Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lombik és EGYÉB témakörök

Torolt_felhasznalo_328926
Torolt_felhasznalo_328926
Létrehozva: 2004. Április 15. 13:32
Sziasztok !
Ide várom azok jelentkezését, akik a lombik-témával valamilyen szinten kapcsolatban vannak (babát szeretnének, mesterséges baba van a pocijukban, vagy esetleg már világra is hozták), és még nem savanyodtak bele a témába, tehát tudnak másról is beszélni..., és esetleg más topikról elüldözték őket a besavanyodottak...! Sőt azok is jöhetnek, akiknek semmi közük nincs hozzá, de szeretnek BESZÉLGETNI !
Szóval nekem egy ici-pici mesterséges babám van, most 5 hónapos, és mindennél jobban szeretem ! Most éppen alszik, így tudom ezt a pár sort lelketlen anyaként leírni (idéztem egy másik topikról). Szóval jelentkezzetek !
  1. Torolt_felhasznalo_328926
    Torolt_felhasznalo_328926
    2004. Április 15. 20:2076.
    Az tényleg szép vastag ! Nekem az inszem utáni 11. napon is csak 16, 5 volt ! Hajrá Arikán!
    előzmény:
    Arikan (73)
     
  2. 2004. Április 15. 20:1975.
    Prolaktin szintet néztek Nálad?
    előzmény:
    Arikan (73)
     
  3. 2004. Április 15. 20:1874.
    Zsaszi, a két csíkra annyi az esély, mint mókusnak az erdőtűzben:) De azér köszi a sugit:) Amúgy a holnapi hőm sokmindent eldönt. Mert a szabály szerint 1 nap esés beleférhet, ha másnap újra visszaugrik megfelelő magasságra. (azaz lassul a progi termelődés, de újra beindul)

    előzmény:
    zsaszi (71)
     
  4. 2004. Április 15. 20:1673.
    Megírom az eredményt.
    Hát bizony, minden intézet más. A dokim behívott vérvételre, de még nem tom, hogy menjek-e. Meg fog sértődni:)
    A nyálkahártyám nagyon szép, szép a vastagsága is (valami 13 mm volt az utolsó uh-n, és rá 3 napra volt az insem, szóval még nőtt addig) ezért nem akar adni a dokim hormont. Mit csináljak. M Nagyon bízom benne, és valahol örülök, hogy hormonmentesek vagyunk:) Fene tudja:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_328926 (72)
     
  5. Torolt_felhasznalo_328926
    Torolt_felhasznalo_328926
    2004. Április 15. 20:1272.
    Szorítok, hogy ne is induljon be, és hogy kis csíkos tigris legyel a teszted holnap ! Olyan furcsa, hogy minden intézetben más és más a szokás ! Nálunk 11. napon az inszem után már teszteltek vérből, és a 18. napon csináltak UH-ot. Igaz azon még nen látszott semmi, ezért 20. napon megismételték. (a vérvételt is. . . ) A hormoneredményeim nekem is jók voltak, mégis a terhességem 12-ik hetéig folyamatosan kellett utro-t nyomnom, mert az állítólag segít a nyálkahártya megvastagodásában, és így megkönnya beágyazódást. . . Szóval mindenhol máshogy van.
    Holnap írd ám meg az eredményt, mert kíváncsiak vagyunk rá ! Szorítunk !!!
    előzmény:
    Arikan (70)
     
  6. 2004. Április 15. 20:1171.
    Arikan!
    Nagyon bízom benne, hogy holnap 2 csíkosat tesztelsz! Minél előbb tájékoztass, nagyon drukkolok Nektek!!!! Csíkosító sugarakat küldök: ============= :-)

    Csenabi, engem érdekelnek a nyomdafestéket nem tűrő dolgok is :-))))
    Köszi azt a megjegyzést, hogy szerinted engem ott szeretnek, de . . . a véleményemet leírtam e-mailben, tudod! :-)))

    zsaszi voltam, végre idekönyörögtem magam. . . :-)
    előzmény:
    Arikan (70)
     
  7. 2004. Április 15. 20:0670.
    Sziasztok!

    Má asse tom hová írjak, bakker:)

    A hír az, hogy ugye a hőm mélyzuhanásba kezdett 37, 2-ről 36, 5-re, el is kezdtem olyan barnásozni féle a délután de ez megállt, teljesen tiszta a tisztasági tudjátokmi. Hát ez van, játszanak velem ezek a Hormon nevű személyek, de nem hagyom magam. Holnap lenne insem utáni 14. napom, ha nem indul be rendesen a nagyüzem, akkor előkaparok egy tesztet. Csak úgy:) Ha mégis valami kettőset látnék, akkor benyomulok egy vérvételre, de ha nem, akkor nem megyek sehová, engem oszt nem szurkálnak:)hívom a dokimat, hogy tali a 10. napi uh-n.
    A forgatókönyv ugyanolyan, mint az előző hónapban. "Valami" elindul, és nem simerül igazán a beágyazódás. Az előző hónapban is ezt igazolták a vérvételek. Hormont nem kapok, mert a dokim ellenzi, teljesen jó minden eredményem. Evvan:)

    Aviszonhallásra

    Arikan
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_328926
    Torolt_felhasznalo_328926
    2004. Április 15. 19:5569.
    Köszönjük szépen a biztatást, és a szép szavakat. . . Éppen most kérdeztem a párom: Ugye nem vagyok rossz anya ? Erre ő: Miért adsz azoknak a véleményére, akik még csak szeretnék megtudni milyen ez az érzés, és utálják mindazokat, akik már valamilyen szinten átélték ? (Pont, mint ahogy Betyár Te mondtad. . . )Mondott még egy csúnyább dolgot is, de az nem tűr nyomdafestéket, ha érdekel valakit, priviben megírom. . . Én is remélem, hogy a párodat (Szilvit) nem találják meg, de én is drukkolok ott is embereknek, és a csaták elkerülése végett ezt priviben teszem meg. . . Ha máshogy nem megy, akkor tegye ő is ezt. . . Bár szerintem Őt ott szeretik. . .
    előzmény:
    zsaszi (67)
     
  9. 2004. Április 15. 19:5468.
    Ne aggódj Betyár, szerintem senkit nem fog bántódás érni!
    Szívesen segítek bárkinek, és érdekes módon sok más topikon is témától függetlenül megtalálnak a meddőséggel, problémákkal. Nem szeretem ha valaki a NagyTestvér szerepét magára veszi és azt sem szeretem, ha valaki létszámellenőrzést tart, ki hol jár, miért nem ír stb. . . .

    Mint a rossz gyerekek elszégyeltük magunkat. . .

    előzmény:
    zsaszi (67)
     
  10. 2004. Április 15. 19:3567.
    Kézcsók a hölgyeknek, sziasztok én a NetBetyár vagyok, ZsasziBanya oldalbordája. Remélem nem leszek túl hosszú, de nemrég értem haza és hallottam a reggeli kis tűzről.
    Szerény személyemet nagyon meglepett egy-egy hozzászólás, sőt volt olyan is, amin teljesen kiakadtam. /valami olyasmi, hogy többet kellene törődni Csenabinak a picivel/ Nem akarom megbántani szegényt, de bennem teljesen az az érzés alakult ki, minthogyha ő gyűlölne mindenkit, akinek már van picurja!!! Bár ő azt írta, hogy ez nem így van.
    Ezekből gondolom kiderült, hogy én Csenabi és az itteniek véleményével értek egyet! Szerintem sem szabad leragadni a tüszőrepiknél, punkciónál, peteérésnél, stb. mert abba egy idő után tényleg csak belezazul az ember lánya-fia!! Igenis kell egy két vicc, vagy más téma is. És ha a "kedves" kioktató folyamatosan követte volna a beszélgetéseket, látnia kellett volna, csak akkor jött vicc, stb amikor nem volt komolyabb idevágó párbeszéd!! Illetve egyszer volt, de rögtön utána elnézést is kért, hogy belekeveredett egy hsz. -ba.
    Amúgy Gemini is csak ritkán jelentkezik, gondolom csak figyel a háttérből, hogy minden OK, aztán jön és rendet rak, mert hát ezt a topicot mégiscsak ő "teremtette".
    Mindentől függetlenül gondolom itt is ugyanúgy fogunk egymásnak/ért drukkolni, sikereknek örülni, mint a másikon tettük.
    Ezt a hsz-t a másikon nem írtam le, nem mintha nem vállalnám fel, de gondolom ott is vannak akik ide-oda is irogatnak, így eljut oda is a véleményem. Egy kicsit a Banya miatt aggódom, remélem nem fogják Őt a másikon esetleg "megtalálni", mert ott is vannak sokan akiknek ír-drukkol, és nem szeretném, ha miattam bántaná valaki. De nekem ez a véleményem és nem tudtam magamban tartani, különben sem egészséges!:-))
    Ezzel ezt a témát a magam részéről lezártam!
    Bocsi a rétestésztáért, mindenkinek jó hangulatot, erőt, kitartást és a végén a GYÜMÖLCSÉT kívánom!!!
    Sziasztok: Betyár
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_328926
    Torolt_felhasznalo_328926
    2004. Április 15. 19:0166.
    Az én körzetim 2 hetente adott papírt anno. . .
    előzmény:
    boil (65)
     
  12. 2004. Április 15. 18:3465.
    Sziasztok ám itt vagyok!
    Végig olvastam az egészet, de csak most vagyok chet közelben mert eddig ültem a körzetinél, hogy adja óda a táppénzes papíromat, hogy kapjak valami fizú félét.
    Van köztetek olyan aki táppénzen van?
    Nálatok hogy működik?
    Merthogy az én kedves körzeti dr. bácsim közölte, hogy ő csak hetente tud papírt adni!!!!!
    Vagyis minden héten ott kell ülnöm a rendelőben órákat a beteg emberek között ha azt akarom hogy kapjak egy kis zsetont.
    Ez szerintem nem normális így. . . . :((((
    Valakinek ilyen fajta tapasztalata?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_998432
    Torolt_felhasznalo_998432
    2004. Április 15. 16:4764.
    Dévainál csinálták és a második sikerült.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_328926 (61)
     
  14. Torolt_felhasznalo_328926
    Torolt_felhasznalo_328926
    2004. Április 15. 16:4263.
    Sok sikert kívánok Neked (Nektek) !
    előzmény:
    Ukka (62)
     
  15. Torolt_felhasznalo_739686
    Torolt_felhasznalo_739686
    2004. Április 15. 16:2762.
    Köszi, Csenabi, jövő hét elején kezdem a stimulációt a második lombikhoz. Éljenek a babáitok! Akármilyen súllyal! Puszi, néha azért benézek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_328926 (60)
     
  16. Torolt_felhasznalo_328926
    Torolt_felhasznalo_328926
    2004. Április 15. 16:1361.
    Akkor kb. a mi szintünkön vagytok. Csenge is kb. ilyen méretekkel rendelkezik. De nem baj, hiszen az a lényeg, hogy - ahogy írtad is - minden oké vele. Hol történt a beavatkozás, és hányadik sikerült Neked ? Persze csak ha nem vagyok indiszkrét. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_998432 (59)
     
  17. Torolt_felhasznalo_328926
    Torolt_felhasznalo_328926
    2004. Április 15. 16:1260.
    Szia Ukka ! Már nagyon hiányoztál ám ! Mi volt Veled ? Nem hagytam magam elüldözni, csak nem szeretem a konfliktusokat. . . Eddig bírtam az ostromot. . . És mindenki főjön csak tovább a savanyú levében. . . Ugye tudjuk, hogy ez nem először fordult elő, csak eddig vagy nem nyíltan ment, vagy nem velem. . . Azért remélem ide is néha benézel, és értesítesz hogyléted felől :-)
    előzmény:
    Ukka (58)
     
  18. Torolt_felhasznalo_998432
    Torolt_felhasznalo_998432
    2004. Április 15. 16:0859.
    Sziasztok

    Nekem is lombikos a kislányom aki ráadásul 29. hétre született 990 grammal és 33 cm-vel. Most 9 hónapos és makk egészséges. Szerencsére semmi nem maradt vissza és teljesen normálisan fejlődik. Bár még súlyban nem érte utol a többieket most 7 kg és 65 cm.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_328926 (53)
     
  19. Torolt_felhasznalo_739686
    Torolt_felhasznalo_739686
    2004. Április 15. 15:5958.
    Kedveseim, látom, hagytátok magatokat elüldözni. Sajnálom! Persze Csenabival szemben a bűntudatkeltés egyenesen szemét dolog volt. Én hűséges típus vagyok :) maradok főleg ott, ugye nem baj? De örülnék, ha nem tűnnétek teljesen el onnan (Grétának mondom, aki ezen a fórumon újnak tűnik, persze ezen mindeki új, a Lombik-baby topicról van szó).

    Puszi nektek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_252275
    Torolt_felhasznalo_252275
    2004. Április 15. 15:2657.
    . . én is indulok a dokihoz, este még jövök!
    sziasztok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_328926 (56)
     
  21. Torolt_felhasznalo_328926
    Torolt_felhasznalo_328926
    2004. Április 15. 15:2056.
    Nem semmi, miken mentél keresztül. . . Na, megyek, mert felébredt a pici, de majd még estefelé benézek !
    előzmény:
    gréta007 (55)
     
  22. 2004. Április 15. 15:1755.
    Nekem a 2. lányom és a 2. vetélésem ikerterhesség volt. Mindkettő 2 petéjű volt. A 2. vetélésnek köszönhetően a méhlepény rossz helyen tapadt meg. Oldalt és a méhszájnál. 1 hónap otthon és 1 hónap kórházi fekvés lett belőle. De még így is csoda hogy megúsztuk. Haza engedtek a kórházból az 1 nap után hogy jó helyen van a méhlepény ezért nem kell bent feküdnöm. Másnap hajnalban a mentő vitt vissza, mert ömlött belőlem a vér.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_328926 (46)
     
  23. Torolt_felhasznalo_328926
    Torolt_felhasznalo_328926
    2004. Április 15. 15:0754.
    Szaminak, Boilnak, Arikannak is. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_252275 (52)
     
  24. Torolt_felhasznalo_328926
    Torolt_felhasznalo_328926
    2004. Április 15. 15:0653.
    Én sem cserélem le mindig, csak, ha már nagyon átázik ! Kikkérrreeeem magamnak !
    Nem Csigácskának, hanem Csigácska ismeretségi körében születtek 3-as ikrek, de túl korán, és imádkozni kellett értük, hogy túléljék. Megtettük. . . És most stabil az állapotuk, úgyhogy tovább izgulunk értük. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_131970 (51)
     
  25. Torolt_felhasznalo_252275
    Torolt_felhasznalo_252275
    2004. Április 15. 15:0352.
    . . . akkor átnézek én is. . . kicsit!
    Szamiéknak megadtátok az új címet? Tegyük ott közzé a régin???esetleg?

    Zsaszika!

    Kedden szabad vagyok előre láthatólag.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_328926 (50)
     

Címlap

top