Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kérdezz az angyalokról!

adrijan
Létrehozva: 2011. december 15. 11:40
Kedves Fórumozók!

Mostani sztárfórumunkat elsősorban az ezoterikus témák iránt nyitott olvasóinknak ajánljuk, ugyanis

a fórum vendége Mayer Andrea, a Hollandiában élő, nemzetközi hírű angyalterapeuta, az Angyalhíd Spirituális Tanácsadó Szolgálat megalapítója, aki közvetlenül Doreen Virtue amerikai angyalterapeutától tanulta az angyalkommunikációt

időpont: hétfő, december 19-e, délután 1 óra.



Ha tehát bármi kérdésed van az őrangyaloddal, az arkangyalokkal és a tündérekkel kapcsolatban, akkor most felteheted.

Ha szeretnéd tudni, melyik angyaltól kérj segítséget a problémáid megoldásához, szintén itt az alkalom, hogy megkérdezd.

(Update: ma este a Sziddhártha közösségi házban, az Andrássy út 98.-ban este fél 8-től fél 10-ig személyesen is találkozhattok vendégünkkel.)
  1. 2012. február 16. 21:26155.
    MIt csináljak,hogy megérthessem az Angyalokat??...azt már tudom ,hogy melyiküket mire s hogyan kell kérni,mert utánnaolvastam sokmindennek.A lényeg,hogy hiszek bennük,probálom megismerni öket,de valahogy az üzenetük nem jutnak el hozzám ugy érzem.Mi lehet az oka??MIt tegyek ,hogy megtudjam érteni öket??
    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40
  2. 2012. január 9. 12:22154.

    Kedves Andrea !

     

    A válaszát nagyon köszönöm, és jobbkor nemis jöhetett volna. Igen nagy szükségem van az angyalok támaogatására és azt hiszem hogy hallgatni fogok önre és kérem az angyalok segitségét. Igaz tudom hosszú és fájdalmas út áll előttem de bizok és bizni akarok magamban és azt is tudom hogy nem vagyok egy elveszett asszony aki nemtud lábra állni. Mélyen meghatott a levele, mert annyira belém látott , holott nemis találkoztunk még, de levél olvasása közben kifakadt belőlem a zokogás. Tán ez a jel, hogy itt az ideje a saját lábamra állni és a kezembe venni az ügyimet és nem hagyni hogy megalázzanak és mélyen a sárba tipotjanak. Mert abban nagy igaza van. hogy tudom mi lenne a helyes és hogy a lelkem mélyénis mire vagyom csak a fájdalomtól való félelem és az hogy milesz velem, mennyire rokkanak bele...az tart igazán vissza. És sokszor elgondolkodtam , hogy valójaában nem-e én vagyok csak rossz és én látom a dolgokat ennyire bonyorultul.  és néha teljesen összezavarodom.

    Köszönök mindent, föleg hogy tudatostitotta velem hogy nem vagyok egyedül.

     

     

    Linudka77 

    előzmény:
    Mayer Andrea (143)
    2011-12-21  17:13
  3. 2011. december 23. 08:10153.

    Üdvözöllek, Anikó vagyok!

    Bátorságot merítettem az előttem szólókhoz, így szeretnék én is kérdezni, ha már mód és lehetőség kínálkozik: szeretném megtudni, hogy munkálkodnak-e az angyalok azon, hogy végre én is megtaláljam azt a társat, aki elhozza számomra a szerelmet? Szívesen és boldogan venném a segítségüket! Köszönettel Anikó

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. 2011. december 21. 21:08152.

    Szia, udvozollek, koszonom, hogy kerdezhetek.

    Ugy erzem, tudnom kellene nehany dolgot, hogy a legmegfelelobb lepeseket tegyem meg, de vmi oknal fogva nem tudok rajonni mi lenne az.

    Feltetelezem, hogy az angyaloknak lenne mondanivalojuk a szamomra is.

    Koszonom neked es nekik is.

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40

Címlap

top