Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vendégünk: Nenus, a látó

adrijan
Létrehozva: 2010. október 28. 14:43
Sziasztok!

Ismeritek Nenus jósnőt? Már gyerekkorában is kísérték képek, meglátta, ha valaki már a halál közelében van. De nem foglalkozott vele. Sokáig nem. Csak megjegyezte. Tudta például, hogy édesapját autóbalesetben veszíti el.

Nos, november 2-n, délután 2 órától 2 órán keresztül vendégünk lesz Nenus jósnő - látó, sorselemző, eltünt személyek kutatója.

Tudtok tőle kérdezni, ő pedig személyesen válaszol. Ha szeretnétek, már előre írhattok neki kérdéseket.
  1. 2010. október 31. 19:1476.

    Kedves Nenus!

     

    A múltkor nem kaptam egyértelmű választ a kérdéseimre mivel jól láttad, én magam sem tudtam kitől mit szeretnék...

     

    Végiggondoltam.

     

    Lajostól 1973.07.24. aki az első szerelmem volt és sokáig haragban voltam vele de tavaly kibékültünk az egyik közösségi portálon, szexuális kapcsolatot szeretnék.

     

    Ez működik-e közöttünk hosszabb távon? Milyen érzéseket táplál irányomban az illető Úr?

     

    Férjem Viktor 1972.04.09. akivel egy feszültségekkel teli részemről "kényszerházasságban" élünk. Kisfiunk 3 éves múlt a nyáron.

     

    Hogyan alakul kettőnk története, szeret-e még engem?

     

    Köszönöm válaszod előre is!

    Heni 1977.11.12.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  2. 2010. október 31. 18:5575.
    Ezt észre se vettem hogy kétszer írtad le :D

    Ha nem mondod... :D



    előzmény:
    kiss_kr (65)
    2010-10-31  14:35
  3. 2010. október 31. 18:5574.
    :-)

    Nem akartam ennyire egyértelműen megfogalmazni,de egyettértek...

    Írok privit ...

    előzmény:
    kiss_kr (60)
    2010-10-31  14:18
  4. 2010. október 31. 17:3673.
    Kedves Nenus,  mi lesz az iszapömlés-károsultakkal???? Mit látsz????
    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  5. 2010. október 31. 16:0672.

    Elszállt az egész, kezdem újra. :)

    Szóval köszi a választ!

     

    Úgy látom, nem vagyunk egy hullámhosszon, nem érted mit akarok mondani. (vagy én fogalmazom bénán.)

    Tegyük fel, hogy valóban működik a dolog.

     

    Azzal, hogy akciósan árulsz egy ilyen különlegességet, pont te degradálod a tudásodat. Én az elvről beszélek, sztem, ha rendelkezel egy ilyenfajta plusszal, hogy képes vagy segíteni az embereken (és lássuk be, ez nem az orvos és tűzoltó kategória), akkor egyszerűen inkorrekt ebből árúcikket csinálni.

     

    Aki igazán hiteles, és valóban azért teszi, hogy segítsen, az nem pénzért teszi.

    Ne érts félre, nem a pénz és az anyagiak a lényeg, hanem az elv.

     

    "...pont azért teszem, ha valakinek rám van szüksége, igenis tudjon velem egy akár fél órát is, ennek töredékéért konzultálni.  "- erről beszélek. Ha segíteni akarsz, akkor nem százalékkedvezményt adsz, hanem segítesz.

     

    Nem vagyok egy elutasító ember, elég nyitottnak tartom magam, de nekem ez így nem hiteles.

     

    Na de befejezem, ez nem csacsogós topik, köszi, hogy elolvastál.

     

    Üdv: S.

     

     

    előzmény:
    kiss_kr (58)
    2010-10-31  14:09
  6. 2010. október 31. 15:5471.

    Kedves Nenus,

     

    Kerdezhetnek en is 3 temaban.

     

     

     

    1. Lesz-e meg egy gyerkocom?

     

    2. Valtozik a kov. 3 honapban a munkahelyem?

     

    3. A hugommal nagyon megromlott a kapcsolatom es nem tudom mi az oka. Nem beszelunk vagy ha megis,mindig vitaba fullad a parbeszed pillanatok alatt. Aggodom erte, nem tudom mibol es hogyan el es miert nem fogad el segitseget.

     

    Valaszodat eloreis koszonom; a koordinatakat privat levelben kuldom.

     

    Udvozlettel:

     

    Zhen

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    kiss_kr (65)
    2010-10-31  14:35
  7. 2010. október 31. 15:4470.

    Kedves Nenus!

     

    Én 1953 12.29.-én születtem,tulajdonképpen nagyon panaszra nincs okom. Mindannyian mindent másként élünk meg. Nem, félek a munkától,csak legyen és legyen értelme,jelenleg anyagi gondjaim vannak. Szeretném tudni,hogy kire és mire  számithatok.Családom szeretném megkimélni a felesleges vitáktól.

    Köszönöm megtisztelő válaszodat.

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  8. 2010. október 31. 15:1869.
    Akkor ide:

    ja igen, bocsánat, lemaradt a  születési dátum : 1967-06-08, hajnali 1.30 körül (pontosat sajna anyukám se tud), Baja

    A páromé: 1972-06-10, 9 óra 10,  Budapest

    Köszönöm előre is! Delfin

    előzmény:
    delfin38 (66)
    2010-10-31  14:35
  9. 2010. október 31. 15:1168.

    Dátum lemaradt: 76/09/16

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  10. 2010. október 31. 15:1067.

    Kedves Nenus!

     

    Én a klasszikus kérdéssel fordulok Hozzád: mikor lép az életembe a szerelem? Nagyon szépen köszönöm és minden jót kívánok! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  11. 2010. október 31. 14:3566.
    A születési paramétereket priviben küldtem!
    előzmény:
    delfin38 (63)
    2010-10-31  14:31
  12. 2010. október 31. 14:3565.

    Valami baj van ma az "írókámmal":-)

    "de szeretnék majd beszélni majd beszélni veled.. "-szóval nagyon akarok.-)

    előzmény:
    kiss_kr (60)
    2010-10-31  14:18
  13. 2010. október 31. 14:3264.

    szia Nenus!

     

    Ki nem hagynám az ilyen lehetőséget, mert amúgy iszonyat drága egy ilyen dolog, de érdekes.

     

    3 kérdésem van:

    Mikor lesz már végre munkám? (minél ponstosabban ha lehet ilyet kérni)

    Lesz e még gyerekem?

    Miben halok meg és mikor? (ezt elég csak kb-ra megmondani)

     

    Amúgy tételezzük fel, hogy tényleg vannak ilyen emberek, akik látnak (elnézést, de kicsit pesszimista vagyok ebben a kérdésbe).

     

    Nem túl terhes ez a dolog? Pl mondjuk látni, hogy mikor hal meg egy családtagom, egy barátom?

    Na persze az jó ha az ember jó dolgokat lát előre.

    Szerintem bizonyos szinten mindenki tud jósolni. Vannak az embereknek megérzései, amik azért nem sokszor hagynak minket cserben. Ez is jóslás?

     

    Mi van ha eltünt embereket keresel? volt már ilyen? Akkor mi történik benned?

     

    Köszi a válaszokat!

     

     

    idézet:
    *Babocza* (9)
    2010-10-29 06:58:23

    Szia:-) A kérdéseidre igenis vannak válaszok, de nagyon fontos lenne hozzá pl  születési dátum..

     

    Mindenkinek vannak képességei..igen!

    előzmény:
    *Babocza* (9)
    2010-10-29  06:58
  14. 2010. október 31. 14:3163.

    Kedves Nenus!

    A kérdésem röviden: lesz-e valaha lehetőségem a családommal együtt visszaköltözni a szülővárosomba? Mindent, ami valaha az életemben fontos volt, fel kellett áldoznom, hogy férjem és családom lehessen - máshol, távol, olyan helyen, amit nem tudok megszeretni, ami miatt örök vágyakozás él bennem mindaz után, amit el kellett hagynom (mivel ott vidéken nem volt a páromnak megfelelő munkalehetőség). Pedig imádom a családomat, és az itteni munkámat is szeretem...de a hely... Hálátlan perszóna vagyok?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  15. 2010. október 31. 14:2862.
    nekem Nenus azt írta év elején hogy a tavasz meghozza a párkapcsolatot, még mindig egyedül vagyok, ráadásul mégcsak  potenciális jelölt sem jött a képbe...........
    idézet:
    panniannika (12)
    2010-10-29 08:46:18

    Szia... tehát több, mint fél év telt már el. s sehol senki a láthatáron.. vagy nem veszed észre, vagy veled van probléma. miért nem irtál ujra? miért nem kerestél meg? bármilyen módon? lehetőséget, utat adtam a kezedbe, amivel úgy bánsz, mint a vízzel.. markolnád, de kifolyik a kezeid közül.. a sorsod mindíg  a saját kezedben van. van most is lehetőséged. de rá sem hederítesz. nem vagyok varázsló. neked kell változnod és változtatnod.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_354806 (12)
    2010-10-29  08:46
  16. 2010. október 31. 14:2061.
    Nenus kedves: Ha nem terhelmeg a kerdesem..Nagyon szepen kerlek, meg tudnad latni nekem, hogy ki volt az aki 2008.januar 3-an ejjel meghalt/12-or-korul. Mi volt a betegsege?Miert nem jelentkezik? Ki volt O nekem? Nagy kerdes tudom..Te meg tudod,hogy nagy gond ez nekem....Koszonom elore is.  Brukk
    idézet:
    Brukk (16)
    2010-10-29 12:28:39

    szia... megtennéd, hogy rámcsörögsz majd kedd reggel?

    N.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_990521 (16)
    2010-10-29  12:28
  17. 2010. október 31. 14:1860.
    Hát igen .. :-)

    A látok stb,az igaz hogy "ajándékba"kapják a képességüket,és abban is teljesen igazat adok neked,hogy valóban nagyon kevés ember rendelkezik ezen képességekkel,hitelesen..
    De... én ugy veszem ez nem "egy élet" "munkája" ők valahol valamikor ezért megdolgoztak,ráadásúl gondolj bele,mennyire ajándék ez ?

    Érzékelni mások problémáját,nehézségeit,életetét,én nem nevezném emberi oldalról feltétlen ajándéknak.
    Ez bizony nagy "teher" is tud lenni.

    A segítségnyujtás öröme az egyetlen,szerintem,ami ebbe,ajándék...

    És a dologhoz hozzátartozik,hogy "látni" meg érzékelni,stb,nem elég,ez fejleszteni használni is tudni kell,és nagy felelösséggel.
    Az sem árt ,sőt,jó is,ha rendelkezik egyéb képzettséggel,hogy tudásuk megalapozott,és valóban hasznos legyen.
    Vagyis gondolok itt arra,hogy tanulni,meg fejlődni,éppugy kell ezeknek az embereknek is,(vagy legalábbis kellene).
    Aki emberekkel foglalkozik alappból kell szerintem,egy ilyen irányu képzettség (nem marketinges :D ),és ebből adódik hogy így "megdolgozik" érte....

    Persze értelek...hogy sokan nem így,és valóban csak eladják magukat ,valódi tudás nélkül..
    Ezt én sem helyeslem,de ők tudják....

    :D

    Akkor ha lesz kedved,folyt-köv :-)


    idézet:
    sarkcsillag777 (45)
    2010-10-29 21:20:30

    Szia Sarkcsillag... nem tudom ki vagy, de szeretnék majd beszélni majd beszélni veled..

     

    Ahogy írtad: áldás.. és átok...

     

    Köszönöm:

    N.

    előzmény:
    sarkcsillag777 (45)
    2010-10-29  21:20
  18. 2010. október 31. 14:1259.
    Elírtam a neved. kihagytam az r betűt.. elnézést.
    előzmény:
    kiss_kr (58)
    2010-10-31  14:09
  19. 2010. október 31. 14:0958.

    Na jó, biztos az volt a probléma, hogy nem Nenustól kérdeztem.

     

    Kedves Nenus. Nem érzed abszurdnak azt, hogy mint látó, akciósan jósolsz minden kedden 8-9-ig?

     

    Lehet ilyesmit telefonon , levélen keresztül űzni, és akciósan?? Mit szólnának ehhez a nagyok? :)

    (ha vannak nagyok a látók egyesületében. :)

     

    Köszönöm, ha nem töröltök és választ is kapok.

     

    idézet:
    sercli (73)
    2010-10-31 08:07:41

    Kedves secli! :-)

     

    Nem értem a kérdésed. Mit nem érzek esetleg abszurdnak? Hogy minden kedden egy órán keresztül bárkivel beszélek? a normál telefonomon? azért teszem ezt, mert vannak akik olyan anyagi helyzetben vannak, nem tudják megfizetni, mint szolgáltatást. szerintem ez ma nem bűn. nem számlázom ki utána, nem élek vissza a hívók telefonszámával, és nem csapom le a telefont. ez olyan, mint anno volt a lelkisegélyszolgálat.. önkéntes alapon, ellenszolgáltatás nélkül.

     

    Azért folyamodtam eme megoldáshoz, mert ellenkező esetben napi nem 24, hanem 26 órában csörgött  a számom, hogy nincs módja másképp beszélni velem, távol él, vagy épp nem engedheti meg magának. én meg azt nem, hogy egész nap megértessem velük, most nem alkalmas. abban az időben csak azt teszem. nincs vendég, nincs más munka.

     

    Teljesen jól működik.

     

    telefon, levél, chat, bmi online módszer.. igen. meggyőződésem, hogy lehet, hisz ha elmész valakihez, és kérdezel valakiről az már " online"-nak minősül, hisz nincs ott... nem?

     

    Vannak segédeszközök amit használok. pl: számmisztika. kártya. asztrológia.

     

    Az akciósan kifejezés arra vonatkozik, hogy nem 25 000 Ft/ + áfa óradíjat kérek, hanem esetleg ennek a harmadát. irjam ki azt, hogy SALE? pont azért teszem, ha valakinek rám van szüksége, igenis tudjon velem egy akár fél órát is, ennek töredékéért konzultálni.

     

    Levél: igen. működik. ő leirja  kérdését, esetleg csatol fotót, adatokat ad meg, én pedig leirom, mit is látok ebben az egészben.

     

    rosszul tetted fel a kérdést. lehet e általánosan mailben jósolni? nem.

     

    lehet e telefonon? lehet, de én nem szeretem. konkrét problémákra szeretem keresni  a megoldást. és teljes információs háttérrel lehet tökéletesen megtenni..

     

    sem személyesen, sem telefonon nem vagyok hajlandó találóskérdéseket megválaszolni. mikor pl azt mondja a vendég, nem mond semmit, látó vagyok, mondjam el mi a gondja... vagy együttműködő, vagy tartsa meg magának a bajait.. és keressen "nagyot" ,  a ' nagyon mindent látók egyesületéből":-)

     

    ezért nem is felelek meg mindenki elvárásának. s én sem tudok, látok, érzek mindent.

     

    Mit szólnának ehhez  a nagyok? nem tudom kire gondolsz:-) és azt sem tudom, van e látók egyesülete... :-) sehova nem tartozom.

     

    irányt tudok adni, megoldási lehetőséget, olyan utat, ami egy hid a látható és láthatatlan világ között..de csakis teljes nyitottsággal...

     

    Azt hiszem válaszoltam:-) idő előtt:-)

     

    N.

     

     

     

     

     

    előzmény:
    sercli (57)
    2010-10-31  08:07
  20. 2010. október 31. 08:0757.

    Na jó, biztos az volt a probléma, hogy nem Nenustól kérdeztem.

     

    Kedves Nenus. Nem érzed abszurdnak azt, hogy mint látó, akciósan jósolsz minden kedden 8-9-ig?

     

    Lehet ilyesmit telefonon , levélen keresztül űzni, és akciósan?? Mit szólnának ehhez a nagyok? :)

    (ha vannak nagyok a látók egyesületében. :)

     

    Köszönöm, ha nem töröltök és választ is kapok.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  21. 2010. október 30. 23:5456.

    Ismerem őt személyesen, tényleg "tud valamit".

     

    Véletlenül ismertem meg, fogalmam nem volt, hogy ki ez a nő, de egy beszélgetés alkalmával mondott nekem olyan megdöbbentő dolgokat az életemről, hogy el sem akartam hinni...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_493377
    Torolt_felhasznalo_493377
    2010. október 30. 20:2455.

    Kedves Nenus!

     

    megtudnád mondani, apukám milyen "tárggyal" próbált nekem jelezni halála után, Hol van most, tudok-e segítseni neki?

     

    Kiss Imre '56 után disszidált Amerikába, miért nem találja meg a családja? Van leszármazottja?

     

    Köszönöm a segítséget!  

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  23. 2010. október 30. 15:0354.

    Kedves Nenus!

     

    Szeretnék találkozni már jövendő társammal és szerelmemmel.

      Látsz rá esélyt még az idei évben? Szeretettel üdvözöllek Téged!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  24. 2010. október 30. 14:5353.

    Üdvözöllek.

     

    Nagyon szeretném tudni hogyan alakul egészségi állapotunk édesanyámnak, férjemnek és nekem.

     

    Köszönettel. Daisy

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  25. 2010. október 30. 12:3252.

    Kedves Nenus!

     

    Nagyon szeretném tudni,hogy anyámmal hogyan alakul a kapcsolatom a továbbiakban???  Milyen az egészsége,leskelődik-e rá a halál a közeljövőben???  Kislányom párkapcsolata hogyan alakul az elkövetkező években.

    Tisztelettel,üdvözlettel : Cirmos.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     

Címlap

top