Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyi szept. 1-től :)

Amynona
Létrehozva: 2010. augusztus 30. 15:16

Sziasztok!

 

Lenne kedve valakinek velem fogyózni szeptember 1-től? Új tanév, új problémák, új alak

 

Ha valaki velem tartana, légyszi írja ide a magasságát, a jelenlegi, súlyát és az álomsúlyt

 

170 cm, 67 kiló, 58-60 kiló

  1. MRM
    MRM
    2010. szeptember 21. 23:23401.

    szia tenger

    en 20 kilot adtam le eddig (csak hogy latsd, van kis tapasztalatom)

    ne akarj  a 20 kilodtol par het alatt megszabadulni. azzal, hogy ennyire nem eszel csak izmot fogsz vesziteni, de abbol jo sokat es a borod sem lesz szep. inkabb kezdj eletmodvaltassal es ugy szabadulj meg a kiloktol. csak almat meg sajtot enni egesz nap nagyon egeszsegtelen, es termeszetesen a szervezeted mindent raktarozni fog hetekig, igy vissza fogod hizni az elvesztett izmot zsirkent. 

    ezerszer probaltam fogyozni, par hetnel tovabb sosem ment. most igen, es nem fogyozom jelenleg sem, hanem a helyes taplalkozassal megy le a felesleg. nem ehezem, csak jobban eszem. sok sikert mindenkinek

    előzmény:
    tenger84 (397)
    2010-09-21  16:27
  2. 2010. szeptember 21. 22:43400.

    Szia!

    belehet meg lepni a klubba? tegnap volt 1 hete hogy elkezdtem a fogyokuramat, ami eleg brutal, de igy van sikerelmenyem. 1 het alatt minusz 4 kg. ezen meg is lepödtem, mert ennyi sulycsökkenesre nem is szamitottam.

    bar minden nap edzek, szoval muszaj a napi mozgas is. :-) 

    előzmény:
    Amynona (1)
    2010-08-30  15:16
  3. 2010. szeptember 21. 21:22399.

    172 61 56 

    előzmény:
    Amynona (1)
    2010-08-30  15:16
  4. 2010. szeptember 21. 17:48398.

    Te jó ég tenger!

    Egész nap csak 3 alma?! Én biztos nem bírnám ilyen durván mint te! Gratula hozzá! Mondjuk lehet nekem a meló miatt is nagyobb a kalóriaszükségletem alapból,mókás lenne ha nem bírnám el a kajával teli tányérokat és menet közbe össeesnék az tuti!

    De nagyon felnézek rád hogy ilyen kitartó vagy,annyi szent!

     

    Amynona nem gond én is öntöttem már ki ide a lelkem,de szerintem bárkivel bármi történik azt szívesen vesszük,ha leírja és nem csak a fogyiról lesz szó.Szerintem nem gond,sőt legalább nem punnyad a topik,nem?

     

    Képzeljétek nálunk olyan jó idő van még most is,hogy mikor hazaértem melóból mondtam apukának hogy na akkor most uccu,megyünk sétálni! Nem volt kedve,de az én kedvemért megtette! Sőt még kocogtunk is egy kicsit! Imádom!

    előzmény:
    tenger84 (397)
    2010-09-21  16:27
  5. 2010. szeptember 21. 16:27397.
    Sziasztok csajok! :)

    Bocsi, hogy eltűntem kis időre, de rengeteg dolgom volt, munka, szüret a családnál, stb, stb.

    De jelentem, a fogyókúra megy, tegnap 3 almát ettem egész nap, ma kicsit bűnöztem, megettem egy darab sajtot, 2 túróval töltött nyers paprikát és 2 zsíradék nélkül sütött tükörtojást, na meg 1 almát.
    2-3 hétig szeretném kibírni, hogy főleg csak almár eszem, néha egy-egy pohár tej vagy kefír becsúszhat mellé, de az alma a fő szempont. Esetleg ha már nagyon nem bírom akkor káposzta leves lightosan.
    Aztán ha lement a nagy súlyfelesleg nagyja akkor jöhet a teljes életmódváltás Norbi módra.
    Közben minden nap lemegy, 1-2 óra kemény torna Rékával (ez nekem tényleg nagyon kemény, 2009-es verzió 3X20 perc illetve egy 40 perces edzés a végére,) vagy Norbitól a Kiképzés vagy a Norbi 2, ez röhögve megy....

    Szóval Én nagyon bekeményítettem magamnak, de rájöttem nekem máshogy nem fog menni a 25 kiló fogyás, csak így.
    És az almakúra még a méreganyagokat, salakanyagokat is kitisztítja a szervezetmből elvileg, gyakorlatilag majd kiderül. :)

    Ti hogy álltok edzés ügyileg?

    Szép napot nektek, jó pihenést estére, és persze kitartást!!! :)

    előzmény:
    Kaitahannah (394)
    2010-09-21  12:55
  6. 2010. szeptember 21. 15:43396.

    Jajj! Félreértettél !!!!

     

     

    én arra gondoltam hogy amit ÉN ÍRTAM, hogy "ATYAÚRISTEN!"

    mert írtad hogy vallásos iskolába jársz stb.... és emiatt a magam megjegyzésére gondoltam hogy nem kellene ilyet írnom...

    na szép vagyok, még félreérthető is vagyok...

     

     

    Tényleg! "kedves" rokonok? Hazamentek már???

    előzmény:
    Amynona (395)
    2010-09-21  15:31
  7. 2010. szeptember 21. 15:31395.

    tudom, hogy nem egészen illett ide a tegnapi bejegyzésem, csak nagyon el voltam kenődve...

     

    Bocsi csajok!

    előzmény:
    Ktti (391)
    2010-09-20  21:55
  8. 2010. szeptember 21. 12:55394.

    Szia Ktti!

    Itt és süt a nap! Remélem, hogy így is marad!

    előzmény:
    Ktti (393)
    2010-09-21  10:06
  9. 2010. szeptember 21. 10:06393.

    Napsütéses szép napot Nektek! (de jó hogy ilyet írhatok!!! )

     

     

    előzmény:
    Kaitahannah (392)
    2010-09-21  07:31
  10. 2010. szeptember 21. 07:31392.

    Jó reggelt mindenkinek! A hasatokra süt ?????

    Hmmm...... ide most napot kellene írnom, de az sajnos a felhők mögött bújkál.

     

     

    Az NLC-nek van egy cikke a legjobban fogyasztó sportokról. A séta közéjük tartozi. Jippi!

     

    http://www.nlcafe.hu/eletmod/20100921/sport old_le_a_kaloriakat__41_kaloriafalo_sport/

     

    Jó lenne ma is kutyagolni menni, de ez időjárás függő.

     

    Szép napot mindenkinek!

     

    Kaitahannah

     

    Ui: Ktti! Ez esetben akár el is nyalogathatod a nyalókád.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  11. 2010. szeptember 20. 21:55391.

    ATYAÚRISTEN! - jujj... .. ez most lehet hogy épp nem illendő ide..

     

    Szóval drága Amynona csak azt tudom mondani hogy kitartás, de tényleg!

    Apud kamionos??? Képzeld! Én meg fuvarszervező vagyok azaz a kamionokat irányítgatom ide-oda az EU-ban... (bár neked val.szeg nem kell elmagyarázni a fuv.szervező munkáját) 

     

     

    Zsani a nyalókát illetően.. a csákberényi falunapon volt a szokásos kirakodó vásár, és ott vette a párom. Amúgy a sok-sok cukron és glükóz-fruktóz stb-n kívül tudjátok miket tartalmaz? Sárgagyökér, sárgarépa, paraj, paprika, cékla !!!  Szóval ha úgy vesszük...szinte már majdnem egészséges !

     

     

     

     

    Csajok, hulla fáradt vagyok ... szóval most megyek is alukálni...

    Legyetek jók!

    előzmény:
    Amynona (386)
    2010-09-20  18:11
  12. 2010. szeptember 20. 20:57390.

    állítólag holnap hazamennek

    már alig várom

    előzmény:
    zzzsanee (389)
    2010-09-20  18:50
  13. 2010. szeptember 20. 18:50389.

    Sziasztok!

    Most jutottam csak géphez,mert miután 3-kor végeztem,mentünk mamát köszönteni szülinapja alkalmából. Apuka most elment horgászni,kérdezte,megyek-e vele,mondtam neki dehogyis még mindig nem pihentem ki a lagzit... Így hát végre gép elé kerültem,ő meg elment vacsit szerezni!! Na,abból se eszünk ma.. Mondtam neki hogy már jó lesz ha legalább a tecsóba elugrik pontyért,hogy elhiggyem hogy tényleg horgászni volt!

     

    Amynona:

    Kitartás,vannak ilyen napok is,mindjárt vége lesz! 

    Meddig lesznek a rokonok nálatok?

     

    Ktti:

    Cuki az a nyalóka,aranyos,de nem megenni,csak dísznek megtartani!

    Jah,és köszi a liszt nevét!

    előzmény:
    Amynona (387)
    2010-09-20  18:14
  14. 2010. szeptember 20. 18:33388.

    Szia Ktti!

    Már csodálkoztam.

    Kívánom, hogy a nap hátralevő része kellemesebben teljen el!

     

    Üdv:Kaitahannah

    előzmény:
    Amynona (387)
    2010-09-20  18:14
  15. 2010. szeptember 20. 18:14387.
    magyardogát írtam magyarórán bocsi, kicsit álmos vagyok...
    előzmény:
    Amynona (386)
    2010-09-20  18:11
  16. 2010. szeptember 20. 18:11386.

    most értem haza  a suliból: valami brutálisan szar napom volt...

    vallásos suliba járok, ahol hétfőn mindig áhitat van 1. órában -> ma nekem kellett szednem a perselypénzt, azaz megvárni, amig kb 600 fő kimegy az ajtón, persze jöttek a beszólások a kicsiktől, hogy: kártyát is elfogadsz?, köszi, hogy összegyűjtötted nekem a pénzt, stb

     

    nekem kellett összeszámolnom a KAJASZÜNETEMBEN a pénzt, de úgy, hogy:

     

    1000 FT ........ db

    500 FT ......... db

    200 FT ........... db 

    stb

     

    ezalatt a titkárnőnk, akivel szívből gyűlöljük egymást, nagyban kajált, amig én az ő melóját csináltam

     

    magyaróra: írtam egy baromi szar matekdogát, mindenki csak úgy lesett, hogy ez meg mi, nem ilyen dogát mondott a tanár...

     

    hazafelejövet a héven tiszta víz lett a gatyám a térdemnél és a táskám, mert valszeg nem csavartam rá rendesen a kupakot a vizesüvegemre....

     

     

    JA... és ki vagyok lakoltatva a szobámból, mert itt van anyukám mostohatesója romániából, aki hozta a 2 divatbuzi lányát, mert az egyiket régen itt műtötték a szívével és visszajárnak kontrollra + még elhozták a nagymamámat, úgyhogy most 6-an vagyunk egy 80m2-es lakásban, amiben amúgy 2-en lakunk anyukámmal (meg néha itthon van apukám is, aki külföldre jár kamionozni, úgyhogy ritkán jöhet csak haza, havonta 3-4 napra)

     

     

     

     

    MENJENEK MÁR HAZA... LÉGYSZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  17. 2010. szeptember 20. 14:48385.

    Üdv Mindenkinek!

    Remélem, hogy jól telt a hétvégétek. Én nem unatkoztam, mivel dolgoznom kellett.

     

    Írtattok a konditeremről. Én is gondolkodtam rajta, de problémás az eljutás. Nekem nem két perc távolság. Saját kocsi nincs. Tömegközlekedéssel kicsit komplikált az eljutás. 

    Ha egyszer sikerül beíratkoznom, akkor az első dolgom lesz egy jó kis tréning rucit venni. Sportcipő már van. Abban járok sétálni. A séta különben nekem nagyon jót tesz.

     

    Szép napot nektek!

    Kaitahannah

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  18. 2010. szeptember 19. 21:01384.

    ez pedig az ajándék a páromtól.... 

    Ugye milyen szép?!?!!?

    Imádom.....

     

     

     

    mára ezzel búcsúzom Tőletek! Szép álmokat Nektek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  19. 2010. szeptember 19. 20:56383.
    jah, hogy a felbontás túl nagy..... na de rájöttem....   :-)
    előzmény:
    Ktti (382)
    2010-09-19  20:52
  20. 2010. szeptember 19. 20:52382.

    ez hülye........

    az előbb újra kellett írnom az egészet mert kiírta hogy nincs elküldve most meg ott van az első bejegyzésem is...

    persze a kép sehol!!!!

     

     

     

    valaki mondja meg miért nem tudok képet küldeni Nektek?!?!?!!?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  21. 2010. szeptember 19. 20:49381.

    ÁgicaT!

     

    mintha magamat hallanám, szabadidő ruci, dvd minden itt van csak épp az a bizonyos utolsó -  de legfontosabb - lépés, az elindulás hiányzik .

    Sőt! az égiek is ellenem vannak, lementünk a konditeremhez és lám vasárnap csak 13:00 ig van nyitva, mi meg 16:50 volt mire odaértünk... :-(

    Szóval most sem jött össze! De most már jöv.héten tényleg nekidurálmo magamat és lemegyek!

     

     

    Zsani!

    Neked aztén szép 7végéd volt! Tessék most pihenni, megérdemled!

     

     

    LISZT!

    a régóta ígérgetett liszt... csajok sorry a kép minőségéért, én nem tudok ilyen kis gépeket kezelni, olyan homály a kép, mint én voltam reggel...

    na de azért a sziluettje felismerhető

    márkája:  "Kenyérvarázs"
    és mint korábban írtam nekem van teljes kiörl. tönkölybúza és rozs liszt is ilyen.

    a receptet meg kell kérdezzem anyumtól, ígérem az is meglesz egyszer...

     

    most megyek.... rendet kell még raknom, péntek reggel óta nem voltam itthon, illetve csak péntek du 10 percet amig felurgottam 2 napi ruháért.

    a páromnál voltunk egész weekend és az ágyamon a sok-sok ruha...

     

     

     

    előzmény:
    ÁgicaT (376)
    2010-09-19  13:36
  22. 2010. szeptember 19. 20:37380.

    ÁgicaT!

     

    mintha magmaat hallanám.

    vettem szabadidő rucit, cipőm se olyan gáz.... dvd- hegyek... de nem megy (egyelőre)

     

    hát az égiek sem akarnak engem támogatni, emlékeztem hgoy vmi hülye nyitvatartása van 7végén a kondi teremnek, de nem tudtam pontosan.

    vasárnap csak 13:00ig. szóval hiába sétáltunk el addig 16:50kor...már zárt kapuk fogadtak....

     

     

    Zsani!

    Neked meg jó pihenést, azt hiszem egy ilyen este, hajnal után megérdemled! biztos nagyon nagyon fáradt vagy!

     

     

    TÉNYLEG!

    LISZT:  "márkája" kenyérvarázs

     

    ha minden igaz itt egy kép - ami mellesleg NAGYON rosszul sikerült, de nagyjából fel lehet ismerni... én ezekkel a kis fényképezőkkel eccerűen nem tudok fényképezni...

    na ebből van nekem teljes kiőrlésű tönkölybúza meg rozslisztem is.

     

     

    előzmény:
    ÁgicaT (376)
    2010-09-19  13:36
  23. 2010. szeptember 19. 17:09379.

    Sziasztok!

    Megjöttem az esküvőről! Tegnap du 2-től ma reggel 8-ig tartott,előkészülettel illetve romeltakarítással együtt. Kész vagyok,pedig már aludtam egyet. Brutál izomlázam van,ahol voltunk abszolút nem pincérbarát tányérok vannak,azt hittem megszakadok 4 alatt,de megnyugodtam mert a fiúk se bírtak többet!!!

    Szóval akkor izmosodok,mert elbírtam annyit mint ők!!!

    Szét vagyok csúszva kicsit...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  24. 2010. szeptember 19. 14:17378.
    Oh, kössz a tippet. Már csak egy mozsár kéne...
    előzmény:
    MRM (377)
    2010-09-19  13:53
  25. MRM
    MRM
    2010. szeptember 19. 13:53377.

    szia

    lenmagot le kell daralni, osszezuzni, hogy a szervezet hasznositani tudja belole a benne levo szuperjo zsirsavakat. Ne egybe edd, hanem daralva/zuzva (mozsar stb, kavedaraloba ne tedd bele, mert az utana belekerulo kavenak rossz ize lesz es zsiros lesz)

    lenmag nagyon jo 

    előzmény:
    ÁgicaT (372)
    2010-09-19  09:26

Címlap

top