Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Halálmiszer helyett élelmi

hamupip
Létrehozva: 2015. május 24. 10:17

-Dobozolt élelmet ne vegyünk!

-Halálmiszer helyett élelmiszert: élő gyümölcsöt, élő salátát, élő joghurtot.
 
-Tálaljuk először a salátákat! Akkor a főételből - a zsírosból - nem eszünk annyit!

-Ne vegyünk kemizált keverékeket adalékokkal, festékekkel, tartósítókkal (készételeket, gyümölcsjoghurtot, desszertet, mártás alapot,
kakaós tejet). Kakaót és tejet csak össze tudunk keverni? Gyümölcs kapható? Joghurt kapható?

-Ne vegyünk vizet boltban- van otthon a csapból! Narancs kapható? Víz van otthon? Nagy dolog
ezekből otthon narancslevet csinálnunk? Tartósítószer, édesítő nélkül?

-Télen nincs paradicsom, paprika, eper - csak annak látszik. Nitrátos, kemizált, fölfújt: íze sincs.
 
-Aki déli gyümölcsöket vesz (ananászt, banánt,licsit, papayát, mangót), tudnia kell, éhbérért termeltetik, vegyszerezik, zölden szedik,
íze sem igazi - nem ezekkel dobhatjuk föl hétköznapjainkat!
 
-Ne vegyünk festett élelmet: mű-barna kenyeret, pirosított cseresznye- vagy eperkonzervet, rákkeltő tortákat.

-Süssünk otthon kenyeret! (Lásd: Kenyérsütés 7 perc 100 Ft, youtube)

-Az édesítőszerek (aszpartám, ciklamát, szacharin, aceszulfát) cukorbetegséget okoznak!

-Húsárut csak olyat vegyünk (keveset), ahol látszik, hogy húsból van (tőkehús),
mintha most vágták volna ki.  Kolbászban, fölvágottban minden lehet: kengurú, kutya, kulimász.

-A jó ízű étkezés első "fogása": egy kiadós kerti munka, kocogás, ablakpucolás.


 


 

  1. 2015. május 26. 09:26101.

    egyszerű kérdés:


    munkaadó-munkavállaló kapcsolatában ki kezdeményezi a fekete- vagy szürkefoglalkoztatást?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_556636 (99)
    2015-05-26  09:20
  2. Torolt_felhasznalo_799254
    Torolt_felhasznalo_799254
    2015. május 26. 09:21100.

    sőt., a legfinomabb dolgok szoktak lenni a legegészségtelenebbek...


    :D na ez pont olyan analógia, mint a korábban belinkelt baromságok.

    előzmény:
    Ardian05 (97)
    2015-05-26  08:14
  3. Torolt_felhasznalo_799254
    Torolt_felhasznalo_799254
    2015. május 26. 09:2099.

    így biztos nem csűrtem-csavartam, ahogy te írod. csak nekem tulajdonítod.


    ember elmegy álláshirdetésre, majd ha fölvették, kap egy munkaszerződést. nem kap? nem megy dolgozni. kap, de nem úgy van bejelentve, ahogy megegyeztek? nem írja alá. nem egyeztek meg semmiben? az ilyen ne menjen álláshirdetésre.

    előzmény:
    Ardian05 (97)
    2015-05-26  08:14
  4. 2015. május 26. 08:2098.

    milyen gazságok vannak pl. a müller joghurtokban?


     

    előzmény:
    mickamacka (86)
    2015-05-26  00:28
  5. 2015. május 26. 08:1497.

    Akárhogy csűröd-csavarod, az nem úgy szokott kezdődni, hogy X jelentkezik egy álláshirdetésre és az interjún kéri, hogy szeretne feketén dolgozni... mindig a munkaadótól indul


     


    és az a munkaadó, aki ezzel csal, más gazságokra is képes


     


    én pl. nem eszem az ő kajájából... ami finom simán lehet egészségtelen... sőt., a legfinomabb dolgok szoktak lenni a legegészségtelenebbek...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_556636 (93)
    2015-05-26  07:47
  6. 2015. május 26. 08:1096.

    Hogy ez mennyire így igaz!! Volt rá közel 60 éve a magyarságnak, hogy alaposan kitapasztalja igazságodat. És akkor még ott van a plusz 4+8 év is, ami újabb tapasztalatokat hozott ezen a téren a kisvárosod lakóinak is.


     

    előzmény:
    Lillaréka (88)
    2015-05-26  06:23
  7. 2015. május 26. 08:0495.

    Mondtam már. Mindenkinek emberi, így született joga, hogy hülye legyen.


    Te tényleg komolyan gondolod, hogy majd pontban azok fognak rád hallgatni (ha valahogy sikerülne még meg is érteniük a logikai bakugrásaidat...), hogy a szavadra eláll annak megvásárlásától, amire a Mari barátnője azt mondta, hogy az pöpec, és az Imit is ez gyógyította meg??


    Ezek nem hogy a kedvenc ántálválidat nem olvassák, hanem téged sem. Most egy világ omlott össze. Bennem is :-DDD


    A betegek fölé az egészségügy hajol. Hogy ott mennyi a sarlatán, azt nem tudom, de majd biztos elmondod nekem, akár kíváncsi vagyok rá, akár nem :-DD Mindenesetre az biztos, hogy mikor fölémhajolt az egészségügy, ott egészen normális orvosokkal találkoztam, akik még rám is hallgattak, mert amit ők könyvből ismernek, azt én is a saját  bőrömön tapasztaltam ki, a többi sorstársammal együtt. Volt aki nem élt azzal a lehetőséggel, hogy kérdezzen, hogy mondja a véleményét, de sokan éltünk vele. 


    Most ennek alapján próbálj meg rájönni arra, hogy kit lehet kütyükkel behülyíteni, és kit nem. Ez a feladat sem fogja meghaladni határozottan behatárolható tudásodat ;-))


     


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (92)
    2015-05-26  07:27
  8. 2015. május 26. 07:5694.

    Csak és kizárólag a te kedvedért belenéztem. De ott abba kellett hagynom, mikor néhányan azt bizonygatjátok, hogy a biorezonancia nem üzemel. Sorry hölgyeim, az üzemel. Hogy aztán kik használják ennek lehetőségét jól, és kik nem, az már csak az emberi oldala a dolgoknak.


    Meg az is, hogy kit lehet befűzni arra, hogy bármiféle vizsgálódás, kérdezősködés nélkül megvegyen  bármiféle gyógyítógépet x tízezerért. A hülyeség ellen nincs orvosság. 


    Fel kell nőni, és mindenkinek felelősnek kell lennie a saját maga, meg szerettei érdekében. Ez vonatkozik azokra is, akik veszik a kedvenced, ántálváli készítményeit. Ha használ nekik, akkor egészségükre. Ha meg nem, és mégis veszik, akkor meg tök hülyék :-DD De miért is kell neked ebből világraszóló tragédiát csinálni?


    A nagyon hössies, rákmentő szerepedet meg tartogasd magadnak. Mert azt nekem senki nem fogja bemaragyarázni, de még te sem, hogy valaki, akinek orvosok fedezik fel a baját, hogy azok nem kapnak felvilágosítást, meg segítséget az orvostársadalomtól. Vagy éppen az ápoló személyzettől. Ha meg nem kérdeznek, az legyen az ű bajuk. Mindenkinek alanyi joga, hogy hülye legyen.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (91)
    2015-05-26  07:06
  9. Torolt_felhasznalo_799254
    Torolt_felhasznalo_799254
    2015. május 26. 07:4793.

    nem kell bemutatnod, kapcsolatban állok a nébihhel. aki még arra is ad engedélyt, illetőleg szemet huny afölött is, ami bizony nagyon nem kóser.


    most ne menjünk bele abba, hogy a munkavállaló a hülye, ha elvállal olyan melót, ahol nincs bejelentve. velem is próbálkoztak egyszer, természetesen nemet mondtam. mert így kell. amúgy fel is lehet jelenteni azt a munkaadót, aki feketézik vagy megpróbál feketézni. ja, azt nem, mert azért mégis csak kell az a meló. oké. akkor egyik kutya, másik eb.


    eszem a Cserpest, isteni.

    előzmény:
    Ardian05 (87)
    2015-05-26  06:20
  10. Torolt_felhasznalo_176902
    Torolt_felhasznalo_176902
    2015. május 26. 07:2792.

    .... amikor nepet atrazo sarlatan bandaval kapcsolatban olvasok ilyet , ez nem megengedett: idezlek: az xy oldalát sem olvasom, de ha az ő hatására jóval egészségesebben fog élni jónéhány magyar, az bizony akkor is jó, ha mellé még időnként ő is zöldeket mond


    Van valami, ami nem stimmel amikor sarlatan hajol beteg fole :  nezzetek milyen isteni, hogy az osszes kutbaugro ember kozul egynek nem tort el a laba...


     


    Ettol fuggetlenul hamupip joindulatu es nem art senkinek.


     

  11. Torolt_felhasznalo_176902
    Torolt_felhasznalo_176902
    2015. május 26. 07:0691.

    veletek szemben a kedvencetek, az ántálváli oldalát sem olvasom, de ha az ő hatására jóval egészségesebben fog élni jónéhány magyar,


    az ongyogyitas papnoje...Gomba ellen mit?
    Itt ezt a hozzaszolast kell nezni : a belinkelt kepeket


    600 ezer forintot le tud gombolni a "fanokrol"... izzadtsagtol piros honalj ugyben..zöbeszt a vali



    raktanacsadoi vannak : tudod? Mitol halt meg a Bajor , remennyel etetve , kiszipolyozva  es a plafont kaparva ???? A ciantol es a talpmasszazstol.... az alternativtol
    Antropozofia , porositott energa-arus , Steiner agymenesei , ez mind mind antalvali


    SENKI sem lesz egeszszegesebb antalvali miatt : szegenyebbek lesznek es sulyosbodott allapotban  ernek orvoshoz


    Ja: ez az itteni TI , o is kozremukodik antalvalinal: az O konyvere alapitotta a bio-kozmetikumait: ez a pacak , az itteni elevult papirjat kituzogeto hamupip/ilsi/vilsi ökobetyar irta a "testapolo kislexikont" , amire antalvali alapozza a nagy körmös/kozmetikus tudasat


     

  12. Torolt_felhasznalo_176902
    Torolt_felhasznalo_176902
    2015. május 26. 06:3690.

    Most mar latom : csak a gunyolodo/kioktato  izédet olvastam elsore...


    Elnezest

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (89)
    2015-05-26  06:31
  13. Torolt_felhasznalo_176902
    Torolt_felhasznalo_176902
    2015. május 26. 06:3189.

    általam nem ismert ámerikái ántálváli


    Kirol beszelsz ? Szeretnek utananezni.

  14. 2015. május 26. 06:2388.

    két különböző dolog a nébih és a munkaügyi hivatal


    a nébih azt látja, hogy mindenféle adalékanyagot használ


    "elkapni" ezért nem lehet, merthpogy ez nem szabálytalan, de attól még átveri a fogyasztókat a kézműves szlogenekkel


    a feketegoglalkoztatás szerintem az adócsalásnál is súlyosabb


    hogy várod el, hogy adott vállalkozó a te egészségedre figyel az élelmiszered készítése közben, mikor a közvetlen kollégájának az egészságere sincs tekintettel... ha megsérül, beteg lesz, így járt és kész?


    én ilyen emberben nem bízom, de te csak egyed a termékeit!


     

    idézet:
    Ardian05 (113)
    2015-05-26 06:20:24

    Hát.. tudod.. ez úgy van, hogy "kisvárosban" a nagyurak zsebében  vannak  holmi hatóságok emberei ...  és nagyon ritka kivétel, amikor mégis megbukik az a nagyúr.

    előzmény:
    Ardian05 (87)
    2015-05-26  06:20
  15. 2015. május 26. 06:2087.

    két különböző dolog a nébih és a munkaügyi hivatal


    a nébih azt látja, hogy mindenféle adalékanyagot használ


    "elkapni" ezért nem lehet, merthpogy ez nem szabálytalan, de attól még átveri a fogyasztókat a kézműves szlogenekkel


    a feketegoglalkoztatás szerintem az adócsalásnál is súlyosabb


    hogy várod el, hogy adott vállalkozó a te egészségedre figyel az élelmiszered készítése közben, mikor a közvetlen kollégájának az egészságere sincs tekintettel... ha megsérül, beteg lesz, így járt és kész?


    én ilyen emberben nem bízom, de te csak egyed a termékeit!


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_556636 (28)
    2015-05-25  13:54
  16. 2015. május 26. 00:2886.

    azóta sem értem, hogy ez miért is jobb? 


    elvileg azért jobb a Cserpes, mert kevesebb mocsok van benne (írva az összetevők között), mint a médiajoghurtokban. A legkevésbé érdekel, hogy adót csal. Kevés a vállakozó és ez nem véletlen. Szar az adórendszer, 20 napot havonta ingyen dolgozol, nehéz talpon maradni, nem úgy, mint más országokban. Ha mocskot gyárt, az jobban izgat.


    Ha már abban sem bízhatunk, amit feltüntetnek a csomagoláson, akkor nagy bajban vagyunk. 


    Egy joghurtot ezer módon lehet "mérgezni". Gagyi gyümölcs, cukor, édesítőszer, ízfokozó, állományjavító...még az állaga sem ilyen a homemade joghurtnak, mint az Activia meg a többi...vagy én vagyok béna. 


    A joghurt nem édes, hiszen tej és "oltóanyag" van benne...mitől lenne ízletes és édes? Semmitől, ha vki alapból nem szereti a savanykás ízt...16 g cukorral viszont az tud lenni 


    A palackos vízhez pedig annyit, hogy a műanyag palackban -ki tudja mióta- érlelt "tiszta" víz is ám baromi egészséges....


    Egyébként pedig az ízfokozók a hormonháztartásra vannak kifejezetten "jó hatással". 


    A magas árat viszont nem értem én sem,h iszen csak tej és egy kiskanál joghurt kell hozzá, meg lekvár. 

    előzmény:
    eda-1952 (24)
    2015-05-25  08:59
  17. 2015. május 26. 00:2185.

    Abban megint van igazság, hogy tele vagyunk vízzel és egyedülálló adottságaink vannak itt, a Kárpát-medencében, ami egy bizonyos idő után aranyat fog érni.


    Minden időnek megvolt a maga "aranya". 


    Terület, fűszerek, arany, kőolaj, víz....és csak pár példa. A kőolajig bezárólag mindegyikért kegyetlenül mészároltak. Miért hihetetlen, hogy a jövő kőolaja a tiszta víz lesz, mikor egyre kevesebb van belőle?? 


    Az, hogy mi a vizet nem megfelelően tisztítjuk, hogy a csapvíz klóros, szennyezet stb, mittudomén, az nem jelenti a vizeink értéktelenségét! Az azt jelenti, hogy nem tisztítjuk úgy, ahogyan azt kellene. Ennyit jelent, nem többet. 


    Tele vagyunk vízzel. A víz ősidők óta maga az élet...a kőolaj nem az élet feltétele, mégis véres háborúk dúlnak jelenleg érte...lesz idő (ha még nem jött el), mikor vízkészleteket fog eladni az ország...mert már semmink nincs, csak termőföldünk és vízkészleteink...és hatalmas adósságaink.   

    előzmény:
    Lillaréka (71)
    2015-05-25  19:00
  18. 2015. május 25. 23:5084.

     30 mp-ig jutottam és túlteljesítettem magam! 


     

    előzmény:
    Ardian05 (20)
    2015-05-25  06:44
  19. 2015. május 25. 23:4783.

    No, igen, igazad van, kizárólag ott tudok vásárolni húskészítményt.


     


     

    előzmény:
    antironia (26)
    2015-05-25  09:46
  20. 2015. május 25. 20:0482.

    S oltatlanok es chippelve sincsenek. S parlagfuvet esznek. De vmi biztos kimaradt :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_613491 (75)
    2015-05-25  19:35
  21. 2015. május 25. 20:0281.

    Skandallum!

    előzmény:
    Lillaréka (80)
    2015-05-25  19:56
  22. 2015. május 25. 19:5680.

    Jajj... és jajj..
    szörnyű dolog ez a nátrium- klorid... 


     


     


    mindenféle  ételbe beleteszik. a kenyérben is van. borzasztó.

    előzmény:
    antironia (78)
    2015-05-25  19:53
  23. 2015. május 25. 19:5379.

    Néha beleolvasok a kemtréllesekbe.. :-D
    Legutobb a konyhasón  röhögtek.

  24. 2015. május 25. 19:5378.

    Nemrég volt ez a cikk az Indexen... Olvastad? Ha nem, sürgősen pótold!


    Csak néhány gyöngyszemet idézek...


     


    http://index.hu/tudomany/altudomany/2015/05/04/vegyulet_ m ereg_halal/


    Az alapelvek nagyjából ezek:




    Feldolgozatlan = természetes = jó.
    Feldolgozott = mesterséges = rossz.
    Vegyület = méreg.
    Idegen szó = méreg.


     


    ......


     



    Keress egy összetevőt valamilyen élelmiszerben, aminek hosszú, csúnya, kimondhatatlan tudományos neve van.
    Ugyanennek az összetevőnek kutasd fel egy nem élelmiszer-ipari felhasználását (az se baj, ha a kettő nem ugyanaz, csak hasonlít a nevük).
    Dobd be a nép elé a felfedezést: úristen, hát látjátok mit etetnek veletek?!
    A Food Babe Army innentől már elvégzi a dolgát, ha a kezükbe adsz egy online petíciót, másnapra van egy több százezer ember által támogatott és aláírt kezdeményezésed egy élelmiszer-ipari cég felé, hogy azt a kimondhatatlan nevű izét azonnal vegyék ki a kajából.


     


    ........


     


     


    No és a vége ! ... ahogy az áltudományos csúsztatást tökélyre viszik az antalvali-félék....


     


     


     


    Mondjuk ő legalább nem ment neki a Picknek, hogy azonnal vegye ki a téliszalámiból a nátrium-kloridot, ami köztudottan műtrágyák, mosóporok, és az építőiparban használt kötőanyagok egyik fontos adalékanyaga. Hát milyen szülő az, aki CEMENTET etet a gyerekével???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_613491 (72)
    2015-05-25  19:30
  25. 2015. május 25. 19:5177.

    Akkor bocs', azt hittem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_556636 (38)
    2015-05-25  16:32
  26. 2015. május 25. 19:4376.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_556636 (44)
    2015-05-25  17:01
  27. Torolt_felhasznalo_613491
    Torolt_felhasznalo_613491
    2015. május 25. 19:3575.

    Ásványvizes üvegből vodkát isznak, kengurukolbászt esznek és a pirézekkel vannak jó barátságban.

    előzmény:
    ezanick* (73)
    2015-05-25  19:30
  28. 2015. május 25. 19:3474.

    köszi..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_613491 (72)
    2015-05-25  19:30
  29. 2015. május 25. 19:3073.

    Mert kell. Es a tudodkiket ugy lehet megismerni, hogy levegoszuros maszkban jarnak. 

    előzmény:
    Lillaréka (71)
    2015-05-25  19:00
  30. Torolt_felhasznalo_613491
    Torolt_felhasznalo_613491
    2015. május 25. 19:3072.

    Miért veszélyes a kenyér?

    Hogy nem veszélyes kenyeret enni? Néhány statisztikai adat, ami ennek az ellenkezőjét bizonyítja!!!



    1. Az elítélt bűnözők több, mint 98%-a kenyérfogyasztó.
    2. A kenyérfogyasztó családokban felnőtt gyerekek FELE az átlag alatt teljesít az intelligenciateszteken.
    3. A XVIII. században, amikor az összes kenyeret a háztartásokban sütötték, az átlagéletkor nem haladta meg az 50 évet, sok nő meghalt szülés közben, a csecsemőhalálozási arány elfogadhatatlanul magas volt, a járványok (tífusz, sárgaláz, influenza) egész népeket tizedeltek meg.
    4. Az erőszakos bűnügyek több, mint 90%-át a kenyérfogyasztás utáni 24 órán belül követik el.
    5. A kenyérfogyasztásra rá lehet szokni. Kísérletek igazolják, hogy a kísérleti egyedeken, akiket kenyéren és vízen tartottak, a kenyérmegvonás utáni két napon belül súlyos elvonási tünetek mutatkoztak.
    6. A kenyér "előszobája" más, keményebb anyagoknak, mint a vaj, kocsonya, lekvár vagy a krémsajt.
    7. A kenyér megköti a vizet. Mivel az emberi test 90%-ban vízből áll, ennek a vízelnyelő anyagnak a fogyasztása átveheti az uralmat a tested felett és vizenyős, ragacsos kenyérpudinggá alakítja azt.
    8. Az újszülött babák megfulladhatnak a kenyértől.
    9. A kenyeret 450 Fahrenheit-fokon sütik. Ezen a hőmérsékleten egy felnőtt ember kevesebb mint két percen belül elpusztul!
    10. A legtöbb kenyérevő nem tud különbséget tenni komoly tudományos tények és használhatatlan statisztikai halandzsa között!

    előzmény:
    Lillaréka (68)
    2015-05-25  18:34
  31. 2015. május 25. 19:0071.

    A másik kedvenc posztom, hogy  a "tudodkik" azért irtják a magyarokat a "kemtréllel" mert kell nekik az ivóvizbázisunk, ami egyedülálló Európában és  ilyen nincsismégegy az egész világon.
    Mellé meg ihatatlan a csapviz magyarországon....  akkor miért kell a "tudodkik"-nek?


    előzmény:
    ezanick* (69)
    2015-05-25  18:38
  32. Torolt_felhasznalo_613491
    Torolt_felhasznalo_613491
    2015. május 25. 18:4370.

    Azt írtam: a víz tüdőbe kerülése nem feltétlenül okoz halált. Számít a mennyiség és az időtartam is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_556636 (65)
    2015-05-25  18:29
  33. 2015. május 25. 18:3869.

    S szerintem ott van meg az a kulonbseg, hogy az asvanyvozet a palackozzak es zarjak. Bar en mindig rossz voltam kemiabol. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_613491 (42)
    2015-05-25  16:59
  34. 2015. május 25. 18:3468.

    ÁLLJUK ÚTJÁT A BORZALOMNAK!



    Az amerikai kormány azért nem tiltja be ennek a káros vegyszernek a termelését, elosztását és felhasználását, mert gazdasági szempontból hasznos a nemzetnek. A haditengerészet és más katonai szervezetek is kísérleteket folytatnak a DHMO-val, és több milliárd dolláros berendezéseket terveznek háborús hasznosítására. Több száz katonai kutatóintézetbe bonyolult, föld alatti hálózaton érkezik tonnaszám a DHMO. Sok intézmény nagy mennyiséget tárol késôbbi felhasználás céljára.



    MÉG NEM KÉSÔ!



    Cselekedjünk MOST, hogy az újabb szennyezôdést megakadályozzuk! Tudjunk meg többet errôl a veszélyes vegyszerrôl!


    A tudatlanság önmagunknak és embertársainknak is árthat!

    előzmény:
    Lillaréka (67)
    2015-05-25  18:33
  35. 2015. május 25. 18:3367.


    A dihidrogén-monoxid színtelen, szagtalan, íztelen, és ezreket pusztít el minden évben! A halált legtöbbször az okozza, hogy a DHMO véletlenül a tüdôbe kerül, de ezzel a dihidrogén-monoxid ártalmai korántsem merültek ki. Abban a testrészben, amelyik hosszan érintkezik a szilárd DHMO-val, súlyos szövetkárosodás jöhet létre. Ha a DHMO az emésztôrendszerbe jut, túlzott izzadás és vizeletkiválasztás következhet be, de felfúvódás, hányinger, hányás is elôfordulhat. A DHMO-dependencia kialakulása után a szer megvonása biztos halált jelent.
    A dihidrogén-monoxid


     



    savként is ismert, és a savas esô fô komponense,
    hozzájárul az üvegházhatáshoz,
    súlyos égést okozhat,
    hozzájárul természeti környezetünk eróziójához,
    számos fém korrózióját, rozsdásodását sietteti,
    hibát okozhat az áramszolgáltatásban, rontja az autók fékhatását,
    rákos daganatokban is kimutatható.

     



    A SZENNYEZÉS JÁRVÁNYSZERŰ MÉRETEKET ÖLT!



     


    Amerika szinte minden folyójában, tavában, medencéjében megtalálható ma a dihidrogén-monoxid. De a szennyezés az egész Földre kiterjed, és az antarktiszi jégtakarót is elérte. A DHMO több millió dolláros kárt okozott a Közép-Nyugaton és nemrég Kaliforniában is!
    A veszély ellenére a dihidrogén-monoxidot felhasználják


     



    ipari oldószerként és hűtôanyagként,
    atomerôművekben,
    poliuretán hab gyártásához,
    tűzoltáshoz,
    különbözô kegyetlen állatkísérletekben,
    a rovarirtók permetezéséhez,
    a gyorséttermek egyes készítményeihez és más élelmiszerekhez.

     


    A gyárak a szennyezett DHMO-t a folyókba és a tengerekbe engedik, és semmi sem állíthatja meg ôket, mert az eljárásuk még mindig törvényes. A DHMO óriási hatást fejt ki az élôvilágra. Ezt nem tűrhetjük tovább szó nélkül!


     



    ÁLLJUK ÚTJÁT A BORZALOMNAK!



     


    Az amerikai kormány azért nem tiltja be ennek a káros vegyszernek a termelését, elosztását és felhasználását, mert gazdasági szempontból hasznos a nemzetnek. A haditengerészet és más katonai szervezetek is kísérleteket folytatnak a DHMO-val, és több milliárd dolláros berendezéseket terveznek háborús hasznosítására. Több száz katonai kutatóintézetbe bonyolult, föld alatti hálózaton érkezik tonnaszám a DHMO. Sok intézmény nagy mennyiséget tárol késôbbi felhasználás céljára.


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_556636 (63)
    2015-05-25  18:23
  36. 2015. május 25. 18:3366.

    borzasztó nehéz lehet humorérzék nélkül létezni...
    a poszt  a hülyeségek terjesztése  miatt  íródott.  vagy ellene.


    de ezt már írtam.. többször is.
    Van még benne  jó pár dolog, ami igaz a  vízre... de attól , hogy mind igaz, a dihidrogén- monoxid csak víz marad.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_556636 (63)
    2015-05-25  18:23
  37. Torolt_felhasznalo_799254
    Torolt_felhasznalo_799254
    2015. május 25. 18:2965.

    :D ja, az más. az igaz mindig mindenkire. rendben.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_613491 (64)
    2015-05-25  18:23
  38. Torolt_felhasznalo_613491
    Torolt_felhasznalo_613491
    2015. május 25. 18:2364.

    Nem kell utánaolvasnom, saját élmény. És lám, még élek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_556636 (62)
    2015-05-25  18:21
  39. Torolt_felhasznalo_799254
    Torolt_felhasznalo_799254
    2015. május 25. 18:2363.

    egy rakás ember bedőlt annak is, hogy a  dihidrogén- monoxid veszélyes anyag és a tüdőbe  kerülve halált is okozhat.


    gyk.: annak a rakás embernek van igaza az utóbbi állítást illetően.

    előzmény:
    Lillaréka (61)
    2015-05-25  18:11
  40. Torolt_felhasznalo_799254
    Torolt_felhasznalo_799254
    2015. május 25. 18:2162.

    érdemes utánaolvasni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_613491 (60)
    2015-05-25  18:10
  41. 2015. május 25. 18:1161.

    Valóban nem érted


     


    A viccet azért irták meg igy, mert egy rakás ember  nem tudja, kapásból, hogy a  dihidrogén- monoxid = viz...
    Valamint.. azért is irodott, mert a neten folyamatos áltudomány baromságok terjednek...
    EZ a poszt  erről szól... de csak az érti meg, miért találták ki, akibe szorult egy szemernyi humorérzék.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_556636 (59)
    2015-05-25  18:05
  42. Torolt_felhasznalo_613491
    Torolt_felhasznalo_613491
    2015. május 25. 18:1060.

    Nem feltétlenül. Már megint a 2 kulcsszó: mennyiség és időtartam.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_556636 (59)
    2015-05-25  18:05
  43. Torolt_felhasznalo_799254
    Torolt_felhasznalo_799254
    2015. május 25. 18:0559.

    hogy a víz tüdőbe jutása halált okoz? nincs több kérdésem..

    előzmény:
    Lillaréka (58)
    2015-05-25  17:52
  44. 2015. május 25. 17:5258.

    A "vicc" feltalálói pont az emberi butaságra alapoztak.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_556636 (56)
    2015-05-25  17:51
  45. Torolt_felhasznalo_799254
    Torolt_felhasznalo_799254
    2015. május 25. 17:5257.

    semmit sem szabatolt, de vedd annak. nem iszom el előled az ásványvizet, nem tudom miért aggódsz ennyire. több csapvíz jut neked amúgy is.

    előzmény:
    Lillaréka (54)
    2015-05-25  17:38
  46. Torolt_felhasznalo_799254
    Torolt_felhasznalo_799254
    2015. május 25. 17:5156.

    az, hogy a víz tényleg fulladást okoz tüdőbe jutva, az alapvető biológia, még a leghülyébb hülye is tudja, kivéve a "vicc" feltalálóját és a terjesztőit.

    előzmény:
    Lillaréka (55)
    2015-05-25  17:40
  47. 2015. május 25. 17:4055.

    Szóval még humorérzéked sincs.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_556636 (53)
    2015-05-25  17:37
  48. 2015. május 25. 17:3854.

    Nem szeretem, ha valaki oltári nagy hülyeségeket  terjeszt.


    Ami meg a kérdésedet illeti..


    IOP- szépen és szabatosan megválaszolta már


     


    másik... annak is  utána lehet szagolni a neten, hogy ha valaki csak egyfajta ásványvizet fogyaszt, és csakis azt, pont   kaphat tőle vesekövet.   Ezért kell váltogatni, az ásványvizeket.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_556636 (52)
    2015-05-25  17:34
  49. Torolt_felhasznalo_799254
    Torolt_felhasznalo_799254
    2015. május 25. 17:3753.

    hm, a fulladásban elhalálozottak biztos jót röhögnének ezen a "poénon". ja, a víz nem okoz fulladást tüdőbe jutva, ezt mindig elfelejtem..........

    előzmény:
    Lillaréka (51)
    2015-05-25  17:32
  50. Torolt_felhasznalo_799254
    Torolt_felhasznalo_799254
    2015. május 25. 17:3452.

    azt vágod, hogy az ásványi anyag tartalom miatt önmagában nem lesz semmi vízköves? viszont van egy kémiája ennek, ami során a sók kicsapódnak a vízből. nos, ezt ásványvíz esetén nem tapasztaltam.


    látom nem zavar, hogy azt iszom amit akarok, csak már a negyedik kommentedben foglalkozol vele :D


     

    előzmény:
    Lillaréka (49)
    2015-05-25  17:27

Címlap

top