Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Megegyeztünk, de más lett

Fanyarmandarin
Létrehozva: 2016. január 29. 11:34

Van ami szex közben nekem nagyon rosszul esik. A párommal megbeszéltük ezt, látta, hogy szenvedek, és ígéretettt tett, hogy legközelebb már nem lesz ilyen semmilyen körülmények között. Ennek ellenére mikor megint ágyba bújtunk megint megtette! A szexben szegte meg az ígéretét. Ezen kívül arra is hajlamos, hogy ha valamilyen ötlete támad azt nem osztja meg velem, nem kommunikál velem verbálisan, csak megfogja a testem és megteszi velem. Azt mondja sajnálja az egészet, és mindenféle kifogást kitalált már hogy miért tett megint úgy ahogy, hogy "azt hitte" stb. De én ezen az ígéretszegésen nem tudtam túltenni magam ezidáig.  Most megint ígérget, fogadkozik. Maradjak együtt egy ilyen emberrel? 

  1. 2016. február 1. 11:1351.

    Ha nem felületesen olvasnád a hsz-okat, tudnád, hogy ezzel tökéletesen egyetértek, azért is volt " "-ben, mert a TI. által megfogalmazott módon ("csak megfogja a testem és megteszi velem") ez mindenképp "használat".

    előzmény:
    Nikita 666 (49)
    2016-02-01  10:27
  2. 2016. február 1. 10:3850.

    Kedves leszek. Rajtad nincs mit felhaborodni. Te ugyanis sokat beszelsz, de semmit (semmi ujat) nem mondasz. Ollozol innen-onnan. Persze, egy no termeszetesen eretlen arra, hogy egy pasas minden kivansagat kiszolgalja. Te biztosan.  Ha en valamit nem akarok, nem vagyok eretlen, sot, nagyon is erett vagyok, mert tudom, mit akarok.


    A szex kolcsonosen kell, hogy jo legyen, es egy ember, (nem allat), nem tesz olyat, ami a masiknak nem jo. Az allat kielegiti magat, a nosteny sikit, majd a kan megy tovabb. Bizony hasznalja a masik testet.

    idézet:
    Sissi52 (32)
    2016-01-30 16:17:36

    Majd amikor ollózom, akkor megjelölöm a forrást is.


    Hm, mit is jelent az, hogy senki nem tesz olyasmit, ami a másiknak nem jó?


    Nem szereted a fülnyalogatást. Árulkodó mondat. A fül teli van idegekkel, a nyalogatása akár orgazmust is okozhat. Egy férfi aki TUD, az ki is használja ezt a lehetőséget. De ahhoz hogy a nőnek is jó legyen, neki is tudnia kell hogy mi történik. A fül nem egy szégyellnivaló testrész, a fül nyalogatása által okozott kéj sem szégyellnivaló. Amelyik nő képtelen kiélvezni a férfiak által nyújtott spontán örömöt, azoknak a nemi élete nem 100%-os.


    A te testedet használni szokták, hogy így vélekedsz? Elég szomorú. Én mondjuk az egészséges nőkre írtam, hogy nem használja senki a testüket, hanem kölcsönösen örömöt okoznak egymásnak a férfivel.

    előzmény:
    Sissi52 (32)
    2016-01-30  16:17
  3. 2016. február 1. 10:2749.

    Valamelyik részét nekem címezted? 

    idézet:
    FullMoon (31)
    2016-01-30 16:14:24

    Csak a nő testének szexuális használatra való kifejezés nem helytálló. Ne használd. Egy egészséges nő testét a beleegyezése nélkül nem lehet használni szexuális célra. Ezt legfeljebb akkor érzik úgy a nők, amikor nem élvezik az együttlétet, akkor fogalmazódik meg bennük az, hogy őket valaki kihasználja.


    Ami nem neked szól: sem orálisan, sem pedig análisan egy kifejlett egészséges nőt nem lehet megerőszakolni. A szájban jó esetben fogak vannak, és egyetlen férfi sem olyan balga, hogy egy harapást kockáztasson. Akármivel fenyegetik is a nőt, orrbefogás, szemkinyomás, késelés, a harapás okozta fájdalom miatt képtelenek a fenyegetést beváltani. Az anális erőszakhoz pedig olyan pozitúrába kell fordítani a nőt, hogy az ánuszukhoz hozzáférjenek. Ez pedig már egyetlen csípőmozdulattal elkerülhető.


    Azt is már említettem néhányszor, párkapcsolatban szexuális erőszak nem létezik. Egyetlen ép elméjű nő sem marad huzamosabb ideig olyan párkapcsolatban, ahol kellemetlen élményt él át. Kivéve az érdek kapcsolatokat, ahol vagy egzisztencia, vagy gyerek, vagy bármi más miatt vállalják a férfi erőszakosságát. De ezekben az esetekben én feleslegesnek tartom a panaszkodást, hiszen valamilyen előnyért nyújtanak egy szolgáltatást, amihez ugyebár szükségtelen az érzelmi rész.

    előzmény:
    FullMoon (31)
    2016-01-30  16:14
  4. 2016. január 31. 11:5248.

    Még mindig sehol a TI....?????


     


     

  5. 2016. január 31. 04:5347.

    Szia, ezt en sem ertettem a TI hsz-ban, hogy mit "beszelhettek meg" elotte......... Kismillio lehetoseg van aktus kozben is ugy alakitani a dolgokat, hogy mindkettonek jo legyen........felteve persze, ha egymasra is odafigyelnek kozben, ami altalaban alap.....


    A TI eltunt, es az inditobol sztem nem lehet eldonteni, hogy eroszakrol volt-e szo, remelem nem


     

    előzmény:
    Nikita 666 (26)
    2016-01-30  15:39
  6. 2016. január 30. 18:0546.

    Na, megallj csak te kis perverz!!! Hogy neked milyen egy prud pasid van!!!

  7. 2016. január 30. 18:0145.

     Lehet, hogy megsem szolgalt eleg tokeletesen? Lehet, hogy o megsem annyira tokeletes?

    előzmény:
    Sissi52 (44)
    2016-01-30  17:49
  8. 2016. január 30. 17:4944.

    Hazon beluli eroszak nyilvan nincs, hiszen o maga mondta, hogy az elso pasasa bezarta ot hosszabb idore, a szobabol nem mehetett ki, ket gyerekestol meg a karacsonyt is ott toltotte. Kiindulasnak a regisztraciojat ajanlom, miszerint egyedulallo, gyerek se sehol.

    előzmény:
    ladybird65 (43)
    2016-01-30  17:43
  9. 2016. január 30. 17:4343.

    Nekem már nem... Tekintve a feladót.


    Egy másik topikban (ami a házasságon belüli erőszakról szólt) megmagyarázta azt is pontokba szedve, hogy házasságban nem történhet erőszak, mert az lehetetlen. Hab volt a tortán, hogy olyan ember helyeselt, aki nem hogy házasságban, hanem még élettársi kapcsolatban sem élt senkivel, talán még barátja sincs. Ezt ő maga árulta el.


    Na, ezek után én már semmin nem képedek el.

    előzmény:
    antironia (38)
    2016-01-30  16:40
  10. 2016. január 30. 17:4342.

    Egyikünk se az a szolgáló fajta, nem is működne ez az alárendelt szereposztás. Ugyanazt akarjuk, ez egy viszonylag szerencsés felállás. Egyébiránt érett ember az, aki eljut oda, hogy felismeri, neki nem kell kiszolgálnia más vágyait a kapcsolatért, mert az régen rossz, ha így van.

  11. 2016. január 30. 17:1341.

    Ha neked viszont olyan modon van pasid, hogy szolgalsz, a te dolgod. Csak ne hirdesd mar, hogy ez a szent ige. Mellesleg mint latod, ugysem veszi be senki se.

    előzmény:
    Nikita 666 (26)
    2016-01-30  15:39
  12. 2016. január 30. 16:5240.

    Pontosan ! Akár meg is fordíthatjuk. Akkor jó, ha azt akarom, alig várom,  hogy azt csinálja velem. Vagyis azonosan vágyunk arra, az ő vágya az én vágyam. Ha arról szól, hogy vagyok-e elég érett ahhoz, hogy kilelégítsem a vágyát, abban hol vagyok én ??

    előzmény:
    antironia (38)
    2016-01-30  16:40
  13. 2016. január 30. 16:4639.

    Két ember között bármi lehetséges, amennyiben ugyanúgy vágynak arra a bármire, vagy kipróbálják az ismeretlent és mindkét félnek örömet okoz. Nem prüdéria kérdése, hogy élvezi-e valaki azt, ami a másikat szexuálisan nagyon izgatja/ná, avagy elutasítja, mert neki nincs benne öröme. Mindkét félnek meg kell találnia a játszótársát, pontosan azt, akinél nagyjából ugyanott vannak a határok. Az nem baj, ha lassan jutnak el a határok feszegetéséig, de az éles különbségek megölik a jó szexet. Az egyik biztos, hogy hiányérzettel fog küszködni. Csakhogy ez nem arról szól, hogy a másiknak elég érettnek kell lennie, hogy ezeket a vágyakat is kielégítse. Ez egy alárendelt szerep, amiről te írsz. Nem kell egymás tovább rongálni, keresni kell olyan partnert, akivel mindkét félnek kielégítő a szex és nem marad bennük hiányérzet. 

    előzmény:
    Nikita 666 (26)
    2016-01-30  15:39
  14. 2016. január 30. 16:4038.

    Ha egy férfinek vágyai vannak, és egy arra éretlen nő nem képes ezeket a vágyakat kielégíteni, nem biztos hogy a férfit kellene szidni.


     


     


    aha. Szóval a szexben a férfi van a középpontban, és a nő tkp. csak arra való, hogy az ő legperverzebb vágyait is maximális szinten kielégítse..


     


    Másképp jön a minősítés, hogy prűd, meg elmaradott, meg mittomén..


     


    Elképesztő...


     

    előzmény:
    Nikita 666 (26)
    2016-01-30  15:39
  15. 2016. január 30. 16:3637.

    Már megbocsáss, de ez nettó hülyeség...


     


    HOnnan veszed, hogy prüdéria????


     


    A szexben BÁRMIT szabad, ami MINDKÉT félnek örömet okoz.


     


    Teljesen irreleváns, hogy prüdéria, vagy fóbia, vagy bármi más...Ha az egyik félnek bármi is kényelmetlen/kellemetlen (és ezt jelzi is...), onnantól fogva az a másik fél részéről ERŐSZAK. 


     


     

    előzmény:
    Nikita 666 (26)
    2016-01-30  15:39
  16. 2016. január 30. 16:3336.

    Te man' csak tudod, hiszen te is ott maradtal 3 gyerekkel.


    Ollozok, hamozok toled, te kertel ra.

    előzmény:
    Nikita 666 (26)
    2016-01-30  15:39
  17. 2016. január 30. 16:3335.

    EGyenes út a pszichiátriára...

    előzmény:
    Sissi52 (25)
    2016-01-30  15:14
  18. 2016. január 30. 16:3034.

    Ezek az alacsony szinten mukodo nagasszonyunkhoz hasonlo noi lenyek tengenek olyan parkapcsolatban, ahol az 'erett' nonek a pasasa minden kivansagat ki kell szolgalnia. Pasi dug, ahogy neki jolesik, asszony pofa be, aztan szulogep.


    Ja, hamoztam tole magamnak.

    előzmény:
    Büdösbogár (29)
    2016-01-30  15:55
  19. 2016. január 30. 16:2333.

    Egy biztos, otleteiddel megvaditanad a vaddisznot. Iu.


     

    előzmény:
    Nikita 666 (26)
    2016-01-30  15:39
  20. 2016. január 30. 16:1732.

    Kedves leszek. Rajtad nincs mit felhaborodni. Te ugyanis sokat beszelsz, de semmit (semmi ujat) nem mondasz. Ollozol innen-onnan. Persze, egy no termeszetesen eretlen arra, hogy egy pasas minden kivansagat kiszolgalja. Te biztosan.  Ha en valamit nem akarok, nem vagyok eretlen, sot, nagyon is erett vagyok, mert tudom, mit akarok.


    A szex kolcsonosen kell, hogy jo legyen, es egy ember, (nem allat), nem tesz olyat, ami a masiknak nem jo. Az allat kielegiti magat, a nosteny sikit, majd a kan megy tovabb. Bizony hasznalja a masik testet.

    előzmény:
    Nikita 666 (26)
    2016-01-30  15:39
  21. 2016. január 30. 16:1431.

    Valamelyik részét nekem címezted? 

    előzmény:
    Nikita 666 (26)
    2016-01-30  15:39
  22. 2016. január 30. 16:0730.

    Tudom. Nekem mondod, sajat tapasztalat. O szexualisan akart zsarolni, en meg orultem, hogy vegre meg tudok tole tokeletesen es teljesen szabadulni. Hat igen, egy parkapcsolatba belemenni mindig zsakbamacska, mert kesobb tudhatja meg az ember, mit vasarolt.

    előzmény:
    Büdösbogár (27)
    2016-01-30  15:40
  23. 2016. január 30. 15:5529.

    Ja még annyit, hogy rosszul, számunkra nem teljes fordulatszámon működő szexuális kapcsolatra nem csinálunk gyereket. Ebben mindkét félnek van felelőssége, csak sajnos sokan egyáltalán nem fogják fel, hogy mibe sodorják magukat, ha majd 1-2-3 gyerekkel robban a bomba, betelik a pohár.

    előzmény:
    Sissi52 (24)
    2016-01-30  15:09
  24. 2016. január 30. 15:4828.

    Na már meg is nyugodtan. Kedves TI, minden problémádra választ fogsz kapni, ugyanis megérkezett az nlc. nagy tanítómestere. Kérlek, idd a szavait.

  25. 2016. január 30. 15:4027.

    Persze, hogy nem mindig tökéletes társ a tökéletes szexpartner, de sokszor kisebb gond egy szenvedélyes kapcsolatban az élet dolgairól gyakran vitázni, mint egy közel tökéletes emberrel, de félgőzzel működtetni a szexet. Az utóbbi esetben gyakrabban előfordul, hogy valaki elkezdi keresgélni a neki megfelelőt, csak ugye ez nem mindig úgy sül, hogy a végén csak szexpartnert talál, hanem gyakran attól többet is... Olyan ritkán van, hogy szuper párost alkotnak szexuálisan, de elkezd kikacsintgatni az egyik a párkapcsolatból, mert egy világnézetileg közelebb álló alkalmi partnerre van szüksége. Ha két ember szexuálisan nem illik össze, az egy időzített bomba a párkapcsolatban.

    előzmény:
    Sissi52 (24)
    2016-01-30  15:09

Címlap

top