Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Agykontrollt végzettek

Torolt_felhasznalo_209330
Torolt_felhasznalo_209330
Létrehozva: 2004. március 29. 17:03
Sziasztok!
Ezt az új topikot főleg az agykontrollt végzetteknek indítottam, hogy olykor beszélgessünk, de bárki csatlakozhat, aki tud valamit az agykontrollról. Esetleg olykor gyakorolni is tudnánk, hiszen ez a dolog lényege.
  1. 2009. szeptember 13. 09:572926.

    Ne agyaljd azon, alfában vagy-e vagy sem! Egyszerűen engedd el magad, lazíts és programozz! Ne felejtsd el, a tanfolyamon "csak" megtanítják a technikákat, a gyakorlás az ami végül az eredményt meghozza. Minél többet gyakorolsz, annál eredményesebb leszel. Legyél türelmes magadhoz! Gondolj bele, hány évig nem használtad az agyad teljes kapacitását (utoljára kb. 3-5 évesen tetted), most ezt újra kell tanulnod. Nincs szabály arra, kinek mikor kezd el működni, de ha gyakorolsz, akkor egyszer csak azt veszed észre, hogy amit programozol, az megvalósul. Ne várj csodát a 4. nap végén, mert a csodát te magad fogod majd megtenni, ha időt és energiát szánsz életed megjobbítására!

     

    Ne felejtsd el: gondolatnagytakarítás, és hit-vágy-elvárás! Ha ez megvan, akkor menni fog. 

     

    Sok sikert és EGYRE JOBBAN!

    előzmény:
    kamorka (2924)
    2009-09-10  10:01
  2. Torolt_felhasznalo_379122
    Torolt_felhasznalo_379122
    2009. szeptember 10. 16:342925.

    Szia!

    Én is elvégeztem a tanfolyamot!

    Szerintem ne add fel! Gyakorolj! Tényleg akkor a legjobb a hatás, amikor már majdnem alszol.

    Nekem egy nagyon fontos egyetemi vizsga előtt bejött. A vizsga előtti estéken magam elé képzeltem a tanárt, és elmondtam neki, milyen kérdéseket szeretnék kapni. Persze mindezt azért értelmes keretek között, tehát nem egy témát betanultam, s akkor csak abból legyenek kérdések. Szóval azért tanultam is, de persze voltak kedvenc témaköreim. A vége az lett, hogy az 5 kérdésből 4 az lett, amit szerettem volna.

    Ugyanez volt az államvizsgán is, azokat a témaköröket kaptam, amiket szerettem.

    Szóval szerintem ne add fel, gyakorold.

    Az óra nélküli ébredés is sikerült.

    előzmény:
    kamorka (2924)
    2009-09-10  10:01
  3. 2009. szeptember 10. 10:012924.

    Látom régóta nem volt mozgás a topicban. Én már beírtam ide párszor amikor még gondolkodtam, hogy elmenjek-e agykontroll tanfolyamra?

    Nos, a múlt hétvégén elmentem, megvolt már a 2 nap, majd most hétvégén lesz az utolsó 2 nap. Egy kicsit csalódott vagyok ugyanis kipróbáltam a különböző technikákat, de semmi nem jött be. Azt sem tudom, hogy alfában vagyok-e vagy sem? Nyilván nagyon fontos a hit és a gyakorlás. Erősítsetek meg, hogy minden menni fog.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_242027
    Torolt_felhasznalo_242027
    2009. augusztus 10. 19:452923.

    Szia Al iz!                                                                                             

    Egyetértek gyongy611-gyel, szerintem is elmehetnél kineziológushoz. ÉN is voltam már. Nekem bevált. Ez csak egy lehetőség, amit ha kipróbálsz, megoldást találhatsz a problámádra, ha te is akarod.                                                                                   

     

     

     

    Szép napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_538828 (2920)
    2009-08-04  22:42
  5. Torolt_felhasznalo_522740
    Torolt_felhasznalo_522740
    2009. augusztus 5. 23:392922.

    Kedves Agykontrollt végzettek,

     

    megnyitottam Budapesten és Nagykőrösön a GyöngyHáz Klubot, ahol igény szerint Agykontroll klubot is működtetünk. Gyakoroljuk a technikákat illetve a rég nem használtakat újra programozzuk. Sikerélményekről is beszélünk ami ötleteket ad, melyik technikát mire is lehet még használni. Valamint mindig csinálunk csoportos gyógyítást, úgy, hogy kihúzunk neveket és mindenki őket kezeli a laborjában.

     

    Ugyanitt jóganevetést is tartunk. Szeptemberben újra folytatódik. Nagyon hangulatosak a találkozók, gyertek ti is.

    Telefonon érdemes bejelentkezni, mert a hely korlátozott.

    www.lelkiegyensuly.hu

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (1)
    2004-03-29  17:03
  6. Torolt_felhasznalo_522740
    Torolt_felhasznalo_522740
    2009. augusztus 5. 23:322921.

    Kedves Al Iz,

     

    én is elvégeztem az agykontrollt és mondhatom beépítettem a mindennapjaimba is. De mégis azt ajánlom, hogy vegyél igénybe kineziológiai segítséget is, hogy gyorsabban megszabadulj ettől a problémától.

    Ajánlatom: www.lelkiegyensuly.hu

    Nem fogod megbánni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_538828 (2920)
    2009-08-04  22:42
  7. Torolt_felhasznalo_538828
    Torolt_felhasznalo_538828
    2009. augusztus 4. 22:422920.

    Pánikbetegség

     

    Kedves kontrollosok!

    Szeretném a segítségeteket kérni.Pánikbetegséggel küszködtem,már jobban vagyok,sőt,elég jól,de még antidepresszánst szedek.Kérem,írjatok nekem,akik szintén hasonló problémával küzdöttetek,de az agykontrollal kigyógyultatok belőle!!!

     Szeretném magam én is gyógyítani,és később szinten tartani.Tanácsokat kérni,tippeket,módszereket hallani.(én is kontrollos vagyok)

    cím: zila88@citromail.hu">zila88@citromail.hu

     

    Üdv.:

    Al iz

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 3. 14:552919.

    sziasztok:)

    már régebben végeztem az agykontroll, és most egy kis segítséget kérnék: van- e köztetek vki, akinek van, de már nem használja a 'gyógyulj meg!' c. cd-t? szívesen átvenném tőle:)

    előre is köszönöm: miu:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. augusztus 2. 21:232918.

    Sziasztok!

     

    Köszönöm szépen a sok jó, és használható tanácsot! Nagyon aranyosak vagytok! Igyekszem mindegyiket átgondolni, és alkalmazni. Abban sok igazság lehet, hogy én folyton keresek, és talán ez gond. Azóta folyamatosan azt képzelem el, hogy már elértem álmaim állását, mér képernyőkímélőként is azt olvasom! Gondolatban már írom az sms-eket a barátaimnak, hogy: HURRÁ SIKERÜLT FELVETTEK!!!

    Azóta, ha hiszitek, ha nem (bár miért ne hinnétek, hiszen ezt Ti jobban tudtátok nálam) sokkal nyugodtabb lettem, kiegyensúlyozottabb, magabiztosabb.

    Szurkoljatok kérlek továbbra is, és ha bármi inci-finci változás lesz, jelentkezem!

    előzmény:
    randicska (2899)
    2009-06-20  19:03
  10. 2009. július 23. 12:512917.

    sziasztok,

     

    én is azért kezdtem el a délután-esténkéti jelenleg futó tanfolyamot, mert betelt a hétvégi. nekem mindenképpen tetszik ez a kiscsoportos, és rövidsége miatt könnyen emészthető verzió, ajánlom mindenkinek.

     

    nem tudja valaki véletlenül, hogy az nlp agykontrollt végzetteknek lesz-e újra?

     

    szép napot :-) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. július 12. 14:432916.

    Szia,

    a hszd-bol ugy ertem, hogy te azt mondogatot :"olyan munkat KERESEK ami..." Tehat akkor maris teljesult. Mert, meg mindig munkat keresel. Tehat, a 'keresek' szot ki kell hagyni es helyette azt ismetelgetni, pl. hogy:" Orulok a jol fizetett munkamnak, kituno korulmenyek...stb.  es termeszetesen erezni is kellene az oromet es halat. Fogalmazd at a mondokad ugy mintha mar meglenne a kivant munkahelyed ami boldogga tesz. Sok sikert!

    előzmény:
    randicska (2899)
    2009-06-20  19:03
  12. 2009. július 11. 21:422915.
    Szia! Én először írok itt. Ugyan a tanfolyamot nem végeztem el,de a könyvet olvastam és abból meg is tanultam. Ahogy olvastam mit írtál az az érzésem te saját magad vagy a gátló tényező. Túl sokat aggodsz és félsz hogy nem kapod meg. A félelem blokkolja, hogy megkapd azt amire vágysz. Az agykontroll is arról szól amiről a Titok című könyv. Olvasd azt is el és jobban megérted mit szeretnék mondani. Engedd el a félelmed, nem tudsz olyat kérni ami ne teljesülne, a baj ott van hogy mi magunk támasztunk gátakat, mert nem hiszük hogy tényleg valóra válik a kívánságunk,álmunk. Szép estét neked és sok sikert. Váljon valóra álmod Galagonya
    előzmény:
    randicska (2899)
    2009-06-20  19:03
  13. 2009. július 10. 09:442914.

    Elméletileg lehetséges. De csak egy hosszú és intenzív programozás esetén van rá esély. 

     

    Igazából inkább az a kérdés, hogy miért szeretnél megnőni? Mert ha pl. önbizalom miatt, akkor inkább azt kéne programozni, hogy az önbizalmad helyre áll.


    Nem gond, ha ilyen kérdéssel áll elő valaki a tanfolyamon, mert sokakban felmerül a "hol a határ?" kérdése. Azt gondolom kinek-kinek máshol van a határ, a saját hit-vágy-elvárás renszerétől függ. Aki nagyot mer álmodni, és megvan hozzá a megfelelő hozzáállása, belső hitrendszere, annak a határ jóval messzebb van, mint annak aki korlátokat állít fel magának. 

     

    "Ha el tudod képzelni, elérheted.  Ha meg tudod álmodni, valóra válthatod."

     

    Sok sikert! 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_412209 (2913)
    2009-07-09  23:21
  14. Torolt_felhasznalo_412209
    Torolt_felhasznalo_412209
    2009. július 9. 23:212913.

    Sziasztok!

    Igen csak kezdő vagyok még az agykontroll témában, most olvasom csak a könyvet, tanfolyamon még nem voltam. Annyi lenne a kérdésem, hogy a felnőttkori testmagasság növelése lehetséges lehet?? , vagy ez már "túl van a határon"?? Szóval lehetne nőni pár centit?? Ha valaki ilyen konkrét kérdéssel előáll egy tanfolyamon, az gond?? Aki hallott már esetleg ilyesmiről, léci írjon pár sort. Bocsi ha nagyon "amatőr" vagyok, most kezdtem a barátkozást, de igyekszem fejlődni.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. július 8. 13:202912.

    Szia,

    Köszönöm, hogy írtál. Lemaradtam a most 18-án induló tanfolyamról, de valószínű elmegyek a július 23-án indulóra ami esténként lesz és emiatt eléggé elhúzódik a Domján László ill. a Kigyós Éva tartja váltásban. Remélem erről nem maradok le.  Már kíváncsian várom, nem tudom hogyan zajlik egy ilyen oktatás.

    előzmény:
    Liza888 (2911)
    2009-07-08  10:10
  16. 2009. július 8. 10:102911.

    Szia, Kamorka,

     

    Én még soha nem hallottam olyat, hogy valaki megbánta, hogy elvégezte.

    Olyat nem is keveset, hogy elvégezte, aztán egy darabig lelkesen használta az ott tanultakat, majd ellustult, leszokott róla....

    ilyenkor jól jön egy-egy ismétlő kurzus, meg ha a szükség úgy hozza, az ember fia (lánya) úgyis előveszi a tarsolyból.

     

    Kíváncsi vagyok, hogyan tetszik - majd írj!

    előzmény:
    kamorka (2909)
    2009-07-08  09:56
  17. 2009. július 8. 10:012910.
    jelentkezek
    előzmény:
    kamorka (2909)
    2009-07-08  09:56
  18. 2009. július 8. 09:562909.

    Sziasztok! Évek óta gondolkodom, hogy elvégezzem-e az AK tanfolyamot. Elhatároztam, hogy jelenkezek a most induló tanfolyamra erre kiderült, hogy már betelt. Az a bajom kétségek vannak bennem, hiszek is meg nem is benne és attól tartok hogyha elvégzem majd nem fogom használni stb.

    Erősítsetek meg, hogy tényleg megéri elvégezni!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. július 2. 13:352908.

    Szia, Fatianegra - racionálisan gondolkodva az ember tényleg arra a megállapításra jut, amire te is jutottál.

    De: az emberek azért (is) tanulják meg az AK-t (vagyis pontosabban én azért tanultam meg) hogy merjenek sokra/többre vágyni, és higgyék, hogy a vágyaik megvalósulnak.

    Ne szegd randicska kedvét, hitét.

     

    Más: mindenki a strandon vagy alfában van, ebben a topikban nincs nagy mozgás....pedig most nincs sok munkám, szívesen "beszélgetnék".

    Valaki még...?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566894 (2907)
    2009-07-02  09:15
  20. Torolt_felhasznalo_566894
    Torolt_felhasznalo_566894
    2009. július 2. 09:152907.

    Túl sokat kívánsz.

     

    Mostanában mindenhol csak kirugdossák az embereket, ezért nem lehet válogatni. Ha dolgozni akarsz, ragadd meg azt a lehetőséget, ami elviselhető. Nem azért mész oda, hogy jajjdejól érezd magad, hanem azért, hogy keress valamennyi pénzt, és addig se rágódj azon, hogy nincs munkád.

     

    Aztán közben lehet újat keresni, és ha találsz, akkor majd váltasz.

     

    Szóval először talán azt kellene eldönteni, hogy akarsz-e dolgozni, vagy inkább egy olyan hobbit szeretnél, ami pénzt is hoz.

     

    Ennek belátásához még agykontroll sem kell!

    előzmény:
    randicska (2899)
    2009-06-20  19:03
  21. 2009. július 2. 08:392906.
    Hahóóóó! Van itt valaki? Vagy mindenki alfában van???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. június 29. 14:412905.
    Még az is eszembe jutott, hogy kreálhatnál valami (bugyuta) 2-4 soros versikét a témában, amit gondolatban ismételgethetnél buszon-villamoson, főzés-mosogatás-takarítás közben
    előzmény:
    Liza888 (2903)
    2009-06-29  12:39
  23. 2009. június 29. 12:492904.

    Mindannyian egyre jobbak vagyunk esettanulmányokban

     

    Esettanulmányt ugyan jó régen csináltam utoljára, de ha tudok valamit segíteni neked....???

    előzmény:
    kubu62 (2898)
    2009-06-20  17:48
  24. 2009. június 29. 12:392903.

    Szerintem az lehet a gond, Randicska, hogy túságosan is akarod - ez már erőlködés, ami akadályozhat az ellazulásban. De az is lehet, hogy álmaid állása még nem szabadult fel, mert az elődöd csak pár hét múlva megy szülni/nyugdíjba/más munkahelyre. Türelem!

    Addig kipróbálhatod a következőt (talán Ultrán tanultuk?): Adj fel hirdetést alfában! Este programozd, hogy felébredsz, amikor az üzenetedre a legtöbb olyan ember fogékony lesz, akit üzeneted érint - akkor menj alfába, és küldd szét a "hirdetést": ilyen -olyan állást keresel, ilyen-olyan adottságaid, tudásod van; aki alkalmaz, ezért-azért-amazért fog veled jól járni. Majd programozd, hogy megleled az általa bétában feladott hirdetést. Amikor elküldöd a CV-det, alfában keresd meg azt a személyt, akihez kerül/aki döntést hoz....és neki is "meséld el", hogy miért járnak jól veled. Mondd, hogy várod a hívását. És folytasd az elme tükrét (kezet ráztok, aláírod a szerződést stb.).

    Ja! és jusson eszedbe, azt is tanultuk, hogy vigyünk érzelmeket a programozásba: elmetükrézd, hogy ugrabugrálsz-nevetsz, amikor értesítenek, hogy téged választottak; hogy lelkesen hívod telefonon a kedvesedet/családtagodat, és meséled neki(k), hogy felvettek....hm?  Sok sikert!

    előzmény:
    randicska (2899)
    2009-06-20  19:03
  25. Torolt_felhasznalo_242027
    Torolt_felhasznalo_242027
    2009. június 23. 21:442902.

    Szia!                                                                                                                             

    Szerintem programozz tovább bátran, csak lazán, aztán majd úgyis jönni fog az a jó kis munkahely. Lehet, hogy addig még át kell élned valamit, ami tovább bővíti az élettapasztalatodat, amit a kívánt munkahelyen dolgozva nem tudnál átélni. Én mindig azt mondom és el is hiszem,hogy minden úgy van jól,ahogy van. Mindig az történik, ami a legjobb nekünk.                                                                                       

                                                                                                                             

    További szép estét!

    előzmény:
    randicska (2899)
    2009-06-20  19:03

Címlap

top