Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Homeo túladagolás/Vágó I.

fraki
Létrehozva: 2011. február 5. 08:37

Ma a Vágó Istvánék a Szkeptikus Társaság szervezésében homeopátiás szer(eke)t fognak "túladagolni" maguknak, ezzel bizonyítván, hogy az egész egy baromság. De lesz orvos is a rendezvényen.

Szerintetek akik beveszik a százszoros adagot, lehet bajuk?

Mit gondoltok? 

  1. Torolt_felhasznalo_807121
    Torolt_felhasznalo_807121
    2011. február 12. 21:12451.

    a XXI-dik szazadban egy magusnak magyarazom , hogy 20 millio dollar egy kacsamajert az szervezett lopas , egy alruhas nyul megprobal hergelni es egy nagyokos ezos mellettem  ingaval donti el , hogy igaza van-e vagy tevedett a donteseben

     

    Most mar csak az 2012-es energiaspiral hianyzik es hogy edes   ....-ke egy adag energiapamaccsal megdobaljon

     

     

    idézet:
    Mozdonj (435)
    2011-02-10 17:01:08

    "...........edes   ....-ke egy adag energiapamaccsal megdobaljon............."

     

     

    betyyyyke! Nem sertodtel meg ?

     

     

    Ratalaltam a Hahnemann es tanitvanyai megfigyeleseit tartalmazo 1834-es konyvre - ez a konyv meg ma is a homeopatikus gyogyitas bibliaja : szornyu olvasmany !

    Rengeteg szenvedesen mentek at  a fu-fa-virag-asvany-kutyaszar megkostolasa utan... Ott ultek a haverok es leirtak amit lattak ... majd forditok belole

    Egy masik altala irt konyvben /1824-ben irodott/ leirja , milyen hatast valt ki egy-egy tejcukorral elkeszitett drog , ha egeszseges ember veszi be... most keresem a magyar nyelvu forditast... lehetseges , hogy leteznek magyar forditasban is...

     

    Hahnemann Traité de  matiere medicale

     

    Hahnemann Des maladies chroniques de leur nature spéciale et de leur traitement

     

    Ha Vagoek , tobbedmagukkal , nem produkaltak a Hahnemann altal leirt egeszseges emberen kijovo szimptomakat a bogyok bevetele utan , akkor valami van...

     

    idézet:
    Mozdonj (439)
    2011-02-11 08:09:42

    Csuhim!

     

    Hogy Te milyen kincseket nem talal sz

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_749467 (438)
    2011-02-11  08:09
  2. Torolt_felhasznalo_749467
    Torolt_felhasznalo_749467
    2011. február 12. 19:40450.

    Surgosen masik allatorvost kell keresni : ha meggyogyult a paci nem rak volt : magatol es masbol gyogyult ki - de fizetted

    /hogyan kerdezte ki alaposan a pacit? ez az alapja a hasonlot-hasonloval gyogyitasnak/

     

    Maguk a homeopatiat alkalmazo orvosok is beismerik azt , hogy rakot nem lehet gyogyitani homeopatiaval

     

     

    ...................................... .........................       ......................................

     

    Pl: Homeopatiaval a rak ellen

     

    Felrevezeto a cim .
    Tessek elolvasni a cikket!  A Homeopátiás Gyógyművészeti Társaság altal szervezett szeminariumrol szamol be...

     

    "...........A non-toxikus tumorterápia erősíti a hagyományos kezelések hatását, csökkenti a kialakuló melléhatásokat, javítja a közérzetet............"

     

     

    ........................... ...........................................         .................................

     

     

    Masik pelda : homeopatiat alkalmazo fogorvosok , Magyar Fogorvos online szaklap :

    "...........Vannak az orvoslásnak olyan területei, ahol nagy a valószínűsége annak, hogy a homeopátiás kezelés eredményes lehet. Ilyen a konkrét okra vissza nem vezethető krónikus fájdalom tünetegyüttes, psycho – vegetatív – szomatoform (testi tünetek is) tünetegyüttesek, idült fáradtság, szorongás, szédülés, fülzúgás stb.

     

     Az alkalmazás határai:
    • valamely betegség különösen súlyos formája,
    • akut életveszély,
    daganatos betegségek,
    • szubsztitúciót igénylő betegségeknél, pl. inzulinfüggő diabetes,
    • minden olyan betegségnél, amelynek specifikus, biztosan ható gyógyszere van,
    • a homeopátián kívül eső betegségek, például tbc, hagyományos nemi betegségek, amőbás vérhas, malária, akut vakbélgyulladás stb.


    Összefoglalásként kimondható, hogy bizonyos esetekben a homeopátia lehet az átütő erejű terápia. Más esetekben kiegészítő terápiaként jöhet szóba, és megint más esetekben kontraindikált, nem javasolt..............."

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_759087 (448)
    2011-02-12  17:54
  3. Torolt_felhasznalo_593150
    Torolt_felhasznalo_593150
    2011. február 12. 18:45449.

    Nemmondod hogy eltűnt a daganat a póniból?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_759087 (448)
    2011-02-12  17:54
  4. 2011. február 12. 17:54448.

    Csak talizunk ismét!

    Minden bizonnyal a placebó hatás miatt működik az állatoknál és az embereknél is!Több kollegám és én is láttuk hogy használ a homeopátia a saját és a bértartott lovainknál,mind az enyhébb mind az akut betegségek esetében.(Értem ezalatt a lightos kólikát,ami akár magától is elmúlhatott,de a bértartott és daganatos az állatorvos álltal lealtatásra javasolt Wels póni gyógyulása nem igazán megmagyarázható ha nem valós a homeópátia!)

    Nem vitázni akarok csak tényeket közöltem!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_593150 (418)
    2011-02-10  14:02
  5. 2011. február 12. 11:28447.

    Jajajj, dehogy kaplak be!

    Ha megnezed, te opponaltad "csipobol", amit irtam, hogy nem is ugy van;-)

    Nekem kellemetlen magyarazgatni, ami elsore is ertheto. Legalabbis szerintem, es ahogy priviben jeleztek, masoknak is az volt ...

    előzmény:
    emma33 (446)
    2011-02-11  21:30
  6. 2011. február 11. 21:30446.

    jol van, azert ne kapjal be

    igy akkor a tobbieknek is vilagos lesz a milio

    előzmény:
    Caithleen (437)
    2011-02-10  22:15
  7. Torolt_felhasznalo_749467
    Torolt_felhasznalo_749467
    2011. február 11. 17:52445.

    Ugye arrol a Dr Toth Juditrol beszelsz , aki jogasz , kutatasi temai :

     az antik irodalom

    zsidó és keresztény apokaliptika őskeresztény apokrif irodalom patrológia, patrisztika, keresztény misztika A szemelveny , amit itt beirsz , nem a mai magusrol szol : a rontasrol-rontaslevetelrol-szellemuzesrol-kartyavetesrol .  A hajdani , ősi  magusrol beszel : A mágusok világképe természettudományos világkép volt 

    Ramutat mi volt az alapja a magusok es a keresztenyseg hitenek. Ennyi .  Hit - nem mas. Nagyon regen. Nem most.
     
    előzmény:
    vitopmd (433)
    2011-02-10  17:22
  8. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2011. február 11. 17:35444.
    Nem! A bogyó egy worm, a képernyő a szem, a bill a kéz, az egér a láb, a belek az alaplapi áramkörök, a memória a szellemi központ, a wino pedig a lélek emlékezete, a DVD, CD, Pendrive stb,a  külső befolyásoló hatások.....:-)))
    idézet:
    zsaki71 (414)
    2011-02-09 10:49:01
    előzmény:
    zsaki71 (413)
    2011-02-09  10:49
  9. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2011. február 11. 17:28443.
    Messziről kerüld el a homeos bogyókat mert annyi ellenszenv van benned irántuk ,hogy egy tabletától már kiütést kapnál
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_749467 (438)
    2011-02-11  08:09
  10. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2011. február 11. 17:23442.
    Nem mentesíti hanem áthangolja mind a gitár húrjait
    előzmény:
    zsaki71 (439)
    2011-02-11  08:24
  11. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2011. február 11. 17:20441.
    Szokjad
    A lányomon a héten kiütések lettek kézfejen . Börgyógyász szakihoz vittem . Epeférges és gyógynövény készítményt kap rá . Giardinofug a neve és gyógyszertárba árulják . Nálunk itt  miden egybe és a homeos is gyógyszertárból megvehető orvosi receptre .

    Kezdem úgy érezni csak te és a román irodalom rekedt le a 1800-as éveknél Más minden fejlődőképes állapotba leledzik .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_749467 (438)
    2011-02-11  08:09
  12. Torolt_felhasznalo_749467
    Torolt_felhasznalo_749467
    2011. február 11. 08:30440.

    A homeopátia alaptételei
    Hahnemann: „Organon” c. munkája alapján

    A gyógyítás a beteg egészségessé tételét jelenti, és nem elméletek, teóriák gyártását.
    Az orvost a betegségek megszüntetésében a tünetek és azok változásai vezetik és irányítják. A homeopata orvos a tünetek összességét vizsgálja.
    A betegség kezdetben tisztán a szellemi életerő elhangolódásán alapszik, ez a szakasz teljesen immateriális természetű.
    Ha egy homeopátiás szert egészséges embernek beadunk, akkor ő különféle, a szerre jellemző tüneteket produkál. Ez a jelenség a szervizsgálat alapja.
    A gyógyítás akkor lesz sikeres, ha a betegségnek és a szernek főleg a különös, sajátos és egyedi jellegzetességei hasonlóak egymáshoz.
    A gyógyulás azáltal következik be, hogy a homeopátiás szer egy műbetegséget produkál a szervezetben: magas hígítása miatt csak a betegség információját szolgáltatja, s erre a szervezet válasza a gyógyulási reakció.
    A betegségeket nem lokálisan kell kezelni, hanem (például a bőrtüneteket is) belsőleg adott homeopátiás szerekkel.
    A hivatalos orvoslás gyógyszerei sokszor károsak, és a betegnek több kárt okoznak, mint hasznot.

     

    Keresem a Hahnemann konyvet magyar kiadasban .

    Azt , hogy egeszseges embernek beadott homeopatias szer tuneteket produkal , az alabb belinkelt konyveiben is olvastam .

     

     

    előzmény:
    fraki (1)
    2011-02-05  08:37
  13. 2011. február 11. 08:24439.

    OK!

    Én inkább ha lehet kerülök mindenfajta bogyót...:-)

    Energetikai tisztítás? Úgy érted káros rezgésektől menetesíteni lehet az anyagot?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_521941 (434)
    2011-02-10  18:59
  14. Torolt_felhasznalo_749467
    Torolt_felhasznalo_749467
    2011. február 11. 08:09438.

    a XXI-dik szazadban egy magusnak magyarazom , hogy 20 millio dollar egy kacsamajert az szervezett lopas , egy alruhas nyul megprobal hergelni es egy nagyokos ezos mellettem  ingaval donti el , hogy igaza van-e vagy tevedett a donteseben

     

    Most mar csak az 2012-es energiaspiral hianyzik es hogy edes   ....-ke egy adag energiapamaccsal megdobaljon

     

     

    idézet:
    Mozdonj (435)
    2011-02-10 17:01:08

    "...........edes   ....-ke egy adag energiapamaccsal megdobaljon............."

     

     

    betyyyyke! Nem sertodtel meg ?

     

     

    Ratalaltam a Hahnemann es tanitvanyai megfigyeleseit tartalmazo 1834-es konyvre - ez a konyv meg ma is a homeopatikus gyogyitas bibliaja : szornyu olvasmany !

    Rengeteg szenvedesen mentek at  a fu-fa-virag-asvany-kutyaszar megkostolasa utan... Ott ultek a haverok es leirtak amit lattak ... majd forditok belole

    Egy masik altala irt konyvben /1824-ben irodott/ leirja , milyen hatast valt ki egy-egy tejcukorral elkeszitett drog , ha egeszseges ember veszi be... most keresem a magyar nyelvu forditast... lehetseges , hogy leteznek magyar forditasban is...

     

    Hahnemann Traité de  matiere medicale

     

    Hahnemann Des maladies chroniques de leur nature spéciale et de leur traitement

     

    Ha Vagoek , tobbedmagukkal , nem produkaltak a Hahnemann altal leirt egeszseges emberen kijovo szimptomakat a bogyok bevetele utan , akkor valami van...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_749467 (430)
    2011-02-10  17:01
  15. 2011. február 10. 22:15437.

    Ne haragudj, de senki nem beszelt sem standardrol, sem egesz Angliarol.

    En arrol a kozegrol beszeltem, ahol en elek, es veletlenul sem altalanositanek egy egesz orszagra. Ahol mi elunk egy meglehetosen mainstream-tol eltero kozeg es ezen nemcsak az iskola kozosseget ertem, hanem annak jo nagy vonzaskorzetet fuggetlenul a sulitol is. Biztos hallottal mar Transition Town Totnes-rol es az itteni (nem az iskolahoz kotodo) iranyvonalakrol, uj kezdemenyezesekrol (Totnes pound, abszolut organikus gazdalkodasra torekvo farmok, etc), ha nem, olvass utana. Nagyon erdekes.

     

    Abban a milioben, amiben mi mozgunk, nem furcsa vagy ritka, hogy a GP rendelo mellett, folott ott van a komplementaris terapiakkal foglalkozo terapeutak csoportja. Vagy ha nem kozvetlenul ott, akkor a GP referalhat teged osteopath-hoz, mas ilyen szakemberhez. Lehet, hogy te ezzel igy meg nem talalkoztal, de ez is letezik. Ja, es nemcsak kivetelesen a mi kornyekunkon. 

    Viszont azzal is tisztaban vagyok, hogy egyaltalan nem altalanos ez Angliaban sem. Ezert irtam, hogy szerencsesnek tartom magam, hogy ebben lehet reszem, es ezt tapasztalhatom meg. Illetve ahogy meg is nezheted, a korulottem levo eu szakemberekrol irtam, nem a nagy angol orvostarsadalomrol altalaban. En nem szeretnek abban tetszelegni, hogy megmondom a frankot egy egesz orszagrol, viszont a konkret tapasztalataimrol szivesen beszelek.

    Talan igy olvasva erthetobb lesz az elozo is.

    előzmény:
    emma33 (436)
    2011-02-10  20:57
  16. 2011. február 10. 20:57436.

    Szerintem Angliaban egyaltalan nem termeszetes, hogy egyutt hasznaljak a homeot a hagyomanyossal az orvosok. Meg annyira sem, mint otthon.

    A tendencia meg pont az, hogy mivel az un.  bizonyitekon alapulo orvoslas az uj sporolasi technika, eppen hogy arra torekszenek, minel jobban kiirtsak az altudomanyokat az orvoslasbol.  

     

    Ez a tuladagolasi kampany is Angliaban indult, tavaly, hogy a kozvelemenyben tudatositsak, hogy "nincs benne semmi".

    Ezzel parhuzamosan a parlament tudomanyos bizottsaga nyoman az alapellatasi szintre biztak, finanszirozza-e az allami eu a homeopatiat, tehat mar nem automatikus, hogy igen. 

    Ez csak akkor fog megvaltozni, ha privatizaljak a rendszert, es akkor megint a beteg mint "fogyaszto" is eloterbe kerulhet. 

     

    Egy antropozofiara alapulo maganiskolaban persze mas a helyzet, de azert nem az a standard.

    előzmény:
    Caithleen (431)
    2011-02-10  17:01
  17. 2011. február 10. 20:05435.

    Mozdonj  :-))

     

    De azt a meta-analizist nem nezed meg ugye, hogy a kiserletek szerint az oscillo jobban hat, mint a placebo?

     

    Ha meggyogyulnak az emberek a homeotol, akar placebo, akar nem, ugyis hinni fognak benne es hasznalni fogjak ES KESZ.

    Es NEM ERDEKLI oket, hogy esetleg csak placebo.

    Hinni akarnak benne, mert pszichologiailag ehhoz fuzodik erdekuk. 

     

    Ertsd mar meg. :-))

     

    Nem az szamit, amit a tudomany valahol az elefantcsonttoronyban butykol, hanem amit tapasztal a beteg. Egy orvos ezt eppenseggel tudhatna.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_749467 (423)
    2011-02-10  16:14
  18. Torolt_felhasznalo_521941
    Torolt_felhasznalo_521941
    2011. február 10. 18:59434.

    Zsaki,

    nekem mondhatod mert én meg energetikával (aura, csakragyógyítás) foglalkozom :) Egyébként a gyógyszereket is lehet tisztítani energetikailag, amivel a káros mellékhatások csökkenthetők. 

    előzmény:
    zsaki71 (416)
    2011-02-10  08:12
  19. 2011. február 10. 17:22433.

    Hai!

     

    Egy kicsit más....

     

    Úgy vélem, az a kommunikáció, melyet az a prekoncepció hat át, ki ezós ki nem, kinek milyen a világlátása és hasonlóak, az hibás kommunikáció.

    Prekoncepciós alapon nem lehet érvelni csak csatázni.

    Annak meg semmi értelme és a legkevésbé sem érdemi.

     

    Te állandóan "panelsámánozol".......pedig....

     

    Nem vagyok sámán.

     

    Azt hinni, vagy akarni elhitetni másokkal, hogy az aki másként is gondolkodik, él, mint a materiális világkép az buta vagy ostoba, esetleg semmiben nem lehet igaza.............az azt hiszem ellentétes történés.

     

    A prekoncepcióval hadonászó az, aki kissé korlátolt. 

     

    Hoztam egy rövid értelmezést Dr Tóth Judit barátom könyvéből, melyben a mágusról ír....

     

    Ime:

     

     

    A mágusok világképe természettudományos világkép volt. A Teremtés folyamatait vizsgálták és vizsgálataikból következtetéseket vontak le a teremtő természetére. Ellentétben a nyugati típusú kereszténységgel a tudás ebben a világrendszerben nem volt alá rendelve a hitnek, ellenkezőleg: a tudás volt a hit alapja.

    A mágusok annyiban különböznek a mai tudósoktól, hogy vizsgálataikat nem korlátozták a háromdimenziós térben zajló folyamatokra. A pontosság kedvéért meg kell jegyezni, hogy jelenleg az élvonalbeli természettudományos kutatások kutatási területe szintén túlterjed a háromdimenziós térben zajló folyamatok vizsgálatán...

     

    idézet: Dr Tóth Judit  "Szent Korona a mágikus pecsét" című könyvéből.

     

     

    Talán érdemes lenne elgondolkodni azon, mi a valódi korlátoltság? Az amelyik többet is vél látni s élni a megfogható világon túl, vagy az aki erőszakosan csak abban gondolkodik ami belefér a háromdimenziós valóságába.

    S ha ez meg van...akkor lehet tovább lépni abba az irányba, valójában mi a valóság s mi a létező?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_749467 (430)
    2011-02-10  17:01
  20. 2011. február 10. 17:13432.

    Hai!

     

     

    ""Nagyon jo latni, hogy ertelmes, tajekozott orvosoknal, egeszsegugyi szakembereknel milyen jol megfernek ezek egymas mellett."""

     

     

    Ez a kulcsmondat.

    Mert valójában meg kellene férniük egymás mellett, erről írtam az előbb. Sőt nem csak tolerálniuk kellene egymást, hanem egységet kellene alkotniuk.

    Azt csak halkan jegyzem meg, az orvos ismerőseim közül a többség már nem hogy nem elutasító hanem egyenesen érdeklődő ebben a témában.

     

    Meggyőződésem, hogy eljön az idő, amikor lesz egy olyan világ ahol egységes lesz a gyógyítás. 

    előzmény:
    Caithleen (431)
    2011-02-10  17:01
  21. 2011. február 10. 17:01431.

    Jo ideje olyan kozegben elek (kulfoldon), ahol termeszetes mindenkinek (tobbek kozott az iskolaorvosunknak is), hogy egyutt hasznaljak az allopatias es a komplementaris terapiakat, beleertve ebbe a homeopatiat, antropozofikus szereket, es sok mas kulonbozo megkozelitest (pl. chiro-phonetic vagy cranio-sacral terapia, melyek alapjait ugyanugy orvosok raktak le, ne felejtsuk el.)

     

    Nagyon jo latni, hogy ertelmes, tajekozott orvosoknal, egeszsegugyi szakembereknel milyen jol megfernek ezek egymas mellett. Es az is feltuno, hogy tamadni, betamadni, megkerdojelezni szinte kizarolag csak a nyugati medicina kepviseloi (persze a beszukult, nem igazan flexibilis, nyitott kepviselokrol beszelek) szoktak. Ez a topik is jo pelda erre. (Raadasul szakemberseg nelkul;-))

     

    Szoval csak azt szerettem volna mondani, nekem szemelyesen nagyon bevalt a HP, 2003 ota csak alkati szert szedek, de emellett nagyon szerencsesnek erzem magam, hogy a korulottem (es pl. csaladomban) elo tenyleg hozzaerto szakemberekben jo peldat lathatok arra, hogy valoban mukodnek, es nagyon szepen kiegeszithetik egymast a kulonbozo megkozelitesek.

    Csak remelni merem, hogy minel tobb olyan orvos lesz, akik tudnak, mernek es kepesek nyitni egy (vagy tobb) a betegek erdeket szolgalo iranyba. Ehhez azonban (egy szakkepzesben resztvevo orvosbaratunk szerint) meg jocskan szukseg lesz idore, szemleletvaltasra, negativ berogzodesek feloldasara.

    De en optimista vagyok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_749467
    Torolt_felhasznalo_749467
    2011. február 10. 17:01430.

    a XXI-dik szazadban egy magusnak magyarazom , hogy 20 millio dollar egy kacsamajert az szervezett lopas , egy alruhas nyul megprobal hergelni es egy nagyokos ezos mellettem  ingaval donti el , hogy igaza van-e vagy tevedett a donteseben

     

    Most mar csak az 2012-es energiaspiral hianyzik es hogy edes   ....-ke egy adag energiapamaccsal megdobaljon

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  23. 2011. február 10. 16:55429.

    Hai!

     

    Én mindkét nagy gyógyítási világlátást egyben szeretném látni....amikor a keleti egyesül a nyugatival....

     

    Az lenne ideális.

     

    Mindkét "techika" sokat tud, de egyedül mindegyik kevés.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_749467 (428)
    2011-02-10  16:50
  24. Torolt_felhasznalo_749467
    Torolt_felhasznalo_749467
    2011. február 10. 16:50428.

     Amikor ezer szer sem hat , akkor hat a pszichologus , pszichiater , rosszabbik  esetben vannak akinel a kezdet a raolvasas vagy a homeopatia.

    Ha valoban  szorit a kapca , akkor az orvos es az  orvostudomany megtalalja a megoldast...

     

    előzmény:
    vitopmd (427)
    2011-02-10  16:36
  25. 2011. február 10. 16:36427.

    Hai!

     

    Akkor most én is mesélek egy példát szemléltetőnek...

     

    Azt nem mondom el hogy a húgomnak mi a baja, mert tudod vannak itt aljas és jellemtelen userek, akik később ezt fikázásnak használnák ellenem...de....

     

    Évek alatt ezerféle módot és gyógyszert használt és próbált ki a dologra. Szart se ért.

    Érdekes módon egy gyógyszerész ismerősöm ajánlására, homeopátiás szert kezdett el szedi a tesóm.

     

    És az hatott.

     

    Számára ez a bizonyíték.

     

    Minden más számára csak bla bla.....

     

    Tudod egyszerű lény az ember, ami hat ami sikeres abban hisz.

     

    A húgom nem kis gondjaira semmilyen "hagyományos" gyógyszer nem volt jó. Csak halkan jegyzem meg ő is az egészségügyben dolgozik.

     

    Biztos vannak, akiknek nem jött be a homeopátiás cucc.....ilyen is van. Nincs ugyanis atombiztos módszer vagy szer.

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_749467 (423)
    2011-02-10  16:14

Címlap

top