Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rontás

Torolt_felhasznalo_976565
Torolt_felhasznalo_976565
Létrehozva: 2004. február 1. 13:04
Sziasztok!
Ismertek olyan fehérboszorkányt, aki rontás levétellel foglalkozik Bp-en?
Mit gondoltok erről az egészről?
Egy ismerősöm nagyon meggyőzően mesélt erről, én eddig nem foglalkoztam vele. Kiváncsi lettem...
  1. Torolt_felhasznalo_360741
    Torolt_felhasznalo_360741
    2005. január 23. 16:1326.
    Kedves Lili!

    A leírtakból számomra egyértelműen következik, hogy nincs rajtad se rontás, se átok.
    A férfiak is érzékenyek a másik kisugárzására, de sokkal kevésbé tudatosul számukra, mint a nőkben.

    A szorongás, a sikertelenségtől és az esetleges átoktól való félelem, önmagaddal való elégedetlenség. . . mind-mind taszítólag lépnek föl.

    A féltékenység pedig olyan dolog, amit kevesen viselnek el -a birtoklási vágy amúgy sem jópont senkinél egy kapcsolatban.

    Nem szeretek látatlanban tanácsokat osztogatni, az általános tippek meg nem sokat érnek. . .
    Talán annyit mégis javasolhatok, hogy keress föl egy pszichológust, ha már úgy érzed, a látszólag értelmetlen szorongás, félelem, féltékenység elviselhetetlenné teszik életed.

    Ha gondolod, javasolhatok szakembereket, akik tapasztalataim szerint megbízhatók és értik a szakmájukat -akik tényleg tudnak segíteni.

    előzmény:
    l_i_l_i (22)
     
  2. Torolt_felhasznalo_750741
    Torolt_felhasznalo_750741
    2005. január 23. 15:4525.
    Köszönöm az ötletet, de szasza segített nekem elindulni a jó úton :))
    előzmény:
    Enayla (23)
     
  3. Torolt_felhasznalo_101688
    Torolt_felhasznalo_101688
    2005. január 23. 15:1024.
    Látom Drakhonis megint megszólitottál, mint ahogy néhány alkalommal tetted, annak ellenére, hogy elzárkóztem előled. Nyilván ez sem véletlen. Ugy érzem azért piszkálsz /bárhol és bármit irok/, mert szeretnél valahol végre "megfogni" "lejáratni" vagy megszégyeniteni?
    Közben nem látod magad?
    A médiumról is annyit. Valóban nem mindegy hányadik dimenzióból jön az info, de nem minden médium rossz!!!!
    A te szemléleted szerint akkor Shakespeare /ejtsd:sekszpir/ is ki lehet tiltani, mert bizony ő is médium volt és állitásai tanitásai nagyon magas szellmi világból valók és biz. a mai napig érvényesek az emberiségre.

    Mondjad kedves Drakonis! Mit szeretnél tőlem, mit szeretnél elérni énáltalam?
    Mi az amiért folyamatosan ahelyett hogy elgondolkodnál dolgokon csipőből tüzelsz?
    Mond kedves Drakonis! Mi ez a skrizoféniára emlékeztet "mindenki rossz és gonosz, csak én vagyok a tökéletes " álláspontod gyökere?!
    Mond kedves Drakonisz! Micsoda láng lobog benned, amelyben szinte elégsz. . . . annak ellenére, hogy több topicon megkértek, hogy vegyél vissza, meg hanyagold őket stb. -ezeket nyilván jobban tudod- és mégis ellenállhatatlanul égsz és a tüzed ki nem hunyó fényét próbálod az emberekkel. . . . nos, csak perzselsz.
    További szép napot!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360741 (20)
     
  4. Torolt_felhasznalo_686219
    Torolt_felhasznalo_686219
    2005. január 23. 14:2823.
    Szia :-)
    Sajnálom. Ha te igy érzed, akkor biztosan nem véletlenül.

    Csak hirtelen támadt ötlet:

    mi lenne ha Drakhonissal felvennéd a kapcsolatot, úgy érzem, és látom a hozzászólásából, hogy Ő járatos ebben a témában.
    Talán tud segíteni. .
    előzmény:
    l_i_l_i (22)
     
  5. Torolt_felhasznalo_750741
    Torolt_felhasznalo_750741
    2005. január 23. 14:2222.
    Sziasztok! :)

    Hogy mit érzek? Egy párkapcsolatom se jön össze, állandóan csak azt mondják, hogy minden frankó velem, meg minden, de nem tudják megmagyarázni, hogy miért nem akarnak velem lenni. És ez már jópárszor előfordult, ezt nem bemagyaráztam.
    A másik az, hogy bátyám volt barátnője küldhette rám a rontást, mivel anno szétszedtem őket, mert a lány teljesen kihasználta a tesómat. Szóval utáltuk egymást, és lehet benne valami amit mondasz, de nehezen talán meg tudok neki bocsátani. Meg sajnos eléggé féltékeny típus vagyok, mindig félek, mindig szorongok, és egyszerűen nem tudom hogyan tudnám ezt leküzdeni. Nem vagyok a topon sajnos. :(((((
    előzmény:
    Enayla (14)
     
  6. Torolt_felhasznalo_686219
    Torolt_felhasznalo_686219
    2005. január 23. 14:0421.
    Köszi a választ.
    Úgy látom, ez akkor tényleg lehet komoly is. Jó tudni. :-(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360741 (19)
     
  7. Torolt_felhasznalo_360741
    Torolt_felhasznalo_360741
    2005. január 23. 13:3120.
    Hmmm. . . ezek szerint szasza személyében olyan valakit tisztelhetünk, aki már maga mögött tudja a zsidó teológiai tanulmányokat. Hiszen ilyen magabiztosan kijelenteni valamit egy istenségről csak nagyon nagy tudással a háta mögött tesz az ember.

    Melyik rabbitól tanultál? Baruch? Köves Slomó?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_101688 (18)
     
  8. Torolt_felhasznalo_360741
    Torolt_felhasznalo_360741
    2005. január 23. 13:2919.
    igen, sajnos egyszer. . .
    ennél talán egy szó szerint megszállott embert volt érdekes látnom (megpróbált belémkötni, este Újpalotán, csak hát nems zoksáom foglalkozni az ilyenekkel. . . pláne, ha démon beszél belőlük). . . a koronacsakrájat tövénél egy nagy fekete góc volt, ami az egész belső energiarendszerét fekete szálakkal szőtte át.
    előzmény:
    Enayla (16)
     
  9. Torolt_felhasznalo_101688
    Torolt_felhasznalo_101688
    2005. január 23. 10:3918.
    Sokféle Isten van. Pl. a bibliában leirt isten egy 4. dimenziós isten. . . . DE! van egy "ATYA" aki a sokminden felett áll aki teremtette a semmiből a valamit.
    Mivel sokféle energia van, akár a Teremető tiszta fény energia de van a másikoldalnak is energiája, ezért nem mindegy ki honnét meritkezik. Illetve milyen fenntről meritkezik. . . . és a kapott energiát hogyan adja át. Pl. tiszta szándékkal, stb. Ezért nem mindegy pl. a reikin milyen mestertől kapod az energiát, mert ha neg. akkor te erre az energiára kapcsolódsz. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_110721 (12)
     
  10. Torolt_felhasznalo_101688
    Torolt_felhasznalo_101688
    2005. január 23. 10:3417.
    Sok mindent kipróbáltam, és nem csak most hanem előző életemben is, és azok blokkjai felbukkantak jelenlegi életemben is.
    Amit most élünk és küszködünk a problémákkal és tulajdonságokkal már 99%ban hozott dolog. . . . tehát 1% újdonság. A többit görgetjük magunk előtt, vagy cipeljük a kis hátizsákunkban életekről életekre.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_974623 (13)
     
  11. Torolt_felhasznalo_686219
    Torolt_felhasznalo_686219
    2005. január 22. 23:1116.
    szerencsére nem láttam még ilyet.
    Te már ezek szerint, igen?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360741 (15)
     
  12. Torolt_felhasznalo_360741
    Torolt_felhasznalo_360741
    2005. január 22. 23:0915.
    sajnos az átkok nem egészen így működnek. . .

    valóban, amíg legyintesz az átlagmarinéne mindennapos átkozódásaira, addig nincs is gond.

    De aki profi az átkok terén, az tudja, sok más módja is van az átkozásnak. . . láttál már olyat, amikor az átok szurokfekete szögesdrót-indához hasonlóan vette körbe az illető auráját és napról-napra sorvasztotta?
    előzmény:
    Enayla (14)
     
  13. Torolt_felhasznalo_686219
    Torolt_felhasznalo_686219
    2005. január 22. 22:0314.
    Nem mondod komolyan hogy megátkoztak?

    Mit érzel?

    Miből gondolod?

    Az "átok", vagyis a gonosz gondolatok, mint a féltékenység, a gyűlölet, visszaszállnak a "feladóhoz", előbb utóbb az Univerzum "elrendezi" hogy visszakapja őket.
    Sőt, többszörösen megkapja majd a bünetetését a gyűlölködő.

    Ha nem hiszel benne, nem árthat. Abban a pillanatban ahogy elkezdesz félni, működésbe lép.
    előzmény:
    l_i_l_i (10)
     
  14. Torolt_felhasznalo_974623
    Torolt_felhasznalo_974623
    2005. január 22. 18:2613.
    Szia Szasza!

    Nem kötekedni szeretnék, de az a kérdés felmerül bennem soraidat olvasva, hogy te akkor a világon mindent megtapasztalktál már?
    Mert ha a spirituális választerápia az egyetlen működő dolog, és a többi hókuszpók, akkor az összes többit végigpróbáltad és megélted.
    Vagy félreértek valamit?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_101688 (11)
     
  15. Torolt_felhasznalo_110721
    Torolt_felhasznalo_110721
    2005. január 22. 13:1212.
    Kedves Szasza, "Teremtő Isten energia" mit jelent? Másfajta energiával is "dolgoznak" természetgyógyászok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_101688 (11)
     
  16. Torolt_felhasznalo_101688
    Torolt_felhasznalo_101688
    2005. január 22. 10:2911.
    Szerintem az nem baj, ha más a véleményed, miért ne képviselhetnéd a tiédet?
    Nekem sincs jó véleményem a boszikról meg a mágiáról de van aki még tanul és szüksége van rá, hogy megtapasztalja. . .
    Aki tiszta energiával akar dolgoztatni és önmagát és környezetét megtisztitani, rontás és minden egyéb tekintetében, gyógyulni és a negativ energiákat el kivánja görgetni az utjából javaslom a spirituális választerápiát. Teremtő Isten energiával dolgozik, és csak akkor hat ha aki végzi tiszta szivvel, alázattal a fényt szolgálva dolgozik benne, és vele.
    Az összes többi hókuszpók - és ez az én tapasztalatom és véleményem. és talán azért tudom, mert megéltem.
    A gyereknek is hiába mondod, hogy meleg a vasaló ne fogja meg, amig nem tudja mi az , hogy meleg, addig ugyis megfogja. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_109492 (9)
     
  17. Torolt_felhasznalo_750741
    Torolt_felhasznalo_750741
    2005. január 21. 15:1610.
    Sziasztok!

    Itt a Nők Lapja oldalán is van egy ilyen hölgy, a neve Lylia, szerintem vedd fel vele a kapcsolatot. Nekem nagyon szimpatikus, most szeretnék bejelentkezni hozzá rontáslevételre, mert sajnos megátkoztak. :(
    Őt ajánlom Neked!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_976565 (1)
     
  18. Torolt_felhasznalo_109492
    Torolt_felhasznalo_109492
    2004. február 1. 21:519.
    az lehet! asszem ez a topik nem nekem valo, tul sok a kritikam ilyen temakkal szenben. kellemes tarsalgast meg!! sziasztok! :)
    előzmény:
    Cicamica04 (8)
     
  19. Torolt_felhasznalo_971014
    Torolt_felhasznalo_971014
    2004. február 1. 21:348.
    Hmm, lehet, bar az exorcizmus az egy kicsit mas. Ez is hit kerdese.
    Es en nem hiszem hogy 100% an kilehet jelenteni azt hogy nincs ilyen meg azt sem hogy van ilyen.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_109492 (7)
     
  20. Torolt_felhasznalo_109492
    Torolt_felhasznalo_109492
    2004. február 1. 21:167.
    ebben csak az az igazsag, hogy az öregebbek, annak idejen nem voltak olyan olvasottak, mint manapsag az emberek. anno, a közepkorban olyan is volt, hogy az a nö, aki uszni tudott, automatikusan boszorkany volt. tehat annak annyi volt, elegettek. az emberek butak voltak es ha az egyik kitalalt valami hülyeseget, az összes többi elhitte. aki a XXI. szazadban hisz meg "megrontasban" meg "feher boszorkanyban" (amiröl most hallottam elöször) az meg olvasson par tudomanyos könyvet. de lehet interneten is sokmindenre valaszt talalni. ahol en lakom, itt egy anyuka egy pappal addig kinozta a gyermeket (exorcizmus) mig a rosszlelek tenyleg elszalt belöle es belehalt a lany. azota van nekik is idejük a börtönben egy kicsit megkomolyodni. ezt a par sort nem bantaskent irtam. ez a velemenyem! egy diplomas pszihologus mindig jobban tud segiteni, mint egy palyaudvari szelhamos!! üdv.
    előzmény:
    Cicamica04 (6)
     
  21. Torolt_felhasznalo_971014
    Torolt_felhasznalo_971014
    2004. február 1. 20:356.
    EN mindig azt hallottam az oregebb generaciotol, hogy alltalaban gyerekeket szoktak szemmel megrontani.
    bar nem tudom hogy ebben milyen igazsag van.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2004. február 1. 19:155.
    itt vagy szása ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2004. február 1. 15:424.
    Sziasztok, lehet, hogy az esetem egyedi, döntsétek el Ti! Volt egy férjem, és annak egy volt felesége, aki mindent megtett, hogy megrontsa a kapcsolatunkat! Telefon munkahelyi főnöknek, otthoni zaklatás, gyermek láthatás előli eltiltás stb. Egyszer nagyon rosszul éreztem magam, napokig nem sikerült semmi, kirúgtak a munkahelyemről stb. Érdekel az ezotéria, és valaki azt kérdezte tőlem, nem rontottak meg téged? Akkor elhittem, hogy az ex szemmel vert, mert napokkal előtte találkoztunk, és olyan gonoszul nézett rám, hogy kivert a víz! Elmentem a Nyugatinál lévő nagy híres mágushoz, aki azt mondta, 60. 000, - Ft több kezelés, de lehet, hogy visszafelé sül el! Na itt megráztam magam, és mivel sem 60. 000, - Ft-om, sem önsajnálatra nem volt időm, elmentem munkahelyet keresni, lekötöttem magam, sportoltam, úsztam, és láss csodát egy-két hét múlva semmi bajom nem volt! Minden a régi kerékvágásban ment! Nem tudom, mi az igazság, én azóta nem hiszek benne! Döntsétek el Ti!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_109492 (3)
     
  24. Torolt_felhasznalo_109492
    Torolt_felhasznalo_109492
    2004. február 1. 15:043.
    ezt te most, hogy erted? ez most mese, vagy elesben gondoltad?! mi az hogy feherboszorkany? rontas???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_976565 (1)
     
  25. 2004. február 1. 14:092.
    ird be a keresőbe a mágia szót, biztos kihoz sok helyet embert akik evvel foglalkoznak, próbáld meg, biztos van rontás, azt, hogy azt miképp lehet levenni arról mindenki mást mond
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_976565 (1)
     

Címlap

top