Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mit keresett Isten...?

macskafül
Létrehozva: 2003. november 28. 10:14
Ma értem a végére a "Mit keresett Isten a nappalimban?" című könyvnek - és nem akármilyen nyomokat hagyott hátra bennem. Összezúzott és felépített mindent, amit eddig bármiről is gondoltam, és akkor még finoman fogalmaztam...:)

Ez valóban valami más, több, mint az eddigi elképzelések - vagy csupán egy újabb meglátás a sok közül...?
Mit gondoltok a könyvről, a témáról és van, aki csinálja a gyakorlatokat - eredménnyel...?:))
  1. 2004. október 16. 09:27254.
    Okos vagy, igaz. . . . Tudod, ahogy öregszik az ember, úgy jön rá 1-2 dologra:-))))))
    És 1-1 rendkívüli dolog ami veled történik, más felé tereli az érdeklődési körödet. . . . . .
    előzmény:
    Fekete_Ló (253)
     
  2. 2004. október 15. 23:44253.
    szóval evvel, csak azt akarom mondani, hogy uezt a témát ugyan részleteiben, de sokkal kreatívabban, ízletesebben , elrejtve meg lehet találni klasszikusok közt is:)
    előzmény:
    Fekete_Ló (252)
     
  3. 2004. október 15. 23:30252.
    meg azthiszem, inkább iylen irodalmi klasszikusok mostanában jobban érdekelnek, amit sosem gondoltam volna magamról. . . :)
    előzmény:
    Fekete_Ló (251)
     

Címlap

top