Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2005 juliusi babasok

szvetlana
Létrehozva: 2004. november 5. 08:18
Sziasztok!!!
Mivel van mar minden honapra babavaro topik, gondoltam, akik 2005 juliusara varjak babajukat, azok se maradjanak ki:)))
Szoval jo lenne, ha tobbet osszejonnenk, es megbeszelnenk a babavaras oromeit, gondjainkat, felelmeinket:)))
  1. Su
    Su
    2009. október 29. 19:3094401.

    Hali!

    Még mindig nem tudom, hétfőre igértek választ.

    Lejjebb írtam, a cégvezető igen fura, szigorú ember, olyan hangulatot teremtett, hogy már-már stresszinterjúnak felelt meg.

    A másik pasi( akivel elsőre beszéltem) az meg minden erejével igyekezett oldani azt, és biztosítani arról, hogy szívesen látna a csapatban.

    Kb ennyi....Jövő héten minden eldől.De ha nem sikerült megcsípni az se baj, legalább nem kell hetekre magukra hagyni a gyerkőcöket. Ha meg sikerült, akkor felköthetem a gatyám.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_945265 (94400)
    2009-10-29  15:48
  2. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. október 29. 15:4894400.

    Su ez egy saját szervezés volt, a srác aki csinálta a kemencénket náluk voltunk, nekik van két vendégházuk, kemencével, azzal is fűtenek

    nagyon finiket főztek, gulyást, töltött káposztát, bodaggal, mindig házi kenyér volt meg házilekvár szóval nagyon tuti volt!

    na és sikerült a melót megcsípni?

    rendesek vagytok h magatokhoz veszitek  anyóst, biztos örülni fog!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Su
    Su
    2009. október 29. 09:2694399.

    Sziasztok!

     

    Gyoni ez szuper programnak hangzott!! De mi az, hogy kemencés buli???

    Van valahol egy hely, ahol szerveznek ilyen programokat, de az inkább a kulináris élményeket  ígér- ez az lett volna? Ha igen, akkor mi finomat ettetek?

    Én még sosem jártam Pécsett, se a környékén, biztosan szép lehet.

     

    Nálunk is összevoint csoportok vannak, összesen egy nagyobb csoportra való gyerek van oviban, így én sem viszem Fannit a héten már oviba.

     

    Fura, de mikor elég megfogható közelségbe került az állás, kicsit aggódni kezdtem, hogy mi vár ránk. Délutánra már a béka segge alatt volt a hangulatom, de aztán egy jó játszóterezés meg hosszú séta helyrerakott.

    Most szép lassan anyós ideköltözését kell megszerveznünk, mert nem szabad már tovább egyedül hagyni.

     

    Piramis, szuper lehetett az uszodás program.Engem is mindig feldobott, bár már elég régen nem voltunk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_945265 (94398)
    2009-10-28  14:06
  4. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. október 28. 14:0694398.

    sziasztok

    megjöttünk az őszölésből, nagyon jól éreztük magunkat! voltunk templomtoronyban, villányban borúton, nem voltak sokan így a főutca járdáján a skacok kedvükre motorozhattak, aki járt már az tudja h egy hosszú lejtős járda, pont ideális, vásároztunk, kölkék szétjátszották magukat, nagyon édik voltak! majd teszek fel képeket!

    tegnap Levi negyed 9 kor, Nándi meg 7 kor már aludt

    ma itthon volt apa mert kicsit elkapta valami, én jót takarítottam, aztán lementünk a piacra kolbászozni és úgy Leviért

    az oviban összevont csopi van amit nem mondtak előre, így Levit kicsit váratlanul érte h nincs Kati néni de azért ott maradt, és jól is érezte magát

    én sem örültem mert nem szeretem ezt az összevonósdit, a kicsik nem igen díjazzák ugye az ilyesmit de jól sikerült

    holnap is össze lesznek vonva de már a Kati nénivel aztán pénteken nincs ovi, beviszem a srácokat a melóhelyre megmutatni

    jaj Rita, lehet inkább a takaróra nagyobb szükség lenne, az is belefér? olyasmi jó lenne mint Johannáé csak fiús színekben, Rád bíznám h milyen legyen, van pár fiad az is olyasmi árban lenne mint a falvédő?

    szuper h így meg tudod mozgatni a fiúkat én eddig a délutánokat pihenéssel akartam tölteni de látom h Levinek ez nem jön be így háromig pihenünk aztán kimegyünk ha olyan az idő, neki jól esik, nekem kevésbé

    Su remélem sikeresen túl vagy az interjún, mesélj milyen volt!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. október 28. 13:4994397.

    A masik oldala meg (tudom, hogy ellentmondok magamnak) ott van a ferjed, meg anyukad, szoval a gyerekek nem lognanak a levegoben azalatt, mig oda vagy. Szerintem jo lenne neked nagyon, ne felj tole. Foleg ha regen meg errol almodtal... MMennyire gyakran kene menni? Mittudomen evente nehanyszor siman belefer, nem?

    Na, befogom

    előzmény:
    piramis (94396)
    2009-10-28  13:44
  6. 2009. október 28. 13:4494396.

    Bocsanat, elneztem a datumot, szoval mar tul is vagy rajta?

    Hat ezt a kulfold dolgot khm...nagyon szuper utazni (en is imadok), de jol gondolod, hogy nem mindegy, hogy milyen hosszu idore. Szerintem jol tetted, hogy egyenes voltal, es megmondtad, ha teged akarnak, akkor ugyis kotnek kompromisszumot, vagy nem..?

    A valaszig meg ne ragd le az osszes kormod.

     

    előzmény:
    Su (94395)
    2009-10-28  13:22
  7. Su
    Su
    2009. október 28. 13:2294395.

    Sziasztok!

     

    Le vagyok lombozva, ez a mai szerintem nem ment olyan jól..

    Kicsit olyan stresszinterjús hangulat volt, annyira szigorú volt a 2. pasi, hogy már-már félni kellett tőle.

    Higgadt voltam, de a cikázó kérdések nem hagytak elég időt gondolkodni..A másik pasi biztatólag mosolygott, és most is elejtett 1-2 célzást arra, hogy szívesen látna a csapatban- hát meglátjuk.

    Ami engem lelombozott, az hogy bizony előfordulhat, hogy utazni kéne( istenem, valamikor ez lett volna álmaim netovábbja), de ez most jócskán elriasztott.Nem mondom, 1 hét még nem a világ, de annyira nehezen tudom elképzelni, hogy 1 hétig ne legyek a gyerekeimmel!

    Most itt prünnyögök, apa még mérges is lett rám, hogy miért voltam ebben a kérdésben elutasító.

    Holott nem voltam az, rákérdeztem, hogy mi az a huzamosabb ideig külföldön tartózkodni? Mert 1 hét az nem gond, az ennél több az már az lehet. Rosszul tettem szerintetek? Semmiképpen sem szeretnék olyan helyzetbe keveredni, hogy azt mondják majd, hogy nem zárkóztam el a hosszabb külföldi tartózkodástól az interjún, akkor mit rinyálok??

    Mindegy, jövő hét elejére meglesz a válasz. És most már szeretném, ha nem is érdekelne, hogy mi lesz az...de sajna nem mindegy.

    Egíyfolytában ezen agyalok, közben meg már sajog a fél felem, tutira arcüreg gyulladásom van .

    előzmény:
    piramis (94394)
    2009-10-28  09:46
  8. 2009. október 28. 09:4694394.

    Sziasztok!

    Su: egy kalappal holnapra! Mezes tea vagy valami a torkodnak, nekem nagyon bejott erre a Septofort szopogato tabletta, esetleg probald meg...

    A hetvegen semmi erdemleges nem tortent, itthon punnyadtunk, esett meg borus volt. Tegnap voltunk uszodaban Patriksekkal, hat valami isteni volt, pedig most meg tobben is voltak a suliszunet miatt. Van gyerekmedence, bebipancsolo, csuszda, orveny, jacuzzi, felnott uszomedence es gyerek uszomedence. Anna nagyon elvezte, egy ora utan mar egyedul is hajlando volt (karuszoval meg habszivacs ruddal) evezni , igy en is tudtam egy-ket kort tenni. 2 ora elropult, ezutan minden heten megyunk. Este meg ugy elaludt, mint a bunda:).

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Su
    Su
    2009. október 27. 19:3694393.

    Sziasztok!

     

    Sehol senki napok óta? Eddig zugolvastam ( volna), de mostanra már megelégeltem, hogy senki nem ír egy sort sem..

    Holnap lesz az állásinterjúm 2. fordulója, és remélem, az utolsó is egyben.

    Érdekes lesz, mert mára már alig volt hangom, holnapra talán már el is megy, úgy hogy majd jegyzetfüzetbe irkálom a válaszaimat

     

    Remélem, mindenki jól van, és nem azért nem irtok, mert betegek vagytok!!!

    Nálunk a gyerekek rendben vannak, apa megkapta az első oltást( mint eü dolgozó), engem meg elkapott ez a vírus, vagy mi.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. október 24. 12:5094392.

    Sziasztok!

     

    gyoni: te is mond el az elkepzeleseidet es megbeszeljuk. De minel hamarabb, hogy tenyleg elkeszuljon karacsonyig, ha komolyan gondoltad. Kb. 2 het, mig elkeszul.

     

    Tegnap kerekparoztunk egy hatalmasat. Van a kozelunkben a hegyek kozt egy templom, azt kerestuk meg. Jo nagy sar volt, a sracok a vegen ugy neztek ki, mint a kismalacok Delelott meg tokot faragtunk mi is, annyira hangulatos lett este, gyonyoruen vilagit. En is mondtam Patriknak, hogy ha kitart az oszi szunet vegeig, akkor beviheti az oviba, erre: minek vigye be, akkor nem lesz itthon

     

    climbz: mi mar ovi kezdetetol biciklivel jarunk oviba, eloszor potkerekkel, majd nyartol potkerek nelkul. Ki is csapja a balhet, ha nem biciklizhet. Ovi utan meg 1,5-2 orat kell meg oket farasztani, kulonben este nem alszanak el

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. október 22. 15:3794391.

    sziasztok

    Helga gyönyörű szép helyen voltatok! én is Marci főnökségére tippelek Pistike olyan kis nyugodt angyalkának néz ki a tesó mellett

    Zita szuper h el tudtok menni pár órára kettecskén! küldöm a kilókat fénypostán most nyomtam be egy nyami téliszalámis kiflit, ebédre sült kolbász volt, így nem nagyon leszek kisebb darab de ez van itthon meg nagyon kívánom is a téliszalámis szecsókat

    nemsoká iszom egy tejeskávét túrórudival lekísérve majd lefogyok nyáron, addig meg ki nézi, mostanság még apa se nagyon így nem is érdekel annyira

    ma barátnőztem kicsit Nándival, egy gyerekkori bnőm ide költözött, mi valahogy mindig egy helyre kerülünk és megnéztük a házukat, nagyon tutter, aztán megszoptattam és jöttünk haza, el is ment a délelőtt és mentünk az oviba

    úgy szeretem h Levi ennyire szereti ezt az ovit, most már mondogatja h mennyire nem szerette a másikat ahhoz képest egész jól viselte, tényleg nem volt egy nagy szám

    Rita egész ocsón mére a falvédőt ahhoz képest h mennyi munkád van vele

    lehet karira én is kérnék egyet, beleférne?

    szép hosszú hétvégét nektek, mi elutazunk a kemencés házba Pécs mellé, kedden jövünk,

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. október 22. 15:0794390.

    Sziasztok!

     

     

    Mehelga: olyan jó, hogy írtál. Szorítok, hogy találj valami jó kis testhezálló munkát! A fiúk nagyon szépek (továbbra is). Ha nem tévedek Marci a főnök, ugye?

     

     

     

     

    Piramis: tuti a póló! Örülök, hogy Noéminek elmúlt a puklija. Bezeg az enyémek még megvannak mind a két karomon és most már viszeketnek is. Csak túlélem valahogy:D

     

    Rita: gyönyörű a takaró! Mindíg is sajnáltam, hogy nem tudok varrni. A kézimunkák közül szinte csak ez amit nem tudok. Sajna mostanában nem nagyon goblenezek de elhatázotam, hogy mostmár előveszem Mentségemre legyen, hogy esténként ezerrel tanulom az angolt és a németet. Néha szakmát is kéne tanulni mert folyton nyaggatnak a rezidensek, hogy tanítam meg őket lélegeztetni meg intenzív terápiára. Nem akarok beégni:D.

     

    Patrik nagyon ügyi a bicajozással. Zalán is próbálgatja már egész ügyes csak most bejött a rossz idő és ovi meg munka után már nem mindíg megyünkde. De sztem tavassazl már fog neki menni.

     

     

    Rita: sajnálom, hogy ilyen nehéz Levivel. Teljesen áttérzem a helyzetedet mert Zalán hasonló természetű gyerek és ezen mi is átmentünk. Jó sokáig tartott. Nem akarom elkiabálni de talán mostmár szót lehet vele érteni (kopp-kopp). Nagyon jól kezehető, okos nagyfiú lett. Sokkal kevesebbet hisztizik. Persze a tesók közötti csetepaték nálunk is napirenden vannak de amíg nem folyik vér én nem avatkozok közbe.

     Levinek ilyen a természete és kész. Nem egy egyszerű eset az biztos de hidd el el fognak múlni maguktól ezek a nehéz napok. Én tavaly ősszel már gyoorfekély elleni gyógyszert szedtem annyit stresszeltem Zalánhisztijétől. Szóval nyugi nem csak nálatok van ez.

     

     Ja dobj lécci 5 kilót rám férne :DDDD

     

     

    Tegnap ügyeltem. Sikerült aludni egy kicsit így ma nem feküdtem le. Elmentünk Mikivel ebédelni aztán shoppigolni. Vetem magamnak két nadrágot meg egy felsőt. Hiányoznak a csibék de kell néha egy-egy nap csend. Főleg ügyelelet után.

     

    Hétvégén nem tervezünk semmit. Holnap talán élményfürdő de majd meglátjuk.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. október 22. 14:3494389.

    Sziasztok!

     

    Ma megint fogaszaton voltam, talan most egy ideig nem kell mennem. Olyan igazsagtalansag, hogy en a fel eletemet ott toltom, paromnak meg semmi baja a fogainak. 

     

    Su: nagyon szivesen varrok falvedot is, kuld el, hogy milyet gondolsz, mekkorat, vagy ram bizod, hogy milyen mintaju legyen (meret akkor is kell), es akkor tudok mondani egy arat is. De kb. 8-10 ezer forint egy falvedo. 

     

    mehelga: nagyon szepek a gyerkocok! Hol voltatok a Fekete-erdon belul? En egy honapot voltam meg ifjukoromban, pont a Klinikakbol ismert klinika mellett, de imadtam a helyet

     

    Nemsokara megyunk ovis focizni, megigerte Patrik, hogy most be is megy, mert mult heten nem volt hajlando focizni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. október 22. 11:4394388.

    Helga, nagyon tuti helyen voltatok! A sracok naaaagyon hasonlitanak!!!

     

    De jo kepeket nezegetni

    Szoval az utolso mondatban meg mielott rossz helyesirassal egetnem magam (bar mar megtettem, helyesbitek: montam=mondtam.

    Foggalmam nincs, mikor sotetedik, de koran, ma megfigyelem neked, jo? De nem furcsa, mert mar a nyar ota fokozatosan rovidulnek a napok.

    előzmény:
    mehelga (94387)
    2009-10-22  10:16
  15. 2009. október 22. 10:1694387.
    még képek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. október 22. 10:1194386.

    Sziasztok!

    Megint itt vagyok

    Piramis, és mikor sötétedik? Furcsa lehet, hogy még reggel 8-kor is sötét van. Nagyon klassz a a poló amit csináltál, ügyes vagy!

    Rita meg egy rejtély számomra, hogy hogy képes ennyi mindent csinálni 3 gyerek mellett. Le a kalappal.

    Hoztam Nektek egy pár képet a fiúkról, egy része még a "nyaralás" alatt készült. Mi akkor voltunk "nyaralni" amikor itthon az a 40 fokos kánikula volt

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. október 22. 09:2094385.

    Jo reggelt!

     

    Su: szinhazjegyek, ugye? De hat nagyon nehez hozzajutni, ti nem tudtok elmenni? Bakker, de kar, hogy nem vagyok otthon, olyan szivesen atvennem!!!

     

     

    Polo: ujjfestekkel is meg lehet, csak akkor nem hordhato-moshato a festekezes utan. A textilfestek olyan, hogy ha megszaradt, a hatuljan vasaloval fixalni kell, es ezutan moshato.

    Rita: eszmeletlen ugyes vagy a varrassal, ebbol penzt lehetne csinalni! csak gondolom sok idodet elveszi, hat nem is tudom, mikor ertel ra varrni-szabni a gyerekek mellett??!!

    Patrik tenyleg ugyes a bicajjal, nalunk sem megy meg potkerek nelkul, de hat Anna csak a nyaron kezdett bringazni, es annyira nem is szereti.

    Levi: vele takarittatjak a foldet, gratula a matekhoz!!!!

    Mire lefixaltam a kedd delutani uszodat, apa is szolt, hogy vegre mehetne focira, hat nem epp kedden??? De vegulis hettol, es mi hetre vegeznenk, meglatjuk. Csak sajnalnam, ha elmaradna neki, mert vegre kis sport meg kozossegi elet neki is, bar mondta, hogy akkor hagyjuk a focit.

    Ma semmi kulonos nincs , jo borus kint, de meleg van, 6 fok. Reggel negyed 9-kor vilagosodik, montam??

    előzmény:
    Su (94384)
    2009-10-21  16:11
  18. Su
    Su
    2009. október 21. 16:1194384.

    Sziasztok!

     

    Piramis, nagyon -nagyon jó az a póló, szuper ötlet, azt hiszem mi is megcsináljuk!!!! Vajon ujjfestékkel is lehet? Nagyon tetszik:-)

    Csajok szépségesek.

     

    Ritasüni, én tényléeg csak tátom a szájam, hogy Te milyen ügyes vagy!!! Ilyen patchwork takarót varrni, apám....Le a kalappal.

    Mondd, tényleg nem gondoltad meg magad, és nem varrsz rendelésre? Nekem 2 db falvédőre lenne szükségem, na?

     

    Gyoni: igen, nálunk is balhés napok vannak, a Fanni itthon volt egész héten, és már megint úgy néz, mint egy zombi, annyit tévézett.Semmi más nem érdekli.Vagyishogy nem tévézik, hanem egyik rajzfilmet a másik után nézi:-((

     

     

    Amiért most írtam:


    Van 2 db jegyem 24.-én este 19,00 órára az Operaház Fantomjára, érdekel esetleg valakit??

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. október 21. 15:0994383.

    sziasztok

    Piramis, Rita nagyon jók a képek!!!

    Rita szuper ügyi vagy a takaróval, és Patrik nagyon ügyin bringázik. Hihetetlen h már megy pótkerék nélkül! Levinek még nem megy, igaz nem is nagyon próbáltuk

    Piramis szuper h vannak már kint haverok, így otthonosabban érzitek magatokat ti is

    jó ez a művházas progi, még több ismerettség meg kikapcsolódás neked is!

    Helga jó hogy jöttél! gratu az államvizsgához meg a nyelvtanuláshoz, ügyi vagy!!

    nálunk tegnap botrányosan szar nap volt, Levi mindenért őrjöngött, azt hittem megverem de nagyon, aztán csak bezártam a szobájába, aztán mikor  a kisszékévek elkezdte ütni az ajtót akkor már majdnem elbőgtem magam h ez nem lehet igaz ...

    aztán valahogy este lett és elaludtak de szörnyű nap volt, Nándit nem hagyta aludni, ő nyűgi volt, de hétkor már aludt

    ma viszont dagadt a májam mert nagyon megdicsérték az oviban, nagyon ügyi matekból meg valami másik feladatban is nagyon ügyes! viszont botrányosan csúnyán eszik, ez nem újdonság, már takaríttatják vele a földet mindegy majd belejön

    tegnap megbeszéltük apával h ő megy majd Levi fogadó órájára én meg Nándiéra, mert Nándi továbbra is nagyony jó fiú, eszik alszik, tejem van, túlsúlyom is de elkezdtem lájtosan tornázni, próbálok minden nap mozogni

    lassan megyünk teszkó meg kertészkedünk kicsit

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. október 21. 13:2594382.

    Sziasztok!

     

    Fel sem tunt, hogy ilyen regen voltam De mult heten mindenki itthon volt, es egesz nap allt a bal, mindenen kepesek veszekedni, addig van egy kis nyugalom, mig elmegyunk setalni.

    Vettunk Patriknak egy uj kerekpart, 16 colos, ugy teker, mint a villam. Igy megvettuk nekem is vegre a kerekparomat, hogy tartsam vele az iramot, igy negyesben kerekparozgatunk mostanaban. 

    Varrtam egy takarot is Johannanak, ez miatt sem ertem tulzottan ra, de tegnap vegre elkeszult. Most allhatok neki Patrik es Venci takarojanak is

    A sracok meggyogyultak, bar Vencinek mult heten jo kis kiutese lett megint. Most nem tudni, hogy beleevett-e valamibe, vagy valami ujra allergias. Mostanra nagyjabol helyrejott, mar csak ket ronda foltja van.

     

    piramis: nagyon jo lett a polo, ugyesek vagytok!

     

    Su: ez ilyen idoszak, tul kell elni. Nehez a kettot osszehangolni, mert mind a kettonek mas az erdeklodese most. Szinezni, ollozni akkor csinaljatok, mikor a kicsi alszik. Gyurmazni mar mind a ketten tudnak, az is nagyon jo dolog. Meg amennyit lehet, legyetek kint, szedjetek gesztenyet, diot, leveleket, meglatod, ugy jobban el is megy a nap.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. október 21. 12:3794381.
    Meg ket kep Noemirol.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. október 21. 12:3094380.

    Sziasztok

     

    kicsit eltuntem.

     

    Gyoni: mindjart teszek kepet a polorol, hat a lenyeg benne tenyleg az, hogy sajatkezuleg csinaltunk valamit, es megorokitettuk a tappancsmeretket:) mert amugy nem biztos, hogy barki penzt adna erte:))))))

    de jot szorakoztunk:))) Noemi annyira nem csipte, amikor beletapostattam a puha festekbe, ugy orditott, hogy rossz volt hallani:(

    A festeket a hobbiboltbol vettem, textil-ujjfestek, szerintem otthon is van a hobbiboltokban. Megkockaztatom, hogy tobbfele lehet ott, mint itt.

     

    Zita: mar csak enyhe kis kemenyseg van, elmult a nagy az oltas helyen. Szerintem rugdalt nagyon, amikor lefogtam, hogy adjak be es rosszul nyomhattak be neki vagy nem tudom. Ugy nez ki, eloszlik.

    Tegnapelott ejjel es egesz nap hoemelkedessel,iszonyuyugos volt, egesz nap kezben tartottuk, mara mar jobban van, nem tudom mitol lehetett, a fogara gyanakszom. ma mar jol van, az ejjel laztalanul aludt.

    Milyen jo, hogy Flora ilyen ugyesen beszokott, sokkal tobb energiad van a munkahelyen, ha nem a leiismereteddel kuzdeszogy vajon mennyit sir miutan eljottel. Nagyon ugyes a wc-vel, szuper!!!!

    Su: hol lakik anyosod?

    Nem vagy rossz anya, ne mondj ilyen butasagokat, nincs mit csinalni, akkor fessetek Fannival, ha a kicsi alszik, vagy ha nem tudod szetvalasztani, muszaj elhagyni ezeket a dolgokat. En Annat a  gyongyokkel, meg a rajzikalas-puzzlerakassal felkuldom az emeletesagy felso felebe (mire jo az uj agy.), ott dolgozhat kedvere, en meg jatszom lent Noemivel.

    A rajztablarol Noemi is sorozatosanletepi a papirt, igy resen kell lennem es csak szines ceruzaval rajzolunk ra, mert ott o is felnyalna a festeket. Evvan.

    De Noemi meg kicsi es el tudjuk barikadolni oket egymastol. Plusz racsunk is van (amit nem nagyon hasznlunk) de ilyen esetekben jol jon.

    Nezzetek el a hibaimat, nagyon sietek.

    Emese, a Deli karpatok csodas, azert en nagyon kivancsi vagyok a kepekre, ne felejtsd el majd megmutatni!!!

    mehelga: Kitartast az allaskereseshez! nem konnyu talalni, az biztos.(

    Gyere gyakrabban, hozzal kepeket!

    No, reg nem tettem kepet, most hoztam parat.

    Hetvegen voltunk  Magyar Hazban, inkabb Annanak valo, maskor is megyunk, de Noemi nelkul. A kepen epp kezmuves foglalkozasvan, zoldseg-gyumolcsfigurakat gyartottunk.

    Vasarnap delutan meghivtam magunkhoz Patriksekat, nagyon jo volt, mar van kozos programunk is, jovo hettol kedd du. megyunk pancsolni a kozeli uszodaba (a ket anyuka meg a gyerkocok).

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Su
    Su
    2009. október 20. 23:0894379.

    Sziasztok!

     

    Mehelga, mintha évek óta nem irnál már.... Szavadon fogunk, gyere sűrűbben, annál is inkább, mert közeleg a Mikulás, Karácsony, tudod..

     

    Nálunk megint jönnek halomra az események: 2 év után , így karácsony előtt, megkaptuk az Apehtől , hogy azonnal fizessük be az illetéket.( tök jó, amikor az ember hónapról hónapra él... )

     

    A másik, hogy szegény anyósom eléggé leépülőben van, úgy néz ki, hogy magunkhoz kell vennünk.

     

    A legijesztőbb pedig az, hogy az unokatesóm 5 éves kislánya Brassóban megkapta a H1N1 vírust, napokig 40 fokos lázzal küszködtek, és a gyógyszerek dacára sem ment le neki. Végül vizes-ecetes lepedőbe burkolták többször is, és az levette a lázát.

    Pár nap után tegnap evett először egy falatot szegényke.

    Eddig azt mondtam, hogy nem adatom be, de ez most valahogy lehet, hogy megingatta az elhatározásomat...

     

    Cassyo, én is boldog szülinapot kívánok Neked!!! Nagyon eltűntél, jöhetnél néha..

     

    Gyoni, az se lehet könnyű, ha Levi néha féltékeny Nándira.Nálunk meg az van, hogy Fanni mindig mindent kivesz Zsófi kezéből.De ahogy a dolgok állnak, még pár hónap, és lesznek itt nagy balhék, mert Zsófi nem fogja engedni magát..

     

    Emese, gyönyörű hely, ahol voltatok, valamelyik augusztusban mi is voltunk a Fogarasi Havasokban, és biza éjszaka, sátorban, 2000 m magasan bizony befagyott a sejhajom.De az a Balea tó, meg a hegycsúcsok, a túlsó felén( a Havasalföldi rész ) pedig a víztározó olyan fantasztikus élmény, hogy mindenkinek csak ajánlani tudom!!!

    Mi lementünk egészen Curtea de Arges-ig. Többieknek: van ott egy kolostor és ugyanarra a mondára épül, mint a mi Kőműves Kelemenünk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. október 20. 15:0394378.

    Sziasztok Lányok!

    Ezer éve…

    Nem is tudom hol kezdjem, olyan régen írtam már. Vagy nem is tudom kíváncsiak vagytok-e még ránk egyáltalánJ)))

    A fiúk nőnek mint a gomba és teljesen kikészítenek időnkéntJ Folyton az kell nekik, ami a másiknál van. Így mindig sír vagy hisztizik valamelyik. Meddig lesz ez még így???? Tudja valaki? Egyébként tündériek, imádják egymást. Szerencsére az ovival sincs baj, Marci meg családi napközibe jár, így én egész nap angolozhatokL Már csak ez hiányzik a diplomámhoz, ugyanis júniusban sikeresen leállamvizsgáztamJ Nem volt könnyű két kicsi gyerek mellett, őszintén nem is gondoltam volna magamról, hogy képes leszek rá, de úgy tűnik csodák még vannakJ Keresem folyamatosan az állást én is, de egy kisvárosban igen korlátozottak a lehetőségek sajnos. Nyáron lett volna egy tuti munka az önkorinál de sajna diploma hiányában elúszottL Így ki tudja mikor lesz megint valami nekem való. Szerencsére azért nem unatkozok.

    Gyoni, boldog névnapot Nándinak, meg mindenkinek boldog évfordulót! Nekünk is most volt az ötödik, de apa szerint a tizedik, mert a háborús évek duplán számítanakJ

    Cassyonak meg boldog szülinapot mára! Gyönyörűek a gyerekek és hogy hasonlítanak egymásra! Megkuksiztam az iwiw-en.

    Igyekszem jönni sűrűbben…

    Puszi Nektek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. október 20. 14:1494377.

    Su dehogy vagy Te rossz anya! tök más korban vannak a töpik és pont nem tudnak ugyanazt játszani! nem tudod kivinni őket kicsit h megfújja őket a szél? Levinek az szokott jót tenni

    most nálunk is nyüglődés van, Nándi nem tud elaludni egyedül (micsoda gyerek az ilyen ) Levi is szenved h semmi se jó, közben megy alapzajnak a koala brothers, és hol sütit akar sütni ( amiből semmit nem fog enni) hol vonatozni h közértbe menni csak ép aludni nem

    de utálom ezt a fél napos óvoda dolgot, na mindegy ...

    Climbz szuper h nem lett semmi komoly az oltástól, ha járvány lesz, Levi is marad itthon, apa meg megy a kádba rögtönha hazajön

    na menek valamit teszek a gyermekekkel

    előzmény:
    Su (94374)
    2009-10-20  11:25
8 9 10 11 12

Címlap

top