Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Futás Margitszigeten

vadcseri1
Létrehozva: 2004. Április 6. 22:02
sziasztok!
Lévén jóidő (remélhetőleg) kedvet kaptam egy kis futkorászásra, viszont nem tudom, van-e lehetőség a Szigeten átöltözni, mosakodni, stb. Hallottam vhol, hogy van valami női futókör, talán régi AVONos dolog, akik erre lehetőséget adnak havidíj/éves díj fejében. Tud valaki ebben segíteni nekem?
Ti hogy oldjátok meg a futást?(mármint az átöltözés részét) Munka után lenne praktikus, de nem akarok a fél városon átcaplatni az ultraszexi macinacimban:)))
előre is köszi+üdv mindenkinek
  1. 2009. Április 30. 12:0581.

    sziasztok!

     

    nem épp Margit-sziget, de futással kapcsolatban szeretnék segítséget kérni! a jövő héten fizaki alkalmassági vizsgám lesz, ami magában foglal 2000 m futást, plusz az aprólék (fekvőtámasz felülés stb.). a kérdésem az lenne, hogy a felmérést megelőző napon már semmit ne edzek? egyáltalán ne fussak vagy csak kocogjak picit,a többi gyakorlatot csináljam?

     

    köszönöm a segítséget!

    előzmény:
    vadcseri1 (1)
    2004-04-06  22:02
  2. 2009. Április 29. 09:5680.

    Sziasztok!

    Szeretnék egy programot a figyelmetekbe ajánlani, főleg azoknak, akik május 2-án Budapesten lesznek. Nem én szervezem, hanem nagyon kedves ismerőseim, és a húgom.Van egy kis csapatuk, akik Gyöngyösön minden reggel együtt futnak, és utána közösen meditálnak.

     

    Ők a hétvégén szerettel várnak minden futás és/vagy meditáció iránt érdeklődőt

    május 02. Szombat 12 órától Margitsziget futás-kocogás-séta és egyéb szabadidős tevékenységek céljából;

    időtartam 2-3 óra

    találkozás: Margit-sziget Árpád-híd felőli lábánál

     

    16:00-tól meditáció és beszélgetés a 11. kerületben a Csillagkapuban, Bercsényi utca 5. -ben.; időtartam 1-2 óra

     

    A programok mindenki számára díjmentesek.

     

    Ha bármi kérdésed van a programokkal kapcsolatosan, bátran keress meg minket!

    meditacio1@gmail.com" target="_blank">meditacio1@gmail.com

    Honlapunk: www.meditacio.shp.hu , ahol máskor is utána nézhetsz programjainknak.

    Bátran szólj ismerőseidnek és a gyermekeidet is szeretettel fogadjuk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_785988
    Torolt_felhasznalo_785988
    2009. Április 4. 18:5679.

    Szia Káli!

     

    Sajnos nincs más hely, mi a szerdai topikfutáson úgy csináltuk, hogy összefogtunk és beraktuk egymáshoz a cuccokat.

    Ráadásul azóta már 1000 ft egy alkalmas belépő, ami nagyon húzós a kapott szolgáltatásért!

    Ha szeretsz úszni akkor esetleg vehetsz kombinált jegyet a Hajós Alfréd uszodába .

     

    infók a szigetről: Margitsziget

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_274388 (79)
    2008-02-22  22:50
  4. Torolt_felhasznalo_274388
    Torolt_felhasznalo_274388
    2008. február 22. 22:5079.

    Sziasztok!

    Mostanában nem fut vki a Margitszigeten? Az lenne a kérdésem, hogy az Atlétikai Centrumon kívül nincs más hely, ahova mondjuk a táskámat be tudnám tenni? Csak mert kicsit sokallom a 800 Ft-ot egy alkalomra, mert nekem tényleg csak egy táskatároló hely kellene.

    Akinek van infója az írjon,pls!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_173562
    Torolt_felhasznalo_173562
    2004. augusztus 28. 22:5977.
    Sziasztok!
    Ha van itt valaki, aki indulni szeretne a Nike félmaratonon és még nem nevezett, annak átadom az előnevezésem (2300 Ft), ha kéri. Én sajnos nem tudok menni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top