Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

100 kg felettiek klubja

nattine
Létrehozva: 2008. október 13. 09:47

Sziasztok!

 

Tudom, hogy ezer fogyis topik van már, de azért még próbálkozom. Egyrészt - és ezt is sokan írták már - nagyon nehéz bekapcsolódni egy összeszokott társaságba. Másrészt úgy érzem, hogy más problémákkal küzd az, akinek 5-10 kilótól kell megszabadulnia, és megint más, ha 30-40, vagy akár több kiló a súlyfelesleg. Pl. nem lehet ugyanazt mozogni, mert akár árthat is.

 

Ezért szerettel várom azokat, akik csatlakozni szeretnének.

  1. Torolt_felhasznalo_467561
    Torolt_felhasznalo_467561
    2008. december 9. 14:29351.

    Szia!

     

    Próbáltam utánanézni, hogy pontosan miről van szó, de nem találtam semmit. Valamilyen táplálék kiegészítővel kellene fogyizni? 7 - 17 ?

    Légyszi írj róla részleteket, meg hogy milyen feltételek vannak, talán érdekel. 

     

    Köszike!

    Töpörtyűs

    előzmény:
    lulu (350)
    2008-12-09  10:22
  2. 2008. december 9. 10:22350.

    Sziasztok lányok!

    A TV2 Két testőr című műsorában szervezek fogyókúraversenyt, bár a verseny ide rossz szó, hiszen a fő cél a módszerek bemutatása és a tájékoztatás. A jó hangulat garantált, a kajcsidat mi álljuk és rengeteg ingyenes kezelés, nyeremény vár rád! Még két heted van a jelentkezésre, kérlek, hogy fényképpel, telefonszámmal a vv@visionfoods.info">vv@visionfoods.info">vv@vision foods.info e-mail címre küldd el a jelentkezésedet! Akár a barátnődet is hozhatod.

    Gyertek, tartsatok velünk ti is!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2008. december 8. 19:53349.

    Tudjátok mi nagyon jó még?! A szauna. Olyan szép lesz az ember bőre tőle.

    Iszok mellé méregtelenítő teát is és csökkent a narancsbőröm is

    Ha van rá lehetőségetek próbáljátok ki

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2008. december 8. 15:10348.

    Szívesen.

    sztem ez hülyeség a pláza cicák nem szeretnek ám annyira tornázni. Nálunk is vannak ducibb lányok senki nem nézi ki őket hiszen egy dologért vagyunk ott, hogy élvezzük az edzést.

     

    De ha neked jó otthon is az is remek,nem vagyunk egyformák, de ez így van jól

    előzmény:
    nattine (346)
    2008-12-08  14:58
  5. 2008. december 8. 15:02347.

    Szia!

    Hát, neked nagyon nagy szerencséd lehet a gyerekeiddel!

    Én, amikor úgy ültem rá a biciklire, hogy közben az apjuk játszott vele, akkor is odajöttek hozzám, és nyüstöltek: anyu, miért biciklizel, anyu mikor hagyod már abba, anyu most én akarok biciklizni. És nem egyszer abba kellett hagynom, mert annyira közel jöttek, hogy fejberugtam volna őket különben. Az én gyerekeim nem játszanak maguktól sajnos. Ez főleg a nagyra igaz. Már fél éves korában sem tudtam úgy vasalni mellette, hogy ott álltam a járóka mellett a vasalódeszkával, végig üvöltött, mintha nyúznák. A kicsi meg imád tv-t nézni, de kizárólag olyankor, ha én nem akarom, hogy tv-t nézzen. Amikor takarítok, biciklizek, netezek, akkor azonnal kikapcsolja a tv-t.

    Nem minden gyerek egyforma...

    előzmény:
    Kapuc (343)
    2008-12-08  13:45
  6. 2008. december 8. 14:58346.

    Sziasztok!

    Látom, ütköznek a nézetek... Ne csináljátok már! Mindenki jót akar szerintem, csak más nézőpontból látjuk a dolgokat.

    Pont ezért van ez a topic: igazán csak azok tudják egymást megérteni, akik ugyanazzal a gonddal küzdenek. Ugyanazokat a reakciókat kapják a külvilágtól.

     

    Blood! Nagyon kedves tőled, hogy kerestél nekem tornát! Megnéztem. Még szimpatikus is lenne. Csak tudod, több, mint 40 kg túlsúllyal nehezen szánja rá magát az ember, hogy elmenjen a pláza-cicák közé... Egyébként nekem semmi bajom nincs az itthoni tornával, itt senki nem látja, hogy 10 perc után céklavörös a fejem, stb.És becsülettel végigcsinálom, még ha nem is hajt senki. Viszont nem szégyenkezem, ha egy-egy feladatot csak félig tudok csinálni, mert tudom, hogy most ez a max., amit ki tudok hozni magamból.

    De azért lehet, hogy még elgondolkodom rajta januárban.

    előzmény:
    blood83 (345)
    2008-12-08  14:45
  7. 2008. december 8. 14:45345.

    Köszi aranyos vagy. Nem fogalmaztam elég pontosan. Én Kakaóscsiga írására akartam írni, hogy ezzel nem lehet lefogyni,vagyis tartani semmiképp sem. És ami lemegy vissza is fog jönni ahogy elkezd az ember normálisan enni.

     

    Én nagyon tisztellek titeket,minden elismerésem komolyan, nem lehet könnyű.

    Gratulálok neked is a fogyáshoz, szép teljesítmény.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_467561 (344)
    2008-12-08  13:54
  8. Torolt_felhasznalo_467561
    Torolt_felhasznalo_467561
    2008. december 8. 13:54344.

    Szia!

     

    Ne bánd, hogy írtál, én örülök neki, értékelem, ha valaki tud őszintén élni. Csak azt akartam mondani, hogy próbáljuk meg tisztelni egymás küzdelmeit :)

     

    A 9 kiló nem kevés, hanem sok.  Tényleg, őszintén gratulálok.

     

    További  minden jót Neked!

     

    Puszillak!

    Töpis

    előzmény:
    blood83 (342)
    2008-12-08  13:40
  9. 2008. december 8. 13:45343.

    Szia!

     

    Én is csak olvasva szoktam nektek drukkolni, de most megkérdezném, miért csak akkor tudsz-tudnál tornázni, ha alusznak a gyerekek? Én kettő, aztán 3 mellett is fogyóztam, mindig akkor kezdtem amikor az aktuális legkisebb kb. 1 éves volt, és sosem alvásidőben, hanem mikor ébren voltak, félóra tekerés a szobabicajon, illetve a harmadik után félóra Norbi-torna. A gyerekszobán rács volt, amit ilyenkor becsuktam, odavittem elé a szobabicajt, szóval ők láttak engem, én láttam őket, a gyerekszoba ugye gyerekbiztos volt, bekapcsoltam valami jó kis zenét, a mai napig ha meghallják azt, felrémlik bennük anya erre tekert.

    előzmény:
    nattine (337)
    2008-12-06  10:50
  10. 2008. december 8. 13:40342.

    Ok igazad van sajnálom, már bánom, hogy írtam.

    Sose voltam 100 kg, de ezzel az érzéssel sokszor találkoztam mint Ti.

    Azért ment le ilyen kevés január óta,mert nyáron nekem is volt megingásom,de szeptember óta ment le 5 kg köszönhetően a topicnak ami segített hogy ne adjam fel.

     

    Szóltam Szivárványnak,akiről írtam, hogy nézzen be hozzátok. Neki elég nagy feleslege volt és mostanra jól megtalálta a lelki egyensúlyt is.

     

    További sok sikert

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_467561 (341)
    2008-12-08  13:04
  11. Torolt_felhasznalo_467561
    Torolt_felhasznalo_467561
    2008. december 8. 13:04341.

    Sziasztok!

     

    Üdvözlet az újaknak is :))))))

     

    Napok óta nem volt időm netezni és ma reggel átolvastam az előző írásokat. Nem lettem jobban. Olyan könnyű megmondani a másiknak, hogy mit tegyen, milyen legyen. De tényleg. Meg ismeretlenül, úgy hogy még minimális kontakt sem alakult ki, főleg...

    Egy kicsit fel is kaptam a vizet.

     

    Azt írod, ne vegyük sértésnek, így nem fogunk lefogyni. Írod, hogy te is fogyózol és 80-ról indulva, 71-nél tartasz. Ha jól emlékszem, január óta.

     

    Miért szólsz be nekünk, hogy muszáj fejben eldöntenünk, különben nem fog menni?

     

    Január óta fogytál 9 kilót. Cicamic ennek többszörösét, Natti 1 hét alatt 5-öt és a csoki napjai dacára tartja is, és én is fogytam 9 kilót.

     

    És sajnálom Nattit, mert nagyon jó szívű és hagyja magát. Az meg, hogy kinek mikor, hol, mennyi, hogyan... azt  nem lehet megmondani, nem használ semmi, csak a példamutatás. Szóval nem kell beszólni, fogyogat itt mindenki. Aki meg nem, az nem jelentkezik, de azért érlelődik benne a gondolat :)

     

    Egyébként meg sokszor a dagi emberek nem gyengék, sőt, csak mindig mindenkinek meg akarnak felelni, meg nem akarnak senkit megsérteni... és lehet, hogy pont ez a baj. Ettől lehet ám igazán szarul lenni, ha az embernek van ereje, csak visszafogja, merthogy nem meri azt csinálni, amit igazán szeretne, mert tekintettel van másokra.

     

    Örülök, hogy itt vagy és a fogyásodhoz nagyon gratulálok, de az élet azért nem olyan egyszerű, hogy az ember Csepelről szaladgáljon a Camponába... hacsak nem foglalkoztat egy bejárónőt is, mert azt te is tudod, hogy az nem egy óra torna.

     

    Sok puszi!

    Töpörtyűs

     

    előzmény:
    blood83 (331)
    2008-12-05  15:48
  12. 2008. december 8. 09:38340.

    sziasztok!

    138-as busz háztól házig megy

    előzmény:
    blood83 (339)
    2008-12-07  19:41
  13. 2008. december 7. 19:41339.

    Szia,

     

    Ide irogatok,de sajnos innen is eltüntek az emberek

    http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=202705

     

    Hát Csepelen nem találtam termet, de a Camponába igen. Az nagyon messze van?

    http://www.budafitness.hu/

     

    Itt van gyerek megőrző.

    Én a 13. kerületbe járok,de az neked sztem nagyon messze van.

     

    Én egyébként itthon képtelen vagyok tornázni, nem megy. Nem tudom rávenni magam iszonyat unalmas az egész.

    Inkább elmegyek egy terembe utána jót szaunázok és nagyon sokat számít az is. Szép lesz tőle a bőr. Nem tudtam menni edzeni 1,5 hete mert beteg voltam/vagyok, hát érzem is magamon.

    Téged is kizökkentene kicsit a malomkerékből,mert tényleg nem könnyű két kicsi mellett

    előzmény:
    nattine (337)
    2008-12-06  10:50
  14. 2008. december 6. 10:55338.

    Szia!

     

    Nagyon kedvesek a szavaid, komolyan, majdnem sírva fakadtam, annyira igazad van.

    Arra már rájöttem, hogy a drasztikus diéta nem vezet sehova, csak hízáshoz. Ki is számolom magamnak minden este a másnapi kb. 1500 kcal étrendemet. Aztán...

    De megpróbálom, amit mondtál, tényleg minden falat előtt meg kell gondolnom. Mert igazából nem érzem ám jobban magam attól, ha mérges vagyok a gyerekekre, és ezért telezabálom magam csokival. Csak azt érem el, hogy mérges maradok a gyerekekre, és még utálom is magam, amiért megint ilyen hülye voltam.

    A reggeli biciklit is próbáltam már, egy-két hétig tartottam, igaz, csak 15 perceket tekertem minden reggel, de aztán győzőtt a lustaság. De erőt kell vennem magamon, ez van.

     

    előzmény:
    alany07 (333)
    2008-12-05  23:50
  15. 2008. december 6. 10:50337.

    Melyik topicba írsz? Itt elég sokan bejelentkeztek, de kevesen maradtunk, szívesen elolvasom más topicot tapasztalait is.

    Egyébként ezt az egész topic-dolgot azért találtam ki, hogy hátha ez átsegít a pszichikai nehézségeken. És pszichológushoz is ezért kezdtem el járni, de nem jutottam egyről a kettőre.

     

    Pesten lakunk, Csepelen. Ismersz errefelé gyerekmegőrzős tornát? Szeptemberben átnéztem a fél netet, hogy ilyet találjak, már azon gondolkodtam, nyitok egy játszóházat tornával, meg angoltanfolyammal a mamáknak .

     

    Tényleg nem könnyű gyerekekkel, hidd el. Remélem, nemsokára Te is megtapasztalod . Amíg még kicsik voltak, és délelőtt is aludtak, legalábbis a kisebbik (mert a nagy az max. 30 percet aludt pár hónapos korában is), akkor tornáztam, amíg aludtak. De most már csak ebéd után alszik a kicsi egy szűk órát, az meg nem igazán ideális alkalom a tornára. Vagy ez egy újabb kifogás???

     

    Egyébként én 80 kg kb. 14 éves koromban voltam . Igaz, később sokszor lefogytam, akár 20-30 kilókat is, de valahogy mindig visszakúsztak. 

    előzmény:
    blood83 (336)
    2008-12-06  09:41
  16. 2008. december 6. 09:41336.

    Ja és még annyi, hogy a fogyis topicba ahová írok van egy hölgy,aki 98 kg-ról indult és most 74. Nem fiatal,nem is mozgott mégis sikerült neki. Ha gondolod áthívom ide,sztem ő is tudna nektek segíteni.

    előzmény:
    nattine (332)
    2008-12-05  22:35
  17. 2008. december 6. 09:36335.

    Én is próbálkoztam az elmúlt években a fogyással,mert folyamatosan jöüttek fel rám a kilók. De nem ment valahogy, mindíg abba futottam bele amibe Ti.

    Aztán januárban mintha észhez tértem volna. 80 kg voltam és utáltam magam,nem fértem bele a ruháimba. Nagyon rosszul éreztem magam. Elkezdtem újra rendszeresen tornázni járni és odafigyelni az evésre. Ugyanúgy ettem pl csokit,mert anélkül nem bírom, rosszabb ha nem eszem. Csak mondjuk ebéd után ettem és nem csokit hanem valami édeset.

    Jó erre a 90 n apos diéta is. Nem igazán tartom be,de próbálom nem kombinálni a dolgokat. Pl húst nem krumplival enni hanem salival. Este is muszáj ennem,mert edzés után éhes vagyok így vagy sajtot vagy valami felvágottat eszem magába,kenyér nélkül. Ebédelni rendesen szoktam.

    Szóval hidd el tudom milyen érzés csak én nem vártam meg míg ennyire felmegy a súlyom.

    A tornával egyszerübb nekem mivel nincs gyerekem, tudom kettővel nem egyszerű. És ha jól rémlik nem is Pesten laktok itt van sok terem ahol van gyerekmegörző.

     

    Szóval kitartás, drukkolok nektek.

     

     

    előzmény:
    nattine (332)
    2008-12-05  22:35
  18. 2008. december 6. 00:03334.

    Szia!

    Bár Te nem hatalmaztál fel arra, hogy belekontárkodjak a topikba, de remélem a jószándékomat látod csak!

    Kakaóscsig, most komolyan, dietetikusként látod értelmét a jövő évi tervednek?

    Nagyon nagyon gyors ütemű (4-5 hónap alatt 48 kg), már most utálod és ódzkodsz tőle, szerinted így van értelme belevágni? A 3 napos méregtelenítés jó ötlet, de továbbmegyek azt akár egy hetesre is kitolhatnád. Utána pedig eldönteném, hogy melyik típusú súlysökkentő étrend tetszik jobban:

    1. alacsony kalória- és szénhidráttartalmú ételek, de ezek korlátlanul, tehát a mennyiségre nem kell odafigyelni

    2. mennyisegkorlátozással, de minden általad szeretett étel beépíthető a heti étrendbe

    Hidd el, hogy a napi 1000 kalóriás étrend nem tartható hosszú távon, törvényszerű az újabb kudarc!

    Vedd elő újra a könyveidet illetve nem is kell, hiszen pontosan tudsz Te mindent, csak éppen saját magadon nem akarod alkalmazni a tanultakat! Nem nonszensz??

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_911463 (328)
    2008-12-05  11:57
  19. 2008. december 5. 23:50333.

    Sziasztok!

    Úgy látom lassan előbújnak a zugolvasók, bevallom én is gyakran beleolvasok a topikba és mindig reménykedek abban, hogy valamelyikőtöknek végre sikerül kitörnie ebből az állapotból!

    Nattine! Először a mozgásról írnék, pontosan megfogalmaztad, hogy igenis kell a sport és időt kell rá szánni! Hogy mikor? Kelj fel minden családtagodnál korábban es indítsd a napodat egy kiadós tekeréssel, tudod milyen jó érzésed lesz ettől egész nap? Hogy igen, ma már tettem (és ráadásul milyen sokat) az egészségemért. Vagy ha neked a reggel mégse alkalmas, akkor pl amíg a gyerekek délután alszanak vagy este, amit írsz is, hogy bár fáradt vagy, de azért rábírsz ülni arra a biciklire!  Kérlek, ne gondold hogy az a fél óra kevés, már 5 perc is több, mint a semmi, tehát nagyonis hasznos! Számold csak ki, hogy az a sok-sok 5-10-30 perces tekerés már milyen hosszú órákat tehet ki egy hét alatt! Az étkezéssel kapcsolatban már sajnos nincs ilyen könnyen betartható jótanácsom, hiszen tudod jól, hogy hiányt pótolsz az evéssel, tudod jól, hogy bármilyen étrendet is javasoltak neked itt a többiek, mindig találtál rá kifogást és azt is tudod jól, hogy ez így nem mehet tovább! Az én észrevételem az, hogy túl drasztikus módszerekbe vágtok bele és nincs ember aki azt tartani tudná. Sokkal sokkal lazább étrenddel érnétek el azt, hogy folyamatosan csökkenjen a súlyotok, jókat egyetek közben és fel se merüljön az, hogy bármitől is megfosztanátok magatokat! Egyszerűen az egyik végletből a másikba ugrotok! Miért csodálkoztok, hogy végigkoplalt napok után, a szervezetetek (test és lélek egyaránt) kiéhezik és kárpótlást keres? A "beevések" ellen tipp: mielőt nekikezdenél bánatenni, kérdezd meg magadtól, hogy jobb lesz-e ha azt most megeszed! És gondolj arra, hogy mennyire büszke leszel majd magadra, ha lemondtál róla! Ha mégsem tudnál ellenállni az evésnek, akkor kérdezd meg magadtól, hogy nincs-e olyan étel, ami egészségesebb es kevesebb kalóriát tartalmaz.  

    Annyira szeretném végre azt látni, hogy rákattintok a topikra és derűs, apadó súlyú nőket látok itt! Hajrá!

    előzmény:
    nattine (332)
    2008-12-05  22:35
  20. 2008. december 5. 22:35332.

    Szia!

     

    Én nem veszem bántásnak, gondolom, a többiek sem. Csak hát pont ezért nyitottam ezt a topicot. Mert 40-50 kilót más leadni, mint 10-et...

     

    Ha kapnék egy százast minden alkalomért, ahányszor hallottam, hogy fejben kell eldönteni, milliomos lennék. Azt senki nem mondja, hogyan.

    Ha olvasgattál minket, láthatod, hogy ez a mértékű túlsúly, amivel mi küzdünk, elsősorban pszichés eredetű. Én eszem, ha ideges vagyok, ha szomorú vagyok, ha unatkozom, stb. Ebből az ördögi körből próbálok kitörni, de nem találtam még meg a módszert rá. Kb. 12 éves korom óta erről szól az életem, a kilókkal való állandó küzdelemről.

     

    Te mit tettél azért, hogy fejben eldöntsed? Nem csábított soha semmi bűnbe? Hogyan kell eldönteni? Én hiába döntöm el, valami mindig kizökkent az elhatározásból.

     

    Ami meg a mozgást illeti: tudom, közhely, az idő, meg hogy az embernek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen. Régebben még tudtam pl. szobabiciklizni, amikor a férjem hazajött, 6 körül. De mostanában 7-nél előbb nem ér haza. És akkor vacsi, fürdetés, altatás. A gyerekek fél 10 körül elalszanak, és én hulla fáradtan lezuhanok végre a kanapére. Sokszor ilyenkor is ráülök a biciklire egy fél órára, csak hát fél óra nem ér semmit, pláne, ha nem rendszeres. De tényleg nem tudom, mikor tudnék mozgásra időt szánni. Pedig szeretem, főleg a tornát, de az egy óra. Nem tudom, mikor.

     

    Kíváncsi lennék a tapasztalataidra.

    Gratulálok a fogyásodhoz!

    előzmény:
    blood83 (331)
    2008-12-05  15:48
  21. 2008. december 5. 15:48331.

    Sziasztok,

     

    Szoktam titeket olvasni rendszeresen, de nem bírtam megállni, hogy ne írjak.

    Ne vegyétek sértésnek,de így nem fogtok lefogyni.

    Én is fogyózom most igaz én 80 kg-ról indultam most vagyok 71.

     

    Muszáj fejben eldöntenetek különben nem fog menni és ez mellé egy kis életmód változás is kell.

     

    Én nem hiszek ebben a túrbó diétában és társaiban. Kell enni,de mértékkel é nagyon fontos a mozgás. Tudom ekkora súlynál nem könnyű és nem is mindegy mit mozogtok.

     

     

    Én drukkolok nektek és tényleg ne vegyétek bántásnak

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2008. december 5. 14:18330.

    IZGALMAS MIKULÁS-VÁRÁST KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!

     

     

     

     

    (És nem ám egyszerre megenni mindent, ami hoz !!!)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2008. december 5. 13:08329.

    Szia!

     

    De örülök, hogy újra jöttél! 

    Sajnálom, hogy nem találsz munkát! Én is sokat gondolkodtam már, jövőre vissza kell mennem dolgozni, hogy ha nem vesz vissza a cégem, ekkora méretekkel van esély elhelyezkedni? Ilyesmit nem vettél észre, hogy a súlyod miatt eleve nem foglalkoznak komolyan veled? Fene ezt a mai világot, hogy csak a soványaknak van esélyük! Hol szeretnél dolgozni? Egészségügyben, vagy magánban?

     

    Azt megértem maximálisan, hogy most kisebb gondod is nagyobb, mint a fogyókúra! 

     

    A januári újrakezdésben nagyon igazad van. Tényleg csak vergődünk itten, én már ki is tűztem a nagy célt magam elé: januárig NEM hízni . Ez karácsony közeledtével szerintem nem is lesz olyan könnyű. Meg holnap még a Mikulás is jön...

     

    Viszont erre a kompenzálásra találjunk már ki valamit! Töpörtyűs is írta, hogy szomorú volt, ezért evett. Én meg főleg akkor zabálom a csokit, ha ideges vagyok. Mit lehet ezzel kezdeni? Ez nálunk egy olyan régen beidegződött reflex: ha valami gond van, "lenyeljük" - de szó szerint. Hogyan lehetne ebből kitörni??? Én már járok egy ideje pszichológushoz, többek között emiatt, de nem tudott nekem segíteni. Annyit mondott, próbáljak meg másban örömöt találni, mint az evésben. Na de ha pont azért eszem, mert nem találom az örömöt???

     

    Ezek a fehérjeturmixok egészségesek? Mennyi adalék van vajon bennük? Néztem már a 7 és 17-et, nem tudom, be tudnám-e tartani, hogy egész nap csak ezt igyam. De persze még nem találtam olyan diétát, aminél el tudom képzelni, hogy betartom

     

    Natti

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_911463 (328)
    2008-12-05  11:57
  24. Torolt_felhasznalo_911463
    Torolt_felhasznalo_911463
    2008. december 5. 11:57328.

    Sziasztok Lányok!

     

    Tudom nagyon eltűntem, mozgalmas az életem mostanság. Még mindig munkát keresek és interjúkra járok, pár az önbecsülésem teljesen a béka segge alatt van már, hogy semmi normális ajánlat nincs, a pénz meg kéne. Másrészt intézem a lakásunk dolgait hitel, átírások satöbbi, szóval el voltam havazva. Azért visszaolvastam miket irogattatok, úgyhogy képben vagyok. 

    A fogyókúrát jelenleg hanyagolom, egyszerűen pszichésen nem megy,nem ez a megfelelő alkalom rá úgytűnik, így kilóim száma 118, megvan mind hiánytalanul. Január másodikától tervezem beszüntetni disznó-bálna létemet, addigis elhagyom a vacsit hátha azért valami mégis lemegy így is, minden deka számít

    Már kidolgoztam a tervet az új évre vonatkozólag egy jó kis háromnapos méregtelenítéssel kezdődik(alma, meg tea, meg víz), aztán egy turbó diéta nevű borzalommal folytatódik, mikor két hétig csak fehérjeturmixot iszok majd(előre rosszul vagyok de egyszer már fogytam vele 8 kilót csak visszazabáltam). Aztán 1000kalórián fogok éldegélni szénhidrát szegényen, majd 1000kalórián kicsit engedékenyebben fogyókúrásan. Ha mindezeket betartom hála mértéktelen önuralmamnak, ha minden jól megy számításaim szerint 70 kilónak kell lennem május végére. Huh de szép lenne, és nem lehetetlen mindent kiterveltem hetekre bontva, ja meg mozognom is kell majd

    Szóval ez a terv, egyenlőre ennyi telt tőlem, eléggé magamalatt vagyok, összejöttek a dolgo, még jó, hogy a Kedvesem mellettem van és támogat, vigasztal ésmindig azt mondjs:"ne félj drágám minden rendben lesz"aranyos ember. Miatta is szeretnék 70kiló lenni megint, ennyi voltam mikor 8 éve megismertem. Így visszagondolva hihetetlen, hogy 48!!!!!!!!!!!!!!!kilót híztam, ez nagyon nem normális, nehéz időszak volt és mindent evéssel kompenzáltam. Na ez is másképp lesz ezntúl.

     

    Később még benézek addig ne bűnözzetek sokat

    Ja és mit szólnátok ha elsejétől kollektíve újrakezdenénk, mert ahogy látom igazán szigorúan senkinek nem sikerült túl jól ez az első próbálkozás, addig fejben, lélekben ráhangolódnánk, felkészülnénk. Mit szóltok?

    Ölellek titeket: Szabi

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2008. december 4. 14:13327.
    Ügyes vagy! Csak így tovább! Itt is esik.
    előzmény:
    nattine (326)
    2008-12-04  13:36

Címlap

top