Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ketelkedni szuksegszeru

weepingangel
Létrehozva: 2013. március 23. 20:32
"Hinni kenyelmes

 

tudni hasznos

ketelkedni  szuksegszeru,

na de mi a helyzet a hiszekenyseggel ? "

 

FIX TV | Szkeptikus vagyok... - "Televíziós jósműsorok" | 2013.02.04.

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=-olGlOLoQ54&gl=TW 

  1. 2013. március 29. 22:22101.

    Ez tenyleg erdekes . Akkor ezek szerint nincs lelekvandorlas ?

    Ami van az reincarnatio  ?

    Megfogalmaznad mi a hiszekenyseg ?

  2. 2013. március 29. 22:15100.

    Hai!

     

    Néha csodálom azt a türelmet, amit bemutatsz ezen emberke vagy emberkék kapcsán. Komolyan.

     

    Szkeptikusok itt az NLC-n.

     

    Nevetséges. 

     

    Azonban te is tudod, nekik, bármiről, bárhogyan, tényszerűen esetleg érdemlegesen vitázni eszük ágában sincs. Ha lett volna, már igen régen bemutathatták volna. Volt rá mód bőven.

    Mondjuk nyitottsággal, a másik iránti tisztelettel, szabad és dogma mentes gondolkodással s nem kis mértékben valódi logikával és tudással.

    Séróból.....

     

    Jól mutattál rá....itt, ő(ők) azonban csak rém szánalmas beollózgatásra korlátozza fenenagy küldetését.

    Sajnos elég régóta van(szerencsém) a munkásságát olvasgatni ha akarom ha nem, mert néha bemerészkedik a topicomba is, de soha, mondom soha nem olvastam tőle saját kútfőből írt magvas gondolatsort vagy filozófiai síkú elmélkedést. Soha.

     

    Nem ez a dolga.

     

    Tudod elgondolkodtató a dolog. Mármint az, hogy valaki mert tudjuk hogy ezen állítólagos szkeptikusok és ezóellenesek jó ha két három emberből állnak, a többi csak klón, lassan minimum két három éve, ráér, nap mint nap itt lebzselni és rombolni. De ez nem merül ki ennyiben, hiszen amikor nem hsz-ik, akkor keres kutat szaglászik s hidd el, nem keveset s nem kevés időt áldozva erre. A megállás nélküli leskelődésről nem is beszélve amit bemutat. 

    Miért? Hogyan? Nincs más dolga? Ha "rendes" hivatalos munkaideje lenne, akkor nem érne rá......vagy a munkáját meglopva ezzel foglalkozna.......ergo akkor ő is csaló de ez most lényegtelen.

    Miért s hogyan?

     

    Van néhány ötletem. Pontosabban kettő.

     

    Az egyik hogy fizetett nettroll, akinek semmi más dolga nincs csak rombolni offolni ellehetetleníteni az ezós topicokat, akár több tucatnyi regisztrációt bedobva. Mintha......"ők" lennének a többség.

    Aztán az sem kis feladat hogy az olvasókat, akik közül esetleg volna kedve írni valakinek, azt ab ovo megfélelmítsék azzal, hogy ha megnyílvánul az ezoteria oldalán akkor azt le kell rohanni............miszerint hülye, ostoba, középkori, műveletlen, hiszékeny stb stb stb......

    Ezek után nem sok mindenkinek van kedve vagy bátorsága írni.

     

    Lassan könyvet lehetne írni ezekről.

     

    Itt van a pszichológuska vagy mi, mert őszintén megvallva én kétlem hogy ő emberekkel foglalkozik lélektani alapokkal, szóval ő az egyik leggyűlölködőbb. S mindezt teszi úgy hogy azt állította több alkalommal, miszerint ő ezo ismeretekkel rendelkezik sőt ő hisz benne s közben minden megnyílvánulása maga a fröcskölő gyűlölködés. Ellenmondásos. Finoman fogalmazva. A stílusa botrányos, a helyesírása elképesztően rossz egy állítólag diplomástól......és úgy véli Ő a mérce.

     

    Kinek?

    Az ezós oldalnak Isten ments a szkeptikusokra meg szégyent hoz ezzel a teljesítménnyel.

    Szóval érdekes na............az egész itteni, NLC-s napi maszatolás ezó elleneskedés egy nagy humbug.....egy álhülye ripacskodás. Egy nívótlan bohóckodás.

     

    Jól látod.............ez nem hogy árt az ezónak, egyenesen propaganda, hiszen ha ilyenekből áll a szkeptikus oldal.......szóval tudod....! 

    előzmény:
    -1- (97)
    2013-03-29  20:05
  3. 2013. március 29. 22:1599.

     

    Nem ertem.

     

    Mi a tema itt ?

     

    "Televíziós jósműsorok"  - ez nem ezo ?

    A topik temaja, amirol jol lehetne vitatkozni , az , hogy :

     

    Tudni , ketelkedni , hinni  az jo, hasznos , szuksegszeru stb  DE mi a franc a hiszekenyseg ?

     

    Kezdjel bele es mondjad el , mit gondolsz a hiszekenysegrol, Ok ?

     

    Kezdjem en ?

    Engem racionalisan neveltek:minden kerdesemre volt valasz szuletesemtol kezdve.
    E miatt tudtam, hogy nem a mumus miatt recseg ejjel a padlo..Ok?

    Hittem a Jezuskaban es a Mikulasban , meg az angyalokban, addig, amig kerdest nem tettem fel Roluk. Es akkor el lett magyarazva , hogy kedves es regi szokas ilyen mesevel ajandekozni a gyerekeket ezeken az unnepeken ... Ilyenben hinni nem karos.

     

    Na en elmondom azt is , mi a problemam az "ezo"val , amit ti csinaltok.

     

    Van a megelhetesi ezo : pl a nagy magyar saman , aki tobb milliard forintot nyert kulonbozo csalasokkal ... buszken irja, hogy 400 000 embert meggyogyitott meg ?

     

    Mennyit adtak ennek fejenkent a "gyogyulok" ? 


    1-10- 100 - 1000 - 10 000 - 100 000  forintot ?


    Szamold ki 400 000 hulyevel beszorozva.  Az ilyen tolvaj ellen szolal fel az , akinek ez visszatetszo. Aztan hogy hiszed-e vagy sem ...rad tartozik. En elmondom , amit elmondani akarok. 

     

    Latom , hogy hirdeted itt a kezdodo foglalkozasodat "integrativ magan pszichologus" .
    Joslas : nem fogsz messzebb jutni , mint pik-pik es a szurke poloja , meg a pocakja  , ne is almodozz nagy penzekrol , Barbi ...hiaba kalimpalsz.
    Azok szereztek nagy penzeket a megelhetesi ezoval , akik beinditottak ezt a new age bizneszt : a termeszetrajongo hippik  a 70-es evekben Amerikaban es az elelmes sarlatanok Mo-n a rendszervaltas zavarosaban uszva.. 


    A Te kis kisminkelt Barby-pofikad nem fog tetszeni a digi-dagi böreben magat rosszul erzo magyar holgynek - akinek meg sunnyad nehany hitre es remenyre kivagnivalo forint a zsebeben...

     

    Es van a masik ezo : a bolcsek ezoja.
    Figyeljetek meg jol az igazi keleti bolcseket : eloszor elvegzik a tarsadalommal szembeni dolgukat : munka-csalad-gyerekek kirepulese .... csak amikor lerottak a tarsadalom iranti kotelessegeiket , akkor kezdenek el meditalni , es a meditalasuk az maganugy , az csend , gondolat , szepseg , az nem elado , a lelkukkel neznek szembe... az igazi ezo az nem maskara , az nem belepodijas eloadas , nem nyilvanos szereples... aki itt csepeli a szavakat , azok kozul egy sem valodi ezos. 

     

    .

    idézet:
    Mozdonj (101)
    2013-03-29 16:41:55

    Ez lemaradt az elozobol 

     

    Erik Asp

     

     

    http://www.grad.uiowa.edu/annual-report/2012/er ik-asp

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_814295 (93)
    2013-03-29  16:41
  4. 2013. március 29. 22:0398.

     

    Nem ertem.

     

    Mi a tema itt ?

     

    "Televíziós jósműsorok"  - ez nem ezo ?

    A topik temaja, amirol jol lehetne vitatkozni , az , hogy :

     

    Tudni , ketelkedni , hinni  az jo, hasznos , szuksegszeru stb  DE mi a franc a hiszekenyseg ?

     

    Kezdjel bele es mondjad el , mit gondolsz a hiszekenysegrol, Ok ?

     

    Kezdjem en ?

    Engem racionalisan neveltek:minden kerdesemre volt valasz szuletesemtol kezdve.
    E miatt tudtam, hogy nem a mumus miatt recseg ejjel a padlo..Ok?

    Hittem a Jezuskaban es a Mikulasban , meg az angyalokban, addig, amig kerdest nem tettem fel Roluk. Es akkor el lett magyarazva , hogy kedves es regi szokas ilyen mesevel ajandekozni a gyerekeket ezeken az unnepeken ... Ilyenben hinni nem karos.

     

    Na en elmondom azt is , mi a problemam az "ezo"val , amit ti csinaltok.

     

    Van a megelhetesi ezo : pl a nagy magyar saman , aki tobb milliard forintot nyert kulonbozo csalasokkal ... buszken irja, hogy 400 000 embert meggyogyitott meg ?

     

    Mennyit adtak ennek fejenkent a "gyogyulok" ? 


    1-10- 100 - 1000 - 10 000 - 100 000  forintot ?


    Szamold ki 400 000 hulyevel beszorozva.  Az ilyen tolvaj ellen szolal fel az , akinek ez visszatetszo. Aztan hogy hiszed-e vagy sem ...rad tartozik. En elmondom , amit elmondani akarok. 

     

    Latom , hogy hirdeted itt a kezdodo foglalkozasodat "integrativ magan pszichologus" .
    Joslas : nem fogsz messzebb jutni , mint pik-pik es a szurke poloja , meg a pocakja  , ne is almodozz nagy penzekrol , Barbi ...hiaba kalimpalsz.
    Azok szereztek nagy penzeket a megelhetesi ezoval , akik beinditottak ezt a new age bizneszt : a termeszetrajongo hippik  a 70-es evekben Amerikaban es az elelmes sarlatanok Mo-n a rendszervaltas zavarosaban uszva.. 


    A Te kis kisminkelt Barby-pofikad nem fog tetszeni a digi-dagi böreben magat rosszul erzo magyar holgynek - akinek meg sunnyad nehany hitre es remenyre kivagnivalo forint a zsebeben...

     

    Es van a masik ezo : a bolcsek ezoja.
    Figyeljetek meg jol az igazi keleti bolcseket : eloszor elvegzik a tarsadalommal szembeni dolgukat : munka-csalad-gyerekek kirepulese .... csak amikor lerottak a tarsadalom iranti kotelessegeiket , akkor kezdenek el meditalni , es a meditalasuk az maganugy , az csend , gondolat , szepseg , az nem elado , a lelkukkel neznek szembe... az igazi ezo az nem maskara , az nem belepodijas eloadas , nem nyilvanos szereples... aki itt csepeli a szavakat , azok kozul egy sem valodi ezos. 

     

    .

    idézet:
    Mozdonj (101)
    2013-03-29 16:41:55

    na vegre, hogy visszamentunk az indito temara 

     

    Mondtam mar, hogy megtalaltak a hiszekenyseg kozpontjat az agyban . 

     

    Research Pinpoints Brain's 'Gullibility' CenterChanges in this region could explain why seniors, children are less doubting

     

     

     

    http://consumer.healthday.com/Article.a sp?AID=667921

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_814295 (93)
    2013-03-29  16:41
  5. -1-
    -1-
    2013. március 29. 20:0597.

    Hogy mi a hiszékenység?

    Nekem az, ha elhiszem rólad, hogy te is voltál valaha egy szeretetreméltó kisember, és valaha még leszel is az, akit újra lehet szeretni.

  6. 2013. március 29. 18:3896.

    Ahogy elnézlek, elég durván foszthattak meg téged a Jézuskában és a Mikulásban való hitedtől. Igazi veszteségélmény lehetett, amit valószínűleg azóta sem hevertél ki.

     

    Hogy én lennék az a bájos fiatal hölgy akié az honlap, amit hoztam? Köszönöm a feltételezést, ez igazán hízelgő rám nézve. 

     

    De akkor a te logikádból kiindulva, amiket idehordasz linkeket, azokban neked valamilyen személyes érdekeltséged van?! Talán éppen te vagy a szerkesztőjük, vagy jutalékot kapsz a terjesztésért?!

     

    Hiszékenység? Pl. az lenne, ha elhinném, hogy az összehordott dolgaid mögött jószándék és önzetlenség van.

     

    Amit az igazi ezoról írtál: ezek szerint te sem vagy az, mert egyrészt "itt csépeled a szavakat" , másrészt mert te vagy az álezotéria legnagyobb és leglelkesebb terjesztője. Vagy dunsztod nincs a különbségről.

     

    További szépeket!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_814295 (93)
    2013-03-29  16:41
  7. Torolt_felhasznalo_768770
    Torolt_felhasznalo_768770
    2013. március 29. 18:2495.
    S itt ezt tőlem fogod te megtudni ? Az amikor a Mátrixban a gyerekorod érzelmi lenyomatai alapján probálsz eligazodni . Oszt ha nem bízzól az emberekbe akkor ők se benned és szará mennek a kapcsolataid mert az igaziaknak a hisszékenység az alapja .
  8. Torolt_felhasznalo_814295
    Torolt_felhasznalo_814295
    2013. március 29. 16:5594.

    Mi a hiszekenyseg ? Mire jo a hiszekenyseg?

    Valaki elmagyarazna nekem ?

  9. Torolt_felhasznalo_814295
    Torolt_felhasznalo_814295
    2013. március 29. 16:4193.

     

    Nem ertem.

     

    Mi a tema itt ?

     

    "Televíziós jósműsorok"  - ez nem ezo ?

    A topik temaja, amirol jol lehetne vitatkozni , az , hogy :

     

    Tudni , ketelkedni , hinni  az jo, hasznos , szuksegszeru stb  DE mi a franc a hiszekenyseg ?

     

    Kezdjel bele es mondjad el , mit gondolsz a hiszekenysegrol, Ok ?

     

    Kezdjem en ?

    Engem racionalisan neveltek:minden kerdesemre volt valasz szuletesemtol kezdve.
    E miatt tudtam, hogy nem a mumus miatt recseg ejjel a padlo..Ok?

    Hittem a Jezuskaban es a Mikulasban , meg az angyalokban, addig, amig kerdest nem tettem fel Roluk. Es akkor el lett magyarazva , hogy kedves es regi szokas ilyen mesevel ajandekozni a gyerekeket ezeken az unnepeken ... Ilyenben hinni nem karos.

     

    Na en elmondom azt is , mi a problemam az "ezo"val , amit ti csinaltok.

     

    Van a megelhetesi ezo : pl a nagy magyar saman , aki tobb milliard forintot nyert kulonbozo csalasokkal ... buszken irja, hogy 400 000 embert meggyogyitott meg ?

     

    Mennyit adtak ennek fejenkent a "gyogyulok" ? 


    1-10- 100 - 1000 - 10 000 - 100 000  forintot ?


    Szamold ki 400 000 hulyevel beszorozva.  Az ilyen tolvaj ellen szolal fel az , akinek ez visszatetszo. Aztan hogy hiszed-e vagy sem ...rad tartozik. En elmondom , amit elmondani akarok. 

     

    Latom , hogy hirdeted itt a kezdodo foglalkozasodat "integrativ magan pszichologus" .
    Joslas : nem fogsz messzebb jutni , mint pik-pik es a szurke poloja , meg a pocakja  , ne is almodozz nagy penzekrol , Barbi ...hiaba kalimpalsz.
    Azok szereztek nagy penzeket a megelhetesi ezoval , akik beinditottak ezt a new age bizneszt : a termeszetrajongo hippik  a 70-es evekben Amerikaban es az elelmes sarlatanok Mo-n a rendszervaltas zavarosaban uszva.. 


    A Te kis kisminkelt Barby-pofikad nem fog tetszeni a digi-dagi böreben magat rosszul erzo magyar holgynek - akinek meg sunnyad nehany hitre es remenyre kivagnivalo forint a zsebeben...

     

    Es van a masik ezo : a bolcsek ezoja.
    Figyeljetek meg jol az igazi keleti bolcseket : eloszor elvegzik a tarsadalommal szembeni dolgukat : munka-csalad-gyerekek kirepulese .... csak amikor lerottak a tarsadalom iranti kotelessegeiket , akkor kezdenek el meditalni , es a meditalasuk az maganugy , az csend , gondolat , szepseg , az nem elado , a lelkukkel neznek szembe... az igazi ezo az nem maskara , az nem belepodijas eloadas , nem nyilvanos szereples... aki itt csepeli a szavakat , azok kozul egy sem valodi ezos. 

     

    .

    előzmény:
    Ipiapacs (91)
    2013-03-29  15:42
  10. Torolt_felhasznalo_768770
    Torolt_felhasznalo_768770
    2013. március 29. 15:5392.
    Azért hozta, hogy tájékozódjunk Vágó úr energiái hol közlekednek meg végignézhess egy játékfilmet amatőr színészekkel
    előzmény:
    Ipiapacs (91)
    2013-03-29  15:42
  11. 2013. március 29. 15:4291.

    "G ondolom megnezted a videot amit a kezdo hszbe bepakoltam . Annak semmi koze az ezoteriahoz . Az egy celcsoport hulyitesere kihasznalasara keszult valami."

     

    Ha szerinted sincs semmi köze hozzá, akkor mi a fittyfenének hoztad ide?! Ez pont egy ezos blokk, ha nem tűnt volna fel. Vagy talán mi vagyunk a célcsoport? Vagy éppen te próbálod ezzel hülyíteni az embereket?  Antireklámnak álcázott reklám? Tele van az összes megnyilvánulásod ellentmondással, tehát valamilyen hátsó szándékod volt ezzel. De köze nincs a felebaráti szeretethez, az bizonyos.

     

    Az "elírás" is maszlag, nem betűt tévesztettél, hanem két fogalmat kevertél össze. Nem vagy hiteles, tehát vitatkozni nem fogok veled tovább, és a barátaiddal sem.

    előzmény:
    weepingangel (86)
    2013-03-29  11:19
  12. -1-
    -1-
    2013. március 29. 12:2790.

    Lehet kételkedni.

     

    Ahogy felsoroltam pár kérdést, hát ez is egy kérdés, hogy ki mit tesz tönkre, és kitől kell félteni az emberiséget?

     

    Hol van ezekhez az a parasztvakításnak titulált pénzért aggódó álcatrollok aggodalma?

    Vajon kinek áll érdekében ilyen piszlicsáré ügyeket marcangolni ott, ahol ennél sokkal nagyobb katasztrófa fenyegeti az emberi világot.

     

    Ja, és ezt nem a sámánok teszik.

     

    http://www.youtube.com/watch?v=F_S2bg506M0

  13. Torolt_felhasznalo_768770
    Torolt_felhasznalo_768770
    2013. március 29. 12:1089.
    A pszochotronikában is ezzel kezdték az oroszok Somatikus szuggesztiót alkalmaztak . Te is támadsz ?
    S megint félre nyomod a témát .
    Ezo meg spiritualitás kapcsolatba vannak  a hiedelmekkel meg népszokásokkal kb. mint a matek és a fizika.
    S igen az energiát te kábelen kapod és fizetsz érte .
    De az ezo nem eről beszél hanem aról a másikról ami távozik miközben hula lesz belőled .
    előzmény:
    weepingangel (86)
    2013-03-29  11:19
  14. Torolt_felhasznalo_768770
    Torolt_felhasznalo_768770
    2013. március 29. 11:5888.
    Figyelővel vagy anélkül ? Ide a fórumra már ezerszer beteték ...nem hinném ,hogy kihagytad .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_436470 (84)
    2013-03-29  10:13
  15. 2013. március 29. 11:3287.

    Úgy látom, a barátod egy másik topicban reagált a linkre, amit lentebb hoztam, én meg inkább továbbra is itt reagálnék rá.

     Csak azt nem értem, valójában mi a problémája.  

     

    en meg azt oktatom a kerdest annak kell feltenni akitol a valaszt varjuk  .

    Megnyugodhatsz kielegito valaszt fogsz kapni ,szakember.

    előzmény:
    Ipiapacs (82)
    2013-03-29  08:56
  16. 2013. március 29. 11:1986.

    Bizony bizony igazad van . Az ember elir/hat dolgokat kulonosen akkor amikor olyanokrol ir sajat munkat mint a kommunikacios kutatas . ---/Forumozas kozben/ .  G ondolom megnezted a videot amit a kezdo hszbe bepakoltam . Annak semmi koze az ezoteriahoz . Az egy celcsoport hulyitesere kihasznalasara keszult valami.

    Ami meg az ezoteriat illeti ? Igen mas kulturak azt talaltak ki maguknak udvozitoul : Ebben sokat jelentett tortenelmi multjuk, foldrajzi helyzetuk, hitvilaguk, moralitasuk es kenyszer helyzetuk . Na es ott is vannak un "kivalasztottak" , de azoknak szama igen alacsony, na es eletuk/ vagyoni

    helyzetuk sem all a dobogo tetejen .

    Kulonben h iszek a somatikus suggesztioban hiszen nem egy helyen/ helyzetben kiserleti jelleggel kiprobaltuk . Na  de az nem TV kepernyos uzenet volt am.

     

    ...... mert azt képzeli, hogy az ezotériában emlegetett energia is kábelen, meg a készüléken keresztül áramlik.

     

    erre azert adhatnal valami magyarazatot .

    Komolyan erdekel/ne. 

    előzmény:
    Ipiapacs (83)
    2013-03-29  09:58
  17. 2013. március 29. 10:3785.

    Neked?! Majd ha arra adom a fejem, hogy egy lyukas zsákot megtöltsek! Ugyanolyan ENERGIApazarlás lenne. 

     

    Szerintem ezzel mégis csak válaszoltam a kérdésedre kedves "szkeptikus" fórumozó.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_436470 (84)
    2013-03-29  10:13
  18. Torolt_felhasznalo_436470
    Torolt_felhasznalo_436470
    2013. március 29. 10:1384.

    ...... mert azt képzeli, hogy az ezotériában emlegetett energia is kábelen, meg a készüléken keresztül áramlik.

     

    Ez engem oly regen erdekel . Meselj mar a terjedeserol . 

    előzmény:
    Ipiapacs (82)
    2013-03-29  08:56
  19. 2013. március 29. 09:5883.

    INTERAKTÍV?! Nem inkább INTEGRATÍV?!

    Gizike vagy gőzeke?! Remélem legalább ezt a két utóbbit megtudod egymástól különböztetni kedves "cicológus"!

     

     

     

     

    előzmény:
    weepingangel (81)
    2013-03-29  08:35
  20. 2013. március 29. 08:5682.

    Szerintem a kérdésem elég egyértelmű volt, te pedig nem válaszoltál rá őszintén. Lehet, hogy nem érted a nyelvünket? Csak mert erre utal az is, hogy csupa külföldi linket hoztál, pedig ez egy magyar fórum.

    Azt kérdeztem, hogy magát az ezotériát utasítod el, vagy csak az ezen a területen működő szélhámosokat. 

    Amiket ide beollózol, az mind arra utal, hogy magát a spiritualitást akarod úgy beállítani, hogy a képviselői mind csalók, az ebben való hit pedig ostobaság lenne.

    Te vagy nagyon tájékozatlan lehetsz ebben a témában, vagy nagyon is tájékozott és a presztízsedet félted , ezért próbálkozol azzal, hogy a hülyeséget terjeszted ezzel kapcsolatban.

     

    Vágó nem szkeptikus, hanem mereven tagadó és elutasító. Nagy a lexikális tudása, ez tény, de a világnézetét csakis arra alapozza amit mások már leírtak, egy önálló gondolata, tapasztalata nincs. Egy tanulatlan, de nyitott gondolkodású parasztember aki kapcsolatban áll a természettel, nagyobb bölcsességre tehet szert, mint ő, még akkor is, ha nem tudja magát választékosan kifejezni.

    Ha valaki szkeptikus, akkor először elmerül egy témában és utána dönt arról, hogy elfogadja-e, vagy sem. A saját korlátoltságát leplezte le azzal, amit mond a videóban, mert azt képzeli, hogy az ezotériában emlegetett energia is kábelen, meg a készüléken keresztül áramlik.

     Ennek a videónak  köze nincs az igazi ezotériához, a spiritualitáshoz még kevésbé. A szervkereskedelemben sem asztalosok működnek, mi lenne, ha az orvostudományt is az alapján ítélnék meg?! Mint már írtam, ez jellemfüggő.

     

    Említed fentebb Nepált és a tiszta forrást. Megtennéd, hogy inkább azt osztod meg velünk, ha már te részesülhettél benne?

     

    Úgy látom, a barátod egy másik topicban reagált a linkre, amit lentebb hoztam, én meg inkább továbbra is itt reagálnék rá. Csak azt nem értem, valójában mi a problémája. A hölgy sminkje, vagy hogy fiatal kora ellenére jóval szélesebb a látóköre mint az övé?  Vagy esetleg Ken Wilber nézeteivel nem ért egyet? Szerintem fel sem fogja miről van szó , mivel nem látok egy témához kapcsolódó érvet, vagy ellenérvet sem tőle. Mondjuk ezen nem is csodálkozom. Onnan ahol ő áll, nem írom le (milyen állat melyik felére) hová van csak kilátás, mert azonnal rohanna a modikhoz. Gondolom így is megteszi(tek).

    További kellemest és hasznosabbat!

     

     

     

    előzmény:
    weepingangel (71)
    2013-03-28  21:59
  21. 2013. március 29. 08:3581.
    mit magyarazkodunk ? Azt hiszi azt hiszi : Sem meggyozni sem baratkozni nem akarok vele .  Hogy  a temanal maradjunk  Neked , betykenek es interaktiv pszicho emlojen tanult samanizmusban hivo cicologusnak ajanlom olvasasra a lelki bekehez 
  22. Torolt_felhasznalo_768770
    Torolt_felhasznalo_768770
    2013. március 28. 23:2180.
    Na persze s mivel fordítod . Vagy neked megy az is zsigerből ?
    előzmény:
    weepingangel (79)
    2013-03-28  22:55
  23. 2013. március 28. 22:5579.

    Off  nagyon szep nagyon szep 

    ezoteria fellegvarat  Nepal lapjat egyszeruen

    csak szinesnek nevezni Ott kell olvasgatni,

    tiszta forrasbol  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_768770 (78)
    2013-03-28  22:46
  24. Torolt_felhasznalo_768770
    Torolt_felhasznalo_768770
    2013. március 28. 22:4678.
    Te ott nézelődtél .S milyen ? Szép színes ?
    előzmény:
    weepingangel (76)
    2013-03-28  22:29
  25. Torolt_felhasznalo_768770
    Torolt_felhasznalo_768770
    2013. március 28. 22:3377.
    Az remek elfoglaltság és igazán megtisztelő ,hogy közbe még rám is figyelsz
    előzmény:
    weepingangel (76)
    2013-03-28  22:29

Címlap

top