Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Magányos vagyok..

zebra.lany
Létrehozva: 2015. május 6. 15:59

Sziasztok!


 


Budapesten élek, 30 éves normális életvitelű nő vagyok. Van párom, de mégis sokat vagyok egyedül. Régi barátságok felbomlottak, sajnos sokat vagyok egyedül, magányosan.


Sok minden érdekel, de nem csak a felszínes dolgok. Adok magamra amennyire tudok, divatos vagyok. Aki hasonlóan van korban és ugyan olyan sokat van egyedül és magányos, szeretne beszélgetni, néha kicsit kimozdulni, valakinek elmondani a dolgait vagy csak csevegni egy jót, az írjon nyugodtan, én szívesen találkozom, beszélgetek vele, akár egy nyilvános parkban, kávézóban. De aki csak levelezni szeretne az is írjon. Nagyon rossz ez az állapot így, sose hittem volna, hogy neten kell majd beszélgetőtársat találnom. Anyukámat pár éve elvesztettem, hozzá sem tudok menni, szóval nagyon szeretnék itt egy barátnőt vagy kedves ismerőst találni.

  1. 2015. május 11. 22:0829.

    Ha gondolod és van kedved beszélgetni, szívesen látunk a Ki nem alszik topikban. Igaz mostanában csak ketten beszélgetünk, néha néha egy kis zenét belinkelünk, de ha van kedved bekapcsolódhatsz a beszélgetésünkbe.


    http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&csatid=&topicid=102890

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_353182 (28)
    2015-05-10  17:32
  2. Torolt_felhasznalo_353182
    Torolt_felhasznalo_353182
    2015. május 10. 17:3228.

    Szia


    En is a 30-s eveimben jarok es neha kicsit maganyosnak erzem magam. Van ferjem es egy kisfiam de azert jo lenne par uj emberrel is megismerkedni. Kulfoldon elunk, a regi baratok otthon maradtak az itteniek vagy hazamentek vagy egyszeruen csak megszakadt a kapcsolat. Szerintem azert mert parja van az embernek meg szuksege van masok tarsasagara is. Nem ertem miert szoljatok le. Ugy latom sokan talaltak maguknak itt baratot ugy hogy nem irtak ki ,hogy azt keresnek. En szivesen fogadok minden kedves uzenetet. Aki nem ert velem egyet az tartsa meg maganak mert nem azert  van itt senki, hogy belekossenek.


    Koszonom a megertest az utalkozok reszerol. Es meg mielott beszol valaki bocs ,hogy nincs ekezet az irasomon. Nem magyar lapi.

  3. 2015. május 9. 16:5327.

    Egyszeruen megjegyeztem, hogy nekem furcsa, ha valakinek parja van es masokkal akar foglalkozni.


     


    Ez minden embernél másként van. Tudod, ha valakinek a társa fáradtan hazajön, nem biztos, hogy értékeli a párja napi elfoglaltsága. Vannak férfiak, akiket hidegen hagynak a női dolgok. Persze meghallgatják, de kezdeni érdemlegeset nem tudnak vele.


    Vannak férfiak, akiknek szükségük van a haveri társaságra időnként, mert felfrissülnek tőle. Ha a feleségnek nincsenek barátai, vagy nincs mivel eltölteni az unalmas órákat, akkor próbál valamilyen megoldást keresni. A topikindító úgy gondolta az NLC erre jó lehetőség.



    Az én volt párom ugyan azt a munkát végezte amit én ezért nem igazán volt sokszor miről beszélgetni. A napi teendőket, vagy a heti bevásárlást, esetleg a heti étrendet megbeszéltük, de ő nem volt egy társasági ember. Szeretett otthon olvasni, pihenni és akkor én elmentem a barátnőmhöz. Persze azért voltak közös programjaink, kirándulás, strand, uszoda (télen) vagy csak úgy sétáltunk a környéken ha jó idő volt egy vasárnapi ebéd után. A gyerekekkel a Margit-szigetre a játszótérre, vagy leutaztunk a Velencei tóhoz reggel és este haza jöttünk. Én sosem unatkoztam. Egyedül viszont én sem mentem kirándulni, uszodába, strandra, moziba, színházba....stb helyekre.

    előzmény:
    Bagoly (25)
    2015-05-09  12:53

Címlap

top