Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

FOGYI 08.09- től! :)

Torolt_felhasznalo_212365
Torolt_felhasznalo_212365
Létrehozva: 2010. augusztus 8. 14:57

A cím önmagáért beszél! :)

Fogyihoz keresek társakat egy jó kis csapatot akikkel bíztatjuk és támogatjuk egymást. Akinek szintén van feleslege és szeretne megszabadulni tőle azt várom holnaptól itt a topicon!

Személy szerint 8 kilótól kéne megszabadulnom.  

 

 

  1. 2010. november 25. 10:22876.

    Sziasztok!

    Udv regieknek es ujaknak:)

    hat, plusz az akadt, de nem veszes, es ha nagyon akarpom akkor TOM-re is foghatom, de jovo hettol ujabb  lenduletet vezsek, es akkor talan megindulok ujra fogyni, mert joidejestagnalok, ha jol belegondolok, a sajat edzesmmel lement augusztusban 4kilo, aztan szeptembertol mostanaig csak 1-2:((((( De azert nadragokon latszik rendesen es most furdoruhat is felvettem, majd jovok reszletesebb adattal, de  agyerkoctol enniy fer bele, csao es szep napot Nektek!

    előzmény:
    Kameo (871)
    2010-11-22  21:18
  2. 2010. november 25. 10:08875.

    Sziasztok!

     

    Ki hogyan halad? Hogy bírjátok, hogy jön a tél?

     

    Általában az emberek ilyenkor jobban raktároznak, múlt héten nekem is volt egy kis kibillenésem, de a héten újra neki álltam a komoly odafigyelésnek. Már lett is eredménye, meg van a következő 1 kg, ami már jól jött, mert az elmúlt 1-2 hétben alig fogytam. Remélem most sikerül újra belelendülnöm és túl leszek a holtponton. 

     

     

    Tegnap voltam megint a természetgyógyásznál, aki korábban is ajánlott 3 homeopátiás szert. Újra átbeszéltük a dolgokat, és azt mondta, hogy nagyon büszke rám, hogy nem adtam fel és már 8 hete "csinálom" az étrendváltást. Igazából én is érezem, hogy lassan sikerül teljesen átszoknom, csak ha rosszabb napjaim vannak, és nem fogyok 1,5 hete, akkor elbizonytalanodom, és az egyik felem inkább abba hagyná az életmódváltást. De mivel látom, hogy van eredménye mindenképp szeretném folytatni.

    Próbálom úgy felfogni, hogy legalább egészségesebb leszek, és mellette még fogyok is.

    Úgyhogy most járok 7-7,5 kg-nál.

     

    Ti hogy vagytok vele? Gondolom más is elbizonytalanodik időnként, hogy kell ez nekem?

     

    Mindenkinek szép napot!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
     
  3. 2010. november 24. 01:29874.

    Iden lehet latni kepet, most, hogy mar 90kilo alatt vagyok :D eddig en is bujkaltam az embreke elol.

    Az igazi celom 72-75kilo. Tehat van meg fogyni valom, de mar igy is eleg kenyelmesen erzem magam.

     

    Nyalcsorgas megengedve, de csak ovatosan mert maszatos lesz a kepernyod 

    előzmény:
    Kameo (871)
    2010-11-22  21:18
  4. 2010. november 23. 11:54873.

    csak gyors válasz:

    Tony Horton 10 Minute Trainer,arra jó,ha tényleg nincs sok idő,meg kevesebb kcal bevitel szükséges,mint pl. a gladiátor edzések mellett.Így is lehet hatása,nem nyomtam végig,csak egy hetet.De -1kg volt az eredmény,viszont nekem ehhez hozzájárul a túlfeszített élettempó,meg az étkezés is oylan volt,h nah vmti együnk ne haljak éhen.Néha megizzadtam,főleg ha gumikötél helyett 2-2l ásványvizes palackot használtam.

    Insanity nálam az etalon.  

     

     

    előzmény:
    Kameo (871)
    2010-11-22  21:18
  5. 2010. november 22. 22:16872.

    Szia Kameo!

     

    109 kg-ról indultam, szóval elég sok a feleslegem, és így most vagyok 102,5 kg. Ehhez vagyok 177 cm és 23 éves. A szerencsém a szerencsétlenségben talán az, hogy vastagok a csontjaim, és viszonylag arányosan vagyok "dagi".

     

    Egyébként a combomból való fogyás főleg a spinningnek köszönhető. Mielőtt változtattam az étkezésemen, már előtte is lement róla 3-4 cm csak a spinningtől. 

     

    Köszi a bíztatást!  

    előzmény:
    Kameo (871)
    2010-11-22  21:18
  6. 2010. november 22. 21:18871.

    Üdv a klubban Szandra! Ügyesen csinálod, kitartás! Huh 8centi combból nem semmi ;) Hány kilóról indultál és ol tartasz most? Hány cm vagy? Hány éves?

     

    Mr mrm! Rólad is látni képet!! :) Nem baj, ha csorgatom a nyálam??? Mármint a tájra gondolok

     

    Zeline! Most töltöm a tony horton 10 perceseket, kiváncsi vagyok rá! Neked hogy tetszik???

     

    Tiara, kiváncsi vagyok hogy lesz e plusz neked holnap, de akár lesz akár nem tuti jól éreztétek magatok és ez a lényeg nem?

    előzmény:
    Szandra04 (869)
    2010-11-21  19:31
  7. 2010. november 22. 04:30870.

    Sziasztok, ujra itthon, lesz mit kipihenni, meg leadni, a merleg legalabb egy kiloval tuti tobbet mutat majd reggel, mert bizony a svedasztalos etljes ellatas nem aza  fogyokuras fajta, de majd elemgy, remelem. A mozgast is kihagytam, mas jellegu mozgas a lotas futas:((( Deannyi elinteznvalo volt, aztan a  "pihenes", de  agyerekek elveztek nagyon, en meg majd kipihenem aprankent. Az emsztesemnek bviszont hatarozottan jot tett ez  het, legalabbis azt erzem, megha hiztam is (de errol amjd a reggeli meres utan). A sok finom zoldseget nem nekem kellett fevagni, mindenbol csipegettem, sutibol is, no meg a mindenfele magvakbol is szortam a koretre, len, , szezam, napraforgo, tokmag, de mindenbol csak csipetket, talan ez is rajatszott a jobb emesztesre azoldsegcsipetek mellett!. isteni volt tegnap a csoben sult brokkoli, de ettem haltol vadasig, almaskroketten at mindent,:)))) na jo, leallok, mert ez nem zabatopik:)))) Holnap jelentkezem, a heten mar tornazni kell, a hajacskak megmegvannak, sajnos:( vagyis akadnak, mert azert nagyon sok lement a combombol es  apopomrol, no eg a merleg sem hazudik, de kb egy hete alltam ra, szoval....

     

    Hajra mindenkinek !

    Ez a het se lesz semmi:( Hetfo szemorvos a gyerekkel, aztan a telefonomatviszem gyogyittatni, leesett a medence mellett, es se kep se hang:( Este egy masik doki, egy kezelessel, megestebb salsa:) alig varom mar az utobbit!:))))) kedden vegre edzeni kellene mar, meg amugy is lejar a berletem hamarosan, szerdanitthini edzest kell beiktatni es vszinuleg ujabb kezeles, csutortokon  anagyot viszem jogara, nem is irom tovabb, lesz mit csinalni, csao es zep napot!

     

    MR, jol nezel kia  kepen, es a taj.....)))) Mindig racsodalkozom a videketekre  asok voroshomojra vagy mire, na jo, tudom az mara sivatag, de akkor is:) jo nezni. legalbbis innen mas:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
     
  8. 2010. november 21. 19:31869.

    Sziasztok!

     

    Ha nem bánjátok ennyi idő után is szeretnék csatlakozni hozzátok!

    Jó, hogy ha az embernek vannak támogatói, úgy azért könnyebb

     

    Én szeptemberben kezdtem el az "életmód váltásomat", eddig a 7-8 hét alatt 6,5 kg ment le. Nagyjából beálltam a heti 0,5-1 kg fogyásra, bár volt olyan hét sajnos, amikor nem sikerült fogynom.

     

    Én a kalóriaszámolgatást követem, illetve a cukros, lisztes, zsíros ételeket minimálisra csökkentettem.

    Voltam természetgyógyásznál is, ő azt is tanácsolta, hogy a kenyeret teljesen ne hagyjam el, mert vannak benne olyan "vitaminok", amikre a szervezetnek szüksége van, így most kb. 2-3 naponta beiktatok azért 1-1 szelet kenyeret, a többi napon ezt abonettel pótolom.

     

    Elég nehéz az átállás, de szerintem ha eltellik 2-3 hét, utána már könnyebb, addigra hozzá lehet szokni.

     

    Nekem mondjuk az okozza/okozta a legnagyobb problémát, hogy kitaláljam mit ehetek. A salátákat az elején hamar meguntam, úgyhogy elkezdtem összeállítani egy listát, hogy mit ehetek, illetve írtam melyik nap mit ettem, és így visszanézve is tudok megint ötleteket gyűjteni, mit ettem régen, mit egyek holnap

     

    Az evésen kívül sportolok is. Azt mondjuk már korábban elkezdtem és centiben mérhető is volt az eredmény már korábban is, de a súlyom akkor kezdett el igazán változni, amikor az étkezésen is változtattam.

    Így most heti kétszer járok spinningre (a combomból már lement 8 cm), ezen kívül időnként igyekszem még otthon 1-1 tornát is beiktatni, ez hol összejön, hol nem.

     

    Olvastam már sok sikeres fogyást a topikban, továbbra is sok kitartást kívánok mindenkinek! Jó fogyást!

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
     
  9. 2010. november 21. 17:56868.

    Szia Zeline!

     

    Nem vesztunk el, de elfoglaltak voltunk, meg egy kicsit lustak is.

     

    Most mar ujra visszakerult minden a megszokott kerekvagasba es mozgunk eleget es ujra megfelelo az etkezesunk is.

    Nekem kb 2-3 kilom van hatra az elso celomig es kb december 15-20korul erem el a kituzott idopontot. Szoval kozel vagy minden szempontbol a celegyeneshez. 

    Akkor fogom elkezdeni az ujabb gol teljesiteset ami 14kilo leadasa kb 4-6 honap alatt.

     

     

     

    előzmény:
    zeline (867)
    2010-11-21  17:16
  10. 2010. november 21. 17:16867.

    Szia!

    De jó:)végre hallani rólad.

     

    A  csípős virsli sagas volt,95kcal/db,a zsírtartalmára nem emlékszem,de anya is mondta,h van benne..(anya csinálja a receptúráját).

    DE  úgy veszem,h mivel csípős,meg a torma is,és ezek elvileg a zsírégetést gyorsítják,ezért nincs nálam tiltó listán.

     

    A súlyváltásra gondoltam így,de az a baj,h  van eyg db:2,1,5kg-osunk a többi meg 10 meg 20kg. 

     

    Hamar eladod azt a 3kg pluszt:)kitartást,hajrá!! 

     

    előzmény:
    mr mrm (866)
    2010-11-20  21:31
  11. 2010. november 20. 21:31866.

    A virsli a jo lehet, de szerintem a gond az vele, hogy magas a zsirtartalma.

     

    A mozgas nekem sem volt meg a multheten mert 10 napig vendegunk volt es ott ettunk ahol ehesek lettunk :D meg lett az eredmenye is magamra kaptam kb 3 kilot gyorsan :D

    De vasarnap reggel elment a vendeg es ujra vissza alltunk a megszokott kerekvagasba.

    Ma reggelre mar leadtam amit magamra szedtem. Az igaz az elmult nehany napban egyre tobbet gyalogoltam. Eddigi rekordom 13km. Szeretnem evvegere elerni a 18-20km-t

     

    Meredszkedesnel tegyel magad melle sulyt a mazsara es avval tudod varialni a 65kg-nal kisebb suly merest is 

    előzmény:
    zeline (864)
    2010-11-20  08:49
  12. 2010. november 20. 10:17865.
    Lenyomtam az első hónapi hasedzését az insnaitybőlMoast pedig állhatok neki a németre gyúrni,de amint meg van a vizsga,utána a tanuláson kívül megint edzek rendesenhiányzik...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
     
  13. 2010. november 20. 08:49864.

    Mértem magam most.

    Kint a mázsán 65kg körül vagyok,nincs kisebb súly,amit rárakhatok,de nem vagyok aszerint 65kg,hanem kevesebb.

    Utána mértem a mama ősrégi mérlegén ott 66kg-ot mutatott.

    Itthoni ősrégi mérleg meg 65kg-ot mutatott.

     

    Tegnap kozmetikusnál voltam elkezdi,h mennyit fogyítam legalább 8kg-ot fogyhattam.

    A bátyám is tegnap megjegyezte,h mennyit fogytam.Az,aki múltkor beszólt.

    A vicc,az egészben,h az elmúlt két hétben nem nagyon sportoltam,nem votl napi edzés(a legelső héten még Tony Horton 10Minute edzés) stb..csak futkozás,idegesség,fejfájás,alváshiány,sőt evés is gyakorta több..:S Spec. a héten 2szer ettem chipset,és igaz,h már nem rajongok érte annyira,meg nem egyedül ettem meg,de azt hittem h nah ez most sokat fog nyomni a latba.

     

    Ma azt hiszem lenyomok egy hasra való gyakorlatvideót az Insanityből.

     

    Most reggelizem,három csípős virsli tormával +majonéz,mustár,meg ketchup,nem sok ketyemátyó,de nem eszem kenyeret hozzá..

     

    puszi

    Kitartást!

    Ébresszétek fel a fórumot!

    :) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
     
  14. 2010. november 16. 13:37863.

    hu, lazits egy kicsit es pihenj is neha, amskeppen kipurcasz a vizsgarkra! Kitartast!

    csajok hol vagytok? en par napig ugy hetfoig nem leszek, de utana igen! addig i s szep napokat!

    előzmény:
    zeline (862)
    2010-11-15  18:29
  15. 2010. november 15. 18:29862.

    Hétvégén dolgoztam,aludni alig aludtam a múlt héten.

    Az őszi szünet óta majdnem mindennap fáj a fejem...ma kb.10h-tól kezdve,a f.csillapító nem használt.Torna az a felejtős,sőt ma a kajálás,bár múlt héten meg szinte cska a z volt, h reggeli,meg napközben párszor bekaptam egy falatot,megettem egy almát,h ne haljak éhen...

    Megyek,fekszem egyet,fájnak a szemeim,hányingerem van.Lehet az alváshiány....:-/hnap töri tz,szerda kémia tz blabla és német felsőfokú ny.vizsga is egyre jobban közeledik,én emg csak pánikolok.

    Edzést így naptárszerűen azt átmenetileg szünteteltetem.Csak az lesz a fő msot,h kb. 3szor -4szer legyen mozgás kb. min.40p.meg persze a kajálás....mérni nem mértem magam mostanság.

    Melózni nem megyek mostanság.

    puszi

    Kitartást!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  16. 2010. november 14. 03:50861.
    Sziasztok! Kisse nathasan es fardtan, de vagyok. nagy valtozas nincs,d  ehizas sincs, vagyis a mai napot leszamitva, mert azert ma megettem egy kis tortat, amit csinaltam, alul vekonyka piskota, ra almas reteg, pudinggal fozve, ra turs reteg, ra kivi, ra tortazsele narnacslevel keszitve.  Heti mozgasom: hetfoi salsa, keddi edzes, szerdan nem volt seemi, csak a szokasos lotas-futas, csutortokon egy kis salsa gyakoro, penteken mar a natha erosebb volt es a gyerkocok gyoztek, lego kiallitassal... ma nem is mertem magamat. De gondolom nem ment lejjebb, sot, no meg amugy is olyan napok jonnek hamarosan.... Jovo het igy alakul vszinuleg, hetfo salsa, kedd.. a fogorvos vissza kellene mar menni ragoprofil kialakitasra, de a inyem meg nem jott helyre teljesen:( Szerdatol Hszoboszlo par nap es csak vasarnap jonnenk vissza..., szoval direkt mozgas nem lesz, hacsak nincs szobabringajuk a fittnessteremben vagy hasonlo, emrt akkor egy ora hatha lesz szamomra:) Addig meg a szokasos dolgok. Ti hogy alltok? Hol vagytok???? Szep hetveget Mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  17. 2010. november 11. 17:40860.
    Amen!:) Azert kozben egyel, igyal es tornazz is.)))
    előzmény:
    Kameo (859)
    2010-11-11  13:01
  18. 2010. november 11. 13:01859.

    Képzeljétek kedd reggel 65.2 kg voltam. Úgyhogy jól visszafogtam magam, és ma reggel (csütörtök van tehát két nappal később):

     

    63.8 kg!

     

    Na ezt most akkor jól meg kell tartani!!!

     

    Nincs zaba, csak következetes diétázás és tornázás!!! Ha ez a súly megmarad mondjuk 1-2 hétig, akkor utána lehet még lejjebb menni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (0)
     
  19. 2010. november 11. 11:35858.

    Kedves kameo, varunk vissza szeretettel! bovebben kesobb, talan ebedido tajban. addig is csak ugyesne, e sszep napot Mindenkinek!

    előzmény:
    Kameo (857)
    2010-11-10  06:41
  20. 2010. november 10. 06:41857.

    Sziasztok!

    Sunyiban olvaslak ám benneteket! Nagyon motiválóak vagytok számomra!

     

    Én sajnos túl vagyok most három libikókán, azaz egy hétig kemény fogyó aztán besokallok és pár nab bűnözés. Ez úgy mutatkozik a mérlegben, hogy egyik reggel másfél-két kilóval többet mutat, aztán két nap múlva visszamegy. Nem vagyok KÖVETKEZETES!

     

    Ezért nem tudtam szerintem eddig se fogyni, mert pár hét kemény diéta után "lazítok", csak túllazítok HE-HE Szóval sztán megint keményen dolgozhatom, hogy visszamenjen amit pár nap alatt visszaeszedtem. Persze ez biztos nem zsír, hanem víz meg ilyesmi, de akkor is!

     

    Úgyhogy most megint jöttem visszaolvasni, hogy lelkesítsem magam általatok! És tök jó olvasni benneteket.

     

    http://mrsbur.wordpress.com/

    előzmény:
    MRM (835)
    2010-10-29  17:39
  21. MRM
    MRM
    2010. november 8. 13:57856.

    izmot epiteni a kezdetekkol kell zeline, konnyebben egeti a zsirt. van aki nem is kardiozik egyaltalan, csak epiti az izmot, hogy az egessen neki jol, meg a taplalkozas a masik, ami szamit, pl a lapos has 70%ban a kajan mulik.

    most rohanok

    puszi

    Marcsi

    előzmény:
    zeline (855)
    2010-11-07  18:22
  22. 2010. november 7. 18:22855.

    MRM,mikortól kell igazából izmot építeni és hogy?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  23. 2010. november 7. 17:37854.
    már nem tudom nem figyelembe venni,ez a mai napot már elcseszte..
    előzmény:
    *Tiara (853)
    2010-11-07  17:10
  24. 2010. november 7. 17:10853.
    A batyok ilyneek, ne foglalkozz vele, az enyme is ilyen volt ifjabb koraban, pedig vltam avgy 45kg:) de megkaptam a "nagyseggut:)))))))))))
    előzmény:
    zeline (852)
    2010-11-07  17:01
  25. 2010. november 7. 17:01852.

    porozinkó=császármorzsa,smarni

     

     

    Egyik bátáym jött,és előbb verte ki nálam a biztosítékot...kérdezte h mostnaábna mennyit edzek,mondtam napi 20percet.Reagálás: ,,látszik,el vagy zsírosodva"..

    Lelkivilágom összetört..

    Pedig tényleg h max. ma volt zabálás a héten inkább  ,,koplaltam". 

    előzmény:
    *Tiara (851)
    2010-11-07  14:16

Címlap

top