Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kérdezz az angyalokról!

adrijan
Létrehozva: 2011. december 15. 11:40
Kedves Fórumozók!

Mostani sztárfórumunkat elsősorban az ezoterikus témák iránt nyitott olvasóinknak ajánljuk, ugyanis

a fórum vendége Mayer Andrea, a Hollandiában élő, nemzetközi hírű angyalterapeuta, az Angyalhíd Spirituális Tanácsadó Szolgálat megalapítója, aki közvetlenül Doreen Virtue amerikai angyalterapeutától tanulta az angyalkommunikációt

időpont: hétfő, december 19-e, délután 1 óra.



Ha tehát bármi kérdésed van az őrangyaloddal, az arkangyalokkal és a tündérekkel kapcsolatban, akkor most felteheted.

Ha szeretnéd tudni, melyik angyaltól kérj segítséget a problémáid megoldásához, szintén itt az alkalom, hogy megkérdezd.

(Update: ma este a Sziddhártha közösségi házban, az Andrássy út 98.-ban este fél 8-től fél 10-ig személyesen is találkozhattok vendégünkkel.)
  1. 2011. december 19. 13:39101.

    Szia!

     

    Lehet az anyukám az őrangyalom? 

    Amikor első áldoztam, olyan érzésem volt, mintha ott állna mellettem, amikor a mandulámat műtötték akkor is éreztem. 

    Amikor a fiamat szültem hirtelen lett erőm, pedig egész éjjel vajúdtam és teljesen kivoltam.

    Most a férjem lett beteg, és volt hogy fehér villanásokat láttam magam körül, direkt néztem, hogy hátha a nap, de nem sütött, nem volt sehol tükör fényes cucc, tehát az nem lehetett. 

    Így jelzett, hogy itt van??

    Olyan fura volt! 

    Köszi a választ

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. december 19. 13:38100.

    Kedves Andrea!

     

    Nagyon köszönöm a válaszát. Ezúton kívánok békés, boldog ünnepeket!

    előzmény:
    Mayer Andrea (98)
    2011-12-19  13:34
  3. 2011. december 19. 13:3699.

    Kedves Andrea!

    Ez az évem nagyon rossz volt, sok rossz, negatív dolog történt velem. Már régóta foglalkoztat a gondolat és hiszek is benne, hogy az angyaloktól kérek segítséget! De nem tudom ezt milyen módon tehetném meg? Tudna nekem segíteni, tanácsot adni?

    Köszönettel: Andrea

    Kellemes Ünnepeket kívánok!

    idézet:
    SCHMI18 (3)
    2011-12-15 12:40:34

    Fordulj bizalommal az angyalokhoz, akkor is, ha nem tudod, hogy kihez,. konkrétan. Kérd Mihály arkangyalt, szabadítson meg a rossz tapasztalatok és emlékek negatív energiától. Tisztítsd meg életteredet, testedet, lelkedet, energiáidat Mihály arkangyal segítségével!

     

    És bízz benne, hogy meghallanak, és konkrét kérésed nyomán azonnal segítségedre indulnak őrangyalaid és azok az arkangyalok, akikre szükséged van.

    előzmény:
    SCHMI18 (3)
    2011-12-15  12:40
  4. 2011. december 19. 13:3498.

    Hiszek az angyalokban, tudom hogy itt vannak köztünk, de nem tudom ki az az angyal, aki segítséget tud adni a kérdéseimre. Pedig most rám férne.

    idézet:
    Muter73 (2)
    2011-12-15 11:57:39

    Nem kell ismerni az angyalok nevét-. Az őrangyalaid mindig körülötted vannak, hallanak és figyelnek rád. Jobbanismernek, mint te önmagad. Szólítsd meg őket, és kérj konkrét segítséget. Ha pedig úgy érzed, arkangyali segtségre van szükséged, és nem ismered az arkangyal nevét, írd le, vagy írd körül a problémádat, és kérd, hogy az az arkangyal jöjjön közelebb hozzád és segítsen rajtad, aki a témában a legilletékesebb.

    De kérni kell!

    előzmény:
    Muter73 (2)
    2011-12-15  11:57
  5. 2011. december 19. 13:3297.

    Kedves Andrea!

     

    Érdeklődnék, hogy szoktál e angyalkommunikációs tanfolyamot tartani? Ha igen, akkor szeretném tudni, hogy hol és mikor? 

     

    Nekem nagyon megváltoztatták - pozitív irányba - az életemet az angyalok, rengeteg segítséget kapok tőlük.... :):):)

     

    Ezért szeretnék ilyen tanfolyamot elvégezni, hogy még tudatosabban tudjak velük kommunikálni.

     

    Előre is köszönöm a válaszodat! 

     

    Békés, boldog ünnepeket neked!

     

    Judit

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40
  6. 2011. december 19. 13:2896.

    Kedves Andrea!

     

    2011. nyár végén megismertem egy férfit, azóta érzem, hogy velem vannak az agyalok. Egyre több jelet, álmot, szavakat kapok tőlük arra vonatkozólag, hogy minden rendben lesz ezzel a kapcsolatommal, s megvalósulnak az álmaim. 

     

    Egy alkalommal álmomban  láttam egy arkangyalt, kétszer pedig hallottam az angyalok nyugtató szavait is.Álmomban már arra is kértek, hogy világoskék kristályt szerezzek be hogy könnyebben megértsem szavukat.

     

    Annak ellenére, hogy a férfi most már 1 hónapja nem lép velem kapcsolatba, az angyalok még mindig azt tanácsolják, hogy tartsak ki a férfi iránt érzett szerelmem mellett. 

     

    Szeretném megtudni, hogy mit üzennek nekem az angyalok ezzel a férfivel kapcsolatban?melyik angyalok vannak jelen az életemben?mit várhatok a szerelmi kapcsolatomban ezzel a férfival kapcsolatban? Én 1983.06.05., ő 1982.08.18.

     

    Köszönöm szépen!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40
  7. 2011. december 19. 13:2795.

    Kedves Andrea!

     

    Érdeklődnék, hogy szoktál-e angyalkommunikációs tanfolyamot tartani? 

    Ha igen, akkor hol és mikor? 

     

    Nekem csupa jót hoztak az életembe az angyalok.....:):):)

    Rengeteget segítenek, megváltozott az életem....:)

     

    De szeretném ezt mélyebben megtanulni, mármint az angyalokkal való kommunikációt! 

     

    Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! 

     

     

    Békés ünnepeket neked! 

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40
  8. 2011. december 19. 13:1194.

    Angyali üdvözlet minden kedves Fórumozónak a Nők Lapja Caféba!

     

     Nagy szeretettel köszöntök minden kedves érdeklődőt, és bízom benne, hogy mindenki a számára legfontosabb angyali üzenetet meg fogja kapni.

     

    Azt javaslom mindenki számára, hogy olvassa végig mások üzenetét is, mert az angyalok sokszor így teremtenek módot arra, hogy a lehető legszélesebb körbe, mindenkihez eljuttassák azt a legfontosabb információt, amire szükségük van. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  9. 2011. december 19. 13:0993.

    Kedves Andrea!

    Iskoláskori szerelmemmel a közelmúltban találkoztam "véletlenül". Bennem újra feltámadtak a régi érzések. Mindig is Őt tartottam az Igazinak, és sosem tudtam igazán továbblépni. Ő jelenleg egy másik országban él, ahova a közeljövőben én is készülök, így a földrajzi távolság már nem állhat köztünk. Arra szeretném megkérni az angyalokat, hogy mondják meg nekem, lehet-e még köztünk valami, fogja-e valaha viszonozni az érzéseimet, vagy csak hiába reménykedek.

    Köszönettel: Ashley (1981.12.13)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  10. 2011. december 19. 13:0892.

    Angyali üdvözlet minden kedves Fórumozónak a Nők Lapja Caféban...

     

    Nagyon sok szeretettel köszöntök minden jelenlévő kedves érdeklődőt, az angyalok készen állnak, úgy mint én is, hogy mindenki számára a lehető legfontosabb üzenetet átadhasam. 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  11. 2011. december 19. 13:0391.
    Szul. 1984.04.11 Dunaszerdahely
    előzmény:
    margharita (30)
    2011-12-19  08:41
  12. 2011. december 19. 13:0090.

    Kedves Andrea!

     

    1981.01.25-én születtem, és azt szeretném tudni, hogy ki az én védő, őrző angyalom, és hogy mit üzen nekem. 

     

    Közönöm!

    Beáta

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40
  13. 2011. december 19. 12:5589.

    Kedves Andrea!

     

    Én érzem, tudom, hogy van mellettem 3 segítőm, vezetőm, és a nevükre lennék kíváncsi, hogy meg tudjam őket szólítani.

    Nagykanizsán 1986.12.23-án születtem.

     

    Szép napot!

     

    Evelin

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  14. 2011. december 19. 12:5588.

    Kedves Andrea!

     

    Szeretnem megtudni, hogy az evek ota tarto sorozatos csapasok amik elsosorban a csaladomat erintik, 2012-ben veget ernek-e, vagy mit csinaljunk?

    Munkaval kapcsolatban lesznek-e pozitiv valtozasok, talalok-e uj munkahelyet? 

     

     

    Koszonettel: Niki (1984. 12. 11.) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  15. 2011. december 19. 12:5387.

    Kedves Andrea,

     

    1978.08.07-én születtem és azt szeretném kérdezni mit üzennek az angyalok nekem a párkapcsolatommal kapcsolatomban.

     

    Jó munkát és jó egészséget kívánok!!! :)

     

    Erika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  16. 2011. december 19. 12:5186.

    Kedves Mayer Andrea,

     

    Szeretném megkérdezni, hogy mit üzennek az angyalok a jelenlegi kapcsolatommal kapcsolatban. Mire érdemes odafigyelnem, hogy megtudjam tartani a harmóniát. Esetleg ha lehet még egyet kérdezni a tanulmányaimmal kapcsolatban kérdeznék, hogy sikeres leszek-e. Szakdolgozat írását kezdtem el. Nyáron fogok államvizsgázni, diplomázni. Nem tudom kellenek-e az adataim de leírom őket. 1986.04.18. Budapest. Köszönöm segítségedet és szép napot. Anna

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  17. 2011. december 19. 12:4985.

    Látom, sokan megadták a születési dátumukat, megadom én is, nem tudom, hogy valóban szükséges e...:)

    1981.04.06

     

    Köszönöm! :)

    előzmény:
    vaadri81 (73)
    2011-12-19  12:05
  18. 2011. december 19. 12:4484.

    Kedves Andrea!

    Nagyon boldoggá tesz ez a lehetőség hogy lehet Tőled kérdezni. Már korábban nézegettem a Doreen Virtue-s videóid.Nagyon tetszenek. 

    Március 1-jén megyek két és fél hónapra Indiába. Calcutta lesz az első állomás. Utána még nem rajzolódott nagyon ki a kép.

    Szeretném megkérdezni, hogy esetleg van olyan város-falu-ashram ahova tanácsos lenne elmennem? Valamint általánosságban mit üzennek az útra nekem az angyalok? Nagy szükségem lesz rájuk, mert egyedül megyek és nagyon félek, csak tudom hogy el kell mennem.

     Még egy kérdésem lenne. Az utóbbi hónapokban elég nagy fordulatot vett az életem az angyalok miatt. Elkezdtek felerősödni bennem  a benyomások , látomások, beszélgetések velük. De nem igazán látom még az irányt..merre kéne mennem hol kéne tanulnom. Egyáltalán a tisztánlátás ajándékát megkaphatom e. (Ilyen jellegű pár tapasztalat is volt már.)

    Segítségedet előre is köszönöm!

     

    1984.01.09 a születésnapom (Budapest) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  19. 2011. december 19. 12:4383.

    Üdvözletem!

     

    1964.10.06-án születtem. Arra lennék kiváncsi, hogy üzennek-e nekem az angyalok, és ha igen, akkor mit!

     

    Munkájához kitartást, sok sikert kívánok!

     

    Üdv:     Klára

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  20. 2011. december 19. 12:4082.

    Kedves Andrea!

    Február 2.-ára vagyok kiírva szülni és szeretném kérdezni, hogy az örangyalkáim segítenek-e abban, hogy eljussunk az időpontunkig? Éppen nem vagyok csak veszéleztetett terhesnek kimondva és ezért érdekelne nagyon! Illetve szeretném megtudni, hogy ki az én őrangyalkám?

    Válaszodat nagyon köszönöm! Áldott Békés Ünnepet kívánok neked!

    Üdvözlettel: Enna85

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  21. 2011. december 19. 12:3481.
    Kedves Andrea!Kommunikálhatok-e más dimenzióval autómatikus írással.Megszálló szellemektől kell-félnem?Köszönöm.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  22. 2011. december 19. 12:2980.

    Kedves Andrea!

    1959.05.02-án születtem, kb 20 éve élek egyedül, van egy súlyos beteg fiam aki 32 éves. Szeretném megkérdezni, hogy az angyalok mit üzennek nekem. Jobb lesz-e az életem valamikor? Érzem, hogy velem vannak, mert lehetetlen helyeken sokszor találok toll pelyheket a lakásban. / Nem használunk és nincs is toll párnánk./ Üdvözlettel és szertettel : Nagy Gizella

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40
  23. 2011. december 19. 12:2879.

    Kedves Andrea!

    Szeretnem megtudni ki az én orangyalom es melyik angyal segitségét kérhetném hogy tisztán láthassak egy helyzetben. Van egy számomra nagyon fontos ember az életemben, kozel 10 éve ismerkedtunk meg, azóta  volt hogy évekig nem találkoztunk, de valahogy mindig újra megtaláltuk egymást és  mindketten érezzuk hogy a koztunk lévo kapcsolat tobb mint barátság. Szeretném tudni, mi lenne a helyes út kettonk számára. (Az én szuletési adataim: 1989. március 16. az ove 1988. április 28.)

    Elore is koszonom a válaszát  és minden jót kívánok! :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  24. 2011. december 19. 12:2278.

    Kedves Andrea!

     

    Két kérdésem lenne:

    1. Induljak el a jelenlegi munkahelyemről, vagy maradjak és várjak még, hogy gyermekem legyen?

    2. Induljunk el külföldre a jobb élet reményében?

     

    Döntés előtt állok és érdekelne mit üzennek az égiek, mert most csak várok...állok egyhelyben...

     

    Üdv.:

    Nóra

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  25. 2011. december 19. 12:1777.

    Kedves Andrea!

     

    Útmutatást szeretnék kérni az angyaloktól. Már felnőtt anyuka vagyok, de még mindig nem tudom, hogy "Mi leszek, ha nagy leszek" :-)

    Az életfeladatomat még nem találtam meg és elvesztem rengeteg dolog között ami mind-mind közel áll hozzám. Úgy érzem rengeteg energiám megy el a felesleges dolgokra és szétforgácsolom magam, mégsem találtam még mindíg meg a számomra helyes utat. Hálás vagyok a meghallgatásért és az útmutatásért, köszönöm! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top