Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kosokról nincs hir?!

zsoca07
Létrehozva: 2004. február 15. 15:21
Sziasztok!

Érdekelne Kosok (aszcendens- vagy napjegy) hozzászólása, véleménye, érzései, hogy jön kis más jegyekkel?! Különösen érdekelne a Rák-Kos, Vizöntő-Kos párositás!
És persze azoknak a véleménye is érdekelne aki együtt él Kosokkal!!
Zsoca
  1. 2004. február 17. 17:0451.
    :-) Köszi! Elküldöm priviben, jó?
    előzmény:
    Fishes** (50)
     
  2. 2004. február 17. 17:0050.
    ld. 44-es hozzászólás. . . :)))
    előzmény:
    Lind1 (49)
     
  3. 2004. február 17. 16:5749.
    Sziasztok!:-)
    SZintén Kos vagyok. . . márc. 29.
    Az asszcendensem gőzőm nincs, hogy mi, de nagyon érdekelne!:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_567965
    Torolt_felhasznalo_567965
    2004. február 17. 16:5148.
    honnan lehet tudni v. kinek mi az asszcendense?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. február 17. 15:4947.
    Én is itt vagyok, mint oszlopos kos, rák aszcendenssel.
    Azt írják erről a párosításról, hogy elég rossz, mert ha a víz meg a tűzjegy egyszerre van vkiben, az olyan mint a gejzír.
    Ez sajnos igaz rám. . . hüpp:( (jaj annak, aki a fejére kapja a kitöréseimet, pedig igyekszem normálisan viselkedni. . . )
    Tök jó, hogy már a kosoknak is van ilyen izéje. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2004. február 17. 14:0246.
    www. astrolap. hu, ha jól emlékszem, vagy az asztrológusomnál. . . :))
    előzmény:
    chamel (43)
     
  7. 2004. február 17. 10:5145.
    Hát, annyit tudok, hogy Budapesten született, az időt nem. Nem megyek magammal sokra. . .
    előzmény:
    macskafül (42)
     
  8. 2004. február 17. 10:0144.
    Akár itt is, ha megadod a helyet, év-ho-nap-óra-percet . . . :)
    előzmény:
    chamel (43)
     
  9. Torolt_felhasznalo_329570
    Torolt_felhasznalo_329570
    2004. február 17. 09:5743.
    és hol lehet utána nézni, hogy az én születési dátumommal konkrétan milyen aszcencensem van?
    előzmény:
    macskafül (42)
     
  10. 2004. február 17. 09:5242.
    Az aszcendens születési óra, perc, helytől is függ.
    előzmény:
    lufi (40)
     
  11. 2004. február 17. 08:3441.
    Totálra egyetértek veled!!!! :)
    előzmény:
    zsoca07 (33)
     
  12. 2004. február 17. 08:3240.
    Hát, ha én arra várnék, hogy bocsánatot kér, elvárhatnék életem végéig. . . . Ő nem olyan, hogy képzelem én azt. . . De a viselkedésében látom, érzékelem azt a pontot, amit ő bocs. kérésnek titulál. Egy simogatás, egy mosoly, vagy egy apró dolog, más észre se venné; a múltkor például durcásan naplót írtam az ágyon, erre odajött, kivette a tollat a kezemből, és a térdemre rajzolt egy szívet. Igen, a tollal a térdemre. Na most akkor haragudjak-e?
    Mindenesetre nagyon sok indulat van az én kosomban, néha rettegek, hogy tönkreteszi magát, agyon idegeli a szívét vele. . . Nehéz. . .
    Kérdésem: ha március 22-n született, mi lehet az aszcendense?
    előzmény:
    mámká (32)
     
  13. Torolt_felhasznalo_839912
    Torolt_felhasznalo_839912
    2004. február 16. 22:2139.
    Sziasztok O kosok! :-))

    Nagyon érdekes volt végigolvasni a hozzászólásokat.
    Leginkább mert magamra ismertem. Kos vagyok vízöntő ! aszcendenssel.
    Én, ha valami nem úgy történik, ahogy tervezem, szörnyen ideges leszek, és mindenáron el akarom érni, amit szeretnék.
    Ilyenkor csak úgy nyugszom meg, ha valamit jól a földhöz vághatok.
    Nem bírom elviselni, ha akadályoztatva vagyok.
    Általában morgós vagyok, és cinikus (humorba burkolom a csípős megjegyzéseimet), de így érzem jól magam.
    Gondolom semmi újat nem írtam.
    A vízöntő jegyet nem nagyon ismerem, de olykor (ha harmóniába kerülök önmagammal) hihetetlenül türelmes is tudok lenni, ill. nagyon toleránsnak tartom magam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_312945
    Torolt_felhasznalo_312945
    2004. február 16. 19:3438.
    Hurrá !!!
    Végre ennyi kos egy helyen :)))
    Én is KOS vagyok + a munka társaim is kosok (2 sminkes lány) a BIKA bartátom (együtt dolgozunk) lassan megőrül a KOSOKtól. Mint három tojás bármit összetörünk, elejtünk . . . Na de mi majd tudjuk, hogy mit is szeretnénk . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_702075
    Torolt_felhasznalo_702075
    2004. február 16. 16:3337.
    Én is Kos vagyok (sőt egyesek szerint az aszcendensem is az, bár ez kétséges, mert annyira nem vagyok "durva"), és a párom is az. Fél éve vagyunk együtt, mégpedig elég sokat. Nagyon jól kijövünk, szeretjük egymást, és soha nem veszekszünk!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2004. február 16. 15:5536.
    Halak.
    előzmény:
    chamel (34)
     
  17. 2004. február 16. 14:5135.
    Sziasztok!
    Én is bővíteném a Kosok táborát. -) Bár annyira nem vagyok tájékozott a különböző csillagjegyek jellemzőiben, de azt tudom, hogy jól érzem magam a bőrömben Kosként! Néha kitörök, néha meg kenyérre lehet kenni:-)
    De szerintem ez így jó! Nem bánom, hogy a tűz jegyében születtem, bár szerintem az aszcendensem valószínű, hogy víz, vagy föld. Egy kicsit olyan nyugodt a másik felem:-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_329570
    Torolt_felhasznalo_329570
    2004. február 16. 13:5334.
    Mi az az aszcendens?
    Én kos vagyok. Temperamentumosnak tartom magam. Meg van a saját véleményem a dolgokról, de bármikor tudok engedni. Jó kosnak lenni.
    Egy kérdés. A február végi születettek milyen jegyűek?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2004. február 16. 13:4733.
    Az én pärom is ilyen "dühkitöréses"!!! Ő is diplomás , szóval nagyon nem ezen mulik! Néha ugy kifordul magából ha felmegy a pumpája, hogy komolyan megrettenek, hogy jézusom, én ismerem ezt az "dühöngő bikát". . . ?! Na jó már persze ismerem!, és igy én is egyre jobban szoktatom rá magam, hogy próbáljam ne felvenni azokat amiket ilyenkor nekem /másnak mond, meg a csapkodást, kiabálást, stb. . . De hát mint irtam Rák-ként ez néha nagyon nem megy ám, mert annyira meg tud bántani néha egy szóval is, hogy sirógörcsöt kapok. Szerencsére azért nála nincs tul gyakran ilyen "roham", másrészt a vizöntő alapom megvéd a tul nagy üteséktől és ezért egy perc alatt én is tovább lépek általában az egészen. (plusz sajna mint vizöntő én is nagyon robbanékony vagyok, ugyhogy ő is csak néz néha. . . . dehát őt ugye nem olyan könnyű megsérteni mint engem igy ő van könnyebb helyzetben) Amugy a mi kapcsolatunkra is mondták már , hogy nem szabadna igy beszélni, meg igy veszekedni a másikkal ilyen indulatosan, stb. . . . de már engem se érdekel! És szerintem ahol mindig csak "béke" van, meg állóviz, ott valami nem is stimmel igazán. Plusz én azt hiszem nem azon mulik hogy mennyire szeretem a másikat hogy néha elborul-e az agya/agyam és csapokodunk 5 percig. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2004. február 16. 13:0132.
    Azt hiszem, hogy így könnyebb velük!Mármint . . . . , hogy miénk az erkölcsi győzelem, a problémával pedig nem foglalkozom.
    Bevallom . . azért én néha hagyom, hogy ő tegye meg az első lépést a békülésnél.
    előzmény:
    lufi (31)
     
  21. 2004. február 16. 12:2331.
    Hát, bevezettem a következőt. Van a probléma, ugyebár. Én vagy alatta vagyok, vagy felette. Ha alatta vagyok, agyonnyom, tönkretesz. Ha fölötte vagyok, enyém az erkölcsi (és egyéb) győzelem, és tojok a problémára. Én ez utóbbit választom. Nem tartom megalázónak, hogy én kezdek békülni például, odamegyek, hogy gyere, te agyatlan, ne morogj, mint a balhás, és a végén elrötyögi magát. De iszonyatos indulatok dúlnak benne. . . . ha hallanád, néha mit mond, ha pl. kiesik egy csavar a kezéből. . . .
    előzmény:
    mámká (30)
     
  22. 2004. február 16. 12:1230.
    Az én párom a te férjed ellentéte!
    Többen kérdezték már, hogyan bírok vele?. . . . . . . . Így!:))
    Azt hiszem, hogy türelmesnek kell lenni. . . . . . .

    Kíváncsi vagyok a véleményedre!
    előzmény:
    lufi (29)
     
  23. 2004. február 16. 12:0129.
    Hát, azt nemtom, mi az aszcendense a Kos férjecskémnek, de mindenki azt mondja, elég nehéz természet. Rokona is mondta már, hogy egy percig nem bírná vele házasságban. Jó, mi, ezt nekem mondta, aki 18 éve van mellette. . . Pedig az én kosom nem piszkálódik, jó modorú, rendes, csendes, halk, korrekt, és mégis nehéz néha elviselni. . .
    előzmény:
    mámká (27)
     
  24. 2004. február 16. 11:3828.
    Azt elfelejtettem az előbb, hogy imádja az autókat (szétszedni, összerakni).
    Nagy természetjáró. :))
    előzmény:
    macskafül (26)
     
  25. 2004. február 16. 11:3627.
    A kos, kos aszcendenssel nem egyszerű "párosítás"!:))
    Fejjel megy a falnak!Hirtelen haragú, de gyorsan megnyugszik. Azt hiszem, hogy "lufi"(17) írta le a legjobban a kosokat.
    Neki a szülei is kosok, a testvére halak!!
    NIncs könnyű helyzetben . . . . . . . . . mármint a testvér. . . . . . .
    előzmény:
    macskafül (26)
     

Címlap

top