Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vendégünk: Nenus, a látó

adrijan
Létrehozva: 2010. október 28. 14:43
Sziasztok!

Ismeritek Nenus jósnőt? Már gyerekkorában is kísérték képek, meglátta, ha valaki már a halál közelében van. De nem foglalkozott vele. Sokáig nem. Csak megjegyezte. Tudta például, hogy édesapját autóbalesetben veszíti el.

Nos, november 2-n, délután 2 órától 2 órán keresztül vendégünk lesz Nenus jósnő - látó, sorselemző, eltünt személyek kutatója.

Tudtok tőle kérdezni, ő pedig személyesen válaszol. Ha szeretnétek, már előre írhattok neki kérdéseket.
  1. dal
    dal
    2010. november 2. 14:02226.

    Kedves Nenus

     

    1978.03.26-án reggel fél 5-kor születtem. Kérdéseim:

     

    1) hogy alakul a családi / szerelmi életem?

    2) Meddig  biztos a jelenlegi  munkám és a megélhetésem

     

    Köszönetem

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  2. 2010. november 2. 14:01225.

    Sziasztok!

     

    örömmel vettem, h ennyien érdeklődtök. amiben tudok, segíteni fogok, a legjobb tudásom szerint. konkrét kérdéseket kérek majd, születési dátumokat, párkapcsolatnál mindkét dátumot, és a konkrét problémát, mert arra nem lesz időm, hogy mindent az elejétől nézzek, értelmezzek.  mindenkinek válaszolok, előre is köszönöm a bizalmatokat.

     

    ha elütési hibák lesznek, bocsi, de nem vagyok egy gyors-és gépíró.-))

     

    Nenuska 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  3. 2010. november 2. 14:01224.

    Kedves Nenus!

     

    Ha van rá lehetőség, több kérdésre szeretnék választ kapni Öntől. Az első kérdésem az lenne, hogy sikerül-e januárban egy nagyon nehéz vizsgám, a másoldik kérdés pedig, amire szeretnék választ kapni, hogy mikor találok rá egy olyan társra, akivel harmonikus, kiegyensúlyozott, szenvedélyes kapcsolatban élhetek. A harmadik kérdésem pedig az lenne. hogy a volt párommal való kapcsolatomból - aki most a legjobb barátom - lehet-e a későbbiekben újra szerelem, együttélés?

    1969. 05. 16.-án születtem, Bp.-en.

     

    Köszönöm a válaszát!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  4. 2010. november 2. 14:01223.

    Kedves Nenus!

    Köszönöm a lehetőséget!

    Több kérdésem is lenne, bár tudom elfoglalt ember vagy… remélem, tudsz rá válaszolni (akár személyesen is).

    A mi családunkban rengeteg probléma, tragédia történt már. 2003-ban testvérem kisfiát a volt férje, aki egy szudáni férfi, ellopta és külföldre vitte. Azóta sem láttuk. A kisfiút Osman Mohamednek hívják, 2007.06.05-én született Miskolcon, ha jól emlékszem reggel 6-7 óra között. Évek óta keresem, nem kapok hírt felőle. Jó lenne tudni, biztonságban van-e, boldog-e, egészséges-e?

    A problémák ekkor kezdődtek nálunk. Édesanyám az unokája elvesztésétől stroke-ot kapott, apukám cukorbeteg lett. Idén júniusban kiderült róla, hogy tüdőrákja van. Felépülésére az orvosok nem látnak esélyt, de mi bizakodunk, bár már nagy fájdalmai vannak. Apukám 1942.07.07-én született Tiszalúcon, nem emlékszik melyik napszakban. Nagy a dilemma, kapjon-e kemót, vagy sem? Azt mondtad látod ha a halál közeleg... apukám meddig élhet még ezzel a betegséggel? Van-e remény?

    Apósommal kapcsolatosan is van kérdésem. Ő 1935.09.21-én született Miskolc-Görömbölyön és 2010.06.07-én halt meg a papírok alapján. Az ő története érdekes. A Semmelweis Kórház Belgyógyászatán feküdt. A párom június 7-én reggel beszélt a kezelőorvossal, aki azt mondta, másnap hazavihetjük a papát, mert nem találtak semmilyen belgyógyászati eltérést. Kedden azaz 8-án telefonált a párom, hogy mikor mehetünk érte, amikor is közölték, már nem él. Teljesen értetlenül álltunk a dolgok előtt. A doktornő elérhetetlen volt napokig, s mivel a párom egyedüli gyerek (testvére régen meghalt), és intézkedni kellett, felhagyott a keresésével. Engem viszont azóta is foglalkoztat az, amit a betegtársak mondtak. A papa zárójelentésén az állt, 7-én 22 órakor hunyt el. A szobatársak viszont azt állították hajnalban még hallották kicsoszogni a vécére, és hallották sokáig szuszogni. Mi történhetett? Hogyan halhatott meg? Voltak fájdalmai?

    Nekem 3 gyermekem van. Miskolcon születtem 1967.12.17-én hajnal 1 óra körül. Mióta apukám beteg, anyagilag a béka feneke alatt vagyunk. Eddig sem dúskáltunk, de azóta minden tönkrement, a párkapcsoltunk, az idegrendszerem, az egészségem… és úgy veszem észre nem csak engem, hanem a gyerekeket (Dominika Miskolc, 1997.04.26. 15:30; Áron Miskolc 1999.11.08 06:40; Abigél Miskolc 2007.10.01. 11:25) is megviseli ez az állapot. A kérdésem az lenne, hogyan tudnánk ezen változtatni? Mit csináljak, hogy jó is történjen velünk, ne csak mindig a rossz? Olyan, mintha valaki elátkozott volna minket... Nagyon szeretnék sokáig élni, s egészségben felnevelni őket.

    Köszönöm a segítséget,

    Gabi

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  5. 2010. november 2. 14:00222.

                                                   Kedves Nenus!

     

     

     

     

     Anita vagyok, 1981. március 2-án születtem Mohácson reggel 9 óra 20 perckor.

    A kérdésem az lenne, hogy számomra lát e normális, stabil kapcsolatot a jövőben?

    Igazán szerettem egy férfit, ő  1978.06.26-án született Budapesten.

    Van e esély, hogy együtt leszünk még az életben?

    Lesz e még egy gyermekem?

    Mit lát a jövőmmel kapcsolatban?

    Munkával kapcsolatban lát e képet, hogy találok végre munkahelyet?

    Gyermekem 2006. június 8-án született Mohácson, délután 18 óra 35 perckor.

    Mit lehet tudni a jövőjével kapcsolatban? 

     

    Tisztelettel: Anita

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  6. 2010. november 2. 14:00221.

    Kedves Nenus!

     

    Nekem elég egyedi és nem igazán publikus problémám , illetve válaszra váró kérdésem lenne hozzád. Már régóta keresek valakit, akiben megbízhatok,csak nem tudtam, hogy pontosan kit, de úgy érzem, hogy most megtaláltam a személyedben.

    Megadnám az e-mail címem, és remélem, felvehetjük a kapcsolatot egyenlőre így, mert én Hollandiában élek.

    bnl.nemeth@gmail.com

     

    Előre is köszönöm!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  7. 2010. november 2. 14:00220.

    Bocsánat, elgépeltem a születési időmet: 1979.07.14.

    birgita

    előzmény:
    birgita (213)
    2010-11-02  13:57
  8. 2010. november 2. 13:59219.
    szia Nenus!én 1980.02.06.-án születtem Pincehelyen!a problémám,hogy pánikbeteg vagyok,de mindent megteszek,hogy meggyógyuljak!az érzelmi világom teljesen összeomlott valamitől,nem tudom mi ennek az oka?már mindenkit elmartam magamtól,a lelkem nincs rendben!minden álmom egy kisbaba,de nem jön össze,most meg a pánikbetegséget kell először legyőznöm!nem látod véletlenül,nincs mögötte valami rejtett probléma,betegség,hogy ez kialakult?A baba,miért nem jön össze?kérlek segíts,tanácstalan vagyok,merre tovább,hogyan!köszönöm
    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  9. 2010. november 2. 13:59218.

    Kedves Nenus!

     

    Egy pillanatra sem szeretném, ha esetleg unatkoznál. Nagy bajban vagyok. Fél éve teljesen jogszerűtlenül elveszítettem az állásomat. Azóta SEMMIT nem találok, ergo egy fillér bevételem nincs. Látsz-e valami esélyt arra, hogy a közeljövőben találok valami megfelelő állást magamnak? Egyszerűen nem maradhatok így! Ha még belefér az idődbe, nagyon megköszönöm, ha válaszolsz!

    Szeretettel üdvözöllek: A. Budapest, 1960.01.28

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  10. 2010. november 2. 13:58217.

    Kedves Nenus!

    Nem találkoztam még ilyen lehetőséggel, ezért most élek vele. többször hallottam, hogy az emberek életében megújulás, fordulat hétévente történik. Én most leszek 7x7. Nagyon vágyom már, hogy forduljon valamit az életem. Lesz valami a közeli jövőben, ami bizakodásra ad okot?  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  11. 2010. november 2. 13:58216.

    Kedves Nenus!

    Általános kérdésem lenne mert egy ideje nem igazán találom a helyem ill. a boldogulást az életben, továbbá szeretnék választ kapni (1972.07.14), hogy babaügyben lesz – e változás az életünkben, ugyanis a párommal (1973.05.19) szeretnénk kisbabát neki is és nekem is van gyermekünk az előző kapcsolatból, de szeretnénk közös babát is. Sajnos évek óta próbálkozunk sikertelenül, ami már a kapcsolatunkon is nyomot hagyott, érdemes-e az energiánkat vagy akár a kapcsolatunkat erre az ügyre tenni , vagy békéljünk meg a jelenlegi helyzettel.

    Köszönettel. Minden jót: Andrea

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  12. 2010. november 2. 13:58215.

    Hello Nenus,

     

     

    2 kerdesem van hozzad. Eloszor is a ferjemmel es velem kapcsolatban szeretnem megtudni,hogy a ferjem lesz e eleg eros ahhoz hogy vegigmenjen a financionalis probleman amiben mar tobb eve vagyunk. Szegenyke mar nagyon belefaradt a csataba. Aggodom erte es jo lenne egy kis segitseg a "masik oldalrol" jo lenne tudni meg meddig leszunk ebben a

     szoros anyagi problemaban?

     

    A masodik kerdesem velem kapcsolatban van. Tudom,hogy ideje munkat es munkahelyet valtoztatnom.

    Mikor jon el ez a szep nap? Van egy lehetoseg amit nagyon szertenek megkapni ez a munka ugyanazon a munkahelyen van de mas cegnek dolgoznek jobb penzert.

     

    Varom valaszod,

     

    Oszinte Tisztelettel,

    AHV

    Ha  a szulinap fontos lenne: 1974.06.10

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  13. 2010. november 2. 13:58214.

    Kedves Nenus!

     

    Én 1978 augusztus 7-én születtem, általában a megérzéseimre hagyatkozom, ami mindig jól szokott elsülni, de most valamiért nem jött össze. Biztos vagyok benne, hogy több százan szeretnének ugyanezekre a kérdésekre választ kapni, de most úgy érzem, én a sikeresek között leszek, akiknek tudsz majd tanácsot adni. Elsősorban munkaügyben várnék valami választ, hogy mikor rendeződnek a dolgaim? Természetesen kíváncsi vagyok, hogy párkapcsolati téren várható-e valami változás? Remélem szerencsés leszek és kapok tőled választ!

    Köszönettel

    Lily 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  14. 2010. november 2. 13:57213.

    Kedves Nenus!

     

    Én 1979.04.14-én 12.20-kor születtem Várpalotán. Két kérdésben szeretnék segítséget kérni tőled.

    Egyre többször érzem azt, hogy a jelenlegi életem csak egy átmeneti időszak, egy tanulási szakasz része és hamarosan átlépek egy másik élethelyzetbe. Nagyon fura. Ebbe az ideiglenes helyzetbe ráadásul a férjem is beleértendő... Egyre erősebben érzem, és azt is kezdem sejteni, hogy mit kell, kellett megtanulnam, megértenem. Szerinted ez így lehet, vagy csak egy "agyrágóbogár", ami beette magát a fejembe és már csak magam generálom a létét???

    Másik kérdésem az lenne, hogy mit jelenthet a 39-es szám? Amióta megszületett a kisfiam /2009.06.26./ folyamatosan kísért. Először nem vettem tudomást rőla, de mostanra "megbarátkoztam"vele.

     

    Köszönettel,

    birgita

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  15. 2010. november 2. 13:56212.

    Kedves Nenus!

     

    Párkapcsolatomról szeretnék kérdezni! (Én 1984.08.27-én születtem, párom: 1985.05.18-án). Szeretném megtudni, hogyan alakul az életünk? Mire számíthatunk a jövőben? (Gyerekek, házépítés..) Illetve ez hogyan befolyásolja a munkámat?Milyen lesz a kapcsolatom a családommal?

    Előre is köszönöm a választ!Szép napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  16. 2010. november 2. 13:54211.

    Kedves Nenus!

    Én 1966.04.26. a párom 1970. 11.09.-én született.

    Az első kérdésem: 

    Fogunk-e  együtt élni és lesz-e közös gyerekünk?

    A második: 

    Reikivel és szellemsebészettel foglalkozom.Mind a párom és mind az amit csinálok nagyon sokat jelent nekem.Te ezt hogy látod?

    Tudok-e sok embernek segíteni vagy megérzéseim nem jók?

    Válaszodat előre is köszönöm.Druantia 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  17. 2010. november 2. 13:53210.
    a születési időnk elég ahhoz hogy megmondja a jövőnket? tényleg jós..
    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  18. 2010. november 2. 13:53209.

    Kedves Nenus!

     

    Három kérdésem is lenne Hozzád, remélem nem gond.

     

    1. Mikorra várható nálam gyermekáldás, illetve ezzel kapcsolatban mit látsz nálam?

    2. Érdekelne, hogy hogyan alakul a párkapcsolatom, tehetek-e valamit azért, hogy még jobb legyen? (Szeretjük egymást, jövőre házasodunk, de úgy látom van még hova fejlődnünk.)

    3. Anyagilag mikor jövünk helyre, mikor lesz egy kicsit jobb?

     

    Nagyon köszönöm előre is az időt, amit rám szánsz.

     

    Köszönöm

    Kassathu

     

    Adataink:

    Laci - Budapest, 1978.07.02

    Én - Szeged 1981.07.15

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  19. 2010. november 2. 13:52208.

    Sziasztok!

     

     Már itt ül mellettem Nenus, 10 perc, és kezdjük a Sztárfórumot.

     

    Egy fontos dolog: mivel nagyon sokan kérdeztetek, Nenus azt mondta, hogy a ma délután 4-ig beérkező kérdéseket kivétel nélkül megválaszolja, a következő 72 órán belül.

     

    Tehát NEM minden kérdést tud megválaszolni ma délután 4-ig, de amik kimaradtak, 3 napon belül azokra is válaszol.

     

    Egy fontos kérését tolmácsolnám: ne általános, hanem konkrét kérdéseket tegyetek föl! Tehát például ne azt, hogy egészséges leszek-e, hanem ha van konkrét problémátok az egészséggel kapcsolatban, akkor arra vonatkozzon a kérdés.

     

    Na de most el is némulok, legközelebb már Nenusé lesz a szó... :) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  20. 2010. november 2. 13:52207.

    Kedves Nenus !

     

    Szeretnék én is megtudni  valamit a jövőmről.!

    Ha tudsz segíts !

    Születési időm: 1963.02.03 . kb. 20 óra

    Köszönöm ! Minden jót  Kati 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_291253
    Torolt_felhasznalo_291253
    2010. november 2. 13:52206.

    Kedves Nenus!

     

    Kerestem telefonon is személyes találkozó miatt, de majd holnap keresem újból, most nyilván nagyon elfoglalt:)

     

    Én 1979.05.09-én születtem Miskolcon, 12:30-kor, párom 77.05.30. Hódmezővásárhelyen 6:05-kor.  9 éve ismerjük egymást, van egy közös gyermekünk is. Meglehetősen kemény napokat élünk meg, problémákkal küzdünk, döntés előtt állunk. Úgy gondolom a szeretet, a szerelem megvan, de mintha ez mégsem lenne mindenhez elég. Megbocsáthatok-e a félrelépéseknek?

    Merre vezethet a közös utunk, van egyáltalán közös utunk még Ön szerint?

     

    Személyesen nyilván több mindent szeretnék majd kérdezni, de jelenleg ez a legégetőbb, hiszen tudomásunk szerint gyermekünkkel minden rendben, csak kettőnknek kell az életét, önmagát rendbeszedni.  

     

    Köszönöm válaszát!

    Lyni 

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  22. 2010. november 2. 13:51205.

    Kedves Nenus!

     

    1979. november 13-án születtem, a kisfiam 2001. aug. 6-án. Amikor nincs velem, nagyon sokszor vannak rossz "megérzéseim" inkább érzéseim Vele kapcsolatosan. Látsz esetleg valamit, ami okot adhat aggodalomra?

     

    Köszönöm előre is!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  23. bá
    2010. november 2. 13:50204.
    Kedves Nenus! Lehetőséget kaptam külfödre menni. Elfogadjam? Párkapcsolat sikerül e az idén? Köszönettel! Ági 1968.02.24.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_951663
    Torolt_felhasznalo_951663
    2010. november 2. 13:50203.

    Kedves Nenus!

     

    Segítségedet szeretném kérni, olyan´sok ŕossz történik velem az utóbbi időben. Bármibe fogok rosszul sül el.  Tizennyolc hónappal ezelőtt rákos beteg lett az Édesanyám. Sajnos nem tudok rajta segíteni pedig megpróbáltam. Most kórházban van. Majd szerettem volna eladni a lakásomat sikertelenül. (nagyon szeretnék egy kertes házat) Ez mellet elenyésző az a tény, hogy Édesapám is beteg lett a szívével.  Most itt tartok és nem tudom mit tegyek, hogy vége legyen ennek a rossz időszaknak, ha egyáltalán vége lesz . Hogyan tudnék segíteni rajtuk.

    Mit teggyek, hogy jobb legyen?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_860545
    Torolt_felhasznalo_860545
    2010. november 2. 13:49202.

    Kedves Nenus!

     

    Születtem Pécsett, 1964. május 14.,  14,30 perckor.

    Van egy fiam 18 éves (1992. 03.10. Pécs, 19,30), a lányom 22 (1988.02.11. Pécs, 13,30).

    2008. július 2-án elváltam 22 év házasság után. Felnőtt gyerekeim az apjukkal élnek.

    Új párkapcsolatban élek, párom 15 évvel idősebb nálam. (1949. 06.15. Pécs, 00,45)

    Kiváncsi lennék a párkapcsolatom jövőbeni alakulására és a gyermekeim jövőjére, ami jelenleg kilátástalannak tűnik.

     

    Sajnos anyagi téren is mostanában kudarcok érnek bennünket, egyik üzleti lehetőségből a másikba fogunk, mire már látnánk az anyagi biztonságot, akkor biztos, hogy valami miatt megint nem sikerül előbbre lépnünk!

    Kérem szíves segítségét, milyen pozitív változások várhatóak e téren is a jövőben??

     

    Maradok Tisztelettel és Köszönettel:

    Mrsmix

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     

Címlap

top