Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Csábítási trükkök

romancee
Létrehozva: 2004. szeptember 26. 08:59
Hello! Huszas éveim elején járó lány vagyok. A problémám az, hogy kevés az önbizalmam (állítólag alaptalanul), szégyenlős, félénk, csendes, visszahúzódó vagyok. Nem mernek a pasik kezdeményezni, mert azt hiszik én vagyok maga Jégkirálynő, pedig nem így van. Voltak, és vannak pasik akik tetszenek, mégsem tudom, hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmüket, mit tehetnék, hogy felfigyeljenek rám. Csábítási trükköket, fortélyokat várok, amik nem túl átlátszóak, nem túl kihívóak. Ki hogy szokott hóditani, mit vet be, hogy a pasi tuti érdeklődést mutasson iránta! Jelenleg egy pasi komolyabban érdekel, ő itt lakik pár utcával arrébb, de már vagy 2 és fél éve nem láttam, a másik pedig a munkahelyemen egy másik részelegen dolgozik, csak időnként jön fel hozzánk, akkor sem beszélünk túl sokat, leginkább csak köszönünk egymásnak. Van ötletetek, hogy lehet egy félénk, de helyes lányból maga a végzet asszonya, nem más mint maga a "gaz" csábító?!
  1. Torolt_felhasznalo_777791
    Torolt_felhasznalo_777791
    2007. március 20. 12:03104.
  2. 2004. október 8. 17:03103.
    És ha megszólítana mit csinálnál? Hümmögnél, meg talánoznál? Azt írtad, hogy nem szereted ha látják rajtad hogy tetszik Neked az illető. Arra nem gondolsz, hogy esetleg a kiszemelted is így van ezzel? Ne haragudj, de én sem kezdeményeznék olyan nőnél, aki minimális érdeklődést sem mutat irántam, maximum ha nagyon de nagyon de nagyon bejön a nő. Viszont egy közvetlen és talpraesett nő valszeg sikeresebb egy olyan nőnél, aki még rá sem mer nézni egy pasira, ergo antiszociális képet mutat.
    előzmény:
    romancee (99)
     
  3. 2004. október 1. 18:06102.
    :DDDD Te pontosan olyan vagy mint én. :)))) Hány éven keresztül éreztem ugyanezt, aztán nem lett belőle semmi. :( Mondjuk, nem tudom, hogy a Te kiszemeltedet mennyire ismered (esetleg csoporttársad, vagy csak egy srác a suliból?), milyen baráti körökben mozogtok. Ismered a barátait? Vagy talán, hogy hova jár szórakozni? Ezen a két úton legalábbis el tudnál indulni. . .
    előzmény:
    romancee (99)
     

Címlap

top