Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szakítósdi

Torolt_felhasznalo_730927
Torolt_felhasznalo_730927
Létrehozva: 2008. június 15. 10:52

http://iwillsurvive.blog.hu

 

Mit gondoltok?

  1. 2008. július 13. 17:34126.
    Én is tudom ésszel, de amikor megtudtam, hogy volt más, nagyon kiborultam, és már kapcsolatunk elején megmondtam a baártnőimnek, ha hallanak valamit róla, ne mondják el, mivel tudtam milyen jól néz ki, meg távolról ismerem 20 éve, de mégis már kétszer elmondták, hogy volt más is, persze biztosan úgysem tudjuk mivel gondolom a gyertyát nem tartja senki, így csak belülről őrlöm magam, persze meg sem említem neki, mert lehet nem is igaz, és akkor egy hisztis tyúknak gondol. Az a lényeg érzem ,hogy szeret.
    előzmény:
    nonblonde (124)
    2008-07-13  17:30
  2. 2008. július 13. 17:32125.

    Ezt a levelt iszonyúan bánom,akkor sme lett volna szabad,ha igazam lett volna.

    És igen, így van,egy másik ember nem a tulajdonunk,nem birtokolhatjuk...

     

    Amúgy nagyon köszönöm hogy írsz,jók a meglátásaid,és megnyugtat.

    Persze minden eset más és más,lehet hogy az enyém nem jön vissza. ...

    De akkor meg megpróbálok a saját boldogságomon dolgozni....

    előzmény:
    cickamacska (123)
    2008-07-13  17:28
  3. 2008. július 13. 17:30124.

    Nyílván,ésszel énis tudom,hogy JOGA van csajozni,hioszen korrektul szakított,nem mellettem akart csajozni. Csakhát,én elég konzervatív felfogású vagyok,és kicsit úgy érezném,mintha megcsalna. Tudom,tudom,hogy hülyeség...

    És ha mégegyzser összejönnén k,nem vetehtném a szemére.Hiszen nem különbözik attól,mintha valakivel amúgy megeismekedzs,és nyílváán van egy előélete...

     

    Bocsa helyesírási hibákért,eléggé zaklatottan ülök,ráadásul az ágyamon kuporgok,és alig látom a billentyűket...

    előzmény:
    cickamacska (121)
    2008-07-13  17:25
  4. 2008. július 13. 17:28123.
    A levelet tényleg kár volt írni, de mivel felhívott már biztosan nem haragszik, többé ne tegyél ilyet. Meg kell hagyni a szabadságukat, és bízni kell bennük. Tudod, nem a tulajdonunk, és szerintem sokkal rosszabb, ha nem szeret, mintha néha félrelép, de arról én sem szeretek tudni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2008. július 13. 17:26122.

    Neked mikor lenne jó a tali? A morakival is meg kell beszélni, hátha ő is csatlakozna! meg bárki aki akar :).

    Ki tudja, talán új barátokra lelhetünk... :)

     

    Én amúgy a 12.-ik kerületben lakom,lehet nálam is a tali, ivászat,evészet,meg duma,de bárhova szívesen elcsattogok!

    előzmény:
    juticicu (104)
    2008-07-13  16:47
  6. 2008. július 13. 17:25121.
    Tudod, az enyém is egy nagyon jó pasi, nagyon szép arca van, csinos, sikeres saját cége van, (nekem is, de az enyém családi) ő 52 éves 40-nek néz ki, sőt még azt is megtudtam, hogy ebben a 7,5 hónap szünetben volt egy 26 éves barátnője, nagyon fájt, de titokban volt, csak páran tudták, és jóakaró volt a barátnőm, és elmondta nekem, kiborultam 3 napig depis voltam. Ő nem tudja, hogy én tudom, végülis mi nem voltunk akkor együtt. De amikor először találkoztunk újból, rájöttem, hogy szeret engem. Előtte is éreztem, de most nagyon örült nekem. Az enyém is minden nőt megkaphat, ezért rossz, mert a jó pasik nem nagyon hagyják ki az alkalmat, de ha beléd szeretnek, akkor ők is nagyon tudnak szeretni.
    előzmény:
    nonblonde (116)
    2008-07-13  17:17
  7. 2008. július 13. 17:24120.

    Megy az Ábel a rengetegben az m2-őn.

     

    Most látom századjára,de anniyra annyira édes ez a fil!!! A könyvet is imádtam!!!

    előzmény:
    nonblonde (119)
    2008-07-13  17:23
  8. 2008. július 13. 17:23119.

    Mióta nem vagyunk együtt,legalább 5,szuper könyvet olvastam el (Dickens, Maupassaunt, Vonnegut stb).

    Már ennyit megért a dolog :)

    előzmény:
    cickamacska (117)
    2008-07-13  17:19
  9. 2008. július 13. 17:22118.

    Remélem hogy iagazd lesz!!!

    Próbálok,amennyire csak lehet,boldogulni nélküle.

    Azt gondolom,hogy a kapcsolatunk nagyon különleges volt, nem múlhat el csak így...

     

    Amúgy csináltam egy hülyeséget...

     

    Szakítás után írtam neki egy hosszú levelet amiben a fejére olvastam (nagyon igazságtalanul), hogy miylen egy önző felszínes alak,akit csak a pénz érdekel,és miylen lúzerek a haverjai , és milyen tetü módon bánik az emberekkel stb stb.

    Erre persze nagyon berágott,és azt mondta,hogy eddig simán lett volna esélye az újrakezdésnek,de ezután a levél után nem,és nagyon sajnálja,hogy én ilyeneket gondolok róla...

     

    Szóval ezzel nagyon elcsesztem a dolgot,és félek,hogy mindent elrontottam,és az egójába gázoltam.

     

    Most azzal nyugtatom magam,hogyha haragudna rám,akkor nem érdekelné,hogy milyen volt a nyaralásom,és nem hívott volna fel....

    előzmény:
    cickamacska (114)
    2008-07-13  17:14
  10. 2008. július 13. 17:19117.
    Addig is van időd, olvass el egypár könyvet ami megtanít erre. A gondolat teremt, ez nekem tapasztalat, most már tudatos, régen is bejött amit szerettem volna, csak akkor még nem volt tudatos.
    előzmény:
    cickamacska (115)
    2008-07-13  17:16
  11. 2008. július 13. 17:17116.

    De lehet.

     

    Azt mondta,hogy ugyanannyira van attól,hogy szakítson,minthogy megkérje a kezem.

    Végül szakított.

     

    1 hónap után (igaz,részegen), már megkérte a kezem. Az nagyon jól esett,de nem képzeltem bele semmit....

     

    Remélem,hogy belátja,hogy megtalálni a TÁRSAD, a világ legnagyobb kincse,és nem fogja eldobni azért, hogy egy héten 2x a haverjaival részegre igya magát...

     

    Tudod, ő egy nagyon jóképű, vonzó, 3 diplomás, nagyon jól szituálz férfi, a nők álma. Talán én kevés voltam neki. Nem tudom. Minden ujjára kap 10 nőt, 3 perc alatt. ...

    ez pedig szar érzés

    előzmény:
    cickamacska (112)
    2008-07-13  17:10
  12. 2008. július 13. 17:16115.
    Nagyon ügyes voltál, ha így viselkedtél vele! A gondolat a lényeg, nem a cselekedet, szeretettel gondolni rá, és képzeld el, ahogy randiztok, ahogy átölel, mintha most is együtt lennétek. A hiányára ne gondolj, vizualizád azt, amit szeretnél, de úgy mintha valóság lenne.
    előzmény:
    nonblonde (113)
    2008-07-13  17:13
  13. 2008. július 13. 17:14114.
    Jobban izgatja, ha nem hall rólad, hidd el, mert rájön, hogy milyen jól boldogulsz nélküle. Mi 7,5 hónapig nem is beszéltünk, sőt az utolsó 1 hónapban még az iwiw-re sem léptem fel. Olyan rajongással fogadott a randinkon, hogy ledöbbentem, és még mindig alig kapok levegőt. Ha érzi, hogy elveszíthet, jobban kellesz neki. Féltékennyé tenni azért nem szabad, csak legyél titokzatos. Neki kelljen a végén harcolni érted, hidd el, ha jó volt a kapcsolat hiányozni fogsz neki.
    előzmény:
    nonblonde (111)
    2008-07-13  17:10
  14. 2008. július 13. 17:13113.

    Múlt szerdán hosszú idő után először felhívott,hogy milyen volt a nyaralás,és borzasztóan lazán viselkedtem.A lelkem az iszonyúan fájt,de a telefonban nagyon bájosan elcsevegtünk...

    Előedtam,hogy húde jól vagyok,húde boldog vagyok, jövök-megyek, barátkozom.

     

    Ha hiszek a kapcsolatunkban,akkor visszakaphatom,amélkül,hogy keresném,vagy ilyenek? Jól hangzik...

     

    De azt tényleg nehezen dolgoznám fel,ha lenne valakije...

    előzmény:
    cickamacska (106)
    2008-07-13  17:03
  15. 2008. július 13. 17:10112.
    Nem lehet, hogy megijedt a komoly kapcsolattól?
    előzmény:
    nonblonde (109)
    2008-07-13  17:07
  16. 2008. július 13. 17:10111.

    Augusztusba lesz a szülinapja,lehet addig kivárok...

     

    Csak tudod,az a félsz van bennem,hogy ha nem hall róla,és nem lát,akkor eltávolodunk egymástól.

    Persze ez lehet badarság....

     

    Olyan vicces,hogy nbár egy értelmes nő vagyok (elvileg :):):), most mégis, az eszem messzi tájakon nyaral éppen... :)

    előzmény:
    cickamacska (108)
    2008-07-13  17:06
  17. 2008. július 13. 17:09110.
    Nem szabad útálni azt a nőt aki mellettük van(ha van ilyen), mégha nehéz is. A kapcsolatról sem kell faggatni őket, mert akkor megint megijednek. El lehet érni azt, még én sem tartok ott, hogy azt gondolja ő hódíott meg titeket.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2008. július 13. 17:07109.

    Mármint az én pasim miért ment el?

     

    Hát...ezt énois szeretném tudni...

     

    Egyik percről a másikra ő először szünetet akart,aztán szakíatni. Sablon dumákat mondoitt: Idő kell neki, és bármennyire is szeret,helyre kell raknia az életét (33 éves....no comment....).Aztán már nem szünetről,hanem szakításról beszélt.

    Nem tudom mi volt mögötte,de nem másik nő (persze azóta lehet valakije...).

    Talán már nem férek bele a luxus imidzsébe???

     

    Szóval msot várok.

     

    De személyesen szívesen kifejtem. Talán tudunk egymás hibáiból tanulni... :)

    előzmény:
    juticicu (104)
    2008-07-13  16:47
  19. 2008. július 13. 17:06108.
    A gondolat a lényeg, vizualizáld, hogy mit szeretnél, és higyj benne, sok idő, de megéri. Nekünk a 3 év alatt volt egyszer 8,5, egyszer 7,5 szünet, és jobban szeret mint bármikor, új becenevet is kaptam. A pasik szerintem félnek a komoly kapcsolattól, ezért elmenekülnek. Megvárni mindig, hogy keressen, bármennyi idő is az. Ti a gondolataitokkal tudjátok befolyásolni a kapcsolatot, mivel a pasik szeretik ha ők hódítanak meg minket. Nem szabad hivogatni irogatni nekik. Azért tettem meg első lépést én is, de csak nagyon sok idő után, akkor is csak szülinapi köszöntés volt, lazán.
    előzmény:
    nonblonde (107)
    2008-07-13  17:03
  20. 2008. július 13. 17:03107.
    Mesélj :)
    előzmény:
    cickamacska (105)
    2008-07-13  16:53
  21. 2008. július 13. 17:03106.
    De amikor kidobott először, még csak nem is reagáltam rá. Hívott telefonon, de a vonalason, nem voltam otthon. Utána sms-t írt, amiben szakított, egyszerűen elolvastam, és még csak nem is válaszoltam rá. Hónapok múlva felhívtam, hogy én is elköszönnék. Nagyon örült nekem, mondta, hogy már annyiszor be akart jönni hozzám a munkahelyemre, hogy tudjunk beszélni, mert nagyon szégyelli magát. Aztán véletlen találkoztunk párszor, és újból meghívott beszélgetni. Végig laza voltam, nem görcsöltem, azt kell érezzék, hogy nem fontosak, pedig dehogyis nem. Türelem, meg nem keresni, gondolatban ölelgetni szeretgetni, ha vissza akarjátok kapni a szeretett pasit.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2008. július 13. 16:53105.
    Azt hiszem jó helyen vagyok, talán tudlak benneteket biztatni. Az én kapcsolatomban is voltak szünetek, és most újból együtt vagyunk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2008. július 13. 16:47104.

    Hali!

     

    Én is a fővárosban lakom. Benne vagyok egy lélek-vigasztalós csajos dumcsizós estébe, ami úgy is csak sirásba fakadna, de azért biztosan segitene valamit

     

    Tegnap sikerült elmennem bulizni az uncsitesómmal. Ritkán iszom igy kevés pia is megárt. És nem is tudom hány fütyülős barackot ittam meg. Valamikor hajnalba, a telóm szerint fél 5-kor - persze még igencsak mórikásan - küldtem neki egy sms-t, hogy builztam, berugtam, hagytam hogy udvaroljanak a pasik, mert hogy neki már nem kellek. Ha kellenek a cuccai akkor hivjon ő, mert én már nem fogok vele foglalkozni tovább. Meg hogy sajnálom őt, mert én boldog leszek, ő meg magányos a konoksága miatt. 

    Nem tudom hogy tudtam ezt igy összakaparni, de elküldtem neki. Igy már nagyon viccesen hangzik ez az egész sms

     

    DE!!!!!!! Délelőtt az én ex-em megtalált az msn-en, ahonnan én már kitöröltem, igaz nem tiltottam le. Megkérdezte hogy szerelmet találtam az éjjel. Kicsit hizott a májam, hogy nem tudott szó nélkül elmenni emellett:-) Aztán beszélgettünk még egy kicsit semleges dolgokról. De azért jól esett, hogy reagált rá valamit. 

    Persze a pasizás nagyjából abból állt, hogy beszélgettem velük, és köntöttük egymásnak a fájó szivünk titkait:-) Mert a velem szóba elegyedő pasik többsége szerelmi bánattal küzdött. Vicces volt.

     

    Szóval, én most egész jól érzem magam, úgy érzem kezdek erőre kapni. Persze fel vagyok rá készülve, hogy jön majd a hullámvölgy, de valahogy csak túl leszek rajta.

     

    Egyébként nekem kicsit megnyugtató volt hogy tegnap fölhivtam, még akkor is ha hülyét csináltam magamból.  És még akkor ha is, ha ő totál elutasitott és mondta hogy nem gondolta meg magát. De azért jó volt hallani a hangját. 

     

    Amúgy elolvastam a topcot végig, de ne haragudj hogy megkérdezem, a te pasid miért ment el? 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2008. július 13. 16:32103.
    én is én is én is hallani akarom a haaaangjáááátt!!! :(
    előzmény:
    moraki77 (99)
    2008-07-12  19:35
  25. 2008. július 13. 16:28102.

    Csajok!

     

    Ti budapestiek vagytok?

    Mert izé...arra gondoltam,hogy esteleg (és ha nem vagyok tolakodó), akkor összefuthatnánk valamikor...

     

    Tudom,gáz ez így ismeretlenül,de talán tudnánk egymást lelkileg kicsit támogatni...

    Én néha tényleg azt érzem,hogy megkattanok,és folyton a bolodg párkapcsolatban élő barátaimat nyaggatni a bajaimmal,már én unom.... :).

    Szingli bnőm nem nagyon van....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top