Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Koromreszelgeto...

Prókátor13
Létrehozva: 2010. február 26. 05:54

Koromreszelgeto. 

Csak ulunk, reszelgetjuk a kormunket es mindent, mindenkit jol kibeszelunk. .

Vagy ki tudja...egy igazan eles korom neha egesz jol jon.

Tema? Kotetlen. Az asztal alatt hever, csak le kell erte hajolnunk.

Tagok? A regi NLC/s jatszotarsak, uj Facebookos ismerosok, egyebkent pedig barki, akinek mondanivaloja, velemenye van.

Szoval ki vele, ne tartsd veka alatt, mert lejar a szavatossaga.  

  1. 2014. július 13. 19:1316601.
    Az immigration crisis megoldasa a hatarok azonnali es teljes megnyitasa!!!
    Aztan ha bejottek mind, akkor mi kiszaladunk, es gyorsan rajuk zarjuk a hatart, nehogy utanunk jojjenek-))))
    előzmény:
    Sheriff-2 (16596)
    2014-07-12  01:46
  2. 2014. július 13. 19:1016600.
    A festmenyen szereplo uriembert meg az ateistak is felismerik, nincs benne semmi Picassoi. Azon viszont csodalkozom, hogy szeretett elnokunk ennyire lejjebb adta....eddig meg voltam rola gyozodve, hogy o az Isten-) 


    Barha nem Jezus nevet nezem, hanem azt, hogy o volt a Megvalto....hat van benne valami, Obama a mi Megvaltonk....kesz, ma megint jol indul a napom, hahaha-) 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16595)
    2014-07-11  23:31
  3. 2014. július 13. 19:0316599.
    Hát igen.
    Voltak, vannak, és lesznek problémák az életünkben, van akinek a porszívója nem indul.......

    Sucker! Frenchman filmed trying to switch on his vacuum cleaner by pulling the plug cord as if he was starting a chainsaw | Mail Online
    idézet:
    Sheriff-2 (16593)
    2014-07-11 13:56:28
    Hat persze, hogy nem indul be neki, biztos elfelejtett benzint tenni bele, hahaha-)))
    előzmény:
    Sheriff-2 (16593)
    2014-07-11  13:56
  4. 2014. július 13. 14:3616598.
    Az idén olyan szerencsés-ürge vagyok, hogy eddig még csak 2x kellett locsolni a kertem, mert az égiek gondoskodnak róla.

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Azért jegyeztem meg, mert nem mindíg volt ez így. Volt amikor olyan helyzeteben voltam, hogy ha nem ért volna balszerencse, akkor nem jutott volna semmilyen szerencse.
  5. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 12. 05:5216597.
    perfect!
    szepen sorban..
    eloszor anarchiat teremteni, felhaboritani a lakosagot..
    hogy aztan a milliaval..

    okay... you figure out the rest...

    "szepen... ahogy a csillag megy az egen......

    csak a korulmenyeket kell megteremteni!






    előzmény:
    Sheriff-2 (16596)
    2014-07-12  01:46
  6. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 11. 23:3116595.
    igen, akar csak Picasso... senkit nem lehet felismerni a kepen akit lefestett...
    előzmény:
    Sheriff-2 (16594)
    2014-07-11  22:29
  7. 2014. július 11. 22:2916594.
    Lehet hogy az elnökünk nem tud mindent úgy csinálni hogy mindenki elégedett legyen, de szerintem nagyon jól fest......
  8. 2014. július 11. 13:5616593.
    Hát igen.
    Voltak, vannak, és lesznek problémák az életünkben, van akinek a porszívója nem indul.......

    Sucker! Frenchman filmed trying to switch on his vacuum cleaner by pulling the plug cord as if he was starting a chainsaw | Mail Online
  9. 2014. július 11. 11:2416592.
    Találkoztam egy régi munkatársammal, aki mexikói volt hajdanán, megjegyzem hogy a "fasza-gyerek"-fajtából, mert rájuk is vonatkozik az, hogy nincs 2 egyforma-ember a világon, még az ikrek sem pontosan egyformák.
    Szóba kerűlt amiről olyan sokat hallunk a  hírekben mostanában, és ő azt mondta, ja igen, jönnek a testvérek haza.

    mexican border before 1848 - Google Search
  10. 2014. július 11. 11:1316591.
    Az okos ember tudja hogy minden viccnek a fele igaz.
    A még okosabb azt is tudja hogy melyik fele.
    előzmény:
    PG13 (16590)
    2014-07-11  07:01
  11. 2014. július 11. 07:0116590.
    Hahaha, lassan ezek a  viccek lesznek a legjobbak, nem az anyos es a rendorviccek. Elvegre mindig van a vicceknek komoly valosag alapja. Most pedig az elhulyules a legkomolyabb remalom. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16586)
    2014-07-10  21:12
  12. 2014. július 11. 06:5816589.
    Ha viszont esetleg nem ez a joslat valik valora, hanem az a film amit par hete betettem, akkor nem kell aggodnunk Amerika jovoje miatt, sot az egesz vilag jovoje miatt sem. Nem lesz tulnepesedes addigra egyaltalan. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16584)
    2014-07-10  16:13
  13. 2014. július 11. 06:5516588.
    32 ezer dollaros vacsora???....hat mit ne mondjak, szepen tejel a texasi marha-) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16585)
    2014-07-10  20:18
  14. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 10. 21:1416587.
    SUPERSEX





     










    A little old lady who had lost her
    marbles was running up and down the halls in a nursing home.
















    As she ran, she would flip up the hem of
    her nightgown and say "Supersex."






     










    She ran up to an elderly man in a
    wheelchair, flipping her gown at
    him, she said, "Supersex."











     










    He sat silently for a moment or two and
    finally answered, "I'll take the soup."

    _____________________________________





    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16586)
    2014-07-10  21:12
  15. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 10. 21:1216586.
    OLD FRIENDS





     










    Two elderly ladies had been friends for
    many decades. Over the years, they had shared all kinds of activities and
    adventures. Lately, their activities had been limited to meeting a few times a
    week to play cards.











     










    One day, they were playing cards when
    one looked at the other and
    said, "Now don't get mad at me... I know we've
    been friends for a long time but I just can't think of your name. I've thought
    and thought, but I can't remember it. Please tell me what your name
    is."











     










    Her friend glared at her. For at least
    three minutes she just stared
    and glared at her.











     










    Finally she said, "How soon do you need
    to Know?"






  16. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 10. 20:1816585.
    latod nem csak neked nyillik szeles mosoly az orcadra ha Obamara es szep szemere gondolsz...

    ---------------

    Obama expected to tap big Texas cash despite low approval ratings

    On Wednesday, with his national job approval rating lower than a snake's
    belly
    and his popularity in the Lone Star State just as disapproving,
    the nation's commander in chief returned to Dallas and Austin to raise
    money
    for national Democratic Party coffers, a trip that local
    organizers say should yield another sizable haul in two places that have
    been cash cows
    for Democrats before.




    oil money...

    On Wednesday, after a money-raising stop in Colorado for Democratic
    senatorial candidates, Obama was slated to make appearances at a private
    Dallas event at the home of lawyer Marc Stanley and an Austin
    fundraiser at the castle-like home of filmmaker Robert Rodriguez, where
    about 150 donors are expected, at a price tag of $5,000 to $32,400, the
    federal limit for an individual contribution to a party committee.

    in a state where a recent poll showed that nearly half of Texas
    voters strongly disapproved
    of Obama's performance while 17 percent
    strongly approved,
    Democrats running for office in Texas have shied away
    from appearing with him on this trip.

    None of the statewide Democratic candidates, including Davis, had appearances scheduled with Obama during his two-day swing.



    ---------------
    kivancsi lennek mit talalnak 32,400 dollaros dinner platen
    előzmény:
    Prókátor13 (1)
    2010-02-26  05:54
  17. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 10. 16:1316584.
    az este, jobban mondva az ejjel nagyon erdekes beszelgetest hallgattam.

    arrol szolt mi tortenik es hogy alakulnak az allamok sorsa , es benne persze a lakosage a bevandorlassal.

    Europa valtozik.. mivel Afrika lakosaga oda vonzodik..

    egy regi rendelet szerint (mondtak az evet, de nem erdekes) 1 millio emigranst fogad az USA. ebben nincs benne akik behoznak ferj/feleseget. tehat ez az 1 millio sokkal tobb.

    aztan vannak az illegalisan belepok.. vagy a hataron vagy mint te is irod, akik jottek, es itt felejtik magukat.

    ez 25 ev alatt mennyi novekedest okozott es ha marad a demokratak kivansaga hogy a hatar legyen nyitott.. mennyi extra novekedest okaz, es mi es hogy fog az eletszinvonal sullyedni ahogy EMELKEDIK A LAKOSAG SZAMA.

    nem politikai eloadas volt, EGYSZERU ECONOMY # 1.

    ha nincs pusztito jarvany vagy atom bevetes ahol milliok elpusztulhatnak, akkor mar 25 ev mulva a vilag mas lesz es 50 ev mulva mar nem kell bevandoloni... hahahahaha... tobb mint valoszinu inkabb KIVANDOLORLNI INNEN...

    akik most jonnek es maradnak/maradhatnak azok jo nagy resze ujabb welfare-s lesz. jelenleg ha jol tudom 45 millio van food stamp es 50 millio social security-n. ez a baby boom-osokkal naponta 10 millioval nol..

    az itteni szaporulat a feher embernel 2.1 vagy 2.2 tehat "maintaining".. de a feketek 75% single mom es szinten segitsegre szorulo.
    szoval lehet hogy EZERT TARTJAK NYITVA A HATART.. VALAKINEK MAJD 20 EV MULVA KELL HOGY ELTARTSA AZ AKKORI MEG A KOVETKEZO GENERACIOT.

    az eletszinvonal termeszetesen sullyedni fog.. de legalabb lesz aki dolgozik.

    ------------
    Canadat allitolag a kinaiak kedvelik, ott lesz majd 50+ ev mulva a masik China...
    kozep es del Amerika pedig szep lassan "oszmozissal " kiegyenlitodik... MINDENKI SZEGENY LESZ... ES ALLANDO LESZ A HARC A JAVAKERT.. es mar nem kell sehova vandoloni...

    gondolom ez a vilag rendje!
    előzmény:
    PG13 (16582)
    2014-07-10  10:04
  18. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 10. 15:5416583.
    a gyerekek, akar hogy volt.. vagy most van.. SOSEM HIBASAK!

    A felnottek es a politikusok akik HIBAZNAK.

    kevesen jol jarnak, a legtobbje (az orszag lakosaga) meg szivhatja a fogat.

    Obama ur executive rendelete lehet hogy neked es meg par szaz embernek jot tett.. de amint latod az eredmeny KATASZTROFALIS.

    ja, a politikusok csak azt nezik MA MI NEZ KI JOL NEKEM.. HOGY RAM SZAVAZZANAK.
    no ez nem csak O urra vonatkozik.. MINDEGYIK IGY TETT!
    előzmény:
    PG13 (16578)
    2014-07-10  08:47
  19. 2014. július 10. 10:0416582.
    megmondom oszinten, kimondottan utalok vitatkozni veled. ! lehet hogy nem hiszed el, de igy igaz.

    igy aztan nem allok le veled most ezen hogy TE mit hallottal, vagy tudsz... inkabb nezz bele a google... DREAM ACT

    az meg hogy eddig is jottek, remelem tudod.. allandoan es megallas nelkul a Calif and Tex hataron a legtobb... de hogy most miert indult be a GAT SZAKADAS.. AZT TE BIZTOS TUDOD.. hiszen O urnak SEMMMMMMMMMMMMMMI KOZE HOZZE

    viszont mint irod O ur mar AKARTA AZ AMNESZTIAT.. es a mocsok tobbi nem egyezett bele...

    JO.. IGAZAD VAN..
    DE AKKOR ARROL IS TUDJAL HOGY MIERT!!!!!!!!!
    mert O ur a hatart NYITVA AKARJA HAGYNI.. MINT MOST VAN!

    akkor mi a rossebbnek az amnesztia, ha ugyan igy omlik be naponta...

    legyszives mivel tudom hogy te mindent megtudsz magyarazni amit O ur tesz, hogy minek az amnesztia rendelet.??????????????

    -----------------
    a jopofaskodasod hogy epitsenek kinai falat... nekem van ennel jobb...

    toroljek el az osszes hatart.. es EGYESULJON USA A KOZEP ES DEL AMERIKAVAL, ES LEGYEN BELOLE UNITED STATE OF THE AMERICAN CONTINENS.

    ja.. persze  gondolom a canadaiak ugyan nem szeretnenek BELE TARTOZNI!
    MIT GONDOLSZ??????????
    idézet:
    Houston22 (16573)
    2014-07-09 22:56:16
    Bocsi, tudom, hogy zavaro, de ezt most ideznem kell. 


    Igen, teljes mertekben tisztaban voltam vele, hogy eddig is jottek. Persze, hogy tudom, nagyon sokat ismerek aki ide oda jarkal at a hataron, es hat a sogornom raadasul Mexikoi. De soha nem hallottam, hogy gyerekek jonnenek egyedul ezrevel, sot tizezrevel. Sot, egeszen kicsi gyerekek is. Ez valami teljesen uj. 


    Hiaba emelted ki nagybetukkel, hogy biztos tudom, hogy Obamanak semmmmmi koze hozza, (ezt egyebkent termeszetesen gunyolodasnak ertekelem), ugyanis nem tudom. Egyaltalan nem tudtam, eppen ezert nem veletlenul kerdeztem a napokban az okat, hogy mi tortent, miert jonnek most hirtelen ennyien gyerekek. Ugyanis valoban nem tudtam. Az elmult honapokban napi husz orakat dolgozom. Tevet azt nezek amit a betegeim akarnak. Ha I love Lucy akkor az, ha hirek akkor hirek. Itthon viszont szivesebben toltom az idot a gyerekemmel vagy eppen a kecskeimmel, mint a hirekkel. 


    Az, hogy azoknak az illegalisoknak akik jelentkeznek a hadseregbe megadjak az allampolgasagot, nem Amerikai talalmany. A Francia Idegenlegioban kozel ketszaz eve allampolgarsagot kerhetnek azok akik leszolgalnak ot evet. 


    Nem csodalkozom rajta, hogy Kanada inkabb megorizne a fuggetlenseget....ki a fene akarna csatlakozni a kaoszhoz????


    Ha egy napon nem csak Egyesult Allamok lenne, es nem csak Europai Unio, hanem eltorolnek vegre a hatarokat, akkor talan megszunnenek a haboruk is. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16573)
    2014-07-09  22:56
  20. 2014. július 10. 09:2616581.
    Nem ketseges, az utolso hozzaszolas aradatnal elszabadult a pokol, hirtelen nagyon sok kis Gorog lett-) Gondolom ez is egy orvosi tunet volt, ez a hirtelen kitores, aztan bezartak oket, remelem kozos kortermet kaptak-) 


    Nem, hianyolni azert eppen nem hianyolom oket, de nincs is vele (veluk) kulonosebb bajom, sot, idonkent nagyon jot mulatok rajtuk-) 


    Eddig haromszor voltam rajuk duhos, ami kb tiz ev viszonylataban nem is olyan rossz arany. Egyszer regen meg Draksira, aztan akkor amikor opportunista disznonak neveztek, es akkor amikor Hjusztont kitiltattak ket hetre. 


    Mivel az eletben soha semmi nem allando, igy az opportunista diszno miatt mar nem haragszom, ugyanis idokozben egy opportunista diszno lettem, es piszkosul elvezem-))) 


    Hjuszton kitiltasa miatt azert haragudtam, mert nem szeretem ha valaki ovon alul pofozkodik. Ha valaki folyamatosan provokal, akkor tudja elviselni, ha a szemebe szorjak a homokot, es ne szaladgaljon arulkodni az ovonenikhez. Ennyi. Az ilyen tipusu embereken az eletben egyszeruen atlepek. 


    Persze vannak egyeb randa dolgai is, pl a nacizas, de azon jokat szoktam vihogni, ugyanis tudom, hogy nem a legjobb emberrel kezdenek ki, es ugyis helyre lesznek teve alaposan-) 


    A kedvenc kedvenc kedvencem viszont az, amikor le oregasszonyoz mnket, nyugdijas topik, fozocske meg mittudomenmi.....akkor mindig hangosan vihogok, mert akar milyen oregasszonyok is, azert csak ebben a harom topikban eszi oket a fene allandoan, hahaha-)))
    előzmény:
    Bagoly (16575)
    2014-07-09  23:04
  21. 2014. július 10. 09:0816580.
    Nekem ugy tunik, hogy a legkozelebbi allamokba probaljak oket elhelyezni, ami logikus is. Nem mondom, hogy nagyon boldog vagyok tole, de megertem. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16576)
    2014-07-10  03:12
  22. 2014. július 10. 09:0216579.
    Egyetlen dolgot rontottak el ezzel a rendelkezessel. Meg kellett volna jeloljenek benne egy idopontot, pont ugy, mint ahogy 2000-ben is tettek. 


    A 2000-es rendelkezesben ugy volt, hogy az illegalisok beadhattak a letelepedesi kerelmet 2001. Aprilis 30-ig anelkul, hogy el kellett volna hagyniuk az orszagot. Azok az illegalisok adhattak be akkor, akiknek allampolgar rokonuk elt itt, es akik 2000. Dec. 25.-e elott erkeztek az orszagba. Volt egy hatarido. Persze ezt csak Januar vege korul mondtak, igy akkor nem volt ertelme, hogy az illegalisok megrohanjak a hatart. Ha nincs az a bizonyos Decemberi datum, akkor talan ugyanaz tortent volna ami most. 


    Nem ezzel a rendelkezessel van a baj, hanem azzal, hogy amikor hoztak, nem voltak eleg korultekintoek. Pontosabban Obama nem volt eleg korultekinto, elvegre o hozta a rendekezest egy szemelyben mint tudjuk, raadasul meg ugyved is a marhaja, hat mit is varna tole az ember, mondtam mar, hogy az osszes ugyved hulye!!!
    Mostmar ertem mitol indult meg ide hirtelen ennyi gyerek. 
    Az, hogy ertem, meg nem jelenti azt, hogy megertem, es hogy nem huznam karoba az osszes szerencsetlen koloknek a szemetlada szuleit, akik ezt kepesek voltak megtenni!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16577)
    2014-07-10  03:16
  23. 2014. július 10. 08:4716578.
    Koszi, megneztem. Valojaban nem szimpla koszi, hanem nagyon koszonom!
    Megtalaltam. http://www.dhs.gov/deferred-action-c hildhood-arrivals



    Holnap mar hivom is oket. 



    Ugyanis ez rolunk szol. Nem titok, (csupan azert nem, mert senki nem tud tenni ellenunk semmit), de az egyik lanyom a mai napig illegalis. Nem veletlenul mondom en azt, hogy az ugyvedek ostoba barmok, akik libaert kaptak a diplomajukat. 


    En soha nem voltam illegalis valojaban, en csak egy kis torvenyen kivuli senki voltam evekig. En voltam a joghezag-) Vizummal jottem az orszagba, es mielott lejart volna, az ocsemen keresztul beadtuk a letelepedesi kerelmet. Abban az idoben, amikor meghirdettek, hogy nem kell elhagyni az orszagot a kerelem beadasahoz. Persze ha akkor mondjak, hogy kozel 900 nap a varakozasi ido, akkor inkabb fobe lovom magam, mint hogy itt maradjak-) A lanyom is rajta volt a kerelmen. Aztan mikor a 900 napot ketszer is tovabbi 100-100 nappal hosszabbitottak, akkor elinteztem maskeppen. Mikor megnyertem a birosagi pert, negy ev utan, akkor kiderult, hogy csak az a lanyom kapja meg a zoldkartyat, aki ellen kiutasitasi eljaras volt, ergo a masik, akire ervenyes beadott kerelem volt, o nem. A targyalas utan, amikor az az impotens kis ribanc odajott oromkodni, (az ugyvedi iroda egyik kirendelt tyukja, akit sosem lattam elotte), az elso kerdesem az volt, hogy mi lesz a lanyommal, a masikkal? Ah, ropke ot ev, megkapom az allampolgarsagot, es akkor applajolhatok ra. Itt hibaztam, mert nem neztem utana, pedig tudtam, hogy ugyvednek akkor sem szabad hinni, ha kerdez. Nagyon nagyon sok hibat elkovettek ellenem elotte, es ha nem vagyok tisztaban, vagy nem nezek utana, mar ezer eve otthon elnek. Hat itt nem neztem utana. A torveny szerint azonnal applajolhattam volna ra, es neki lett volna ot ev a varakozasi ido. Mar ket eve zoldkartyaja lehetne, ha nem az a tudatlan barom az ugyved. Akkor tudtam meg, ket evvel ezelott, hogy elcseszte az ugyved, de nagyon. Ugyanis nem csak rossz felvilagositast adott, hanem azt is elfelejtette kozolni, hogy azzal, hogy en mas uton kaptam meg a zoldkartyat, valojaban a 2000-ben beadott letelepedesi kerelmem ervenyet vesztette. Nem a lanyom volt a peticioner, hanem en, o csak a hozzatartozom volt. Csak eppen az ugyved ezt sem tudta. Ket eve tudtam meg en is, amikor elokapartattam az ugyveddel a papirokat, hogy meddig kell meg ennek a gyereknek varnia. Hat egy orokke valosagig, ellenben most beadhatom a kerelmet, ha akarom. Szoval ket eve megkerdeztem tole, hogy csinaljam e meg, de nem akart tovabbi ot evet varni, mondta ugyis osszehazasodnak. No, hat a mai napig nincs meg a zoldkartyaja. Most viszont itt a lehetoseg, ahogy gyorsban neztem, megfelel minden kriteriumnak. 


    Ha az emberi oldalat nezem a dolognak, akkor ez egy nagyon tisztesseges rendelkezes. Azok a gyerekek akiket kicsi korukban behoztak az orszagba, nem tehetnek rola, nem az o dontesuk volt, oket sosem kerdeztek. Sokuknak emleke sincs az orszagrol ahonnan jottek. Itt nonek fel, itt jarnak iskolaba. Nem tehetnek rola. A masik oldalrol viszont amerika belejuk olt egy rakas penzt, az oktatasukba, az orvosi ellatasukba. Teljesen ertelmetlen dolog lenne Amerika reszerol rengeteg penzt rakolteni egy gyerek iskolaztatasara, aztan mikor odajut, hogy vegre adofizeto lenne belole, kitessekelni az orszagbol. 



    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16577)
    2014-07-10  03:16
  24. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 10. 03:1616577.
    mikozben halalra unod magad... itt van egy kis info!!!!!!!!!!!!!!

    elobb keresd ki mit jelent EXECUTIVE ORDER!!!!!!!!!!!

    aztan pedig...

    DEFERED ACTION FOR CHILDHOOD ARRIVALS....

    DACA

    talan majd utana nem csodalkozol annyira mi tortenik!!
    előzmény:
    Prókátor13 (1)
    2010-02-26  05:54
  25. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 10. 03:1216576.
    mindjart gondoltam!

    pedig igazan az 50 valahany ezer CHIIIIIIIIIIIIIIIILDRENBOL elvalalhatnatok 1-2...

    el nem tudom kepzelni miert csak az USA deli allamaiba transporaljak oket..
    miert nem New England.. New York.. Boston.. Washington.. ??????????

    es a tobbi es a tobbi...................
    előzmény:
    Bagoly (16574)
    2014-07-09  23:02
  26. 2014. július 9. 23:0416575.
    Hehe, hianyzik a gorog a 77 nevevel, ugye? Neha olyan "édi" volt, ahogy beszelgetett magaval.
    előzmény:
    PG13 (16572)
    2014-07-09  20:51
  27. 2014. július 9. 23:0216574.
    Isten ments! Nem, a kanadaiak nem akarnak tartozni senkihez, semmihez, amen.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16573)
    2014-07-09  22:56
  28. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 9. 22:5616573.
    megmondom oszinten, kimondottan utalok vitatkozni veled. ! lehet hogy nem hiszed el, de igy igaz.

    igy aztan nem allok le veled most ezen hogy TE mit hallottal, vagy tudsz... inkabb nezz bele a google... DREAM ACT

    az meg hogy eddig is jottek, remelem tudod.. allandoan es megallas nelkul a Calif and Tex hataron a legtobb... de hogy most miert indult be a GAT SZAKADAS.. AZT TE BIZTOS TUDOD.. hiszen O urnak SEMMMMMMMMMMMMMMI KOZE HOZZE

    viszont mint irod O ur mar AKARTA AZ AMNESZTIAT.. es a mocsok tobbi nem egyezett bele...

    JO.. IGAZAD VAN..
    DE AKKOR ARROL IS TUDJAL HOGY MIERT!!!!!!!!!
    mert O ur a hatart NYITVA AKARJA HAGYNI.. MINT MOST VAN!

    akkor mi a rossebbnek az amnesztia, ha ugyan igy omlik be naponta...

    legyszives mivel tudom hogy te mindent megtudsz magyarazni amit O ur tesz, hogy minek az amnesztia rendelet.??????????????

    -----------------
    a jopofaskodasod hogy epitsenek kinai falat... nekem van ennel jobb...

    toroljek el az osszes hatart.. es EGYESULJON USA A KOZEP ES DEL AMERIKAVAL, ES LEGYEN BELOLE UNITED STATE OF THE AMERICAN CONTINENS.

    ja.. persze  gondolom a canadaiak ugyan nem szeretnenek BELE TARTOZNI!
    MIT GONDOLSZ??????????
    előzmény:
    PG13 (16571)
    2014-07-09  07:58
  29. 2014. július 9. 20:5116572.
    Ti tudtok privat levelet irni? 
    Nekem valahogy olyan furan van az oldal amiota mar megint ujitottak. Ha irok, akkor nem latom amit irok, mert eltakarjak azok idetlen hangulatjelek. Probaltam mar mozgatni mindent, de semmit sem lehet, mindenkeppen takar. Eddig vartam vele, gondoltam meg mindig dolgoznak rajta, de ugy nez ki ez mar marad igy. 
    Jelenleg meg lato vagyok, igy bosszant, ha nem latom amit irok. 


    Mas: hova lettek az osszes Gorogok mar megint???? Ezek utan mondjak meg egyszer, hogy nem egy szemelyrol van szo, mikor egyszerre tunik el az osszes-) 
    Most aztan idegeskedhetek, hogy kikapcsoltak nala az aramot, az internetet, uj gyogyszerre allitottak, vagy valami komolyabb problema. Nagyon agggggodom erte!!!
  30. 2014. július 9. 07:5816571.
    En sosem hallottam olyat, hogy Amerika biztatna a bevandorlokat, hogy jojjenek csak, majd el lesznek tartva. Arrol sem hallottam, hogy a gyerekeket behivtak volna. 
    Ezt meg szerintem te almodtad-)


    Azt viszont hallottam, hogy Obama a kormanyzasa elso eve ota folyamatosan surgeti az impotens torvenyhozokat, hogy allitsak fel az uj immigration lawt. De nem problema, ha annyira toketlenek, akkor majd legfeljebb hoz egy ket executive ordert es rogton lesz alkalom megint a sopankodasra-) 


    Mar emlekszem mi volt a teveben. Mondja a riporterno, hogy tobb mint 3 billio dollarba kerul a rendezes. Valoszinuleg demokrata lelkuletu volt a holgyemeny, mert ha republikanus lett volna akkor kozel 4 billiorol beszelt volna, mert az fenyegetobben hangzik....a pontos osszeg kulonben 3.7 billio. 


    Valami karkotoket vagy labbilincseket akarnak a kolkokre, mert akik eddig bekerultek az orszagba, javareszt nem jelentek meg a deportalasi targyalason. 
    Hogy ertsd, ketfele keppen deportalnak. Az egyik az, amikor jo helyen kapjak el oket, ott helyben felcsapjak oket egy buszra, aztan attoljak a hataron. 
    A masik egy kicsit korulmenyesebb. Elfogjak oket, bortonbe kerulnek, vagy valami taborba, aztan amikor rajuk kerul a sor, akkor birosag kiutasitja oket. Ez lehet akar 180 nap is. Ugyanennek a masik valtozata az, amikor beengedik oket az orszagba, alair az irastudja egy papirfecnit, hogy igen, megjelenik majd a kiutasitasi targyalason. Altalaban az is legalabb egy fel ev. Ha nem jelenik meg, az a konnyebbik eset, mert az azonnali kiutasitassal jar. Az illeto elheti szepen vilagat, dolgozhat, nem keresi a kutya sem.....de ha egyszer belefut egy igazoltatasba, akkor bortonbe kerul par napra vagy egy honapra, aztan feltoljak egy hazaindulo repulogepre. Mert mar megvan a kiutasitasi vegzes, a birosag meghozta a tavolleteben. 
    A gond az, amikor megjelenik az illeto. Ha ugyes, evekig el tudja huzni a kiutasitast. Elso targyalas fel ev mulva, megjelenik ugyved nelkul, a biro mondja neki, hogy akar e, hat persze, hogy akar, targyalas lezarva, a kovetkezo idopont 4-6 honap. En speciel 4 evig jartam vissza felevente, bar nem voltam sem hatarserto, meg valojaban illegalis bevandorlo sem nagyon. En valami mas voltam. 


    No, ezt az idot le akarjak roviditeni jelentosen. 


    Masra nem nagyon emlekszem. A Francia nonel dolgoztam ma. Hetente ketszer vagyok ott, es komolyan annyi csak a munkam, hogy ulok a vilag legjobb foteljaban, (labemelos, masszirozos, sot meg hut is a recliner) es tevet nezek. Azonnal el szoktam eludni. 11/kor bemondtak a deli hirek elozeteset. Ez miatt nem aludtam el, de majdnem belehaltam az almossagba. Vegig is neztem, illetve neztem ki a fejembol es nem nagyon voltam kepes koncentralni. 


    En maskeppen oldanam meg-) Nem koltenek ra 3.7 billiot. Ket labbal rugnam ki oket az orszagbol biroi hatarozat es seggnyalas nelkul, azonnal. Ahogy megfogjak oket, visszaforditani azonnal, es sepruvel verni ki oket, mutatni az iranyt, nogy amerrol jott, arrafele vissza, de nagyon gyorsan, gyalog!


    Az osszes itteninek pedig megadnam a zoldkartyat azonnali hatallyal, azoknak, akik vallaljak, hogy egy teherautonyi teglat levisznek a hatarra, komouves szerszamokat, es ket hetet dolgoznak a Amerikai Nagy Fal megepitesen, hahaha, nehogy mar csak Kinanak legyen-) Van beloluk tobb mint 30 millio, majdcsak felepulne a falacska-) 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16570)
    2014-07-09  05:47
  31. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 9. 05:4716570.
    mi a problema megoldasa?

    nezd, en igy latom!

    mikor egy kisgyerek tesz valamit amit NEM KENE.. azert teszi mert NEM TUDJA HOGY MI A KOVETKEZMENYE A TETTENEK.

    mikor felnol megtanulja, nem nyul a forro vasalohoz, nem jatszik az olloval kessel... MEGTANULTA MIT LEHET ... MIT NEM..

    ma a politikusok csinalnak ami JOL HANGZIK... AMENESZTIA.. DREAM PLAN.. GYERTEK GYEREKEK... MINNEL TOBBEN.. NOK.. GYEREKEK.. MAJD MI GONDOSKODUNK ROLATOK...

    aztan mikor akiknek ezt mondtak, komolyan veszik.. es atszakad a gat.. es omlik a sok nincstelen.. AKIKROL GONDOSKODNI KELL.. ETETNI.. RUHAZNI.. TANITATTATNI.. EGESZSEGUGYEROL GONDOSKODNI...

    akkor most mit varsz tolem hogy mit valaszoljak...

    VAGY ENNYIRE HULYEK.. NEM TUDJAK TETTUK KOVETKEZMENYEIT..

    VAGY ENNYIRE MOCSKOSAK.. ES DIREKT CSINALJAK A NEPET INGERELNI...

    valasz... melyik valasz tetszik jobban!

    ----------------
    szerintem ALMODTAD... hogy meg van a megoldas, csak meg kell szavazni!
    hahahahahaha
    Califban BORTONBE TAROLJAK OKET...
    jo mi? ez a gondoskodas!!!
    gyertek gyerekek... itt amerikai allampolgarok lesztek... a dream plan var ratok!
    előzmény:
    PG13 (16568)
    2014-07-09  04:29
  32. 2014. július 9. 04:3016569.
    Mert hat a Feher Hazhoz kuldeni oket nagyon jopofa dolog, csak eppen nem oldja meg a kerdest. Nem kozben figyelembe venni azt sem, hogy gyerekekrol van szo. 

    előzmény:
    PG13 (16568)
    2014-07-09  04:29
  33. 2014. július 9. 04:2916568.
    Ma volt a teveben a deli hirekben, hogy kesz terv van a problema megoldasara, mar csak jova kell hagyni. 


    Eskuszom vegig neztem, kozben felig aludtam es nem emlekszem szinte semmire, de egy csomo hulyeseg volt, illetve akkor ugy ereztem. 


    Szerinted mi a helyzet megoldasa? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16567)
    2014-07-08  03:17
  34. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 8. 03:1716567.


    no itt egy jo ok hogy TE IS most jol felhaborodj... mert ez majd nem csak teged, de foleg a gyereked fogja befolyasolni..

    hallom megerkezett a harmadik teli repulogep Califba!!!!

    senkit nem kerdeznek, csak ugy ... odakuldik a nepet szazaval... asszonyok es gyerekek!!!!

    de latom... kezd a nep felebredni, mert igen megy a buli.. lattam a tablat.. kuldjetek oket a Feher Hazhoz... en is azt mondtam...

    -----------
    itt van Texas... omlik be a nep... napi CSAK GYEREK 200 atlagban...

    a kormanyzo meghivta a kiraly urat latogasson mar ide, nezze meg a kiralysagaban hogy omlik be az illegalis..

    a valasz.... NULLA....

    JA... IGAZ, SZERDA CSUTORTOK ITT LESZ... PENZT GYUJTENI A VALASZTASRA HOGY MEGINT UJABB DEMOKRATA GYOZON.. MERT NAGYON FONTOS HOGY A DOLGOK IGY MARADJANAK AHOGY VANNAK... VAGYIS.. NAGYON JOL.. SOT REMEKUL!!!!!!!!!!!!!!!!




    Obama Texas trip skips past the border; Cornyn says president needs a ‘wake-up call’
    Posted on July 7, 2014 | By


    Obama Won’t Visit Southern U.S. Border While in Texas, but Here’s What He Will Be Doing

    White House spokesman Josh Earnest said Wednesday that President
    Barack Obama will not be visiting the southern U.S. border anytime soon, even though he will be in Texas next week for a fundraiser.


    Texas Gov. Rick Perry (R) has invited Obama a few times to visit the
    border to assess the immigration crisis that has evolved as tens of
    thousands of unaccompanied children have crossed into the United States.
    But Earnest said Obama at this point has not accepted.



    -------------------------

    NO REMELEM MOST LEGALABB ANNYIRA FELHABORODSZ MINT MIT DUMALNAK MICHELL ASSZONYKAROL!
    mert ugyan az senkit nem erdekel... DE EZ KATASZTROFA.. A NEPRE NEZVE..
    mert mit gondolsz ki fog majd gondoskodni roluk??????????????



    előzmény:
    PG13 (16566)
    2014-07-08  01:46
  35. 2014. július 8. 01:4616566.
    MIndenki remekul alszik, csak ez Rubi nem. Ket oraja az agyamra megy. Minden pillanatban ki akar ugralni az agybol, alig birom visszatartani mig megerkezik a nover. Bosszanto, hogy ezek a 102 evesek mennyit tudnak ugralni. 
    Lehet fel kellene neki olvasnom a politikai hireket es akkor megnyugodna es tudna nyugodtan aludni-)
  36. 2014. július 8. 01:4416565.
    A fenebe is, gondolhattam volna, hogy minden tokeletes es mindenki remekul alszik-) 
    Ez a letezo vilagok legjobbika-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16564)
    2014-07-07  18:57
  37. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 7. 18:5716564.

    pg, megmondom oszinten, nincs egyetlen almatlan ejszakam sem EGYIK VEGETT SEM...

    jot rohognek rajta, es ELIK A MILLIOMOSOK VILAGAT!

    bekerultek mint senkik.. milliomosok lettek, es azok is lesznek eletuk vegeig..

    a politikusok bore VASTAGABB MINT A RINOCERUSZE... maskeppen nem tudnanak a szemedbe nezni es akkorakat hazudni HOGY A TV SZETROBBAN!

    igy aztan en a sok mocsok amit "lenyelnek" szegenyek...
    attol en meg nagyon jol alszom...

    AKAR CSAK OK!!!!
    előzmény:
    PG13 (16563)
    2014-07-07  18:28
  38. 2014. július 7. 18:2816563.
    a HAZUGSAGOKON MINDIG fel kell haborodni.. nem csak most! 



    Orulok, hogy igy latod, es orulok, hogy egyetertesz velem. Na, akkor szerintem mostmar probaljunk megnyugodni, es ne haborogjunk azon tovabb, hogy ezzel a szerencsetlen novel mit muvelnek-)))***
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16561)
    2014-07-07  17:16
  39. 2014. július 7. 18:2716562.
    Nyugi, minenkit sajnalok akit OK NELKUL megalaznak es bantanak. 


    Probalom felidezni, hogy a kis kedvencedet valaha is sajnaltam volna,  de nem jut eszembe semmi. A tornyokkal kapcsolatos osszeeskuves elmeletre ugyan mindig is azt mondtam, hogy szerintem hulyeseg de nem ereztem nagyobb sajnalatot Bush irant, mint mondjuk az miatt, hogy Obamat lebuzizzak. Kemeny fiuk, kibirjak-) Nem emlekszem olyanra, hogy Bush feleseget megalaztak volna. A kedves papaja ugyszinten kibirja, o is nagyon kemeny fiu volt annak idejen, hahaha-) Nem oket nem sajnalom kulonosebben. 
    Michell Obamat sajnalom. Ez sok mocsok ami korbejar az interneten, nagyon tullo a celon. Ot a noisegeben alazzak meg. Es igen, sajnalom a gyerekeit is. 


    Vagy szerinted nagyon vicces lenne, ha ferjed miatt egy napon kielemeznek, hogy nem is vagy no? 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16561)
    2014-07-07  17:16
  40. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 7. 17:1616561.
    arany pg!
    aterzem hogy mennyire megvisel hogy az Obama gyerekek min mennek keresztul.
    de oszinten, valahogy jobban tudnam ertekelni a felhaborodasodat, ha MINDEN MOCSOKKAL SARRAL HAZUGSAGGAL ELLATOTT ELNOK CSALADJAT ES GYEREKEIT IS UGYAN IGY TUDNAD SAJNALNI.

    mert a Bush csalad, abban az idoben mint mondtak az USA torteneteben a legjobban GYULOLT ES MOCSKOLT csalad volt.

    szoval... EZ VAN!

    es a mocsok... mindig mocsok... AKAR KIRE SZORJAK!

    nem csak akit kedvelunk!!!!

    a HAZUGSAGOKON MINDIG fel kell haborodni.. nem csak most!

    es ez nem ujdonsag...
    előzmény:
    PG13 (16559)
    2014-07-07  04:50
  41. 2014. július 7. 04:5316560.
    Ahhoz, hogy a terroristak hosokke valjanak, nem kell ezer evet varni, de otvenet sem. Ebben a pillanatban is eppen hosok...a tamogatoik szemeben. 


    Van igazsag a foldon, csak eppen ezer arca van. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16557)
    2014-07-07  04:42
  42. 2014. július 7. 04:5016559.
    Nem szimplan baromsag az egesz, de egyenesen felhaborito is amit muvelnek veluk az emberek. Gondolom nem a valasztoik teszik. 
    Ezer helyen bizonygatjak az interneten, hogy atoperalt ferfi, a gyerekeiket orokbe fogadtak, Obama buzi, mellesleg pedig azonos Bin Ladennel, az apja pedig Hitler volt valojaban. Dobbenetes. Nos, ez a szolasszabadsag, gratulalok, ennek az orszagnak a nepe valoban tud elni a szolasszabadsaggal-) 


    Gondolom ezt olvasgatjak a gyerekeik. Borzaszto dolgokon megy keresztul ez a csalad. Nana, hogy ki kell hogy pihenjek ezt a sok szornyuseget az adofizetok penzen-))


    Mar nem sok van hatra. Aztan egy ropke evtized, es Hilary nyomdokaiba lephet, indulhat az elnoksegert o is, elvegre elobb utobb el kell jutni oda, hogy nem csak hogy fekete, de no is egyben, maris elnoknek valo-) Hacsak Rice kisasszony meg nem elozi-) 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16556)
    2014-07-07  04:12
  43. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 7. 04:4416558.
    vegigneztem az Attilla filmet, erdekes volt, persze alatta a hozzaszolasok is.

    megint csak.. mi az igazsag? nem voltunk ott..
    ma itt vagyunk.. itt elunk, ugyan azt tapasztaljuk MEGIS KETFELET HISZ A NEP. EGYIK AZ EGYIKNEK A MASIK A MASIKNAK HISZ.

    hahahahahaha.... akkor hogy lenne "igazsag" abban amit ELKEPZELNEK HOGY HOGY VOLT EZER EV TAVLATABOL.
    előzmény:
    PG13 (16553)
    2014-07-06  21:53
  44. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 7. 04:4216557.
    nem is kell Attilaig visszamenni....lasd 56...

    akik akkor harcoltak az oroszok ellen.. ELLENFORRADALMAROK VOLTAK..

    MA HOSOK..

    igy kapott nevet a nep kozott Rozsa Sandor is..
    meg Robin Hood..

    a mai terroristak egy napon lehet hogy hosokke valnak..

    majd attol fugg akkor kik uralkodnak.

    mikor tortenelemrol beszelunk, hogy mi is az igasag, valaki egyszer azt mondta nekem a tortenelmet a GYOZTESEK IRJAK! az o szaj izuk szerint.

    előzmény:
    PG13 (16553)
    2014-07-06  21:53
  45. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 7. 04:1216556.
    nezd ez az egesz egy nagy baromsag!

    de jo lenne rajonnel , hogy amikor a valasztas volt, es azt mondtak hogy a republikkanusok le akarjak a nagymamat guritani a lejton... ugyan olyan nagy baromsag volt.

    sot.. amikor Romney mocsok szemet, mert gazdag... hahahahah a Feher Haz gyakori latogatoja Buffet ut es a GE CEO-ja tobbszorosen gazdag...

    ja.. az persze okay..

    magyarul....
    mocskolni konnyu!!!!!!!!!!! hazudni meg konnyebb!!!!!!!!!!!!!!

    csak sokszor kell mondani, es aki AKARJA EL IS HISZI!

    ----------------

    mellesleg hogy Michelle ferfi vagy no, vagy bakkecske.. nekem AZ IS MINDEGY..
    de az nem hogy a koltekezese az angol kiralynot is felulmulja.

    AZ felhaborit!



    előzmény:
    PG13 (16548)
    2014-07-06  21:22
  46. 2014. július 6. 22:1916555.
    Azert mi Magyarok egesz jok vagyunk nehany dologban-)))


    http://www.youtube.com/watch?v=Yw2KHDUYd7M



    Top 10 Most Evil Women in History



    Ebben sikeresen megszereztuk az elso helyet-) Ekkora hulyeseget-))) 
  47. 2014. július 6. 22:1116554.
    Megtalaltam. 


    http://www.youtube.com/watch?v=rXCGXhtgv-A



    Top 10 Worst Humans of All Time



    Attila harmadik a listan. Csak Caligula es Himmler elozi meg. Pedig Attila egy jo fej urifiu volt, hahaha-)
    előzmény:
    PG13 (16553)
    2014-07-06  21:53
  48. 2014. július 6. 21:5316553.
    Most talaltam a youtubeon:


    http://www.youtube.com/watch?v=WrHCpiipAQs



    Attila the Hun One of History's Monsters 



    Ugy emlekszen kozte a vilag 10 leghirhedtebb embere kozott. Egy napon emlitik Sztalinnal, Hitlerrel. Nekunk meg szivet melengeto hos. 


    No igy vannak az Afganok Bin Ladennel. Nekunk szornyeteg, nekik hos. 
  49. 2014. július 6. 21:4716552.
    Egyebkent koszi a Honfoglalast. En ugyan valami szuper csodat vartam, de azt is meg kell neznie a gyereknek. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16546)
    2014-07-06  18:27
  50. 2014. július 6. 21:4616551.
    A hos szerelmes egy kicsit nyalas volt, olyan atmeneti allapot, nem is ferfi meg-) 


    Mikor olyan hosszasan kerte, hogy vegye le az alarcot, mar nem birtam tovabb. Megallitottam a filmet es beutottem a google/ba a szinesz nevet, megneztem ki o es hogy nez ki. Nem egy igazi jo kepu ferfi, de nagyon sarmos. Olyan Igazi Ferfi. 


    Nem is tudtam, hogy jatszik a Honfoglalasban. Amennyire vartam azt a filmet, akkora csalodast okozott. Most az Attilara akarok rakeresni, lattam, hogy fent van az is youtubeon. Nekem nagyon tetszett. Az utan par honappal lattam, hogy kijottunk. Csak bekapcsoltuk a tevet es az ment, meg csak a szoveget sem ertettem rendesen. Neha csinalunk mozi estet a fiammal, jo lenne, ha megnezne. Bar kicsit fura lesz, hogy Amerikai film es nem bofognek es finganak benne. Lehet megrazkodtatas lesz a gyereknek a bofogos es hanyos rajzfilmek utan. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16546)
    2014-07-06  18:27
  51. 2014. július 6. 21:3516550.
    Ha mar predator, ezt nezd meg-)))


    http://www.youtube.com/watch?v=XHmO5JPY-rA


    Ke llemes meglepetes lehetett  a pasasnak, kar hogy nem vettek tovabb-)))


    Egy ilyen berregot meg el is fogadnek, ha stresszses vagyok, csak levezetnem rajta es berregtetnem-) 


    http://www.youtube.com/watch?v=PBG9G8cul K4
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16547)
    2014-07-06  18:48
  52. 2014. július 6. 21:2916549.
    Megolhetne...de csak az ember ol szorakozasbol. Az allatvilagban elelemszerzes celjabol olnek vagy onvedelembol. 


    Lattam egy ilyen videot, ahol egy hatalmas randa hallal jatszottak, aztan a pasas nagyot hibazott. Megetette a halat, aztan kicsit olelgette, a hal meg leharapta az ujjat. 


    En is megtanultam hamar, hogy nem szorakozunk etetes kornyeken. Mindket kigyom megharapott. Megetettem. Aztan par perc mulva benyultam a terrariumba. Tevedes volt. A kigyo meg predator uzemmodban uzemelt, a latasa pocsek, nem tudott kulonbseget tenni a kezem es a preda kozott. Ugy megkonnyebbultem, hogy megharapott vegre. Az ismeretlentol fel az ember. Utana mar nem kellett felnem a kigyomarastol, mert tudtam, hogy mi az-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16547)
    2014-07-06  18:48
  53. 2014. július 6. 21:2216548.
    Hahaha, a Torontoi polgarmester ujra indul a valasztasokon! Most lattam nemregiben a teveben. Kivancsi vagyok, megvalasztjak e-) Lehet megis pletykas vagyok, es tobb szennylapot kellene olvasnom? 


    Erdekes megismerni Amerikat es azt, hogy mi van a lepel meg a mosoly mogott. 


    Mert az emberek ugy gondoljak onnan kintrol a masik vilagbol nezve, hogy ez a szabadsag orszaga meg az elfogadase. Nem igaz. Ebben az orszagban egyetlen szempontbol van szabadsag, batran lehet barkit ragalmazni, csak ugyesen kell csinalni. Egyeb tekintetben a szabadsag? A vilag legnagyobb rendorallama Amerika, a szabadsag meg addig tart, amig azt csinalod amit akarnak. 


    A nagy Amerika elfogadja a buzikat, es akkor megjelenhet egy ilyen video, mint amit Mitchell Obamarol keszitettek:


    http://www.youtube.com/watch?v=gvuulZPbfBg


    Tudomanyos alapon lepesrol lepesre bebizonyitjak, hogy ferfi. A legjobb video ebben a tekintetben, biztos meg fogom meg nezni, mert sosem tanultam meg, hogy milyen lenyeges anatomiai kulonbsegek vannak a ket nem kozott. Lehet eddig buzi szobrokat csinaltam-) 


    Valojaban a video vege az ami felhaborito, hogyan probalnak manipulalni embereket. Szerencsetlen, hazajukert veruket onto Amcsi katonakat is belekevernek, akik eletuket adjak egy sexchanged first ladyert, hanynom kell! Nem a first lady az undorito, hanem az, aki ilyen videot csinal. 


    Aztan pedig a biblia ami eleg vilagosan kifejezi a velemenyet a szexualis aberraciorol. Amit mostmar lassan el kellene donteni, hogy aberracio e vagy sem, mert szerintem csak addig aberracio, mig deviancianak minosul. Mihelyst tobbsegi letforma, maris nem beszelhetunk devianciarol. Egy szep napon pedig majd kiderul, hogy azok az aberraltak vagy deviansak, akik heteroszexualis parkapcsolatban elnek. A video vegen Sodomat emlitik tobbszor is. 
    Ertem en, teljesen vilagos. A buzi tarsadalom valojaban elfogadott, sot lassan kotelezove lesz teve, de mihelyt az orszag elnokerol van szo, azonnal Sodoma. Vilagos, eljenek a hypokratak-) 


    Ezek utan el tudom kepzelni, milyen bajos elnoki talalkozo zajlik Obama es Putyin kozott, aki torvenyileg tiltja a homokat. Az Olympiarol ki akartak tiltani a buzikat. 


    (kurvara tolerans az nlc nepe, keptelenseg, hogy meg senki nem sikoltozott, hogy buzizok-)))) 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16545)
    2014-07-06  18:17
  54. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 6. 18:4816547.
    EZT nezd meg!


    http://www.youtube.com/watch?v=3IQ2I-P8Ucw

    ez a fajta "word deadliest preditor"... pillanatok alatt megolhetne...
    es helyette????????????
    előzmény:
    Prókátor13 (1)
    2010-02-26  05:54
  55. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 6. 18:2716546.


    A szerep osztas ANNYIRA jo volt, hogy nekem szemelyesen a FANTOM tetszett legjobban. Nem enekes, ennelfogva nem ugy enekli az ariakat mint a nagy hires enekesek, de SZERINTEM AZOKNAL SOKKAL JOBBAN, mert teli van erzessel.

    nekem Gerald Butler jobban tetszett mint a hos szerelmes!

    itt nezd meg ot a magyar Honfoglalasban

    http://www.youtube.com/watch?v=2Vf48D5ONa4
    előzmény:
    PG13 (16544)
    2014-07-06  12:16
  56. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 6. 18:1716545.
    orulok hogy fel vagy haborodva!!!!!

    ugyanis, mint mar irtam, egy elnoknel NEM azt kene nezni miben hisz, kihez , hol imadkozik, es hisz vagy nem a gay vagy abortusz temaban.

    MAGANUGY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    legyen vezeto, leader... es ertsen valamit a gazdasaghoz. es mindennel fontosabb hogy JOT AKARJON AZ ORSZAGNAK!!!!!!

    ez Obamanal nem jott be... EZ A BAJ.. nem hogy guy, meg marihuanat szivot teenegerkent.
    de ha igen, meg a torontoi elnok A-Z minden drogot hasznal.. mikozben tizezren vannak fiatalok bebortonozve es megpecsetelve hogy tobbe sehol nem tud dolgozni ..mert UGYAN EZT CSINALJAK.

    engem szemelyesen (annak ellenere hogy tudod hogy erzek iranta) a MAGAN UGYE ABSZOLUT NEM ERDEKEL..

    előzmény:
    PG13 (16542)
    2014-07-06  11:47
  57. 2014. július 6. 12:1616544.
    Tegnap megneztem az Operahaz Fantomjat, filmen. Gyonyoru. 
    Ket reszben meg van a youtubeon. Harom ora. Megneztem egyszerre. Lattam mar szinpadi eloadasban tobbszor is, leginkabb a youtubeon, es egyszer regen eloben, de a filmet most lattam eloszor. 
    Iszony cinikus vagyok, mikor jon a finale, a hos szerelmesek egymas karjaiba zuhannak, a nezok elokapjak a zsebkendoket a meghatottsagtol, nalam olyankor jonnek a jovolato gondolatok, tele visitozo gyerekekkel, szaros pelenkakkal, szamlakkal, szeretokkel, megmittudomenmegmivel....de ezen egy pillanatra meg en is bogve fakadtam. Hiaba, hogy santit a tortenet, banalis, akkor is. Nagyon jo volt a szereposztas. 


    Ha van kedvetek megnezni itt megtalaljatok:


    http://www.youtube.com/watch?v=3_DxzcMBoM g
  58. 2014. július 6. 12:0916543.
    Megnositettem a Billt. Csutortokon volt az eskuvoje. En voltam az egyik hamis tanu-) 
    Kozben nem gyoztem vigyorogni, ugy ereztem magam mint Mr. Higgins, vagy Pickering, az utcankba csoppent a Pygmalion, hahaha-) 
    Szoval kapott asszonyatol egy 6 dollaros oltonyt a Goodwillebol. Komolyan elajultam. Mintha raszabtak volna, kapott hozza feher inget, meg egy ismeros nyakkendojet. Egy igazgato nem nez ki jobban-) 


    Meg csak megdolgozni sem kellett mint a kis Elizat, ugyanis szeleslatokoru, intelligens, es foleg tud idonkent hallgatni ami hatarozottan elony-) 
    Hm....az eskuvon a nok argus szemekkel bamultak, mindenki el volt tole ajulva-) En meg vihogtam a sarokban. Senki nem tudta, hogy gyakorlatilag egy homeless, aki az udvaromban lakik hatul, es cserebe gondozza a kertement meg a kecskeket-) Mindenki korbeugralta es bamulta, persze ez a Bill egeszen hulye hozza, hogy eszrevegye-) Az egyik no mikor ment el, ott keringett korulotte, ez a szerencsetlen meg ra sem nezett-) No mindegy, cudar jol nezett ki, meg szerencse, hogy csak hobo es nem szelhamos, mert lazan eladhatna magat igazgatonak valahol-) 


    Ezen is tul vagyunk. Miota nos ember, mar ketszer is elfelejtette bezarni a csirkeket, mert most eppen a fellegekben jar. Tegnap megpenditettem neki, hogy ha ez megegyszer elofordul, akkor ugy kirugom innen, hogy a laba sem eri a foldet. 


    Lattam rajta mult heten, hogy meg van gargyulva, szoval mikor elmentem negy napra dolgozni a 100 eveshez, akkor adtam Robertnak 150 dollart, es elvittem reggelizni, hogy lassa el negy napig a kecskeket naponta ketszer, adjon a csirkeknek enni, es zarja be  oket este, tovabba locsolja meg a kertemet mindennap. Aztan mikor hazajottem, akkor leultem Billel es mondtam neki, hogy ez igy nem lesz jo, nem fogom a Robertet fizetni, mert o nosul, nem kell tul sokat csinalnia, de ez legyen meg. Tovabba vigye ki a sajat szemetet, mert harom hetig kihordtam helyette, de ha holnap reggel is itt latom a szemetet, akkor orditani fogok. (ez volt csutortok este) Mondtam, hogy sajnalom, hogy pont az eskuvoje estejen kell szemetet hordania, de ha reggel hazajovok es ott lesz a szemet, akkor orditas lesz, ne akarja meghallani. Ezen ugy felbuzdult, hogy elvitte az egesz hordot, es ma kerestem, hat kiderult, hogy vissza sem hozta. 
    Igy most holnap fogok orditani, ha nem lesz meg a hordo. Na, azota felejtette el ketszer is bezarni a csirkeket. Minden ferfi meghulyul amikor megnosul?????


    Kozeledek Concordhoz. Talaltam tiz acre foldet, ket ora jarasra tolunk. A heten megtudom, hogy meglesz e. Most meg nem koltoznek oda, de talan ket harom even belul igen. Gyerekecskenek el kell dontenie, hogy masik iskolaba megy, vagy koltozik az apajahoz. Jobban szeretnem ha masik iskolaba menne, de megertem azt is, ha felzudulas lesz belole. Majd meg gondolkodom-) 
  59. 2014. július 6. 11:4716542.
    Ezt nezd meg:


    http://www.nowtheendbegins.com/blog/?p=23151


    Han yni tudnek az egesztol. Es nem azert mert Obama, hanem azert, hogy egyaltalan ilyen megtortenhet. Meg is eltem itt, amikor Clinton korul volt a ceco. Arra is azt mondtam, hogy undorito, semmi kozuk hozza, es Amerikan rohog az egesz vilag. 
    Hat ezeknek sosem eleg????? Komolyan minden elnokukbol bohocot csinalnak? 
    Most kiderul, hogy nem eleg, hogy nem is szuletett ebben az orszagban, nem eleg, hogy muszlim, meg buzi is raadasul a felesege meg egy atoperalt ferfi? Komolyan mi a fasz kozuk van hozza??????? Es tenyleg nem azert mert Obama. Csak azert mert ebben az orszagban mar szinte kotelezo masnak lenni, annyira tamogatjak, de akkor ebbol miert csinalnak ekkora ugyet? Egy buzi orszagnak van egy buzi elnoke. Es akkor mi van? Amerre jarok buzikkal van tele minden uzlet, az osszes fiatal fiu elado jobban riszalja a valagat mint en 15 eves koromban, melegebbek mint a kalyha, meztelen buzik kerekparos felvonulast rendeznek San Franciscoban, vagy hummingbirdet festenek egymas faszara a nyilt utcan.....akkor most mi van???
    Komolyan meg kell hurcolni a First Ladyt, mikozben ugy lefekudt neki a fel orszag mint Jackie Kennedynek? Divatot csinalt. Most meg kiderul, hogy pocse van a menyasszonynak, a gyerekek meg maris orokbefogadott gyerekek? Eddig nem tudta senki????


    Hol van mar a tanyam, ahol lebombazom a televiziot, hogy ne is lassak a vilagbol mar ennyi ocsmanysagot????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16540)
    2014-07-05  23:32
  60. 2014. július 6. 11:3916541.
    Gyonyoruek a viragaid. Majd nekem is lesz egy napon. Mindig mindennek megvan a maga ideje-) 


    A kertemben egy csomo minden beerett. (nana, hogy nem a paradicsom, az pocsekul nez ki). Van ami mar fel is magzott, tonkre is ment. Nincs idom leszedni es egy turmixot csinalni magamnak. Az elmult tobb mint egy honapban napi ket alkalommal voltam itthon, egyszer tiz perc korul, egyszser meg kb egy orat. Hetente ketszer pedig az a luxus, hogy majdnem harom orat is itthon tudok lenni. No, az pont eleg arra, hogy kitakaritsam a furdoszobat, es elmosogassam azokat az edenyeket, amibol azt a lecsot ette mindenki amit a munkahelyemen foztem. 


    Jovo hettol mar egy kicsit jobb lesz, mert csak heti ket ejszakat fogok dolgozni. Idom nem lesz tole tobb, mert biztos hajnalig tevezunk, sakkozunk, mittudomenmi. 


    Nem tudom mi tortent a paradicsommal az iden. Tavaly sem volt sokkal tobb tovem, de tonnaszam volt rajta a paradicsom. Az iden eleg gyatra a termes, de mar latok egy szemet ami pirosodik. 


    Amugy pedig kapom. Zsakokban. Mindent. Ugy, hogy tele van vele az egesz autom, vezetes kozben meg a labam alatt is van. Szerencsere a 100 evesnel van idom feldolgozni, mar amennyihez van kedvem. A multkor kaptam harom nagy  zsak paprikat. Hat oran keresztul vagdostam, aztan vegul felhivtam a barataimat, hogy jojjenek erte, mert nincs idom megfozni. Nem gond, lesz belole padloszonyeg, hahaha-) 


    Spenotot kaptam tobb mint 60 dobozzal. Azt a nagyot, raadasul organikusat. Azt is orakon keresztul csinaltam, vegul a felet odaadtam egy baratnomnek, gondolvan a tobbi egesz evre eleg nekem, meg ugy is, hogy imadom a spenotot. Hat szetdobozolni mar nem volt idom, ket hatalmas edenyben lefagyasztottam ahogy volt. Keptelenseg akkora mennyiseget megfozni egyszerrre, nem tudom mit csinalok majd vele, szerintem kinyirom az egesz utcat-) 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16540)
    2014-07-05  23:32
  61. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 5. 23:3216540.
    csak egy par belole...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16539)
    2014-07-05  23:25
  62. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 5. 23:2516539.
    ha akarsz lepkeket a kertedben... ultess ZINNIAT..

    70 fele van, csodas.. a miniaturtol a masfel meter magasig, birja a napot, nem igenyel semmit.. es minnel tobbet vagod annal tobbet nyillik. Vazaban napokig megmarad szepnek.

    Califban ahol sok meleg es napsutes van perfekt..
    előzmény:
    Prókátor13 (1)
    2010-02-26  05:54
  63. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 5. 07:4716538.
    nalam mar leerett a paradicsom...

    mar kezd lenni kisuborka.. az lesz a kovetkezo.. no nem eltenni telire, annyi nincs, csak majd oszig frissen szendvicsre.


    előzmény:
    PG13 (16537)
    2014-07-04  23:54
  64. 2014. július 4. 23:5416537.
    MI az, hogy paradicsom nem volt annyi mint tavaly, viszont nagyon edes volt????


    Neked mar van erett paradicsomod????


    Visitani fogok! Julius eleje van es nekem nincs egyetlen szem piros paradicsomom sem. Mar gondoltam ra, hogy korbe kellene nezni, hatha lenne, csak valami megeszi. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16534)
    2014-07-04  05:00
  65. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 4. 20:0716536.
    HAPPY 4TH OF JULY!!!!!!!!!!!!!

    a termeszet csodas szinei

    előzmény:
    Prókátor13 (1)
    2010-02-26  05:54
  66. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 4. 05:0516535.
    zenenek is... tancnak is....
    előzmény:
    Sheriff-2 (16531)
    2014-07-04  03:38
  67. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 4. 05:0016534.
    nincs paprikam, mert eleve rosszul indultunk.
    Houston es kornyeken az iden a fene nagy globalis felmelegedes vegett... szokatlanul "kemeny" telunk volt..
    ez alatt ertendo tobb nap talajmenti fagy, legtobb novenyunk megfagyott, szerencsere legtobb vissza is jott.

    de amikor az arboratumban volt a tavaszi plant sale.. ott is nagyon keves viszonylag a tavajihoz kepest ami palanta volt. panaszkodtak a kerteszek hogy nekik is rossz ido volt, es keves a jo palantajuk.

    aztan beindult az eso. Vegre az iden kicsit behoztuk a folyoknak, tavaknak az elmult 5 evi szaraszsagot, nagyon kellett.. nem panasz.. de a paprika nem szerette!
    majd minden nap esett..pl ma is hatalmas zuhi volt, es holnapra is azt igernek.

    a viragjaim csodasak, azok szeretik az esot, es a zinniam biztos van vagy szaz, ontja a viragot, nemelyik mell magasagig ero, minden szinben.
    a rozsak is szerettek a szokasosnal huvosebb telet, gondolom, mert ontotta tavasszal. beteszek kepet husvet vasarnap ennyi volt.. de azota a harmadik fordulban van, csak nyillik meg nyillik. A paradicsom sem volt annyi mint tavaj, viszont nagyon nagyon finom volt, szinte edes.. csodas
    apaprika viszont nulla... a magyar magok ki sem keltek.

    előzmény:
    Sheriff-2 (16530)
    2014-07-04  03:33
  68. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 4. 04:5216533.
    csodalatosan szep szam... csodalatos amerikai nemzeti park kepekkel..

    előzmény:
    Sheriff-2 (16529)
    2014-07-04  03:22
  69. 2014. július 4. 03:4616532.
    Azt szokták mondani a filmekben, hogy aki egyszer rendőr volt, az örökre az marad.
    Szerintem pedig aki egyszer görög, az végleg úgy marad.
    előzmény:
    Prókátor13 (1)
    2010-02-26  05:54
  70. 2014. július 4. 03:3816531.
               Csak próbálom hogy működik-e a linkelés......▶ Eugen Doga : Gramofon - YouTube
  71. 2014. július 4. 03:3316530.
    Ha az idén nincs paprikád, akkor majd küldök neked képet.....
    Jelenleg a legnagyobb szegedim kb. 1" hosszú, kb. 25 mm.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16528)
    2014-07-03  23:45
  72. 2014. július 4. 03:2216529.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16528)
    2014-07-03  23:45
  73. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 3. 23:4516528.
    Ha paprikam nincs is.. de van ilyenem!!!!
    előzmény:
    Prókátor13 (1)
    2010-02-26  05:54
  74. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 3. 03:0816527.
    a szabadsag foldje szo mar nagyon regen elvesztette az ertelmet!

    rendor allam leszunk... vagy mar vagyunk.. csak nezz be a hirekbe...

    tudjak kinek, mikor hova es mit telefonalsz, uzensz..
    mit vasarolsz.
    hol a penzed es mennyi...
    mire koltod
    MINDENT TUDNAK MINDENKIROL!!!!!!!!!!!!!!

    persze a gazdag urak, meg a hollywoodi elitt ha bajban van, kivaltja magat 24 oran belul.. es megy vissza a villajaba.

    a kisember, foleg a feketek meg csucsulnek a bortonbe.. mit gondolsz miert van teli a borton fiatalokkal? mind gyilkos??????????????
    egy fraszt!

    nincs munkaja... megoldja... aztan ki be a bortonbol...

    szabad ember... teheti!
    előzmény:
    PG13 (16521)
    2014-07-03  02:25
  75. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 3. 03:0216526.
    gondolom, olvasted a cikket amit betettel...

    mit gondolsz MIERT CALIF, ARIZONA AND TEXAS AHOVA TELEPITIK A NEPET???

    MI A VELEMENYED?

    megmondom az enyem: kibasz@@@@@@!!!!!!!!!!!!
    mert ez a harom allam ami KONYOROG HOGY VEDJEK A HATART!!!!!
    BUNTETES AMIERT JAR A POFAJUK!

    ne jarjon!
    gondoskodjanak aki bejon!

    MERT NEM CANADABA, NEW YORKBA, WASHINGTONBA VISZIK OKET???????????
    előzmény:
    PG13 (16523)
    2014-07-03  02:41
  76. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 3. 02:5316525.
    pg... emlekezz vissza par eve mikor az arizonai kormanyzono KERTE.. KONYORGOT ZARJAK LE A HATART...

    mit mondott Obama? nem emlekszel?

    hogy nezne az ki hogy a nagymama a gyerekkel vasarnap fagylaltozik, es letartoztatjak, es kitoloncoljak.. ez az orszag befogadja az emigransokat..

    mrs Pelosi is nagy beszedet tartott... hogy miert is kell ennek igy lenni.. nyitott hatar!

    most a demokratak a kongresszust hibaztatjak.. mert hogy nem tudnak megegyezni..
    tudod miert?
    MERT ADDIG AMIG A HATAR NINCS LEZARVA, NEM AKARJAK ALAIRNI AZ AMNESZTIAT!
    OBAMA VISZONT AMNESZTIAT AKAR ADNI.. ES A HATART NYITVA TARTANI.

    ezert folyik a harc..o a jo... beengedni mindenkit..
    leellenorizni?????????? meg a szot sem ismerik tobbe.. mi Becsben egy evet eltunk mig az USA leellenorzott minket.. es mindenki mast!

    kit es hogyan ellenoriznek mikor omlik ezrevel a nep, hozva nem csak nyomort.. hanem betegseget! Es amig a hatar nyitott.. IGAZUK VAN HA JONNEK. A POKOLBA SENKI NEM SZERET LAKNI.
    ES ALLITOLAG DEL AMERIKA MAGA A POKOL!

    en megertem oket, csak a politikat mogotte amit utalok!
    ENGEDELMEDDEL!
    előzmény:
    PG13 (16521)
    2014-07-03  02:25
  77. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 3. 02:4616524.
    no akkor kezdjuk azzal : NEM VAGYOK MERGES!

    mint gorog  mondta.. mit faj neked hogy mit csinal az elnok? van kerted, nem vagy ehes... IGAZA VAN. Csodas , tobb szaz rozsam nyillik.

    masreszt... miert legyek en merges mert jon 50 ezer ember? igazan semmi kozom hozzajuk...hala Istennek!

    nem gunyolodtam veled...

    CSAK OLVASOM MIKOR IRSZ.. ES HOGY MIT IRSZ!
    TE IRTAD A NAPOKBAN HOGY A GAZDASAGI PROBLEMA NEKED NEM AZ.. LEIRTAD MI MINDENT FOGSZ TUDSZ ES AKARSZ CSINALNI.. es en el is hiszem neked, azert irtam hogy te a jeg hatan is meg fogsz elni.. mindegy mi lesz, es ki az elnok.

    masreszt nekem Romney NEM KERESZTAPAM.. SE SZERELMES NEM VAGYOK BELE.. IGAZ, SZEP CSALADJA VAN, ES NEM ROSZ KEPU.. VISZONT IGAZ AMI IGAZ... HE IS NOT COOL!!!!!!!!!!!!!!

    de...
    ERT A GAZDASAGHOZ!!!!!!!!!!!!!

    NEM ALLAMI MUNKAS VOLT EGY IRODABAN.. MINT OBAMA.
    te szemely szerint kedvelheted , szeretheted, imadhatod.. COOL.. SZEP SZEMU a franc tudja.. mindenben igazad lehet..

    DE EGYBEN NEM!

    HOGY SZAKERTO GAZDASAGHOZ, ES VEZETESHEZ!

    es ez meglatszik az orszag helyzeten, AKAR TETSZIK AKAR NEM..
    es egyre tobb embernek van teli a toke a kiralysagaval!!!!
    mar a suprem court is meg meg inti!!!! hogy alljon mar meg az a szeker!

    hogy neked ez tetszik vagy nem.. nekem mindegy!
    hogy neked miert tetszik vagy nem tetszik Romney NEKEM AZ IS MINDEGY!

    DE HOGY AZ ORSZAG SZEGENYEDIK ... ES IGEN.. ENNEK KOZE VAN A SOK KURVA SZABALYHOZ, A MAGAS ADOKHOZ.
    es a gazdagok nem szegenyednek.. koztuk a politikusok zsebe is.. meg a szep szemu cool obama ure is VASTAGODIK!

    hogy en ezert merges lennek... nlc... vagy foleg RAD! ... AZ VISZONT LASD BE MARHASAG!

    te is csak egy kis senki vagy mint en.. meg a tobbi.. itt koztuk az osszes kisember aki huzza az igat, es fizeti az urak jo eletet!

    mondhatod, es igazad van.. MINDENHOL IGY VAN.. MINDIG IGY VOLT..
    csak valamikor nem tudtunk annyira rola.. ma arrol is ha a "kiralyne" elpusszantja magat a Feher Hazban.. es a kiraly hambergert eszik...
    semmi nem valtozoott.. csak a nep tobbet tud! hala a technikanak.
    előzmény:
    PG13 (16521)
    2014-07-03  02:25
  78. 2014. július 3. 02:4116523.
    A legfelso foton egy tablat tartanak: Stop separates families. 


    Magyarazza mar meg nekem valaki mit jelent ez? 


    Mifele csaladok vannak elvalasztva egymastol es ki valassza el oket? Nem volt kotelezo a csalad felenek idejonni, hogy aztan a masik fele meg sirhasson a separalas miatt. 


    http://www.foxnews.com/us/2014/07/02/protesters- turn-back-busloads-illegal-immigrants-as-border-stations-ove rwhelmed/
  79. 2014. július 3. 02:3516522.
    http://www.nydailynews.com/news/politics/san-diego-suburb-p rotests-influx-illegal-immigrants-article-1.1852056


    Igaza van a protestaloknak. Vigyek oket a Feher Hazba-) De ha lehet valasztani, akkor ne replore ultessek oket es a csaladjukat keresgessek, hanem hajitsak at oket a hataron, aztan csinaljanak veluk a szulok amit csak akarnak, ha mar osszebasztak oket. Jah, lelketlen dog vagyok, engem nem nagyon erdekel, hogy gyerekekrol van szo. Miert erdekeljen engem, ha az anyjat apjat nem erdekelte? 
    Eppen eleg nekem a sajat gyerekem. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16519)
    2014-07-02  16:02
  80. 2014. július 3. 02:2516521.
    Nah, orulok, hogy vegre humorerzekednel vagy es ugy gondolod, hogy az en eletszinvonalam nem csokken, hahaha-))) Megcsinaltad a napomat-) 


    Mit gondolsz mit lehetne kezdeni ezzel a helyzettel? 


    En regebben ugy gondoltam, hogy ha Amerika valoban meg akarna oldani ezt a helyzetet, akkor megoldana. 


    Par eve kb 30 millio illegalisrol beszeltek, az az minden tizedik ember illegalis. Hatalmas szam, es hatalmas teher. De valamiert megerte nekik nem tenni semmit. 


    Mar regen meg kellett volna oldjak az illegalisok helyzetet akik mar beilleszkedtek. Kellene huzniuk egy vonalat. Megadni mindenkinek a papirt, aki mar itt tartozkodik es dolgozik. MINDENKINEK. Ok ezentul nem csak az ingyenes dolgok elvezoi lennenek, de egyben uj adofizetok is. Csak kellene egy torveny, hogy mondjuk Jul.31.ig az itt levok toltsenek ki egy nyomtatvanyt es mondjuk 1000 dollar kisereteben juttassak el az immigrationnak, hahaha-) Aztan ket honap turelmi ido, hogy aki nem adott le papirokat elhagyhassa az orszagot. Szept. 1. tol pedig akit elkapnak ugy, hogy nincsenek papirjai, husz ev borton, olyan helyen, ahol ledolgozza a sajat eltartasanak a koltsegeit. Mehetnenek dolgozni a foldekre, aztan este megfozhetnek sajat maguknak amit termeltek. 


    Oke, tudom, bilibe log a kezem-) Nem azert, mert megvalosithatatlan, hanem azert, mert ez allitolag a Szabadsag Foldje, es ezt nem lehet megtenni. 


    Szerintem az egesz bolygo a mienk. MIndenkie. Minden hely es minden orszag. /De hat ez igy nem mukodhet. 


    Tudom am, hogy merges vagy, es hogy termesztesen ez IS Obama hibaja. Ha Romney lett volna az elnok, akkor ez nem tortent volna meg!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16519)
    2014-07-02  16:02
  81. 2014. július 3. 02:0916520.
  82. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 2. 16:0216519.
    nezd mi mindnyajan "menekultek" vagyunk... ki, mikor, de az oslakosagon kivul mind "jottunk"

    talan most, mint egy fekete no mondta a san diegoi tiltakozasnal "I wish America is, like used to be"... de jelenleg nagyon sok ember szegenyedik (rajtad kivul, aki majd megel a jeg hatan is!)
    es az emberek turelme es tolarenciaja csokken.
    nem tudom hanyat visznek el pl CANADABA? hely is van boven, a lakosag is kevesebb, es az eletszinvonal is nem ennyire sz@@@@ mint itt lett .... (a tieden kivul, termeszetesen )

    es ami a lenyeg, hogy ahogy omlik a nep.. tehat a mennyiseg a rovid idon belul ami adja a nehezseget, szerintem.

    ------

    Protesters in San Diego blocked three buses carrying migrant children and families from Central America, forcing the group to be rerouted
    away from a suburban processing center.


    The approximately 140 immigrants were detainees who had been flown by
    the Department of Homeland Security from overcrowded Texas facilities
    into San Diego, and had been scheduled to move to Border Patrol stations
    in the region, the Associated Press reports.


    But protesters in Murrieta, a small city an hour north of San Diego stopped them, shouting “U.S.A.” and “Go home.”



    Tens of thousands of migrants fleeing violence and extortion from gangs
    in Guatemala, El Salvador and Honduras have attempted to cross the
    Mexican border into Texas in recent months, triggering what President
    Barack Obama has called a “humanitarian crisis.” More than 52,000
    unaccompanied children have been detained since Oct. 2013, a huge rise
    from previous years.

    előzmény:
    PG13 (16518)
    2014-07-02  08:05
  83. 2014. július 2. 08:0516518.
    Minden evben meghatarozzak, hogy hany menekultet fogadnak be a nagyvilagbol. 
    Plus 50 ezer zoldkartyalotto nyertes es a hozzatartozoik. 


    Azert az erdekelne, hogy mi van olyankor, hogyha betellik az elso letszam, es tobb menekult jonne ide....ok ki vannak rugva, punktum!


    Amugy nem ertem, hogy azelott ezeket a szamokat miert nem hoztak nyilvanossagra? Pl erdekelt volna, hogy hanyan menekultek ide a Del-Szlav haboru miatt. 


    Vagy az Iraki haboru evtizede alatt pl??? Miert csak most hozzak nyilvanossagra??? Azelott miert nem???? Vagy lehet errol valahol valamit talalni?  


    Csak erdekelne, hogy hany Iraki menekult ide, akibol vagy a gyerekeibol kesobb pontencialis terrorista lehet. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16517)
    2014-07-01  23:02
  84. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. július 1. 23:0216517.
    mig az USA-ban folyik a harc hogy mindenkinek legyen ingyen fogamzas gatlo gyogyszerre.. mert ugy latszik itt senki nem akar szulni... megoldja a kormany..

    erdekes dolgok folynak am, amirol a hirek nem beszel.

    vajon miert?
    a Del Amerikabol ozonlo 10 ezerrol sem hallottunk meg nem nott meg a szamuk 45 ezerre..

    de most aztan mit latni.. mert ugye errol sem beszel a hirek.

    vajon miert?

    Amerika mindig befogadta a menekulteket.. ezert hivjak "melting pot" nak..
    akkor miert titok az ami most folyik??????????????
    --------------------
    Posted by Ann Corcoran on June 30, 2014

    What the heck does “open-ended” mean?


    We have been puzzled in recent weeks about why there is no
    announcement from the US State Department about the number of Syrians
    they expect to resettle in the US this fiscal year (the fiscal year ends
    Sept. 30th).  As regular visitors to RRW  know, the contractors*** want 12,000-15,000 this year.


    As of May 31st we have resettled 42 Syrians as “refugees.”   And, there isn’t much squawking coming from the contractors.  Do they know something we don’t know?


    Here is the news release from the UN High Commissioner for Refugees:


     




    Geneva, 27 June 2014 – New offers of
    resettlement or humanitarian admissions for Syrian refugees were today
    pledged by Belgium, Ireland, Switzerland and Uruguay. In all, 565 new
    places were announced during a high-level meeting of 42 countries,
    taking the total number of offers received since mid-2013 to more than
    34,700 places. In addition, the United States has pledged open-ended resettlement numbers.


    The majority of offers to date come from European states, with Germany having offered over half the global total. [Invasion of Europe!---ed].   In all 22 countries have offered places for Syrian refugees so far.


    High Commissioner for Refugees António
    Guterres said: “I hope this momentum continues over the coming months.
    Resettlement and other humanitarian admission programmes are critical
    and can be life-saving for the victims of the conflict in Syria.


     


    Now, go to the US Refugee Admission numbers for this year (so far, as of May 31).


    Obama set the ceiling for admissions from the Near East/South Asia at 33,000 for the fiscal year that ends Sept. 30th.  (See Presidential Determination for FY2014.)


    We have taken 11,660 Iraqis so far.   6,005 came from Bhutan, and
    smaller numbers from other countries in the region bringing the total to
    20,278.  There are also 2,000 spaces labeled as ‘unallocated
    reserve.’   It is those 2,000 spaces that most observers believe will be
    available to Syrians.


     


    There is no such thing as open-ended resettlement, EXCEPT as this President has shown us time and again, he can make law since most members of the Legislative branch of government have
    abrogated their duty under the Constitution and are letting him get away
    with it!




    Will the announcement on Syrians arriving in large numbers during the
    remaining 3 months of the fiscal year be the next stunner out of the
    lawless Obama Administration?


     


    ----------------------


    nem kell aggodnunk hogy nem lesz eleg gyerek.. es nem lesz aki eltartja majd a kovetkezo generacio oregjeit!


     


    sot.. abban is fogadnek hogy nem fognak az utcan tuntetni 15 dollaros minimum oraberert.. Orulnek hogy elnek!

    előzmény:
    Prókátor13 (1)
    2010-02-26  05:54
  85. 2014. július 1. 08:1816516.

    PG--kar, hogy me'g mindig nem tudod, hogy kik vagyunk!




    se N E M voltunk  sem   vagyunk es  nem  is  leszunk  a TE   gorog baratod.




    No, hat azert a Gorogot a baratomnak nevezni kicsit eros, nem kell tulzasokba esni. 


     


    Annak hogy ki vagy, (kik vagytok es hanyan) nincs jelentosege. A topikban minden ismeretlen eredetu objektumot Gorognek nevezunk. Igy egyszerubb. Nem kell megjegyezni azt a  sok nevet, nem kell nyilvantartani kik vagytok es hanyan, mindenki Gorog, pofon egyszeru-) 



    előzmény:
    Gingerale (16513)
    2014-06-30  09:31
  86. 2014. június 30. 20:0716515.
    Legyszives
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16514)
    2014-06-30  16:20
  87. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. június 30. 16:2016514.
    nem csodalom hogy nem erted!

    hiszen van aki nem lat tovabb mint az orra hegye!


    előzmény:
    Gingerale (16512)
    2014-06-30  09:02
  88. 2014. június 30. 09:3116513.

    Amiota ez  az UJ Noklapja  van,   irrrrrrto  rosz!


     


    A  betuk  ugralnak,   ki-iratkozni  nem  lehet,--  (beiratkozni  is  nehez-)


     


    Fojton  az  a  ronda  piros  szin  mindenhol--------------


     


    Irtunk  mar  a  modiknak,  de,  hat  azok  is  csak  rosszul fizetett  munkasok. 


     


    A  VALODI  fejeseket  senkisem  ismeri.


                                         oooooooo


    ________________________________________________ _____________


     


    TERDSZELI---koszonjuk  NAGYON  a  sok  jo  cimet!!!    Jo  tudni,  hogy  mi  van me'g  emellett  a  butuska  NL  mellett ,  magyar  nyelven  is.


    _____________________________________________________ _______


    BAGOLi kanada  NENIi!  ne  felj,  nem  megyunk  fozni  a  forumodba!!! 


    Egy jo tagod  volt---az  elment-----------de, hat  az  az  O" bojana...  ugye?______________________________________________________ _______


     


    PG--kar, hogy me'g mindig nem tudod, hogy kik vagyunk!


    se N E M voltunk  sem   vagyunk es  nem  is  leszunk  a TE   gorog baratod.


     


    Tavaly  voltunk  Pesten  es  ettunk  TOROK-mezt!!  ( NEEEEEEM gorogot!!)


     Yum,  Yum.--


     a  kisfiadat  vidd  el  am  egy  nagyon  joo  fogorvoshoz,  Xray is,  mert  lehet,  hogy  Itenments  az  inyevel  van  baj!!!!!!!!


     


                           So looooong   for  a  while.


     


     


     

    előzmény:
    Gingerale (16512)
    2014-06-30  09:02
  89. 2014. június 30. 09:0216512.

    " ES"  ????............


     


    Es  te  miert  vagy  olyan  unhappy??????


     


    Whats  the  difference,  hogy  ki a  USA  elnoke????


     


    Bantott  reged  valaki??


     


    Nem  elsz  jol?


    Nincsen  ha'zad  es  kerted?


    A  csaladtagjaid  eheznek?


     


    Azert vagy  duhos  mar  evek  ota,  hogy  egy  fe'lig-fekete elnoke  van  Amerikanak?


     


    So  WHAT??


     


    egyaltalan  nem  ertheto",   hogy  mit  akarsz  mondani....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16509)
    2014-06-30  06:53
  90. 2014. június 30. 08:5616511.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16510)
    2014-06-30  06:54
  91. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. június 30. 06:5416510.
    WHAT DIFFERENCE DOES IT MAKE??????????????????

    előzmény:
    Prókátor13 (1)
    2010-02-26  05:54
  92. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. június 30. 06:5316509.
    ES?????????????????
    előzmény:
    Gingerale (16507)
    2014-06-30  05:55
  93. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. június 30. 06:5316508.
    ES?????????????????????????

    előzmény:
    PG13 (16506)
    2014-06-30  05:06
  94. 2014. június 30. 05:5516507.

    pUTYINKANAK  TOBB  SZAZEZER  ACRE  FOLDJE  VAN  CANADABAN !!!!!


     


    MEGNEZHETITEK  A  cANADA gOOGLIBAN!!!!!!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16505)
    2014-06-30  04:37
  95. 2014. június 30. 05:0616506.
    Miert, naluk nem ugy van? Bar lehet, hogy ott meg az Orosz maffia mondja meg. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (16505)
    2014-06-30  04:37
  96. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2014. június 30. 04:3716505.
    Putyin mondta meg az igazat:

    AZ NYER AKINEK NAGYOBB A PENZES ZSAKJA!

    vagyis KI MOGOTT ALL TOBB AKINEK MAJD AZ ERDEKEIT KEPVISELI!

    AMERIKAI DEMOKRACIA!

    előzmény:
    Prókátor13 (1)
    2010-02-26  05:54
  97. 2014. június 30. 00:0716504.
    Igazi csemege, jo kis osszeeskuvel elmelet pl a Malaj geppel kapcsolatban...es a tobbi...nagyon jo-) 


    https://www.youtube.com/watch?v=LrMB8Enp65w
  98. 2014. június 29. 23:5416503.
    A csirke otlet nem veletlenul jott. 


    Pillanatnyilag 24 csirkem van. Egyszer vettem egy inditotapot 35 dollarert, abbol megettek a tizedreszet. (a tobbit lassan ellopkodtak a kecskek). Tovabba vettem egy zsak tapot vagy ket honapja 18 dollarert, annak meg a ketharmad resze meg van. Akkor adok nekik belole, ha veletlenul nincs semmi mas. Tojnak tobb mint 100 tojast hetente. Narancssargat, finomat. 


    Persze en nem adom el a tojast, hiszen ugyis ingyen van. Az osszes baratom organikus tojast eszik. Nekem meg valahogy lesz belole festek, ajto, padloszonyeg, linoleum, ingyen, felujitani a hazakat amiket vettem. Jo uzlet. 


    De kozben azt is latom am, hogy Lafayetten az egyik uzletnel az emberek sorban allnak organikus tojasert. Szoval ha nehany ezer oragnikusan nevelt csirke rohangalna azok alatt fak alatt, es tojna az organikus tojast.....lehet jobb uzlet mint a mufogsor mosas-) Lehet rajta gondolkodni-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_998541 (16499)
    2014-06-29  23:39
  99. 2014. június 29. 23:4816502.
    Ugyan mar, ez csak az egymillio orult otletembol az egyik. Lehet sosem csinalom meg. Csak adok otleteket, ha valakinek NINCS penze penzt csinalni, ilyen kis hulyesegekkel el lehet kezdeni. 


    Barmilyen hosszutavu tervet  fel lehet allitani harom perc alatt. A vazat. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_998541 (16499)
    2014-06-29  23:39

Címlap

top