átestem a lézerezésen és örülök mert szépen gyogyult és holnap megyek kontrollra,reméllem minden okés lessz.Itt az Arsmedikában tényleg értik a dolgukat kár hogy én is nem a legelején mentem oda. Kisérleteztem ecseteléssel sikertelenül orvosrol orvosra járva.Mindenkinek csak annyit tudok ajánlani ne féljen a lézertöl mert nem fáj nekem 10 perc volt az egész utána sem fájt csak érzékeny volt,pedig én nagyon kényes vagyok és félős.

    Mindenkinek kitartást és türelmet kivánok mert tudom menyire megviseli az embert nemcsak testileg hanem lelkileg is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383357 (16)
    2008-06-28  16:26
  17. Torolt_felhasznalo_881582
    Torolt_felhasznalo_881582
    2010. január 31. 16:3635.
    sziasztok....eléggé el vagyok keseredve mert pár hónapja én is észrevettem ezeket a vackokat magamon de eloször csak egy pici kis dudor volt és én hüje nem mentem már akkor orvoshoz mert elképzelésem se volt mi ez.aztán növekedni kezdett és az első utam az orvoshoz vezetett. Felirt Condyline oldatot és elkezdtem ecsetelgetni.Nagyon örültem mert ugy láttam mulik,ténzleg igy volt csak az a baj hogy a bőrömet rettenetesen kiégette.A legnagyobb szemölcs elmult csak ahol ez volt egy kicsit kemenyebb a bőr és még kiemelkedő és nagyon csúnya a helye.Ott már nem merem ecsetelni.Ez mindenkinél igy van???????? lesz még valaha olyan ott a böröm mint eredetileg.....????? a másik baj az hogy a hüvelybemenetnél is kijöttek és ott is ecsetelgetem még most is de ugy látom hogy nem igazán akar mulni csak éppen egy kicsit mintha kisebbek lennének.Aztán hogy még szebb legyen az élet észrevettem egy tűhegynyi pici kiemelkedést egészen a végbél nyilás környékén és elkezdtem ecsetelni ott is már 2 napja de még nem szándékszik eltünni...szexuális kapcsolatom lehet már?? a méhnyakrák elleni oltás segithet hogy soha ne jöjjenek ki ujra?????kérlek segitsetek,adjatok egy pár tanácsot mert idegileg kikészülök az egésztöl.....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2010. január 30. 15:4734.

    Szia!

    Hát igen ez tényleg a fertőzés után később jön ki,most figyelj nagyon oda az immunrendszeredre,szedjél sok c-vitamin,illetve ajánlanék neked egy izoprinosi kúrát ami a virusok elleni védi az immunrendszeredet,hiszen ha az legyengül újra elő fognak jönni a kis vackok!

    A pároddal mindenképpen védekezz óvszerrel még egy darabig,mert az h most nincs külső jele nem azt jelenti,hogy nem is fog kiújjulni!!

     

    A másik nekem az Aldara krém vált be egyszerüen szuper,teljesen eltüntek...van Pesten egy gyógyszertár=nap gyógyszertár...nyugati közelében,ott nekem kiadtak 2kicsi tassakkal ami kb 6ezer volt de igy elgalább nem kellett megvennek a 12tasakosat 18ezerét...és egy tasakba hiába azt mondják egyszer lehet használni..hülyeség...nekem egy tasaktol eltünt minden 2.nap kell vele bekenni...

    Pórbáljárok ki,nekem ezt Jánossy Eszter bőrgyógyász irta fel!

    Üdv:Poki

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2010. január 4. 20:3033.

    Elmesélem a sztorimat a condylomárol!!!Szörnnyűűű volt!

    kb 17éves voltam amikor felfedeztem ezeket a karfiolokat magamon és el se tudtam képzelni h mi a jó ég lehet ez...minden nap csak nézegettem,nézegettem,hogy te jó éégg,szégyeltem persze azt hittem másnak nincs ilyen,.,,...végül elmentem a nődokihoz aki azt mondta h ez condiloma és felir nekem condyline oldatot amivel ecseteljem,de még jókor jöttem mert ha ez nagyobb lenne le kéne égetni....oké-elkezdtem az ecsetelést és olyan boldog voltam,hogy eltüntek ezek a kis karfiolok kb 2hét alatt féjt meg minden de a célért mindent:)...FIGYELEM:körülötte be kell kenni vmi égés elleni kémet h más börfelületet ne sértsen az erős oldat!!

     

     

    Tünetmentes voltam kb 3-4hónapig....nah aztán megint ugyanott megjelentek az izék..megint doki..meginoldat...megint eltünk.....jehhh

     

     

    Rá 2hónapra megint megjelent,de már máshol is a másik oldalon és nem kettő hanem ilyen nagyon nagyon picikét de aprók...

    Elmentem a nógyógyászhoz azt mondta nekem,h ezt nem condyloma hanem valami virus én beképzelem magamnak az egészet!!!

    Hát mondom ez hülye,hogy nem látja...dehát pasi....nah de akkor is...és felirt nekem telviran krémet illetve virus ellen tablettát telviran 500mgot amit 3hónapon át kellett volna szednem napi 3mat!

    Jaaaa olyan céllal mentem el az orvoshoz persze,hogy minden áron szabaduljak meg az izéktöl..hiszen 1.szexuális életet nem éltem...egyrészt emiatt is...mert szégyeltem...meg nahát igy az ember ismerkedni se mert,hogy azon izguljak mi lesz ha lesz sex...észre veszi e vagy nemm...meg hát milyen gáz ha észreveszi főleg orális szexnél...azt meg hogy mondja az ember,hogy bocsiii ne csináld már nem szeretem!!!

    Tehát nagyon kellemetlen,és borzaztó dolgok voltak ezek,és lelkileg is megviselik az embert!

     

    Nah visszatérve volt nekem egy egy kis szemölcsöm,is ami kint volt,aztmondta a nőgyógyász h ezzel menjek börgyógyászhoz mert ez kint van...mondom oké!!!amúgy azt is kentem condyline oldattal dearra nem használt...mewrtvégülis a többire használt amúgy az oldat csak nem tüntek el..csak kisebbek lettek.

    Nah még az nap elmentem a börg yógyászhoz...aztmondta nekem,h holnap menjek be  akórházba ő leégeti azt az egyet..mondom oké..le is égette...és akkor észrevette azokat az izéket ééss mii érdekes a börgyógyász elkezdi nekem...kisasszony látom,h magénak kondilomája is van leégetem oké?

    édes istenem azt hittem ott maradok csak azokat szedte le amik kijebb voltak...befujta lidokain sprével,azok a mai napig nem is jönnek ki...de beljebb nem mutattam meg neki a hüvelyemnél...één hüllyee meg amugy is fájt az égetés...hogy majd be....sz....nah értitek..de nagyon rendes volt a doki,visszzak kelllett volna mennem....

     Felirt nekem isoprinosine tablettát a condyloma ellen...nah ez szépp....nemm?

    a nőgyógyász ő nem lát semmit bemesélem magamnak..kényszerböl felirt  nekem telviran tablettát...rá egy nap mulva a börgyógyász ugy érszreveszi h nem is szólok..és felir isorinosint...hát most mit szedjen az ember...ezek az orvosok....áhhh

    nah beszedtem az isorinosinet még c-vitamint is,h erősitsem az immunrendszerem!

     

    Eltelt kb 3hónap..nah gondolkoztam,h mostmár jó lenne egy párkapcsolat,de még most is ott voltak belüla  kicsi vackok...elment magándokihoz pesten(Dr.Petróczi István)nagyon rendes az orvos,jó a környezet alaposan kivizsgált..azt modnta hogy a folyásom miatt nem múlik el....csinaltunk tenyésztést,volt vmim felirt kuopt...tablettát kikezelt..nah mondom remek..elekdzi majd magátol el fog múlni adott nekem rá krémet telvirant ő is....

    Nagyon ajánlotta az aldarat dehát nem tudom megvenni 18ezerért....

    Mondom neki égessük már le,elkezdi,hogy nem is tudom hány év tapasztalai azt mondják,h nem érdemes leégetni olyna kicsikét majd elmúlnak..nah de kérem szépen hogyan?meg mikor?

    Nem múltak el:(jah meg azt mondta h anyni ideg van ott lent hogy ha leégetjük megsértjük az idegeket és elmúlik a szeuális vágyam..nahhhát de éppen ez az,hogy én e miatt a kis szemölcsök miatt érzem feszélyezve...és emiatt nincs sexuális életem!!!

    Kenegettem megint telvirannal nem múltak el...condylinnnal se  kenem már mert az amúgy jó rá,de nem véglegesen!!!

     

    Nah elmentem most egy börgyógyászhoz.-..megint egy csomó pénz:(

    ő  meg ajánlott egy nő nőgyógyáészt ahova menjek el és ő majd leszedi ugyaniső nem inkább mert ez már a hüvelybemenetnél van...remek..megint másik nógyógyász megint ott hagyoma  rendelésért egy vagyont....nah de ez a börgyógyász meg felirt nekem aldarat(dr.jánossy eszter)és ő fel tud irni olyat,hogy nem 18ezerért hanem csak negyed árért...kb4-5ezer,met kevesebb krémet adnak...

    Nem tudom,hogy elkezdjem e kenni,meg kiváltsam e vagy felkeressem e ezt a nőgyógyászt,mert olvastam az aldarárol,hogy begyullad a börünk,...

    Vannak esetleg tapasztalaitok?

     

    Ja most vagyok 20éves....és ugye 17évesen kaptam el az első pasimtol gondolom én...mert én nem csaltam meg,,utólag kiderült ő engem igen...azóta nem nagyon volt kapcsolatom ezért...ja és úgy kezdődött igy utólag visszagondolva az egészre,hogy sex után a böröm a bemenetnél igy berepedezett és picit szivárgot belőle  avér(kb mintha van egy térkép és ott be vannak jelölve a patakocskát...és olyan volt nekem is hüvelyemnél)....mai napig ha netá évente 1pasi becsúszik utána borzasztóan fáj..és ugyanez a tünet.-...mikor múlik el már?

    mit csinálnék ha lenn egy normális párkapcsolatom minden együttlét után berepedezne és fájna?

    Már nagyon el vagyok keseredve,diák vagyok...és csak erre megy el a pénzem,hogy a dokikat járom,emg a krémeket,gyógyszereket váltom ki!!!!

    Remélem irtam nektek egy két infót!!!

    üdv:Poki

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_585338
    Torolt_felhasznalo_585338
    2009. június 2. 21:5232.

    Sziasztok,

     

    Nekem 5 éve jelentek meg először a szemölcsök.Az első évben 5-6 alaklommal égette le a nőgyógyászom, mivel végbélben is volt, proctológus 4-szer műtötte. Azóta évente 1-2 alaklommal mindig előjön.Utoljára decemberben volt 1 db, amit leégettek, most megint van a végbélnyílásban 2.1 hét múlva tudok menni orvoshoz.Nagyon nehezen viselem már....sose múlik el?Nektek mi a tapasztalatok?Milyen gyakran tér vissza?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. március 21. 16:0731.

    Szia!

    és hol rendel ez a doki?

    rákerestem neten és a virányos klinikára akadtam. oda jártál te is? v van vhol magánrendelője?

    melyik módszert alkalmazza? (ecsetelés, fagyasztás, lézer)

    válaszodat előre is köszi!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383357 (25)
    2008-07-07  11:31
  22. Torolt_felhasznalo_374979
    Torolt_felhasznalo_374979
    2008. november 27. 04:0430.

    Sziasztok!

    Akkor én is leírom a tapasztalataimat.

    2007 nyarán vettem észre ezeket a szemölcsöket. Azonnal nőgyógyászhoz mentem, ahol leecsetelték. Az első két alkalom szörnyű volt, nagyon fájt utána. Harmadik alkalom után már nem volt gond. Azt mondta, hogy sajnos nincsen más választásom, járnom kell az ecsetelésre. Nos, mivel már nem tudtam hozzá menni (mert visszaköltöztem Pestre), Bp.-en kerestem egy másik nőgyógyászt. Aki leecsetelte és mondta, hogy van egy bizonyos oldat (condyline), ami gyógyszertárban is kapható. Elolvastam az útmutatót, úgy használtam, ahogyan kellett, pár nap múlva csúnyán kimarta az oldat a gátat. Mikor lejárt a kezelés ideje (az útmutató szerint), abba is hagytam. Majd jó pár hónap múlva megint előjött, de csak 3 kicsi szemölcs. Tegnap voltam orvosnál. A következőket tudom Nektek is javasolni:

    1. Condyline nekem bevált valamilyen szinten (azonnal részletezem, hogy mi volt a hiba).

    2. Azt mondta a doki, hogy mielőtt felviszem az oldatot, kenjem be magam vékonyan neogranormonnal úgy, hogy a szemölcsöket kihagyom, így nem sérti a bőrfelületet az oldat.

    3. Nos, az alkalmazás: Min. 2 hónapig napi 2-szer kell használni az oldatot. Ha nagyon égetne, kimarná a bőrt, akkor azt le kell mosni szappanos vízzel és míg nem áll helyre, addig nem szabad használni (ez csak pár nap). Ettől függetlenül erre Ti is kérdezzetek rá az orvosotoknál! De ha nekem most 2 hónapig kell kezelnem 3 pici szemölcsöt, akkor szinte biztos, hogy annak is, akinek több van, nagyobb és terjed.

    4. Sajnos esélyes, hogy újra előjöhet. Így azt ajánlotta, hogy alkalmazni kellene a (méhnyakrák elleni?) oltást, ami  sok más nőgyógyászati problémára is alkalmas. Én úgy tudom, hogy ha doki végzi az eljárást, akkor 30 000 forint/alkalom. Három alkalommal kell menni. Az első oltás akkor van, amikor mész. J A második rá egy hónapra. A harmadik pedig arra rá 5 hónapra. Ez így 90 000 forint. Olcsóbb, mintha gyógyszertárban vesszük meg a szurit. Azt mondják, ez 20 évig hat. Én nagyon gondolkozom azon, hogy beoltatom magam, mert végül is ezt mindenkinek ajánlják 15 éves kortól és hátha nem jön újra elő ez a vacak szemölcs.

    6. Doki szerint nem kell a szemölcsöket leégetni, ha nem terjedt el és nem nagyok. Nekem hónapok óta 3 van, nem lett több. Ja, mielőtt vki megjegyezné: igen, nem kaptam időpontot korábban, így nem tudtam előbb menni.

    A sors iróniája, hogy tegnap voltam ugye orvosnál. Nem volt oldatuk. Elmentem a gyógyszertárba, azt mondták, hogy október óta nem kaptak ilyen árut, ahogyan sok más gyógyszertár sem, így nézzek körül Pesten főleg olyan helyeken, ahol kisebb a forgalom, hátha van még készleten!

    Azt hiszem ennyi tanácsot tudtam most csak adni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_417977
    Torolt_felhasznalo_417977
    2008. november 7. 11:1929.

    Szia!

    Én is az Arc Medicaba szeretnék menni condyloma miatt. Tudnál kicsit bővebben írni erről, h hogyan zajlik (azt olvastam, amit a honlapon írnak). Utána tudok menni dolgozni, v. ki kéne magam íratni? Kell h vki elkísérjen? Biztos h érdemes lézerrel leszedetni, nem kéne előbb hosszebb ideig ecsetelni, hátha úgyis elmúlik? (Mert gondolom a klinikán ott rögtön leszedik, nem ecsetelgetnek. Én kedden voltam bőrgyógyásznál, azóta ecsetelem, de azon kívül h nem viszket annyira, nem látok változást.)

    Úgy kell bejelentkezni, h nőgyógyászhoz? És aki most van ott nőgyógyász, róla tudsz vmit? Te hogyhogy nem oda jársz nőgyógyászhoz, hanem egy új vkihez?

    Nagyon megköszönném, ha válaszolnál! Bocs a sok kérdésért.

    Léna

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383357 (25)
    2008-07-07  11:31
  24. 2008. július 18. 20:0028.

    Sziasztok!

    Ha valaki tud nekem ajánlani egy jó orvost aki ért ehhez kérem azonnal szóljon!

    Nagyon kivagyok borulva mert 2hónapja fedeztem fel magamon ezeket az undoritó szemölcsöket és terjed....és az orvos nem igazán veszi komolyan.....a krém amit felirt nem igazán használ igaz,hogy 3hete használom...de akkor is........ :(    S.O.S.

     

    köszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_383357
    Torolt_felhasznalo_383357
    2008. július 7. 11:3327.
    átt -t
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383357 (26)
    2008-07-07  11:32

Címlap

top