Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Orban kiralysagot akar?

silviHemel
Létrehozva: 2011. március 12. 18:15

Nem veszekedest akarok a topikban, hanem oszinte velemenyt azoktol, akik Magyarorszagon elnek. El vagyok hulve azon, hogy a Fidesz, illetve Orban miket muvel meg miket keszulni csinalni az orszaggal/orszagban.

 

Regebben mar mondtak, hogy talan kiralysagot akar csinalni Magyarorszagbol, de most mar kezdem belatni, hogy kar volt ezen nevetnem, mert tenyleg ugy tunik, hogy ebbe az iranyba tereli a dolgokat.

 

Varmegyekke akarja a megyeket atnevezni? Hol el ez a csavo?

 

Megvaltoztatni a cimert/zaszlot, meg a jo eg tudja mit...

 

Az alkotmanyt atnevezni....

 

Egy kulcsos - nagyon maradi, gazdagabbaknak,/jobban keresoknek kedvezo - jovedelemado-rendszer bevezetese stb... (Persze ennek nincs koze a kiralysaghoz.)

 

Mi lesz ebbol az orszagbol? Szerintem nagyon durva, amik tortennek. Meg ez ,hogy az anyaknak legyen extra szavazatuk a kiskoru gyermekeik neveben. Aztan ha valaki szul 5 gyereket, akkor az anya leadja majd a voksot a sajat plusz 5 gyereke neveben?

 

Ja es akkor meg nem emlitettem a mediatorvenyt, jo kis cenzurazas...

 

Meg a szemelyre szolo levelek kuldese.... Az en nevemre is jott ilyen level, valami kerdoiv vagy mi volt benne a Fidesztol.

 

Csak en latom ugy, hogy nem jo iranyba halad az orszag? Es hogy az EU ezt csak ugy hagyja???

 

Kivancsi vagyok, mi lesz 3 ev mulva, felteve ha addig meg lesz szavazati joguk a magyaroknak.

  1. Torolt_felhasznalo_726618
    Torolt_felhasznalo_726618
    2011. március 21. 13:34701.

    Ancsa21, rossz helyen harcolsz. Senki nem ostoroz Teged, amiert az elet tiszteletet hangsulyozod es az abortusz elleni harcban az elsodlegesnek a felvilagositast, a gondolkodas megvaltozasanak szuksegesseget fontosnak tartod. Nincs vita kozottunk ebben a kerdesben.  Meg azt sem allitotta itt senki, hogy Te ezt "Orban utan" mondod. Teljesen megertettem es elkepzelhetonek tartom, hogy ez a sajat gondolatod, nem is ertem, miert erzed ugy, hogy barki is mast gondolt. 

    Sajnalom, hogy hosszas cseveges utan sem sikerult ezekre raerezned.  

     

     

     

     

    előzmény:
    ancsa21 (695)
    2011-03-16  07:24
  2. Torolt_felhasznalo_726618
    Torolt_felhasznalo_726618
    2011. március 21. 13:28700.

    "én nem tartozom egyik párthoz sem, csupán próbálok józan maradni az elvakult, ideológiákkal és demagógiával teletömött fejűek között. "

     

    Ez egesz konkreten kormanyparti olvasatban azt jelenti, hogy egy maszopos, elvetemult nemzetellenes ballibsi vagy, akit itt az ido elszamoltatni, ugyhogy huzd be fuled-farkad, mert ki tudja mit muveltel az elmult 8 evben. Ha nem hozol igazolast, hogy borogattad a kukat a TV szekhaznal, akkor nincs menekves.

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    macskajaj (699)
    2011-03-21  13:09
  3. 2011. március 21. 13:09699.
    :) Sziasztok! Háááát, nem tudom honnan veszed a szegfű...micsodát (azért ehhez kell valamilyen szintű "agymenés", hogy ilyen szavakat alkoss), én nem tartozom egyik párthoz sem, csupán próbálok józan maradni az elvakult, ideológiákkal és demagógiával teletömött fejűek között. Ez az egyik. A másik. Az, hogy nem kell gondolkodnok, ezért nem is teszed, hiszen megmondjánk neked a tutit, látszik. Ha Te az 50-60-as években voltál gyerek, vajon miért van a "szemtelenül fiatal" ikon a neved mellett? Megtévesztés? (Mint minden más, amiről beszélsz...) Az, hogy egy nap alatt többet felejtesz, mint más 5 évig tanul, elhiszem! Látszik, ez is... Azt nem tudom honnan veszed, hogy a 80-as években voltam gyerek, sőt azt se, miből gondolod, hogy nem jártam külföldön... De ez már csak hab a tortán... Tudod, ezektől a beszólásoktól mindig az a vicc jut az eszembe, amikor parasztbácsi autókázik az autópályán és hallgatja a rádiót. Bemondják, hogy vigyázzanak az autópályán, mert egy eszelős szembemegy a forgalommal. Bácsika megszólal: Egy? Mindenki! Hááát, ezt csinálja Viktárorod Magyarországgal! Ennyi! :)
    előzmény:
    Reszka (690)
    2011-03-15  20:40
  4. 2011. március 17. 16:26698.
    Na végre, eldugultál. 
    előzmény:
    Reszka (697)
    2011-03-17  16:20
  5. 2011. március 17. 16:20697.

    Ha még csak tervezet, akkor nem HITELES.

     

    Dugulj már el. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413693 (696)
    2011-03-17  12:22
  6. Torolt_felhasznalo_413693
    Torolt_felhasznalo_413693
    2011. március 17. 12:22696.
    Egy hiteles bérkalkulátor: ADÓhírek Bérkalklátor 2010-2011-2012 szerint a 100000-150000 br. fizetéseknél /csak ezeket néztem/ az idei bér kb. 2500 Ft-tal kevesebb, amit vagy kompenzálnak vagy nem, a 2012-es bér pedig 12000 Ft-tal lesz kevesebb..... ez a tervezet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_190057 (643)
    2011-03-14  10:49
  7. 2011. március 16. 07:24695.

    És mielőtt valamelyik "vezirre" bekattant agy kitalálná azt, hogy azért  beszélek az élet tiszteletéről, mert a Zorbánek néhány hónapja ezt VÉGRE bevezették a köztudatba, annak felhivom becses figyelmét, forduljon talán... mondjuk Lillaréka szocliberalista barátosnémhoz, akivel erről a témáról már nagyon sok éve összebeszélgettünk egykettőt... Bizonyitani fogja -hacsak nem akar direkt ...ni, hogy pont ugyanezt mondtam hosszú évekkel ezelőtt is ;-))

     

    Mondom én vezirelméletű szocliberalista barátaim, hogy polgároknál ez úgy van, hogy a Zorbánek veszik át amit mi mondunk... pl én is, és nem forditva :-DDDD

     

    Nnnaa. Ennyi mondanivalóm volt. Mentem. 

     

     

    előzmény:
    ancsa21 (694)
    2011-03-16  07:03
  8. 2011. március 16. 07:03694.

    Erről viszont komolyan:

     

    Elképedve olvasom több helyen is, te jó ég, még itt is..., hogy NŐK/GYAKORLÓ ANYÁK egyenlőségi jelet tesznek aközé, hogy azt tesznek a testükkel, amit akarnak, meg aközé,  hogy a testükben éledő "sejthalmazt" elkapják a fejénél fogva, és azt összeroppantva abortálják a testükből...

     

    Hölgyeim... Nem gondoljátok, hogy legalább a nőknek egy kicsit jobban át kellene gondolni azt, hogy meddig is tart az "azt csinálhatok a testemmel amit akarok" határa?? Meg egyáltalán, hol is van a nő saját testének határa?

     

    Ahhoz valóban joga van minden nőnek, hogy akár mindahány -jobb esetben 32- fogát hegyesre reszeltesse. Az ővé. A saját sejthalmaza. Azt csinál vele, amit akar. Még ahhoz is joga van, hogy különféle műanyagot rejtessen el a saját sejthalmazaiba, pl mellébe, hátsójába, esetleg az agya kiürült részébe is. Mindez az ő saját teste, saját szövete, esetleg annak hiányzó része. Azt csinál vele, amit akar!

     

    Node könyörgöm, a bennünk fejlődő magzat az nem a nő saját teste!!! Hogy megsegitjük az új élet SAJÁT szöveteinek beindulását, hogy lakást és táplálékot adunk  neki első növekedésében, az még nem jelenti azt, hogy a női testben beindult élet az a nők saját teste, amivel azt csinálhatnak amit akarnak!

     

    A magzatnak megvan a saját teste! Amit itt valaki egyszerűen lesejthalmazott... Máshol meg csirkesejthalmaznak tituláltak... A bibi csak azzal van, hogy az a sejthalmaz pontosan tartalmazza mindazt az információt, mindazt a szövetet -csak éppen más formában-, mint amilyenné  az majd rövid időn belül válni fog. És ahogy nem készülünk sem az újonnan megszületett, sem a 20 éves gyerekünknek, sem a 80 éves nagyapónknak egy fogóval megfogni a fejét és a fogóval egyszerűen összetörni, hogy könnyebben megszabaduljunk tőle, ugyanúgy nem tehetnénk meg azzal a "sejthalmazzal", aminek kölcsönadtuk a testünket!

     

    NEM! Nem az ellen az abortusz ellen beszélek! Hanem arról beszélek, hogy végtelenül fontos kell legyen, hogyan gondolkodunk az életről.

     

    Sőt, hatorozottan arról beszélek, hogy a nők ne tekintsék már ugyanolyan saját testüknek a bennük beindult életeket, mint azokat a szilikonpárnákat, amiket itt ott elhelyeznek néhányukban! 

     

    A beindult élet ugyanolyan élet, mint annak bármilyen más megjelenési formája, ezért pont ugyanaz a tisztelet jár neki! Tetejébe a nő, valamint a beindult élet mellett méeg figyelembe  kell venni annak véleményét és akaratát is, akinek közreműködése nélkül az új élet nem jöhetne létre. Az apa, a férfi akaratát is tiszteletben kell tartani! 

     

    Az új élet szemszögéből pont ugyanolyan végtelenül lealacsonyitó ez a legújabb "női szemlélet", hogy egy nő azt tesz a "saját testével" amit akar, vagyis kedve alapján sejthalmazt abortál, mint az a férfi szemlélet volt, amivel férfiak nőket arra kényszeritettek, hogy akaratuk ellenére bennük gyermek foganjon, majd kikényszeritsék annak megszületését!  

     

    A LÉNYEG AZ ÉLET TISZTELETÉBEN VAN!! No meg a nemkivánt terhességek megelőzésében, illetve a FELVILÁGOSITÁSBAN, FELVILÁGOSITÁSBAN, FELVILÁGOSITÁSBAN!

     

     

    -------------------------------- 

     

     

     

    Ha nem tiszteljük a női testben csak megbuvó, de már beindult élet saját életét, akkor ugyanúgy nem tiszteljük a megszületett gyerekeket, felnőtteket, sem az előregedetteket! Mert mindegyik megjelenési forma ugyanazon sejthalmazú életről szól.

     

    Ahogy kijár az élet tisztelete egy újszülöttnek, ugyanúgy ki kell járnia a annak másféle megjelenésében is. Pl mikor az életet már teljességében tartalmazó "sejthalmazról" beszélünk....

     

    A gondolkodásmódot arra kell forditani, hogy tisztelni kell az élet bármilyen megjelenési formáját. Majd óriási kampányba kezdeni a megelőzések fontosságáról, valamint a lehető legkorábban beinditani a felvilágositást!

     

    S ha mindez  megtörténik, az abortuszok száma magától is alaposan le fog csökkenni.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  9. 2011. március 16. 05:59693.

    Lehet, hogy a ködös Albionba nehezebben jutnak el a hirek, mint egy Acheh-hez közeli helyhez, ezért engedd meg, hogy felhivjam figyelmedet néhány apróságra. Őszintén :-))

     

    "...Regebben mar mondtak, hogy (O.V.) talan kiralysagot akar csinalni Magyarorszagbol..."

    Nem mondták. Kitalálták. A szocliberalisták agy(atlan)trösztje. A velük azonos szinten gondolkodó, sutyorgó propagandisták meg terjesztik. Hát mit mondjak?? Náluknál jobb forrásod sohse legyen :-DDD 

     

    "...Varmegyekke akarja a megyeket atnevezni? Hol el ez a csavo?..." 

    Orában akarja átnevezni?? Honnét szedted ezt?  Mi köze hozzá??

    Hogy hol él ez a csávó? Még ezt sem tudod? Pedig van interneted... Nos, ha már magadtól nem találtad meg, itt van: A kormány Orbán Viktor miniszterelnök állandó szálláshelyéül a Budapest, XII. kerület, Cinege utca 5. szám alatti állandó lakóhelyét jelöli ki - rögzíti a Magyar Közlöny csütörtöki számában megjelent határozat.

     

     

    "...Megvaltoztatni a cimert/zaszlot, meg a jo eg tudja mit..."

    Látom ezt megint jól leellenőrizted... Sajnos az általad kiváltott rötyögéstől nem tudok irni... Főleg a "jo eg tudja mit" tetszik a legjobban... :-DDD

     

    "...Az alkotmanyt atnevezni...."

    Aha. Ezt a témát is alaposan körbejártad :-DDD

     

    "...Egy kulcsos - nagyon maradi, gazdagabbaknak,/jobban keresoknek kedvezo - jovedelemado-rendszer bevezetese stb... "

    Erről a véleményedről talán tájékoztatni kellene azokat az országokat, amelyek épp az egykulcsos adóval másztak ki az elvtársaik által megásott pénzügyi pöcegödörből. Biztosra veszem, fognak örülni véleményednek... De, hogy min jót röhögnek a markukba, arra akár mérget is vehetsz  ;-))

     

    "...Mi lesz ebbol az orszagbol..."

    Végre egy normális ország lesz. Tetejébe a magyarok országa lesz. Szintén végre ;-))) 

     

    "...Meg ez ,hogy az anyaknak legyen extra szavazatuk a kiskoru gyermekeik neveben. Aztan ha valaki szul 5 gyereket, akkor az anya leadja majd a voksot a sajat plusz 5 gyereke neveben?..."

    Világosan látszik, hogy ezt a felvetésedet is mennyire alaposan körbejártad, leellenőrizted mielőtt kiaggódtad volna magadból... :-))

     

     

    "...Csak en latom ugy, hogy nem jo iranyba halad az orszag? Es hogy az EU ezt csak ugy hagyja???..."

    Ha összevonom az összes, de különféle nicken beirogató szocliebralistákat, akkor veled összesen lehet olyan 5 ember is, akik szerint nem jó irányba mennek a dolgok. A választók meg újra megadnák a kétharmadot. Remélem számszakilag veszed az üzit ;-)))

     

    És utóljára jöjjön a legaranyosabb: 

     

    "...Ja es akkor meg nem emlitettem a mediatorvenyt, jo kis cenzurazas..."

    Nnnna. Tényleg EZ a kedvencem :-DDD Főleg a jó is cenzurázás :-DDDD Egyébként mi van??? Albionban mióta nem olvashatóak az ATV, Stop (főleg Gretzy elvtárs), 168 óra, Népszabadság, Népszava "cenzurált" oldalai????

     

    Bököd lelkem, nincs is neked interneted... csak aggódásod :-DDD

     

     

     

    előzmény:
    silviHemel (1)
    2011-03-12  18:15
  10. 2011. március 16. 05:27692.

    silvi... 

     

    Látom megint annyira sikerült az általad leirtak mögötti igazságot kideritened, mint azt néhány éve is jól összesikeredett neked... mikoris az akkor (talán aceh-i) tsunaminál amiatt aggódtad halálra magad, hogy az ott megmenekitett nők és gyerekek egy részét egy szigetre mentették, ahol viszont megerőszakolják a nőket... És amiatt annyira rádjött az aggódás...  

     

     

    Ha, te tényleg őszinte beszélgetést akartál volna, akkor el sem kezded a -szerintem- végtelenül zavaros beirásodat. Vagy minimum utánanéztél volna az igazságnak!

     

    Hogy a topikod inditásával célod mi lehetett, azt józan ésszel lehetetlen kibogozni. De lehet, hogy csak rádjött a soros aggódnivalód, és ahhoz gyorsan összeszedtél hozzá néhány légből kapott ötletet. Amelyik mindegyike annyira igaz, mint mikor a tsunamiból kimenekitett nőket erőszakoltak egy szépséges szigeten...

     

     

     

     

    előzmény:
    silviHemel (1)
    2011-03-12  18:15
  11. Torolt_felhasznalo_726618
    Torolt_felhasznalo_726618
    2011. március 16. 04:34691.

    Nahat, orulok, hogy itt egy nemzeti eledo.

    Te vagy az ugye, aki most mar jobban erzi magat, mert nem kell titkolnia a szexualis iranyultsagat?  Ezen mar sokat gondolkodtam, vajon milyen aberralt iranyultsagod  lehet Neked, amit meg az eltevelyedett, tulliberalis 8 ev Mszp alatt sem lehetett batran felvallalni!

     

    előzmény:
    Reszka (690)
    2011-03-15  20:40
  12. 2011. március 15. 20:40690.

    "egy-két év múlva, ha majd a Te szemed is kinyílik, leesik róla a narancsszínű szemüveg, (esetleg tanulsz még egy kicsit), saját magadat fogod felülbírálni..."

     

    Kedves macskajaj...én se  tudom, mit írjak, hogy ne legyen sértő. 

    Bár én nem gondolkodnék rajta percekig. 

     

    Tehát: nem fog leeseni egy-két év múlva a narancsszín retina nálam, ha már neked a szegfűbeoltotttulipánalakú 12 és plusz évig képes volt fennmaradni - hozzám képesti viszonylagos fiatalságod ellenére. 

     

    Én a magam, az egész ország és a jövő nemzedékek érdekében erősen remélem, hogy téged fogunk felülbírálni. 

     

    A tanulást mért is ajánlgatod? Én ugyanis az 50-es, 60-as években voltam gyerek, én tudom miről beszélek. 

     

    (És egy nap alatt többet felejtek, mint más 5 év alatt  tanul).

     

     

     

     

    "de az, ami ma ebben az országban történik, egyenlő az öngyilkossággal"

     

    Mondatod tartalmilag is nullaértékű: ami ebben az országban történik, az csak neked - általad vélelmezett - halálos csapás. Nekünk éledés, nem öngyilkosság, ellenkezőleg Ami neked károdra van,  az nem feltétlenül öngyilkosság mindenkinek - csak ha egositán állsz a világ dolgaihoz.   

     

    Különben véleményedet  milyen tapasztalatokra alapozod? Nemzetközi hasonlítási alapodat honnan veszed? Netes ismeretségeidből? Te, aki 80-as években voltál gyermek és nem jártál külföldön? 

     

     

    "Én se éltem fényesebben az elmúlt 8 évben,"

    Mihez képest? Dolgoztál, adóztál, (ezt irigyelték tőled, mondád)  és valóban: ennyivel több voltál sokunknál, mert nekünk nem adatott meg: DOLGOZNI  ÉS ADÓZNI.

     

     

     

    Próbáljatok már meg hitelesebb személyiségekkel antrézva politizálni. 

    előzmény:
    macskajaj (684)
    2011-03-15  15:20
  13. 2011. március 15. 20:14689.
    Na wazze....most meg az a baj, hogy arra a hsz-re válaszolok, amelyikre válaszolok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_617028 (687)
    2011-03-15  16:19
  14. Torolt_felhasznalo_978881
    Torolt_felhasznalo_978881
    2011. március 15. 19:51688.
    Ha semmi mást nem csináltak volna, mint azt, hogy megmentették az országot az államcsődtől, ez már maradandó érték a hazánknak, és jól nézd meg a listát, soha többé kommunistát........déjá vu
    előzmény:
    unger (685)
    2011-03-15  15:29
  15. Torolt_felhasznalo_617028
    Torolt_felhasznalo_617028
    2011. március 15. 16:19687.
    Ld. 669-683.
    előzmény:
    unger (685)
    2011-03-15  15:29
  16. Torolt_felhasznalo_617028
    Torolt_felhasznalo_617028
    2011. március 15. 16:18686.
    SZerintem nem a privijeire gondolt, hanem arra azokra a hozzászólásokra amiket itt egymás után elkövetett...
    előzmény:
    unger (685)
    2011-03-15  15:29
  17. 2011. március 15. 15:29685.

    Kedves Reszka! Végigolvasgattam a magánlevelezésed, és percekig gondolkodtam, mit, hogyan írjak, hogy ne legyen sértő... Nem jutott eszembe semmi,

     

    Nemcsodálkozom..feltörted a postaládáját?? másszoval BÜNCSELEKMČNYT  követtél el és még le is irod ide???gondoliozhattál volna legalább félorát mert ekkora hülyeséget igen rég olvastunk még itt a poltopikban is ahova nem éppen a legfényesebb elmék irnak...

    előzmény:
    macskajaj (684)
    2011-03-15  15:20
  18. 2011. március 15. 15:20684.
    Sziasztok! Kedves Reszka! Végigolvasgattam a magánlevelezésed, és percekig gondolkodtam, mit, hogyan írjak, hogy ne legyen sértő... Nem jutott eszembe semmi, úgyhogy csak annyit lehet egy-két év múlva, ha majd a Te szemed is kinyílik, leesik róla a narancsszínű szemüveg, (esetleg tanulsz még egy kicsit), saját magadat fogod felülbírálni... Legalábbis remélem. A Te, az én és az egész ország érdekében. Én se éltem fényesebben az elmúlt 8 évben, a fiamnak se volt többször állása, mint ma, de az, ami ma ebben az országban történik, egyenlő az öngyilkossággal... És az egésznek kedvenc Viktátorod az atyja... Fejétől bűzlik a hal... Nagy igazság. Ennyi voltam.
    előzmény:
    Reszka (682)
    2011-03-14  22:25
  19. 2011. március 15. 08:08683.

    103-at nem én írtam, csak átvettem. Nem tudom mennyi netto, viszonyíts: 108 nettó az kb 83 bruttó. Ez egész konkrétan gyakorlati példa...))) Mi az, amit szerinted ennyiből nem vonnak?

    Aha: szóval haragudni kell egy rendszerre, ha nekünk rossz...és most neked jó? Van egyébként benne valami, munkám ugyan volt -szégyenletesen alulfizetve az állam részéről- az elmúlt években, de ettől nem lettem boldogabb. A többinél meg ismételném magam. 7 vagy 8 évem meg már nincs._

    előzmény:
    Reszka (678)
    2011-03-14  22:15
  20. 2011. március 14. 22:25682.

    Figyelj, te 6 hónapig, én 8 évig  éltem meg azt, hogy nem jött a számlámra a pénz....mert szétkúrták a gazdaságot, megszüntettek 1 millió munkahelyet.

     

    Köszönjük meg nekik szépen.

     

    Én épp azt teszem. 

    előzmény:
    eda-1952 (664)
    2011-03-14  17:36
  21. 2011. március 14. 22:22681.

    Sehol nem az ügyfél mondja meg, igazad van.

     

    Csakhogy voltak-vannak  Európában sokkal állampolgárbarátabb és nemzeti értékvédőbb kormányok, mint az mszp volt 8 évig. 

    előzmény:
    unger (661)
    2011-03-14  15:55
  22. 2011. március 14. 22:20680.

    Bocsánat, ez az illető nem a mai kormány véleménye miatt forduljon fel, hanem az előző elkúrt 8 év miatt. S ha jól emlékszem, 2009-ben  - mikor ugyanolyan xar volt a devizaszorzó, mint ma - az mszp semmit SEMMIT nem lépett; illetve, dehogynem: tovább támogatta azokat, akik támadást intérztek a forint ellen. 

     

    Hogy 8 évi elkúrást meddig lehet visszamutogatni? Legalább 8 évig. Még van 7 éved, hallgasd türelemmel. 

    előzmény:
    eda-1952 (659)
    2011-03-14  15:04
  23. 2011. március 14. 22:17679.
    Én úgy hallottam, a fiatal fiúkat is el lehet küldeni a gazdag öreg  bácsikhoz..........
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_772989 (657)
    2011-03-14  14:55
  24. 2011. március 14. 22:15678.

    103 brutto nálad mennyi netto?

    Szerinted a te feltételezésed gyakorlati, életből vett példa? 

     

    Nem úgy van, hogy valami 135 brutto után kell fizetni a járulékokat? 

     

     

    előzmény:
    eda-1952 (650)
    2011-03-14  14:35
  25. 2011. március 14. 22:12677.

    Ez az. Nálunk semmi nincs szabályozva: sem a hitelpiac, sem a bérleti jogok, semmi, minden a jogászok lavírozóképességére van bízva.

    Ezért előbb mindent szabályozni kell.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_190057 (641)
    2011-03-14  10:08

Címlap

top