Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A randizás szabályai

Dawnton
Létrehozva: 2019. május 13. 10:13

Sziasztok!


Nem tudom hányan vagyunk itt egyedülállók, de én elég sok idő után lettem facér és lassan visszatérnék az életbe. :) Viszont még anno sem randiztam, most meg már azt se tudom mi a módi. Van Tinder meg Badoo meg szórakozóhelyek, eddig oké. Regisztráltam is az online felületekre. :) 


Namármost ha eljutunk a személyes találkozóig, akkor mi ma a szokás? Első randi - első szex? Vagy csak beszélgetünk és mindenki megy a maga útjára? Illik (jó ez hülye szó de..) -e felmenni a másik lakására? Ha igen, mikor? 


Kíváncsi lennék kinek milyen tapasztalata van? Milyen ma "pasizni"? Milyen jó/vicces/rémes/szerelmes történeteitek vannak?

  1. 2019. június 17. 15:41626.

    Nem kell vele foglalkozni, ugord át.

    idézet:
    Nikita 666 (623)
    2019-06-17 10:00:20

    off: Latom Te is megtanultad hogy nem kell minden kesztyut felvenni amit elenk dobnak. /kesztyu


    dobas a parbajokat elozte meg/ Szelmalomharcot meg egyetlen nick-kel sem vivunk

    előzmény:
    Nikita 666 (623)
    2019-06-17  10:00
  2. 2019. június 17. 12:02625.

    Már sínen vagyunk. Érzem.A fura, hogy természetes, hogy találkozunk, hogy átjön. Már nem is kell igazán megbeszélnünk, mert igen, találkozunk, nem is kérdés. Az együtt töltött hétvége megint közelebb hozott minket egymáshoz.

    előzmény:
    Nikita 666 (624)
    2019-06-17  10:05
  3. 2019. június 17. 10:05624.

    Innentől nehogy kérj tanácsot, most már ismered őt, és ügyesen megoldasz mindent. Lehet hogy valaki ismerős vagy ismeretlen, akár én is olyan tanácsot adnánk, ami egyáltalán nem lenne jó. Érzésből cselekedj, nem kell mindent túlspirázni.

    előzmény:
    Dawnton (622)
    2019-06-17  07:28
  4. 2019. június 17. 10:00623.

    Nem kell vele foglalkozni, ugord át.

    előzmény:
    kekelefant (621)
    2019-06-16  22:33
  5. 2019. június 17. 07:28622.

    Neeem, dehogyis! Nagyon jók ezek a történetetek amiket írtok!


    Nagyon jól sikerült a hétvége,  már pénteken is nálam aludt és ma is együtt ébredezünk.


    Ex nem szól, tudja, hogy van valakim, de ő nar csak ilyen, sztem ha inkább harapja le a nyelvét, mintsem elmondatna ha valami böki a csőrét. 

    előzmény:
    Nikita 666 (618)
    2019-06-16  21:39
  6. 2019. június 16. 22:33621.

    menjel ,es vissza se gyere     csak hidd el amit a tv mutat,es ne azt amit emberek ott elso kezben tudnak,


    ha unod minek jossz?????????????


    a kis halakat mindig megettek a nagyhalak,csak nehogy igy jarj te is mint paranyi hal..........


    a capak nem igen talalnak elelmiszert a parton,ez mer ujsag[meg ok sem elik tul]


    ha te leulsz ebedelni[vacsorazni]akkor te gyakorolsz,vagy eszel  mert ehes vagy?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_153412 (616)
    2019-06-16  20:52
  7. 2019. június 16. 22:22620.

    errol ez jut eszembe;


    erzsiket egy vad zivatar hozta ossze ernovel


    amint erno melle lepett kezeben egy ernyovel


    erzsi persze elfogadta oltalmat az ernyonek,es randit adott halabol a borig azott ernonek


    hogy sem,ezuttal is szukseg volt az ernyore,erzsi igy szolt a mellette busan lepo eronek


    ugyan erno maganak is jut ebbol az ernyobol


    osszebujtak ,boldog sohaj szakadt ki az ernobol


    addig csurgott nyakukba az ernyorol az ernyole


    amig ferj lett ernobol,es erzsikebol ernone....

    előzmény:
    Sheriff-2 (614)
    2019-06-16  18:04
  8. 2019. június 16. 22:10619.

    kegyetlen...egy tortenet.nekunk semmilyen gyerek nem jott ossze nem tudtak miert..de amikor 30000 beavatkozasrol beszeltek[becsben eltunk akkor]akkor abba hagytuk.

    előzmény:
    Nikita 666 (613)
    2019-06-16  15:33
  9. 2019. június 16. 21:39618.

    Hogy vagy?


    Nem zavar, hogy "elkisérünk" ezen az utadon a topicban? Komolyan, annyira jó olvasni, hogy neked sikerült!


    Szerettem volna kérdezni, az exed tud róla? Nem lesz féltékeny rá? A gyerek miatt ...


     

    előzmény:
    Dawnton (596)
    2019-06-14  21:33
  10. 2019. június 16. 21:35617.

    Bájos!

    előzmény:
    Sheriff-2 (614)
    2019-06-16  18:04
  11. Torolt_felhasznalo_153412
    Torolt_felhasznalo_153412
    2019. június 16. 20:52616.

    Uhh, hát nagyon izgalmas, hogy mennyi gyerekük van arrafelé, meg hogy milyen díszes ruhákat hordanak. Csak én unom? Ki nem tudja ezeket a dolgokat a keleti népekről? 


    Speciel érdekesebbnek tartom, hogy a kis cápák a mangrovefák gyökerei között gyakorolnak a nagybetűs életre: ugyanúgy pusztítják a hal-óvódásokat, ahogy később a nagyhalakat fogják a nyílt óceánon... Tegnap láttam a tv-ben, nagyon klasszak a mai természetfilmek...


    Ha keleti fílinget akarok, csak "lemegyek" aramandiba...

  12. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. június 16. 19:36615.

    Ennél már csak a tengerészházasság jobb.Férj 11 hónapig tengeren,1 hónapra hazamegy, de akkor az asszonyka utazik el.


    Ja, van egy dolog van ami még ennél is jobb: a töltött lófejből készült halászlé.

    előzmény:
    Sheriff-2 (614)
    2019-06-16  18:04
  13. 2019. június 16. 18:04614.

    Úgy néz ki a randizás szabályosan történik.


    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Tegnap végleg elhagyott a feleségem,elköltözött az Ernőhöz,aki a legjobb barátom.


    ---Mióta a legjobb barátod az Ernő?


    Tegnap óta.

  14. 2019. június 16. 15:33613.

    De kár hogy nem láttam, megnéztem volna a nő arcát amikor mondod hogy még 5 fiú!


    Na, ez ismerős. Én sem voltam emberi lény, amig "csak" lányom volt. Jött hozzánk egy idegen nő vendégségbe, és anyóst kérdezte hogy kik a gyerekeim. Anyós mondta hogy elromlottam, lányt szültem. És megkérdezte hogy neked (a nőnek) mije van? Mondta gúnyosan hogy neki is CSAK egy lánya. évekig szórakozott anyósom, de van Isten. Soha nem láthatta az elsőszülött fiának a fiát. Ahogy meghalt, állapotos lettem. Direkt úgy alakitottam hogy fiú legyen, én éreztem hogy az. De nem akartam tudni biztosan. A férjem igen. Na, a doktornő úgy oldotta meg, hogy leirta egy papirra hogy: várjatok szeretettel: a fiatok. A papirt összehajtogatta, én pedig nem akartam elolvasni. aznap vendégségbe mentünk, ott gyűlt össze rengeteg ember a családból. A férjemmel ott találkoztam mert taxival mentem. Odaadtam neki a papirt, elolvasta, és megkukult pár percre, nézett maga elé. Gondoltam na, megint lány, nem baj, mondtam is neki hogy ha lány, az sem baj. Erre megszólalt magyarul, nem mondjam senkinek ... fiú. Na, sikitottam. De csak azért mert ovis koromtól arról álmodoztam hogy lesz egy fiam. Hát, titokban tartottuk, mentek a találgatások, még fogadást is kötöttek egymás között. A legkisebb sógor nézte hogy szerinte fiú, mert sok a kék cucc. Amikor bevonultam a kórházba, tömegesen jöttek a rokonok, vártak, vártak, a nővér kérdezte tőlem hogy ki vagy te, mert az arab neved túl hires, de akkor másik kórházba visznek, és miért van ennyi nő körülöttem? Mondtam hogy jó ott nekem (kanadai kórház volt), és az a sok nő csak azt akarja tudni hogy fiú vagy lány. Na, nevetett. Egy sógornőm birta kivárni az éjfelet, az ajtóban állt és imádkozott. A szülőszoba hatalmas volt, két szülőággyal, és két baba hellyel, mindennel felszerelve. Amikor kijött a baba, a sógornőm odajött, ő is visitott hogy fiú, de utána egyből velem foglalkozott. Éjfélkor szültem, másnap délben már kidobtak a kórházból, hogy egészségesek vagyunk. A kórterem teljesen tiszta, 3 ágyas, TV, és minden ágy körül függönyözési lehetőség volt. Ami zavart az a férfi takaritó. Ahogy mászkáltunk, csöpögött a vér, állandóan jött és takaritotta, ahogy tusoltunk akkor is jött utána azonnal. Szóval mindig minden tiszta volt, ragyogott. A kaja pedig elfogadható, én csak reggelit kaptam, nagy tálcát teleraktak hommosz, paradicsom, sajt és vaj amire emlékszem, talán felvágott is, és arab pita. Ja igen, megkérdezték tőlem hogy mi legyen a gyerek neve, én szerettem volna magyar nevet is adni, de azt mondták olyan név náluk nincs. Mindegy. A gyerek a kis kezére kapott egy kék "karkötőt", amire nem az ő nevét irták, hanem hogy XY fia. Az XY én voltam.


    Ahol én éltem, ott régebben szültek amennyit csak tudtak, ez mostanra lement 3-4-5 gyerekre.


    Szoktad hordani azt a leplet, vagy már nincs meg?

    előzmény:
    kekelefant (611)
    2019-06-16  00:10
  15. 2019. június 16. 15:10612.

    Igaz.


    Ha meghal valaki akkor jön az Isten adta, Isten elvette. Isten akarata. A gyerekek lazán játszottak az uttesten a városokban, de nem mindenki engedte igy a gyerekeit.


    Viszont az autósok nagyon vigyáztak, gázolás nemigen történt. Ha ott abban az országban egy gyalogost elgázoltak, akár az ő hibájából történt akár az autósé, a vezetőt iszonyú pénzbüntetésre itélték, jogositvány bevonása, börtön. Hogy is mondjam, nekem teljesen elképesztő volt amit láttam, a sztrádán rohangáltak át. Vagy városban, zebra sehol, az autó alig pár méterre de már léptek lefelé hogy átmennek.


    A ráérősségnek csak egyetlen haszna van ott, sokkal kevesebb ember hal meg infarktusban. De sokkal több a cukorbeteg, és a genetikai rendellenességgel született ember. Mivel náluk elfogadott hogy unokatestvérek házasodnak, az utódok többségénél megjelenik a szem, bőr és csont növekedésének a problémája, és a szellemi fogyatékosság. Az unokatestvérek házassága még nem tiltott, de már tudatosan frissitik a vérvonalat, ami igen nehéz mivel az ország lakossága csak néhány nagyobb családból áll. Egy ilyen családban valamilyen szinten tulajdonképpen mindenki valahogyan rokon. A "friss" gyerekek viszont gyönyörűek, erőteljesebbek.

    előzmény:
    sabangela (610)
    2019-06-15  22:22
  16. 2019. június 16. 00:10611.

    a szomszednonek,akitol a hazat bereltek 6 gyereke volt,es kerdezte mennyi van nakunk,mondtam egy kislany[az unoka hugom fenykepe volt nalam  nagyon lefigymalt erre mondtam es 5 fiu ,nincs nalam kep,erre kedvesebb lett!!!


    a beduin no mutattta hogy kell a leplet egy kis arany tuvel megtuzni,azota is megvan a tu....

    előzmény:
    Nikita 666 (604)
    2019-06-15  19:03
  17. 2019. június 15. 22:22610.

     "Ezt az idő dolgot fifikásan csinálják.  Ha valakivel megbeszéltünk valamit, akkor rámondta hogy "Isten adja". Vagyis, ha nem volt kedve eljönni, akkor ráfogta Isten akaratára...."


    Tudod mi ebben a szornyu?Amikor ott allaz europaiorvos es muszert vagy vert ker ...es majd jonnek vele valamikor. Igaz a halalhoz valo viszonyuk sem olyan mint Europaban.


     

    előzmény:
    Nikita 666 (605)
    2019-06-15  19:41
  18. 2019. június 15. 21:49609.

    megyünk majd násznépnek!


    A természete alapján boritékolható volt hogy jó lesz minden. Bevonzotta a hozzá illő embert.

    előzmény:
    terdszelikatica (608)
    2019-06-15  20:39
  19. 2019. június 15. 20:39608.

    Na kezd gyerkőccel is felolvadni a jég. Ma elmászkáltunk együtt es minden oké. Tudom h ez még csak a kezdet,  de bízom benne h alakulunk. Bevetettünk a "nagyágyút" hozott X-boxot. Tudom nem ez minden, de kezdetnek (közeledésnek) megteszi.

    idézet:
    Dawnton (596)
    2019-06-14 21:33:31

    pezsgot bonthatunk ?

    előzmény:
    Dawnton (596)
    2019-06-14  21:33
  20. 2019. június 15. 20:34607.

    Afrikaban rengeteg arannyal jarnak a muzulman nok.Estleges "valas eseten " csak azt vihetik magukkal ami promt rajtuk van.

    előzmény:
    Nikita 666 (604)
    2019-06-15  19:03
  21. 2019. június 15. 20:31606.

    "ami engem Bagdadban zavart,hogy nincs idoerzekuk,ha azt mondjak holnap akkor talan 2 het mulva....de megszoktam.."


     


    Na en neeeeeem Azt hittem meghalok az ilyen szemlelettol Afrikaban :Europaban minden targyalasra, eloadasra, talalkozora ...5 perccel korabb erek oda, es senkire nem varok max 10 percnel tovabb ha valamiert bejelenti hogy kesve erkezik.. Az en idommel senki nem jatszon. Mi amikor megyunk feladattal megyunk, hataridok kotnek , halalom ha olyan munkatarsakat kapunk akik nem tartjakbe az idot -

    előzmény:
    kekelefant (599)
    2019-06-14  21:54
  22. 2019. június 15. 19:41605.

    Ezt az idő dolgot fifikásan csinálják. Ha valakivel megbeszéltünk valamit, akkor rámondta hogy "Isten adja". Vagyis, ha nem volt kedve eljönni, akkor ráfogta Isten akaratára. De gyorsan elkezdtem használni én is, ha kérdezték miért nem mentem, háááát, isten nem akarta.


    A cukros teától visitani tudtam volna. Túl édes volt, icipici poharakban mint nálatok. És utálom a teát. Akkor iszom ha beteg vagyok, gyógyteát, de akkor is cukor nélkül. Ja, egy érdekes dolog, a kicsimnek a szemivel volt valami, és a szomszédasszony megnézte, egyből mondta hogy fekete teával borogassam. Gyorsan el is múlt. A lázra a lázcsillapitó mellett nem hűtőfürdőt csináltak, hanem egy nedves rongyra gyógyszertári alkoholt csepegtettek, és azt tettek a gyerek csuklójára, homlokára. A mandulagyulladásra sós citromot adtak a gyereknek, azzal öblögették a torkukat. A köményből is főztek teát, és még valami nagy virágból, az jóizű volt. A jázmint a fáról szedték, és kiszürcsölték a nektárt. Volt olyan gyümölcs, amit mondták hogy segitsek nyitni mert kétszemélyes. Adtak kesztyűt, azzal kellett megfogni, óvatosan megvágni a bőrét, és ki kellett forditani a gyümölcsöt. A héja apró kis tüskével volt tele, ami nagyon erős allergiát okozott, erősebbet mint a csalán. Duzzadt kéz, apró viszkető pöttyökkel. A  gyümölcsöket és zöldséget nem kilóra, hanem kartonszámra vették. Én még az elején akartam venni egy kis petrezselymet, adtam a férfinek egy ottani pénzt, és telerakott nekem egy hatalmas zacsit petrezselyemmel. Én csak néztem, elmagyaráztam hogy nekem pici kell csak, na, erre meg ő nézett nagyot.


    Jó sokat alkudoztunk, az elején ciki volt, de később már pofátlan voltam.


    Egyszer az egyik tengernél kicsónakáztunk, pár perc múlva a ladik alja elkezdett telni vizzel. Néztem hogy hű de jó. Kapaszkodtunk veszettül, mert a hajós teljes gőzzel megindult a nyilt tengerre. Ott aztán leállt, és örömmel néztem hogy több viz nem szivárog alul. Nem sokáig örültem, mert egy cölöp mellett állt le, elkezdett a vizben kotorászni, és felénk húzott egy másfél méter körüli cápát. A cápa gyönyörű volt, de akkor is! Elmagyarázta hogy az egy emberevő, és amikor elfogták és a cölöphöz kötözték, akkor harapta le a cápa néhány ujját.


    Sokszor ettünk étteremben és hajókon, egy ilyen alkalommal én megrendeltem a kis sült halamat. A szomszéd asztal a közvetlen közelünkben volt, elhűlve néztem hogy kihoztak a házaspárnak valami nagy halat, ami a hatalmas bogárnak tűnt a lábaival. No, a férfi csupa kedvességből az egyik lábas halát áttette az én tányéromra!Nem mertem megkóstolni, toltam én mindenki elé óvatosan, utána húztam vissza nehogy megsértődjön!


     


     

    előzmény:
    kekelefant (599)
    2019-06-14  21:54
  23. 2019. június 15. 19:03604.

    Bevizuáltam ahogyan cipellőt cseréltek, tündéri lehetett! Azok a fekete leplek arannyal átszőve csodaszépek, meg tudlak érteni!


    Arról mit tudsz, mennyi gyereket szültek általában? Bölcsőde volt, vagy csak ovi?

    előzmény:
    kekelefant (600)
    2019-06-14  22:15
  24. Torolt_felhasznalo_153412
    Torolt_felhasznalo_153412
    2019. június 15. 18:33603.

    Ja, tényleg, te vagy a férjed felesége, már majdnem elfelejtettem... méghogy VALAKI!!!


    Persze azt el kell ismerjem, hogy a konzumszakmában van neved... gondolom, a Vad Kati tündérkeresztanyja vagy!

    előzmény:
    Nikita 666 (587)
    2019-06-14  16:42
  25. Torolt_felhasznalo_153412
    Torolt_felhasznalo_153412
    2019. június 15. 18:26602.

    Mosd ki a szádat szappannal!

    előzmény:
    sabangela (593)
    2019-06-14  21:01

Címlap

top