Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyi szept. 1-től :)

Amynona
Létrehozva: 2010. augusztus 30. 15:16

Sziasztok!

 

Lenne kedve valakinek velem fogyózni szeptember 1-től? Új tanév, új problémák, új alak

 

Ha valaki velem tartana, légyszi írja ide a magasságát, a jelenlegi, súlyát és az álomsúlyt

 

170 cm, 67 kiló, 58-60 kiló

  1. MRM
    MRM
    2010. szeptember 26. 06:10426.

    az, hogy a szervezet izmot eget... nem lukeseg, hanem teny, Ha te 500 kaloriat eszel naponta, akkor bizony a hianyzo kaloria nagy reszet a szervezeted izombontassal fogja potolnii (ugyanis -ez is teny- sokkal konnyebb lebontani az izmot, mint a zsirt, tehat ehezes allatt nyilvan az izomhoz nyul majd, nem a zsirhoz)... raadasul megdolgoztatod a szervezeted, (a sulyzozasnal peldaul megserulnek az izmok es azert nonek, mert ujra felepulnek es nagyobbak lesznek, hogy legkozelebb jobban birjak a strapat), de ha te csak vitaminokat meg olajat eszel iszol, akkor mibol fogerosodni az izmod tomege, mert azt irtad hogy erosodik az edzesed miatt...?? (ahhoz feherje kell, nem is keves, mert az izom abbol epul fel, nem halolajbol, vitamonbol es asvanyi anaygbol es nem is levesbol meg vizbol) bizony azzal amit csinalsz, nagyon sok izmot fogsz elvesziteni. ez teny, nem lukeseg. ;)

     

    de nem erdekes, mindenki azt csinalja, ami neki bejon. Remelem bejon ez majd neked. En nemreg leptem at a 20 leadott kilot es egyetlen napig nem eheztem.  tegnapi vacsoram peldaul ez volt, nem tul onsanyargatos szerintem, (20 deka hal, rizs, sparga, kelbimbo es salata... 470 kaloria) en ezzel "szenvedek" mar vagy 6 honapja... hat miert is akarnam abbahagyni? ha elerem a celsulyom, max hozzaadok meg egy adag rizst ;) a napi zsiradekszuksegletet sem tudod fedezni a 3 g halolajjal, en egy egesz evokanal lenmagolajat eszek (14g), na abban mar van eleg omega :) a napi szukseglet (hormonok es vitaminok miatt) kb 30 gram...

     

    lemoncurd nem azt mondta, hogy 1500 kaloriat eszel, hanem hogy a szervezetednek kb annyi kell ahhoz, hogy lelegezz, szived verjen, emessz, stb (mozgas nelkul). es ez alatt a mennyiseg alatt nem szabad fogyasztani naponta.

     

    De szerintem ugysem tudlak meggyozni, nem is akarlak. meg egyszer sok sikert a "dietadhoz".

     

    előzmény:
    fröken (423)
    2010-09-25  21:50
  2. 2010. szeptember 25. 22:09425.

    honnan veszed hogy en 1500 cal fogyasztok?

    sosem irtam. szoval itt a bibi, mert en  napi 500 calt fogyasztok, es meg edzem is mellette, dogozom, es szuperul erzem magamat.  

    előzmény:
    lemoncurd (415)
    2010-09-23  18:30
  3. 2010. szeptember 25. 21:58424.

    amit en iszom, az leves, es minden vitamin meg asvanyianyag benne van amire a szervezetnek szüksege van. szoval ez nem az  az ivokura amit otthon csinalnak. termeszetesen a levesek mellett 4 liter vizet meg kene innom, de az nem megy, de igyekszem. ezert is fözök teat es üresen iszom, igy nincsen benne kaloria, viszont goji bogyot dobok a kanna aljaba, es igy sok antioxidanst fogyasztok a mereganyagok közömbösitesere.

    igaz, mindenki ugy csinalja, ami neki tetszik, kinek a papp, kinek a papne jön be.  

    előzmény:
    lemoncurd (416)
    2010-09-23  18:37
  4. 2010. szeptember 25. 21:50423.

    nem akarok vitatkozni veled, de amit Te nem csinaltal vegig, arrol csak talalgathasz.

    a kolleganöm tavaj összel csinalta vegig, 15 kg-ot fogyott es azota is fantasztikusan csinos nö, talan 1-2 kg ha visszajött, de ezzel szamolni kell.

    mindenki sulya megy föl es le minden honapban.

    az izom nem eg  es tünik el a testedröl, ha rendszeresen mozogsz. ami zsiradek az agy müködesehez kell, azt megkapod a halolajtol ( OMEGA 3 ), amiböl 3 x 1000 mg-ot fogyasztok. vagyis naponta 3 kapszulat. ennyi böven eleg a zsiradekbol, a többi majd eltünik rolam. szerdan este voltam a csoportos beszelgetesen, es ott az egyik hölgy mondta, hogy a 6. heten tart a fogyokuraban es 15 kg ment le rola. szoval ha ö birja, mas is vegigtudja csinalni, csak elhatarozas kell, es ez pedig a fejben döl el. 

    előzmény:
    MRM (418)
    2010-09-23  19:18
  5. 2010. szeptember 25. 21:35422.

    Sziasztok!

    bizony sok a 4 kg fogyas, de ha aztvesszük hogy ennek legalabb a fele viz, amit a szervezet tart vissza a sos etelfogyasztas vegett, akkor nem tartom soknak. emellett naponta minimum 2 liter vizet iszom, a levesek pedig 1 liter, szoval folyamatosan megy a folyadek utanpotlas.  amit irtal  hogy az izom  fogy a fogyasztasnal, az 1 nagy lükeseg. napi 1 es fel oras kemeny  terheleses edzes mellett az izom nem tünik el a teströl, inkabb erösödik a tömege. mivel az izomban megy az egetes, tehat, minel nagyobb az izom tömege a testeden, annal jobban eget, es a zsir fokozatosan tünik el( atalakul izomma) a testedröl. persze azt nem szabad elfelejteni hogy a zsir könnyebb, de terjedelmesebb. az izom viszont tömegre kisebb, jobban összetartja a testet, viszont több a sulya. hetfön telik le a 2. het, szuperul erzem magamat, sok az energiam, meg ma is lenyomtam 1 jo kemeny edzest, utana szauta. persze azota mar lement 1 liter szodaviz es 5 dl tea. kellemes hetveget Mindnyajatoknak.

    előzmény:
    MRM (421)
    2010-09-24  20:58
  6. MRM
    MRM
    2010. szeptember 24. 20:58421.

    a 4 kilo nagyon sok mindenkepp. az egyetlen elfogadhato eset, ha 4 kilo megy le az elso heten, de meg ugy is egy kicsit durva. persze igy nagyresze viz, de ha a viz kimegy, es az ilyen nagymerteku fogyas megmaad, akkor szinte csak izom fogy, zsir marad, mert a szervezet az izmot egeti el, es mivel igy fogy az izom, a szervezet ehezik, tehat zsirt fog beepiteni.

     

    a 90 napos dieta nem eletmodvaltas. meg a neveben is benne van, 90 napos, tehat 3 honap utan vege. az etelek szetvalasztasa szerintem nem jo megoldas, mukodhet a dolog, de nem a legjobb megoldas, egy komplex etrenddel az erergiaszint is magasabban marad, a szervezet nem ehezik es kiegyensulyozottan kepes megvalni a zsirtol. ha nem eszel feherjet egy nap, akkor a szervezet izmot fog bontani, ha nem eszel szenhidratot, ketozis lephet fel stb.

    csak mondom... 

    előzmény:
    Amynona (420)
    2010-09-24  15:44
  7. 2010. szeptember 24. 15:44420.

    az igaz, hogy pl egy 70 kilós embernél heti 4 kg sok, de egy 120 kilósná lnem hiszem, hogy az lenne... vagy tévedek?

    javítsatok ki, ha igen

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  8. 2010. szeptember 24. 12:21419.

    Köszönöm a választ. Én arra gondoltam, hogy mivel már annyit olvastam arról, hogy nem éhezni kell, hanem életmódot váltani, - tehát, hogy a 90 napos az tulajdonképpen egy életmódváltás, mivel nem kell éhezni (vagyis én az elején kicsit éhes voltam, de most már nem), és tulajdnoképpen a 90 napos, ezt az átállást segíti elő (hogy ne összevissza egyen az ember).Ezért gondoltam, hogy lehetne ezt 2-2 naposba is csinálni, viszont inkább maradok a napi váltásnál. 

     

    Van egy barátnőm, tök vékony és elég sokat eszik, de főleg reggel és délben, de pörkölt, tészta, csoki, süti, minden. Viszont már délután - este alig eszik- emellett pörgős csaj.  Ez is egy bizonyos életstílus, mert pl. megeszik mindent, ami hizlaló is, de este már nem. 

    előzmény:
    fröken (413)
    2010-09-22  21:37
  9. MRM
    MRM
    2010. szeptember 23. 19:18418.

    biizony, nagyjabol egyetertek, kiveve, hogy a 2700-at egetni nem ulomunkas foglalkozassal nem olyan nehez. En munkahelyemen rohangalok es ha nem tornazom semmi extrat, akkor atlagban annyit egetek (30 eves no, 62 kg). az 1200 kaloria deficit mar majdnem kicsit tul sok, en 900-1000-et csinalok (1700-1800at eszek, 2700-2800at egetek, ha 3000-et egetek akkor 2000-et eszek), es a heti 2 font fogyasra vagyok beallitva, 10 het alatt alatt 8.5 kilo ment le, ugyhogy eleg jol vagyok a szamokkal :)

    amit fronken irt, szerintem nagyon egeszsegtelen es akarmeddig csinalja az ember, tipikusan az a dieta, ami utan visszajonnek a kilok.

    en csak egy koltoi kerdest tennek fel> mi ertelme van "fogyokurazni" honapokig (koplalni) majd ha elerted a sulyod azutan eletmodot valtani. ahogy az angol mondja: bullshit. valts most eletmodot es nezd vegig ahogy tunnek el (egeszsegeen) a kiloid :) megeri, sokkal jobb erzes. Ferjem 13 het alatt 13 kilot fogyott ugyanigy, mi egyutt csinaljuk (ami jelentosen megkonnyiti a helyzetet)

    a szervezetnek kell futoanyag, kulonben a konnyen elegetheto de borzasztoan gazdasagtalan feherjebol (izom)nyer energiat (foleg ha tornazol, hogy varhatod el, hogy energikus legyel, ha nem adsz futoanyagot) 

    ha valakit erdekel mit csinalok (nem arulok semmit, nem szedek semmit, nem hiszek a testkontrollban, villamdietakban (2 ket alatt 10 kilo) stb, szoval semmi kuruzslas) szoljon, kerdezzen vagy kukkantson bele a blogomba, (koszonom Zsani, hogy irtad, hogy neked tetszett, remelem talaltal hasznos dolgokat)

    mindenkinek sok sok sikert es kitartast 

     

    előzmény:
    lemoncurd (415)
    2010-09-23  18:30
  10. 2010. szeptember 23. 18:50417.

    Ez a tipikus turbódiéta fogyókúra...

    a májadra azért vigyázz,  

     

     

    előzmény:
    fröken (412)
    2010-09-22  21:36
  11. 2010. szeptember 23. 18:37416.
    Jut eszembe 9000 kalória elégetésétől még nem megy le 1 kilónyi háj, mert ugye az túl szép lenne, hogy amint megmoccanunk rögtön a neki állna a szervezetünk zsírpárnát bontani. Szóval könnyen meglehet, hogy a helyzet még ennél is kedvezőtlenebb.

    Az ivókurába pedig többen belebetegedtek, rosszul lettek, olvass utána a neten! A jojó effektusról meg nem is beszélve, ha ki lehetne védeni, nem lennének évek óta fogyózó fórumozók!
    előzmény:
    fröken (412)
    2010-09-22  21:36
  12. 2010. szeptember 23. 18:30415.
    1 kg zsír elégetéséhez 9000 kcal kalóriadeficitet kell elérni. Tehát 9000 -rel több kalóriát kell elégetni, mint a bevitt mennyiség.
    Ráadásul ez sem egyszerű, hiszen nem a zsír az elsődleges energiaforrás még futásnál, aerobnál sem!
    Ha már nagyon akarsz számolgatni:

    Egy hét alatt 9000 kalória deficit az ugye napi 1286.
    Tehát ha te 1500 kalóriát fogyasztasz naponta (ami fontos az izommegtartás miatt) akkor 2786-ot kell elégetned.
    Ez nem könnyű, csak aerob edzéssel szinte lehetetlen.
    (bár az anyagcsere sebessége egyénenként nagyon eltérő)

    Számtalan helyen leírták már, ami ebből következik, hogy a heti 1 kilónál több fogyás nem egészséges és csak zsírból nem is lehetséges.
    Tehát a te heti 4 kilód nem zsírfogyás!
    előzmény:
    fröken (412)
    2010-09-22  21:36
  13. 2010. szeptember 23. 16:08414.

    Sziasztok!

     

    Vagyogatok én is, csak a melóval el vagyok úszva. Hétfőn lenyomtam reggel egy 2 mérföldes Leslie-t, este egy 3 mérföldeset. Kedden aerobic órán voltam, jó sokat gyúrtunk hasizomra, izomlázam van rendesen még mindig.

     

    Tegnap lusta voltam :(

     

    Étkezésben sokat nem változtattam, kenyeret továbbra is igyekszem elkerülni, illetve kiikattam a csokoládét teljesen. Az elején lement 1 kg, azóta stagnálok... bár tudom 1-2 hét alatt nem történhetnek csodák, de mégis olyan jó lenne :)

     

    Ágica: jobbulást! Sok-sok mézes csipkebogyó tea! :) 

     

    Kitartás mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  14. 2010. szeptember 22. 21:37413.

    a baratnöm csinalta a 90 naposat, es nagyon fontos hogy naponta valtsal.

    a 2 naponta nem hozza meg azt az eredmenyt, amire szamitasz. 

    előzmény:
    Niccanic30 (410)
    2010-09-22  20:37
  15. 2010. szeptember 22. 21:36412.

    Sziasztok!. 

    köszönöm a fogadtatast.amit en csinalok az 1 teljes fogyokura, es amikor elerem a kitüzött celomat,vagy a reszcelomat, akkor atallok a felsebessegü fogyokurara es lassan a teljes etkezesre. most ne azt gondoljatok, hogy akkor folytathatom azt az etkezesi modot, mint eddig. itt arrol van szo, hogy eletmodot kell valtani :-(

    a mostani fogyokuram 3 db zacskos porbol all, amit összerazok  hideg vizzel, es kiegeszitem forro vizzel 4 dl-re. mindegyik zacsko 166 kaloria, es tele van különfele vitaminokkal, hogy a szervezet ne hianyoljon semmit. emellett 4 liter folyadekot meg kene inni, en örülök ha 2 litert lenyomok (tea, vagy szodaviz).

    minden etkezesnel (ivasnal) kell 2 db omega 3 kapszulat bekapnom, ezaltal a szevezet nem all le az egetesröl, es nem sporol semmit (ketogen fojamat).

    igy van becsapva,  a szervezetem  es megkapja az elegendö zsiradekot, amire  szüksege van. naponta 1 orat kemenyen mozgok, es igy ertem el a 4 kg-os fogyast. ma este volt közös beszelgetesünk, akik ide jarnak a fogyiklubba. 1 hölgy mondta, amikor bemutatkozott, hogy ö mar a 6. hete csinalja ezt a teljes fogyokurat (ivokura), es 15 kg-ot fogyott. szoval ez nem ingatott meg a szandekomban hogy en is folytatni fogom.

     

    felvetettem ma este hogy hogyan tudjuk megakadajozni, hogy ne hizzunk el, amikor atallunk a valosagos etkezesre. erröl magyarazott 1 instruktor, hogy hogyan lehet kivedeni, a sulyemelkedest.

     

    Jövöheten lerajzolhatom es beszkennelhetem, es mellekletkent feltehetem, hogy hogyan is kell, nagyon lassan valtani  hagyomanyos etkezesre. ha nem igy csinaljuk, akkor meg belcsavarodas is lephet föl. 

     

     

    előzmény:
    zzzsanee (408)
    2010-09-22  17:53
  16. 2010. szeptember 22. 20:40411.
    Egyetértek, szerintem sem jó dolog a hirtelen fogyás, vagy a kaja megvonás, mert a kikoplaltatott szervezet, aztán még több és több kaját kíván (jojo effektusnak hívják?). Szóval szerintem is csak szépen, lassan, és biztosan.
    előzmény:
    piciviva (406)
    2010-09-22  13:58
  17. 2010. szeptember 22. 20:37410.

    Sziasztok!

    Nem tudja valaki, hogy a 90 naposat lehet - e úgy csinálni, hogy 2 nap fehérje, 2 nap szénhidrát...stb., mert így macerás a főzés. Valaki próbálta már így esetleg? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  18. 2010. szeptember 22. 19:54409.

    Nah,jelentem...:

    Napok óta ráé vgyok állva erre a Leslie Sansone féle sétálós dologra,de idáig nem találtam normális teljes edzést amit le tudtam volna tölteni.Ma találtam.Gondoltam ha már úgyis annyit jövök-megyek akkor minek nekem az egy meg két mérföldes edzés,egyből letöltöttem a négy mérföldest!  

    Aha...Meg ahogy azt Móricka elképzelte...

    A "nagyot akar a szarka..." tipikus esete!

    2 mérföld után azt hittem megdöglök!

    De azért kiutartó voltam és végigcsináltam ám!!!

     

    (Ha valakinek kell,akkor le tudja tölteni a torrents.net-ről. Csk hogy nektek ne kelljen napokig keresgélni )

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  19. 2010. szeptember 22. 17:53408.

    Sziasztok!

     

    Ágica! Meghoztam a gyógyteádat mézzel! Igyál sokat belőle,még meleg!   Jobbulást kívánok!

    Nálunk melóba egyre többen fáznak meg,így én már napok óta megelőzésképpen iszogatom a mézes csipkebogyóteát. Meg is látszik,a múlt heti 62-ről visszamentem 63-ra,igaz ezt most mértem délután és ruhástul...Lehet van rajtam egy kiló ruci!

    Kaitahannah:

    Ez de édes volt! Jót mosolyogtam! Aranyos lehetett!

     

    Lányok,ti olvastátok MRM blogját? Én beleolvastam és nagyon jó ahogy ott megosztja a tapasztalatait! Érdemes szerintem belenézni! Eről jut eszembe,lehet vajon itthon kapni ilyen csodaszerkentyűt? Szerintem hasznos dolog.

     

    Fröken:

    Üdv nálunk gyere csak,szívesen látunk! Miől fogytál hirtelen ilyen sokat? Nem túlzás ez egy kicsit? Nehogy éhezesd magad annak hosszú távon nem lesz értelme!

     

    piciviva:

    Ezzel én is így vagyok! Ne kövezzetek meg,de tegnap pizzát rendeltünk vacsira egy új pizzériából,gondoltam bőven elég lesz nekem egy pizza 2 napig...Aha...Olyan brutál finom volt hogy megettem az egészet egyszerre!

     

    Ki töltötte le ezt a sétálós dolgot?Honnan sikerült? Mert ahonnan én töltöttem vmiért nem tudom elindítani...Ki akartam csomagolni és vmi hibát írt ki és nem indul...

    előzmény:
    ÁgicaT (407)
    2010-09-22  14:30
  20. 2010. szeptember 22. 14:30407.

    Sziasztok!

     

    Megint bocsánatkéréssel kell kezdenem, hogy eltűntem pár napra.

    Nagyon beteg vagyok, no nem halálos, csak épp az életkedvemet veszi el már napok óta.

    Péntek este kezdődött. Illetve az volt a baj, hogy csütörtök este nem mentem szaunázni - az biztos kiölte volna a bacit. Na de péntekre jó náthás lettem, estétől kezdődött a coldrex-kúra. Így szombaton elmaradt az edzés (a keddit pótoltam volna). Szombat-vasárnapot végig szenvedtem, orrfolyás, -dugulás. Hétfőre elmúlt, töktre örültem. Hát délután már kezdődött a kálvária: köhögés. Száraz, fulladáshoz közeli. Hétfőről keddre éjjel kb. 2-3 órát aludtam, köhögtem non-stop. Próbáltam én mindent: kamillás inhalálás, Libexin, Rhinatiol mentolos balzsam, zsírral bekentem a mellkasomat, már ültem, nem is feküdtem - de hiába. Így kedden nem mentem dolgozni, és edzésre sem. Ma is totál köhögök, de legalább már kezd néha-néha szakadozni, és nincsenek akkut fulladásos rohamaim. 

     

    Közben lejárt a kondi-bérletem, és 2 alkalom lett volna még rajta...

     

    A súlyomat hétfőn persze elfelejtettem megmérni, a sok cukros gyógyszertől és teától bele sem akarok gondolni, mennyit híztam vissza. Mondjuk az anyagcserém helyrejönni látszik, hát remélem, így is marad. 

    Csak most már közelednek a 'piros betűs ünnepnapok', szóval érzem, hogy fújódok, mint a lufi.

    Nnnna, kifogásom van elég, gyertek hozzám, ha hiányotok lenne

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  21. 2010. szeptember 22. 13:58406.

    Sziasztok!

     

    Nekem meglehetősen akadozik a diétám, egyik nap sikerül, másik nap nem. De én nem sietek, lassan eszegettem magamra a kilókat, leadni sem akarom (na meg nem is tudnám) gyorsan. Most éppen majd megveszek egy kis édességért!! Úgyhogy azt hiszem megyek és csinálok egy zöld teát:)

     

    Tenger: látom már többen szóltak előttem, hogy vigyázz az ilyen drasztikus dolgokkal. Nekem volt olyan osztálytársam középiskolában, aki a nyári szünet alatt fogyott kb. 25 kilót csak kajamegvonással. Következő év végére még nagyobb darab lett és sokat fájt a gyomra. Ezt eljátszotta még kétszer, és most 20 évvel később kövérebb mint valaha.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  22. 2010. szeptember 22. 10:19405.

    Tenger !

     

    Sajnos teljesen egyet kell értenem MRM hozzászólásával.

    Persze szépnek jónak tűnik hogy most mindent megvonsz magadtól, de izmot és vizet veszít a szervezeted..

     

    Meddig akarod ezt csinálni? Mert összeszűkül a gyomrod, állandó gyormo panaszaid lesznek később.

     

    Megszokja a szervezeted hogy csak ennyit eszel és azonnal TÉNYLEG raktározni fog amint kicsivel többet fogsz enni, mert felkészül az újabb "ínséges" időkre.

     

    NEM LESZ JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!

     

    Hidd el jót akarunk!

    előzmény:
    MRM (401)
    2010-09-21  23:23
  23. 2010. szeptember 22. 08:39404.

    Sziasztok!

     

    Hogy ne csak a fogyókúráról legyen szó.

    Egy házaspár kollega páros tegnap ünnepelte a petrezselyem esküvőjét. Ez annyit tesz, hogy 12,5 éve házasok. Ez természetesen nem maradhatott megjegyzés nélkül. Úgy, hogy a következőt csináltam: amelóhelyem egyik ajtajában felfüggesztettem egy csokor petrezselymet és egy felíratot. A papíron a következő állt:

    Kedves x és y!

    Nem karácsony van

    de a petrezselyem esküvőtök.

    Ez nem fagyöngy

    de egy csokor petrezselyem.

    Tehát:

    A csókolózás engedélyezett!

     

    Jelentem: meg volt a csók

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  24. 2010. szeptember 22. 08:30403.

    Jó reggelt mindenkinek!

     

    Én egyszer már sikeresen lefogytam huszon valahány kilót, csak sajnos egy idő után már nem vigyáztam és visszajött.

    A receptem a következő volt: nem agyon zabálni magam(nem kell visszamenni repetáért), délután 3-tól ( tegyük hozzá, hogy általában délután már nem dolgoztam) pedig pedig már csak gyümölcs, zöldség és yoghurt jöhetett szóba.

    Még nasi is belefért, csak mondjuk nem 5 kekszet ettem meg, hanem csupán kettőt. Sok vizet ittam, vajat és margarint elhagytam a kenyérről, cukorozott üditőket szintén (persze időnként vannak kivételek)

    És ami fontos: mozgás, mozgás, mozgás! Itt most nem csak a sportra gondolok, hanem egyszerűen valamit csinálni (pakolni stb....) csak, hogy ne üljön az ember.

    Akkoriban bő félórát, órát sportoltam naponta.

     

    Jelenlegi állapot.

    A kaját még nem sikerült nagyon visszafogni. Sétálni járok. Itt a környék nagyon szép! Lehet élvezni a természetet.  Tegnap 2 órát voltam úton. 

    Ma nem tudok menni sétálni - hiába van szép idő - , mivel a sport cipőm feltörte a lábam. 

     

    Szép napot mindenkinek!

    Kaitahannah

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  25. MRM
    MRM
    2010. szeptember 22. 03:27402.
    huha, lasd, nem latsd, jajj de rosszul nez ki bocsi
    előzmény:
    MRM (401)
    2010-09-21  23:23

Címlap

top