Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gyémánt Út Buddhizmus ?

Torolt_felhasznalo_500116
Torolt_felhasznalo_500116
Létrehozva: 2004. november 3. 13:46
Sziasztok! Véleményeket, infókat várok a fent nevezett közösségről - ha lehet, olyanok írjanak, akiknek személyes kötődéseik vannak velük. A történet, ami miatt írok, röviden a következő: unokahúgom került velük kapcsolatba, azóta a családhoz való hozzáállása igencsak megváltozott (rossz irányba). Annyit hallani manapság mindenféle szektákról... kell aggódnunk? /A honlapjukat néztem, nem tűnik veszélyesnek, dehát hátha tud itt valaki személyes infót adni... / előre is köszi, Anna
  1. Torolt_felhasznalo_772798
    Torolt_felhasznalo_772798
    2007. június 28. 21:2053.
    MASSZÁZS ÓBUDÁN
    CSOKOLÁDÉMASSZÁZS ,- SVÉD ,- THAI ENERGIAMASSZÁZS ,- ILLÓOLAJOS
    STRESSZCSÖKKENTŐ ,- CELLULIT ,-STB 1ÓRA 2500FT-TÓL
    TESTTEKERCSELÉS ÉS GÉPIALAKFORMÁLÁS 15ALKALOM 18EFT RÉSZLETRE IS
    70-292-4961 LÁSZLÓ
    20-448-7857 ILDIKÓ


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_178206
    Torolt_felhasznalo_178206
    2007. június 19. 07:5652.

    Szia!

    Olvasgattam a Gyémánt Út Buddhizmus topicban és láttam a hozzászólásodat. Érdeklődnék, hogy Te régóta jársz előadásokra, Becskére? Pontosan milyen egy Becskén lévő kurzus? Bárki mehet, mennyire könnyen lehet "barátkozni"? Én régóta tervezem, hogy elmegyek egy ilyen kurzusra, de nem tudom pontosan miből is áll. Pl: lehet csak 1-1 napra vagy 1-1 előadásra lemenni? Vagy csak úgy érdemes, ha minden nap lent vagy? Menedéket már vettem, de sajnos nem vagyok egy túl "bátor" típus és mivel senkit sem ismerek a budapesti centrumban, így még nem voltam ott sem. Amikor menedéket vettem, akkor is egyedül mentem el Ole egyik előadására Debrecenbe.

    Ha tudnál válaszolni a kérdéseimre nagyon örülnék. :-)

    Üdv,

    Melinda

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_895530 (45)
    2005-08-15  19:29

Címlap

top